Jak zředit pas, vyjměte břicho a boky za týden.Soubor cvičení doma

Tvorba tukových usazenin na těle muže nebo ženy je podporována různými faktory každodenního života.Zpravidla jde o sedavou práci, nedostatek pravidelné fyzické aktivity a nesprávnou výživu.Učinit tenký pas a odstranit žaludek je docela možné doma, pokud přistupujete k procesu hubnutí správně.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Tělocvična pro hubnutí, videonávody.

Metody hubnutí v pase a žaludku

Než začnete provádět cíl a začnete zhubnout, musíte najítupřednostňovaná metoda:

 1. Fyzická aktivita v tělocvičně. Lektor vybere individuální program cvičení, který bude efektivně působit v problémových oblastech.
 2. Cvičení doma. Je důležité zvolit program, který bude zahrnovat aerobik, kardio a silový trénink.
 3. Vyvážená výživa.

  Chcete-li zředit pas, odstraňte břicho a boky za týden dodržováním správné a vyvážené stravy.

 4. Alternativní metody. Patří sem masáže, různé tělové zábaly pro problémové oblasti, týdenní koupele, peelingy a zeštíhlovací pásy.

Každá z metod má výhody a nevýhody.Spojením všech technik lze dosáhnout významných výsledků v krátké době.

Jak snížit pas a břicho, aniž by došlo ke ztrátě objemu v bokech

Aby měla postava krásné ohyby, je třeba snížit objem pasu při zachování zaoblenosti boků.S tímto úkolem je možné se vypořádat.Ke snižování množství tuku v této oblasti dochází při stahování pasu.

Cvičení je nezbytné:

 1. Odmítnutí konzumovat škodlivé produkty.
 2. Jezte méně, postupně snižujte porci na 80% své normální velikosti.
 3. Musíte spočítat požadovaný počet kalorií a dodržovat tuto stravu.
 4. Zvyšte příjem bílkovin
 5. Jezte více čerstvého ovoce a zeleniny.
 6. Zahrnuto v potravěmořské ryby, ořechy, lněný olej.
 7. Před jídlem vypijte sklenici vody, aby se snížil hlad.

Kardio cvičení pomůže snížit pas a břicho:

 • tančí;
 • aerobik;
 • plavání;
 • jízda na kole.

Stačí několikrát týdně po dobu 30–40 minut.

Zásady výcviku ke snížení břicha a pasu

Strava nebude účinná, pokud břišní svaly nebudou vystaveny stresu.

Ke snížení velikosti pasu je třeba dodržovat určité zásady:

 • fyzická cvičení se komplexně provádějí nejvýše čtyřikrát týdně;
 • využití kardio tréninku;
 • dodržování režimu pití;
 • s jídelní řádem;
 • dodržování každodenních postupů.

Odstranění břicha a vytvoření ředidla v pase pomůže při cvičeních, jako je „prkno“, kroucení a kliky z podlahy.

Cvičení do tělocvičny: týdenní rozvrh

Třídy v tělocvičně poskytují příležitost k vyčerpání všech svalů.

Ženy, které chtějí mít plochý žaludek a aspenový pas, mají zájem o trénink břišních svalů:

 1. Je vyžadována šikmá lavička. Nastavte náklon simulátoru o 30 stupňů, lehněte si, položte ruce na hruď.Proveďte neúplné zákruty bez zvedání spodní části zad.Pro obě strany proveďte 20 opakování.
 2. Výcvik na nerovných mřížích. Počáteční poloha - nohy dolů, spočívající na předloktí.Ohněte si nohy, zvedněte k trupuformování pravého úhlu.Póza je pevná po dobu 20-25 sekund.Proveďte 15 opakování ve 3 kruzích.
 3. Na střelu se sklopenou lavicí proveďte kroucení. Ruce jsou za hlavou.Loket se musí dotýkat protilehlého kolena.
 4. Je nutný simulátor přechodu. Koleno, levá strana simulátoru.Vezměte horní blok do levé ruky.Vytáhněte blok dolů silou a mírně ohýbejte tělo.Odbočte vpravo.Musíte dokončit 4 kola po 20 opakováních.
 5. Vyrobeno pomocí křížení. Přesuňte metr od střely.Staňte se bokem.Rozložte si nohy.Ruce drží spodní blok simulátoru.Podřep, sklopení a zvednutí paží táhnou opačným směrem od střely šikmo nahoru.Změnit stranu.4 kruhy po 20 opakováních.

Komplex se doporučuje provádět jednou za 7 dní.V opačném případě můžete dosáhnout opačného účinku - napumpovat svaly břicha, čímž bude pas tlustší.

Před tréninkem se musíte zahřát, abyste zabránili podvrtnutí a svalům.

Prvních 5 cviků s vybavením v tělocvičně

Mnoho návštěvníků tělocvičny má zájem o to, jak zpevnit pas a odstranit žaludek se sportovním vybavením.

Na cvičení můžete použít činky, elastický pásek, činku a další vybavení:

 1. NPotřebným zařízením jsou činky. Cvičení se provádí na projektilu římských židlí.Pro správné umístění by měly být nohy pod válečky.Činka o úroveň výšhlavy.S trupem pohybujte nahoru a dolů.3 kruhy 12krát.
 2. Svahy s vážením. Nohy od sebe.Položte jednu ruku za hlavu.V jiném držení činka.Udělejte sklon.Udělejte 17krát svahy doleva a doprava.3 kola.
 3. Zvedání kolen k hrudi pomocí elastické pásky. Noha uprostřed elastické, hrany v rukou.Při zvedání se noha dostane do kontaktu s rukama, při spouštění paží se zatáhne opačným směrem.Napětí by mělo být maximální.4 kola 15krát.
 4. Stolní lis. Na lavičce si lehněte.Nohy položené na podlahu fungují jako podpěra.Po inspiraci je tyč vyjmuta z držáku a spuštěna na hrudník, zatímco vydechuje - stoupá.Proveďte 15 opakování.
 5. Deadlift. Položte činku na podlahu.Během provádění by měla být záda rovná, nohy od sebe.Při inspiraci projektil stoupá, při výdechu klesá a dopadne na podlahu.

Jak odstranit břicho doma: týdenní rozvrh

Jak udělat tenčí pas a odstranit břicho doma chtějí vědět ti, kteří se nemohou zúčastnitfitness kluby nebo tělocvičny.Pro dosažení výsledku stačí 30–40 minut.

Třídy by měly být zahájeny zahříváním:

 1. Skákací lano. 5 minut skákání, 1 minuta odpočinku.Opakujte třikrát.
 2. Běží na místě. Ohněte lokty v náručí, položte je na úrovni pasu.Simulovaný běh.Pohyby jsou rychlé, rytmické.Pracujte půl minuty, odpočívejte stejně.Běží 7krát.
 3. Box. Postavte boxera - nohy od sebe, paže rukama sevřenýma v pěst, aby zůstaly v oblasti hrudníku.Rytmické pohyby provádějte rukama vpřed, jako když bijete boxovací pytel.Cvičení trvá 30 sekund a pak odpočinek 15-20 sekund.Opakujte 5krát.
 4. Kolo s rovnou nohou. Proveďte vleže.Zkřížte ruce za hlavu.Simulujte jízdu na kole narovnáním nohou, zvedáním těla a pokusem se loktem protáhnout na opačnou nohu.Proveďte 40 sekund, 20 odpočinek.Proveďte 3 opakování.
 5. Horizontální běh. Lehněte si na podlahu.Zvedněte tělo a opřete se o natažené paže.Nohy dělat pohyby, jako během běhu.Pracujte 30 sekund, odpočívejte stejně.Opakujte 7krát.
 6. Zvedání nohou a paží .Postavte se na všech čtyřech.Současně zvedněte protilehlou ruku a nohu.Poté přepněte strany.Opakujte 30 sekund pro každou stranu, přestávka 15 sekund.Opakujte znovu.
 7. Boční skoky. Nohy složené dohromady.Položte ruce na opasek.Přejít na strany.Lekce trvá 30 sekund, po které zůstává 15-20 sekund.Opakujte třikrát.
 8. Únos nohou v poloze prkna. Vezměte polohu prkna.Spoléhání se na paže ohnuté na loktech.Střídejte pohyby s každou nohou na stranu.45 sekund na dokončení, 15 sekund na odpočinek.Opakujte nejméně 5krát.
 9. Otáčejte rukama u lišty Výchozí pozice je tyč s nataženými rameny.Zvedněte obě ruce postupně a udělejte končetinu kruhovým pohybem.45 sekundpráce, 15 sekund na odpočinek.
 10. Jízdní kolo .Lehněte si na záda.Dejte ruce za hlavu.Zvedněte nohy, pohybujte se, jako byste jezdili na kole.V tomto případě se tělo otáčí v opačném směru od vyvýšené nohy.

Pro řešení problémových oblastí stačí provádět cvičení 3-4 krát týdně.Každodenní provádění celé řady cviků může vést k vyčerpání břišních a pasových svalů, což je ještě zvětší.

Účinná cvičení pro tenký pas doma

Ke snížení pasu doma můžete použít cvičení, která napumpují šikmé svaly břicha:

 1. Otočí tělo do polosedící polohy. Posaďte se na podlahu.Zvedněte nohy a ohněte se na kolena, položte nohy na podlahu.Přitiskněte si ruce do „zámku“ na hrudi.Otočte kryt do stran a dotkněte se loktů podlahy.Opakujte 15krát ve 3 kruzích.
 2. Sklopí se dopředu a do stran. Nohy od sebe, ruce zvednuté.Udělejte svah doleva, dopředu, vpravo.Pro vážení můžete použít činky.Opakujte třikrát 15krát.

Jak odstranit strany tréninkem doma?

Boční centimetry navíc znepokojují mnoho žen.

Můžete se jich zbavit pomocí jednoduchých cviků:

 1. Ohýbání na stranu s činkami. Nohy jsou rozprostřené, jedna ruka položená za hlavu, druhá, aby vzala činku.Nakloňte se na stranu.Proveďte 15krát pro každou stranu ve 3 kruzích.
 2. Mill. Roztažené nohy široké.Zvedněte pravou rukunahoru, ke svahu, dosahující levou rukou k prstům levé nohy.Změňte pozici.Opakujte 15krát pro každou stranu ve 3 sadách.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Nejlepší cvičení pro komplexní trénink

Komplexní trénink nejen odstraní další centimetry od pasu a břicha, ale také posílí ostatní svalové skupiny:

 1. Planck. K tomu si lehněte na břicho a spočívejte na natažených pažích a nohou.Je třeba napnout břišní svaly.Držte se na pozici - pro začátečníky 15-20 sekund s následným prodloužením času.Odpočívej 15-20 sekund.Cvičení opakujte nejméně 3krát.Cvičení může být složité, například přidat únosy nohou na stranu nebo přitáhnout kolena k hrudi.
 2. Kroucení .Lehněte si na břicho, ruce za hlavou, nohy ohnuté na kolenou.Zvedání těla - levým loktem natáhněte pravé koleno a obráceně.Do 15krát pro každou stranu ve 3 sadách.
 3. Mahi kopl. Nohy jsou mírně od sebe, paže jsou zvednuty nad hlavu.Zvedněte každou nohu tak vysoko, jak je to možné, a současně spusťte ruce a snažte se dotýkat nohou.Pohyby by měly být rytmické.15-20 opakování pro každou nohu.3 přístupy.
 4. ​​
 5. Stiskněte tlačítko .Lehněte si na podlahu.Začátečníci mohou ohýbat kolena.Ruce držte za hlavou.Zvedněte tělo a pokuste se dosáhnout kolen.Můžete provést přímý švihstiskněte nebo střídejte s kroucením.Proveďte 20krát ve 2 sadách.

Jak efektivní je torze hula-hoop?

Účinným nástrojem boje proti tělesnému tuku v pase a břiše je kroucení obruče.Chcete-li dosáhnout znatelného výsledku, musíte otočit hula hoop denně.Musíte zahájit výuku od 5 minut.Každý týden se doba tréninku prodlužuje, po 2-3 měsících by délka nepřetržitého tréninku měla být 40-45 minut.

Třídy lze rozdělit na dvě části - ráno a večer, ačkoli odborníci se domnívají, že tato metoda je méně účinná.Když se obruč hula otáčí, směr se mění každých 5 minut.Je třeba dělat denně.Pro menstruaci je nutné použít lehký obruč.

Při výběru správného obruče je výsledek tříd viditelný již po 2 týdnech.

Chirurgické metody k omezení břicha v pase

Kolik žen sledujepro jeho vzhled.Dívky s úbytkem hmotnosti často čelí dalšímu problému - ochablou pokožku břicha po zanechání dalších liber.

Metody plastické chirurgie pomohou tento problém vyřešit:

 1. Liposukce- odstranění podkožního tuku.Metoda je vhodná pro mladé lidi nebo osoby středního věku, jejichž svaly neztratily pružnost.Používá se, když sport a strava nepřináší výsledky.
 2. Abdominoplastika- odříznutí přebytečné ochablé kůže na břiše.Přizpůsobitpro lidi, kteří okamžitě zhubli a pokožka není dostatečně elastická.
 3. Odstranění 11 a 12 párů žeber .Složitá a nákladná operace, která má řadu život ohrožujících komplikací.Používá se velmi zřídka.

Nestojí za to doufat, že po liposukci nebo abdominoplastice zůstane výsledek nezměněn.Pokud nebudete postupovat podle obrázku a výživy, můžete se vrátit do předoperačního stavu.

Principy výživy ve sportu

Fyzická aktivita je účinná pouze v kombinaci se zdravou výživou.Nepoužívejte přísné stravy.

Když zhubnete, nemůžete:

 • smažené;
 • cukrovinky a pekárenské výrobky;
 • sůl a cukr;
 • produkty, které nejsou přírodní - čipy, rychlé občerstvení, majonéza a další;
 • mastné;
 • černý čaj a káva;
 • alkohol.

Při hubnutí musíte:

 • jíst více zeleniny a ovoce;
 • pára nebo dušená jídla;
 • jedí krůtí maso a kuře;
 • přidat do nabídky kaši;
 • pijí 2 litry čisté vody denně.

Je důležité dodržovat stravu, aby nedošlo k svačování.Poslední jídlo by mělo být 2 hodiny před spaním.

Odborné poradenství: jak udržet dosažený výsledek

Dosažený výsledek lze uložit, pokud budete postupovat podle několika tipů:

 • jíst čerstvě připravená jídla;
 • neporušují režim pití;
 • interval mezi jídly by měl být alespoň 4 hodiny;
 • dostatek spánku;
 • musí mít snídani;
 • Nezanedbávejte sporty nejméně dvakrát týdně.

Můžete si udělat tenký pas a odstranit žaludek doma i ve fitness klubu nebo tělocvičně.Nezapomeňte na principy PP, bez kterých nebude spalování tuků účinné.

Aby byla postava štíhlá, musíte vždy kontrolovat výživu a cvičení.

Video o tom, jak zředit pas a odstranit žaludek

Jak rychle odstranit žaludek:

Plochý žaludekna 2 a půl týdne: