Jak utáhnout ovál obličeje doma po 35, 40, 50 letech bez chirurgického zákroku.Cvičení svalů obličeje, masáže, masky

Abyste vždy zůstali mladí a krásní, je důležité vědět, jak si můžete doma utáhnout ovál obličeje, ne se uchýlit k pomoci plastických chirurgů, ale kvůli zvláštním cvikům, expozici masek a kosmetických procedur.Je důležité zvolit omlazovací komplex, který bude účinný speciálně pro vaši pokožku, a zvládnout správnou techniku ​​pohybových pohybů obličeje.

Identifikace problémových oblastí

Před dotažením oválu obličeje doma musíte správně vypočítat problémové oblasti.

Lze použít následující srovnávací metodu: nakloňte hlavu dozadu a obličej bude vypadat fit bez hlubokých vrásek.Ale stačí naklonit hlavu dopředu, jak jsou naznačeny problémové oblasti: tváře se budou propadat, víčka se zvětší, záhyby se nakreslí.

Totopomozte určit, na kterých částech obličeje musíte pracovat zvláště.Stárnoucí pleť ztrácí pružnost, získává šedivý odstín.Nepříznivý účinek na stav kůže je ovlivněn hubnutím a stravou.Obrázek je doplněn špatnými podmínkami prostředí.K zachování ženské krásy je nutná hmatatelná podpora.

​​

Zpevňování obličejových masek pro domácnost

Je důležité kontrolovat vodní rovnováhu pokožky.Problémy s hydratační a vyživující suchou pokožkou jsou dokonale řešeny maskami, které samy o sobě nejsou vůbec obtížné. Existuje mnoho zázračných směsí na obličej a stačí vybrat nejvhodnější produkt speciálně pro vaši pleť.

Univerzální maska ​​založená na medu vyživuje pokožku, činí ji pružnější, osvěžuje barvu.Taková úprava není prakticky nižší než účinnost procedur salonů.

Medová maska ​​s ovesnou kaší

Ovesné vločky a med - nacházejí se v kuchyni téměř v každém bytě.Ovesné vločky mají čistící účinek, bojují proti suchu, med vyživuje pokožku mnoha užitečnými látkami.

Příprava:Dvě velké polévkové lžíce ovesných vloček se vylijí 5 polévkovými lžicemi kapaliny, směs se zahřívá a udržuje po dobu 3 minut při teplotě varu, poté se nechá ochladit na teplotu místnosti.Po ochlazení přidejte do buničiny lžičku výživné sladkosti a promíchejte.Kompozici lze aplikovat.Nechte masku na tváři asi 15 minut.

Honey-Olive Mask

Honey-Olive Mask withpřidání zakysané smetany vyživuje a zvlhčuje pokožku.Jako inteligentní lékařka pomůže doma utáhnout ovál tváře a zároveň odstranit úlomky loupání.Je třeba smíchat lžíci olivového oleje, zakysané smetany a předehřátého medu.

Masku rovnoměrně naneste na krk a obličej a přidržte ji po dobu asi 20 minut.Poté je očistěte tampónem namočeným v teplé vodě a namažte si obličej krémem s hydratačním účinkem.

Odborníci doporučují aplikaci této kompozice na pokožku obličeje nejméně dvakrát týdně v průběhu 6 nebo vícekrát.

Medová maska ​​s citronem

Med, soda, citron - na základě nich maska ​​správně ovlivňuje mastnou pokožku oblasti obličeje.Díky sodě je akné účinně eliminováno, podráždění a vyrážky jsou minimalizovány.Citronová kyselina může napnout póry, výrazně zlepšit barvu pleti.

Příprava:Získá se 1 poměr každé složky, med se mírně zahřeje a vše se míchá, dokud se nedosáhne rovnoměrné konzistence.Poté je obličej potřený mátou, maska ​​zůstává po dobu asi čtvrt hodiny nebo trochu méně, po čemž se musí omýt.

Poprvé by měla být kompozice používána s mimořádnou péčí, aby nedráždila pokožku. Pokud se cítíte nepříjemně, musí být složení okamžitě odstraněno. V budoucnu můžete vyzkoušet lehčí variantu přidáním pouze několika kapek citronové šťávy do masky.

Medová maska ​​s citrusovými plody

Dužina pomeranče musí být rozdrcena vidličkou a poté smíchána s maloumnožství medu.Je výhodné použít med husté konzistence.Kosmetologové doporučují po parní lázni poskytnout oční a ovocnou oporu tváři a ponechat ji asi 20 minut.

Je lepší odstranit pomocí houby.Kosmetika po vystavení utahovací směsi by měla být otírána po 30 minutách.Medová kompozice je vhodná jak pro mladou, tak pro velmi malou pokožku.

Med, citron, koňak, žloutek - směs těchto složek se dokáže vypořádat s peelingem a rovnoměrně vyživuje pokožku .Maska obsahuje velké množství stopových prvků, které se snadno připravují.

Nejprve se žloutek smísí s 10 kapkami citronové šťávy a medu a do výsledné kaše se přidá koňak, asi lžička.Kosmetologové doporučují ponechat živnou směs na obličeji po dobu 20 minut a odstranit ji kosmetickým tamponem namočeným v teplé vodě.

Želatinová maska ​​

Želatina je účinná složka pro přípravu kosmetiky, která napíná pokožku.

Jedlá želatina použitá pro domácí masky má následující prospěšné vlastnosti:

  • čistí póry;
  • přispívá k vymizení černých teček;
  • pokožku evokuje;
  • vyhlazuje vrásky;
  • urychluje metabolické procesy kůže;
  • eliminuje pigmentaci;
  • má utahovací účinek.

Lžička jedlého želatinového prášku se zředí 6 lžicemi vařené vody, ochlazenou na pokojovou teplotu, mlékem nebo džusem.Za půl hodiny želatinabobtná, po kterém může být aplikován na očištěnou tvář.Maska je držena asi čtvrt hodiny a pak omývána.

Bramborová maska ​​

Je účinná jako prostředek pro zvedání oválu obličeje doma a snadno lze připravit masku brambor.Zjednodušující je to, že kromě toho vaření nezasáhne vaši peněženku .Pouze s jednou hlízou si můžete udělat face-lift.

Brambory vyhlazují strukturu pokožky, zvlhčují ji a zajišťují lepší vzhled a zdravost.Škrob, který obsahuje brambory, pomáhá čistit póry a bělí pokožku, mikrominerály a vitamíny spouštějí správnou funkci mazových žláz.

Elastin a kolagen produkovaný maskou omlazuje pokožku.Bramborová maska ​​chrání pokožku před výskytem stařeckých skvrn.

Poznámka: Odborníci doporučují masku brambor i ženám s citlivou pokožkou.

Do strouhané hlízy můžete přidat vařenou a změkčenou kaši kaštanu, která prošla mlýnkem na maso.Jsou získány přibližně stejné podíly složek.Do této masky můžete přidat lžíci olivového oleje.Zázračné složení se ponechá na obličeji, dokud nezaschne, a poté se musí odstranit vlhkou houbou.Maska se nanáší každé 2-3 dny.

Maska otrub a citronu

Tato maska ​​se doporučuje ženám starším 40 let, pomáhá vyhlazovat vrásky a zlepšuje barvu pleti. Příprava masky stačíjednoduché: potřebujete otruby, olivový olej, med s citronovou šťávou.

Všechny ingredience jsou smíchány ve stejných poměrech, asi lžička každé složky.Všechny komponenty masky jsou důkladně promíchány a poté je maska ​​nanesena na pokožku.Doba expozice je přibližně 15 minut.Vysušená maska ​​se omyje teplou a potom chladnou kapalinou.

Kosmetologové hovoří o účinnosti takové masky při pravidelném používání po dobu 10 dnů.Po skončení kurzu lze otrubovou masku aplikovat ne tak často, dvakrát týdně.

Zpevňující jíl

Léčivý účinek práškového hlinitého prachu má zdvihací účinek, je účinný jako prostředek k vyhlazení vrásek a jako způsob, jak zpřísnit ovál obličeje doma.

Modrý jíl by měl být zředěn ve studené vodě, nejlépe v keramické misce, do stavu kaše. Směs se nanáší na kůži a po vysušení se omyje chladnou a poté teplejší vodou.

Jíl je účinný v boji proti změnám souvisejícím s věkem:

  • Lžička modrého prášku musí být smíchána s lžičkou mrkvové šťávy.
  • Míchejte přísady a přidejte do nich malou lžičku zakysané smetany a rostlinného oleje, nalijte do žloutku a přidejte špetku kukuřičného nebo bramborového škrobu.
  • Smíchejte všechny ingredience, naneste kompozici na obličej a pokožku krku.Na masku by měla být umístěna vlhká gáza a vlněný šátek.

Poté, co drží masku asi čtvrt hodiny, následujeopláchněte vodou při pokojové teplotě.

Zpravidla se doporučuje večer provádět týdenní chod jílových masek.

Zvedací maska ​​

Po expozici napínací masky čerstvých bobulí a bílkovin vypadá kůže na tváři mladší.Můžete použít jakékoli bobule: jahody, třešně, maliny, borůvky.Míchají se s vaječnou bílou.Kompozice se umístí na kůži, doba expozice 15 minut.Poté se maska ​​odstraní pomocí tamponu a teplé vody.Ovocné kyseliny zjemní pokožku a vaječné bílé zpřísní kontury obličeje.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Hlavní třída od Elena Karkukli

Domácí hardwarové postupy

Hardwarové postupy jsou kromě masek účinným nástrojem pro zdvihání kontury obličeje.Mohou být vyrobeny doma, aniž by se uchýlily ke službám drahých salonů.Podívejme se na některá efektivní zařízení.

Darsonval

Ženy, které si zakoupily zařízení pro domácí procedury, hovoří o účinnosti jeho použití v boji proti vráskám a ochablé pokožce.Dopad zařízení je způsoben slabými pulzy střídavého proudu.

Čelní tryska na dříve očištěné kůži provádí klzné pohyby, můžete je kombinovat s rotačními. Přechod od čela k vlasům, od očí k uším, až po krk k bradě.

Při používání spotřebiče bude na kůži cítit mírné brnění a teplo.MasážDarsonval trvá přibližně 10 minut.Je lepší trávit jej každý den po dobu 10-20 dní.

Zařízení můžete aplikovat na pokožku, aniž byste se dotkli obličeje, a vedete ji ve vzdálenosti 5 milimetrů od ní.Tento postup bude mít také zpřísňující účinek.

Existuje řada kontraindikací pro fyzioterapii s Darsonvalem, takže je nejlepší se poradit se svým lékařem nebo kosmetikou před nákupem.

Mesoroller

Váleček s jehlami, který propíchne kůži, podporuje rychlé dodávání užitečných živin do dermis obličeje.Před použitím mesoscooteru je pokožka dezinfikována a poté na ni nanesena kosmetická kompozice.

Účinky terapeutických složek a jehel mají znatelný utahovací účinek v důsledku zrychlení metabolických procesů. Taková role by měla obsahovat 540 jehel.Masáž se provádí na kosmetických linkách po dobu asi 5 minut.

Facebuilding s Evgenia Baglyk

Cvičení pro obličejové svaly pomáhá napnout pokožku a zpružnit tkáně, pomocí gymnastiky můžete dokonce vyhladit hluboké vrásky na tváři. Stisknutí rohů úst prsty si musíte natáhnout rty, jako by se usmívali nebo když vyslovovali písmeno Y.

Jak zpřísnit ovál tváře doma technikou budování tváře

Můžete také popsat hlavu půlkruhovými pohyby, otočením brady od středu k pravému rameni a poté doleva.Účinné proOdstranění druhé brady je cvičení, při kterém musí být hlava velmi pomalu spuštěna dolů na hrudník a poté ostře hodena dozadu.

Kontrastní praní

Zástupci tradiční medicíny hovoří pro kontrastní praní.Lékaři se domnívají, že takový teplotní účinek na kůži trénuje svaly obličeje a krevních cév, zpevňuje kontury.

Teplotní rozdíly zvyšují subkutánní krevní oběh, v důsledku toho se metabolické procesy zrychlují a zlepšuje se pleť.

Svaly obličeje trénované kontrastními teplotami se stávají odolnější vůči tvorbě vrásek obličeje.Kontrastní praní uvolňuje stres a únavu a dokonce zlepšuje imunitu na buněčné úrovni.Atraktivní žena může zůstat v každém věku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Akupresura

Akupresura obličeje zlepšuje její průtok krve, odstraňuje toxiny a používá se jako účinný prostředek pro omlazení, zpřísňuje ovál obličeje doma.Při masáži obličeje jemně stiskněte bod ve středu čela a jemně nakreslete čáru k chrámům.

Účinně ovlivňuje obočí: na začátku, uprostřed a na konci obočí.Lze je tlačit současně, i samostatně, na vnější a vnitřní obočí. Masáží místa nosního můstku lze pociťovat zlepšení pohody.

Líce by měly být masíroványpohyby připomínající osm, zdůrazňující tlak na body na zadní straně krční zóny.Aktivní body jsou na křídlech nosu.Při masáži této části obličeje můžete použít vyhlazovací a rotační pohyby, prsty by se měly pohybovat jako v neviditelné spirále.

Na bradě se vyplatí aktivovat bod pod dolním perem kliknutím na něj a poté nakreslením linek od středu k lícním kloubům.Akupresura se doporučuje provádět dvakrát až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce.Pak budou výsledky patrnější.

​​

Videoklipy: jak utáhnout obrys obličeje

Jak utáhnout obrys obličeje a zbavit se prohnutých tváří doma:

Několik metod o zvedání oválné tváře doma: