Jak snížit telata na nohou pro dívky v objemu.Efektivní cvičení

Štíhlá postava je snovým objektem většiny dívek.Pro některé příroda dala ideální proporce a pro jiné - pro jejich dosažení je třeba pracovat potu.Jedním z nejčastějších problémů jsou telata na nohou.Je možné je omezit a jak to udělat - otázka, na kterou mnozí chtějí získat odpověď.

Proč kaviár roste tvrdě?

Lýtkové svaly pomáhají člověku pohybovat se.Chůze, běh a skákání jsou hlavními činnostmi, kterých se týkají.

Velikost se mohou nadměrně zvětšit z těchto důvodů:

 • Nadváha. Pokud se dívka zajímá o plnost, pak částnadbytek tuku může být v lýtkové oblasti.Tuk na končetinách se však ukládá jako poslední.Pokud existuje malá nadváha, pak je důvod pravděpodobně jiný.
 • Přetrénování. Může se vyskytnout u dívek zapojených do sportu, kde je důležitá síla a objem lýtkových svalů.Cyklistika, kulturistika a jezdecké sporty - pro ty, kteří se zabývají těmito typy zátěží, bude velikost lýtka velmi působivá.
 • Puffiness. Poměrně častá příčina zvýšeného objemu tele.Často se vyskytuje během těhotenství, nadměrného příjmu soli, srdečních chorob a oběhového systému.
 • Genetika. Nejzákladnější důvod.Pokud je jeden z kaviárů rodičů silný a načerpaný, má dítě šanci zdědit stejný rys jako obrázek.

Jak predispozice, tak nadváha vyžadují zvláštní přístup ke snížení počtu telat u dívek.Chcete-li tento problém vyřešit, existují speciální techniky, které vám pomohou uvést nohy do pořádku.

Metody snižování čerpaných telat

Pokud se dívka věnuje sportu, kde je vyžadována velká lýtková síla, pak tyto svaly v průběhu času získají působivý objem.Pokud problém velkých telat obtěžuje člověka více než sportovní úspěchy, pak prvním doporučením je zastavit tento typ tréninku.

V tomto případě samotná vejce časem klesají.Tento výsledek však nebude vždy stačit.V tomto případě dojde k záchraně znovu k fyzické aktivitě.Pouze tentokrát technikaTréninkový proces bude odlišný.

Zde jsou jeho hlavní rysy:

 1. Práce s lehkými váhami .Žádné maximální přístupy k dosažení maximální hmotnosti.Břemeno by mělo být takové, aby s ním člověk mohl provést alespoň 20 opakování.Nejprve můžete pracovat s hmotností vlastního těla, aniž byste museli provádět další vážení.
 2. Velké množství opakování. Neexistuje přesné množství.Je nutné načíst svaly, dokud necítíte silný pocit pálení.Obvykle je tohoto účinku dosaženo 25–40 opakováními.
 3. Zamezení výbušným nákladům. Ke snížení objemu lýtkových svalů by měla být zatížení nízká, ale měla by být prodloužena.Hlavním úkolem je unavit sval lehkou, ale monotónní a dlouhou prací.

Při pozorování sportovců lze pozorovat zajímavou skutečnost.Velké množství svalů jsou ty, jejichž úkolem je rychle udělat rekordní množství práce.Příkladem jsou sprintery.Jsou velké a silné.

Druhým příkladem jsou běžci maratonu.Jsou tenké a štíhlé.Jejich úkolem je produkovat nízkou intenzitu, ale nepřetržitou práci.Chcete-li snížit objem čerpaných telat, musíte je učinit odolnými „běžci maratonu“.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Hubnutí telat s nadváhou

Jak snížit telata na nohou - tento problém je pro dívky nesmírně důležitý.Pokud je jejich nadměrný objem způsoben nadváhou, pak toproblém je vyřešen hubnutím.Je nemožné zbavit se telecího tuku lokálně.Musí zhubnout úplně.

Je důležité omezit denní příjem kalorií.

Kolik kalorií konzumovat je individuální otázka, ale existují přibližné hodnoty:

]
Požadovaná hmotnostDoporučené denní kalorie
50 kg 1 500 kcal
55 kg 1650 kcal
60 kg 1800 kcal
65 kg 1950 kcal
70 kg 2100 kcal

Vyberte hodnotu na základě nejbližšíhopožadovaná hmotnost.Pokud chce dívka s hmotností 75 kg zhubnout až do 60 kg, je třeba postupně snižovat kalorie.Nejprve až 2100 kcal denně, po dosažení úrovně 70 kg - až 1950 kcal denně atd.

K hubnutí stačí sledovat spotřebované množství kalorií.Aby však bylo tělo štíhlé a pružné, je nutné sledovat kvalitu konzumovaného jídla.Jezte méně rychlého občerstvení a více zelené zeleniny.Nepřekračujte se v noci a snižujte spotřebu sladkostí.

Aby se nohy nejen snížily, ale staly se štíhlé a svůdné, stojí za to přidat je k tréninku.

Protahovací cvičení pro redukci telat

Protahování telat po cvičení pomáhá tělu rychle se zbavit kyseliny mléčné v této svalové skupině a také zabraňuje křečím a křečím.

Užitečné techniky protahování, které vám umožní efektivně se zotavit a snížitobjem lýtkového svalu:

 1. Usadit se na podlaze nebo na jakémkoli tvrdém povrchu.Složte nohy před sebe.Kolena jsou rovná a neohnutá.Pomalu nakloňte tělo ke kolenům a snažte se rukama dosáhnout kotníků.Změřte po dobu 10 sekund.Proveďte alespoň 10krát.
 2. Postavte se s hrudníkem ke zdi ve vzdálenosti jednoho kroku od ní.S jakoukoli nohou udělejte krok vpřed a opřete lokty o zeď.Nechte druhou nohu rovnou.Jemně spusťte patu zadní nohy a držte ji v této poloze po dobu 3-5 sekund.Opakujte 12krát.
 3. Nachází se 50–70 cm od svislého povrchu.Ohněte se a odpočívejte na něm rukama.Nohy jsou dokonale narovnány.Podpatky obou nohou jsou pomalu přitlačovány k podlaze a fixovány po dobu 2-3 sekund.Opakujte nejméně 20krát.

Tilts

Tilts k dolní končetině natahují nohy a pas, posilují tělo a zvyšují tón těchto svalových skupin.

Jak se správně ohnout k dolní končetině:

 1. Postavte se, roztáhněte si nohy o 70 - 100 cm.V krajním bodě zůstaňte 1–2 sekundy.Opakujte 10krát.
 2. Ve stejné poloze se pokuste postupně opřít o každou z nohou.Na pravou nohu musíte zatáhnout levou rukou a naopak.Opakujte lekci na 5 s. Střídavě naklápějte naklonění doleva a doprava.
 3. Jak se zvyšuje flexibilita, opakujte komplex s užším stagingem nohou.Pokud se ruce dotknou podlahy, když jsou nohy široké 30-50 cm, výsledek je velmi dobrý.Vynikajícím výsledkem je dostat se dlaněmi na podlahu,drží nohy pohromadě

Zvedání k noze

Komplex je podobný předchozímu, ale provádí se při sezení.

 1. Posaďte se na podlahu a roztáhněte nohy co nejpříměji.
 2. Dejte ruce za záda a ohněte je dopředu.V póze musíte opravit 10-20 sekund a připravit tělo na další zatížení.
 3. Natáhněte ruce na stranu obou nohou a rukou se snaží dosáhnout vašich velkých prstů.Hlava se v této chvíli dívá dolů a snaží se dotknout kolena.Upevněte na spodní bod po dobu 1-3 sekund.Jemně se narovnejte.
 4. Opakujte střídavě pro každou z nohou.Proveďte 10 opakování střídavě měnící se nohy.Cvičení musí být provedeno hladce a bez trhání.

Zvedání na ponožkách

Fitness trenéři vědí, jak snížit telata na nohou pro dívky.Doporučují, aby byly do školicího schématu zahrnuty povinné výtahy na nohou.Při dodržení správné techniky je cvičení považováno za nejlepší techniku ​​pro snížení objemu tele.

Správná technika tříd:

 1. Chcete-li stoupat na malé vyvýšenině, doslova 10-15 cm. Můžete použít tento krok nebo dát několik solidních knih.
 2. Je třeba stát na nohou, držet ruku proti zdi nebo jakémukoli nepohyblivému předmětu.Podpatky by měly vyčnívat nad úroveň výšky a být ve vzduchu.
 3. Je třeba pomalu snižovat podpatky a ostře je vrátit do původní polohy.V ideálním případě jít dolů do 3 sekund, vrátit do 1 sekundy.
 4. Opakujte nejméně 20krát, nejlépe 30–50krát.Po cvičení by svaly měly hořet.

Když je cvičení jednoduché, musíte začít dělat to pro nohy postupně.

Plíce

Plíce jsou vynikajícím cvičením, které komplexně posiluje svaly nohou.Je užitečný nejen pro telata, ale také pro boky a hýždě.

 1. Postavení ve svislé poloze, nohy ve vzdálenosti 20 - 30 cm. Ruce se spouštějí dolů rovnoběžně s tělem.
 2. Udělejte prostřední krok vpřed.Ruce pro rovnováhu lze vytáhnout dopředu.Přední noha se ohýbá v úhlu 90 °.Stehno by mělo být pro trénink rovnoběžné s povrchem.Zadní noha se ohýbá v pravém úhlu, koleno se téměř dotýká země.
 3. Podržte po dobu 1 sekundy.Dostaňte se do výchozí polohy a opírejte se o zadní nohu.
 4. Opakujte pro druhou část.Celkový počet opakování je 10 s.pro každou nohu.

Zvedání kolen do hrudní kosti

Komplex podporuje rozvoj svalů stehen a dolní končetiny.

Je třeba provést následující postup:

 1. Lehněte si na podlahu.Nohy leží vedle sebe, natažené ponožky.
 2. Ohněte nohu na koleno, přitáhněte ji ke hrudní kosti a pokuste se položit koleno na žaludek co nejvíce.Ponožky jsou stále těsné.Opravte 1-2 sekundy.
 3. Aniž byste zvedli koleno, zkuste narovnat nohu.Nyní musíte ponožky zatáhnout opačným směrem.Zamkněte nahoře po dobu 1 sekundy.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí,videonávody.

Únos nohou

Tato lekce je zaměřena na zvedání hýždí, protažení zadní strany stehna a dolní končetiny.

Pro redukci telat na nohou pomocí cvičení „únosů nohou“ u dívek se doporučuje připojit expandér
 1. Postavit se vzpřímeně.Můžete udržet něco pro udržitelnost.
 2. Bez plynulého ohybu střídavě stáhněte nohy zpět.Tělo se nyní nakloní dopředu.
 3. Upevněte nohu v nejvyšším bodě po dobu 1-3 sekund.Pomalu ji spusťte do původní polohy.
 4. Na každé straně proveďte minimálně 10 opakování.

Komplex doma

Jak snížit telata na nohou - u dívek doma není tato otázka snadná.Úkol je však proveditelný.Soubor opatření bude zahrnovat protahování a cvičení, která nevyžadují sportovní vybavení.

S úsekem je vše jasné - o tom, co a jak se tahat, bylo diskutováno výše.Zbývá vyjmenovat cvičení, která můžete dělat doma.

Lanovky

Nejdostupnější typ cvičení.Izoluje kaviár při práci a účinně je načítá.

Aby skoky měly účinek, musíte dodržovat techniku ​​cvičení:

 • Skok by měl být nízký.Doslova 2-3 cm na skok lano.
 • Lano se musí otáčet rukama.Předloktí a ramena jsou z tohoto procesu zcela vyloučena.
 • Zadek by měl být rovný a nohy mírně ohnuté.
 • Skoky se provádějí výhradně naponožky pro zdůraznění zatížení lýtka a vyloučení účinku na páteř.

Alternativní špičky

Rozložte nohy o jednu a půl šířky ramen, ponožky otočte směrem ven a mírně se přikrčte.Póza je podobná té, kterou okupovali zápasníci sumo před bojem.Držte záda rovně.

Aniž byste změnili držení těla, musíte střídavě stoupat na ponožky, nejprve jednou nohou a poté druhou.Toto cvičení staticky načítá boky a cvičí lýtkové svaly.

Pistole

dřepy „Pistole“ je výkonný nástroj pro komplexní trénink nohou.

Technika:

 1. Postavit se vzpřímeně, nohy k sobě.Držte se jakéhokoli důrazu.
 2. Squat na jedné noze a druhou natahovat dopředu.Volná noha se nedotýká země.
 3. V nejnižším bodě by měla být udržována pata opěrné nohy na zemi.

Cvičení se opakuje 3–5krát se střídavými nohami.Postupně musíte počet opakování přiblížit na 10.

Školení v tělocvičně

Domácí kurzy jsou dobré, ale třídy v tělocvičně jsou efektivnější.To se děje proto, že fitness klub má možnost použít další skořápky a závaží.Zvyšují účinnost školení a umožňují vám rychle dosáhnout požadovaného výsledku.Zde jsou příklady pracovních cvičení.

Leg press

Cvičení ve speciálním simulátoru.

Na rozdíl od obvyklé techniky lisování na tomto zařízení je pro snížení lýtkových svalů nezbytnépoužijte následující metodiku:

 • Postavte nohy pod plošinu.Podpatky by měly být ve vzduchu.
 • Nohy jsou mírně ohnuté a nemění svou polohu.Veškerá práce se provádí výhradně pomocí ponožek.
 • Na plošině není žádná další hmotnost.Vytlačuje se pouze prsty na nohou.Rychlost provádění je vysoká, amplituda je malá.Počet opakování - až do silného pálení.Ne méně než 20–30.

Zvedací ponožky s činkami

Cvičení je podobné předchozímu uvažovanému zvedání na ponožkách.Pro nejlepší výkon je třeba vzít činky do každé ruky.Váha - individuální, ale taková, že můžete provádět 15-20 opakování.Technika provedení - plynulé spouštění a rychlý vzestup.

Cvičení zaměřená na hubnutí telatek na nohou čerpaných

Kromě diskutovaných metod bude účinné přidat kardio zátěž.To pomůže komplexně ovlivnit svaly nohy a systematicky snížit jejich objem.

Je třeba se vyvarovat kardiogramu o vysoké intenzitě - neskoky na váze ani na váze navíc. Je také nezbytné kontrolovat stravu tak, aby přebytečné kalorie nepřecházely do zbytečného stavebního materiálu.

Běh

Jeden z nejlepších způsobů, jak snížit telata.Nejrychlejší běh na dlouhé vzdálenosti je nejúčinnější.Nejlepší je běžet na čerstvém vzduchu - saturace krve kyslíkem přispívá k lepším výsledkům.

Ke zmenšení velikosti telat by se sprinty neměly spouštětzatížení, které mohou jen růst.

Eliptický trenažér

Někdy neexistuje fyzická schopnost běhat.U plochých nohou je běh kontraindikován a často prostě neexistuje vhodná krajina.V tomto případě vám pomůže eliptický trenažér.

Princip práce s ním je stejný jako při běhu - minimální intenzita a maximální doba trvání.

Plavání

Plavání se nezaměřuje konkrétně na telata.Jeho výhodou je kombinované posilování tělesných svalů a zlepšený průtok krve.Díky tomu je metabolismus zlepšen a spalování tuků je stimulováno.

Samotné plavání nepomůže snížit velikost tele.Může však zvýšit účinek jiných cvičení.

Cvičební kolo

Účinný nástroj pouze při práci s nízkou intenzitou. Žádné intervalové programy, pouze monotónní rotace pedálů s nízkou úrovní složitosti.K dosažení tohoto efektu musíte udělat alespoň 40-60 minut za sebou.

Tipy od profesionálů

Pro dívky, které se chtějí naučit snižovat telata na nohou, vám pomohou následující tipy od profesionálů: dodržujte dietu, protahujte svaly po každém tréninku a pravidelně cvičtea nenechte si ujít cvičení.Za těchto podmínek je možné dosáhnout jakéhokoli výsledku.Hlavní věc je disciplína a vytrvalost.

Autor:jc21

Návrh článku:Mila Fridan

Video o tom, jak snížit lýtko na nohou

Cvičení na pomocsnížit lýtko na nohou: