Jak snížit nos, změnit tvar bez chirurgického zákroku, vizuálně pomocí make-upu, korektoru, kosmetiky, cvičení a injekcí

Můžete změnit tvar, zarovnat nebo mírně zmenšit nos bez pomoci plastických chirurgů, pomocí dostupných metod a speciálních cvičení doma.

Obsah
 1. Cvičení pro korekci nosu doma
 2. K narovnání nosu(při vychýlení špičky nosu do strany)
 3. Zkrácení nosu (Carol Maggio)
 4. Snížení nosu bramborami
 5. Pro zúžení nosu
 6. Pro ztenčení velkými křídly nosu, nosní dírky
 7. Pro zvýšení špičky nosu
 8. Narovnání nosního septa
 9. Oprava hrbolu
 10. Vizuální korekce tvaru a velikosti líčení
 11. )Jak snížit nos obočímjejí účesy
 12. Zvětšení očí
 13. Sochařská pravidla
 14. Video o tom, jak snížit nosdoma
Cvičení pro korekci nosu doma

Tréninkem malých nosních svalů můžete udržovat nebo zlepšovat tvar nosu.Univerzální techniky posilují svalový tonus celého orgánu, zachovávají jeho tvar, odstraňují ochablé tkáně chrupavky.

Zvláštní cvičení jsou systematizována v souladu s problémy a jejich účelem je dosáhnout určitých cílů, opravit tvar a zamaskovat nedostatky výzdoby obličeje dané přírodou. Gymnastika se provádí před zrcadlem, pouze „na čisté tváři“, ze které se odstraní veškerý make-up.

Výchozí pozice pro všechnycvičení jsou stejná: sednout si, opřít se o záda na židli, natáhnout břišní svaly a napnout svaly kyčle a hýždí.Pokud je to nutné, můžete provést gymnastický komplex na gauči, v křesle, v autě nebo kanceláři, nezapomeňte si udržet záda rovně a napnout svaly.

Všechna cvičení se provádějí 1 nebo 2krát denně, není-li uvedeno jinak.Počet opakování je uveden v prováděcím algoritmu.Zvýšení počtu opakování nezrychluje požadovaný výsledek.

Měsíc pravidelné usilovné práce přinese první plody tvrdé práce.Nosní svaly posílí, celý orgán se napne a získá přesný tvar.Kardinální transformace nestojí za to čekat.To je gymnastika, nikoli skalpel plastického chirurga.

Kontraindikace pro cvičení jsou rýma, poranění a onemocnění kůže a sliznic.Pro ty, kteří čelí problému, jak doma snížit nos, přichází na záchranu řada cvičení.

K narovnání nosu (pokud se špička nosu odchyluje od strany)

Pro korekci asymetrie nosu (levé nebo pravé zakřivení špičky), jemně stlačte nos dvěma prsty.

 1. S ukazováčkem druhé ruky zatlačte špičku nosu proti zakřivení.
 2. ​​
 3. Udržujte si horní ret.
 4. Podržte po dobu 1 sekundy.
 5. Uvolněte napětí.

Proveďte 40 opakování.Chcete-li udržet správnou linii nosu, kosmetici doporučujítrénovat i po získání vizuálních výsledků.

Pro zkrácení nosu (Carol Maggio)

Univerzální cvičení kalifornské kosmetičky Carol Maggio vám umožňuje mírně zkrátit nos nechirurgickým způsobem, posílitsvalový tón a zlepšení tvaru.

 1. Stiskněte dva prsty na nosu.
 2. Polohovacím prstem druhé ruky mírně zvedněte špičku nosu.
 3. Natahujte horní ret.
 4. Po druhém „zkamenění“ relaxujte.

Proveďte 40 opakování.Krevní oběh se zlepšuje, snižují svalové vlaky, v důsledku čehož se nos mírně zkracuje.Provedení cviku dvakrát denně přiblíží požadovaný výsledek.

Snížení nosu bramborami

 1. Zvedněte špičku nosu ukazováčkem.
 2. Ústa jsou dokořán.
 3. Horní ret se chopí zubů a táhne kůži pod nos.
 4. Zavřete ústa.Zmraz, chvilku si odpočiň.

Opakujte nejméně padesátkrát.

Pozor: čím širší je ústa, tím více svalů a nervových zakončení je zapojeno do tréninku, což má příznivý účinek na celý vzhled.Denní cviky povedou k tomu, že za pár měsíců bude mít nos tvar protáhlejší a úhlednější.

Pro zájemce o to, jak snížit nos ve formě brambor, se doporučuje další jednoduché cvičení:

 1. Pomocí prstů vytlačte nosní dírky a dýchejte ústy.
 2. Držte nosní dírky po dobu 5 minut.

Opakujte třikrát během dne.Odborníci říkají, že po 2 měsících si majitelé „bramborového“ nosu všimnou, že jejich čichově dýchací část obličeje získala elegantnější tvar.

Pro zúžení nosu

 1. Otevřete ústa a stáhněte bradu dolů.
 2. Odraz v zrcadle ukáže, jak se nos během této manipulace zužuje.
 3. Po 10 sekundách udržujte stav, uvolněte svaly obličeje.

Proveďte 30 opakování.Pomocí této akce zúžíte zadní část nosu: stlačte prsty nosu můstek nosu, provádějte opatrné vratné pohyby prsty „nahoru a dolů“.

Proveďte 40 opakování.

Pro zúžení a prodloužení nosu musíte:

 • snížit špičku nosu;
 • nozdry se rozšiřují;
 • se počítá na deset;
 • se opakuje třikrát.

Nos se prodlužuje a ztenčuje díky zesílení podélných svalů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Pro ztenčení s velkými křídly nosu, nozdry

Snížení křídel lze dosáhnout „čerpáním“.Za tímto účelem by prostřední prsty obou rukou měly být umístěny v elytře.

 1. Pomačkejte nos, roztáhněte křídla a prsty na ně tlačte.
 2. Proveďte 5-6 tlaků s napjatým nosem.
 3. Uvolněte se.Opakujte 10krát.

Příliš široké nozdry jsou výsledkem ochablých dutin.Můžete je posílit následovnětak.Nafoukněte nosní dírky tak, aby v nasolabiálním trojúhelníku bylo cítit napětí a pokožka na nosní dírce byla mírně zvýšena.Prsty přitlačují na okraje nosních dírek a zabraňují jim vstávat.Po 5 sekundách se uvolněte.

Zvýšení špičky nosu

 1. Palcem a ukazováčkem vytvořte kolem očí „dalekohled“.
 2. Abyste se vyhnuli vráskům s ukazováčkem, stiskněte obočí a velkými prsty - pod očima.
 3. Se zvrásněným nosem a zvednutým horním okrajem znázorněte znechucení.
 4. Zmrazení v napjatém stavu.
 5. Po 5 sekundách relaxujte.Proveďte 10 opakování.

Zadní část nosu a horní ret jsou zesíleny, špička nosu mírně stoupá.

Narovnání nosní přepážky

Jednou z nejčastějších, obtížně opravitelných a nebezpečných deformit je zakřivení nosní přepážky.Cvičení vadu zcela nenapraví, ale vizuálně ji sníží a minimalizuje nepříjemné účinky zakřivení.

V tomto případě se použije postup pro opravu výše popsané asymetrie.Rozdíl je v tom, že ukazováček by měl být aplikován na deformaci septa.Tlak k vytvoření v opačném směru zakřivení.

Krátké dechy končící hlubokým dechem nosem usnadňují nosní dýchání, zmírňují příznaky „plnosti“ a v souvislosti s tím i bolesti hlavy.Můžete provést libovolný počet opakování.

Oprava pahorku

ČástečněKorekce hrbolu je možná pouze v případě deformace chrupavkové tkáně.Pomocí posuvných pohybů ukazováčků působí na zadní stranu nosu a zvyšuje tlak v místě hrbolu.Kostní deformace gymnastikou není vyloučena.

Vizuální korekce tvaru a velikosti s make-upem

Abyste se naučili, jak redukovat nos dekorativní kosmetikou, musíte si prostudovat určitá pravidla a techniky založené na vizuálním zúžení.(rozšíření) a zkrácení (prodloužení) rysů obličeje.

Upozornění stylistů: použití produktů obsahujících perleti a jiskru je přísně zakázáno.Vytvářejí nepřirozený efekt!

Počínaje korekčním make-upem, měli byste se vyzbrojit třemi tóny prášku (základ):

 • základní tón, který dokonale odpovídá tónu pleti;
 • světlice - produkt je o jeden tón světlejší než hlavní;
 • kontura - znamená, že jeden tón je tmavší než ten hlavní.

Změnou místa aplikace odlesku a obrysu lze dosáhnout vizuální změny tvaru a velikosti nosu.

 • Tóny a odstíny by se od sebe neměly příliš lišit, jinak hrozí, že se obličej změní na malovanou masku.
 • K opravě masitého nosu plochým nosním můstkem jsou jeho strany a špička stíny a na zádech je použita tenká čára.
 • K vizuálnímu zkrácení dlouhého nosu jsou křídla a špička skryty.Odlesky se aplikují na záda, ale nezachytávají špičku.
 • Příliš úzký nos je zcela odlehčen, cožvede k vizuální expanzi.
 • Široký krátký nos se prodlužuje a zužuje odlehčením zádové části a špičky.Křídla a boky jsou zakryté.
 • Do kopce je veden obrys, který rozjasňuje zbytek nosu.Je velmi důležité dosáhnout hladkého přechodu, aby korekce neměla podobu špinavé zóny.
 • Všechny vyboulení nosu ohnuté traumatem jsou pokryty tmavým tónem.Rovná čára je nakreslena podél zad lehkým tónem.Pro pohodlí implementace můžete použít pravítko nebo jakýkoli jiný hladký předmět.

Korekce jednotlivých částí nosu se provádí podle stejného principu: vše velké, široké a vystupující je zakryté.Úzký, tenký, malý a krátký zesvětluje.Při práci s nosem nesmíme zapomenout na použití tónu na zbytek obličeje.Jinak bude centrum žít odděleně, což není v souladu s ostatními rysy.

Jak snížit nos pomocí obočí a účesů

Tvar, šířka a barva obočí také ovlivňují vnímání nosu, zdůrazňují nebo maskují jeho vady.Velký nos se objeví ještě více na pozadí tenkých, světlých a rovných obočí.

Pokud chcete vizuálně snížit velikost střední části obličeje, měli byste se řídit radami profesionálů a zvolit si zakřivené formy střední tloušťky, s bohatou barvou a dostatečnou výškou nad okem, což vytváří dojem otevřeného vzhledu.

 • Hladké, bez objemu, účesy a krátké srážky jsou vhodné pro majitele nosu správného tvaru médiavelikosti.Pro ty, kteří mají tuto část obličeje daleko od ideálu, se kadeřníkům důrazně doporučuje věnovat pozornost objemným kaskádovým srážkám.Dlouhý, vydutý nos je dobře vyvážen objemem v zadní části hlavy.
 • Rovněž jsou různé kadeře a rouna.
 • Rovné, načechrané rány, které jsou neziskové, produkují vadný nos.Pokud vám ovál obličeje a tvar čela umožní zvolit účes bez rány, je lepší to udělat.Na otevřené tváři vypadá nos přiměřeněji.Pokud není možné opustit třesk, budete muset přebývat ve svých asymetrických, šikmých a „drsných“ verzích.

Nedokonalosti můžete také napravit barvou svých vlasů.Všechny odstíny světle hnědé a kaštanové skryjí velké rysy obličeje, včetně nosu.Velmi tmavé barvy a odstíny „blond“ zdůrazňují pouze to, co je žádoucí skrýt.

Zvětšení očí

Velké výrazné oči přitahují pozornost ostatních a snižují zájem o nepřesnosti jiných částí obličeje, zejména nosu. Vizážistům a kosmetologům se důrazně doporučuje, aby ovládli jednoduchá cvičení od Carol Maggio a osvojili si techniky zvětšení očí pomocí dekorativní kosmetiky.

 1. Výchozí pozice pro provádění gymnastiky je sedět nebo ležet (jak si přejete).Prsty si dejte do očí prakem.Index - do vnějšího rohu oka, uprostřed - nad nosem.Vytvořte mírný tlak, podívejte se.Mžoural a snažil se přitáhnout spodní víčko k horní.Pod ukazováčkem by se mělo cítit chvění spodníhostoletí.Otevřete oči, uvolněte se.Proveďte 10 opakování.Bez sejmutí rukou z obličeje silně šilhejte a napněte svaly gluteal.Mentálně počítejte do 40. Pusťte ruce, uvolněte se.
 2. Vraťte ukazováčky ven a položte prostřední prsty na vnitřní rohy očí.Pohled na spěch.Přitáhněte spodní víčko k hornímu a prsty se třesou svaly.Spusťte spodní víčko.Dokončete 10 takových výtahů.K relaxaci.

  Ilustrace, jak snížit nos doma pomocí cvičení se zvětšením očí

den, první výsledky lze získat po 7 - 10 dnech.

Makeup, který zvětšuje oči, má několik tajných triků:

 1. Nakreslete linii růstu řas na spodní víčko bílou kosmetickou oční linkou nebo bílými stíny.Trik je v tom, že bílá čára, která se spojuje s proteinem oka, oko opticky zvětšuje.
 2. Recepce pro úzce zasazené oči.S bílou tužkou nebo stíny naneste několik bodů na vnitřní rohy očí.Peří se štětcem.Oči se "trochu" pohybují od sebe.
 3. Recepce pro vzdálené oči.Změnou barvy tužky z bílé na červenou a umístěním teček do vnitřních rohů oka můžete dosáhnout opačného účinku - oči se k sobě „přiblíží“.
 4. Nakreslete horní víčko od vnitřního rohu k vnějšímu a postupně zvětšujte tloušťku šípu.Neutahujte ocas.Je lepší to zkrátit, vzhlížet.Nižšívíčko nezklame nebo nezklame od středu k vnějšímu okraji.Stínujte jasnou linii.Zkuste zkazit již aplikovanou bílou čáru uvnitř víčka.
 5. ​​
 6. Silné dlouhé řasy vytvářejí kolem očí svatozář tajemství.Pro denní líčení jsou vhodné kvalitní řasenky a kleště.Večerní verze umožňuje použití falešných řas.
 7. Světlé stíny na pevné části horního víčka vizuálně zvyšují obočí a zvětšují oči.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Pravidla sochařství

Technika sochařství (modelování) tváří získala popularitu v 70. letech minulého století, během rychlého rozvoje kinematografie.Tato technologie je založena na použití hry světla a stínu pomocí hereckého makeupu.

Liší se od korekce v tom, že se používá nejen k maskování nedokonalostí rysů a kůže, ale také k zdůraznění vrozené důstojnosti obličeje, což jí dodává dokonalejší oválnou, dobře udržovanou pokožku a vnitřní zář.Vystupuje na celé tváři.

Dlouhodobý majetek (sochaři):

 • základní nadace;
 • korektory;
 • bronzer;
 • korektor;
 • Zvýrazňovač.

Všechny uvedené materiály mohou být suché nebo kapalné. Suché se dají snadno nanášet, dobré pro denní líčení a doporučené pro mastnou pleť.Hlavnínevýhody: nedostatečná stabilita, špatné maskování peelingu.Kapalné sochaři jsou vhodné pro večerní líčení, dobře maskují různé drsnosti, ale je obtížnější je aplikovat.

Jako nástroje pro nanášení make-upu se používají:

 • kartáče různých velikostí a tlouštěk, mající různé úhly řezu;
 • kartáč pro míchání;
 • aplikátory;
 • houby.

Místo, kde se provádí tvarování obličeje, by mělo být dobře osvětlené (přirozeně a /nebo uměle).Je užitečné pořizovat fotografie před a po.To vám umožní vyhodnotit výsledek a usnadnit práci na chybách.Proces začíná očištěním pokožky a nanesením základního základu, jehož odstín vyhovuje pokožce obličeje.Pak vstoupí do hry korektoři.

Je snadné skrýt pod barevnými odstíny:

 • pihy a stárnutí;
 • jizvy a jizvy;
 • akné a další záněty;
 • vrásky.

Pomocí přírodních tónů jsou určité zóny vyčištěny (zvýšeny) nebo ztmaveny (sníženy).Existuje univerzální schéma aplikování tahů.

Vždy ztmavené:

 • spodní linie lícních kostí;
 • linie růstu vlasů na čele;
 • přechod z brady na krk a samotný krk;
 • křídla nosu.

Zesvětlení podléhá:

 • oblast pod obočím;
 • horní linie lícních kostí;
 • vnější rohy úst;
 • zadní část nosu;
 • Dutina nad horním okrajem.

Sochařstvíširoký nos spočívá v ztmavnutí stran a použití světlého tónu s úzkým pruhem na zadní straně nosu:

 • Pro zkrácení nosu je jeho špička ztmavnutá.
 • Velmi velký nos je zcela zakryt v tónu, který je o něco tmavší než přirozený.
 • Práce s korektory končí pečlivým zastíněním, aby obličeji dodal přirozený vzhled.
 • Korektor je určen k maskování skvrny drobných kožních defektů, a to i na nose.

Po modelování pomocí matných korektorů se tvář podobá nádherné masce.K tomu, aby bylo dosaženo vnitřní záře, se používá zvýrazňovač.Reflexní částice, které tvoří tuto kosmetiku, způsobují, že obličej hraje s barvami života.

Za účelem zmenšení nosu v domácnosti a vytvoření elegantního tvaru, jako jsou světové filmové hvězdy, stačí nakreslit tenkou linii zvýrazňovače na záda a stín, vyhladit okraje tmavými stranami.

Seznam kouzelných kosmetických přípravků, díky nimž je nos malý, oči velké, plné rty a dokonalý ovál obličeje, neustále roste.Ve výzbroji žen jsou různé druhy zbraní, které ji činí krásnou.Stačí se naučit, jak je správně používat.

Video o tom, jak snížit nos doma

Krásný nos bez chirurgického zákroku.Jak snížit nos pomocí cvičení doma:

Jak snížit nos bez make-upu: