Jak snížit boky v hlasitosti, odstranit uši a načerpat hýždě.Program hubnutí na týden, cvičení v tělocvičně a doma

Předtím, než se budeme zabývat snižováním objemu kyčlí, musí být člověk připraven na komplexní řešení problému.Tento přístup vám umožní zbavit se tělesného tuku a svaly jsou pružnější a silnější.

Způsoby snižování kyčlí

Existují 4 hlavní metody, jak účinně snížit objem kyčlí doma:

 • strava;
 • masáž;
 • tělesná výchova;
 • odtučňovací spodní prádlo.

Správná výživavám umožní nezískat další libry a zůstat v kondici.Délka stravy závisí na dietě, která je dodržována.To vám umožní zhubnout v krátkém čase.Aby byl výsledek trvalý, je třeba se držetsprávná výživa po celou dobu.

​​

Anticelulitidová masážje považována za nejjednodušší a nejdostupnější způsob, jak snížit kyčle.Musíte ji pravidelně používat po celý život, abyste měli v každém věku elastickou pokožku.

Cvičeníje nejúčinnějším způsobem snížení objemu kyčle.To vám umožní rychle se zbavit dalších liber.Boky lze vytáhnout za několik měsíců tvrdého tréninku.Chcete-li výsledek uložit, bude nutné vést aktivní životní styl i mimo něj.

Zeštíhlující šortkyvám umožní během tréninku zbavit se více tekutin a toxinů.Díky šortkám dochází k rychlejšímu hubnutí, odbourávání celulitidy a zřetelnější kontury těla.

Dietní výživa

Po dietní dietě musíte pít pravidelně a hodně (voda s citronem a medem, neperlivá voda, zelený čaj, slabý vývar divoké růže).Jídlo se konzumuje v malých porcích 5 až 6krát denně.Po 20:00 nemusíte jíst.

Strava vám umožní zbavit se toxinů, zlepšit funkce jater, urychlit metabolismus.

Čerstvá zelenina a ovoce zlepší funkci střev.Pro jejich kvalitní asimilaci je třeba dodržovat sled konzumace: ovoce by se mělo jíst mezi hlavním jídlem a zeleninou - těsně před jídlem.Vaření by mělo být takové, aby minerály a vitamíny byly udržovány na maximumnožství - můžete vařit, napařit nebo dušit.

Uzená, smažená a slaná jídla by měla být ze stravy vyloučena.K rychlému odstranění toxinů je třeba do dietních produktů zahrnout mírně diuretický a projímavý účinek: švestky, meruňky, meloun, meloun.

Pro korekci objemu kyčle bude užitečné:

 • potraviny s vysokým obsahem vlákniny;
 • lisovaný slunečnicový olej;
 • olivový olej;
 • mořské plody;
 • dietní maso (nikoli mastné) - králík, jehněčí, kuřecí maso;
 • hnědý chléb s otrubami;
 • čerstvé ovoce a zelenina;
 • sušené ovoce;
 • pohankové a rýžové krupice;
 • proteiny - ne více než 30 g denně;
 • malá množství medu nebo džemu;
 • ergotropní potraviny, které podporují nárůst síly: cibule, česnek, paprika, kořen zázvoru.

Potraviny zakázané během stravy:

 • potraviny s vysokým obsahem tuku;
 • sycená sladká voda;
 • pekárenské výrobky a bílý chléb;
 • majonéza;
 • zachování;
 • cukr;
 • brambory;
 • vepřové.

Strava po dobu jednoho týdne ke snížení objemu kyčlí

Denní příjem kalorií by neměl být vyšší než 2000 kcal za den.Během týdne musíte jíst na snídani: zelená jablka, melouny, hrozny (několik bobulí denně), můžete pít zelený čaj bez cukru. Toasty se zakysanou marmeládou nebo jedním vařeným vejcem jsou přijatelné několikrát týdně.

Na oběd odborníci doporučují jíst zeleninový salát s olivovým olejem a citronovou šťávou,maso (vařené kuřecí prsa, králík) nebo grilované ryby, dušená zelenina.Na večeři povoleno: pohanka, vařená rýže, dušená zelenina.Dvakrát týdně při večeři můžete vypít sklenici zeleného vína.

Do nabídky přidejte chřest, fazole, brokolici, růžičková kapusta, žampiony.Tvaroh, jogurt a kefír by měly mít nízký obsah tuku.Do čaje můžete přidat med.Takto pestrá nabídka doplní tělo důležitými stopovými prvky, vitamíny a umožní vám účinně zhubnout v kyčlích.

Cvičení ke snížení kyčlí doma

Před zahájením cvičení ke snížení kyčlí je třeba provést malé zahřátí, aby se svaly zahřály.Do 1 minmusíte jít na místo, zvedat kolena vysoko.Další, během příští minuty - udělejte řadu skoků.

Nejjednodušší a nejúčinnější cvičení:

 1. Vyskočte dopředu. Výchozí poloha: stojí rovně, nohy k sobě.Výpad je prováděn pracovní nohou vpřed, koleno by mělo být na úrovni paty, záda a opěrná noha by měly zůstat ve vodorovné poloze.Stisknutím během kroku maximalizujete napětí.Opakujte 10krát pro každou nohu.
 2. Spadněte na stranu.Ze stálé polohy s rozkročením ramen od sebe je proveden široký schod do strany s ohnutím kolena.Nohy by měly být vzájemně rovnoběžné.Při výpadu musí být tělo mírně nakloněno dopředu.Po dokončení 5 až 10 kroků změní nohu.
 3. Plie. Nohy jsou nasazeny širší než ramena, zatímco ponožky jsousměřuje do stran.Ruce lze natáhnout podél těla nebo umístit na opasek.Squatting nohy by měly být drženy rovnoběžně s podlahou.Cvičení se provádí pomalým tempem s rovným hřbetem.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Cvičení ke snížení hýždí za měsíc

Houpání dozadu a nahoru:

 1. Pro cvičení potřebujeteklečet, s rukama mírně ohnutými na loktech, opřít se o podlahu.Pohled by měl směřovat dopředu.
 2. Ohybná noha spočívající na předloktí se zvedne, několik sekund drží a pomalu se spouští.
 3. S každou nohou musí být provedeno 15–20 úderů, přičemž záda je rovná.

Mahi s jednou nohou ležící na jedné straně:

 1. Výchozí pozice: leží na jedné straně, natahuje si nohy, jednou rukou se opírá o hlavu.
 2. Machy se provádějí s přímou nohou, maximální stoupání by nemělo přesáhnout 70 °.Opakujte cvičení s každou nohou 15-20 krát.
 3. Chcete-li zvýšit zatížení, přidržte nohu nahoře na několik sekund.

Zvedání kolen:

 1. Musíte ležet na břiše, nohy ohnuté na kolenou (v pravém úhlu), boky by měly být šířky ramen od sebe aholeně přitisknuté k sobě.Ruce jsou umístěny nad hlavou v uzavřené poloze, spočívající na čele, krk zůstává uvolněný.
 2. Při vdechování vzduchu se kolena zvedají k sobě.Výška zdvihu by neměla být velká - 10 cm.
 3. Při výdechu se vraťte k původnímupozice.Horní část těla zůstává uvolněná, pouze abs, hýždě a boky jsou napjaté.V těchto částech těla musí být během relace udržováno napětí.
 4. Dokončení stojí 20–30 výtahů.

Cvičení s míčem pro fitness

Cvičení pomocí speciální koule vám umožní efektivně rozvíjet a posilovat svaly abs, boků a hýždí.Cvičení by měla být v několika sadách s přestávkou 30 sekund.

Nejběžnější a nejjednodušší cviky jsou:

 1. Dřepl si s míčem proti zdi. Pro cvičení budete potřebovat fitness míč a dvě činky (2 až 5 kg).Odchozí pozice: stojí rovně, nohy od sebe šířky ramen od sebe, s fitballem zpět přitlačeným ke zdi.Ruce s činkami jsou spouštěny podél těla.Po několika krocích nohou vpřed se musíte posadit jemně.Během dřepu by měly být nohy rovnoběžné s podlahou.Je důležité zatlačit míč dozadu a zvednout jej silou hýždí do jejich původní polohy.Proveďte 2-3 sady 12krát.
 2. Mahi kopl na fitball. Ležící na podlaze musíte položit spodní nohy na míč a hýždě - zvedat tak, aby tělo bylo rovné.Poté musíte zase zvednout a spustit nohy 20krát, po přestávce 30 s můžete provést další 1 přístup.
 3. Hýždě na fitball. Míč musí být připevněn ke zdi.Poté, co seděl na tom, musíte snížit, takže hýždě a záda spočívají na kouli a nohy - na patách a jsou rovné.Poté musíte tělo vyrovnat zvednutím hýždí a lopatkou- snížit.V této poloze se vyplatí setrvat na 3 sekundy a pomalu klesne.Ve výchozí poloze jsou také zpožděny o 3 s.Cvičení opakujte 12 až 15krát ve 2 sadách.

Cvičení s gumovým turniketem

 • Prodloužení nohy při ležení. Je třeba si lehnout na záda a přitlačit nohy k tělu.Nohy by se měly opírat o turniket, jehož okraje jsou pevně v rukou.Nohy vydechující vzduch se pomalu narovná a zůstávají ležet v rovné poloze.Po inspiraci se vracejí do své původní polohy.Cvičení opakujte 15krát.
 • Ponechání nohy na stranu. Ve výchozí poloze, stojící, musí stát jeden nohou na smyčce turniketu.Jeho konce nebo druhá smyčka jsou drženy rukama.Pomalu musíte zvednout pracovní nohu na stranu a také ji plynule spustit.Každé cvičení nohou se provádí 10krát.
 • Vrácení nohy zpět. Výchozí poloha: při postavení je jedna část turniketu upevněna opěrnou nohou, pracovní noha je navlečena do smyčky.Nohy jsou umístěny dohromady.Cvičení je plynulé.Je třeba vzít pracovní nohu zpět, zafixovat na několik sekund a vrátit se do původní polohy.Cvičení se provádí 10krát na každé noze.
Soubor cvičení pro cvičení v tělocvičně

Specialisté mohou poradit, jak snížit objem kyčle v tělocvičně.Mezi obrovskou rozmanitostí rozlišují 3 nejúčinnější cviky, které přispívají k tomu, že boky mají požadovaný tvar.

Tato cvičení zahrnují:

 1. Hyperextension. OriginálPozice: Lehněte si na břicho na simulátoru, telata spočívají na válečku.Můžete použít vážicí prostředek.Zadní část zůstává plochá.Z této pozice jsou dopředné ohyby prováděny pomalým tempem.Při zvedání by tělo mělo být v přímé linii s nohama.V této poloze musíte vydržet 2-3 sekundy.
 2. Deadlift. Nohy jsou nastaveny úzké, jejich spodní část se dotýká krku tyče.Zvedání baru je třeba maximalizovat svaly hýždí a boků.Pohyb nastává ve spodní části zad, nestojí za to napínat horní část trupu.Cvičení musíte provést hladce.
 3. Squat s činkou. Když vezmeme tyč v ruce, nohy by měly být umístěny širší než ramena, ponožky by měly vypadat ven.Zadní část by měla být rovná, mírně ohnutá v bederní oblasti.Při vdechování se provádí hladký dřep se zády pánve.Kolena by měla být v souladu s prsty na nohou.Během dřepu zůstává záda plochá a úhel mezi lýtky a boky by měl být 85 °.Při výdechu se vracejí do výchozí polohy a narovnávají nohy.

Masáž

Masáž je poměrně efektivní metoda pro řešení nadměrných objemů.V salonu můžete pravidelně absolvovat masážní kurz.Zahrnuje 10 ošetření.Po běhu se pokožka stává pružnější, pomerančová kůra zmizí, tělo získává ostřejší obrys.Nejslabší cévy jsou považovány za jedinou kontraindikaci k masáži salonů.

Pro viditelnější výsledek lze masáž kombinovat s vodním aerobikem, jinými fyzickými cvičeními a stravou.

masáž LPG

Zobrazithardwarová kosmetologie zaměřená na korekci těla.Tato metoda vám umožní zbavit se celulitidy, usazenin tuku a zlepšit stav pokožky.Masáž zahrnuje 10-15 ošetření každé 1-2 dny.Po skončení kurzu je pro udržení výsledku vhodné každý měsíc projít jinou procedurou.

Tento typ masáže není vhodný pro lidi s:

 • benigními formacemi na kůži;
 • kožní choroby jakéhokoli původu;
 • kýla v tříslech, dolní části zad nebo stehně;
 • ​​
 • zánět lymfatických cév a uzlin;
 • flebitida nebo tromboflebitida;
 • epilepsie;
 • endokrinní choroby;
 • hemofilie.

Kromě výše uvedených případů je tato masáž kontraindikována u žen v období těhotenství, po liposukci a ve dnech menstruace.

LPG masáž dává dobrý výsledek v kombinaci s mezoterapií.Koktejly Meso by měly být podávány ihned po masáži.

Zábaly

Použití zábalu může snížit objem v kyčlích - jako hlavní způsob boje s nadváhou není tato metoda příliš vhodná.Ale v kombinaci s masáží a fyzickou aktivitou - dává vynikající výsledek.Obaly pomáhají zlepšit stav pokožky, zbavit se celulitidy.

V salonu se pro balení používají následující aktivní složky:

 • éterické oleje;
 • léčivá hlína;
 • rostlinné extrakty;
 • řasy;
 • mořská sůl;
 • zvláštní přípravky pro balení.

Existuje několikzpůsoby, jak postupovat: horký zábal, chlad, kontrast a izotermální (zábaly, jejichž teplota odpovídá tělesné teplotě).

Účinek zábalu bude lepší, pokud před zákrokem navštívíte saunu nebo koupel.Měl by být prováděn 2 hodiny po jídle.Proces trvá 1 až 2 hodiny.Po zabalení do shugaringu, mezoterapie, jsou injekce kontraindikovány.Délka kurzu je 5-15 procedur.

Pro domácí zábal můžete použít následující recepty:

 1. 100 g medu, 2 lžíce.lopuchový olej, 3-5 kapek citronového esenciálního oleje.
 2. Černá hlína - 2 polévkové lžíce(zředěný vodou na hustou zakysanou smetanu), 1 lžička.suchá hořčice, 1 lžičkazlato.
 3. 1 polévková lžíce.žlutá hlína (mírně zředěná vodou), 1 lžíce.čerstvě uvařená kávová moučka, pomerančový esenciální olej - 5 kapek.

Pro větší pohodlí si můžete zakoupit speciální hotové směsi:

 1. Natura Siberica - teplý tělový zábal.
 2. Směs za studena.
 3. „Modelovací silueta“ vyráběná společností „Clean Line“;
 4. Guam Cold Wrap.

Před zabalením domu můžete provést drhnutí kyčlí od 2 lžíce.sůl a 2 polévkové lžícezlato.Masáž kůže po dobu 5 min.zvýší průtok krve a zlepší výsledek.Po nanesení směsi na pokožku je třeba tělo zakrýt fólií, obléknout si teplé kalhoty a vyčkat 40-60 minut.Pokud v tuto chvíli cvičíte nebo tancujete, efekt bude lepší.

Modrá hlína

Často se používá ke snižování kyčlímodrá hlína.To vám umožní zbavit se celulitidy a odstranit kožní defekty.Výsledek je patrný po prvních 3 až 3 postupech.

Modrá hlína se používá pro masku, která se nanáší na boky, hýždě a břicho jako zábal.Délka procedury je 40 minut.Jíl se zředí vodou do tekutého stavu, poté se přidají éterické oleje, je nejlepší použít citrusové plody.

Zeštíhlující spodní prádlo pro hubnutí a napínání hýždí

Ke korekci postavy můžete použít speciální spodní prádlo se stahovacím účinkem.Je pohodlný, s minimem švů nebo bez nich.Díky kvalitnímu spodnímu prádlu se postava otočí a vyvolává spalování tukových buněk v hýždě, břiše a stehnech.

Mesodisolúce

Metoda je považována za jedno z nejúčinnějších a zahrnuje zavedení lipolytických léčiv do tukové tkáně.Tento postup vám umožňuje účinně odbourávat tukové buňky, poté jsou vylučovány lymfou.Kůže je napnutá, celulitida zmizí.

Po dokončení kurzu se objem stehna sníží o 4–10 cm. Délka kurzu závisí na množství tělesného tuku.Může to trvat 7 až 10 sezení.Procedura se provádí jednou za 10 dní.

Indikací pro rozpuštění mesodolu je celulitida s nadváhou.

Kontraindikace:

 • těhotenství, kojení;
 • onemocnění nervového systému, včetně epilepsie;
 • narušení kardiovaskulárního a endokrinního systému;
 • ledvinselhání;
 • alergie na složky injekce.

Při udržování správného životního stylu, fyzické aktivity, vyvážené stravy a dodržování všech lékařských doporučení je výsledek po rozpuštění do mezodis rozpuštění po dlouhou dobu.

Liposukce

Procedura je vakuové odstranění tuku z jeho akumulační zóny pro korekci tělesných kontur.Aby výsledek trval déle, je nutné provést fyzická cvičení (musí být zahájena nejdříve 1 měsíc po zákroku), dodržovat dietu s nízkým obsahem soli.

Před zákrokem musíte pečlivě připravit:

 • být zdravý;
 • provádět testy;
 • přestat kouřit 2 týdny před zákrokem a zdržet se kouření po dobu 3 týdnů po zákroku.

Liposukce je jednorázový postup.Jedná se o plnou operaci s lokální anestézií.Poté jsou v nemocnici 1-3 dny.Při pokračování 1 - 1,5 měsíce.Nezapomeňte nosit kompresní prádlo.Dalších šest měsíců po operaci není vhodné otěhotnět.

Kontraindikace:

 • těhotenství;
 • endokrinní obezita;
 • závažná závažná somatická onemocnění;
 • nízká elasticita kůže.

Tipy od odborníků: jak zmenšit velikost boků po porodu

Po porodu ženy ztratí svůj tvar.Abyste se mohli rychle vrátit ke starým konturám, musíte provést fyzická cvičení, která je kombinují s kardiogramem.Specialisté doporučují běh a jízdu na kole.

Je důležité starat se o pokožku v problémových oblastech, užívat vitamíny a udržovat zdravou stravu a vylučovat potraviny s vysokým obsahem kalorií.Několik dní po narození je nutné začít s napínáním spodního prádla, protože se tím sníží objem stehna a žaludku a zabrání se také ochablé pokožce.

Video o tom, jak snížit kyčle v hlasitosti

Účinná a jednoduchá cvičení pro ideální kyčle a hýždě:

Sada cvičení, jak se zbavit uší na bocích: