Jak si vyrobit více rtů bez operace pomocí make-upu, lahví, cvičení doma

Puffy rty jsou vždy atraktivní.Dívky a ženy je zpravidla zvyšují a používají kosmetickou chirurgii.Ve skutečnosti však existuje řada způsobů, které odpovídají na otázku, jak doma zvětšovat rty.

)Jak zvětšit rty bez chirurgického zákroku?

Chcete-li zvětšit rty, je nádhernější nejen na klinice plastické chirurgie, protože jste zaplatili spoustu peněz, aby se stali přitažlivými.Existuje mnoho metod, které nevyžadují velké finanční investice, úsilí a nervy, ale jsou velmi efektivní a snadno použitelné.

Make-up: kosmetika, tužka, rtěnka

Jak udělat rty více doma - to je otázka, kterou si dívky kladou.Nejoblíbenějším způsobem je použití kosmetiky a některých triků v líčení, jak se zbavit hubnutí rtů.

Existuje mnoho způsobů, jak rty dokážou více.Jeden z nejlepších, ale dočasných - make-up.

K tomu se používají následující kosmetické výrobky:

 • základ pro rtěnku;
 • rtěnka;
 • tužky;
 • lesk na rty;
 • zvýrazňovač;
 • Plamper.

Velmi často se objem rtů vizuálně snižuje v důsledku nerovného terénu a také v důsledku velkého počtu trhlin.Základ pro rtěnku pomáhá vyhladit povrch rtů, prodlužuje dobu konzervace rtěnky, čímž se rty ještě více nafouknou.Samotná rtěnka je také vynikajícím nástrojem pro vizuální zvětšení rtů.

Při výběru tohoto produktu pro zvětšení rtů je třeba věnovat pozornost barvě .Světlé odstíny fungují dobře, ale tmavé barvy naopak snižují rty.Nejúčinnější barvy jsou broskev, růžová, světle růžová a také nahá.Tužkou holky obrys a rozšíření obrysu, čímž se vytvoří efekt nafouklé rty.

Efekt velkých rtů lze dosáhnout pomocí lesku.Pokud ji aplikujete na centrální část, vytvoří se optické zvětšení a rty se stanou nafouklé a přitažlivé.Zvýrazňovač je produkt, který se používá kolem obrysu rtů, aby ho zvýraznil a udělal více.

Plamper - nová generace make-upu, který ve svém složení obsahuje zvláštní účinné látky, které zlepšujíkrevního oběhu v rtech a učinit je opravdu větší.Po aplikaci tohoto produktu na rty se zpravidla projeví mírný pocit pálení a mravenčení.

Krém

Jako alternativu k plastické chirurgii si mnoho dívek a žen kupuje speciální krémy pro zvětšení rtů.Nedávají okamžitý výsledek, ale mají kumulativní účinek, pokud se používají po dlouhou dobu.Tyto produkty jsou zaměřeny na zlepšení přirozených procesů v tkáních rtů, díky nimž je dosaženo účinku otoku.

Krémy zpravidla obsahují tyto látky:

 • výtažky z máty, zázvoru, červené papriky;
 • silikon;
 • peptidy;
 • éterické oleje;
 • hyaluronát sodný;
 • vitamíny.

Díky těmto složkám krém poskytuje komplexní účinek na tkáň.

Dívky a ženy, které takové přípravky používají, dosahují řady výsledků:

 • rozšiřování malých cévních tkání;
 • zvýšené hladiny elastinu a kolagenu;
 • redukce vrásek a trhlin;
 • výživa, hydratace;
 • omlazení rtů.

Kosmetický krém pro zvětšení rtů by měl být používán v kurzu.Při aplikaci se pokožka rtů podráždí, zvyšuje se průtok krve a zvyšuje se produkce kolagenu.V závislosti na konkrétním produktu lze na rtech cítit mírný chlad nebo pocit pálení.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronováv pilulkách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Cvičení

Jak udělat rty více doma vám pomůže zjistit speciálně navržená cvičení na budování Facebooku.Existuje mnoho technik, které pomáhají udělat rty baculaté a atraktivní.Následující cvičení jsou jedny z nejúčinnějších.Ne tucet žen je testovalo a bylo spokojených.

Pomocí těchto a řady dalších cviků se dívkám podaří zvětšovat rty, načechrat a přitažlivější, bez zásahu chirurgů a drahých postupů.

Masáž

Mnoho zdrojů tvrdí, že masáž rtů s cílem zvýšit je třeba udělat s froté ručníkem a žínkou.Tento přístup je však zásadně nesprávný.Kůže na rtech je velmi tenká a citlivá, a proto ji masíruje výše uvedenými prostředky, protože dívka riskuje situaci jen zhoršující.

Masáž se provádí velmi jemně a jemně, aby nedošlo k poškození tkáně.Doporučuje se provádět masáž večer.Masáž se zpravidla provádí pomocí doplňkové kosmetiky: peeling, led, zubní kartáček, olej atd. Masáž drhnutím dodá tkáni rtů mladý, zdravý vzhled a zvětšuje je.

Lze použít tyto druhy peelingů:

 • Kapalný med a soda musí být smíchány ve stejném množství.Poté potřebujetepři masážních pohybech by se výsledná směs měla nanést na rty, vydržet 3-5 minut a opláchnout vodou.
 • Křoviny jemného bílého cukru, olivového oleje a vody se skládají z těchto produktů v poměru 3: 1: 1.Takový peeling se aplikuje při masážních pohybech na rty po dobu 30-40 sekund a poté se omyje vodou.
 • Kousek jemného cukru a medu se připravuje v poměru 1: 1.K tomu se často přidávají kapky mátového esenciálního oleje.Tato směs se nanáší masážními pohyby na rty v různých směrech a poté se omyje.

Scrub masáž má komplexní účinek.Zároveň se zbavíte odumřelých kožních buněk, stejně jako samotné výživy a masáže.Zlepší se barva, struktura a objem rtů.Pro masáž se používá také zubní kartáček.Při výběru typu štětin musíte být opatrní, protože velmi těžké poškodí pouze povrch.

Před zahájením postupu se doporučuje kartáčovat kartáčem s medem, máslem a lehkými pohyby ve formě kruhu, aby se povrch rtů vmasíroval po dobu 1 minuty.

Led se také používá k masážím rtů.Do 1 minuty musí být ledová kostka vedena po povrchu rtů v různých směrech.Díky chladícímu efektu se zvyšuje průtok krve a zlepšuje se jeho krevní oběh.

Korek, láhev

Jak zvětšovat rty doma, takže jejich rty jsou jasnější.Chcete-li provést tento postup, musíte vzít pravidelný korek nebo válcové víko, které je vhodné velikosti do rtů.Povrchrty musí být namazány vazelínou, leskem na rty nebo olejem, poté rty složit do zkumavky a nasadit na ně víčko.

Poté musí být nasáván vzduch, aby se ve víku vytvořil podtlak.Tento postup musí být proveden po dobu 15-30 sekund, poté se rty okamžitě stanou objemnějšími.Kromě korku z láhve můžete použít i samotnou láhev.

Za tímto účelem musí být rty zasunuté do zkumavky vtlačeny do hrdla a láhev samotná musí být stlačena tak, aby unikal vzduch a vytvořil se vakuum.Je nutné udržovat rty v této poloze po dobu 15-20 sekund, po kterých je okamžitě vidět účinek nádhery rtů.

Plips na rty Plips

Americká společnost Fullips vyrobila specializované zařízení, které lze používat doma a současně účinně zvyšovat rty.Fullips Lip Plumper je malá čepice, kterou si musíte nasadit na rty, nasávat vzduch, aby se na nich přilepila kvůli vakuu vytvořenému uvnitř.

Pokud se tento postup provádí pravidelně, rty se výrazně zvětší.Doba působení tohoto zařízení je krátká - přibližně 2 hodiny.

Tvůrci tohoto zařízení tvrdí, že účinek postupu je dostatečný k účasti na události, a pokud je třeba delší trvání, může být v dámské místnosti vždy dívka nebo žena.opakujte to.

Zařízení má tři varianty v závislosti na velikosti: velká, střední a malá .Proto bude každá dívka moci vyzvednoutbaculatější, který se jí hodí do rtů.

Lékárenské léky

Výrobky, které mohou zlepšit rty doma, se prodávají nejen v kosmetických obchodech, ale také v lékárnách.Balzámy, krémy, masti, gely - to vše najdete na policích lékáren.

Nejznámějšími farmaceutickými výrobky, které zvětšují rty, jsou:

 • mandle, broskve nebo jiné oleje používané k výrobě masků a masáží rtůpro ně;

 • éterický olej, který pomáhá zvyšovat krevní oběh, čímž se zvětšují rty;
 • kyselina nikotinová, která se používá jako základ masky na rty, díky které jsou kvetoucí;
 • krémy, gely a masti na bázi kyseliny hyaluronové.

Takové metody zvětšení rtů jsou prakticky neškodné, nevyžadují velké finanční investice, ale je třeba je pravidelně používat, aby se zachoval požadovaný účinek.

Lidové léky na oteknutí rtů

Jak udělat doma rty více, lidové léky budou výrazněji pomáhat.Je známo několik desítek receptů, které pomáhají nafouknout rty.

Koření

Známé koření, jako je skořice, zázvor, červená paprika a kajenský pepř, jsou známé svými rostoucími vlastnostmi.Chcete-li používat zázvor, musíte si vzít kořen, trochu žvýkat, pak pomocí jazyka vyčistěte rty výslednou mátou.Pak je třeba masírovat rty jeden proti druhému a třít tuto směs mezi nimi.

GingerVyplatí se odstranit běžným hadříkem a pak použít balzám.Cayenne nebo obyčejný červený pepř byl dlouho zařazen do seznamu nástrojů používaných lidmi ke zvýšení rtů.Je třeba věnovat pozornost tomu, abyste tuto metodu měli používat opatrně.Recept je jednoduchý: je třeba přidat pár kapek oleje jednoho nebo druhého pepře do balzámu na domácí rty a aplikovat na rty.

Účinek bude okamžitý, ale ne příliš dlouhý.Skořice se také používá ke zvýšení objemu rtů.V mleté ​​formě musí být smíchán s olivovým olejem a poté přidat trochu medu, dokud nevznikne homogenní kaše.Pomocí zubního kartáčku se směs nanese na rty, provede se malá masáž a poté se omyje vodou.

​​
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

máta peprná

Dalším lékem je máta peprná.Abyste dosáhli požadovaného účinku, musíte si vzít lístky máty, jemně je nasekat a poté šťouchat.

Dejte si zeleninu se šťávou na vatový tampón a položte vše na vaše rty, abyste získali jakousi komprimaci.Nechte disk na rtech po dobu 5 minut a poté vyjměte.Poté je třeba rty promazat balzámem.

Citron

Citronová kůra je dobrým pomocníkem pro dívky, které nejsou spokojeny s objemem rtů.Je třeba vzít citronovou kůru, namazat její rty po dobu 5 minut, dokud nezačne pocit mravenčení a necitlivosti.Poté zvlhčete rtybalzám.

Oleje

Kromě použití konkrétních produktů lze také použít jejich oleje.Takže esenciální oleje, máta peprná, kajenský pepř a skořice přispívají k zvětšení rtů.Používají se jak v kombinaci s jinými přísadami, tak i samostatně, na povrchu rtů.

Zubní pasta

Velmi jednoduchým způsobem, jak změnit objem rtů, je používat zubní pastu ráno.Poté, co jsou zuby kartáčovány, můžete na kartáč vložit malou pastu a krouživými masážními pohyby ji rozložit na povrch rtů.Poté musí být pasta omyta vodou a rty zvlhčeny.Okamžitě se objeví malý objem.

Masky pro vizuální zvětšení rtů doma

Velmi účinnou metodou pro vytvoření účinku objemných rtů je maska.Je velmi jednoduché vyrobit doma, mít po ruce ty nejzákladnější ingredience, ale akce z něj nebude trvat dlouho.

vazelína

Základem této masky je přírodní složka, kterou je vazelína.Pomocí speciálního štětce na rty je nutné nanést dostatečné množství vazelíny, potom pomocí poklepání pohybovat do povrchu rtů, masírovat a nechat několik minut.

Je vhodné postup opakovat každý den tak, aby byla zachována barva, objem rtů a aby byly chráněny před přirozeným poškozením.

Hořčice

Hořčice velmi dobře stimuluje krevní oběh, proto se často používá jako součást masek pro zvětšení rtů.Chcete-li vytvořit masku založenou na hořčici doma, musíte smíchat 1 lžičku.hořčičný prášek, olej a citronová šťáva, poté přidejte 2 lžičky k této směsitekutý med.

Tato směs by měla být nanášena na rty po dobu 30 minut, potažená přilnavou fólií.Jakmile se objeví pocit pálení, musí být maska ​​odstraněna.

Med

Med se používá v mnoha kosmetických procedurách, protože má tolik užitečných vlastností.Masky a peelingy na rty se vyrábějí na základě medu.Chcete-li zvýšit objem rtů, musíte vzít 1 lžička.zlato, přidejte pár kapek oleje, poté si tuto směs votřete do rtů, nechte několik minut působit a opláchněte vodou.

Kyslá smetana

Kyslá smetana má hydratační, omlazující účinek, činí rty přitažlivějšími a objemnějšími.Maska zakysané smetany je celkem jednoduchá.

Je třeba vzít 5 g velmi husté zakysané smetany s vysokým obsahem tuku, přidat několik kapek citrusové šťávy a několik kapek oleje.Výsledná směs se nanese na rty po dobu 20 minut a opláchne se vodou.

Mentol

Mentol má chladivý účinek a také přispívá ke srážení krve do tkání rtů, díky čemuž se zvětšují.Aby se dosáhlo požadovaného účinku, je nutné nanést na bavlněnou podložku trochu mentolového oleje, nanést na rty, jemně masírovat a nechat několik minut působit.Poté je třeba omýt a zvlhčit rty.

Zelenina

Mrkev, dýně, řepa nebo brambory také produkujízvyšuje účinek na rty.K přípravě masky je nutné brousit vybranou zeleninu, přidat měkké máslo do výsledné hmoty, vše promíchat a rozprostřít na rty.

Maska na rtech by měla zůstat po dobu 15–20 minut, poté se omývá vlažnou vodou.Rty by měly být okamžitě navlhčeny balzamem nebo rtěnkou.

Zázvorový vosk

Tato maska ​​se dokonale vyrovná s cílem - zvýšit objem rtů.K jeho přípravě potřebujete 7 g želatiny a 15 g kakaového prášku nalijte vroucí vodu, poté kapku pár kapek broskvového oleje a nechte tuto směs stát po dobu 25 minut.

Mezitím musí být zázvor rozemlet v mixéru a včelí vosk se rozpustí v mikrovlnné troubě.Všechny složky by měly být smíchány, aby se vytvořila homogenní směs.Tato maska ​​by měla být nanesena na rty, počkat 30 minut a poté provést malou masáž.Omyjte masku teplou vodou a zvlhčete rty.

Důsledky a komplikace různých metod augmentace rtů

Kosmetické postupy a výrobky, které mnoho žen používá doma, mají několik negativních aspektů.Za prvé, trvání účinku je krátké, takže postup musí být prováděn pravidelně, což může být nepříjemné.Za druhé, nesprávně zvolená kosmetika může vést k alergickým reakcím, zhoršení stavu rtů, infekcím.

V případě profesionálních lékařských výkonů, jako jsou botox, plniva ajiné injekce, zde jsou vedlejší účinky mnohem horší a komplikovanější.Nesprávně provedená procedura může vést k modřinám, hrbolům, patologickým změnám v přirozeném tvaru rtů.Plastická chirurgie má navíc řadu kontraindikací.

Plniva by například neměla být používána ke zvýšení rtů při cukrovce, oparu, problémech srážení krve nebo autoimunitních onemocněních.

Dnes existují různé metody a postupy, které umožňují dívkám doma zvětšovat rty.Je nutné pečlivě a odpovědně přistupovat k výběru konkrétní metody pro zvětšení rtů, aby výsledek byl pouze pozitivní a nepřinášel žádné potíže.

Návrh článku:Anna Vinnitskaya

Video o metodách augmentace rtů

Hlavní třída v augmentaci rtů pomocí make-upu:

Cvičení 1

Eliminující otoky v oblasti nasolabiálních záhybů

Před zahájením cvičenírty musí být zvlhčeny liberálně.K tomu můžete použít termální vodu.Poté je nutné roztáhnout prsty tak, aby ukazováček a prostřední prsty byly spolu, a malý prst a prst prsten - tvoří samostatnou skupinu.Prostřední a ukazováčky musí být umístěny nad horním okrajem a prsten a malé prsty - pod spodní částí.To znamená, že rty by měly být umístěny mezi prsty.Poté musíte převést hmotnost hlavy do rukou.Prsty začínají klouzat po rtech směrem k ušním lalůčkům, jako by se usmívaly.Opakujte cvičení - 4-5 krát.
Cvičení 2

Zvětšení rtů

Toto cvičení se zaměřuje přímo na zvětšení rtů.Jeho podstata je následující: je nutné foukat vzduch z ústní dutiny tak, aby byl doprovázen zvukem.V tomto případě se ukazováček používá k převrácení horní pery nahoru.Rty by v těchto okamžicích měly býtuvolněné.Trvání cvičení je více než 1 minuta.Vyplatí se opakovat se spodní ret.
Cvičení 3

Posílení linie kolem rtů

Tato technika se používá k vyhlazení vrásek.v rozích úst.Chcete-li to provést, musíte otevřít ústa takovým způsobem, jako by dívka chtěla vyslovit zvuk „O“.Pomocí ukazováčků musíte zatlačit na rohy rtů ve směru k sobě navzájem.Současně musí rty tomuto tlaku odolávat.