Jak si vyrobit buchtu na hlavě pro dlouhé, střední vlasy.Svalnatý, moderní, rozcuchaný a shromážděný parta.Foto

Drdol na hlavě je všestranný účes pro každý den, který lze udělat na dlouhých a hustých vlasech nebo krátkých vlasech vlastními rukama.Balíček je dokonale kombinován s klasickým a obchodním stylem v oděvu, napomáhá tomu, aby byl každodenní kód šatů pro ženy více ženský a zajímavější. Balíček na hlavě může být spleten mnoha způsoby pomocí různých typů sponek do vlasů a metod fixace.

Svazek krátkých vlasů

K vytvoření nádherné buchty na krátkou délku vlasů musíte použít pomocné nástroje - sponky do vlasůguma.Pro pečlivější rozčesávání vlasů použijte plochý hřeben s častými zuby.

Vyhýbat seprameny přicházející ve všech směrech, sevřete vlasy transparentními nebo neviditelnými barvami vlasů, poté, co je nastříkáte fixačním lakem.Pokud se chystáte na romantickou večeři nebo na rozloučenou se svobodou a chcete do svého obrazu přidat poznámky o nedbalosti a něžnosti, použijte kadeře měkké bičíky, svázejte je s vlasy shromážděnými v buchtě.

Pokud váš vlastní objem vlasů nestačí k opletení krásné housky, použijte pro vlasy objemný, nejlépe sametový, elastický pásek, který ozdobí váš obrázek a učiní jej elegantnějším.

Několik tipů, které vám pomohou vyrobit perfektní housku:

 1. Abyste zabránili statické elektřině, použijte hřeben ze dřeva nebo keramiky."Elektrifikace" může velmi poškodit vaše vlasy.
 2. Čím vyšší je váš svazek, tím více zdůrazňujete krk, zvyšuje citlivost obrazu při zachování závažnosti a závažnosti.
 3. K barvení vlasů použijte bičík a sponky do vlasů, vyhněte se kontrastům a „rozděleným“ účesům.

Svazek středně dlouhých vlasů

Jak udělat buchtu na hlavě pro středně dlouhé vlasy, není tajemstvím většiny dívek.Podle statistik má více než polovina dívek v Evropě průměrnou délku vlasů, takže nejlepší kadeřníci vymysleli více než tucet odrůd buchty.

Pro středně dlouhé vlasy - vlasy „k plecím“ jsou vhodné objemné svazky v kombinaci se zvlněnými velkými lokny.přední prameny.

Vytvořte těsný svazek pomocí velkého gumového pásku nebo vzduchového bagelu, aniž byste se dotýkali předních pramenů, které jsou při řezu „kaskádou“ asi o polovinu dlouhé než je hlavní délka.

Při vytváření účesu musí být přední prameny zastrčeny neviditelnými předměty a při vytváření romantického obrazu by měly být přední prameny stočeny železem nebo kulmou ve směru „z obličeje“ po jejich postřiku ochranným tepelným postřikem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Svazek dlouhých vlasů

Pletení svazku dlouhých, těžkých vlasů není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát.Zaprvé, nesvázaný svazek dlouhých vlasů může oslabit a proměnit se v „rampouch“, který bude muset být neustále opravován, což se obává, zda váš svazek kvetl.

Chcete-li opravit svazek dlouhých vlasů, použijte:

 • Bagel vytvořte účes „housky“ (požadovaný k zabarvení vlasů).
 • Upevňovací lak k odstranění chloupků „vyčnívajících“.
 • Sponky do vlasů jsou také barvou vašich vlasů.

Dalším důležitým životním hackem pro ty, kteří chtějí ze svého obrazu odstranit všechny „prvky nedbalosti“, je použití zubního kartáčku nebo měkkého kartáčku z řasenky pro opravu krátkých vlasů rostoucích blíže k čelu.

Dívky s dlouhými, hustě rostoucími vlasy se s větší pravděpodobností setkávají s podobnými obtížemi a uchylují se k holení.chloupky, na kterých expert trvá na tom, že to nedělají.

Zaprvé, po odstranění přebytečných vlasů z čela začnou nové, kratší a tužší vlasy na svém místě růst ještě rychleji, což způsobuje nepohodlí pokožky hlavy.Po „depilaci“ je ještě obtížnější s těmito chloupky zacházet.

Proto přední kadeřníci doporučují česat nežádoucí chloupky malým kartáčkem s častými zuby (v tomto případě je kartáček na zuby nebo kartáč na řasenku dokonalý), stejně jako fixační lak.Musíte aplikovat štětec v bezpečné vzdálenosti od očí a obličeje a poté jemným a elegantním pohybem musíte přebytečné vlasy rozčesat do hlavního objemu vlasů.

Kromě toho v roce 2017 bylo „standardní česání“ nahrazeno „česaným kudrnatým“ - chloupky na čele mohou být fixovány ve formě vlny, což v duchu padesátých let dodá vašemu obrazu zvláštní flirtování.

Vytvořte paprsek pomocí elastického pruhu

Pomocí hustého a objemného elastického pruhu můžete vytvořit krásný a elegantní paprsek podle následujících kroků:

 1. Vázejte vlasy do vysokého copu (vyberte výšku podle toho, jak chceme uspořádat housku);
 2. Začínáme kroužit ohon kolem dásně připevněné ke kořenům vlasů - ve směru nebo proti směru hodinových ručiček;
 3. Zasunuli jsme špičku copu pod elastickou a snažili jsme se skrýt všechny vystupující chloupky.

Další způsob, jak uvázat svazek pomocí oddělení pramenů, je do čtyř jednoduchých kroků:

 • Stejně jako vprvní metoda, uvázat těsný ocas v požadované výšce.
 • Po vázání culíku rozdělíme vlasy na dvě stejné části, takže z vlasů dostaneme dva stejné bičíky.
 • Dále začneme kroužit první bičík ve směru hodinových ručiček a druhý - proti směru hodinových ručiček nebo naopak.

Za účelem zafixování vlasů v buchtu - stejným způsobem jako v první metodě naplnímeme do žvýkačky špičky „bičíků“. Je důležité, aby byly bičíky krouceny různými směry , při použití tohoto principu získáte čistý svazek se zajímavým vnitřním vzorem.

A co tenké gumové pásky?

Abychom pochopili, jak vyrobit buchtu na dlouhých vlasech pomocí tenké nebo vůbec žádné elastické gumy, obracíme se k pokynům krok za krokem:

 1. Na hlavě neměly by existovat jiné elastické pásy a sponky do vlasů, svazek s tenkým nebo neelastickým elastickým pruhem se ukáže být lehký a mírně rozcuchaný, proto by v účesu neměly být jiné „tahající“ prvky.
 2. Ujistěte se, že vlasy jsou neviditelné a upevňují je na čtyřech stranách kolem housky.
 3. Další svazek vytváříme lehkým vytažením horních pramenů ze svazku.

Vytváříme rozcuchanou housku na jakémkoli typu vlasů

Lehká nedbalost samozřejmě nepoškozuje žádný obraz, s výjimkou případů, kdy etiketa a kód oblékání vyžadují shoduurčitá pravidla týkající se účesů žen, například obchodní jednání, konference, veřejné vystoupení v kanceláři atd.

hollywoodské hvězdy jsou již dlouho zvykléjít na koberec s bujnými, velkými, vysokými hrozny, tak co brání dívkám v opakování úspěchu těchto účesů v každodenním životě?

Za prvé, povětrnostní podmínky.Vítr, vlhkost vzduchu - to všechno hraje „krutý vtip“ se ženským stylem a nezáleží na tom, kolik lakovacího přípravku jste použili na pokožku hlavy.V případě, že chceme na našich hlavách udělat rozcuchanou parta, kupodivu, špatné počasí nám může hodně pomoci!

Vlhkost způsobuje, že naše vlasy jsou kudrnaté, vytváří další vnější objem vlasů, který musí být řádně používán pomocí neviditelnosti. Vítr vyvíjející kadeře mohou také přispět k našemu účesu.

Postupné pokyny pro vytvoření nedbalého svazku

Provedení:

 1. Přiléháme k nedbalému ocasu, zatímcoVěnujeme pozornost rostoucím mohylům vyvýšených vlasů.
 2. Umístěte hřeben co nejvíce - při vázání tohoto typu svazku je tento nástroj zcela zbytečný!

  Stylisté a kadeřníci nabízejí spoustu možností, jak si vyrobit buchtu na hlavě.

 3. Dále používáme známý princip, ale děláme pouze dvě zatáčky vlasů kolem elastické, schováváme se pod elastickou polovinu vlasů a schováváme pod elastickou, takže z této „poloviny“ získáme smyčku vlasů.
 4. Přitiskněte smyčku k hlavě, jako by ji shromažďovala ve svazku.Upevníme svazek získaný ze smyčky neviditelnou barvou vlasů, vytáhneme prameny ze svazku a vytvoříme efekt"Zkažený."
 5. Zbývající polovinu vlasů používáme jako dva bičíky, které s nimi rámují téměř hotový svazek.
 6. Chcete-li dát fotografii více ženskosti a přirozenosti, můžete vytáhnout několik předních pramenů ze svazku a stočit je do velkých kudrlinek „z obličeje“.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Objemový paprsek s koblihou

Aby byl úhledný, ale zároveň objemový a dálkový paprsek na hlavě koblihou, jak můžete vidětpotřebujete paralonské kadeřnické „bagely“.V závislosti na velikosti a výšce svazku svazku se bagel vybere podle následujících parametrů.

Zaprvé výška pěnové základny pro účesy a zadruhé průměr produktu.Porézní bageta vám umožní vlasy a pokožku hlavy dýchat, zatímco hustší bageta barvy vlasů vytvoří efekt dalšího objemu.

Takže, abyste si vytvořili krásné housce, budete potřebovat:

 1. Shromážděte si vlasy v těsném copu a odstraňte všechny přebytečné prameny.
 2. Vyčesejte ty kadeře, které se snaží vystoupit z paprsku, plochým dřevěným hřebenem.
 3. Vázat pravidelný culík (použijte tenkou elastickou pásku základní barvy, ale pamatujte, že elastické pásy v tomto případě nejsou vhodné).
 4. Přeneste ocas do bagelu a pokuste se nechat si ujít jediný vlas (nejdřív jej můžete kroužit)ocas do turniketu).
 5. Rozložte vlasy z culíku kolem koblihy tak, aby vaše zámky zcela zakrývaly jeho povrch
 6. Upevněte „koblihu“ pokrytou vlasy průhlednou elastickou páskou a potom upevněte základnu vašeho svazku bičíky z volných vlasů.
 7. Nakonec může být zpřísněné bičíno zajištěno neviditelností

Použití vlasového twisteru

Dalším jednoduchým nástrojem, který můžetepoužít k vytvoření housky na hlavě, je účesový twister.

Twister je elastický, měkká látka je natažena podél obrysu měkkého kovového drátu, nejčastěji sametu.

Pomocí twisteru si můžete na hlavě během dvou minut vytvořit pletený a čistý svazek.

Shromážděte vlasy do culíku, vložte polovinu délky vlasů do otvoru twisteru a začněte kroucení vlásenky nahoru.

Poté, co se twister „zvedne“ do dostatečné výšky, měli byste začít kroužit konce vlásenky do středu a vlasy fixovat neviditelnými vlasy.

Výroba parta pomocí ponožky

Ponožka je jedním z nejočekávanějších způsobů vytváření účesu, který však může hodně pomoci, když neexistuje speciální bagel..Vystřihněte kus ponožkové textilie vysoké asi 3-4 cm a použijte provizorní bagel z ponožky, jak je popsáno v pokynech výše.

Je důležité věnovat zvláštní pozornost maskování ponožky, k tomu je třeba použít tkaninu v barvě vlasů a také navinout vlasové vlasy silnou vrstvou, která může zakrýttkanina je plná, musíte upevnit housku na hlavě pomocí neviditelného a lak na vlasy.

Heagami-guma

Vynikající alternativou k velkým gumám a bagelům při vytváření nadýchaného a objemného svazku na hlavě je použití gumy jako je heagami.Vypadají jako náramky, které mohou mít jakýkoli daný tvar.S těmito gumičkami můžete sestavit spoustu jakéhokoli tvaru.

Použijte svou fantazii a následující pokyny:

 1. Pročešte vlasy, naneste na styling penou po celé délce vlasů
 2. ruka, jako byste dělali copu
 3. Otevřete elastický materiál s nebesami ve stavu zkrouceném na obou stranách a vložte vlasy přesně doprostřed.
 4. Spusťte elastickou hmotu na konec délky vlasů a přidržte ji tak, aby elastická neklesla.Potom kruhovým pohybem nadzvedněte elastickou látku a zkrouťte vlasy.Současně vytáhněte vlasy tak, aby byly rovnoměrně umístěny na nebesích, aniž by se „prohýbaly“
 5. Postupně se přibližujte k požadované výšce buchty a zpravidla odborníci doporučují pletení buchty tak, aby co nejníže k krku přidalispeciální elegance.
 6. Dokončování, spojování konců dásně, přikrývání dásní drdolem nebo vlastními prameny, zajištění je pod vlásenka sponkami.

Svazek pomocí sponek do vlasů

Ani jediný svazek, s výjimkou „rozcuchaného“ lehce neopatrného, ​​se neobejde bez upevnění. Většina uvedených metod používáNeviditelné, ale sponky do vlasů mohou být skvělou náhradou za ně, zejména pokud jsou zdobeny perlami, krásnými korálky nebo jiným doplňkem, které zdobí váš obrázek.

Odrůdy účesů s použitím housky

Buchta s hromadou

Buchta s hromadou zvyšuje objem vašeho účesu a činí váš vzhled romantickýmlehký a elegantní.

​​

Poté, co jste si na hlavě vytvořili krásnou housku, použijte k vytvoření objemu hřeben se vzácnými zuby, hřeben ve směru od housky a mírně zvedněte vlasy.

Svazek s bičíkem

Svazek s bičíkem je jedinečný účes, který vám zabere maximálně 10 minut času.

Technika vytváření základu svazku zůstává stejná jako v předchozích metodách tkaní, ale po rozložení vlasů, zakrytí housky je třeba provazy copánky - bičíky a sezónudo svazku takovým způsobem, že se získá „koš“ copů, úhledně skrytý pod koblihovou základnou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Svazek s tkáním

Flagella nejsou jediný způsob, jak ozdobit váš svazek.Vynikající ozdobou vašeho účesu může být rybka, spletená kolem svazku.

Technika vytváření rybího ocasu je podobná tkaní pigtail „dovnitř“.Chcete-li vytvořit takový cop, musíte rozdělit pramen vlasů načtyři stejné části pak následují techniku ​​tkaní běžných copánků.

Francouzská houska

Francouzská houska - aka „skořápka“ se vyrábí pomocí zákrutu a vlásenka, na rozdíl od klasické koblihy, je umístěna svisle, což umožňuje menší fixaci vlasů.

K vytvoření francouzského svazku bez twisteru budete muset použít lak na vlasy a hodně neviditelnosti.Výsledek však stojí za to, v důsledku toho získáte přísnou, ale šíleně ženskou parta, která je vhodná jak pro obchodní schůzky, tak pro data.

Jednoduchá banda balerínů

V třídách gymnastiky a tance jsou dívky často žádány, aby na hlavě vytvořily parta na hlavě, pevně a upraveně, jako baleríny, pomocí bobby pin.Kitschka je síť s našitými neviditelnými podél okrajů, což minimalizuje čas pro svazek svazku.Soupravy jsou pletené, lehké a pevné, a všechny vám umožňují vytvořit vysokou housku - balerínský účes za minutu.

Účes „buchta“ je univerzální způsob, jak zdůraznit vaši ženskost a eleganci, účes, který nemůže být nadbytečný v žádném módním obrazu, stačí si vybrat ten pravý šperk aurčete výšku a stupeň fixace paprsku.

Video: jak vytvořit paprsek na hlavě

Jak udělat krásný paprsek, viz videoklip:

) 2 způsoby, jak vytvořit svazek pomocí koblihy, zjistit ve videoklipu: