Jak si doma čistit žaludek - cvičení, náladu, dietu, masáž, zábaly těla

Krásný plochý žaludek je snem mnoha dívek.I štíhlé ženy mohou mít na boku a břiše mastné usazeniny, protože hromadění tuku v těchto oblastech je běžným fyziologickým procesem ženského těla.

Tuk lze odstranit z břicha bez pomoci fitness trenérů a fitness vybavení doma.K tomu stačí vyvinout individuální tréninkový program a správnou stravu.

Jak čistit žaludek doma

Důvody výskytu tuku v břiše

Důvody výskytu ukládání tuku v břiše může být mnoho.Je chybou si myslet, že hlavním faktorem je přejídání. Lékaři identifikují více než tucet závislostí a zdravotních problémů , které ovlivňují výskyt tuku:

 • Stres. Častý a ostrý příval adrenalinu do krevního řečiště ovlivňuje hladiny inzulínu v těle.V důsledku těchto hormonálních poruch může dojít ke ztrátě uhlohydrátů a jejich přesměrování na tuky.Stres tak může být jednou z hlavních příčin tuku na žaludku.
 • Nesprávné držení těla. Pokud neustále shýbáte nebo řídíte sedavý životní styl, pak se na žaludku začne hromadit nedobrovolně tuk.Zejména je to ovlivněno sedavou prací - páteř je posunuta mírně dopředu, čímž tlačí dopředu a žaludek.A pokud nedochází k žádné fyzické námaze, pak se hromadí dostatečně rychle.
 • Charakteristiky organismu související s věkem. Pro ženy po 50 letech je obtížné zhubnout.Je to všechno o hormonální nerovnováze - ženské hormony (estrogen) jsou produkovány v malém množství, což vede k metabolickým poruchám a hromadění tuků.
 • Nedostatek pohybu. Pokud se nebudete udržovat v kondici, může se tuková vrstva v žaludku postupně zvyšovat.A pak se tuk začne hromadit na jiných místech a člověk čelí obezitě.A pak existuje riziko problémů s nohama, srdcem a jinými orgány.
 • Těhotenství. Belly indoba těhotenství je prodloužena a po porodu, aby se vrátil k předchozí normě, je nutné provést jednoduchá fyzická cvičení.
 • Nesprávná strava. Méně sladkostí a mastných potravin, odmítnutí rychlého občerstvení a sycených nápojů - to vše pomůže tělu vyrovnat se s nadměrnou hmotností a neshromažďovat tuk ve střevech břicha.
 • Genetická predispozice. Pokud existuje dědičná predispozice k plnosti, měli byste vždy sledovat výživu a dodržovat aktivní životní styl.

Týdenní program pro odstranění břicha

Musíte začít se správnou denní praxí a racionalizovat svůj jídelníček.Odborníci na výživu nedoporučují okamžitě jít na přísnou stravu a omezit se na jídlo.Naopak, musíte jíst častěji, ale v malých porcích.

Týdenní program odstranění břicha

Je pravidlem mít malé občerstvení před obědem a večeří.

]
PondělíČištění těla, stravy, cvičení, vitamínů, tréninku
ÚterýStrava, cvičení, vitamíny, silová cvičení
StředaJóga, strava,udržování rovnováhy vody v těle
ČtvrtekBěh, čištění těla, vitamíny
PátekCvičení, strava, vitamíny, masáž
SobotaOdpočinek, strava, vitamíny
neděleJóga, čištění těla, udržování vodní rovnováhy.

Čištění těla toxinů a toxinů

Od narození se toxiny a toxiny začnou hromadit v lidském těle.To vše kvůli životnímu prostředí, nedostatku čerstvého, čistého vzduchu, radiační technologii a mnoha dalším faktorům.Zanášení vnitřních orgánů vede ke skutečnosti, že se zhoršuje zdraví a začíná se objevovat nadváha.

Strusková střeva nebudou řádně vykonávat své funkce, a proto bude proces spalování tuků značně zpožděn.

Existuje několik metod čištění těla toxinů - instrumentální a farmakologické:

 • Prvníje klystýr.Lékaři nedoporučují použití této metody příliš často.Může být narušena funkce střev.
 • Druhýje projímadlo.Lékaři také nedoporučují uchýlit se k této metodě často.Laxativní tablety mají řadu kontraindikací.Kromě toho je tento způsob odstraňování toxinů vhodný pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl.
 • Třetíjsou potraviny a enterosorbenty.Nejpřijatelnější metoda.Je nutné jíst potraviny, které jsou schopné očistit tělo.Nejznámějším diuretickým produktem je meloun.Navíc je stále bohatý na vitamíny.Mezi užitečné patří obilniny, zelenina a ovoce.

Existuje jiná metoda, která se označuje jako instrumentální - plazmaferéza.Pouze jeho lékaři předepisují ty pacienty, u nichž tělo není schopno samostatně čistit toxiny.

Plán výživy na týden bezvysoce kalorická jídla

Důležité - spánek, bdělost a výživa.Tyto tři složky jsou nezbytné v řetězci hubnutí.Dosažení výsledků, sportování, posilování úbytku tuku při správné výživě a relaxaci je nereálné.

Týdenní plán výživy

Začněte kontrolou své stravy.

Čtvrtek

]

Pondělí

Snídaně: pohanková kaše, čaj, sýrový sendvič

Občerstvení: jablko, nízkokalorický jogurt

Oběd: kuřecí polévka, vařené ryby, kaše bulgur

Večeře: pečený králík, ovesné vločky, celozrnný chléb

Úterý

Snídaně: ovesné vločky, čaj

Občerstvení: hruška, plátek celozrnného chleba

Oběd: pečená krůta, pohanka

) Večeře: sezónní zeleninový guláš

Středa

Snídaně: nízkotučný tvaroh se sušeným ovocem

Občerstvení: jablko, nenízkokalorický jogurt

Oběd: pečená kuřecí prsíčka a dušená zelenina

Večeře: hnědá rýže s mořskými plody, zeleninový salát

Snídaně: parmazán, ovesné vločky, čaj

Občerstvení: banán

Oběd: dušená ryba, pohanková kaše

Večeře: pečená krůta a zelenina

Pátek

Den půstu

Snídaně: nízkotučný jogurt

Občerstvení: pečené jablko se skořicí

Oběd: zeleninová polévka a parní řízek

Večeře: vařená ryba a dušená zelenina

Sobota

Snídaně: čaj a celozrnný chléb

Občerstvení: jogurt

Oběd: nízkotučná králičí polévka

Večeře: pečený stříbrný kapr a zeleninový guláš

neděle

Snídaně: ovesné vločky s banánem, čaj bez cukru

svačina: jablko, nízkokalorický jogurt

Oběd: zeleninová polévka aparní placka

​​

Večeře: vařené krevety a čerstvé okurky

Méně škrobu, více vlákniny

Brambory, těstoviny, pečivo.Tyto výrobky obsahují hodně škrobu, který zabraňuje tělu zhubnout a ztratit nadbytečný tuk. Při práci na ideálním těle proto odborníci na výživu doporučují konzumovat méně škrobu a dávají přednost vláknině.

Co je vlákno?Jedná se o komplexní uhlohydrát, který se nachází v zelenině a ovoci, luštěninách a celých zrnech.Pomáhá tělu rozkládat jídlo a udržuje střevní kyselost.

Vlákno dokáže odstranit tuk na břiše a stranách pouze v komplexu správné výživy.

V zápase o plochý žaludek doma je třeba dávat přednost pouze rostlinným a přírodním potravinám.

Jaké potraviny použít pro hubnutí

Denní dávka vlákniny pro osobu by měla být nejméně 40 g. Lékaři proto doporučují pravidelnou snídani celozrnných obilovin s otrubami, které jsou nasycené.vlákno.V jedné porci takové kaše může tedy obsahovat 10 g komplexních uhlohydrátů.

Nenechte si ujít nejvícepopulární článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Tělocvična pro hubnutí, videonávody.

Ne všechna ovoce jsou stejně zdravá

Odborníci na výživu jsou přesvědčeni, že při práci na vlastním těle ne všechny plody přispívají ke spalování tuků, a je chybou přemýšlet o nízkém obsahu kalorií.

NEBUDE pomoci zbavit se dalších liber v břiše:

 • Sušené ovoce.
 • Avokádo.
 • Banány.
 • Hrozny.
 • Fazole a hrášek.

Podle amerických výživových odborníků by však tato jídla neměla v malých množstvích přinášet nežádoucí tuky.Například, pokud budete jíst 1 banán před obědem, bude tělu poskytována draslík na jeden den.A prospěje to pouze tělu.

Bohužel, banány, hrozny a zdravé avokádo jsou vysoce kalorické ovoce, takže při práci a plánování stravy je třeba to vzít v úvahu a spotřebovat je v malém množství.

Pijte velké množství vody

Člověk potřebuje denní vodu, aby tělo správně fungovalo.Zejména při jeho čištění a spalování přebytečného tuku.

Pitná voda pro hubnutí

Pokud jste zmateni tím, jak doma čistit žaludek, bude důležitou součástí řetězce jeho řešení voda.

Je nutné pouze pít čaj, ne kávu, ne šťávy, konkrétně čištěnou vodu. Denní potřeba tekutin - ne více než 2 litry denně.

Odborníci na výživu doporučují vzít si s sebou láhev vody, aby pracovaliobchod, do tělocvičny, na procházku.Musí být neustále s vámi, abyste mohli pít potřebné 2 litry ne najednou, ale po celý den.

V důsledku správného použití množství vody - zbavení toxinů a udržení správné rovnováhy vody v těle.

Příjem vitamínu - co, kdy, kolik?

Při práci na těle tělo potřebuje určitý vitamín, ale celý komplex. Mezi těmito komplexy:

 • Aevit.1 tableta 2krát denně.
 • Aditivum.Obsahuje vitamín B1, B2, B6, B12, C, E, PP, D. Je to 1 tableta denně.

  Vitaminové komplexy v boji za štíhlý pas

Postačí obvyklé minerální látky, které tyto vitamínové komplexy obsahují,pomáhat tělu vyrovnat se s přebytečným tukem a správně fungovat po celou dobu práce na těle.

Ranní cvičení, běh nebo jóga

Ranní cvičení je pro tělo lehké zatížení, aby si udržel kondici, udržoval svaly v dobré kondici a bránil jim v relaxaci a hromadění.v měkkých tkáních, tuku.Nabijte alespoň 30 minut.

Jóga může být součástí ranního cvičebního komplexu. Pomocí cvičení jógy můžete rozvíjet flexibilitu, vyvážit tělo, zbavit se stresu a zůstat v klidu, což je důležité v procesu hubnutí.

Jóga pomáhá odstranit žaludek doma

Je-li srdce zdravé a neexistují kontraindikacelékaři, můžete si vybrat dynamický běh.Po cestě sejděte přeskakovací lano a pravidelně jím projděte.Alternativní skákání a běh.

Týdenní program silového tréninku

Dalším důležitým bodem v touze odstranit břicho doma budou síly na břicho - zbavení tuku a jeho spálení na minimum pomůže výhradněcvičení.Jakkoli to může být obtížné, vždy pamatujte na cíl, k němuž směřujete.

]
Pondělí30 tiskových zpráv
Úterý ] 30 přístupů k abs a 30 dolním břichu
StředaVakuum pro břicho, 30 pro šikmé svaly
ČtvrtekRekreační a dýchací cvičení
Pátek30 přístupů k tisku
Sobota30 přístupů k tisku a 30 dolních břichů
)neděleVakuum pro břicho, 30 na šikmých svalech

Tisková cvičení

 1. Zvedněte podvozek o 90 stupňů.Lehněte si na záda.Uzamkněte nohy - ohněte je na kolenou.Pochopte tělo po kolena.10 opakování.
 2. Lehněte si na záda, zatlačte spodní část zad na podlahu a současně zvedněte nohy a tělo.Udržujte je na úrovni.10 opakování.
 3. Lehněte si na záda, zvedněte nohy a spusťte je, dokud se spodní část zad nezačne zvedat z podlahy.10 opakování.
Cvičení na dolním břiše
 1. Cvičení „Jízdní kolo“.Leží na zádech, napodobuje cyklistiku.10krát.
 2. Cvičení „Planck“.Postavte se na bar a střídavě zvedejte nohy a ohýbejte je na koleni.Vytáhněte nohu dopředu a zakulacujte záda.Cvičení bude fungovat dobře na dolních svalech - 20krát.

  Cvičení k eliminaci břicha

 3. Cvičení pro šikmé svaly břicha

  ) 1 cvičení "Planck s kroucením."Postavte se na bar a střídavě zvedejte ruce nad sebou, jako by se točilo ve vzduchu.Toto cvičení nahradí téměř vše.Jeho cílem je vypracovat pouze šikmé svaly.Proto to bude stačit.30 krát.

  Cvičte vakuum pro břicho (technika)

  1. Vezměte si pohodlnou sedací pózu.Zhluboka se nadechněte nosem, usrkněte a vydechněte, aktivně křičte PA!
  2. Poté vydechněte co nejhlubší dech - vydechněte všechno - položte ruce na kolena - vytáhněte si žaludek v plné míře.Pokud bylo vše provedeno správně, žaludek se pod žebra úplně utáhne.
  3. Vydechněte pomalu, bez trhnutí.

  Dechová cvičení pro ztrátu břicha

  Pro břišní tisk v dechových cvičeních existuje 1 účinné cvičení.Současně bude působit na svaly horního a dolního lisu.

  Algoritmus je následující.Je nutné si lehnout na záda - zvedněte ruce - ohněte nohy na kolena a položte nohy na podlahu.Pomocí břišních svalů zvedněte hrudník a ramena.Udržujte hlavu vrženou zpět.

  Proveďte toto cvičení denně 10krát.Nezapomeňte zůstat v přijatelné poloze po dobu 8 sekund.

  Respiračnícvičení na hubnutí

  Samomasírování břicha - jak a kolik dělat?

  Chcete-li odstranit žaludek pomocí domácí masáže doma, musíte se pokaždé připravit na postup - zaujměte pohodlnou polohu, kupte si masážní olej předem.Hydratuje pokožku a působí také na tělesný tuk.

  Lékaři doporučují lehké sevření.Je třeba uvolnit svaly a pomocí rukou natáhnout tuk na břiše.

  Tělesný tuk sevře a jemně vyhladí pokožku.To pomůže udržet svaly v dobrém stavu.

  Udělejte to ve vhodném čase pro sebe a tolik, kolik chcete.Hlavní věcí je, aby se neubližovalo, že po této masáži nezůstanou žádné modřiny.

  Zábal na hubnutí břicha - co, jak, kolik?

  Domácí zábaly pro odstranění žaludku musí být provedeny nejméně jednou týdně.Na jejich splnění není mnoho podmínek. Existuje celá řada receptů, ale mezi odrůdou je nejúčinnější hořčice z medu.

  Hořčice dobře ohřeje pokožku, póry se otevřou, pokožka se začne potit a zbaví se vody a tuku.Med vyživuje pokožku blahodárnými vitamíny a zvlhčuje ji.

  Zábaly z medové hořčice

  Také takové zábaly pomohou vyrovnat se s celulitidou.Praxe také ukázala, že každý takový postup může ušetřit 1,5 cm objemu.

  Je třeba vzít pravidelný přilnavý film, aplikovat směs na problémové oblasti břicha a pevně obalit tělo dofilm.

  Uchovávejte směs medu a hořčice zabalenou v teplé přikrývce po dobu 1 hodiny.Poté vše opláchněte teplou vodou.

  Neméně účinný medový zábal.Princip je stejný, ale bez hořčice.Je možné i po zabalení sladkou pochoutku umýt, ale začít tleskat rukou po břiše.Med se bude lepit a krev tak bude lépe cirkulovat a tuk bude hořet.

  Odvykání od alkoholu a kouření

  V boji za dokonale plochý žaludek se musíte zbavit špatných návyků.Mezi ně patří kouření a pití.Odvykání kouření je pro některé lidi obtížné, ale je to nesmírně nutné.Podobná situace je u alkoholu.

  Nedělej to náhle, ale postupně. Odborníci na výživu doporučují snížit počet cigaret kouřených denně a až po měsíci může být tabák zcela opuštěn.

  Alkohol je vážným nepřítelem hubnutí.Jde o to, že alkohol má velmi vysoký obsah kalorií a jen přispívá ke zvýšení tělesné hmotnosti.Je třeba změnit způsob života - výživa, zdravý životní styl, odmítnutí závislostí.

  Psychologický přístup a odolnost vůči stresu

  Bude obtížné drasticky změnit život.

  Jak si doma čistit žaludek

  Potřebujete:

  • Přestaňte jíst obvyklé jídlo azačít jíst pouze zdravé potraviny.
  • Sportujte každý den, pokud jste byli daleko od sportu.
  • Přestaňte kouřit.
  • Každý týden provádějte zábaly těla, masáže.

  Zpočátku se bude chtít vzdát všeho a doufat v šanci, ale samotné tuky neodejdou.Musí se s nimi bojovat.

  Nejprve se musíte připravit na sebekázeň. Musíte splnit všechna doporučení, cvičení kvalitním způsobem. Pomyslete na cíl, který jste si sami stanovili.Představte si, jak se vaši přátelé a známí budou dívat na vaši postavu s chtíčem.Nakonec se připravte na nějakou seriózní práci.

  Snažte se vyhnout stresu.Je také oponentem spalování tuků.Nalaďte se pozitivním způsobem a ohněte svou linii!Výsledek vás nenechá čekat.

  Jak motivovat k hubnutí

  Všechno je jednoduché - v zdravém těle, zdravé mysli. Bez nadbytečného tuku bude srdce, nohy a další orgány fungovat jako hodinky. Uspořádejte se doma a odstraňte přebytečný tuk ze žaludku z těla.

  To ne pro někoho, ale pro sebe.Musí to být silná touha vypadat úžasně.Mnoho lidí se může spojit a dosáhnout dobrých výsledků v oblasti krásy svého těla.Nejsi horší!Motivuje?

  Nyní máte všechny potřebné informace, podle kterých můžete pracovat na svém těle, aniž byste opustili svůj domov.Navíc mnoho cvičení a tipy nejsou tak komplikované.Tak jděte do toho na dokonalý, atraktivní a hlavně plochý žaludek!

  Video o cvičeních pro břicho doma:

  Video o technikě masáže břicha doma: