Jak se zbavit tuku v břiše rychle, za týden, za měsíc, doma.Horní, dolní, boční, pas: Cvičení

Vyčnívající břicho narušuje harmonii postavy a vytváří psychologické nepohodlí.Nadváha způsobuje potíže s pohybem.Je nutné zbavit se nadbytečného tuku, protože to způsobuje vážné choroby vnitřních orgánů.

Obsah
 1. Druhy tělesného tuku
 2. Příčiny hromadění tuku v břiše
 3. Cvičení pro dolní část břicha
 4. Gymnastika na horní části břicha
 5. Boční oblast
 6. Řemínek pro spalování tuků v žaludku
 7. Japonská dýchací technika
 8. Pás pro spalování tuků na žaludku ]
 9. Potraviny, které pomáhají spalovat tuk
 10. Které potraviny a nápoje by měly být vyřazeny
 11. Příjem kalorií
 12. Samomasáž
 13. Zábaly
 14. Spalovače tuků
 15. Vstřikování do břicha pro spalování tuků
 16. Čerpání tuku z břicha
 17. Videojak se zbavit břišního tuku
Druhy tuku v těle

V lidském těle jsou tři druhy tuku.Liší se místem a funkcemi.

Pro každý typ tuku existuje samostatný způsob.

 • Vnitřní (vnitřní) typ tuku. Jeho vrstva obaluje vnitřní orgány člověka.Vzhledem k lidské anatomii se většina tuku nachází uvnitř pobřišnice.Při absenci kostního skeletu v této oblasti chrání tuk břišní orgány před poraněním a podchlazením.Proto nelze odstranit celý objem viscerálního tuku.Vnitřní tuk je pro zdraví nebezpečný, protože nárůst jeho nadbytečné hmoty v orgánech narušuje jejich fungování.

Když nakreslíte břicho, můžete určit nadbytek vnitřního tuku.Jeho vydutí znamená přítomnost určitého stupně obezity.Viscerální tuk roste rychle, ale také hoří snadno ve srovnání s jinými typy tuků.

​​
 • Typ subkutánního tuku je záhyb, , který lze hmatat.Tento typ se nachází přímo pod kůží a představuje 40-60% z celkového množství tuku v těle.Lékaři se odstraní liposukcí, protože část hmoty překračuje normu.Specialisté měří kožní tukové záhyby speciálním nástrojem - třmenem.Výsledky jsou porovnány s tabulkou ukazující normu.
 • Sexuální typ tuku .U mužů a žen jsou problémové oblasti hromadění tuku odlišné.Pro muže je obtížné zbavit se tukové hmoty obklopující záda a žaludek a ženy nemohou zhubnout v bokech a hýždích.Chemické složení tohoto tuku je pod kůží odlišné od subkutánního typu.Přebytečná hmota takového tuku shoří poslední po odstranění viscerálního a subkutánního typu.

Příčiny hromadění tuku v břiše

Existují různé faktory vzhledu tuku v břiše:

 • ) Časté nervové napětí způsobuje skoky v kortizonu stresového hormonu.To zpomaluje zpracování uhlohydrátů a tuků.
 • porušení burzylátky.U žen je to způsobeno narušením hormonů adrenalinu a kortizonu.Prudké zvýšení adrenalinu vyvolává zvýšení množství inzulínu.Výsledkem je, že se sacharidy z potravin mění na tuky.
 • Zpomalení metabolismu související s věkem.
 • Porucha endokrinního systému.Polycystický vaječník způsobuje zvýšení hladiny testosteronu.V tomto případě je pro ženy obtížné zhubnout.
 • Jíst převážně zpracované potraviny (sladkosti, pečivo, sladké nápoje) vede k narušení slinivky břišní a k přerušení metabolismu sacharidů, přeměně uhlohydrátů na tuky.Potraviny s nasycenými tuky zvyšují množství viscerálního tuku v těle.
 • Zneužívání alkoholu.Alkohol obsahuje hodně kalorií.
 • Porušení stravy.Přeskakování snídaně zbavuje energii a zpomaluje metabolismus.Po pozdní večeři nepřichází příchozí energie s nízkou pohyblivostí těla a během spánku je ukládána v tukové hmotě.
 • Nedostatek času na spaní.Během spánku nedochází ke spotřebě nadbytečných kalorií.
 • Dědičnost s jablkem.U těchto forem se tuk zpočátku hromadí v žaludku.
 • Nízká pohyblivost a nesprávné rozdělení fyzické aktivity.
 • Nedostatečná touha a slabá vůle.

Cvičení pro dolní část břicha

Při cvičení je bezpodmínečně nutné dbát na správné dýchání a pravidelnost.Na začátku každého tréninku se zahřejtesvaly by se měly zahřívat.

 • „Nůžky“. Jsou prováděny v poloze na zádech s dlaněmi pod hýždě, spodní část zad by neměla být odtržena od podlahy.Zvedněte nohy bez ohybu pod úhlem k podlaze 45 °.Zvedněte levou nohu ke stropu, pravou nohu spusťte dolů.Nedávejte nohy na podlahu.Pomalé pohyby dělají 20krát.Abychom zlepšili účinek tohoto cvičení, trenéři mu doporučují, aby si to upevnil 10 skákajícími lany.
 • „Fold“. Ležící na zádech, položte ruce pod spodní část zad a dlaněmi směřujte k podlaze.Nohy ohnuté na kolenních kloubech je třeba přitáhnout k hrudi.Břišní svaly by měly být velmi napjaté.Při vyrovnávání nohou by se paty neměly dotýkat podlahy.Cvičte nejméně 10krát.
 • „Kreslení“. Z výchozí pozice na zádech střídavě zvedejte nohy a každou z nich posílejte shora dolů na 10.
 • „Horolezec“. Počáteční poloha je podobná zatlačením z podlahy.Jedna noha se však musí ohnout pod žaludek a druhá by měla být položena dozadu.Po skoku se nohy změní polohu - druhý skočí dopředu, první je zasunutý.Pohyb udělat 10krát.
 • Zvedání nohou. Začněte polohou „nůžek“.Zvedněte rovné nohy a vytvořte úhel 90 ° k podlaze.Postavení těla by mělo být zpožděno o 2-3 sekundy, potom končetiny spusťte na zem.Trenéři doporučují opakovat cvičení nejméně 15krát.
 • Squat. Vstávání, nohy široké boky, musíte dřepat a vytvářet boky rovnoběžně s podlahou.Stačí udělat 8 až 16 dřepů.Páteř by měla být rovná.

Gymnastika na horním břiše

Při tréninku na horním břiše se provádí inhalace při zvyšování trupu, zatímco výdech se snižuje, tělo se spouští.

 • Curl s nataženými pažemi vpřed. Lehněte si na záda, ohněte nohy pod úhlem 90 ° a kolena si stáhněte do stran.Zvedněte tělo a vytáhněte paže dopředu mezi koleny.Podržte po dobu 2 sekund.a znovu si lehnout.Je nutné zajistit, aby spodní část zad nevycházela z povrchu podlahy.
 • Kroucení rukama za hlavou .Provádí se stejným způsobem jako první cvičení.Komplikace je přidána - paže ohnuté na loktech jsou navinuty za hlavu.
 • Kroucení s rukama zkříženýma na hrudi .Počáteční postavení je popsáno výše.Ruce jsou zkřížené na hrudi, dlaně jsou na bedrech.Ohýbáním záda zvedněte horní část těla a ramena směrem ke kolenům.Pozice zámku na 2 sekundy.Sklopte kryt.
 • Kroucení se zvednutými nohami. Od držení těla na zádech, ohnuté paže za hlavou, zvedněte nohy ke stropu a vytvářejte kolmý k podlaze.Zvedněte tělo těla, ramena se natahují k bokům, dolní část zad nevychází z podlahy.Zvedl se nahoře a lehl si na podlahu.Ohýbání kolen je nežádoucí.
 • Kroucení s vertikální zvednutím nohou. Provedeno podobně jako výše uvedená cvičení.Nicméně, zvedání těla, musíte dosáhnout rukama s paty.Změřte počet 3 a snižte tělo dolů.

Boční oblast

Doporučuje se provádět cvičení na ztracených stranách bez použití sportovního vybavení třikrát v 10 opakováních.

 • Houpání laterálních břišních svalů. Z polohy vleže na levé straně položte levou ruku před sebe a položte ji na podlahu.Ohněte druhou ruku, položte ji za hlavu a namířte loket.Zvedněte pánev, opřete se o loket levé ruky a nadechněte se.Vydechněte, snižte hýždě.
 • Kroucení bočních svalů. Lehněte si na záda, paže se roztáhly v opačných směrech.Zvedněte nohy nahoru, ohněte o 90˚.Položte kolena doleva na podlahu, zvedněte je ke stropu a položte je na podlahu doprava.
 • The Mill. Vstaň, nohy od sebe k šířce pánve.Nakloňte trup dopředu rovnoběžně s podlahou.Zadní část je rovná, paže jsou od sebe.Střídavě změňte polohu rukou, jednu zvedněte a druhou spusťte na podlahu.Změňte polohu rukou 20krát, třikrát.
 • Sedací sklony. Člověk musí sedět v turečtině se zkříženýma nohama.Narovnejte záda.Při inspiraci zvedněte levou ruku nad hlavu a nakloňte tělo doprava.Na výdech, posaďte se rovně, vyměňte si ruce.Nakloňte opačně.Pohyb cvičí po stranách, dělá nohy a páteř flexibilní.

Cvičení pro boční svaly pomocí sportovního vybavení:

 • Na fitball. S rukama položenými na podlaze položte nohy lehce ohnuté na míč.Rolujte střídavě v obou směrech.
 • Svahy s hmotností. Cvičení se provádějí s činkami v rukou 2 kg nebo více.Chcete-li stát, nohy od sebe šířku ramene od sebe, narovnejte záda.Levou rukou stáhněte činky dolů, vyrovnejte a ohněte na pravou stranu.
 • Trup se otáčís supem na svých bedrech. Je třeba sedět přes lavici, nohy od sebe v různých směrech.Narovnejte záda, posuňte krk za hlavu.Otočte tělo opačným směrem, dokud se nezastaví.
 • Efektivně štěpí tuk po stranách pomocí obruče. Zpočátku je třeba točit po dobu 10 minut.U následujících tříd musí být doba kroucení prodloužena.
 • Otočí podvozek, když stojí na disku. Podle techniky cvičení se nohy otáčí jedním směrem, tělo těla druhým směrem.Je nutné udržovat rovnou záda.

Popruh pro spalování tuků na břiše

Jak se zbavit tuku na břiše pomocí cvičení „popruh“, zobrazí se následující pokyny:

 • Hlavní lišta. Tělo musí zaujmout tlačnou polohu ze země.Nohy se přitahují k sobě, nohy zvednuté na nohou.Udržujte rovný trup nad podlahou po dobu 1 min.Dokončete 3 přístupy.
 • Boční lišta. Je nutné ležet na levé straně, opírat se o podlahu na ohnuté levé ruce.Ohněte pravou ruku a opřete ji o pravou stranu.Na inspiraci zvedněte hýždě tak vysoko, jak je to možné, vlek.Vydechování, nižší.Cvičte střídavě na obou stranách 20krát.

Pro komplikování výše popsaných dvou základních desek při provádění cviku je nutné zvednout a držet nohu a paže nahoře.

Japonská dechová technika

Jak se zbavit břišního tuku pomocí japonské metody, řekne to vývoj japonských odborníků.

Tento způsob hubnutí zahrnuje dechová cvičení.Výsledkem je aktivní obohacení těla kyslíkem, zvětšení objemu plic a zrychlení metabolismu.Na začátku sezení musíte zahřát svaly zahřátím. Světově proslulé japonské metody hubnutí 3:

1. Technika Mike Riosuke umožňuje opravit nesprávné umístění kostí v bederní sakrální oblasti:

  )
 • Vstaňte rovně, nohy se dotkněte, ramena zpět.Udělejte malý krok levou nohou.Zastavit.Přeneste tělesnou hmotnost na pravou nohu.Zmrazit.
 • Zvedá ruce ke stropu, zhluboka se nadechne a počítá do tří.Pak musíte pomalu vydechnout, počítat do sedmi, snížit ruce.Odpočinout si.
 • Změňte polohu nohou a opakujte cvičení.V době nadýchání je nutné zatáhnout do žaludku.Když vydechujete, všechny svaly těla se napnou.

Dechová cvičení musí být prováděna denně po dobu 2 měsíců nebo déle.

2. Technika Fukutsuji pomáhá pánevním kostem vrátit se do správné polohy, narovnat páteř:

 • Musíte sedět na podložce a narovnat záda.Za samotnými stehny by měl být svinutý ručník.
 • Lehněte si lehce na záda.Ujistěte se, že je ručník pod spodní částí zad.
 • Roztažte nohy tak, aby se nohy navzájem dotýkaly palci a paty se rozložily 20 cm od sebe.
 • Narovnejte ruce nad hlavou.Dlaně by měly ležet na podlaze, spojené malými prsty.
 • V této poloze těla je nutné dýchat po dobu 5 minut, nehybovat se.
 • Pomalu stoupejte.

3. Technika Imabari pomůže spálit tuk v těle.Všechna cvičení se opakují 20krát:

 • Musíte si vzít za konec ručník a natáhnout jej na délku.Držte ruce ve výšce prsních svalů.
 • Držte ručník nad hlavou.Udělejte trup doprava, doleva.
 • Dejte si přes hlavu ručník.Natáhněte ji na úrovni krku.
 • Zatímco ležel na zádech, ohněte nohu a položte na nohu smyčku ručníku.Narovnejte nohu, vytáhněte ručník rukama a vytvořte odpor.

Pás pro spalování tuků na břiše

V systému metod pro ztrátu břišního tuku může být zaveden pás pro spalování tuků v břišní oblasti.Zařízení je doporučeno pro zaneprázdněné lidi, kteří nejsou zapojeni do sportu. Různí výrobci vytvořili několik typů pásů.

 • Sopečný pás je vyroben ze tří vrstev různých materiálů: lycra, tepelná textilie, nylon.Tkáně přilnou k pokožce a vytvářejí skleníkový efekt.Kapky tuku potem a toxiny se odstraňují na povrch kůže.Tukové záhyby jsou sníženy. Specialisté doporučují nosit pás každý den po dobu 50 minut.do 2 měsíců.
 • Pás myostimulátoru obsahuje aktuální zdroje po celé ploše.Odcházející mírné napětí způsobuje stahy svalů.Krevní oběh je aktivován, metabolismus je zrychlen, tukové buňky hoří.Noste pás během tréninku má větší účinek.Některé modelymít aktuální regulátor, časovač.Zařízení napájená z baterií mají krátkodobý výkon a nízký výkon.
 • Mechanismus masážního pásu zahrnuje koule pohybující se v různých směrech pod vlivem elektřiny.Nejslavnější model je Vibroton.Tím, že působí na kůži, koule začínají proces spalování tukových buněk.Aby nedošlo k narušení gastrointestinálního traktu, musíte použít masážní pás 1 hodinu před jídlem nebo 1 hodinu po jídle.Relace zařízení denně - ne více než půl hodiny.

Potraviny, které pomáhají spalovat tuk

Odborníci na výživu vám poradí, jak se zbavit břišního tuku.Tam je jídlo, které vám umožní současně získat dostatek a zhubnout.V tomto případě vstupuje do těla dostatečné množství jídla s malým množstvím kalorií.Proces trávení však spotřebovává velké množství energie těla.

Dochází ke spalování tuků.Některá jídla se nazývají spalování tuků.Obsahují živiny, které urychlují metabolismus v těle.

Makrela, treska obecná, sledě, tuňák, losos, pstruh, halibut, mořský kale.Obsahuje polynenasycené mastné kyseliny, které zlepšují funkci štítné žlázy.
Grapefruity Snižuje inzulín, potlačuje chuť k jídlu.
Zelený čaj Odstraňuje toxiny.
Turecko, kuře, rybí maso K trávení potravy vyžadují velké množství energie.
Kysané mléčné výrobky Kysané mlékobakterie zlepšují trávení.
Zázvor Zvyšuje krevní oběh, zlepšuje trávení
Křen Zlepšuje aktivitu gastrointestinálního traktu.
Skořice Snižuje hladinu cukru v krvi, snižuje chuť k jídlu.
Zelí Odstraňuje toxiny, zlepšuje trávení a uspokojuje hlad.
Papaya Rozkládá cholesterol.
Malina Odstraňuje toxiny z těla, přebytečnou tekutinu.
Ananas Ovoce obsahuje enzym, který štěpí proteiny, což usnadňuje trávení masa.
Jablka Odstraňují toxiny a uspokojují hlad.

Jaká jídla a nápoje by měla být zlikvidována

Odstranění břišního tuku zahrnuje odmítnutí potravin, jako jsou:

 • prémiové těstoviny;
 • sladké nápoje sycené oxidem uhličitým;
 • cukrovinky;
 • pekárenské výrobky vyrobené z pšeničné mouky;
 • instantní výrobky (hranolky, polévky, bramborová kaše, kukuřičné vločky, sušené obiloviny);
 • uzeniny;
 • hrozny;
 • bílá rýže;
 • alkohol;
 • omáčky (majonéza, kečup, krémové dresinky);
 • sladké ovoce, bobule;
 • brambory.

Výpočet spotřebovaných kalorií

Denní sazba kalorií pro každou osobu je individuální.Toto číslo závisí na věku, hmotnosti a aktivitě.Překročení normy vede ke zvýšení tělesné hmotnosti.

Specialistéprovedeny přibližné denní výpočty kalorií pro lidi, kteří chtějí zhubnout:

 • pro ženy, které se nezajímají o sport - 1200 kcal, pro nesportovní muže - 1800 kcal;
 • pro ženy, které vedou sportovní životní styl - 2200 kcal, pro muže zapojené do sportu - 2700 kcal.

Pro výpočet nutriční hodnoty konzumovaných potravin byly sestaveny tabulky ukazující počet kalorií v jednotlivých potravinách.

Samomasáž

Samomasáž pomůže odstranit vyčnívající žaludek.Jeho účelem je aktivovat krevní oběh v problémové oblasti.

Musíte však vědět, že postup je zakázán v případě exacerbace gastrointestinálních chorob, cholelitiázy a urolitiázy, onkologie, zvýšené tělesné teploty, kritických dnů, během těhotenství, po operaci.

Bylo vyvinuto několik technik samomasáže:

 • Metoda vytrhávání odbourává tukovou vrstvu,zlepšuje stav pokožky.Odborníci doporučují před masáží namazat pokožku zvlhčovačem.Po zahřátí povrchu několik minut jemně hladte pokožku a pokračujte v hlavních pohybech sevření.Uchopte záhyb tak, aby palec byl na jedné straně a ostatní prsty na druhé straně.Pohyby by měly být od pupku ve směru hodinových ručiček kolem něj, zvyšující poloměr, sílu štípnutí."Draw" zapne žaludek třikrát.Konec sezení lehkým patem hladil.Provádění procedury každý den po dobu 10-15 minut.po měsíci uvidíte výsledek.

  Masáž špetkou odbourává tuk v žaludku.Pravidelný postup pomůže zbavit se tuku

 • Metoda plechovky je poměrně bolestivá , vyžaduje se zakoupení dvou speciálních plechovek pro masáž až do průměru 5 cm. Mazání pokožky krémem, je nutnézahřejte problémovou oblast masáží špetkou.Potom si lehněte na záda, položte plechovky na břicho.Kůže by měla být absorbována do kontejneru o 1,5 cm, aniž by se plechovky odtrhly z kůže, měly by se pohybovat po levé straně kolem pupku po dobu 10 minut.Na konci sezení vyjměte sklenice a nechte kůži odpočívat a zakryjte ji ručníkem.
 • Medová masáž je vhodná pro lidi, kteří nesnášejí bolest. Med absorbovaný kůží do krve, v kombinaci s masáží zvyšuje krevní oběh, tok lymfy, odstraňuje toxiny z těla, nasycuje jej vitamíny, mikroelementy a redukuje tukovou vrstvu.Vyberte si med musí být tekutý.Doporučuje se opakovat 20minutovou relaci 1krát za 2 dny.K zahřátí pokožky musíte před masážou vzít teplou sprchu a problémovou oblast masírujte drhnutím.Poté, co rozmazaný povrch medem, pokračujte v masáži pohyby rukou v kruhu, v přímkách, nakreslete klikatá.V další fázi zatlačte ruku na břicho a ostře ji stáhněte zpět.Takovými pohyby zacházejte celou problémovou oblastí, dokud není kůže červená.Na konci sezení opláchněte med, zklidněte podráždění zvlhčovačem.
 • Vodní masáž se provádí pomocí speciální sprchové hlavice .Tryska je nasměrována na břicho.Při změně tlaku vody je nutné přesunout proud doleva kolem pupku.Porelace by měla být použita krém pro hubnutí.

Zábaly

Specialisté v salonech SPA vám řeknou, jak se zbavit břišního tuku.Procedura zahrnuje ošetření pokožky pomocí speciálních látek, které vyvolávají spalování tuků, odstraňování toxinů z těla a čištění pokožky.Pokud přísně dodržujete doporučení odborníků, postup lze provést doma.

Akce se koná 1 hodinu po jídle.Po zabalení můžete jíst po 1 hodině. Nejprve je třeba se osprchovat pomocí drhnutí v problémové oblasti.Po vysušení těla ručníkem se aplikuje terapeutická směs masážními pohyby.

Potom je třeba zabalit břišní oblast těla pomocí přilnavého filmu, čímž se vytvoří skleníkový efekt.Na fólii se doporučuje zabalit se teplým materiálem.Procedura trvá 1 hodinu, kurz je 15 lekcí každé 2 dny.

Druhy obalů:

 • Honey .Použitý med v čisté formě nebo s přísadami (hořčice, káva, ocet, paprika, sůl).
 • S řasami. Procedury jsou studené (zbavují se otoku, únavy), horké (štěpné tuky), s nečistotami (jíl, med).
 • Čokoláda .Čokoláda se používá v čisté formě nebo ve směsi s jinými složkami (skořice, olivový olej, citron, zázvor, mořské řasy).
 • S octem. Můžete přidat med.
 • S hlínou. Používá se v čisté formě nebo s nečistotami (řasa, paprika, éterické oleje,kakao, olivový olej, ocet, zázvor, káva, med, skořice).
 • S pepřem. Používá se výhradně s přidáním dalších složek (skořice, éterické oleje, mák, sůl, olivový olej).

Měli byste si uvědomit, že zábaly těla jsou u některých nemocí kontraindikovány.

Spalovače tuků

Pro rychlé hubnutí během tréninku se doporučuje používat spalovače tuků.Léky jsou zaměřeny na stimulaci metabolismu, odstraňování toxinů z těla, urychlení odbourávání tuků, potlačení chuti k jídlu a zvýšení výkonu.

Spalovače tuků se dělí na:

 • Thermogenics .Stimulují metabolismus v důsledku zvýšení tělesné teploty o 2 ° C, snižují chuť k jídlu a aktivují činnost nervové soustavy a štítné žlázy.Hlavní složky ve složení: kofein, kyselina hydroxycitronová, guarana, zelený čaj.Drogy vzrušují nervový systém, takže se užívají ráno nebo před sportem.
 • Lipotropika- sportovní a bioaditiva.Kompozice zahrnuje chitosan, orlistat nebo bromelain.Prostředky aktivují odbourávání tuků, odstraňují přebytečnou tekutinu, normalizují aktivitu jater, hladinu cukru v krvi.Přijato večer.

Na potlačení hladu působí nervová soustava teoreticky.Mají mnoho kontraindikací.

Nejlepší spalovače tuků prodávané lékárnami jsou:

 • Xenical (Švýcarsko) se užívá 3x denně s kapslí s jídlem nebo po jídle.
 • Reduxin (Rusko)konzumoval jednou ráno, bez ohledu na příjem potravy.Dávkování vypočítá lékař individuálně.Průběh léčby není delší než 3 měsíce.
 • Isolipan (Francie) se užívá 1 tobolka s jídlem ráno a večer po dobu 3 měsíců.
 • Klenbuterol se začíná užívat s minimální dávkou.S každým dalším dnem zvyšte rychlost o 20 mcg.Podrobnosti jsou popsány v pokynech k danému léčivu.
 • Hydroxycitrát (USA) se užívá v tobolce jednou denně.
 • L-karnitin (USA) se užívá 2-3krát denně na tabletu, bez ohledu na jídlo.Délka kurzu je alespoň měsíc.
 • Turboslim (Rusko) denně se užívají tablety po snídani a po večeři.Kurz je měsíc.Jednodenní prášky se užívají jeden po druhém během večeře na měsíc.
 • Glucobay (Německo).Dávkování vypočítávají lékaři.Tableta se užívá s první lžičkou jídla.
 • Kofein se konzumuje v 50–100 mg třikrát denně nejpozději do 17:00.Kurz je až 3 měsíce.
 • Extrakt zeleného čaje se užívá 2 tablety jednou denně s jídlem po dobu jednoho měsíce.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50 let.

Injekce do břicha na spalování tuků

Specialisté v kosmetickém průmyslu vyvinuly injekce na hubnutí.Akupunkturu provádějí odborníci ve zvláštních podmínkách.Pro pacienta je připravena individuální kompozice, včetně aminokyselin, nukleových kyselin, minerálů a dalšíchužitečné komponenty.

Lék je injikován hluboko pod kůži v problémové oblasti.Metabolismus je normalizován, tukové buňky jsou ničeny, objem břicha se snižuje, kůže se napíná.Existují 4 typy drog: homeopatický, založený na testosteronu, lipolytika, ozon.

Ke spalování tuků v břiše se používají injekce: Aqualix, fosfatidylcholin, deoxycholát sodný, Aminomix, Dermaheal LL.

Průběh injekcí trvá až 15 dní.K poklesu tělesného tuku dochází pomalu, nepostřehnutelně.Tvary těla se však hodí, štíhlé.

Čerpání tuku z břicha

Plastickí chirurgové vám řeknou, jak se operativně zbavit břišního tuku.Ve speciálních zdravotnických zařízeních se provádí liposukce břicha - rozbíjení a odsávání podkožního tuku.Během operací se používají následující metody: vakuum, laser, ultrazvuk, rádiové vlny, nechirurgické.

Liposukce na břiše se provádí v lokální anestézii.Výběr metodiky závisí na množství tukové hmoty, stavu lidského zdraví, jeho preferencích.V závislosti na složitosti práce trvá procedura až 90 minut.Nejprve jsou nakresleny linie působení zařízení.Poté se vytvoří injekce léků anestézie a štěpení tukových buněk.

Po anestézii pracovního prostoru se na několika místech břicha provedou vpichy.K vakuové pumpě jsou připojeny duté trubice.Včetně čerpání tukové hmoty.Po vyjmutí zkumavekřezy jsou sešity, je zavedena drenáž.

Když je odstraněno velké množství tuku, kůže klesá.Lékaři doporučují abdominoplastiku.Po operaci mohou nastat následující následky: defekty postavy, otoky nebo hematomy, zhoršená citlivost kůže, ucpané cévy.

Na konci postupu lékaři předepisují rehabilitaci.Při malém množství práce pacient opouští kliniku po 4 hodinách, v místě bydliště lékaře jsou pozorovány 3 dny.Regenerace těla trvá 2-3 měsíce.

Náklady na liposukci závisí na úrovni kliniky, zvolené technice, množství práce a drogách.Cena se pohybuje od 8 tisíc rublů do tisíc dolarů.

Rychlá ztráta tuku ze žaludečního tuku v důsledku půstu je plná následků.Pokožka klesá, metabolismus je narušen, oslabuje imunitní systém, tělo postrádá vitamíny a minerály.

K odstranění nadváhy, ale aby byla zdravá a krásná, je nutné použít kombinaci metod pro hubnutí v břiše.Nejúčinnější v této záležitosti a užitečné pro zdravotní metody, jako je vyvážená výživa a sport.

Vytvoření článku:Mila Fridan

Video o tom, jak se zbavit břišního tuku

) 10 domácích prostředků: