Jak se zbavit tuku na žabách, stranách a břiše za týden: subkutánní, viscerální, věk

Příroda predisponuje k tvorbě tukových zásob u ženy - vyžaduje hodně živin a energie, aby mohla mít a mít zdravé dítě.Tuk se primárně hromadí na nohou a výše, včetně pasu.Pokud jde o hmotnost navíc 5-7 kg, musíte se ji co nejdříve zbavit.

Obecná pravidla pro hubnutí žen v bokech, boku a břiše

Způsoby kontroly se volí v závislosti na tloušťce a struktuře tukové vrstvy.V počáteční fázi akumulace stačípřizpůsobit výživu a trávit více času fyzickou aktivitou.

Pokud jde o obezitu, celulitidu, budete potřebovat profesionální a domácí postupy spalování tuků, pravidelnou kondici.Strava je radikálně revidována, počet kalorií je přísně měřen.

Jak odstranit podkožní tuk?

Nejprve musíte pochopit důvod nárůstu hmotnosti.Možná existují hormonální poruchy, genetická predispozice a onemocnění, která vyžadují léčbu.Je snazší vyřešit tento problém, který má kořeny ve vášni pro vysoce kalorické potraviny, ve fyzické aktivitě a typu postavy „hruška“.

Zeštíhlení bude vyžadovat sílu vůle a několik oblastí dopadu:

 • přiměřená strava s kontrolou kalorií ;
 • fitness, aerobní trénink, jízda na kole, tanec, jóga, které zahrnují velkou skupinu svalů , podporují aktivní spotřebu kyslíku a tvarování těla na správných místech;
 • plavání , které spotřebovává energetické rezervy nejen v důsledku pohybu, ale také v důsledku tepelných ztrát;
 • kosmetologické metody- liposukce, injekce tuků štěpících oleje typu Aqualix (intralipoterpie), lisoterapie, masáže různými proudy;
 • krémy- pepř, anticelulitida, protože tuk se velmi často ucpává a tvoří lipidové hlízy.

Program pro zpřísnění mazové zástěry v žaludku zahrnuje čištění střev od toxinů a toxinů.Chcete-li to udělat, pít na lačný žaludek bylinné infuze, solená voda,zahrnují otruby, mikrokrystalickou celulózu ve stravě, připravují klystýry solným roztokem z 1,5 litru vody a 1 lžička.kuchyňská sůl.

Funkce kontroly viscerálního tuku

Kromě subkutánní je mezi břišní (břišní) stěnou a orgány i vnitřní (viscerální) vrstva.V malém množství zahřívá a chrání játra, střeva a žaludek před poškozením.

Přebytečný žlázový olej komprimuje orgány, narušuje jejich funkci, průtok krve.Za břišní normu se považuje pas, který není větší než 89 cm nebo počet ne vyšší než 25 (stanovený dělením hmotnosti na druhou na druhou), například:

cm /kg 60 70 75 80 85 100 120
160 23H 27 H 29 H 31 O 33 O38 O 47 O
165 22 N 26 N 28 I 29 a 31 O 37 O 44 O
170 21 N24 N 26 N 28 a 29 a 36 O 42 O
175 20 N 23 N 24 N 26 a 28A33 O 39 O
180 19 N 22 N 23 N 25 N 26 a 31 O 37 O

Nje norma;

A- přebytek;

Asi- obezita.

Zvláštností viscerálního tuku je to, že se začíná rozpouštět po normalizaci podkožní vrstvy, ale mnohem rychleji.Mají stejnou bojovou techniku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice: Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50 let. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Je možné a jak nakládat s tukem souvisejícím s věkem?

U žen v období před menopauzou je pozorována hromadná korpulence (nadváha).Vrchol padá na menopauzu, uprostřed hormonální úpravy as ní spojené snížení metabolické rychlosti, problémy s tlakem, noční spánek, trávení a psychoemotivní stav.

Ale ani ve věku 60–70 let není korpulence věta.Stejným způsobem můžete přijít na normální hmotnost: správně vyvážte výživu a kalorie, více se pohybujte, udržujte klid s technikami automatické korekce, dechová cvičení a zajímavé koníčky.

Je nutné včas léčit nemoci, které jsou u starších pacientů nevyhnutelné.

Účinné metody rychlého boje proti tuku

Nucené stravování a sportovní zatížení poskytují dočasné výsledky.Kromě toho jsou nebezpeční a ne každý jim vydrží.Rychlý boj proti tuku znamená okamžitý přechod na správnou výživu a fitness trénink bez váhání.

Úbytek hmotnosti s dlouhodobou zárukou je systematické provádění programu spalování tuků.Známky úbytku hmotnosti potěší v prvním měsíci, ale každý centimetr dobyvaný by měl být podnětem k pokračování v boji za krásu těla.

Pravidla výživy

Jak se zbavit tuku na tlapkách, břicho - je třeba radikálně revidovat stravu.

1 krok ke snížení hmotnosti - tabu na vysoce kalorické a škodlivé potraviny:

 • cukrovinky, rychlé občerstvení;
 • smetana, zakysaná smetana, živočišný olej, margarín;
 • mastné maso;
 • bílé pekařské výrobky;
 • dezertní perlivé nápoje, upravené šťávy obsahující hodně cukru a ještě škodlivější sladidlo;
 • silný a slabý alkohol.

Krok 2 - naplnění až 70% stravy čerstvou zeleninou, ovocem, které poskytuje vlákninu. 30% rozděleno na fermentované mléčné výrobky s obsahem tuku 1–2,5%, nízkotučné maso, ryby, obiloviny a polévky ve vodě se lžičkou rostlinného oleje, chléb z tvrdé pšenice, obiloviny, otruby.Povoleno v den 1 vejce bílé.Sušené ovoce je vhodné pro svačinu, musí se žvýkat po dobu 2-3 kusů po dlouhou dobu.

3 krok - 5 jídel denně s částmi vloženými do dlaně .Pití - 1,5 litru vody a také přírodní šťávy, neslazené čaje, kompoty.

Účinná strava

Pro rychlé hubnutí, například u důležité události, existuje několik jednorázových diet:

 • ) 2 týdny - 7 kg.Cukr, sůl, chléb, živočišné tuky jsou vyloučeny;
 • 2 týdny - 8 kg.Pouze nesolené mořské plody;
 • 1 týden - 5 kg.Zelná jídla se připravují s kapkou rostlinných olejů;
 • 1 týden - 4 kg.Libové zeleninové polévky bez brambor se kombinují s čerstvým ovocem a zeleninou;
 • 1 týden - 5 kg.1,5 litru 1% kefíru se vypije denně v 5 rozdělených dávkách.

Cesta ven z nucené stravy je postupná.Dovolit si je mohou pouze ženy s dobrým zdravím.

Masáž jako metoda tvarování těla, hubnutí nohou a boků​​

Jak se zbavit tuku na žabách a jiných částech těla - kosmetologie tento problém řeší různými druhy masáží.

 • Manuál - provádí se vyhlazováním, údery, vytlačováním. Klouzání se používají masážní oleje a anticelulitidové krémy.Účinně suché tření froté ručníkem, rukavice, plastový váleček s hroty.
 • Vakuum - provádí profesionální masážní zařízení s sacími tryskami. Doma je vhodná lékařská nádoba, ze které se vzduch ohněm odvádí.
Vakuová masáž je vynikajícím způsobem, jak se zbavit tuku na nohou, bocích a žaludku
 • Aktuální-vlivem slabé elektřiny prostřednictvím propojovacích kontaktů.
 • Vibrating- štěpí tuk pomocí hardwarově pohyblivých trysek, jako jsou koloběžky.
 • Komprese- provádí se v obleku s dutinami pro čerpání vzduchu.Změna tlaku v různých částech způsobuje hnětení, lymfatickou drenáž.

Zábaly: účinnost a prováděcí pravidla

Na nohou, žaludku a stranách může být tuk rychle odstraněn studenými i horkými zábaly.Jsou vedeny v průběhu 9 až 12 lekcí.Lokální postupy urychlují místní metabolismus, průtok krve a lymfy, urychlují stagnaci vlhkosti a tuku.

Schéma nápravy:

 1. Na čištěnou část těla a vody se aplikuje 5 minutová masáž a aplikují se přírodní sloučeniny.
 2. Zdola nahorupevně zabalte nárazovou zónu přilnavou fólií, nasaďte na ni šortky.
 3. Pro zvýšení tepelného účinku horkých zábalů leží pod přikrývkou nebo se aktivně pohybují z půl hodiny na 40 minut.
 4. Opláchněte zbytek směsi a zakryjte kůži zvlhčovačem proti celulitidě.

Domácí zábalové recepty

Jablečný ocet zředěný v polovině vody a několik kapek oleje máty peprné jsou vhodné pro chladnou proceduru.Další možností je přidat 3-4 kapky olejových výtažků z jalovce, máty, grapefruitu do základního olivového oleje.Účinné látky odstraní vnitřní edém, který blokuje tuk vylučovacím systémem a revitalizuje metabolismus.

Pro balení za tepla použijte med (4 díly) se suchou hořčicí (1 díl) nebo prášek z papriky (1 díl) s olivovým olejem (5 dílů).Komponenty oteplování rozšiřují krevní cévy, otevírají póry a aktivují je v procesu odstraňování tekutin, toxinů a spalování tuků.

Fyzická aktivita

K tomu, aby se žaludek, boky a pasy staly štíhlými, potřebujete denně cvičit doma nebo si v posilovně alespoň třikrát týdně.Zatížení se zvyšuje postupně od malých po dobu 10 minut.intenzivní během 40-60 minutFyzická aktivita znamená každodenní pochod po schodech, turistických a cyklistických trasách do práce, chůze a nakupování.

Sada cvičení na týden od tuku na nohou, hýždích a břiše

Vklady v dolní části tělaje obtížné ji opravit, takže domácí gymnastika se skládá ze složitých cvičení:

 1. Po 5 minutovém zahřátí chůzí s lehkým chodem přejděte k dřepům na nohou od sebe vzdálených šířkou ramen.Ponožky a kolena jsou orientovány do stran.
 2. Opřete se o lokty na podlaze.Zvedněte rovné nohy, část, snižte, snižte.Po zředění držte na vzduchu několik sekund, snižte, snižte.
 3. Z téže pozice zvedněte rovné končetiny, křížte se, aby každá noha byla 10krát horní nebo dolní.
 4. Sedící stlačení a uvolnění hýždí, udržování napětí 20-30 s.
 5. Sedící s rovným hřbetem, šířka ramen od sebe.Držte knihu koleny a natahujte upevňovací sílu na 30 s.
 6. Ležící na zádech s ohnutými nohama, přisuňte horní část těla několikrát blíže k nim (ruce natažené dopředu, později za hlavou).Poté kombinujte vytahování a kroucení do stran.V příštím bloku současně přitáhněte kolena a hlavu k žaludku s oporou na spodní části zad.
 7. Opírajte se o záda na stabilním sedadle, dřepte co nejhlouběji.

Nakonec se pomalu zhluboka nadechněte, zvedněte a spusťte ruce.

Nejlepší cvičení pro tuk na nohou

Pro odstranění kalhot nad koleny je nutné soustředit zatížení v těchto oblastech.Navrhovaná cvičení jsou prováděna s otevřenými okny nebo na ulici - kyslík zvyšuje spalování kalorií.Dýchání by mělo být aktivní s výdechem v době největšího úsilí.

Houpání dozadu

Provedeno spoložte ruce na okraj stolu, lavičky nebo položte ruce a kolena na koberec.

Machs udělal ohnutou rovnou nohu, čímž se počet zvýšil na 70krát.

Plíce vpřed

Cvičení se provádí s krátkou amplitudou, takže se jedná o 6 svalů nohou.Vzpřímené, šířka ramen od sebe oddělená.Na inspiraci udělejte krátký krok vpřed celou nohu, aniž byste se ohýbali zády.Zadní strana kolena směřuje k podlaze.Při výdechu posuňte těžiště zpět, narovnejte se.

Když se svaly hromadí, začne řada váhových činidel.Během plic se do paží nebo ramen ukládají činky, činka, lahve s vodou a písek.Na každé straně je provedeno 10 kroků vynásobených 3-4 přístupy.

Běh na místě s vysokými koleny

Přední velké femorální svaly pracují.Díky svému napětí kolena během běhu stoupají do výšky kyčelního kloubu a výše.Musíte běžet na nohou, aniž byste se sklonili, aktivně pohybovali rukama a vydechovali pro každé stoupání.

Začněte s proveditelnou amplitudou, zvyšujte výšku v intervalu 3–4 dnů.Počet opakování je stejný jako v předchozím cvičení.

Tipy odborníků na úpravu objemu nohou, boků a břicha

Jak se zbavit tuku na nohou, získat požadovaný výsledek a nepoškozovat zdraví, cvičit lékaři, odborníky na výživu aje třeba dbát na odborné poradenství.

Je nebezpečné mít nedostatek a nulovou stravu (hlad) sami.Když vitaminy, minerály nevstoupí do těla, trpí všechny orgány.Spolu s ostrýmitím, že zhubne, dostane žena stárnoucí kůži, křehké nehty, zuby a vlasy, naštvaný trávicí, kardiovaskulární a nervový systém.

Pokud budete dodržovat zásady správné výživy a přijatelné fyzické aktivity, pak výsledek hubnutí brzy potěší

Pokud vynecháte jídlo, metabolismus je velmi pomalý, tuk se nespálí.Hmotnost zamrzne na jedné značce nebo zhasne velmi pomalu.Tuky nemůžete úplně opustit, protože se podílejí na mnoha biologických reakcích.Musíte spotřebovat alespoň lžičku jakéhokoli rostlinného oleje denně.

Ženy, které jsou po dumpingu náchylné k plnosti, budou muset přebytek sledovat celý svůj život.Pro stabilizaci nové hmotnosti se kalorie vypočítávají podle vzorce: odečtěte číslo 105 od růstu v cm, vynásobte rozdíl 30. Pro úpravu hmotnosti se počet získaných kalorií sníží o 400–500 jednotek.

Cvičení by nemělo vést k přepracování.Musíte se uvolnit včas.Zdravý hubnutí je zvláště cenný při hubnutí.Pod vlivem nočního hormonu melatoninu dochází ke skutečnému spalování kalorií strávených během dne.

Ženský hormonální program a speciální struktura lipidových buněk neustále stimulují tělo, aby na nohou, žaludku a pasu vytvořilo tukové skladiště.S obtížemi, jak se zbavit přebytečného tuku, si nevšimnete, jak je to s koláče, sendviči, po vynechání gymnastiky se vrátí k původnímu, nebo dokonce většímu objemu.

Návrh článku:Olga Pankevich

Video, jak se zbavit tuku na nohou, břiše a stranách

Jak zhubnout doma na žaludku, nohou a stranách: