Jak se zbavit temných kruhů pod očima doma, kosmetologie

Kůže kolem očí je indikátorem mnoha onemocnění těla.Tmavé kruhy pod očima, jako jsou kožní choroby, například akné, nelze vyléčit, aniž by byly identifikovány příčiny vady, proto je důležité je včas zbavit lékařské prohlídky, aby se jich zbavily.

K vadě dochází pod vlivem ultrafialového záření, nesprávné výživy nebo výběru kosmetiky pro péči o pokožku kolem očí.

Důvody vzniku tmavéRugova pod očima

Tma kolem očí mohou být vrozené, spojené s různými patologie ledvin, očí, mozku nebo zranění.Vážnou příčinou poruchy může být otrava jídlem, při které pacient potřebuje naléhavou lékařskou pomoc.U těhotných žen je problém často spojen s různými patologiemi, které by měly být identifikovány během vyšetření.

Pokud dáváte pozor na barvu kůže pod očima, pak příčiny kruhů na tvářirelativně rozdílné patologie jsou následující:

 • námořnické modré sáčky- nedostatek kyslíku, nespavost, přepracování (hypoxie, renální dysfunkce, arteriální hypertenze);
 • oční víčka tmavě žluté barvy- zvýšený bilirubin v krvi (hepatitida);
 • načervenalé kruhy pod očima- bolest dolní části zad, závratě, teplota (zánět, infekce, alergie);
 • hnědé kruhy- genetická predispozice, bolest břicha, úbytek na váze (CFS, helminthiasis, diabetes mellitus);
 • sáčky černé barvy- nedostatek železa a vitamínů, dehydratace (anémie, nedostatek vitamínů, arteriální hypertenze).

Příčiny kruhů nebo otoků pod očima mohou být chronická onemocnění, krevní stáza.Pro normalizaci stavu pokožky je důležité dodržovat režim spánku a odpočinku a správnou výživu v předepsaném čase.Terapie zaměřená na dosažení vhodného výsledku je možná po lékařském vyšetření, které umožňuje lékaři provést přesnou diagnózu.

Diagnóza

Jak se zbavit tmavých kruhů pod očima po dlouhou dobu je problém, který vyžaduje seriózní přístup.Je spojeno nejen s použitím dekorativní kosmetiky pro dočasné odstranění vady na obličeji.V první fázi eliminace problému je nutné identifikovat jeho příčinu.

Hloubková vyšetření prováděná lékařskými diagnostickými středisky, klinikami pro zdravotní prohlídky, zdravotnickými zařízeními,umožňují včasnou detekci různých patologií.Vzhled tmavých kruhů pod očima často doprovází mnoho nemocí.

Zde je návod, jak se zbavit tmavých kruhů pod očima - jedná se především o diagnózu našeho zdraví.

Váš lékař vám řekne, jak zlepšit svůj životní styl, aby se odstranila vada a zlepšilo se vaše zdraví.

Alergologové, hepatologové, neurologové a další odborníci v různých oborech medicíny provádějí lékařské činnosti v úzké spolupráci s praktickými lékaři.Diagnóza v moderních laboratořích zahrnuje provádění lékařských vyšetření na základě různých instrumentálních metod, včetně ultrazvuku, MRI a CT.

Náklady na provedení testu na alergii pomocí škrábance nebo injekce jsou od 300 do 1300 rublů, což vám umožňuje identifikovat alergii, která způsobila dotyčný defekt.K diagnostice anémie, onemocnění jater a oběhu je nutný důkladný krevní test, podle kterého by hematolog měl předepsat průběh léčby.

Náklady na krevní test v závislosti na metodě budou 150 rublů.pro biochemické 200 rublů.pro klinické testy.Obecný krevní test provedený s jednorázovou jehlou ze žíly může odhalit mnoho nemocí, což je spojeno s jeho účinností.Vyžaduje se také spektrální analýza přítomnosti stopových prvků v krvi.

Tmavé kruhy na obličeji způsobené gastrointestinálním nebo děložním krvácením vyžadují náležitou léčbu po rektálním nebo gynekologickém lékařském vyšetření.inspekce.Váš lékař může nařídit vyšetření stolice na Giardia a hlístová vajíčka k detekci helminthiázy.

Pokud je vada spojena s kosmetickými vadami, bude to vyžadovat návštěvu dermatokosmetologa, jehož náklady na konzultaci jsou od 260 rublů.Mezi další vyšetřovací metody patří ultrazvukové vyšetření retroperitoneálního prostoru, břišní dutiny a ledvin.

Speciální zařízení umožňuje zaznamenávat odražený ultrazvuk a poté zobrazovat vrácený signál na monitoru.Elektrokardiogram vám umožní identifikovat srdeční onemocnění.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída od Eleny Karkukuli

Když potřebujete navštívit lékaře

Příčinou tmavých kruhů pod očima je často obyčejná nespavost, takže musíte naléhavě přezkoumat denní režim.Pokud je vada způsobena alergií, mohou být léčebné postupy předepsány odborníkem v této oblasti nebo alergologem.Mnoho patologií, které způsobují ztmavnutí očí, pomůže jiným odborníkům vyléčit, pokud je provedena vhodná diagnóza.

]
Diagnostikovaná patologie Lékařský specialista Příznaky ]Příčiny
nedostatek vitamínů, hypovitaminóza terapeut, imunolog slabost, poruchy zraku nedostatek vitamínů
alkoholismus narkolog intoxikace, ztráta paměti špatné návyky
anémie hematolog závratě, dušnost, bledost kůže nedostatek železa v krvi
atopická dermatitida terapeut, alergista, dermatolog, endokrinolog, odborník na výživu suchost, zahušťování, odlupování kůže, svědění duševní přetížení,infekce
arteriální hypertenze kardiolog, psychoterapeut, neurolog, endokrinolog, neurolog, oftalmolog, nefrolog závratě, bolest v zádech hlavy, pocit pulsu v hlavěstres, psychoemocionálnínáklady, kouření
helmintiáza parazitolog, gastroenterolog, hepatolog, kardiolog, radiolog, specialista na infekční choroby ztráta chuti k jídlu, kašel, teplota) přítomnost parazitů v zažívacím traktu
hepatitida specialista na infekční choroby, hepatolog pocit bolesti v pravé hypochondrii, snížená chuť k jídlu dysfunkce jater
hyperpigmentace gastroenterolo, gynekolog, terapeut, onkolog malé pigmentové skvrny na obličeji zánět kůže, menopauza,těhotenství, intoxikace
hypotyreóza endokrinolog letargie, ospalost, poškození paměti, ztráta vlasů nedostatek jódu v těle
dermatomyositida dermatolog, specialista na infekční choroby, kardiolog, onkolog, pulmonolog kožní vyrážky kolem očí, křehké nehty, slabost, ztráta chuti k jídlu, ztráta hmotnosti, teplota dysfunkce štítné žlázyhormonální žlázyselhání, infekce
pollakiuria neurolog, nefrolog, onkolog, psycholog, endokrinolog časté močení s nízkým výdejem moči) těhotenství, stres, expozice chladem
senná rýma alergička, imunologka, specialista na infekční choroby svědění v nose, krku, uších, kýchání, otokvíčko, hnisavý výtok z očí senná rýma, alergie na pyl rostlin
diabetes mellitus nefrolog, endokrinolog ztráta hmotnosti, malátnost, únava, dlouhé hojení ranvysoká hladina cukru v krvi
cévní encefalopatie a mozková hypoxie neurolog zvýšená aktivita, dušnost, špatná koordinace, studený pot, bledá kůže slabá srdeční funkce

Eliminujte CFS nebo syndrom chronické únavy, pokud navštívíte správného specialistu, který vám pomůže změnit váš životní styla předepsat léčbu.Tento problém můžete vyřešit pod dohledem neurologa, revmatologa, psychoterapeuta, endokrinologa, masážního terapeuta, fyzioterapeuta, specialistu na infekční choroby.

Prevence

Odstranění tmavých kruhů pod očima je obtížný úkol, který vyžaduje správnou diagnózu.Je důležité přijmout preventivní opatření včas, aby se zabránilo různým patologickým stavům.Užitečné denní masáže a gymnastická cvičení pro oči.

Masáž oblasti poblíž očí by měla být prováděna postupně:

 1. Masírujte pokožku kolem očí prsty prstů po dobu 3 minut, ale nedovolte, aby se protahovala lehkým tlakem na kůži nebo poklepáním na problémovou oblast.
 2. Pohybujte prsty ve směru od chrámů podél dolního víčka k nosu, což bude stimulovat aktivitu lymfatických uzlin a žil a způsobovat příliv intersticiální tekutiny.
 3. Jemně masírujte bez tlaku na horní víčko.
 4. Na oblast kolem očí naneste oční krém a pozorujte linie masáže.

Gymnastická metoda na ochranu zdraví očí nejen odstraňuje únavu z víček, ale také zabraňuje jejich otoku nebo výskytu tmavých kruhů v problémové oblasti.Obzvláště důležité je přestávky během pracovní doby, abyste mohli provádět několik jednoduchých cvičení.

Nejprve je třeba uvolnit svaly obličeje, poté začít pohánět oči nahoru a dolů a také doprava a doleva.Můžete nakreslit pohledové kruhy, čtverce, osmičky.Střídavě zavřete oči na 7 sekund a poté se uvolněte, cvičte gymnastiku asi 10krát, 4 sezení denně.

Pokud nebyly během laboratorních testů odhaleny žádné patologie, například urolitiáza nebo poškození krve, je důležité znovu zvážit životní styl.

Pokud denní chod není řádně organizován, je třeba dodržovat čas vyhrazený pro jídlo, práci, spánek a odpočinek.Je třeba mít na paměti, že špatné návyky v průběhu času nejen způsobují ztmavnutí pod očima, ale také značně zhoršují zdravotní stav, takže je třeba se jim vyhnout.

Metody pro odstranění tmavých kruhů pod očima

Prostředky pro odstranění vad pod očima jsou obvykle rozděleny do 2 kategorií.Patří sem léky a specializovaná aromatická kosmetika, které jsou v lékárnách a obchodech.Odborníci nedoporučují používat prostředky z různých kategorií současně, protože to vám nedovolí získat pozitivní výsledek.

Kombinovat lze pouze luxusní výrobky prodávané za vysoké ceny, nikoli levné krémy a léky.Příčinou vady může být alergie, ke které dochází při přecitlivělosti na kosmetiku, nedostatku vitamínů nebo při užívání léků, jako jsou antibiotika.

Je nezbytné provést terapeutický průběh s touto diagnózou ve fázích:

 1. K čištění obličeje vatovými tampony navlhčenými kefírem, kyselým mlékem nebo zakysanou smetanou zředěnou vodou.
 2. Umyjte si obličej převařenou nebo čistou, destilovanou a teplou vodou.
 3. Osušte pokožku vatovým tamponem.
 4. Vlhká gáza složená v několika vrstvách za použití slabého roztoku kyseliny borité (0,5 lžičky na 1 lžičku destilované vody) nebo pomocí bylinné infuze, přičemž 2 lžičky.na 1 polévková lžíce.Vařící voda ze šalvěje, provázku nebo heřmánku, slabý čaj je vhodný pro zvlhčení.
 5. ​​
 6. Podržte gázu na obličeji, zvlhčujte ji a po 2–4 minutách, asi 10–20 minutách, neustále tlačte.
 7. Osušte si obličej ručníkem, připravte si z bramborového nebo rýžového škrobu prášek po 5-10 minutách.
 8. Prášek 5-6krát za 1 hodinu.

Z kruhů pod očima se používá masti lékárny proti alergiím, jako je prednison nebo hydrokortisan, k mazání oblastí kolem očí, jak předepisuje ošetřující lékař 2krát denně.V lékárnách si můžete koupit levné přípravky na bázi oxidu zinečnatého za 20 rublů.nebo heparin pro 40 rublů.Účinný a dražší produkt na bázi retinolu za 300 rublů.

Zinkové a retinolové masti přispívají k hojení a omlazení pokožky obličeje, k eliminaci otoků, pigmentaci.

Přípravek na bázi zinku účinně chrání před ultrafialovým zářením a heparinová mast, která redukuje tmavé kruhy kolem očí, zlepšuje průtok krve.Pokud odborník předepsal léčebnou kúru s mastí, je lepší ji používat ráno a před spaním.Lék je nutné aplikovat nejpozději 2 hodiny před spaním, aby nedošlo k otoku víček.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Medicines

Účinek krému proti temnotě pod očima, používaný doma, nelze považovat za účinný, pokud lékař provedl specifickou diagnózu choroby a vydal doporučení, jakzbavte se temných kruhů.V tomto případě je nutné zahájit léčbu.

Pokud vyšetření neprokázalo vážné zdravotní problémy, masti a gely zakoupené v lékárně jsou vhodné k odstranění tmavých kruhů kolem očí.

Lék, který účinně odstraňuje temnotu a modřiny pod očima,Představuje mast Afulim.Jedná se o drahý nástroj, který si můžete koupit v lékárnách za 1800 rublů.Účinek terapeutické masti je spojen se zlepšeným průtokem krve, posílením stěn krevních cév.

Lék proti otokům a vakům pod očima obsahuje pouze přírodní rostlinné složky a éterické oleje:

 • levandule;
  • cypress;
  • pelyňku;
  • nesmrtelka;
  • kakaové máslo, hypericum, olivový, kokosový ořech.

  Používejte přípravek 2krát denně po dobu 2 týdnů, dokud nenastanou znatelné změny.Další typ masti, která odstraňuje otoky a odstraňuje kruhy pod očima, můžete snížit propustnost kapilár a zlepšit krevní oběh.Tento lék zvaný Indovazin v lékárnách stojí 300 rublů.Může být ve formě gelu.Než začnete produkt používat, přečtěte si jeho pokyny.

  Svědění, vyrážka a zarudnutí mohou být vedlejšími účinky.Aplikujte lék na oblast kolem očí 2krát denně po dobu asi 2 týdnů.

  Lék ve formě gelu troxevasinu je schopen vyvolat následující účinek:

  • omezit tok přebytečné tekutiny do kožní tkáně obličeje;
  • odstraňuje přebytečnou vlhkost a snižuje otoky;
  • pro tónování cév a zlepšení krevního oběhu;
  • eliminují známky zánětlivého procesu.

  Cena gelu troxevasinu v lékárnách je 200 rublů.Lék by měl být vtírán do kůže blízko očí 2krát denně.Při ztmavnutí kůže pod očima po poranění v této oblasti je Troxevasin vhodný k léčběkomprimuje.K tomu se převaluje gáza v několika vrstvách a nanese se na ni gel, tenkou vrstvou se nanese na povrch.

  Po nanesení gázy na obličej by mělo být držení komprese ve spodním víčku 5–7 minut a poté sejměte.Tento nástroj vám umožňuje poskytnout první pomoc k odstranění otoků, které se objevily v důsledku zranění.Pokud ji aplikujete první den každé 2 hodiny, účinek bude okamžitý.

  Alternativní metody

  Jak se zbavit tmavých kruhů pod očima - v tomto případě není vždy možné získat odpovídající výsledek.Hlavním důvodem je blízkost žilní sítě k povrchu kůže, která může být velmi tenká.V tomto případě je lepší používat dekorativní kosmetiku, která vám umožní skrýt vady na obličeji.

  Petržel je účinná při odstraňování tmavých kruhů a odstraňování otoků pod očima.

  Způsoby přípravy terapeutických činidel z nich se mohou lišit.Nejjednodušší recept lze aplikovat 4krát po dobu 1 měsíce pomocí nasekaného kořene petrželky, která se musí udržovat na víčkach ve formě kalu po dobu 20 minut a poté opláchnout teplou vodou.

  Odvar vyrobený z čerstvé petrželky (1 polévková lžíce na 1 polévkovou lžíci vody) může eliminovat tmu kolem očí.Délka léčby je 1 měsíc.Před použitím musíte naléhat na vývar, ale ne úplně vychladnout a poté zatěžovat.Ubrousky nebo vatové tampony ponořené do vývaru kolem očí po dobu 10 minut.denně.

  Pro vařenízměkčující maska ​​petrželky podle následujícího receptu vyžaduje zakysanou smetanu (2 lžičky).Je lepší nepoužívat kovové směsi k přípravě a neřezat petržel nožem, jinak to povede ke zničení vitamínu C v zeleni.

  Poté, co jste ji otřeli zakysanou smetanou, musíte denně aplikovat směs jako obklad na tmavé kruhy kolem očí a nechat působit 20 minut, poté opláchnout vodou při pokojové teplotě.Délka léčby je nejméně 1,5 měsíce.

  Směs pro každodenní použití máty peprné s citronovou šťávou může být připravena ve formě pasty.Rozdrcené lístky máty smíchejte s několika kapkami citronové šťávy.Kurz může trvat 2 až 3 týdny denně.K dosažení tohoto účinku je nutné udržovat směs na kůži kolem očí po dobu asi 10-15 minut.

  Kosmetika

  Účinný gel Inox doporučený lékaři k odstranění tmy pod očima lze zakoupit v lékárně bez lékařského předpisu.Cena gelu schváleného oftalmology je asi 470 rublů.Při výběru tohoto kosmetického přípravku, jako každý jiný, musíte mít na paměti, že se nejedná o lék, a odstranění vady gelem není odstranění důvodů, které jej způsobily.

  Inox Gel je vhodný pro lidi, kteří používají kontaktní čočky.Kosmetický přípravek bez vůní a barviv, který není schopen vyvolat alergie, vyrábí francouzská společnost Omega Pharma.Průsvitný gel v 15 ml lahvi má dávkovač.

  Účinek gelu určeného pro citlivou a jemnou pokožku víček,umožňuje:

  • zvlhčit pokožku kolem očí;
  • zesvětluje tmavé skvrny na obličeji;
  • eliminují otoky a odstraňují oční stíny;
  • stimulují nasycení kůže živinami.

  Podrobné pokyny k použití gelu Inox:

  1. Vytlačte trochu produktu (2-3 kapky) a jemně naneste na pokožku kolem očí špičkami.prsty.
  2. Při nanášení gelu používejte masážní pohyby a dávejte produkt bez roztahování kůže.
  3. Při nanášení produktu pozorujte masážní čáry, které se distribuují v horním víčku od nosu k vnějším okrajům očí a pod nimi od chrámů k můstku nosu.
  4. Dotykem prsty na kůži lehkými pohyby stimulujte cirkulaci krve pod kůží kolem očí a tonizujte ji.

  Každodenní použití přírodní fytokosmetiky může odstranit vady pod očima.Pokud aplikujete gel Inox 1-2krát denně, pokožka bude tónovaná.Večer se gel nanáší za 30 minut.spát.

  Inox má následující výhody:

  • rovnoměrné rozdělení na kůži;
  • rychlá absorpce kompozice;
  • možná aplikace pod makeupem;
  • Výsledek je maximální po 30 minutách.po aplikaci;
  • doba trvání účinku je 3-12 hodin.

  Je užitečná maska ​​s obsahem kyseliny askorbové, kterou lze zakoupit v lékárně za 27 rublů.v ampulkách.Osvěžující agent může odstranit vrásky, kruhy pod očima.Používejte však vitamín C z ampulíby mělo být po naředění vodou nebo po přidání vitamínů A, E.

  V nekovové misce by měla být 1 lžička rozpuštěna.cukr ve 2 lžičkáchjogurt, přidejte 1 ampulku kyseliny askorbové (10%), 3 kapky neroli oleje.Produkt musí být aplikován dvakrát týdně večer před spaním po dobu 10 minut, poté opláchněte teplou vodou.Ráno tmavé kruhy zmizí.

  Kosmetické procedury

  K dosažení účinného výsledku při výběru metody k odstranění tmavých kruhů pod očima kosmetologové uplatňují individuální přístup ke každému pacientovi.

  Pro mírnou vadu stačí podstoupit určitý omlazovací postup:

  • mezoterapie- cena od 3 500 rublů, obnova na základě individuální volbysměsi vitamínů a léčiv podávané během 4 až 8 sezení při zachování účinku léčby po dobu asi 6 měsíců;

 • laserové omlazení- cena od 9 000 rublů, aktualizace na základě postupu mletí kůže pod očima nebo loupání laserem;
 • IPL omlazení pokožky pod očima- cena od 3 000 rublů, odstranění stínů a tmavých kruhů pod očima po 2-3 postupech, výsledek je patrný po první korekci;
 • biorevitalizace- cena je od 7 000 rublů, což je injekční postup pro odstranění vady kolem očí pomocí čisté kyseliny hyaluronové.

Oblasti kůže v blízkosti očí jsou nejvíce citlivé na negativní účinky na životní prostředí, proto postupy proti stárnutíekonomicky životaschopné.

Plastické postupy

Jak se zbavit tmavých kruhů pod očima - řešení problému může být spojeno s neustálým hledáním příčiny defektu v důsledku neúčinnosti metod použitých k jeho odstranění.Chirurgické operace na obličeji, které vám umožňují odstranit tmavé kruhy pod očima, jsou nákladnou, ale účinnou metodou odstranění kosmetické vady.

Obvykle se používá, pokud požadovaný výsledek nelze dosáhnout jinými metodami.Blepharoplastika stojí 80 - 100 tisíc rublů.jiné než lipolifting.Je založen na postupu redistribuce tukové tkáně pomocí plastické chirurgie.Operace má trvalý účinek, který v některých případech trvá celý život.

Lipofilling - postup nebo operace k transplantaci tukové tkáně je nezbytná, pokud není pod očima.Minimálně invazivní metoda lipofilling, která stojí od 15 do 100 tisíc rublů, obvykle odstraňuje tmavé kruhy pod očima.Příčina defektu je spojena s tenkou vrstvou tuku, skrz kterou okružní kosti ztmavnou.

Postup lipofillingu zahrnuje naplnění nasolacrimálního kanálu výplní nebo tukem z dárcovských zón, které jsou vnitřní stranou stehen, břicha nebo kolen.

Před operací je nutné podstoupit lékařskou prohlídku, konzultaci s lékařem a předběžnou přípravu na zákrok.Po odběru tukové tkáně ultra tenkou víceotvorovou jehlousebraný tuk by měl být vyčištěn a nasycen živnou biomasou.

Doba trvání postupu není delší než 1 hodina.Chirurg zavádí tukovou tkáň pomocí kanyly nebo jehly do spodního nebo horního víčka pod anestézií.Pokud je to běžné, jsou pacienti posíláni domů až příští den.

Po operaci je nutná rehabilitační doba, jejíž délka je 1–2 týdny, takže je lepší vzít si dovolenou předem.Kontraindikace lipofillingu mohou být ateroskleróza, onkologie nebo diabetes mellitus.

Další metody

Léčba ozonem a ozonem je účinná metoda eliminace defektu obličeje ve formě tmavých kruhů pod očima, a proto je v kosmetologii oblíbená.Omlazující léčebný postup založený na zavedení směsi kyslík-ozon subkutánně a do pokožky se speciálními jehlami obnovuje vodní rovnováhu, podporuje saturaci tkáňového kyslíku, zlepšuje produkci kolagenu.

Minimální cena léčebného kurzu, která může zahrnovat 4-10 procedur, je 500 rublů a maximální cena je 4800 rublů.v závislosti na stavu kabiny.Technika omlazení pokožky kolem očí, zahrnující použití dermis nebo mesomarolleru ve formě malého válce s mikrojehly, se nazývá micronidling.

Náklady na sezení v ruských regionech činí 2000–4000 rublů, v salonech v Moskvě - 5000–13000 rublů.

Celý proces zahrnuje následující hlavní kroky:

 1. Rychlé propíchnutíkůže s jehlovým válečkem, aby se aktivovaly destičky pro následné zesílené dělení buněk.
 2. Aktivní obohacování tkání elastinem a kolagenem během 1-3 dnů po nástupu zánětlivé reakce se současným posílením stěn krevních cév.
 3. Tvorba nové tkáně v poškozených částech kůže.
 4. Plastová oprava pleti založená na tvorbě nového kolagenu, který nahradí starý, eliminující účinek proti stárnutí.

Trvání poslední fáze může být od 2 týdnů do 2 let.Každý další postup lze provést 28 dní po předchozím.Dosažení maximálního účinku umožňuje provedení postupu 1krát za 1-2 měsíce v kabině nebo doma.

Tento proces není příliš bolestivý, aby se eliminovala hyperpigmentace na obličeji a černé kruhy pod očima.Účinek je patrný po 3-4 sezeních.Při výběru metody fotorejuvenace je nutné se poradit s odborníkem, který by měl určit počet sezení terapeutického kurzu v závislosti na složitosti problému.

Postupy jsou založeny na expozici energii světla a rádiových vln (RF).Přibližně 20 pulsů stačí k omlazení pokožky kolem očí.Cena kurzu bude 1200 - 3 000 rublů.Jedná se o hardwarovou metodu určenou pro pigmentaci, tmavé kruhy kolem očí a také přítomnost cévního obrazce na obličeji.

Možné komplikace

Různé druhy onemocnění vedou ke vzniku závažnějších onemocnění.Napříkladběžné alergie mohou způsobit bronchiální astma a infekční onemocnění může vést k postižení.Po odstranění patologie identifikované diagnostickou metodou můžete přistoupit k postupům omlazení pokožky kolem očí.

Průběh ošetření může být založen na použití vitamínů ve formě ovoce a zeleniny, masáží a maskách a krémech.Je třeba si uvědomit, že pokud správná péče o pokožku kolem očí není zahájena včas, je zapotřebí drahá plastická chirurgie.

Pokud to finance neumožňují, pak vada tváře může významně snížit sebeúctu .Pokud lékařské vyšetření prokázalo přítomnost nemoci, pouze odborník vám pomůže zbavit se tmavých kruhů pod očima, protože je nemožné je odstranit, pokud nevyléčíte doprovodné onemocnění před použitím kosmetiky.

Návrh článku:Anna Vinnitskaya

Video o způsobech, jak se zbavit temných kruhů

Jak se zbavit temných kruhů podoči: