Jak se zbavit druhé brady, obnovit obrysy obličeje, cvičení od Carol Maggio, masáže a masky

Osoba je vizitka jakékoli osoby.Hodně času a peněz se utrácí za kvalitní profesionální péči o něj, ale druhá brada a ochablá kůže mohou zkazit krásu a dokonalost.

Masáže, masky, obklady, stejně jako dieta a speciální gymnastika zaměřené na zpřísnění obličejových svalů a odstranění druhé brady pomůže zbavit se nudného problému doma.

Příčiny druhé brady

Vzhled druhé brady závisí na řadě faktorů.Bez ohledu na pohlaví jsou identifikovány důvodyjeho vzdělání.

 1. Nadváha nebo obezita. Nejběžnější nepříjemná zmačkaná situace.Většina přebytečné hmoty se hromadí ve stehnech a břiše a poté se usazuje ve spodní části obličeje.Problém je v tom, že druhá brada se objevuje rychle, ale je těžké odejít.I po vypouštění vážených kilogramů zůstává v krku zvlněná kůže.
 2. Stooping nebo osteochondrosis. U skloněného člověka jsou ramena a krk nakloněny dopředu, stálá fixace těla způsobuje přesah brady.Správné držení těla je prevence nepříjemných záhybů.Osteochondrosa vede k onemocnění meziobratlových plotének a atrofii svalové tkáně.Ovlivňuje tak držení těla a tvorbu druhé brady.
 3. Genetická predispozice. Antropologické předpoklady pro vývoj druhé brady mohou být přenášeny dědičností.
 4. Změny související s věkem. S věkem je nedostatek bílkovin - kolagenu a oslabení svalového tonusu, což vede k tvorbě záhybů.
 5. Fyziologie krku (krátký krk). Ovlivňuje 90% vývoje druhé brady, v tom případě pomáhají cvičení a masážní pohyby.
 6. Pozice hlavy během spánku. Ve snu člověk tráví 1/3 svého života, takže držení těla během odpočinku by mělo být pohodlné a užitečné.Vysoká poloha hlavy vůči tělu vede k nepříjemnému záhybu.
 7. Nesprávné uzavření čelisti v klidustav (skus). Fyziologický problém může ovlivnit vývoj defektu.Ortodontické rovnátka (rovnátka) přispívají k jeho eliminaci.

Jak se zbavit druhé brady doma, řekněte technikám, které se specializují na odstranění anatomické vady.

Metody řešení problému

Problém s dvojitou bradou není vyřešen tak tvrdě, jak se zdá na první pohled.Doma do boje vstupují účinná cvičení, masážní komplexy, masky a obklady, jakož i racionalizace výživy.

Řešení problému začíná správnou vertikální pozicí.Pozice je klíčem ke zdraví zad, krásného hrudníku a krku labutí.Trite, ale úvod do zvyku neustále udržovat tělo rovně, má vliv na odstranění nechtěné brady.

Hlavní metody odstranění vady jsou:

 • soubor denních cvičení;
 • masky se zdvihovým účinkem;
 • masáž;
 • přechod na zdravou stravu;
 • artikulační gymnastika;
 • pečlivě žvýkající jídlo;
 • obličejová gymnastika a strečink.

Metody vyžadují stálou práci, nic se nezmění najednou.Integrovaný přístup k základní metodě utažení kůže v oblasti brady trvá 30 dní.Kromě toho je požadovaná úroveň udržována díky správné stravě, pravidelné fyzické aktivitě a domácí péči o krk a dolní část obličeje.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systémuJaponský lékař Asahi Zogan.

Správná výživa, strava

Správná strava ovlivňuje nejen úbytek tělesné hmotnosti, ale také strukturu svalové a tukové tkáně.Výhodou těchto produktů je to, že díky obsahu vitamínů a minerálních látek se uvnitř pokožky zlepšuje.

Pokles ve druhé bradě je ovlivněn:

 • mléčné výrobky (tvaroh, kefír, jogurt);
 • rostlinné bílkovinné produkty (čočka, hrášek, fazole);
 • odrůdy dietního masa (králík, krůta);
 • zelenina (okurky, lilek, mrkev);
 • ovoce (jablka, grapefruity);
 • obiloviny (ovesné vločky, pohanka);
 • ryby s vysokým obsahem aminokyselin (odrůdy jesetera a lososa).

Správné vaření se provádí dušením, pečením, vařením nebo napařením.Smažená a uzená jídla jsou zakázána.Ze stravy je nutné vyloučit sůl a cukr a také spotřebovat velké množství tekutiny (voda, minerální voda bez plynu, zelený čaj, odvar z šípů a máta).

Efektivní cvičení

Složitá cvičení vám umožní rychle se zbavit vaší druhé brady doma.Účinnost výuky závisí na tom, jak jde gymnastika.

Před spuštěním komplexu je proto nutné místnost ventilovat, zvlhčit vzduch a naladit důkladné provedení každého úkolu.Před zrcadlem je vhodné vytvořit komplex, abyste se ujistili, že každé cvičení je správně dokončeno.

Jedno z nejčastějších cviků - „Kiss“, sestává z jednoduchých akcí:

 • lehce hodí hlavu dozadu;
 • natáhl rty, jako by v polibku;
 • v této poloze stojte a natáhněte se, jako by se pokoušel políbit strop;
 • provádějte 15krát po dobu 5 sekund.

Druhé cvičení, Žába, se podobá misi Kiss.Rozdíl je v tom, že musíte chytit horní ret za spodní ret.Akce se tedy podobá žábě při polykání komára nebo mouchy.Výsledek je zřejmý po 3denním kurzu.Cvičení provádějte 3 sady 30krát.

Třetí účinné cvičení se nazývá bavlna.Chcete-li to provést, musíte natáhnout krk dopředu, opravit polohu a potom poklepat vnější stranu štětce na nenávistnou bradu.Místo ruky lze použít mokrý ručník.Cvičení napíná pokožku a ve spodní části obličeje vytváří rovnoměrnou křivku.Délka cvičení je 30krát ve 3 sadách.

Cvičte „Swing“ nebo „Forward - Backward“.Podstatou gymnastiky je natahování krku jako husí, nejprve dopředu, poté zpět do původní polohy.Druhý záhyb tedy začíná klesat v důsledku spalování tukové tkáně.Pro efektivní výsledek je úkol dokončen 3 přístupy 15krát.

Páté cvičení „nahoru a dolů“ se provádí analogicky s předchozím.Pohyb brady začíná jejím zatlačením na krk a následným zvednutím.Úloha se provádí pomalu, aby nedošlo k narušení krční páteře.Vysoce kvalitní výkon spočívá v upevnění pozice na 3–5 sekund v počátečním a koncovém bodě. Trvání cvičení - 15krát ve 3 sadách.

Po správně provedené gymnastice je ve spodní části obličeje cítit mírný pocit pálení a zarudnutí.Mezi cvičeními se dělají přestávky na 10-15 sekund.Mezi sadami 5-7 sekund.Na konci komplexu stačí vypít sklenici vody při pokojové teplotě, uklidnit svaly teplým obkladem.

Cvičení od Carol Maggio.Video

Masáž pro bradu

Masážní pohyby mají příznivý vliv na celkovou pohodu člověka.S pomocí masážních technik k opravě vzhledu můžete dosáhnout dobrých výsledků jak pro hubnutí, tak pro léčení.Masáž dolní části obličeje a krku pomůže zbavit se druhé brady doma.

Ruční masáž obličeje

Techniky provádění.

 1. Použití špiček prstu. Před zákrokem naneste výživný krém.V první polovině masáže se prsty plynule pohybují podél střední části brady zevnitř ven.Ve druhé části jsou pohyby směrovány od středu k uším.
 2. Přitisknutím prsty .Před masáží naneste krém, poté začněte štípnout kůži brady, aniž byste ji oddálili.Při práci se jedná o palec a ukazováček obou rukou.
 3. Používání medu. Tento postup bude vyžadovat tekutý med.Naneste malé množství naoblast brady a krku, provádějte masivní kruhové pohyby, přepněte se na brnění a poté na hladké vyhlazení.Po masáži zklidněte pokožku teplou vodou.
 4. S pěstí. Technika provádění zní strašlivě, ale nebezpečí je pouze u dvojité brady.Rukou vmáčkněte do pěst a potom pomocí vyčnívajících kostí hněte navíc.Pohyby se podobají holení.Tento problém odstraní trojnásobný přístup 10 sekund.

Po masáži postižená oblast zčervená, teplá voda a odpočinek po dobu 10 až 15 minut na tvrdém povrchu pomůže uklidnit oblast.

Ručník

Když se doma zbavíte druhé brady, pomůže vám to utáhnout ručníky.Chcete-li to provést, navlhčete bavlněnou utěrku ve slaném nálevu, poté ji zmáčkněte a otočte do turniketu.Vytáhněte krk trochu dopředu „jako husa“, začněte tleskat pohyby ručníkem.

Délka masáže 45 - 50 sekund.s přestávkami 5 sekund.po intervalu 15 až 20 sekund.

Vakuová nádoba

Masáž vakuovou nádobou podporuje jasný obrys oválu obličeje, napíná druhou bradu a snižuje ochablou pokožku.K zákroku potřebujete silikonovou nádobu o průměru 3-5 cm nebo skleněnou nádobu s pryžovou podložkou a budete také potřebovat éterický olej (z hroznových semen, oliv, sezamu).

Před zahájením sezení důkladně zahřejte obličej parní lázní, poté očistěte krémem a naneste několik kapek oleje pro lepšíproklouznout.

Technika pro provádění dynamické masáže vakuovou nádobou je následující:

 • připojí sklenici k povrchu kůže tak, aby byla mírně vtažena do zařízení;
 • držící kůži volnou rukou a klouzat po kůži v požadovaném směru hladkými pohyby;
 • odpojí plechovku kvůli kompresi a dokončuje postup.

Technika provádění statické masáže pomocí vakuové nádoby se liší od dynamické tím, že předmět nemusí být poháněn po povrchu kůže.Sklenice se ponechá 3 až 5 sekund a poté se opatrně vyjme.

Která ze dvou metod masáže se použije, záleží na osobě.První postup netrvá déle než 10 minut, každá relace se postupně zvyšuje o 5 minut.

Masážní stroje

Masážní stroje rovněž pomohou zbavit se druhé brady.Princip jejich působení je založen na mechanických i elektrických účincích.

Mechanické zařízení je založeno na simulátoru.Svaly působí tak, že překonávají odpor.Masáž tak posiluje krk a redukuje dvojnásobný záhyb.

Elektrické zařízení je založeno na působení proudů, které vysílají mikropulzy.Masážní zařízení způsobuje kontrakci svalů, což pomáhá problém odstranit.Použití takového zařízení je snadné a pohodlné doma.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída Elena Karkukli

Masky pro utahování domova

​​

Díky maskám dochází k ochabování pokožky, zvyšuje se její elasticita a je utahována druhá brada.

Brambory

Maska obsahuje brambory, olivový olej a vejce.Složky snižují tukovou tkáň, odlehčují pokožku a snižují otoky.Pro jeden postup potřebujete 100 gr.oloupané brambory, lžíce oleje, jedno vejce.

Prvním krokem je nasekání brambor na kašovitou strukturu, přidání dalších přísad a důkladné promíchání.Výsledná hmota se nanese na krk a bradu, rozdrtí se mokrou gázou nebo ručníkem.Maska se ponechá 30 až 35 minut, omyje se teplou vodou.Relace se opakuje po 7 dnech.

Kvasinky

Maska má výživný a hydratační účinek díky kvasinkám, medu a mléku.

K tomuto postupu potřebujete 2 lžíce suchého prášku, 100 ml.mléko a 1 čajová lžička medu.Roztok se připravuje z teplého mléka, med se v něm postupně rozpustí a kvasinky se pomalu zavádějí.Nechte vařit po dobu 10 až 12 minut, poté se aplikuje v silné vrstvě na problémovou oblast.Když maska ​​zaschne na obličeji, omyjte ji teplou vodou.

S hlínou

Černá hlína pomůže zbavit se druhé brady doma.Má zvedací účinek a utahovací vlastnosti.Pro tento postup se prášek zředí v teplé vodě na hustou zakysanou smetanu.Naneste na obličej v silné vrstvě, jako je droždí maska.Po vysušení opláchněte teplou vodou.

Honey-glycerin

Maska zvlhčuje a dobře napíná pokožku.Složení obsahuje jedno kuřecí vejce, lžičku medu a stejné množství glycerinu.Všechny složky jsou smíchány a aplikovány na bradu a krk.Vydrž 10 - 15 minut.

Alginát

Alginátové masky jsou známé svým komplexním účinkem v problémových oblastech.Zlepšuje krevní oběh, působí na pokožku zevnitř, má zvedací účinek.

Pro domácí vaření budete potřebovat: 5 gr.alginát, 2 lžičky mořských řas - řasa, 15 gr.jílový prášek, 1 ampulka chloridu vápenatého a 100 ml.voda.Složky jsou smíchány a aplikovány na krk a spodní stranu.Po zaschnutí úplně omyjte.

Káva

Maska bude vyžadovat mletou kávu, která se rozpustí ve vodě na hustou hmotu.Naneste na problémovou oblast po dobu 10 minut a opláchněte.Káva pomáhá spalovat tuk a snižuje druhou bradu.

S mořskou solí

2 polévkové lžíce soli rozpuštěné ve 300 ml.teplá voda.

Ve výsledné tekutině navlhčete bavlněnou utěrku a připojte ji k bradě, nechte působit 10 minut.Maska dělat jednou týdně.

Z domácího jogurtu

Maska se připravuje ze 200 ml.jogurt, 5 kapek citronové šťávy a 1 lžička medu.Komponenty jsou smíchány a aplikovány na obličej.Procedura trvá 10 minut, poté jsou zbytky odstraněny vatovou houbou a teplou vodou.

Maska se nejlépe provádí večer, protože po zasedání je kyselávůně.Účinek zvlhčení a odstranění malých záhybů je patrný po 3 ošetřeních.

Stlačuje z druhé brady

Výhodou komprese je to, že v důsledku fixace tkáňového proužku namočeného v roztoku je brada poprvé zřetelně utažena.

S okurkovým okurkou

Pro komprimaci budete potřebovat hadřík s okurkou a zelí při pokojové teplotě.Ručník je v roztoku navlhčen a fixován kolem oválu obličeje.

Obinadlo se nosí po dobu 15 minut, poté se odstraní a pokožka se otře teplou vodou.

S octem jablečného moštu

V případě obkladu rozpusťte 1 čajovou lžičku octu jablečného octa ve 300 ml.voda.Navlhčete ručník v tekutině a fixujte kolem obličeje po dobu 10 minut.

S medem

Před komprimací dejte med na bradu, navlhčete ručník v teplé vodě.Upevněte kolem hlavy fixační obvaz po dobu 15 až 20 minut, poté opláchněte.Med dobře odbourává tuk a pomáhá redukovat dvojnásobné záhyby.

S bylinnými odvary

Heřmánek, šalvěj, provázek a řebříček ovlivňují redukci druhé brady.K přípravě bylinkových odvarů je třeba vařit sklenici každé sbírky (1 polévková lžíce trávy na 200 ml vroucí vody).

Smíchejte ve stejných poměrech a navlhčete bavlněnou látku ve výsledné tekutině.Fixujte po dobu 20 minut podél obrysu obličeje.Po provedení procedury odstraňte zbytky bavlněnou houbou.

Důležitá doporučení

 1. Správné držení těla je klíčem k nádhernému obrysu brady.Protomusíte se dívat na záda a ramena.
 2. Spíte na ortopedickém nebo nízkém polštáři.
 3. Pravidelně provádějte gymnastiku a masáže pro bradu.
 4. Sledujte svůj jídelníček.
 5. Procházka po dobu nejméně 2 hodin denně.

Důvody selhání

Nebude fungovat, když se zbavíme druhé brady doma poprvé.Potřebujeme integrovaný přístup a implementaci doporučení, výsledek tedy nebude dlouho trvat.Problém však není vždy vyřešen.Příčiny selhání jsou spojeny jak s věkem, tak s anatomickými rysy.

 1. Obezita. Nadměrná hmotnost ovlivňuje bradu.Proto, dokud nebude přebytek vyřazen, nemůže být vada odstraněna.
 2. Věk po 60 letech. Čím starší je člověk, tím obtížnější je zlepšit stav epidermis pomocí domácích spotřebičů.
 3. Anatomie a genetika. Bojovat s dědičností ochablé brady doma je obtížné.Je nutná odborná konzultace.

  Výsledkem je, jak se doma zbavit druhé brady

Druhá brada je vada, která, pokud je dostatečnáúsilí, touha a trpělivost lze zcela eliminovat domácími metodami a prostředky.Hlavní podmínkou je integrovaný přístup.Realizace doporučení povede k hladkému obrysu, zpřísnění kůže obličeje a krku.

Videoklipy: postupy proti druhé bradě

Jak se zbavit druhé brady doma.Cvičení:

TOP 7 nejlepšíchcvičení proti druhé bradě: