Jak se zbavit blížícího se století doma.Alternativní metody, kosmetické procedury, operace, krémy a masti

Problém blížících se očních víček se obává jak dívek mladších 30 let, tak žen v jejich věku.Oči s převislými víčky dávají obličeji smutný pohled.Po 40 letech je kůže víček napnutá a přesahuje kvůli změnám souvisejícím s věkem.

V mladém věku je u těch, kteří ho mají od narození, pozorováno převislé víčko.Protože blížící se víčko způsobuje fyzické a estetické obtíže, snaží se ho zbavit pomocí chirurgického zákroku, používání krémů, mastí a lidových prostředků.

Jak napravit návyky

 1. Je nutné pít dostatečné množství vody během dne - 8-9 setANTONOV.Zejména aktivní příjem tekutin by se měl objevit v první polovině dne.2 hodiny před spánkem přestaňte intenzivně konzumovat vodu, protože to vede k dalšímu otoku.
 2. Měl by se dodržovat režim úplného odpočinku, tj.spát nejméně 7-8 hodin denně.
 3. Před spaním je z obličeje, včetně kůže víček, pečlivě odstraněna dekorativní kosmetika, proto se doporučuje používathypoalergenní odstraňovače make-upu
 4. Kosmetika, pečující i dekorativní, se vybírá přísně podle typu pokožky.
 5. Dodržujte zásady zdravé výživy: vylučujte slaná, smažená, uzená a mastná jídla, do stravy přidejte více rostlinných potravin.
 6. Přestaňte kouřit a časté pití alkoholických nápojů.

Blepharoplastika

Pokud problém nastávajícího století není vyřešen konzervativními metodami, protože existuje výrazný převis, pak jediným účinným způsobem, jak tento problém odstranit, je operace zvaná blefaroplastika.Při tomto postupu se provede řez podél víčka a přebytečná kůže se odstraní.Procedura je prováděna laserem, který pomáhá vyhnout se ztrátě krve.

Doba trvání operace je od 1 do 3 hodin.Můžete to udělat v místní nebo celkové anestézii.Rehabilitační období trvá do 5 dnů.Náklady na operaci závisí na závažnosti kosmetické vady. Účinek přetrvává 10–15 let.Pak se elasticita víček sníží a operace se musí opakovat .

Na operaci existuje několik kontraindikací:

 • porucha srážení krve;
 • zvýšený nitrooční tlak;
 • endokrinní choroby;
 • ​​
 • infekce;
 • dermatitida;
 • onkologická onemocnění;
 • kritických dnů.

Výhody blefaroplastiky jsou:

 • zvýšený pozorovací úhel;
 • zmenšení vrásek obličeje;
 • nenápadný šev;
 • minimální komplikace.

Nevýhody:

 • závažné pocity po operaci po určitou dobu;
 • poškození zraku během rehabilitace.

Postupy kabiny pro odstranění převislého víčka

Postupy kabiny, jako například:

  )
 • Lymfatická drenáž- je masáž zaměřená na odstranění otoků.Provádí se ručně nebo pomocí speciálních nástrojů.
 • Laser- podporuje regeneraci kůže, urychluje metabolické procesy a eliminuje první známky stárnutí.Kůže víček je tónovaná a napnutá.
 • Plniva- drogy, které jsou injikovány pod kůži a stimulují tvorbu kolagenu, obsahují kyselinu hyaluronovou.Naplňují pokožku vlhkostí, takže oční víčka stoupají.
 • Mikroproudá terapie- kůže očních víček je ovlivněna přístrojem, který vytváří elektrický výboj, v důsledku toho je proces regenerace urychlen a je zajištěn utahovací účinek.
 • Podávání kolagenového séra. Procedura by měla být prováděna pravidelně, poté se kůže napne, svaly zafixují, problém nastávajícího víčka zmizí.
 • Vstřikování botulotoxinu- má dobrý účinek, ale je možné ještě větší vynechání víčka.
 • Vysokofrekvenční tepelné zvedání. Používá se tepelný laser, který rozpouští těsnění a způsobuje napínání pokožky.
Nenechte si ujít nejvícePopulární nadpis:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Masti a krémy

Ošetřující masti a krémy s vysoce aktivními složkami ve složení poskytují významný výsledek:

 • Reliéfní mast .Obsahuje žraločí tuk, který pomáhá napnout víčka, eliminuje otoky, vrány chodidel.
 • Masť zinku .Zabraňuje vzniku časných známek stárnutí, chrání před UV paprsky, má utahovací účinek.
 • Heparinová mast .Odstraňuje otoky, síť vrásek, tónuje pokožku, podporuje zvedání očních víček.
 • Blepharogel .Díky kyselině hyaluronové v kompozici poskytuje hydratační účinek, pomáhá napnout víčka, odstraňuje otoky a podlitiny pod očima.
 • Black Pearl Roller Cream. Hydratuje pokožku.Doporučuje se k odstranění prvních vrásek a napnutí kůže očních víček.
 • Smetana od Green Mama "Schisandra and Parsley." Má hydratační a zpevňující účinek, dává mu zdravý vzhled, tóny, dává pocit svěžesti.
 • Cream from Avon „Energy Charge“ .Zvlhčuje, tóny, zvedá převislá víčka.

Masáže

Aby se zbavili převislých víček, uchylují se k masáži, protože vám umožňují obnovit ztracený tón pleti:

 1. Do 10 minut se obličej napaří parní lázní naplněnou buď obyčejnou horkou vodou nebo bylinkovým odvarem, zatímco hlava je pokryta přikrývkou nebo froté ručníkem.ProV parní lázni lze připravit následující složení: do nádoby se vlije 3,5 litru vody, přelije se hrst květů pelargónie, šalvějová tráva, lipové květy a 40 gramů březové kůry.Vložte nádobu do vodní lázně a vařte 25-30 minut.Pokud nemáte čas na parní lázeň, můžete ji pouze omýt horkou vodou.
 2. Po napařování pokožky se použije krém speciálně určený pro oční víčka.Krém poskytuje nezbytný taktilní kontakt mezi prsty a pokožkou.Zlepšuje pružnost pokožky, zvyšuje stupeň klouzání prstů, díky čemuž je masáž prospěšná, a navíc pokožku nenapíná.Krém se jemně tře, aby se zabránilo vniknutí přípravku na sliznici oka.
 3. Manipulace začínají na křídlech nosu.Ve směru od nosu k vnějšímu rohu oka jsou prstové prsty drženy současně na obou stranách.Netlačte tvrdě.Poté, co takto asi 30krát nakreslily prsty, provádějí pohyb v opačném směru.
 4. Masáž provádějte 4–5 minut denně, 2krát denně, ráno a večer.

Masáž dává vynikající účinek v kombinaci s cvičeními z nadcházejícího století.

Cvičení pro tón pleti

Pohyby víček jsou ovládány svaly, takže trénink očních svalů dává dobrý výsledek:

 1. Jako zahřátí musíte často blikat.
 2. Pak jsou oči dokořán a jsou drženy v napětí 3-4 sekundy, poté po dobu 4 sekund oči pevně zavírají oči.Udělej to 15krát.
 3. Ukazovátko určuje polohu obočí.Paksnaží se pohnout obočím doprava a zamračeně se zamračit.Zabraňte tomuto pohybu prstů - dojde k napětí, které vytvoří potřebný efekt.Cvičení opakujte 10krát.
 4. Oblast horního víčka je zpracována sevřenými pohyby ve směru od můstku nosu k chrámům.Stačí udělat 8 průchodů.

Můžete provést další cvičení, která jsou také zaměřena na posílení očních svalů:

 1. Zavřete víčka, otočte oči ve směru hodinových ručiček aproti ní 5krát jedním směrem a druhým.
 2. Aniž by otevírali víčka, vypadají shora dolů-vpravo-doleva.
 3. Často bliká.
 4. Široce otevřené oči, které upevňují polohu v tahu.
 5. Zvedněte obočí co nejvíce, pak zavřete oči, přidržte 2 sekundy, sklopte obočí a otevřete oči.Cvičení se provádí správně, pokud je při zavření očí cítit kůže víček.

Účinnost lidových metod

Po měsíci systematického používání cvičení, masek, masáží v komplexu je možné zvýšit oční víčko o 1-2 mm, učinit pokožku pružnější, odstranitobličejové vrásky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Lidové recepty

Polovina 200 gramového šálku se naplní nasekanou čerstvou petrželkou.Poté ji navíc rozmačkáme.Naplňte sklenici vodou až po okraj, směs zcela nalijte do malého hrnce avařte za stálého míchání po dobu 2-3 minut.

Části rostlin se odstraní filtrací vývaru gázou.Poté, co vývar dosáhne pokojové teploty, nalijte jej do ledových forem a vložte jej do chladničky, dokud neztuhne. Doporučujeme použít výsledné kostky ledu při provádění ranních procedur k otření pokožky očních víček.

Odvar petrželky se nedoporučuje, je-li pokožka tenká, protože obsahuje bělidla.

Směr kruhových pohybů při ošetření kůže očních víček ledem: od vnitřního rohu oka k vnějšímu, od nosu přes spodní víčko, poté od vnějšího rohu k můstku nosu na horním víčku.Zpracování by nemělo trvat déle než dvě až tři minuty, jinak by mohlo dojít ke vzniku modřin.

Můžete také vyrobit led z obyčejné vody nebo z odvarů jiných bylin, jako je heřmánek, šalvěj, meduňka.

Smíchejte květy heřmánku (35 g) a sekanou dubovou kůru (45 g), zalijte 1 polévková lžíce.vroucí vodou a trvat 3-4 hodiny.Jedna část vývaru musí být ochlazena a druhá zahřátá.

Použitím vatových vložek se vytvářejí kontrastní pleťové vody, střídavě se nanášejí za studena nebo za tepla.Horká komprese trvá 3 minuty, studená - 1,5 minuty.Proveďte 7 až 10 změn komprese v rámci jedné procedury.Aplikujte lék denně před spaním.

Masky pro zvedání kůže očních víček

Zavěšené víčko (jak bylo výše popsáno, jak se zbavit používání mastí a krémů) je úspěšně opraveno pomocí masek:

 1. 75 ml mléka se smíchá se 3 lžičkami.soda.Směs porazte mixérem a mixérem a ochlaďte po dobu 15 minut v lednici.Poté jsou bavlněné polštáře napuštěny mlékem a na kůži víček se aplikuje obklad.Podržte aplikace po dobu 20 minut a poté je střídavě omyjte horkou a studenou vodou.Postup je ukončen promytím za studena.
 2. Syrové brambory třete na struhadle, přeneste je do sýrové šťávy a vymačkejte šťávu.Poté vezměte stejné množství šťávy z zelí a smíchejte s bramborovou šťávou.Aby byla konzistence vhodná pro aplikaci, přidá se do kompozice určité množství mouky.Naneste směs na horní víčko po dobu 5 minut a poté opláchněte studenou vodou.Ke směsi můžete přidat trochu olivového oleje.
 3. Odtrhněte dva listy z aloe, vytlačte z nich šťávu a přidejte zvlhčující oční krém (1 lžička).Uchovává se v chladničce, dokud nevychladne, impregnuje se vatovým tampónem, potom se nasadí na horní víčka a přidržuje komprimaci po dobu 15 minut, poté se opláchne vodou.
 4. Vezměte dva nové sáčky zeleného nebo černého čaje.Ponořte je do horké vody, ochlaďte a naneste na víčka po dobu 7-10 minut.
 5. Polovina středně brambor se nastrouhá, přidá se jedno syrové vejce a důkladně bije vidličkou.Naneste masku na vatové tampony a poté naneste na horní víčko.
 6. Tekutý med se kombinuje ve stejných poměrech (pokud je cukrovaný, musíte jej roztavit), smetanou a tvarohem.Převažte komponenty vidličkou a naneste na kůži kolem očí.Podržte kompozici po dobu 30 minut.
 7. Žloutek jednoho vejce se smícháza studena lisovaný olivový olej a aplikovaný na oční víčka po dobu 20 minut.

  Masky s okurkou pomohou zbavit se převislého víčka, ale nemusí tam být výsledek

 8. Rošt na polovinu okurky bez loupánízředit složení 0,5 lžičkyoční krém, přidejte 2 víčka.citronová šťáva a aplikace.Skladbu přidržte asi 15 minut.

Doporučení pro líčení

 1. Pro správné použití stínů a vytvoření krásného krásného make-upu se aplikují pouze při otevřeném oku.
 2. Řasenka se používá pouze na horních řasách.
 3. Silně tupé a příliš perleťové odstíny by měly být vyřazeny - oba jsou nežádoucí.
 4. Šipky by měly být tenké jak na horním víčku, tak na dolním.
 5. Vnější okraj šipky by měl směřovat nahoru.
 6. ​​
 7. Doporučuje se zesvětlit spodní víčko světlými stíny.
 8. Doporučuje se používat kosmetiku v přírodních odstínech.

Existuje mnoho metod, které pomáhají zbavit se převislého století, od masek a obkladů po blefaroplastiku.Alternativní metody situaci zásadně nezmění, protože přebytečná kůže zůstane, lze ji pouze zpřísnit a vrátit její tón.

Laserová korekce je vhodná pro ty, kteří chtějí ideální výsledek.

Video: jak se zbavit blížícího se století

Cvičení proti blížícímu se století:

5 pravidelpřevislý makeup: