Jak se naladit na hubnutí psychologicky, morálně.Nálada od Sytina, Kuznetsovy, rada ředidla

Když víte, jak se naladit, abyste se zbavili dalších kilo, můžete rychle získat požadovaný tvar.Ve správném psychologickém myšlení je hubnutí poloviční úspěch.Proces tvarování těla je spojen s fyzickou aktivitou, pevným určováním a náročností pro sebe.

Jaký je postoj k hubnutí

Abyste zhubli, musíte mít jasnou motivaci, určit konečný cíl, abyste se vyhnuli zklamání, depresi a apatii.Nenarodili se naplno, ale stávají se v procesu života, kdy převládá lenost a špatné návyky nad vyváženou stravou, zdravým životním stylem a správným stravovacím chováním.

Nalaďte se na hubnutí - to znamená přesně se rozhodnout, proč musíte jít tímto způsobem, jaké výsledky se očekávají, proč existují problémy ss nadváhou, jak se vyhnout emoční a fyzické hladovění.

Proces úpravy tělesné hmotnosti by měl přinést radost, spokojenost, motivaci nosit pozitivní postoj - chci zhubnout, abych měl dítě, aby se dobře dostal, dostal práci, oženil se, koup si požadované šaty, plavky a odešel na dovolenou.Ale ztratit další libry, aby soused Iráku záviděl - takový pokus o zhubnutí pravděpodobně nebude úspěšný.

Hlavní motivací pro hubnutí by měla být láska k vašemu tělu, radost, protože pozitivní emoce působí zázraky a usnadňují dosažení vašeho cíle.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Jak se psychologicky připravit na hubnutí

Jak se psychologicky připravit na hubnutí, aby pohodlně připravil mozek a tělo na změnu, bude popsáno později.Chcete-li to provést, musíte provést několik kroků.

Definování cíle

Hlavním důvodem narušení na cestě k požadovanému cíli je nedostatečná motivace. Musíte jasně odpovědět sami sobě: „Proč chci zhubnout?“Odpověď by měla inspirovat, dát sílu, oživit, být jasným aktivátorem, když se vzdáte nebo se stanete líným.Správným cílem jako diagnóza v medicíně je úspěch léčebného procesu.

Je nutné stanovit konkrétní a přiměřený cíl - ztratit 3 kg měsíčně, aby se vešly do vaší oblíbené sukně.Anestojí za to přeceňovat výsledky, ohrožuje vyčerpání těla a depresivní stav.

Motivační je motivace a úsilí vede k výsledkům.Proces hubnutí začíná u hlavy a mozek ovládá tělo.Když je cíl, je tu touha pracovat na sobě a jít dál.

Vedení deníku

Cenným pomocníkem při hubnutí je potravinářský deník.V notebooku musíte zaznamenat všechny informace, které jsou spojeny s procesem úpravy hmotnosti.Nejprve musíte popsat dostupné parametry tvaru.

Označte počáteční údaje a zaznamenejte konečné výsledky, jako v příkladu:

Byrd
Výška 159 cm 07/10/2018 08/01/2018
Hmotnost 64 kg 59 kg
Busta 90 cm 88 cm
Pas74 cm 70 cm
95 cm 90 cm
Noha 61 cm 58 cm
Rameno 30 cm) 28 cm
břicho 83 cm 80 cm

Přidat vybraný cílpožadované výsledky, vymalovat program hubnutí a dietní menu.Čím přesně je každý krok namalován, tím pohodlnější bude dodržovat pravidla hubnutí.Deník poskytuje příležitost analyzovat, kontrolovat akce, vyvodit závěry z neuspokojivých výsledků a podniknout nové kroky k nápravě situace.

Deník umožní přiměřený pohled na situaci:

 • množství konzumovaného jídla;
 • kolik kalorií bylospálené v tělocvičně;
 • které potraviny byly zavedeny do stravy;
 • Zda došlo k odchylkám od stravy.

Všechny záznamy by měly být čestné, měly by vzbuzovat odpovědnost za přijatá opatření, disciplinovat, opravovat chyby, vizualizovat konečný výsledek a být silnou pobídkou k dalšímu zdokonalování.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cviky pro osoby starší 40 let, 50 let.

Výběr pohodlné stravy

Odborníci na výživu nedoporučují náhlý přechod na nízkokalorickou dietu, je nutné postupně snižovat obsah kalorií v pokrmech, přičemž je třeba brát v úvahu potřeby a vlastnosti každého organismu.Nejprve je třeba vyloučit z potravy polotovary, omáčky, hranolky, sušenky, bílý chléb, poté snížit obsah tuku v jídlech a nakonec říci „ne“ sladkostí.

Napište do diáře každodenní stravu, představte více zeleniny, ovoce a mléčných výrobků.V procesu hubnutí je důležité očistit tělo od toxinů, toxinů a regulovat látkovou výměnu voda-sůl.

Je třeba vzít v úvahu také tyto ukazatele:

 • počet kilogramů, u nichž se plánuje pokles;
 • doba potřebná k zhubnutí;
 • celkové zdraví a pohodu;
 • stravovací návyky a chuťové preference;
 • finanční náklady na nákup potravinových výrobků;
 • intenzita fyzické aktivity.

Při výběru stravy, kterou potřebujeteanalyzovat menu, režim příjmu potravy, způsob vaření.Například podle stravy Mirimanova musíte mít snídani a večeři brzy do 6 hodin a přitom dodržovat výhradně šetrné zpracování produktů.

Místo dlouhodobých dietních programů je možné použít půstové dny, například na kefíru, tvarohu, jablkách, mléce, zeleninových nebo ovocných koktejlech, lehkých vývarech nebo na vodě.Existují také rychlé stravy - od 3 do 10 dnů (Hollywood, Japonec, zelí, kefír, pohanka).

Self-hypnóza

Můžete si naladit hubnutí pomocí „programování“ mozku, abyste dosáhli určité ceny - ztratili 10–15 kg za měsíc.To je skutečné, fyzicky i psychologicky, protože myšlenky mění život člověka a hodně záleží na náladě.

Abyste mohli pomoci s hypnotizací, musíte odejít, relaxovat, soustředit se na dýchání.Představte si své vlastní tělo, všimněte si vad a poté mentálně změňte tvar, podívejte se na sebe aktualizované - štíhlý, tenký, krásný, sebevědomý ve své činnosti.

Formulace pro automatické podněty:

 • Úspěch, striktně sleduji svůj cíl.
 • Ano, chci jíst rohlík, ale takové jídlo mi nedovolí dosáhnout mého požadovaného cíle.
 • Lenost mi nebrání v radosti z nového způsobu života.
 • Mohu být ovládán sám sebou.
 • Cítím se každý den lépe a kilogramy odcházejí „před mýma očima“.

  Tipy, jak se psychologicky naladit.

ProK hubnutí můžete použít různé fráze, je důležité, aby byl text sebe hypnózy pozitivní, dával sílu a povzbuzoval.Je důležité pravidelně provádět hypnotické sezení po probuzení a před spaním.

Získání podpory

Při hubnutí musíte získat podporu podobně smýšlejících lidí.Být v týmu je příležitost společně diskutovat o akčním plánu, výsledcích a nastínit nové plány.

Během období, kdy padnou ruce, partner pomůže poskytnout důvěru, umožní motivaci k růstu a posílení.

Je to také další pobídka k tomu, abychom byli lepší, postupovali vpřed, konkurovali a byli odpovědní nejen vůči sobě, ale také vůči ostatním."Jak mohu sníst dort, když má moje přítelkyně hlad!"

Stanovení kroků pro hubnutí

Správná ztráta hmotnosti se skládá z několika kroků:

 1. Plán hubnutí- Je obtížné přesně předpovědět, jak bude tělo reagovat na změny výživy, ale je nutné stanovit požadovaný cíl.
 2. Usnadněte den- spánek, cvičení, snídaně, odpolední spánek, cvičení v tělocvičně, oběd, procházka na čerstvém vzduchu, večeře, motivační činnost, spánek.
 3. Fyzická aktivita- určete typ (typy) fyzické aktivity (fitness, plavecký bazén, jogging, skákací lano, silová cvičení).
 4. Přezkoumejte špatné návykya vytvořte plán na jejich odstranění.
 5. Strava- musíte si nastavit tělo na frakční výživu, nejméně 5-6krát denně, s plicemiobčerstvení a vydatná hlavní jídla (snídaně a oběd).
 6. Strava- jídlo by mělo být vyvážené.Proteiny a tuky rostlinného i živočišného původu, nutně dostatečné množství stopových prvků a vitamínů.
 7. Sledování složení těla- je nezbytné pravidelně měřit obvod pasu, boků, rukou, provádět analýzu parametrů těla.

Pokud budete postupovat podle kroků hubnutí, proces hubnutí bude hladký, bezpečný a vysoce kvalitní.

Systém odměn a trestů

Odměny a tresty jsou 2 strany téže mince a pro získání zlata musíte dodržovat jednoduchá pravidla:​​

 • Jedl jsem příliš mnoho- není vidět můj oblíbený program, nebo je trest ve formě úklidu, předčasného vzestupu;
 • Bylo dosaženo požadovaných výsledků- můžete si dovolit koupit novou kabelku nebo láhev drahé toaletní vody.

Když je nálada pozitivní, je snazší sledovat program hubnutí.

Způsoby, jak překonat závislost na jídle

Jak naladit psychologicky hubnutí a překonat závislost na jídle, aby se zbavil neustálé touhy něco jíst, ne každý může rozumět.Nejprve musíte pracovat na správném sebevědomí, musíte přestat vyčítat slabosti a eliminovat sebepoznání.

Za druhé, člověk se musí naučit neomezovat emoce, rozdávat negativní energii, aby se vyhnul emocionálnímu hladovění.Za třetí, musíte si vzít mozek, udělat jarní úklid v domě, přečíst knihu, vyřešit křížovky.

Pokud cítíte silnou touhu něco jíst, musíte pít vodu a pokusit se rozptýlit.

Pokaždé bude snazší překonat psychologické potíže bez přejídání.Pravidelná fyzická aktivita snižuje chuť na sladkosti, navíc vám fitness umožní naladit se na správnou vlnu, stane se zdrojem pozitivního náboje v procesu hubnutí.Slavná psychoanalytička Louise Hayová vyzývá ke změně postojů.

Nejprve musíte změnit své vnitřní já a pak upravit fyzické parametry.Chcete-li to provést, opustit negativní myšlenky, často vyslovovat fráze „Žiji v harmonii se světem kolem mě“, „Jsem plný síly a energie“, „Jsem šťastný v novém těle“, „Miluji sebe a svou postavu“.

Chcete-li se vypořádat se závislostí na používání vysoce kalorických potravin, musíte najít správné způsoby, jak ovládat emoce, a ne záviset na názorech ostatních. Člověk sám je pánem svého života, který diktuje svá vlastní pravidla a postoje.

Proč je potřeba motivace

Motivace pro hubnutí se může lišit - někdo potřebuje ztratit další libry kvůli zdravotním problémům, někdo nemůžeporodit dítě a nemůžete se obejít bez tvarování těla a výživy.Stačí, když se někdo „vejde“ do nových šatů nebo na párty, která je štíhlá a zářivá.

Pro všechny je cílem nástroj k vítězství, v důsledku čehož stoupásebevědomí, zdraví je posíleno, radost se objevuje v životě.Odpověď na otázku: „Proč chci zhubnout?“ Mělo by být jasné a jasné.Zároveň však není nutné stanovit přílišné cíle, aby nedošlo ke zklamání ze sebe a silných stránek.

V závislosti na počáteční hmotnosti je bezpečné a fyziologické ztratit až 3 kg týdně.Správná motivace bude pobídkou pro efektivní hubnutí.Neodkládejte „začátek nového života“ na zítřek.Již dnes si můžete na večeři připravit lehký salát, provést několik gymnastických cvičení, začít si deník jídla.

Jak začít zhubnout a nerozbít

Jak naladit psychologický úbytek hmotnosti a neporušit režim, pomůže odborníkům.Odborníci na výživu doporučují vypracovat postupný akční plán s ohledem na skutečné výsledky hubnutí.

Fyziologicky, jakmile se sníží obsah kalorií v potravě, začne se ztrácet uložený tuk, ukazatele hmotnosti v prvním nebo druhém týdnu budou vyšší než později, když je metabolismus stabilizován a strava je vyvážená.

10 triků, jak zůstat na dietě:

 • Je zvykem pít nejméně 6 sklenic vody denně, což vede k pocitu sytosti a normalizuje se.metabolismus.
 • Nahraďte jednoduché cukry komplexními uhlohydráty - oslaďte jídlo medem, jedte sušené ovoce, čerstvé ovoce, müsli.
 • Připravte si takovou stravu, abyste necítili hlad - použijte zeleninu, ovoce, mléčné výrobky, džusy, jako svačinu,lichotník.
 • Jíst by se mělo měřit - čím déle člověk jí, tím déle se nasycení uskuteční.
 • Chcete-li vytvořit režim spánku, odpočinku, fyzické aktivity - nedostatek spánku a únava negativně ovlivňuje mozek, koncentrace se snižuje, touha sledovat zamýšlené cíle mizí.
 • Vyberte si příjemné chvíle pro tělo i duši - profesionální péče o tělo a obličej, koupel, sauna, nakupování, kosmetické procedury.
 • V období výživy se pokuste nenavštívit velké obchody s potravinami, ale je nejlepší vyjádřit obavy týkající se nákupu výrobků domácnostem.
 • Nemučte se vyčerpávajícím stravováním a fyzickou aktivitou, v důsledku toho tělo dostane další stres a navíc získají nové kilogramy.
 • Fotografování v plavkách v první den zhubnutí a opakování výstřelu za měsíc - vizuální změna tělesných parametrů se stane silnou motivací pro další akce.
 • Nenechte se naladit na rychlý výsledek - čím rychleji odcházejí kilogramy, tím rychleji se stará váha vrátí.Získejte požadovaný výsledek umožní plný přechod na zdravou stravu.

Je možné zabránit narušení, ale pouze s přiměřeným postojem, jak zhubnout.Ale i když se to stalo, musíte se vzdát sebevražednosti, vyvodit správné závěry a pokračovat s radostí a sebevědomím, abyste pokračovali v cestě zbavování se dalších liber.

Postoj ze Sytinu

Postoj ze Sytinu umožňuje odstranit psychologické bariéry, zlepšit a omladit tělo.Apro dosažení pozitivního výsledku při hubnutí je důležité zajistit, aby se myšlenky neodchylovaly od jednání.Akademik Georgy Sytin vytvořil schéma psychologických postojů a techniku ​​vyzkoušel na sobě.

Sytinovy ​​nálady jsou výrazné v mentálním rytmu, dávají mozku signál k plnění určitých úkolů:

 • Mám silnou vůli, jdu k vítězství;
 • Dokážu všechno, můžu a nic se nebojím;
 • Mám silnou sebekontrolu, vím, jak správně jíst jídlo, abych ztratil další libry;
 • Jsem si jasně vědom potřeb svého těla;
 • Vím, kde získat energii k provádění fyzických cvičení;
 • Jsem připraven přehodnotit své zásady života, což mě dovede k požadovanému cíli - ztratit 5kg.

Každá věta by měla nést kladný náboj.Náladu můžete najít na internetu nebo si s ní přijít sami.Doporučuje se číst fráze aktivním pohybem, aniž by přitom byla zpochybňována jejich síla a působení.Sytinova zvuková nálada pro hubnutí vám umožní získat požadované formy za 7-10 dní.

Nahrávku můžete poslouchat během tréninku na simulátorech, během ranního joggingu nebo sezení u počítače.Každému přísloví věnujte 100% své pozornosti a zaměřte se na každé slovo.

Morální nálada z Kuznetsovy

Irina Kuznetsová odhaluje, jak se psychologicky naladit na hubnutí, ve svých videoprogramech.Léčebný postoj k hubnutí by měl být položen v hlavě a teprve potépřenášené tělem.

Aktuální potvrzení:

 • Jsem naplněn kolosální energií, která mi umožňuje splnit můj plán;
 • uctívající síla způsobuje zrod silné tělo a tenký pas;
 • přebytečný tuk spaluje rychle, aby zmizel;
 • se rodí nový obrázek, bez dalších liber;
 • Neustále sleduji své potravinové potřeby;
 • Jednou a navždy jsem se zakázal jíst zbytečné jídlo;
 • moje tělo mobilizuje rezervy pro naplnění touhy;
 • Žiji veselý, smysluplný život a raduji se z nových parametrů obrázku.

Celé video je naplněno magnetismem a spotřebou energie, která pomáhá vyrovnat se s obtížemi a naladit na pozitivní výsledek.

Tipy od odborníků a lidí, kteří zhubli

Při výběru způsobu, jak očistit své tělo od nadbytečného tuku, se musíte naučit, jak se nechat urazit svou hmotností, přijímat sebe, jak jste, a to pouze díky plánované stravěvýživa a režim zdravého životního stylu pro úpravu formy.

Zkušená doporučení - jak se naladit na hubnutí a nevstoupit z vybrané cesty:

 • Nenechte se zavěsit na problém, což vede k negativním myšlenkám.Musíte změnit své myšlenky jiným směrem, abyste se vyhnuli touze něco jíst.
 • Přepněte se na aktivní práci - čištění, praní, žehlení nebo najděte vzrušující aktivitu, která vám umožní pozitivně naladit proces hubnutí.
 • Duševně se chválíme - vizuálněprezentujte požadované formy, povzbuďte mozek a pošlete potřebné impulsy svému vědomí.
 • Potěší vás při hubnutí - nejedná se o čokoládovou tyčinku, ale o to jít do lázní, masážního salonu, můžete se léčit novými botami nebo drahou kosmetikou.
 • Je nezbytné každé ráno vydávat účinná prohlášení o štíhlém, půvabném a tónovaném těle, které dodá energii celý den.

A nejdůležitější věcí je odmítnutí výroku „Nemohu“, „Nemám sílu“, „Už se nebudu zdržovat v jíst housku nebo dort“.

Správná motivace vám umožní zbavit se všech slabin a připravit tělo na účinnou ztrátu dalších liber.Pokud víte, jak se naladit na hubnutí fyzicky a psychologicky, můžete proces úpravy hmotnosti snadno, pozitivně a vysoce účinně využívat.V budoucnu je důležité dodržovat pravidla zdravého životního stylu a udržovat se v kondici.

Autor:LisovaKonfetka

Návrh článku:Anna Vinnitskaya

Video o náladě na hubnutí

Jak naladit na hubnutí: