Jak rychle odstranit druhou bradu: cvičení, kosmetický způsob, masáž, gymnastika pro obnovení kontur obličeje

V průběhu času se hromadí tuk v lidském těle, které se často koncentruje ve spodní části obličeje.Kůže je napnutá a z vnějšku se usazeniny chová jako druhá brada.

Chcete-li se vždy cítit skvěle a neinvestovat obrovské množství peněz na drahé léky nebo plastické operace, měli byste vědět, jak odstranit druhou bradu doma.

Budování Facebooku - cvičení obličejové gymnastiky

Facebook pomůže vyrovnat se s problémem- hymnadržet osobu, o níž není mnoho lidí ví.Principy samotné metodologie jsou vědecky podloženy a prakticky ověřeny, protože základy jsou převzaty z defektologie, logopedie a neurologie.

Používáte-li několik cviků na budování obličeje, můžete se nejen zbavit druhé brady, ale také odstranit stárnutí vrásek, napnout pokožku na tvářích a poskytnout různým částem obličeje pružnost.

Základ úspěšných změn je založen na několika zásadách, které by se měly dodržovat při používání takové gymnastiky doma:

 1. Facebook se primárně používá k uvolnění napětí ze všech obličejových partií.svaly.
 2. Pozitivní účinek může mít pouze pravidelné cvičení.Pokud systematicky nevykonáváte gymnastiku, může to vést ke vzniku nových vrásek a zhoršení problému s druhou bradou.
 3. Lékaři doporučují provádět cvičení nejméně 4-5krát týdně.

Na základě těchto zásad již jsteza měsíc budete cítit změnu.

Před zahájením gymnastiky k odstranění druhé brady musí být provedeno několik kroků.

Fáze 1 .Stejně jako ve sportu i dříve, než začnete vykonávat závažnou fyzickou námahu, musíte správně zahřát tělo.Budova na Facebooku tedy vyžaduje nejprve lehkou masáž obličeje a krku, aby se zvýšila pružnost svalů.

Fáze 2 .Přechod na lehká cvičení pro celou tvář.Pro začátečníky se doporučuje masérům, aby nejprve provedli cvičení před zrcadlem, abyste mohli proces řídit z boku a identifikovat chyby při provádění.

Jak odstranit druhou bradu doma - problém vyřeší jednoduchá cvičení.Měli by být prováděny nejméně čtyřikrát týdně.Odborníci vám doporučují provádět gymnastiku, zatímco jste po dni stráveném v práci uvolněni.

Sada cviků pro bradu:

 • jemně poklepejte prsty po celé tváři, včetně brady, krku, stimulujícího oběhukrev
 • Rozvíjejte svaly čelistí a udělejte 3-4 široké otvory v ústech.Potom prodloužte dolní čelist a zmrazte na 5 sekund.Opakujte 6krát;
 • probudit všechny svaly obličeje, zívnutí 5krát.V tomto případě silně šilhejte, zhluboka se nadechněte a vydechněte silou;
 • Nyní musíte násilně potlačit spodní část obličeje a bradu samotnou pomocí polštářů palce pravé a levé ruky.Pauza na 5 minut.

Etapa 3 .Mezi cvičení dejte svaly obličejeodpočívat.Maséři doporučují jen zavřít oči, položit hlavu na zadní stranu židle nebo lehnout na postel.Lehněte si v uvolněném stavu po dobu nejméně pěti minut.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Self-liftingová cvičení

Tuto techniku ​​vyvinula francouzská novinářka Wolera Camille.Najednou se velmi zajímala o péči o pleť obličeje a dnes je považována za jednu z nejlepších odborníků na ruční cvičení v nechirurgickém zvedání.

Camille vzal v úvahu rozdíly mezi mužskými a ženskými obličejovými svaly, ale cvičení pro ženy a muže jsou vhodná.Realistickou gymnastiku lze ovládat samostatně.

O tom, jak odstranit druhou bradu a dokonce i doma, napsala žena ve své dílně „Po 10 týdnech - o 10 let mladší“.Zde dala dohromady osvědčená cvičení, která pomohou vypadat mladá a atraktivní.Doporučuje se dělat gymnastiku před zrcadlem.

Cvičte „Ryby“

Měli byste se široce usmívat, zavřít zuby.Měly by být viditelné.Potom silou zatlačte jazyk proti obloze tak, abyste cítili napětí svalů jazyka a čelisti.Zůstaňte v této poloze po dobu 10 sekund.Opakujte gymnastiku 5krát.Postupem času zvyšte počet opakování na 14krát.

Cvičení „Kachna“

Je třeba snížit spodní ret, podepřít rohy ústa ukazovacími prsty, napnout svaly a po 10sekund, uvolněte se znovu.Tímto způsobem posilujete svaly brady.

Cvičení „delfín“

Zadní část ruky by měla být přitisknuta k bradě a v této poloze se pokuste otevřít ústa.Ruku pevně přitlačte na bradu, aby se neotevřela.Cvičení opakujte 10krát.

Otočení a naklápění hlavy

Gymnastika základní hlavy sníží druhou bradu.Princip účinnosti je jednoduchý, při různých naklápěních a zatáčkách hlavy rozvíjíte všechny svaly spodní části obličeje.

Pravidelná cvičení budou tónovat pokožku brady, zrychlí krevní oběh v cévách a žilách.

Soudržnost také způsobí, že spodní strana bude pružnější a pružnější.Provádějte různé ohyby a zatáčky hlavy v různých směrech, stačí 10 ohybů a zatáček dvakrát denně.Nezapomeňte na kruhové pohyby hlavy.

Cvičení pro bradu z polohy na břiše

Existuje mnoho způsobů, jak odstranit druhou bradu.Doma se to dělá docela efektivně.I když jste unavení po náročném dni, můžete si udělat pár cvičení, zatímco ležíte na gauči.Po několika měsících uvidíte pozitivní výsledek této jednoduché gymnastiky.

Jak odstranit druhou bradu doma - problém vyřeší jednoduchá cvičení.

Lehněte si na podlahu, pohovku nebo postel.Neležte na příliš měkkém povrchu.Pokud se vaše postel nehodí, je lepší si udělat postel.přikrývka na podlaze a cvičení na ní.Položte ruce za krk, abyste zvedli hlavu a podívali se na prsty na nohou.Vydržte takhle minutu.Dej si pauzu.Opakujte 8krát.

Chůze s váhou na hlavě

K odstranění další brady je třeba vzít těžkou tlustou knihu.Položte si to na hlavu, chodte po místnosti v měřených krocích.

Takto je také dobře udržováno držení těla.

Cvičení brady s gumovou koulí

Pro toto cvičení byste si měli koupit gumovou kouli, která je dostatečně velká, aby se vešla mezi bradu a krk.V obchodě se sportovním zbožím najděte příliš pružnou, ale ne příliš měkkou kouli.

Míč musí být umístěn pod bradou a na něj nasazen silou.Proveďte 10 opakování, odpočívejte a dělejte dalších 20krát.

Masky pro odstranění druhé brady

Pro cvičení, která pomáhají účinněji, je lepší posílit výsledek kosmetikou, jmenovitě obličejovými maskami.Hotové masky si můžete koupit v lékárně nebo v kosmetickém obchodě a je také docela realistické vyrobit si masky pro obličej a krk sami.Zde jsou některé populární recepty na domácí masky.

Kvasinková maska ​​

Tato maska ​​bude vyžadovat lžíci suchých kvasnic.Potom musí být suchá konzistence nalita teplým mlékem.Přiveďte směs k vyčerpání.Potom dal na teplé místo na hodinu.Naneste masku na čistou bradu a krk večer před spaním.

Maska vařených brambor

Nejprve byste měli brambory uvařit a připravit bramborovou kaši.Zatímco brambory jsou teplé, je třeba přidat mléko a uvést podmínku do tekuté kaše.Před nanesením na spodní část obličeje přidejte med.Masku provádějte ráno na čistou tvář nebo večer.

Maska s kosmetickým jílem

Nařeďte lžičky černé jíly tristolovou vodou při pokojové teplotě.Konzistence se aplikuje na spodní část obličeje večer před spaním po dobu 15 minut.Opláchněte teplou vodou.Odborníci doporučují nanášet masku z hlíny ne více než třikrát týdně, aby pokožku nevyschli.

Masáž v boji proti druhé bradě

Jak rychle odstranit druhou bradu doma, masážní terapeuti vědí.Jsou si jisti, že samomasáž zlepšuje prokrvení tkání, podporuje vstřebávání tuků.Do dvou týdnů po zahájení masážního kurzu můžete vidět první výsledky.

Ruční masáž

Nejprve naneste masážní krém na spodní část obličeje.Dále vyhlaďte bradu prsty od středu k uším.A pak zkuste dělat pohyby, jako byste hněteli těsto.Masáž denně s jinými cviky.

Masáž vakuovou nádobou

Použití vakuových nádob zlepšuje krevní oběh a metabolismus.Nejlepší je provést takovou masáž 2 hodiny před jídlem.

Nejprve připravte kůži spodní části obličeje.

Prvním krokem je zahřátí brady.K tomu si můžete dát horkou koupel a přidat mořesůl.Nebo doporučte teplou sprchu.Jednoduše si promněte krk prsty jednoduchými masážními pohyby nebo použijte masážní houbu.

Po otevření pórů a aktivaci krevního oběhu pokračujte do další fáze - namažte masážní oblast olejem nebo krémem.Kůže by měla být dobře navlhčena, aby sklenice klouzala lépe a bolest byla snížena.

Nejprve dezinfikujte masážní nádobku otřením alkoholem nebo peroxidem vodíku.Manipulujte s nástrojem ve směru průtoku krve pod bradou a krkem.

​​

Pohněte sklenicí pomalu a rovnoměrně v kruhu nebo linii .Každá manipulace se provádí až 6krát.Sklenice by neměla vypadnout z kůže.Po provedení jednorázového pohybu jej jemně oddělte od pokožky, pusťte vzduch a položte jej na počáteční bod.Pokračujte v masáži, dokud nenastane zarudnutí, po dobu přibližně 5 minut.

Masáž ručníkem

Masáž vlhkým ručníkem.Chcete-li to provést, navlhčete hadřík teplou slanou vodou a dobře jej vymačkejte.Potom přiveďte ručník do brady a vytáhněte jej oběma rukama.Střed ručníku by měl zasáhnout spodní část obličeje.Tento postup opakujte denně 10-15krát.

Kryomasáž (masáž kostkami ledu)

Ledová masáž také pomůže zbavit se druhé brady.Chlad, působící na problémovou oblast, způsobuje křeče krevních cév a rozšiřuje je, čímž zlepšuje metabolické procesy tkáně.

K masáži potřebujete pouze kostky ledu, které se vyrábějí samostatně.Může zamrznoutobyčejná voda v plísních, a vy můžete omáčka s bylinkami.Před masáží naneste olej nebo krém na oblast brady a krku.

Masáž v krychlích ve spodní části obličeje, podél brady a krku po dobu tří minut.Nevystavujte pokožku silnému mrazu.Po zákroku smetejte smetanou papírovou utěrkou.Masáž by měla být opakována 3-4 krát týdně.

Cvičební stroje a masérky pro bradu

Pro zlepšení tónu pleti a udržení jejich mládí, můžete použít různé masérky a cvičební stroje na obličej a krk.

Mezoscooter

Jedním z levných, ale efektivních masérů je mesoscooter.Princip jeho působení je jednoduchý: stimuluje syntézu kolagenu a zlepšuje krevní oběh díky malým jehličkám na válci.

Měli byste jen zajet masérem do brady a krku.Tento postup lze provádět každý den až 10 minut.

Masážní váleček

V zájmu zpřísnění pokožky obličeje, její pružnosti, zabránění vzniku druhé brady a tónování svalů pomůže masážní váleček.Princip fungování tohoto simulátoru je podobný jako u předchozího.

Aniž byste vyvíjeli nadměrný tlak, měli byste řídit masér nahoru a dolů v oblasti brady a krku každý den až 15 minut.Nevyvolávej bolest.

Vakuový masér

Tento postup se často provádí v salonech krásy, ale je lepší koupit vakuový masážní přístroj za nízkou cenu a omladit doma.Postup je účinný aOvlivňuje několik vrstev kůže spodní části obličeje najednou.Pro konečný výsledek by mělo být provedeno 6 sezení po 30 minutách.

Nejprve naneste na obličej masážní olej a zařízení začněte běžet podél brady a horního krku.

Zařízení má sací účinek pro pronikání do tkání.Dopřejte si masáž krku až 30 minut.Když se po zákroku objeví červené skvrny, nebojte se.Po hodině na čerstvém vzduchu by se měli dostat pryč.Proto se doporučuje masírovat před spaním nebo před volným dnem.

Magnetická masérka

Docela nový typ domácích kompaktních masérů.Přístroj dává pokožce a svalům tón.

Odstraňuje také odumřelé kožní buňky epidermis.Používejte podle pokynů uvedených v krabici.

Mini-trenažéry pro bradu a krk

Tyto masáže byly vyvinuty fyzioterapeutem Paulem Uninem.Simulátor posiluje svaly, napíná epidermis, vyhlazuje kontury krku.Posílení svalů nastává stisknutím brady na simulátoru.Toto je druh cvičení pro krk a bradu.V sadě obvykle přicházejí k masáži tři prameny různých úrovní tuhosti.

Stlačuje z druhé brady

K odstranění druhé brady doma můžete pomocí obkladů omladit pokožku, zvýšit její tón a pružnost.

Stlačení ze zelného solanky

Dokonale uvolní napětí z obličeje a brady.Jak zelí ovlivňuje kůži?Kyseliny běhemfermentace snižuje mastnou epidermis a napíná póry.Zelný džus také pomáhá v boji proti stárnutí, odstraňuje pihy a bělí pokožku.Zelí zvyšuje pevnost a pružnost obličeje.

Při přípravě obkladu byste měli:

 1. Nakrájejte zelí na struhadlo.
 2. Můžete přidat mrkev, také nasekanou na struhadle.
 3. Dále dobře promíchejte produkty v smaltované velké misce.
 4. Přidejte lžíci soli a cukru.
 5. Znovu zamíchejte.
 6. Uzavřete směs ve sklenicích s víkem capron
 7. Připravené zelí pro obklady lze použít po 4 dnech.

Kysané zelí musí být stisknuto a získat okurku.V případě obkladu odborníci doporučují vzít vatové tampóny nebo měkký hadřík, namočit do solanky a aplikovat obklad na čistou spodní část obličeje.Udržujte látku na bradě po dobu 5 minut.Postup lze opakovat 3krát.Doporučuje se provádět takovou kompresi pravidelně po dobu dvou týdnů.

Komprimujte s octem jablečného moštu a solí

Nejprve připravte roztok z lžíce jablečného octa a lžičky soli.Nyní byste měli vzít obvaz nebo ručník, namočit jej do tekutiny a připoutat jej přes noc k bradě a krku.

Avšak v závislosti na typu kůže je třeba vzít v úvahu, že vystavení obkladu může způsobit podráždění jemné pokožky.Proto je lepší předem testovat pokožku přidržováním komprimace po dobu 5-7 minut.Pokud alergická reakce nenastane, mohou být takové obklady udrženyaž hodinu.

Bylinné obklady

Připravte směs dvou polévkových lžic mladiny třezalky a dvou polévkových lžic dubové kůry.Nalijte vroucí vodu přes bylinky - 2 šálky.Zapálte 10 minut.Pak byste měli vývar rozdělit na dvě části.Necháme jednu část vychladnout a druhou část používáme v příjemně horké formě.

Nejprve si vložte ubrousek nebo ručník s horkým vývarem.Počkejte 1 minutu.Pak se studeným vývarem.Aplikujte také na bradu a krk po dobu 1 minuty.Udělejte obklad a střídejte studený teplý ručník po dobu 15 minut.

Tření aromatickými oleji

Tření aromatickými oleji činí pokožku nejen měkkou a hedvábnou, ale také dává problémovým částem pevnost a pružnost.K tření si vezměte jakýkoli olej, který se vám líbí, v lékárně nebo v kosmetickém obchodě.Postup by měl být prováděn v noci.Tření nejen pomáhá zbavit se druhé brady, ale také uklidňuje a uvolňuje pokožku před spaním.

Odborníci doporučují nanášet několik kapek na čistou pokožku spodní části obličeje a masírovat prsty do krku a brady nahoru a dolů kruhovým pohybem a také do stran masážními pohyby.Udělejte to pomalu a bez velkého tlaku na svaly.Procedura se opakuje 3-4 krát týdně.

Kosmetické krémy se zdvihovým účinkem

Mnoho žen důvěřuje známým značkám, které vyrábějí kosmetické krémy se zdvihovým účinkem.

Podle kosmetologů a masérů mají tyto produktykomponenty, které:

 • stimulují obnovu buněk;
 • vyživují pokožku vitamíny, kolagenovými komplexy, řasami, minerály, lipidy a dalšími složkami;
 • aktivně bojují proti známkám stárnutí kůže;
 • zmírňuje pokles.

Mezi nejlepší krémy patří podle odborníků sérum SerumVisage od společnosti Eisenberg, které udržuje pružnost pokožky krku a brady.Produkt je také vhodný pro zvedání obličeje.

Sérum od společnosti Clarins „LiftVisage“ posiluje kontury obličeje a dodává pokožce osvěžující vzhled, odstraňuje otoky.

Značka Payot nabízí ženám nový vzorec PerformSculptRoll-on, který je obohacen o kyselinu hyaluronovou, ovesný extrakt a vitamin E, které aktivně bojují s prohnutou pokožkou.

Vázejte si bradu během spánku

Chcete-li výrazně snížit ochablou pokožku kolem brady, měli byste si vzít elastický obvaz a uvázat kolem krku.

Aby se mu zabránilo ve spánku a držení, jsou konce připevněny k uším.Pro nejlepší účinek může být tkanina navlhčena éterickým olejem, krémem nebo bylinkami.

Cvičení na jazyk

Slabý sublingvální sval může způsobit dvojitou bradu.

Rovněž je třeba je posílit o taková cvičení:

 1. Cvičení „Dostaňte se k nosu“ .Vystrčíte jazyk, jak jen můžete.Napněte se a pokuste se dostat jazyk do nosní špičky.Rty suvolněné.Opakujte cvičení 7krát.
 2. Cvičení „Jazyk na stranu“ .Je třeba vystrčit jazyk, napnout svaly a pomalu posunout orgán doprava a doleva.Udělej to 10krát.
 3. Cvičení „Jazyk do zkumavky“ .Otevřete ústa širší, aniž byste vystrčili jazyk, zkrouťte je dovnitř.Utáhněte svaly čelisti, jazyka a hyoidů.Opakujte 5krát.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro tvarování obličeje, omlazení, svalový tonus.Mistrovská třída Elena Karkukuli
Hlasová cvičení a zpěv

Odborníci říkají, že utrácení pouhých 15 minut za zvuková cvičení denně se brzy bude radovat z vaší mladší tváře,protože takový poplatek zahrnuje obrovské množství obličejových svalů.Nejsou vyžadovány žádné speciální zpěvové dovednosti.Hlasová cvičení můžete provádět doma, v práci i na cestách.

Nejúčinnější je zpěv a vyslovená výslovnost slabik s otevřeným samohláskem:mo, mi, pa, ru, keatd.V tomto případě by rty měly jasně zobrazovat každé písmeno a hlas by měl vydávat zvuk.Stále můžete zřetelně vyslovovat zvuky samohlásky místo slabik.

Potraviny, které pomáhají spalovat tuk

Zavádějte potraviny, které spalují tuk do vaší každodenní stravy.

Odborníci na výživu doporučují zahrnout do nabídky:

 • Mléčné výrobky - kefír, sýr, tvaroh.Obsahují proteiny, které bojují s podkožními tuky.
 • Kořen zázvoru obsahuje olej, který stimuluje produkci žaludeční šťávy, kterápomáhá při spalování tukových buněk.
 • Zelí obsahuje vlákninu, odstraňuje z těla všechny toxiny a toxiny.
 • Lahodná skořice může pomoci snížit hladinu cukru v krvi, což má za následek spalování tuků.
 • Zelený čaj má tonizující účinek a pomáhá při trávení potravin.

Pravidla líčení pro skrytí vady

Existují tajemství líčení, jak skrýt dvojitou bradu.Vizážisti doporučují začínat make-up s předčištěním a zvlhčováním pokožky a poté naneste průsvitný podklad.Poté pokračujte v zatemňování nedostatků.Budete potřebovat prášek (nejlépe několik typů, s rozdílem tónů), červenat se a bronzer.

Musíte používat kosmetiku o dva odstíny tmavší než vaše pokožka.

Všechny výrobky musí být matné.Nejprve naneste prášek podél spodní linie pod bradou a podél obrysu spodní čelisti.Pohybující se ke krku, míchejte prášek.Tudíž nastane protažení druhé brady, nebude tak znatelné.

Neměli bychom zapomenout, že komplexní péče o vaši tvář pomůže doma trvale odstranit druhou bradu.Chcete-li vidět účinek během několika týdnů, zkombinujte všechny dostupné metody.Každý den provádějte jednoduchou gymnastiku s otočením hlavy, při práci během oběda, proveďte několik zvukových cvičení a odpočiňte si doma, než půjdete spát, naneste masku a poté krém.

Video, jak odstranit druhou bradu:

Jak odstranit druhou bradu 10 minut denně,podívejte se do videoklipu:

Druhou bradu odstraníme s Elenou Malysheva: