Jak posílit nehty doma.Nejlepší nástroje a recepty: biogelový lak, akrylový prášek, báze, jód, sůl

Krásné a zdravé nehty říkají hodně o člověku.Ruce a obličej jsou první věci, kterým člověk věnuje pozornost, když se navzájem poznají, takže jejich péče je pro každou ženu velmi důležitá. Jak posílit zdraví nehtů doma - dále v článku.

Příčiny křehkých nehtů

 • )Hlavní příčinou křehkých nehtů je nedostatek vápníku .Proto, aby nehty zářily zdravím, byly silné a nezlomily se, je velmi důležité používat potraviny bohaté na vápník a pít minerální komplexy.
 • Křehkost nehtů je příznakem závažných onemocnění , například v případě dysfunkce štítné žlázy.Například drážky nebo drsnost nehtů je často důsledkem onemocnění nebo důsledkem užívání léků.Stejné příznaky jsou možné i při nedostatku minerálů.
 • Časté prodlužování nehtů , manikúra, která vyžaduje mechanické postupy k odstranění povlaku.To vše tenčí nehtovou desku a vede k lámavosti.
 • Udržování nezdravého životního stylu , nadměrná konzumace alkoholických nápojů, kouření, ovlivňuje tělo jako celek i nehty.
 • Použití chemikálií , například při čištění domu bez rukavic, také ovlivňuje nehty a zhoršuje jejich stav.
 • Špatné a kovové nástroje pro manikúru , laky pochybné kvality, neopatrný přístup k nehtům.Všechny tyto faktory jednotlivě a jako celek ovlivňují stav nehtových desek.

Jak posílit nehty doma a urychlit jerůst

Existuje mnoho způsobů, jak doma posílit nehty.Zesílení nehtů je nejlepší provést komplexně: dovnitř a ven.

Interní metody pro posílení nehtů zahrnují:

 • zdravá a vyvážená strava,
 • nedostatek špatných návyků,
 • použití- dostatečné množství vitamínů a minerálů
 • a dokonce i náladu, -více stresů ovlivňuje celkové zdraví, včetně zdraví nehtů a vlasů.

Mezi vnější metody zpevňování nehtů doma lze uvést:

 • zakoupené a domácí masky, krémy vyživující nehty;
 • oleje;
 • různé úpravy vody bylinkami;
 • zpevňování nehtů pomocí nástrojů, které uměle dodávají tvrdost a pevnost, jako například: bio gel, akrylový prášek.Tyto prostředky se často používají v případě geneticky podmíněné tenkosti nehtové destičky, jakož i po dlouhodobém vystavení a mechanickému poškození v důsledku stavby.

Jak posílit tenké, oslabené nehty bio-gelem.Technologie

Při výběru biologického gelu za účelem posílení nehtů lze jeho přirozenost považovat za plus.Použití bio-gelu vám umožní nejen zkrášlit nehty, ale také má hojivý účinek.Při pravidelném používání tohoto nástroje se nehtové desky stávají silnějšími a pružnějšími.

Bio-gel může být různých typů:

 • Transparentní. Dobřevyrovnává a léčí nepravidelnosti na nehtových deskách.Často se používá jako základní nátěr, pro nanášení gelu nebo šelaku, stejně jako běžný lak na nehty.
 • Barva. Používá se jako samostatný nástroj pro manikúru.Má také léčivý účinek na nehty a dává jim krásný vzhled.Nanáší se ve dvou vrstvách, schne o něco déle než průhledná.
 • Sochařská. Obsahuje hedvábný extrakt, posiluje a zvlhčuje povrch nehtu, činí jej pružnějším a silnějším.Gel tohoto typu je neprůhledný, má přírodní stín.Používá se také k uměle vytvořenému okraji nehtu.
 • Royal Sealer. Má namodralý odstín, který vám umožní nechat váš nehet zdravě vypadat.Bělí dobře, odstraňuje šedou barvu nebo nažloutnutí nehtů.Je průhledný a barevný.Často se používá pro klasickou „bundu“.
 • S-povlak. Nástroj používaný k vytváření hřebíků.Má zvýšenou tuhost.Nevyžaduje další zesilovací prostředky.
 • UV bio gel. Používá se k ochraně nehtu před ultrafialovým zářením.Používá se v letních obdobích.Používá se jako základní a vrchní vrstva.

Aplikační technologie

K nanášení biogelu jsou zapotřebí nástroje pro manikúru a UV lampa.

 • Přípravná fáze.Zahrnuje zpracování okraje nehtu, odstranění kutikuly, odstranění stávajícího povlaku.Při použití biogelu je nežádoucí použitíoříznutí manikúry.
 • Odmaštěte nehtovou desku.
 • Použití základny.Před kutikulou se doporučuje ponechat malou mezeru, která zabrání delaminaci materiálu a jeho štěpků, což významně prodlouží dobu manikúry.
 • Aplikace biogelu.
 • Návrh.Na základě biogelu můžete vytvořit jakýkoli design.
 • Povlakování.

  Potřebná souprava pro bio gel

Po každém kroku se materiál fixuje pomocí UV-lampy.

Jak posílit zlomenou nehtu akrylovým práškem pro šelak

Otázka, jak posílit zlomenou nehtu doma , je důležitá pro mnoho, protože není vždy možné se dostat k pánovi.Chcete-li posílit zlomený nehet doma, můžete použít akrylový prášek nebo prášek, jak se často říká.

Akrylový prášek je polymerní prášek.Díky své pórovitosti neblokuje produkt proudění vzduchu a nehty mohou „dýchat“.Prášek dokonale posiluje nehty a lze jej použít jako samostatný nástroj nebo použít jako základnu pro šelak.

Na rozdíl od biogelu prášek chrání a posiluje nehtovou desku, aniž by měl hojivý účinek.

Prášek je také průhledný a barevný.K dispozici je také prášek pro zakrytí defektů nehtu a pro dokončení.

Aplikační technologie:

 • Přípravná fáze.Odstranění starého nátěru, příprava hrany nehtu, zpracováníkutikuly.
 • Proces odmaštění.
 • Použití přípravné základny.Vezměte prosím na vědomí, že základna prášku v UV lampě nevyschne.
 • Aplikace prášku.Prášek se nanáší speciálním štětcem na sklenici.
 • Sušení v UV lampě.
 • Odstranění přebytečného prášku.
 • Aplikace pravidelného laku na nehty nebo gelu.

Tento postup je jednoduchý a umožní vám posílit nehty doma, aniž byste šli na mistra.

Jak posílit slabé nehty gelovým lakem tak, aby se nerozbily?

Jako zesilující prostředek pro nehty je možné použít základní vrstvu pro gelový lak.Léčivý účinek by v tomto případě neměl být očekáván.

Základní gelová základní vrstva

Aplikační technologie se neliší od aplikace bio gelů, jediným rozdílem je to, že základní materiál pro zpevnění se stává základnípokrytí.

Jak posílit exfoliační křehké nehty s lidovými prostředky - recepty

V lidovém lékařství existuje velké množství různých receptů na přirozené posílení nehtů doma.

Parafinová terapie pro posílení nehtů doma

Tento postup bude vyžadovat kosmetický roztavený parafin s přídavkem olejů.Používá se jakýkoli rostlinný olej nebo několik kapek éterického oleje.

Ruce se několikrát uvolní do teplého roztoku parafinového oleje a poté se na několik hodin nasadí rukavice.Zbytky parafinové masky jsou vtírány do nehtu.Místo parafinu můžete použít také přírodní vosk.

Parafin pro terapii nehtů

Posílení nehtů oleji.

Můžete si vzít běžný rostlinný olej, oliva je dobrá, můžete si vzít kosmetiku, prodává se v lékárně.Tenká vrstva oleje se aplikuje na nehtové destičky a ruce. Tímto postupem se nejen přivádějí nehty, ale ruce samotné budou mít vynikající péči.Je lepší, když se olej zahřívá umístěním nádoby s olejem do horké vody.

Keratin Oil Rescue Rxx z CND Tea Tree Oil z Bio Shop

Bylinné dekorace

S jejichpomoc pro nehty jsou vyráběny vany.Seznam bylinných přípravků může být nejrozmanitější, pomáhají dobře, kořen lopuchu, měsíček, třezalka tečkovaná, heřmánek.

Léčivé byliny pro posílení nehtů

Použití červeného pepře

Použití pepře posílí nehty a přispěje kjejich rychlý růst.Pro masku červeného pepře musíte smíchat krém na ruce s vodou a červeným pepřem.1 lžička smetany, 1 lžička papriky, voda - 10 kapek.V závislosti na citlivosti pokožky lze proporce změnit.

Maska na nehty s červenou paprikou
​​

Citronová šťáva

Citronová šťáva se osvědčila, nejčastějije smíchán s olivovým olejem, ale lze použít mandlový nebo lopuchový olej.Stačí přidat několik kapek citronové šťávy do lžíce jakéhokoli oleje.

Pivo a suché víno

Existují recepty nana bázi piva a suchého červeného vína.Pivo se míchá s olivovým olejem a citronovou šťávou.A do vína se přidá hrst soli, je lepší, když je to moře.

Brusinkový džus

Tření čerstvého brusinkového džusu je vynikajícím nástrojem pro posílení křehkých nehtů doma.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Jak mohu doma posílit nehty jodem?

Jód je vynikajícím nástrojem pro posílení nehtů. Zde je hlavním smyslem pro proporce to, že místo prospěchu člověk chemicky nespálí a nevysuší kůži a nehty.

Jód se přidává do mnoha masek a lázní na nehty.

Jódová maska ​​na bázi oleje

Do horkého olivového oleje se přidají 3 až 3 kapky jodového léku.S pomocí vatového tampónu se na nehty nanese maska, nainstalují se bavlněné rukavice.Odejděte na noc.

Pro dosažení vynikajícího výsledku stačí jednou týdně tento postup.

Jód a pomerančová šťáva

Jód, smíšený s čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávou, se osvědčil.K tomu se v polovině sklenice čisté a teplé vody rozpustí třetina sklenice čerstvě vymačkané šťávy, přidá se ke směsi 8 kapek jodu a přidá se polévková lžíce stolní soli.

Hřebíky se umístí do roztoku na dobu 15 minut, promyjí se, otírají se a promazají se olejem nebo jakýmkoli výživným krémem.

Jod,olej a citron

Jod lze přidat do masky na bázi oleje a citronu.K tomu přidejte 3 kapky jódu do oleje několika kapkami citronové šťávy.

Maska jodu a glycerinu

Dalším účinným prostředkem je alternativní maska ​​jodu a glycerinu.K tomu se na začátku aplikuje na nehty jód, stárne a potom se aplikuje glycerin.Po půlhodině stání znovu zakryli nehty jodem a nechali jej přes noc.

Masáž jódem a medem

Masáž pomocí medu a jodu je vhodná pro posílení nehtů doma.5 kapek jodu se kape do medu (asi polévková lžíce) roztaveného ve vodní lázni.Do 15 minut se maska ​​vtře do každého hřebu.Omyje se a na nehty se nanese olej nebo krém.

Jak správně posílit přírodní dlouhé nehty mořskou solí a vodou

Vynikajícím nástrojem pro posílení nehtů doma je mořská sůl. Mořská sůl je zdrojem velkého množství minerálů. Nejčastěji se sůl používá ve vanách k posílení nehtů.

 • K přípravě magického elixíru se obvykle odebírá teplá voda, asi jedna sklenice, ve které se rozpustí lžíce mořské soli, se k výslednému roztoku přidá éterický olej.

Výběr etheru závisí na chuti, nepřítomnosti alergie na něj a na požadovaném účinku.Například, citronový olej se úspěšně používá pro bělení nehtů, ylang-ylang vyživuje nehty, levandule také zlepší zdravost talířů.Výběr olejů je široký a každý svým vlastním způsobem.užitečné.

Někdy je mořská sůl rozpuštěna přímo v zahřátém rostlinném oleji.

Poměr: třetina sklenice oleje na 1 čajovou lžičku soli.

 • Směs pro úpravu vody s přidáním do slané vody (1 lžička soli na 1 šálek vody) sody (1 lžička) a jodu (5 kapek).Posiluje nehty, ale má také dezinfekční a protiplesňové účinky.

Jak obnovit hřebíky po vytvoření a aplikaci gelového laku?

Důležitým pravidlem pro časté manikúry s použitím gelového laku nebo nástrojů pro prodloužení nehtů je dobrý odpočinek nehtů po dobu nejméně jednoho měsíce mezi ošetřeními.

Je lepší, když alespoň týden po každé manikuře nehty odpočívají, během tohoto období můžete pomocí léků posílit nehty.Včetně vrstev - "Smart Enamel".

Prvních několik dní vyžaduje intenzivní terapii nehtů všemi druhy olejů, masek, koupelí.V budoucnu bude stačit postup provést jednou nebo dvakrát týdně.

Během odpočinku je vhodné používat šetrné metody péče o nehty, nikoliv řezat kůžičku a zabránit nadměrnému vystavení pilníku na nehty.

Můžete pít řadu minerálních komplexů obsahujících fluor, vápník, jód a další užitečné vitamíny a minerály.

Péče o nehty se neliší od péče o nehty na rukou.Nožní nehty také vyžadují výživu a péči.Všechny přípravky pro péči o nehty jsou použitelné pro ruce i rucenohy.

Co jíst pro posílení nehtů: vitamíny a přípravky

Hlavním faktorem růstu a dobrého stavu nehtů je zdravá strava.Polotovary rychlého občerstvení zakoupené v supermarketu nepříznivě ovlivňují zdraví, včetně nehtů.

Chybějící chybějící minerální nebo vitamínová složka může být určena obecným stavem měsíčku lékařského.Použitím nezbytných zdravých produktů budou problémy vyřešeny bez větších obtíží.

Potraviny, které podporují růst nehtů

Pokud nehetová deska roste nerovnoměrně, je to příznak nedostatku vitaminu Av těle.Při nedostatečném množství tohoto vitaminu může nehet snadno zasáhnout silně vylučovaný plísňový útok.

Nejdůležitějším produktem v této situaci je olej z tresčích jater.Vhodné jsou konzervované potraviny i kapsle zakoupené v lékárně.

Vitamin Ase také nachází v křepelčích vejcích, přírodních sýrech, másle, nízkotučném tvarohu.

Skupiny vitaminu Dspárované s vápníkem pomohou nehtům delaminaci a křehkost.Nehty se mohou zlomit z různých důvodů: pod vlivem slunečního světla, v důsledku nesprávné výživy, používání nekvalitních léků.

Je lepší odmítnout přípravky obsahující formaldehyd, protože tato chemická látka přetváří nehtovou desku.Bohatý na tento vitamínový rybí olej, kuřecí vejce.Vitamín D v mléčných výrobcích prakticky chybí, ale tyto výrobkyby měla být v každodenní stravě, protože tam převládá vápník.

Vitamin B pomáhá hřebům rychle růst a zároveň udržuje přirozený barevný nádech. Tato vitaminová složka se nachází v: bramborách, ořechech, cereáliích, cereáliích, pivovarských kvasnicích, zelené zelenině, drůbeži, naklíčené pšenici, mléčných výrobcích a sóji.

Vitamin PP dodá měsíčku elasticitu a pomůže rychlému růstu .Tento vitamin se nachází v sušených hubách, ořechech.Vitamin PP je také dostatečný v masných výrobcích.

V letních měsících můžete získat vitamin Cze všech čerstvých druhů zeleniny a ovoce, bylin.Dostatečné množství vitamínu v šípku, černý rybíz, pepř, citrus, křen, zelí.Jíst všechno syrové, lidské tělo dostane dostatečné množství vitamínu.

Stručný seznam výrobků, které jsou dobré pro nehty, vypadá takto:

 • Mrkev saturuje tělo vitamínem A.
 • Ořechy, sezam a avokádos vysokým obsahem vitamínu E.
 • Mléko a mléčné výrobky mají vysoký obsah vápníku.
 • Rybí olej nebo olejnaté ryby (vitamín D) pro lepší vstřebávání vápníku.
 • Okurky, cuketa a čerstvé zelí obsahují síru a křemík.
 • Tmavý chléb, chléb, cereálie obsahují vitamíny B.
 • Mořské plody, ovesné vločky, pohanka a semena obsahují zinek, aby se posílila struktura nehtové desky.
 • Kaki, mořské řasy obsahují jód.
 • Dýňová semínka.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehtylak.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Burrs - co dělat?

Častý výskyt otřepů je způsoben několika důvody:

 • zvyk kousat nehty;
 • expozice detergentům a čisticím prostředkům;
 • nesprávná a nepravidelná péče.

Výsledné otřepy lze odstranit pomocí kleští na stříhání nehtů nebo kleští.Bez zkušeností se zpracováním je lepší poradit se s odborníkem, aby se situace nezhoršila a aby se nehty úplně nezničily.

Třením masážní olej, krém nebo mastný krém pomůže dále zabránit tvorbě otřepů.Tyto postupy odstraní bolestivé a nepříjemné pocity a urychlí zotavení.

Zdokonalená a dobře upravená manikúra dá každé ženě důvěru.Každý den práce rukou: mytí, čištění, práce na chalupě, to nepříznivě ovlivňuje vnější a vnitřní stav nehtové desky.

K tomu, aby nehty měly vždy zdravý vzhled, je nutná maximální denní péče a čas od času jsou zlepšována zdraví nehtů. Dodržování jednoduchých pravidel pro péči o kůži z kotců a hřebíků zajistí úhlednost a zdraví nehtových desek po mnoho let.

Užitečné videoklipy k tématu