Jak odstranit žebra, proč.Operace k odstranění spodních žeber, tenký pas žen, mužů, cena, foto

Jak odstranit žebra - informace o tomto nedávno získala popularitu mezi čtenáři.

Je to kvůli zvýšení poptávky po resekci žeber, konkrétně v rámci plastické chirurgie.Odborníci v oblasti hrudní chirurgie však dodnes nesouhlasí s výhodami a poškozením takové operace.

Proč odstranit dolní žebra muže a ženy.Fotografie před a po

V zásadě jsou ženy, které sní o sexy a štíhlé postavě, většinou žádány o resekci žeber.Nyní se však někteří muži uchycují k této operaci, vedeni touhou dát si potěšení sami sobě, nebo jako poslední fázi operace změnit pohlaví na ženu.Druhý případ je také potřebný k získání ženského pasu.

Níže je možnost vidět fotografie mužů a žen před a po resekci žeber.

Navzdory skutečnosti, že někteří dělají tuto operaci, aby našli požadované formy, především je to nakonec lékařský postup, kterýpředepsán pro muže i ženy se závažnými onemocněními dýchacích cest.

Odstranění žeber pro tenký pas

V 21. století ženy získaly postavu přesýpacích hodin, kterou lidé po staletí považovali za standard krásy a sexuality,nemusíte se vyčerpávat dietou a chodit do posilovny.Jdou jen na kliniku a odstraní spodní žebra.

Přestože je tato operace plastickější než wellness, vyžaduje splnění některých podmínek:

 • by člověk neměl mítnadváha.Pro lidi s zakřivenými formami a přítomností mastných usazenin, zejména v břiše a v pase, odborníci doporučují nejprve absolvovat liposukční kurz a naučit se, jak udržovat své tělo v normální hmotnosti;
 • Tuto operaci doporučujeme osobám s „obdélníkovým“ postavou.Protože s tímto typem postavy nemohou lidé získat pas vosy ani cvičením ve fitness klubu, ani jakýmkoli domácím a lidovým způsobem;
 • Tuto operaci lze také doporučit transsexuálním pacientům, kteří již podstoupili operaci, aby změnili pohlaví z muže na ženu, ale pas nebyl nastíněn.

Existují kontraindikace:

 • Operace se nedoporučuje u lidí s hormonální nerovnováhou, protože nárůst hormonů ovlivňuje přírůstek nadváhy, který při absenci dvoudolní žebra mohou ovlivnit zdraví páteře;
 • Také z provozních nákladůodmítnout osobám mladším 25 let, protože formování všech životně důležitých orgánů je dokončeno ve věku asi 25–27 let.

Odstranění žeber pro spokojenost

V současné době sexologové hovoří o rostoucí popularitě seberealizace v moderní společnosti.

Sebepokojení, jinak nazývané masturbace, je sexuální akt prováděný osobou za účelem dosažení vrcholu sexuální rozkoše, tj.orgasmus.

Ženy se v této věci uchýlí k pomoci různých předmětů a doplňků.U mužů existuje vedle dodatečných prostředků také takový způsob sebevědomí, jako je autofellace.

V důsledku některých strukturálních rysů mužského těla však není možné, aby mnoho mužů provádělo autofellaci, takže se rozhodnou učinit takový extrémní krok, jako je odstranění dolních žeber.

Mezi celebritami je příklad takového činu.Marilyn Manson v jednom ze svých rozhovorů přiznala, že odstranil jedno spodní žebro, aby se mohl uspokojit.

Názory lékařů ohledně této metody seberealizace jsou nejednoznačné.Někteří odborníci se domnívají, že v autofellaci není nic nebezpečného, ​​a to je jen způsob, jak zmírnit stres.Jiní argumentují, že autofellace je přímá cesta k narcismu a různým poruchám nervového systému, chorobám genitourinárního systému a emoční osamělosti.

Odstranění žeber během plicní chirurgie

Chirurgie proOdstranění žeber se nemusí vztahovat pouze na plastickou chirurgii.Takový složitý postup často může zachránit život člověka trpícího plicními chorobami.

Plíce jsou párový vnitřní orgán, jehož hlavní funkcí je výměna plynu mezi vzduchem vstupujícím do těla a oběhovým systémem.

Pokud se konzervativní metody léčby nemohou s touto chorobou vyrovnat, operativní vstup do bitvy.

Hrudní chirurgie je v medicíně poměrně běžnou oblastí, která je zaměřena na léčbu orgánů na hrudi: pleury, plic a dalších, zejména chirurgickou metodou.

Mezi nejčastější případy poškození hrudních orgánů, které vyžadují odstranění žeber, patří odborníci:

 • maligní, benigní novotvary, nádory;
 • pokročilé a chronické zánětlivé procesy, jako je pleurální empyém, plicní absces;
 • malformace a funkce plic;
 • infekční choroby, jako je tuberkulóza nebo pneumonie.

Chirurgové hrudníku se však během chirurgického zákroku vždy nerozhodují odstranit žebra pacienta.Toto je nezbytné opatření, pokud jedno z žeber nebo obojí pokrývá postiženou oblast plic a nedává příležitost odstranit nádor nebo vidět zaměření zánětu.

Protože jsou žebra během operace odstraněna, potřebuje pacient vážnou rehabilitaci.Rehabilitační lékař předepíše pacientovi léčbu bolestiléky a antibiotika.

Pokud lékař po 6 měsících po operaci vyhodnotí stav pacienta jako uspokojivý, je mu předepsán průběh zátěžové terapie, aby se úplně obnovila funkce plic.Zotavení obvykle trvá 1 až 2 roky, pokud u pacienta nejsou komplikace.

Odstranění žeber pro tuberkulózu

Tuberkulóza je nebezpečné, vysoce tolerovatelné infekční onemocnění hrudních orgánů.

Vědci prokázali, že v posledních letech se Kochův bacil, který je příčinou tuberkulózy, stal odolnějším vůči nejsilnějším antibiotikům.Pokud tedy farmaceutické přípravky nepřinesou pacientovi zlepšení, odborníci se uchýlí k chirurgickým metodám léčby, tj.odstranit žebra.

Oprava postižených plic se obvykle provádí plánovaným způsobem a výjimečně, když je pacient v nebezpečí, a chirurgický zásah může zabránit smrti.

Důvody chirurgického zákroku a následného odstranění žeber mohou být:

 • závažná otevřená forma tuberkulózy doprovázená hemoptýzou;
 • nevratné morfologické změny v dříve postižených plicích;
 • velká ložiska hnisu v postižených plicích;
 • výskyt stavů, které ohrožují pacienta smrtelným následkem.

Fthisiatrové nepředepisují chirurgický zákrok pro osoby s patologiemi oběhového systému, ledvin a jater.Riziko těchto pacientů se nepřenášíoperativní metody nebo získat další komplikace, až do smrti.

Každý pacient má svůj vlastní jedinečný případ a chirurgové mají zájem na zachování co největšího množství tkáně bez infekce.Proto se během operace odstraní část postižených plic a ke snížení objemu hrudníku se odstraní několik žeber, obvykle od jedné do tří.

Jak jsou odstraněna žebra pro plicní onemocnění, lze vidět na videu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Plastická chirurgie - jak odstranit žebra.Kolik to stojí.FotoVideo

Osoba, která se rozhodne provést operaci odstranění žeber, musí nejprve konzultovat plastického chirurga a terapeuta a musí projít všemi nezbytnými testy.

Jak odstranit žebra.Schéma

Pacient musí být absolutně zdravý, což znamená, že je nutné léčit všechna stávající onemocnění, jako je opar, SARS, kaz a další onemocnění.Měsíc před operací by měly být zlikvidovány cigarety a alkohol a tablety na ředění krve, pokud byly užity dříve.Mezi ně patří „Heparin“, „Warfarin“, „Curantil“, „Eskuzan“ atd.

Pokud osoba úspěšně dokončila předoperační fázi přípravy a nemá kontraindikace pro resekci žeber, je mu přidělen datum operace..Pacientovi se doporučuje pozorovat den před operacídieta.12 hodin před operací není dovoleno jíst jídlo, je povoleno pouze malé množství vody.Hodinu před operací dostane pacient očistný klystýr.

Postup operace:

 1. Je podána celková anestézie;
 2. Břišní oblast je ošetřena dezinfekčním prostředkem;
 3. K dnešnímu dni je endoskopická metoda nejoblíbenější při provádění operace odstranění žeber.U této metody je proveden řez v pupku a pokračuje ke žebrům;
 4. Chirurg vkládá pružný endoskop (tenká trubička s kamerou na konci) a chirurgický nástroj;
 5. Snižte žebra na požadovanou velikost;
 6. Sutura a sterilní obvaz.

Jak probíhá operace, lze vidět v níže uvedeném videu.

Operace trvá od 2 do 5 hodin v závislosti na stupni složitosti.Po úspěšném zotavení pacienta z anestézie začíná rehabilitační období.

Je třeba mít na paměti, že tato operace je v těle přenášena poměrně tvrdě, zejména s oslabeným tělem a nízkou imunitou.Žebra jsou odstraněna osobě a tělo to považuje za zásah do jeho fungování, proto často selhává.

V pooperačním období bude pacient určitě muset používat léky proti bolesti a nosit speciální spodní prádlo.Je také nezbytné každý týden navštěvovat rehabilitologa, aby se vyloučily komplikace.

Průměrná cena plastické operace k odstranění žeber v Rusku je 150 tisíc rublů. Cenase může lišit v závislosti na oblasti, zkušenosti hrudního chirurga a kliniky, na které bude operace provedena.Lékařský zákrok bude stát několikrát levnější, průměrná cena za takovou operaci bude od 20 do 40 tisíc rublů, v závislosti na závažnosti a příznakech nemoci.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Důsledky a komplikace po odstranění žeber.Jizvy po operaci

Lidské tělo je dokonalý stroj a ztráta součásti může vést ke snížení nebo ztrátě funkčnosti jiného. Po resekci žeber jsou komplikace jako:

 • deformita hrudníku;
 • opomenutí ledvin;
 • změny krevního oběhu;
 • dýchací problémy;
 • bolest v oblasti odstraněných žeber.

Porušení doporučení rehabilitologa, náhlé zastavení zotavovacích procedur nebo zvláštní reakce těla - to vše se může stát příčinou komplikací po operaci odstranění žeber.

Jizvy jsou dalším nepříjemným důsledkem operace.Zároveň se s nimi setkávají téměř všichni pacienti.

Oba jsou zanedbatelní (lze vidět na níže uvedené fotografii) a jsou větší, pro léčbu, které léčivý krém, jako v prvním případě, nebude stačit.K jejich korekci je nutný kurz laserové terapie.

V každém případě pro pacienta, který má zájem o to, jak jsou žebra odstraněna, vNejprve musíte kontaktovat kliniku, kde mu budou poskytnuty komplexní informace pro jeho konkrétní případ.

Videa: odstranění žeber

Dívky, které odstranily žebra.Jak a proč:

Je možný tenký pas bez odstranění žeber: