Jak odstranit tuk z břicha a boků u žen doma po dobu jednoho týdne, měsíce, cvičení pro ženy po porodu, dieta, masáž

Tuk na břiše a na bocích žen není snadné odstranit.K tomu je nutné použít speciální úzce zaměřené techniky, protože tukové buňky v této oblasti jsou obtížně ovlivnitelné.

)Příčiny tuku na břiše

Tuk na břiše a na bocích žen se hromadí v důsledku podvýživy.Navíc v důsledku nekontrolované a nesprávné konzumace potravin (sladké, mastné, smažené, rychlé občerstvení na útěku) a v důsledku hladovění.

Jak odstranit tuk z břicha a ze stran

Organismus, který během hladu zažívá stres, dává signál k hromadění tuku a jeho odstranění není tak jednoduché.

Další důvody:

 • zneužívání alkoholu- při rozkladu alkohol dodává tělu energii (1 g = 7 kcal) a také se stávádůvoduvolňování inzulínu do krve - to vše vede k hromadění podkožního tuku;
 • užívání hormonálních léků- hormonální léčba přispívá k aktivnější produkci hormonů odpovědných za nárůst tělesné hmotnosti;
 • stresy- stresové situace vyvolávají uvolňování adrenalinu a kortisolu a vzhledem k jejich velkému množství jsou metabolismus a hormonální hladiny destabilizovány;
 • frustrovaný spánek a odpočinek- při nedostatku spánku je tělo ve stresovém stavu, což znamená, že produkuje více adrenalinu a kortizolu;
 • nečinnost- spotřebované kalorie nejsou spotřebovány a v důsledku nesprávného držení těla se žaludek stává viditelnějším;
 • těhotenství- tělo ukládá tuk, uchovává živiny pro dítě;
 • menopauza se mění- hormonální nerovnováha nastává v důsledku snížení produkce ženských pohlavních hormonů;
 • dědičná predispozice- dědičné choroby jsou primární příčinou hromadění tělesného tuku, zejména na ně odkazuje diabetes mellitus.

Pokud je možné příčinu odstranit, je třeba to udělat, pak tuk z břicha a ze stran ženy částečně zmizí, aniž by to bylo nutné.

Jak odstranit tuk z břicha a ze stran doma

Boj proti přebytečnému tuku v žaludku by měl být složitý, protože odstraňování tuku ze žaludku a ze stran u žen spoužití jediné techniky bude v praxi velmi obtížnénemožné.

Jak odstranit tuk z břicha a ze stran

Dieta pomůže spálit zásoby tělesného tuku, ale bez dalších opatření bude jako poslední použit tuk na břiše a stranách.otočit se.

Pokud se soustředíte pouze na fyzická cvičení a budete nadále jíst nesprávně, budou svaly růst a posilovat pod vrstvou tuku a ztracené kalorie se rychle doplní při dalším jídle.

Kosmetické procedury, jako jsou domácí zábaly, budou neúčinné, pokud jsou kalorie ve stejném objemu.

Nejrychlejšího účinku je dosaženo kombinací všech nebo několika přístupů:

 • správnou výživou nebo stravou;
 • fyzická aktivita, včetně cvičení, běhu a plavání;
 • pít dostatek vody;
 • masáž;
 • zábaly.

Účinná cvičení pro spalování tuků

V závislosti na možnostech a preferencích vyberte jednu ze speciálně vyvinutých sad cvičení.

Cvičení pro spalování tuků

Komplex č. 1. „Základní“.

 1. Squats .Toto cvičení napíná svaly přední břišní stěny, v důsledku čehož se žaludek vizuálně zplošťuje.V problémových oblastech, kde se počet dřepů postupně zvyšuje na 200, existují oddělené sady dřepů pro snížení tělesné hmotnosti a zpřísnění svalů. Je důležité, aby svaly nebyly okamžitě zatíženy maximálním zatížením, ale aby se postupně zvyšovaly.Stačilo 20 dřepů v prvních třídách.
 2. Boční sklony. Na šikmé svaly působí zatížení.Paže se táhnou nahoru přes šířku ramen a tělo se nakloní do stran jako kyvadlo.Větší efekt dává vážení činek.Proveďte 20krát ve 4 sadách.
 3. Klasické kolo. Při ležení na podlaze si položte ruce, položte ruce pod hlavu, nohy zvedněte a provádějte kruhové rotace, které napodobují rotaci pedálů kola.Tempo by mělo být rychlé.Proveďte během 5-10 minut.

  Cvičební kolo

 4. Boční svahy. Nejintenzivnější účinek na šikmé svaly.Nohy by měly být nastaveny na šířku ramen od sebe a paže nataženy rovnoběžně s podlahou, do stran.Nakloňte se doleva, udržujte vodorovnou polohu podlahy levé ruky a pravý vodič za sebou.Cvičení opakujte opačným způsobem.
 5. Krouceníve svislé poloze.Nohy jsou od sebe vzdáleny šířkou ramen, ruce jsou vloženy do zámku, za hlavou.Cvičení se provádí 15–20krát, nejprve v jednom směru, poté ve druhém, ohýbáním odpovídající nohy v koleni tak, aby se dotýkalo lokte a kolena.
 6. Svahys nataženou rukou a činky.Spusťte rameno, ve kterém se budou ohýbat, druhé rameno s činkou (do 2 kg) se zvedne.
  Boční náklony s činkami

  Je nutné se ohýbat co nejmenší, aby se prsty dotýkaly nohou, zatímco váš pohled směřuje k paži vystrčené směrem nahoru.Nakloňte nejprve 15krát v jednom směru, poté ve druhém.

Komplex č. 2."Na podlaze."

 1. Boční zákruty ležící. Musíte ležet na pravé straně, ohýbat levou ruku k lokti a položit na zadní část hlavy.Pravá ruka je vytažena.Současně s nohama drží kolena zavřená a zvedají tělo.Opakujte 10krát pro každou stranu.
 2. Boční kroucení při sezení. Výchozí pozice - sedí na podlaze, s malou odchylkou dozadu.Ruce jsou sevřeny v pěst a rychlým tempem se otáčí jedním nebo druhým směrem a dotýkají se podlahy vedle nich.Šikmé i rektální abdominis jsou trénovány.Cvičení se provádí 15-20 krát v každém směru. Cvičení kroucení sezení
 3. Diagonální krouceníje zvláště účinné cvičení.Provádí se z počáteční „ležící“ polohy, ruce jsou sepnuté do zámku pod hlavou, nohy, opírající se o nohy na podlahu, ohnuté na kolenou.Pak se otáčí lokty doprava, zatímco zvedají trup a pravá noha se ohýbá na koleni (levá noha se pohybuje rovnoběžně s pravou, ale v prodlouženém stavu), dotýkají se kolena kolenem.Návrat do původního stavu.Do 15-20 sad v každém směru.
 4. Kroucení z tyče na fitballu .Na fitball musíte ležet nabok, ruce sepnuté v zámku, nohy na podlaze.Pro větší pohodlí si můžete nohy opřít o zeď.Tělo je podlouhlé podél přímky.
  Cvičební tyč na fitballu

  Zvedněte tělo nahoru (vzhledem k tělu, které se pohybují v bočním směru).Udržujte statickou polohu po dobu 1-2 sekund.Proveďte cvičení tolikrát, kolikrát to jemožná je rozdělit na 2-3 přístupy.

 5. Boční prkno. Proveďte lištu s opěrkou na levé nebo pravé straně.Odpovídající strana se dívá na podlahu.Protilehlá paže je natažena nahoru.V této poloze musíte vydržet půl minuty.

Planckovo cvičení

Tyčinka je zvláště účinné cvičení pro spalování tuků na břiše a na bocích žen.Může být provedeno v kombinaci s jinými cviky a samostatně.

Možnosti :

 1. Šířka ramen od sebe, opřená o podlahu, tělo napnuté diagonálně k podlaze, nohy spojené dohromady.Je nutné vydržet staticky po dobu nejméně 30 sekund.

  Cvičební tyč

 2. Výchozí poloha je stejná, pouze provedení je komplikováno střídáním nohou a jejich udržováním ve statické poloze.
 3. Leží na podlaze a spočívají na loktech od sebe vzdálených o šířku ramen, pak se natahují v jedné linii a přenášejí tělesnou hmotnost na lokty a ponožky.Opravte polohu po dobu 30 sekund.Proveďte několik kývavých pohybů tam a zpět.
 4. Leží na podlaze, po jejich boku.Paže ohnutá v lokti je nahrazena.Vytáhněte tělo do diagonální polohy podlahy.Držte pozici po dobu 30 sekund.Opakujte pro druhou stranu.Udělej to několikrát.
 5. Situace je stejná jako v předchozí verzi, ale noha, která je nahoře, se pomalu zvedá a snižuje.Díky tomu jsou trénovány nejen břišní svaly, ale také boky s hýždí.
 6. Výchozí pozice „ležící na zádech“.Paže ohnuté v lokti se nasadí zpět a natáhnou tělo v diagonální poloze podlahy, spočívající na loktech a chodidlech.Držte polohu alespoň 30 sekund.

Mlýnské cvičení

K řádnému vykonání musíte postavit nohy širší než vaše ramena a udržovat je ve vyrovnaném stavu.Pak se ohnou vpřed pod úhlem 90 stupňů, ruce se rozprostírají a otáčejí tělem, simulují pohyb lopatek mlýna.

Cvičební mlýn

Pokuste se dosáhnout narovnanou rukou k protilehlé noze.Bude stačit 20-30 opakování pro každou stranu.

Vakuum

Toto je dechové cvičení, které se účinně provádí za účelem získání plochého žaludku.Lze to provést různými způsoby. Zde jsou tři populární způsoby:

 1. Vstávejte na všech čtyřech(na rukou a kolenou).Nadechněte se co nejhlubší a uvolněte břišní svaly.Poté co nejvíce vydechněte a napněte břišní svaly.Udržujte polohu 15-30 sekund - nevdechujte.Proveďte několik přístupů.

  Cvičte vakuum

 2. „Výtah“. Cvičení se provádí v sedě.Musíte sedět na židli a zhluboka se nadechnout nosem, zatímco se žaludek rozšiřuje, vzduch jej naplňuje úplně do „prvního patra“.Poté vydechují ústy a snaží se postupně odstranit objem břicha z „prvního patra“ do posledního, tj.zdola nahoru.Bez opětovného vdechování vydechujte co nejvíce 5krát rychlou amplitudou, zatímco břišní svalynapjatá.Cvičení se opakuje 5krát.
 3. Nakloněné vakuum. Nohy jsou rozloženy na šířku ramen, kolena mírně ohnutá.Vdechněte vzduch nosem, poté vydechněte ústy a mírně se opřete.Proveďte 3-6krát.

Na provedení tohoto cvičení existují kontraindikace: nemohou ho provádět lidé s problémy kardiovaskulárního systému, plíce.Dočasné kontraindikace jsou těhotenství, období menstruace a týden před ním, čas po jídle.

Swing the press

Cvičení v tisku jsou zaměřena na formování reliéfních břišních svalů, nikoliv na spalování tuků.Ani intenzivní cvičení není schopno dosáhnout požadovaného výsledku.

Lisovací švih

Svaly budou silnější, lis bude mít tvar „kostek“, pouze bez dalších opatření zůstane zakrytá vrstvou tuku.V důsledku růstu svalů se objem pasu může dokonce zvýšit.

Je třeba kombinovat břišní cviky s dietou, ale to musí být také provedeno správně.

Procesy spalování tuků a budování svalů nemohou probíhat paralelně.Dny spalování tuků je třeba střídat s cviky pro tisk nebo pro tónování svalů po ztrátě potřebné váhy.

Jak odstranit břicho pomocí obruče

Obruč s masážními vložkami o hmotnosti od 1 do 2 kg je nejúčinnější pro spalování tuků na břiše a stranách.

Cvičení s obručkou

Pravidla provádění cvičení:

 1. Probíhá hluboké dýchánícvičení.Dýchání je spojeno s napětím a uvolněním svalů.Nadechněte se - napněte svaly a vydechněte - uvolněte se.
 2. Aby ruce nezasahovaly, mohou být spojeny do zámku na krku.
 3. Po dobu 3-5 minut se obruč otočí doprava, pak o stejnou částku doleva.
 4. Pohyby provádí pouze pas, ostatní části těla by se neměly pohybovat včas.
 5. Zrychlení rychlosti otáčení způsobí, že se obruč pohybuje po těle a rozšiřuje oblast nárazu.
 6. Cvičení by měla být pravidelná - 3–4 krát týdně - a dostatečně dlouhá - od 30 minut (v počáteční fázi může být trvání kurzů kratší).
​​

Klasické držení těla - nohy k sobě, paže ohnuté v lokti a rovnoběžné s podlahou.

Variace:

 1. Nohy se pohybují dozadu a dopředu vůči sobě navzájem, ruce na zádech hlavy, jsou zablokovány v zámku.
 2. Nohy jsou od sebe šířky ramen, paže před vámi, natažené rovnoběžně s podlahou.
 3. Běží v semi-squatu.
 4. Rotace obruče při chůzi.
 5. Rotace se výpady.

Existují kontraindikace pro cvičení hula hoop:

 • čas po jídle;
 • menstruace;
 • pánevní zánětlivé procesy, včetně gynekologických chorob;
 • nedávná operace ve stejné oblasti;
 • významná bolest během cvičení.

Břišní tanec pro krásný pas

Cvičení charakteristická pro břišní tanec jsou výkonem srovnatelná s kardio zátěžemi.

Břišní tanec

Chcete-li odstranit tuk z břicha a ze stran ženy, musíte provést taková cvičení jako:

 1. Vlna .Pohyb, který se vyznačuje střídavě plynulými odchylkami hrudníku a boků.Vizuálně se zdá, že tělo provádí vlnové pohyby.
 2. Osm .Pomáhá nejen posilovat svaly a spalovat tuk v oblasti břicha, ale také trénuje svaly stehen.Boky musí nakreslit číslo osm v horizontální projekci.
 3. Třepání .Výchozí pozice - nohy k sobě, kolena mírně ohnutá, boky provádějí rychlé kyvné pohyby nahoru a dolů.Pro začátečníka je obtížné to udělat správně.Ale dokonce 2-3 minutové denní cvičení tohoto cvičení pomáhá ztratit přebytečný tuk z břicha a ze stran, napnout svaly.
 4. Smile .Nohy jsou od sebe vzdáleny šířkou ramen, záda je rovnoměrně držena.Napínáním břišních svalů se snaží zvednout ochlupení.

Je vhodné provést všechna cvičení před zrcadlem a naučit se techniku ​​z video materiálů.

Pití čisté vody

Pokud víte, jak odstranit tuk z břicha a ze stran žen pomocí cvičení, musíte pít vodu v doporučeném množství. Toto řeší několik problémů:

 • aktivuje metabolismus;
 • normalizuje trávicí proces;
 • pomáhá snižovat spotřebované množství jídla;
 • zlepšuje vstřebávání prospěšných látek;
 • vyplavuje toxiny z těla.

  Pitná voda pro hubnutí

V průměru musíte denně spotřebovat asi 2 litry vody.Požadovaný objem však můžete vypočítat přesněji.Odborníci doporučují přirovnat 1 litr vody k 30 kg jejich hmotnosti, tj.množství pitné vody by se mělo zvyšovat v přímém poměru k hmotnosti.

Jiný přístup k výpočtu umožňuje stanovit množství vody v závislosti na obsahu kalorií v konzumované potravě: kolik kalorií se spotřebuje, kolik vody v ml se musí vypít plus půl litru vody shora.

Je důležité vědět nejen to, kolik vody potřebujete k pití, ale také jakou vodu k pití, jakou teplotu, od čeho a kdy přesně:

 1. Voda by měla býtčištěný, ale ne destilovaný - taková voda nedává účinek hubnutí.Měl by být očištěn od škodlivých nečistot, ale neměl by obsahovat užitečné minerály.Současně léčivá minerální voda není vhodná pro hubnutí, musíte si vybrat jídelnu bez plynu.Nejlepší volbou je voda pro kojeneckou výživu.K čištění vody můžete použít kvalitní domácí filtry (vyměnitelné kazety musí být včas vyměněny).Vařená voda pro hubnutí také není vhodná.
 2. Skladování vody v plastových lahvích není povoleno, protože plast obsahuje sloučeninu bisfenolu A, která po zahřátí přechází do vody.Je lepší dostat vodu do skleněné mísy.
 3. Voda by neměla mít vůni ani chuť.
 4. Teplota vody by měla být optimální - pokojová nebo teplá, tj.asi 23-40 stupňů.Horká voda zpomaluje trávení aledový zrychluje vzhled hladu.
 5. Případně vypijte sklenici vody při pokojové teplotě po probuzení, na lačný žaludek a poté proveďte ranní hygienu před snídaní.Výsledkem je proces trávení, tělo je očištěno od toxinů, objevuje se pocit plnosti žaludku, který zabraňuje přílišnému jídlu při snídani.
 6. Pití vody se doporučuje půl hodiny před každým jídlem s mírou.
 7. Jídlo se nesytí jídlem.Vyvarujte se příjmu tekutin a do jedné hodiny po jídle.
 8. Pijte vodu v malých doušcích.Pro snadnější kontrolu objemu nápoje můžete použít zkumavku.
 9. Před a během cvičení je třeba pít studenou vodu, aby se z těla odstranily toxiny, které jsou výsledkem cvičení.Hodinu před tréninkem vypijte sklenici vody.
 10. Pro dlouhodobý trénink (více než hodinu) musíte pít koktejly obsahující elektrolyty a glukózu.

Recept na nápoj na spalování tuků: 1 lžíce.teplá voda a 0,5 lžičkycitronová šťáva.Tekutiny je třeba mísit.Pijte denně drink na lačný žaludek.

Správná výživa - jak spalovat tuk na břiše a na bocích bez diety

Úbytek hmotnosti v břiše a po stranách dietou je možné, ale není nutné.

Správná výživa pro hubnutí

Odborníci na výživu doporučují:

 • jíst správnou stravu: jíst dobrou snídani, středně stolovat a stolovat s lehkým kousnutím;
 • jíst včas, se stejnou frekvencí po celý den;
 • naplánujte alespoň 5 jídel denně;
 • jedí malá jídla;
 • omezují příjem rychlých uhlohydrátů: čokoláda, pečivo, sladkosti;sůl a cukr, kořenitá a mastná, soda;
 • zvyšují množství ve stravě ovoce a zeleniny, čerstvého a dušeného masa a rybích výrobků s nízkým obsahem tuku, mléčných výrobků, obilovin, horkých polévek, zeleného čaje;
 • regulují množství tuku vstupujícího do těla, ale nevylučují jeho použití úplně.Norma příjmu tuků i pro hubnutí je 20 - 40 g.

Hlavní věcí je přesunout zaměření na spotřebu rostlinných tuků a tuků obsažených v mléčných výrobcích, které nebyly podrobeny tepelnému ošetření.Tuky obsažené v smažených, uzených a sladkostí by měly být vyloučeny.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Jaká jídla spalují tuk

Odborníci na výživu identifikovali seznam potravin, které pomáhají spalovat tuk na břiše a na stranách žen. Patří sem produkty jako:

 • otruby obsahující vlákninu, vitamíny a další prospěšné látky;
 • bílé zelí a řasa jsou také bohaté na vlákninu a užitečné látky;
 • celer;
 • okurky a tykev - regulují rovnováhu voda-sůl;
 • grapefruity a jiná citrusová ovoce - spalování tuků v důsledku obsahu kyseliny;
 • ananas - zlepšuje trávení;
 • fermentované mléčné výrobky - bohaté na živiny, zlepšují pohyblivost střev;
 • zázvor - zvyšuje sekreci žaludku;
 • zelený čaj - přírodní kofein spaluje nejen podkožní tuk, ale také vnitřní tuk.Můžete pít několik šálků čaje denně při absenci negativních reakcí na tělo;
 • luštěniny - při trávení se vynakládá velké množství energie;
 • červené víno - při konzumaci 100 ml denně rozkládá tuk;
 • křen - enzymy v něm obsažené rozkládají tukové buňky;
 • skořice - má také vlastnosti spalování tuků.

Dieta na hubnutí

Pokud se rozhodnete zhubnout dietou, musíte si vybrat jednu, která spotřebuje méně kalorií, než kolik se spotřebuje během dne, ale necítit hlad.

Strava pro hubnutí

Příklad dietního menu na jeden den:

 1. Snídaně: vejce -2-3 ks., 1 bochník s tenkou vrstvou nízkotučného sýra, pokrytý hlávkovým salátem a kruhem rajčat na vrcholu, neslazený zelený čaj.
 2. Druhá snídaně: ovoce (kromě banánů, hroznů) + 5-6 malých ořechů.
 3. Oběd: kuřecí prsa bez kůže nebo hovězího tuku bez tuku - 200 g plus vařená pohanka bez soli nebo luštěnin s dušenou zeleninou - 100 g.
 4. Odpolední svačina - zeleninový salát ochucený jogurtem.
 5. Večeře: dušená ryba s přílohou z čerstvé nebo dušené zeleniny, ovoce.

Další možnost:

 1. Snídaně dle vašeho výběru: kukuřičná kaše se strouhanousýr - 150 g;ovesné vločky s mlékem nebo ovocem (lze vařit v mléce a vodě) - 150 g;omeleta ze 2 vajec.
 2. Druhá snídaně: 1 lžíce.kefír.
 3. Oběd na výběr: dušený pollock - 200 g, salát z okurky - 100-150 g;kuřecí prsa bez kůže - 200 g se světlým salátem bez majonézy - 100 - 150 g.
 4. Odpolední svačina: 1 citrusové ovoce, banán nebo jablko podle vaší volby.
 5. Večeře na výběr: chobotnice s jogurtem - 150-200 g;vařená ryba, maso nebo kuře - 150 g se zeleninou v surové nebo dušené formě - 70 - 100 g.

Pokud tělo vyžaduje přísnější stravu, jsou účinné diety jako pohanka a kefír, které však naznačujívážná omezení, včetně zdraví, ne každý může odolat takové stravě.

Je mnohem užitečnější držet se šetrnější stravy, než „zlomit“, aniž by dokončil tvrdou.

Pohanka se duší vroucí vodou, zabalená a ponechaná přes noc, nelze přidat sůl a cukr.Na den musíte jíst 100 g obilovin.Můžete pít neomezenou vodu a kefír.

Drží se takového menu po dobu 3, 5, 7 nebo 14 dní.Delší nedoporučujeme.

Strava kefíru je jiná.Můžete pít 1,5 litru kefíru denně po dobu 3 dnů, aniž byste konzumovali jakékoli jiné jídlo.

Je možné dodržovat šetrnější režim během stejných 3 dnů: nahradit druhou snídani a odpolední svačinu 1 polévkovou lžičkou.kefír, jíst omeletu na snídani, kuřecí polévku na oběd a vařenou rybu na večeři - vše ne více než 200 ga pít se sklenicí kefíru.

Měl by skončit přísnou stravoupostupný.V každém případě je nemožné vrátit se k neomezené spotřebě uhlohydrátových, mastných a kořenitých potravin - veškeré úsilí bude zbytečné.

Masáž pro redukci břicha doma

Masáž pomáhá zrychlovat pohyb krve a lymfy, proto se toxiny účinně vylučují a odbourává se tuk.

Masírujte břicho

Při použití této techniky stačí pracovat 15–20 minut denně.

Masáž se provádí na lačný žaludek.Vhodný čas je ráno po spánku nebo hodinu před jídlem.

 1. Předpokládají počáteční polohu při ležení, nohy jsou ohnuté a spočívají na nohou, což pomůže uvolnit břišní svaly.Masáž lze provádět při ležení v posteli nebo na podlaze, na speciálním koberci.
 2. Nejprve se lehce vyladí žaludek hnětením ve směru hodinových ručiček.Můžete to udělat v kruhu, měnící se průměr.
 3. Po půl minutě se tlak zesiluje - kůže by měla zčervenat.Pokračujte ve cvičení dalších 5 minut.Cílem je zvýšit průtok krve.
 4. Potom jdou do sprchy a pokračují v nárazu pomocí sprchy.Masírujte žaludek proudem vody po směru hodinových ručiček - přímo do pupku, pak jděte do stran.
 5. Teplota vody se může měnit z horké na studenou a naopak.
 6. Potom si otřete oblast břicha osušku.
 7. Opět zaujměte výchozí polohu vleže, nohy ohnuté.
 8. Uchopte záhyby kůže na břiše a podkožní tuk, objeví se tolerantní bolest.
 9. Žaludek uklidňujehladil.
 10. Potom se záhyby kůže zachytí dlaní jedné ruky a záhyby prstů druhé ruky, čímž se vytvoří brousicí pohyby.

Taková masáž je podle odborníků schopna dosáhnout znatelných výsledků po dvou týdnech pravidelného výkonu.

Zábaly břicha a boků

Aby zábal na spalování tuků poskytoval maximální výsledky, je třeba se před drhnutím horkou sprchou omýt, což otevře póry.Po nanesení kompozice je žaludek obalen přilnavou fólií, tato zóna je izolována.

Je nutné udržovat kompozici v průměru půl hodiny, ale trvání závisí na agresivitě kompozice.Po sezení se směs omyje teplou vodou a poté se nanese krém.Procedura se provádí 1-2krát týdně po dobu 1-2 měsíců.

 1. Zlato plus hořčice. Med musí být roztaven, ale ne v ohni, ale ve vodní lázni, aby se zachovaly všechny užitečné prvky.Potom si vezmou hořčici - 2 polévkové lžíce, cukr - 2 polévkové lžíce, špetku soli, ocet - 0,5 lžičky.a 1 polévková lžícerostlinný olej - smíchejte, přidejte vodu tak, aby hmota získala konzistenci zakysané smetany a nechte ji vyluhovat na tmavém místě po celý den.Směs by měla problémovou oblast dobře zahřát, ale ne spálit.Procedura se provádí každé 3-4 dny.Kurz - 15 procedur.
 2. Balení octem. Bude to vyžadovat 6% octa z jablečného moštu.Musí se zředit vodou v poměru 1: 1. Potom si musíte vzít list a po navlhčení v octu jej zabalit.Pak byste se měli zahřát.Během procedury pijímalinový čaj.To stimuluje pocení, což je účel postupu.Pokaždé se doba postupu postupně prodlužuje z půl hodiny na 2 hodiny.
 3. Bude tomleté ​​kávy- 100 ga 1 polévková lžíce.zlato.Složky se smísí a zředí vodou.Hmota by měla být dobře rozprostřena.Aplikujte kompozici na problémovou oblast, zabalte ji do filmu a zahřejte.
 4. Předchozí recept lze zlepšit přidáním 0,5 lžičky.mletý červený pepř.
 5. Je třeba vzítřasy- 100-200 ga nalít 1 litr teplé vody.Řasy by měly namočit po dobu 20 minut.Pak by měly být jednoduše naneseny na kůži ve formě obkladu, potaženy fólií a zabaleny.Doba expozice je 1 hodina.

U žen byla tato látka považována za velmi účinnou při odstraňování tuku z břicha a ze stran.Ovinovací obaly se však nedoporučují ženám s chorobami, ledvinami a kardiovaskulárními chorobami, těhotenstvím a problémy se žilami a kůží, protože to je komplikací.

Navzdory skutečnosti, že spalování tuků na břiše a na bocích je poměrně obtížný úkol, provedení optimální kombinace cvičení, masáže, zábalů těla a dalších doplňkových opatření pomáhá odstranit tělesný tuk v krátké době.

Video o tom, jak odstranit tuk z břicha a ze stran žen

Užitečné video o ztrátě tuku na břiše a stranách domu