Jak odstranit ochablé tváře, utáhněte ovál obličeje za 1 den.Cvičení, strava, péče

Bez ohledu na to, jak by ženy chtěly, ale mládí prochází a postupem času vyvstává otázka rozšíření krásy a bezpečnosti utaženého obrysu obličeje.

Jak odstranit líce za 1 den - pomůže integrovanému přístupu k problému.

Je možné doma dotáhnout konturu obličeje

Kvůli určitým okolnostem není vždy možné navštívit kosmetické salony a nechat se hýčkat masami.již masky a další procedury péče o pleť.

Nenechte se naštvat a nevzdávejte se.Péče o obličejmožné doma.

V boji proti ochablým tvářím se používá celá řada metod, včetně jídla.Při pohledu do ledničky tam pravděpodobně najdete pomocníky pro zvedání, na jejichž základě se vyrábějí obličejové masky.

Masky vyživují pokožku a pomáhají zlepšovat barvu a utahovat obrys obličeje.

Kromě kosmetických metod existují i ​​různá cvičení a masáže , které rovněž pomáhají působit na „buldokové tváře“.Hlavní věcí je nezačínat se a nepřivádět situaci do kritického bodu, kdy nic nepomůže, s výjimkou chirurgického zákroku.

Hlavní způsoby, jak se zbavit ochablých tváří

Hlavní metody, jak se zbavit ochablých tváří, lze považovat za následující:

 • moderníkosmetické procedury;
 • cvičení;
 • vlastní masáž;
 • správná výživa;
 • masky.

Za 1 den se vzhled nezmění, alepravidelná péče o sebe povede k tomu, že se zbaví ochablých tváří i obecné zlepšení obrysu obličeje .

Dieta na hubnutí tváří

Pokud pro hubnutí dodržujete dietu, nadváha opouští všechny části těla.Všichni odborníci na výživu jednomyslně tvrdí, že strava by neměla být krátkodobá, ale měla by se stát způsobem života.

V souladu s tímje lepší nesnižovat množství a kvalitu konzumovaných potravin, ale naučit se, jak správně jíst .Ve stravě každého člověka jsou výrobky, které přispívají k rychlému přibírání na váze, včetně obličeje.

K těmto výrobkůmzahrnují následující:

 • sladká a mouka;
 • sůl;
 • omáčky na bázi majonézy a kečupu;
 • pivo a lehké občerstvení;
 • polotovary;
 • alkohol.

Tento seznam by měl být buď zcela odstraněn, nebo by mělo být používání uvedených produktů na minimu.

Nahraďte tyto výrobky užitečnými produkty, které podporují správný metabolismusa v důsledku toho úbytek hmotnosti.

Mezi užitečná jídla patří:

 • ovoce a zelenina;
 • vápenaté produkty;
 • obiloviny bohaté na vlákninu;
 • čistá voda nejméně 2 litry denně;
 • zelený čaj.

Sladké lze nahradit malou hrstkou sušeného ovoce , dvojicí dlaždic z hořké čokolády nebo proteinovou tyčinkou.

Gymnastika pro zbavení tváří

Obecně se uznává, že gymnastika je pro tělo čistě povoláním.Tvář má ale také svaly, které mají tendenci se protahovat a ztrácet svou pružnost.

Systematické provádění cvičení povede v krátkém čase k požadovanému výsledku.

Kůže ztuhne a pružně, ochabne, zmizí, vrásky se vyhladí. Pokud jde o zpřísnění těla, obličejová cvičení jsou zaměřena na konkrétní oblast.Je lepší hrát každý den nebo alespoň každý druhý den.

Cvičení pro zpřísnění obličejových svalů

Tento přístup odborníci nazývají budování obličeje, tj.fyzická cvičení pro korekci tvaru a obrysu obličeje bez chirurgického zákroku. Výsledky faceliftu se sadou cvičení po 2 týdnech.

Masáž očních víček

Díky tomuto cvičení se zvyšuje krevní oběh, zvyšuje se svalový tonus. V důsledku toho se kůže napne.Ruce je třeba stisknout tak, aby palec byl nahoře.Jemně vmasírujte víčka bez tlaku: 5krát ve směru hodinových ručiček a 5 proti.

Pro svrchní svaly

Pomocí tohoto cvičení můžete zabránit tvorbě svislých vrásek mezi obočím. Špičkami ukazováčků lehce zatlačte na oblast na začátku obočí a zamračte se. Po 2-3 s, relaxujte.Opakujte 10krát.

Facelift

Jasný obrys obličeje je jedním z prvních kroků k přitažlivosti a mládí. Cvičení pomůže nakreslit jasné linie, napnout pokožku a odstranit vrásky v rozích úst.

Pomocí systematické gymnastiky a masáže obličeje můžete utáhnout obrysy a zbavit se ochablých tváří.

Chcete-li provést toto cvičení, vyčnívejte spodní ret z dolů tak, aby byly spodní zuby odkryty. Čelisti zaťaté, napětí v bradě cítilo. Pomalu opakujte 5krát.

Zvednutí spodní části obličeje

Toto cvičeníposiluje, upravuje svaly brady a oblast pod ní .K tomu je třeba si sednout, narovnat záda a narovnat ramena.Nakloňte hlavu dozadu, abyste cítili napětí v krku.

Rty by se měly ohýbatsláma a táhněte dopředu, jako by na polibek. Počkejte 3 s a relaxujte.Běží 8krát.

Cvičení, která opravují tvar a velikost tváří

Pomocí jednoduché sady cvičení se můžete zbavit povislosti, nadměrné otoky nebo nepravidelného tvaru tváří.V tomto případě jsou lícní kosti výraznější a tvář vypadá tenčí.

Nasazení

Rty jsou pevně stisknuté.Měli byste co nejvíce nafouknout tváře a zůstat tak 15-20 sekund.Uvolněte se a lehce pohladte dlaně.Dálemusíte nafouknout tváře zrychleným rytmem a vyfouknout je stiskem rukou .Opakujte 15-20 krát.

Úšklebek

K provedení cvičení musíte lehce zvednout tváře, jako u úšklebku. Je důležité, aby byly zapojeny pouze svaly líc a už ne. Proveďte během 2-3 minut.

Trubice

Je nutné rty přehnout pomocí trubice a natáhnout je dopředu. Proveďte popisné kruhové pohyby po dobu 2 minut.

Válcovací vzduch

K provádění cvičení byste se měli se širokým úsměvem usmívat a nasávat vzduch do tváří. Balón pomalu přetočte z jedné tváře na druhou.

Cvičení proti baculatým tvářím

Otok v oblasti tváře je způsoben nejen genetickou predispozicí, ale také svalovou slabostí na tomto místě.

Následující cvičení pomohou snížit objem tváří a dát tváři jasný obrys:

 1. Držte tužku za zubya vtáhněte jičísla, písmena, čísla atd. Toto cvičení provádějte po dobu 3 minut.
 2. S otevřenými ústy zabalte rty dovnitř. K provádění lisovacích pohybů rtů na zubech.Líce a rty by měly být napnuté.Po pocitu napětí se uvolněte.Opakujte 5-8krát každých 10 sekund.
 3. Zavřete oči a zřetelně pohybujte svými rty , jako by byla vyslovena slova „Auh“ a „Woohoo“.

Cvičení pro zvedání lícních kostí

Expresivní lícní kosti jsou základem krásného obrysu obličeje.Jejich jasný obrys dává vzhled ženskosti a jistou aristokracii.

Chcete-li zpřísnit lícní kosti, musíte pravidelně provádět následující cviky:

 1. Ukazováčkem pohybujte tváří pod zuby. S pomocí svalů odolávat, jako by se snažil tlačit zpět.Takto pracujte na každé straně 8krát.
 2. Sevřete dlaně do pěsti. Použijte klouby k popisu pohybů podél lícních kostí , počínaje nosem po chrám.Můžete střídat strany nebo dělat oboje současně.
 3. Sedět rovně s rovným hřbetem.Podívejte se před sebe. Spusťte rohy rtů a napněte svaly lícních kostí a tváří. V této poloze chvíli vyčkejte a uvolněte se.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro tvarování obličeje, omlazení, svalový tonus.Master class by Elena Karkukli

Masáž obličeje, která odstraňuje tváře

Chcete-li se naučit, jak vizuálně odstranit líce, musíte se obrátit na vizážistku, který vybere nejlepší make-up.

Aby se skutečně odstranily tváře, je nutné provádět nejen gymnastiku, ale také masírovat- to je nejen užitečná, ale také příjemná procedura.Masáž uvolňuje, ladí pozitivně a zlepšuje krevní oběh v cévách.

Jak je známo , zvýšený průtok krve do tkání přispívá k jejich elasticitě .Existuje několik typů masáž obličeje: jen rukama, pomocí medu a pomocí ručníku.Bez ohledu na to, jaký typ je vybrán, by měla být pokožka očištěna a osušena ručníkem.

Masáž rukou

Před provedením masáže očistěte pokožku obličeje a naneste na ni krém. Doporučuje se používat tučně, aby ruce klouzaly lépe po povrchu a pokožka se neroztahovala.

Začněte hladkými a lehkými poklepávacími pohyby.Další, štípání jít od lícních kostí do chrámů.Všechny pohyby se provádějí zdola nahoru.Je třeba sevřít a vyhladit vrásky a vrásky. Je důležité neprotáhnout kůži během zákroku.

Masáž ručníkem

Malá froté ručník by měl být navlhčen bylinnou infuzí (heřmánek, měsíček, šalvěj).Poté si vezměte konce ručníků a spojte ruce. Je třeba ostře, ale mírně roztáhnout ruce do stran, aby se vyrobila světlá bavlna. Takové lupínky musí projít všemi problémovými oblastmi na tváři.

Medová masáž

Fingertipsby měl být spuštěn do nádoby s přírodním medem, pak aplikovat na obličej s pohyby poklepáním.Několikrát štípal do tváře.Stiskněte prsty na kůži a rychle je odtrhněte.

Kosmetika, která napíná tváře

Cvičení a masáž jsou velmi účinné při potírání nepravidelných oválných tváří a ochablých tváří. Pokud je však přístup k problému komplexní, nemůžete se obejít bez kosmetických prostředků.

Může se jednat o krém se zdvihovým účinkem, masky pro salon nebo obchod a domácí recepty. Krémy se zdvihovým účinkem lze zakoupit v salonech, obchodech nebo lékárnách:Q10 (koenzym) od NiveaVisage, smetana Lift-asset od Vichy, SoinNoir (noční smetana) od Givenchy et al.

Člověk by však neměl očekávat zázrak pouhým použitím krému - je třeba jej kombinovat s jinými metodami.Masky se lépe vypořádají s problémem utažení kůže na tvářích a na tváři jako celku.

Existuje mnoho receptů na masky, od nichž lze rozlišit následující:

 1. Vaječná maska. Beat protein z jednoho vejce až do pěny.Podle typu pokožky přidejte med (suchý) nebo ovesné vločky (mastný).Naneste na obličej a počkejte 10-15 minut.Opláchněte vodou při pokojové teplotě, poté opláchněte chladem.
 2. Kvasinková maska. Čerstvé droždí (50 g) se zředí teplou vodou až do konzistence zakysané smetany.Přikryjte ubrouskem a nechte celý den na teplém místě.Poté naneste silně na obličej a počkejte 20 minut.Opláchněte teplou vodou.
 3. Ovesná maska. Hercules v obilovině nebo mleté ​​nalijte horkou vodu a nechte vyluhovat 1-2 minuty.V případě potřeby můžete přidat med nebo jogurt.Naneste na obličej a masírujte podél masážních linií.Opláchněte.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Make-up a účes, opravné tváře

Správně zvolený účes a superponovaný make-up mohou působit zázraky vzhledem.

Pomocí make-upu si můžete nejen dát individualitu, ale také napravit stávající nedostatky.

Aby bylo možné pomocí kosmetiky dosáhnout tváře správného obrysu, je třeba vzít v úvahu následující:

 1. Toto není všelék na nadváhu a napnuté svaly. Na 1 den neodstraňujte celé tváře ani s kosmetikou, bez ohledu na to, jak tvrdě to zkusíte.
 2. Je nutné správně korigovat obrysy obličeje , jinak lze situaci pouze zhoršit.
 3. Opravná opatřeníby neměla vypadat jako maska ​​na obličeji.
Chcete-li se dozvědět, jak odstranit tváře během 1 dne pomocí make-upu, obraťte se na vizážistku.Pomocí správně aplikované kosmetiky můžete vizuálně upravit obrysy obličeje.

Kosmetický vak by měl mít korektory různých odstínů, prášku a červenání.Velké líce jsou obvykle tmavé s tmavou barvou a zvýrazněny červenáním.Chcete-li to provést, nakreslete čáru od středu tváří k víčkům a dobře ji zastíňte.Pod lícní kosti se umístí červenání.Tento přístup je schopenvizuálně omezte obličej.

Co se týče účesu, který může otok skrýt, vše záleží na původním obrázku. Pro majitele silných dlouhých vlasů je vhodné narovnání. Rovně padající vlasy natahují obličej a zakrývají jeho objem.Stejný účinek má ohon nízkoocasý.

Rovněžhodně pomáhá účesový „prodloužený stříška“ pod lícními kostmi .Vhodné je také stříhání v kaskádě.Při výběru barvy vlasů byste se neměli uchýlit k jasným barvám.Pokud chcete rozmanitost, můžete zvýraznit.

Při snaze o změnu vzhledu je hlavní věcí znát smysl pro proporci.

Bez ohledu na to, kolik kosmetologů by se jim nelíbilo nebo slíbilo, během jednoho dne se člověk nemůže zbavit ochablých a velkých tváří.Změněný životní styl a integrovaný přístup jsou hlavními spojenci při řešení uvažovaného problému.

Užitečná videa o tom, jak si vyčistit tváře během 1 dne

Efektivní gymnastika pro tváře a lícní kosti (budova Facebook):

Jak odstranit líce za 1 den pomocí masáže - praktická doporučení specialisty: