Jak odstranit druhou bradu doma za týden.Cvičení nebo chirurgický zákrok, masky, masáže

Hlavním důvodem ztráty čistoty oválu obličeje je snížení pružnosti pokožky, ukládání tuku v oblasti brady.Doma je možné odstranit druhou bradu za poměrně krátkou dobu.

K tomu metody, jako jegymnastika a masáž obličeje, kosmetické procedury k vyhlazení oválu obličeje a odstranění tělesného tuku bez poškození těla.

Cvičení z druhé brady ]

Volba cvicení přímo souvisí s identifikací možných příčin vzhledu druhé brady pomocí lékaře.Může to být:

 • slabý svalový tonus;
 • dědičnost;
 • věkové rysy;
 • anatomie obličeje;
 • s nadváhou;
 • strava atd.

V mnoha ohledech může být vzhled druhé brady spojen se špatnými návyky, které se shýbají při chůzi nebo sezení, spaní na vysokých polštářích.

Druhé brady je možné odstranit v krátké době díky zvláštním cvikům doma, před nebo místo nutnosti plastické chirurgie.Tato cvičení pomáhají posilovat svaly dolní části obličeje /krku, zabraňují jejich atrofii a zvyšují pružnost pokožky.

S knihou

Praxe potvrdila, že při každodenním rytmickém chůzi s knihou na hlavě po dobu 10 minut denně se posilují svaly krku a zad, zvětšuje se jejich tón, zlepšuje krevní oběhpo celém těle a dvojitá brada přirozeně odchází.

Při provádění „chůze“ byste měli udržovat záda rovně, hlavu s obličejem bez výrazu obličeje a bradu se těšit (zvednutou).

Pro zjednodušení úkolu se provádí v sedu , konkrétně musíte:

 • sedět vzpřímeně;
 • narovnejte ramena;
 • položte knihu na hlavu ;
 • udržujte rovnováhu po dobu až 10 minut.

S jazykem

Jak odstranit druhou bradu doma v krátkém čase - jazyk může pomoci.Zpevněním hyoidního svalu je dynamika tvorby nežádoucího „náhrdelníku“ skutečně oslabena.

 1. Provedení cvičení zvaného „vrcholy a nížiny“ spočívá v maximálním vyčnívajícím jazyku.uvolněnými rty a dotykem na špičku nosu.Poté musíte zkusit dostat spodní část brady.Cvičení opakujte nejméně 5krát.
 2. Jednou z možností pro účinné cvičení je také vysunutí zkrouceného jazyka napodobením lakování.Procedura trvá 30 sekund až 25krát.
 3. Jazyk je možné procvičovat kreslením různých čísel ve vzduchu.Největší svalové napětí nastává během „psaní“ osmi.V tomto případě dochází k terapeutickému střídání zátěže různé intenzity na krku, dolní oblasti obličeje.

S rty

Doma je možné odstranění druhé brady v krátké době díky aktivní účasti rtů při provádění různých cvičení spolu s jazykem, zuby, ústy a patra.

Zde můžete použít možnosti jako:

 1. Maximální prodloužení rtů na obou stranách se zaťatými zuby a postupně se zvyšující tlak na patro jazykem.V tomto případě by měly být bradové svaly silně napnuté.Tento stav musí být držen po dobu až 5 sekund, následuje relaxace po dobu 3 sekund.Mnohonásobnost výkonu - až 8krát.
 2. Napodobení polibku žiraf: zvednutí hlavy nahoru, tlačení čelisti dopředu, skládání rtů „trubicí“.Zjevné napětí v krku by mělo být udržováno po dobu až 8 sekund (opakujte nejméně 5krát).
 3. Střídavě silné tahání spodního rtu přes horní ret s jeho postupným přístupem k bradě.Zpět s uvolněnými ramenysoučasně by měla zůstat rovná a hlava s pohledem směřujícím dopředu - mírně hodená dozadu.

se vzduchem

Odstranění druhé brady doma během krátké doby pomáhá takovému cvičení, jako je „hraní se vzduchem“:[[PN 106]

K tomu je třeba vtáhnout vzduch do úst 10krát, jako by ho pumpoval dovnitř, a pak se zvukem, prudkým uvolněním stiskem tváří.

Cvičení je možné provádět jiným způsobem: zhluboka se nadýchněte, zavřete rty a naplňte ústa, dokud se tváře nenaplní.Pak byste na ně měli přitlačit dlaněmi, až ucítíte svalové napětí se zpožděním tohoto stavu až na 5 sekund.

Poté musíte pomalu uvolnit vzduch z úst a uvolnit se.Opakujte až 10krát.

Svahy

Svahy by měly být prováděny hladce, protože ostrost není bezpečná a snižuje jejich účinnost .S 15násobným vzestupem brady nahoru se sklonem dozadu a snížením dolů je třeba si ji představit (bradu) jako těžkou.Krk by měl být vytažen při snižování ramen.

Na konci cvičení musí být hlava na několik sekund držena.Děje se to v sedu s rovnými zády, narovnanými rameny.Pro posílení práce svalů lze také podepřít bradu pěstí a vytvořit tak odpor vůči dolní čelisti.

Je praktikováno provádět různé naklápění hlavy (nahoru-dolů, doleva-doprava) stejným jemným tempem.

Roztočení

Roztočení je druh svahů vdynamika, která má obrazové jméno „Fidget“.Plné kruhové rotace se provádějí ve formě jejich hladkých přechodů z jedné do druhé polohy.

Nejprve hlava jemně „jede“ z jednoho ramene na hrudník a zády k druhému rameni nebo „zezadu doleva-dopředu-doprava“ 5-10krát, a pak v opačném směru.

Otáčení hlavy je jedním z účinných cviků, které pomáhají odstranit druhou bradu v krátké době doma.Jak to provést správně, je znázorněno na diagramu

Když se v krku objeví nepohodlí, snižuje se amplituda rotace.Možnost otočení brady pouze k ramenům je možná.Takové jednoduché kruhové rotace mohou být také dobrou profylaxí proti osteochondróze.

Trénink řeči

Tato cvičení jsou často označována jako filolog. Jejich podstatou je vyslovovat samohlásky s maximálním napětím svalů obličeje, natahovat rty a otevírat ústa.

Během mluvení by měl být krk narovnán a pohled směřoval přímo dopředu.Technika:

 • Nejprve musíte natáhnout rty písmenem „y“ a tuto polohu fixovat na několik sekund;
 • Potom je natáhněte, nahlas vyslovte jednu z ostatních samohlásek a pokuste se dotýkat se špičkou nosu spodní ret až 10krát;
 • Poté 3-5 minut k neuspěchaným pohybům čelisti zleva doprava a obráceně;
 • Nakonec v rovnoměrně usazené poloze sklopte hlavu dozadu (na 10 sekund) s pevně zavřenými ústy.Opakujte - 5krát.

Facebuilding

Facebook je fitness oblast, která zahrnuje řadu cvičení, která kombinují svalový trénink, masáže a obnovení ostrosti tvaru obličeje.

Cvičení zaměřená na budování obličeje pomohou odstranit druhou bradu v krátké době doma.

Zde je jedna z jeho nejoblíbenějších možností domova, která trvá až 5 minut:

 1. Vezměte si do úst tužku a do vzduchu napište své jméno a příjmení.
 2. Vystavení čelisti prodlouženým dolním rtem při napínání svalů (10krát po dobu 30 sekund).
 3. Vyhlašujte samohlásky napětím dolních svalů děložního čípku.
 4. Zavřete ústa a vzduch do ní nasávaný nosem se střídavě převaluje mezi našpulenými tvářemi.Po 8 až 10 opakováních ji postupně „uvolněte“ z pootevřených úst.
 5. Několikrát intenzivně tlačit na oblohu napětím jazykem.
 6. „Nakreslete“ nataženým jazykem číslice osm a snaží se dosáhnout špičky nosu.

Tato možnost budování tváře je také možná:

 1. 10krát táhne bradu „dozadu a dopředu“.
 2. Hladký desetinásobný pohyb celé spodní oblasti obličeje k koncům levého /pravého ramene.
 3. Cvičení „Wave“: vytažení obličeje napodobením potápění.
 4. Otáčí se ve směru nebo proti směru hodinových ručiček (5krát v obou směrech).
 5. Podepření čelisti rukou, s odporem.

Tato cvičení kombinovaná s dalšími kosmetickými procedurami pomáhají vylepšovat ovál obličeje tím, že se zbavují vrásek, posilujísvaly krku, tváře.

Obličejová gymnastika

Obličejová gymnastika zahrnuje různá cvičení zaměřená na zlepšení subkutánní mikrocirkulace, metabolických procesů na buněčné úrovni, školení svalů dolní části obličeje, krku a ramenního pletence.Dávají dobrý vnější účinek: pružnost, pevnost pokožky obličeje s odstraněním drobných vrásek.

Účinná cvičení:

 1. „Loader“. Sečteno a podtrženo, zdvihá se imaginární těžká váha.Sestává z každodenního šestinásobného pečlivého naklápění hlavy dozadu a jejího návratu do původní polohy;
 2. Horizon. Provádí se ležící na rovném povrchu s rukama hozenými za hlavu.S napjatými svaly v horní části těla by měla být hlava s rukama odtržena z podlahy bez zvedání ramen a po dobu 3 minut se neustále dívejte na špičky prstů.Poté se těžké tělo uvolní a znovu si lehne.Akce se opakuje nejméně 10krát.
 3. „Odpor.“ Provádí se sezení pomocí pěsti podporujících spodní část brady.Zpočátku se hlava naklání co nejvíce dopředu a několikrát překoná tuto překážku.Počáteční stres by měl být nahrazen únavou obličejových svalů;
 4. "Caprice." K tomu je třeba naklonit hlavu dozadu (ne náhle), zatáhnout spodní ret na horní a potom ji přitáhnout ke konci brady.

Je důležité, aby alespoň 15 minut bylo věnováno denně gymnastice obličeje

Výše ​​uvedené metody obličejegymnastika se musí mezi sebou střídat.

V tomto případě by se měly kombinovat s použitím speciálních obkladů, masáží, vhodné stravy a odpočinkového režimu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody. ​​

Samomasáž

Je také možné odstranit druhou bradu bez návštěvy salonu doma v krátké době, jako je například samomasáž.Provádí se pomocí vlastních rukou ve vhodnou dobu pomocí živin.

Masáž pokožky, vytvoření liftingového efektu, zlepšení krevního oběhu, metabolismu a vstřebávání tuků.

Na základě individuálních charakteristik kůže, fáze vývoje druhé brady a zaměstnání může být tato manipulace prováděna 3-4 krát týdně po dobu 15 minut.Existuje mnoho metod self-masáže, které vám umožní vybrat si z nich nejvhodnější pro domácí použití.

Algoritmus pro použití kterékoli z těchto metod zahrnuje následující procesy:

 1. Umyjte si ruce a osušte.
 2. Naneste výživný /masážní /anticelulitidový krém nebo gel na pokožku dolní části tváří, čelisti, brady, předem navlhčenou odvarem medu nebo růžové vody.
 3. Propláchněte oblast pokožky zadními dlaněmi, počínaje středem brady po ušní lalůčky a naopak, zrychlujte mírným tlakem prstů.Dokončete tuto fázidoporučeno kruhovým broušením celé brady.
 4. Změňte tlak nejprve pomalými a poté rychlými světlými patami na zadní straně a poté druhou rukou.Výskyt pocitů znecitlivění kůže signalizuje potřebu dokončit tyto činnosti.
 5. Po tomto „zahřátí“ je škubání nejúčinnější metodou proti druhé bradě.Provádí se malými prsty (palcem a ukazováčkem).Při masáži se pokožka neroztahuje, ale jako by se tlačila dovnitř.
 6. Shromážděte tváře do rukou spodní části obličeje a začněte je „hnětet“ jako těsto, pak hnětet.Tempo těchto akcí neustále roste.
 7. Dokončete vlastní masáž počátečními pohyby - lehkým hladkáním, kruhovým třením.

Medová masáž

Podle odborníků stojí za to začít s přírodním medem.Před zákrokem musí být zahřátý ve vodní lázni, aby se získala kapalná konzistence.Med, stejně jako všechny masážní výrobky, se nejprve aplikuje na bradu (od středu k oběma ušním kýlům).

Poté jsou akce prováděny analogicky se samomasáží.Po zčervenání epitelu se med omyje teplou vodou a namazá krémem vhodným pro konkrétní typ pleti.

Je třeba poznamenat, že med je kontraindikován u lidí s křehkými cévami na bradě a náchylných k alergiím na tento produkt.

Domácíprostředky

Dostupné recenze ukazují, že použití zvláštních cvičení, samomasáže spolu s domácími prostředky pomáhají dosáhnout požadovaného výsledku mnohem rychleji.

Použití ručníku

Jednoduchý, vlhký ručník by měl být stočen s koudelem pro příležitostné jemné poklepání na bradu.To je dovoleno jak během koupání, tak v procesu krátkodobé relaxace z každodenních činností.

Tato metoda umožňuje minimalizovat náklady na úsilí, čas a nepostřehnutelně blíže k požadovanému účinku.Tato jednoduchá technika přispívá k přirozenému zpřísnění svalů, osvěžuje barvu pleti a dodává jí dobře upravený vzhled.

Vytahovací masky

Mezi různými domácími způsoby zacházení s druhou bradou patří kategorie vytahovacích masek mezi nejoblíbenější.Připravené ze zcela dostupných komponent, účinně obohacují buňky o vitamíny, stopové prvky.

V nich obsažený kolagen a elastin přispívají k napínání pokožky, dodávají jí pružnost a mladistvý vzhled.Díky tomu získají kontury obličeje nedotčenou čistotu, zbavují se visících tváří, vrásek na bradě.

Charakteristickým rysem utahovacích masek je jejich trojnásobné použití za týden (po 1 dni).

Takové masky lze nanášet v tenké vrstvě pouze na spodní část obličeje, kterou je třeba upravit, počínaje bradou, přední částí krku ana hrudník.

Poté se bradová šňůra na 0,5 hodiny zabalí do obvazu gázou a poté se při pokojové teplotě promyje vodou.

Je užitečné vědět, že hlavní podmínkou postupu je příprava a použití směsí pouze přírodních produktů, které nevyvolávají alergické účinky.

Doba trvání procedur je u půltýdenního kurzu až půl hodiny.

Masky by měly být použity ihned po přípravě a pouze při ležení

Kvasinková maska ​​

Odstraňte druhou bradudoma pomáhá produkt, například pekařské kvasnice.

Recept na přípravu a použití kvasnicové masky:

 1. Rozmleté ​​droždí smíchejte se 3 lžičkami.lTekutiny (voda, mléko) a mleté ​​na pastovitou hmotu bez hrudek.
 2. Výsledná kaše se umístí na půl hodiny na teplé místo (dokud se nevytvoří pěna vyvýšených kvasinek).
 3. Směs se míchá a nanáší se na problémovou oblast fixací látkou /gázou /obvazem.
 4. Po vyschnutí masky a charakteristické tvorbě husté kůry omyjte teplou vodou.
 5. Jílová maska ​​

  Způsob přípravy jílové masky je zředit 2 lžíce.lhlavní přísada v teplé tekutině (mléko, zelený čaj).

  V závislosti na typu kůže, jejích věkových charakteristikách je vybrána barva hlavní složky:

  • červená, šedá vyhovuje stárnoucí kůžijíl;
  • suchá - bílá, zelená hlína;
  • tučné -modrá, černá hlína;
  • normální - jíl jakékoli barvy.

  Do kaše je povoleno přidávat různé živiny (5 g éterického oleje, 2 g hroznového osiva atd.).Je povoleno měnit proporce těchto složek.

  Hlavní věc je, že výsledná konzistence není příliš tekutá, při aplikaci na pokožku se nerozšíří.Celá druhá brada se hojně pokryje výslednou směsí do dolní čelisti a po vysušení se omyje teplou vodou.

  Bramborová maska ​​

  K přípravě bramborové masky potřebujete:

  1. Vařte hlízu střední velikosti, rozmačkejte ji v mírně chlazeném stavu a přidejte teplou tekutinu.Pro normální pleť použijte vodu a suché - ne pasterizované mléko.
  2. K výsledné kaši se přidá 1 lžička.sůl, zlato.
  3. Znovu důkladně promíchejte a potom jej položte na látku /gázu a připevněte ji k bradě.
  4. Po 40–50 minutách se odstraní obvaz, opláchne se kůže studenou vodou.

  Škrob a vitamín B obsažené v masce pomáhají aktivovat funkce mazových žláz a produkci elastinu a kolagenu buňkami.Díky tomu je pokožka hedvábná a druhá brada je zřetelně napnutá.

  Citronová maska ​​

  Hlavní složky citronové masky:

  • Šťávačerstvě vymačkaný citron - 1 polévková lžíce.l(možná náhrada octem z jablečného moštu).
  • Zest s 0,5 citronu.
  • Voda - 1 šálek (250 g).
  • Beaten Egg - 1 ks.
  • Olivový olej -20 ml
  • Sůl - 1 lžíce.l

  Recept:

  1. Výsledná hmota je nanesena na tkáň a vázána k problémové oblasti po dobu 30 minut.
  2. Po omytí teplou vodou je kůže potřena výživným krémem.

  Doba trvání postupu je 1 měsíc (dvakrát týdně).

  Obklady

  Způsob nanášení obkladů je postup pro aplikaci obvazu nasyceného užitečnými látkami na požadovanou plochu.

  Komprese pomáhá zlepšit stav kůže, zbavit se jejích defektů, napnout a dosáhnout čisté oválné tváře.

  Obklad může být suchý a mokrý, chladný a horký. Každý z těchto druhů se používá pro specifický typ pleti:

  • Pro suchou pokožku jsou vhodné obklady při pokojové teplotě,
  • Pro mastnou - horkou,
  • Pro stárnutí - studené.

  Dobrým výsledkem je střídání různých obkladů v kombinaci s maskami, parními lázněmi.

  Ve ​​druhé bradě je vhodné provádět tyto manipulace na základě mořské soli, octa, vařených brambor, kynutého těsta, citronové šťávy, solanky, bylinné infuze.

  Obklad na bázi octa a soli

  Pro typ obložení na bázi octa a soli budete potřebovat:

  • bavlněný ručník s výhledemvytváří jakýsi obvaz, 1
  • 25 g soli nebo octa,
  • 1,5 litru.
  • Jak se používá:

   • Sůl se zcela rozpustí v horké vodě a médium se zvlhčí výslednou kapalinou.
   • Druhý brada poklepejte zvlhčeným místem s postupným zvyšováním intenzity pohybů.
   • Po tomto zahřátí znovu nasaďte ručník navlhčený řešením do problémové oblasti a připevněte čelist po dobu 30 minut (od brady po korunu hlavy).
   • Procedura končí omytím pokožky vodou a namazáním výživným krémem.

   Solankový komprimát

   Algoritmus pro použití solankového komprimace je podobný jako v předchozím příkladu.Pouze při jeho vaření se místo soli /octa používají nasycené okurky z vitamínu C z zelí, okurek a podobně.

   Krémy

   Krém je nedílnou součástí jakékoli masáže a „finální akord“ všech obkladů k odstranění druhé brady.Je důležité, aby se používaly mastné, výživné krémy obsahující kyselinu hyaluronovou, které jsou komerčně dostupné.

   Spolu s tím si můžete vytvořit svůj vlastní krém pomocí vysoce kvalitních a cenově dostupných přísad.

   Napříkladjeden recept na základě jogurtu:

   • Smíchejte 200 g čerstvého syrového mléka a 1 kapku citronové šťávy;
   • Směs se uvede do varu ve vodní lázni za pravidelného míchání.Nechte vařit nejméně 20 minut;
   • Roztok propláchněte 2 vrstvami gázy;
   • Vytvořené vločky bez syrovátky se zkombinují s olivovým olejem (1 lžička) a vloží se do skleněné nádoby.

   Separované sérum by mělo být použito k promytí a vytvořenovlastníma rukama naneste krém na druhou bradu.Produkt vyrobený z fermentovaného mléčného výrobku, připravený bez zvláštních finančních a časových nákladů, poskytne pokožce její anti-aging, zpevňující a vyživující vlastnosti.

   Kosmetické procedury

   Každý z výše uvedených postupů má své funkční funkční zaměření.Tělocvična a masáž tedy účinně posilují svaly a opravují vnější vady.Masky obohacují pokožku o užitečné látky, stimulují tvorbu elastinu, kolagen.

   Složité pravidelné používání všech metod vám umožní napnout pokožku, vyhladit obrys obličeje

   Podle recenzí odborníků je možné odstranit druhou bradu v krátké době bez následků doma.Pro dosažení trvalého pozitivního výsledku je důležité začít jednat od mladého věku.To se stane účinnou bariérou pro vytvoření další brady.

   Kompetentní kombinace různých metod vám po konzultaci s lékaři, kosmetology umožní vybrat nejvhodnější komplex pro prevenci nebo likvidaci tohoto jevu.

   Užitečná videa o tom, jak odstranit druhou bradu v krátkém čase:

   Jak odstranit druhou bradu doma:

   )Jak odstranit druhou bradu: cvičení:

   Jak zhubnout v krátkém čase, včetně obličeje a krku: