Jak navíjet vlasy na natáčky s holí, suchým zipem, papillotki, spirálou

Existuje několik způsobů, jak si vlasy vláčet.Pokud to uděláte na natáčky, získáte krásné kadeře bez tepelného poškození.Chcete-li získat očekávaný výsledek, musíte to udělat správně.

Příprava vlasů pro styling

Pomocí natáčky můžete vyřešit několik problémů: získejte požadovaný tvar a ochraňte strukturu vlasů před tepelným stresem.Chcete-li získat elastické kadeře s natáčky, bude to trvat méně času než pomocí kulmy.

V tomto procesu musíte dodržovat několik pravidel:

 • by vlasy měly být čisté;
 • musíte je navinout na mokré vlasy;
 • hřeben a pramen každého pramene;
 • předběžně upravte každou loknu pěnou nebo pěnou;

  Před natáčením vlasů na natáčky naneste fixační sprejeprodlužuje stylingový odpor

 • navíjení pramenů na natáčky musí být prováděno s námahou;
 • tenké vlasy se nejlépe navíjí na prvky malého průměru;
 • pro silné husté vlasy je lepší nepoužívat velké natáčky.

Před použitím prvků je lepší použít stylingové výrobky.Umožňují, aby vaše vlasy byly lépe zvládnutelné a lesklé, aby tvarovaly složitý účes.To je cesta ven, pokud se vydechují u kořenů.

K opravě kadeře můžete použít:

 • gely;
 • pěna;
 • laky;
 • pěny.

S obezřetností se používají činidla pro zvlnění vlasů na natáčky za horka - v důsledku produktů zahřívání se kadeře také zahřívají.Pokud se na ně aplikují chemikálie nízké kvality, struktura vlasů se může zhoršit zahřátím, což povede ke křehkosti a ztrátě.

Prameny mohou být zvlhčeny stříkací pistolí nebo po omytí mohou být přirozeně vysušeny do mírně vlhkého stavu.

Při stočení zvlnění je nutné zajistit těsné ovinutí, protože pouze tímto způsobem se získá zřetelný zvlnění.Po odebrání produktů je nutné jim rukou a lakem dát požadovaný tvar, směr a objem.Nedoporučuje se česat, bez ohledu na to, jaký typ natáčky se používá, takže prvky rychleji rozpadnou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Jaké stylingové výrobkyjsou nutné pro natáčky?

To, zda použít pěnu, pěnu nebo sprej na vlasy, je individuální záležitost.Ale díky těmto nástrojům si účes udrží svůj vzhled déle a kadeře neztratí svůj tvar a objem.Zanedbání jejich použití může vést k nežádoucímu výsledku, když se kadeře začnou trčet různými směry.

Druh a množství stylingových produktů závisí na střihu, délce vlasů, požadovaném účinku.Pro krátké vlasy je gel vhodnější, pro střední a dlouhé kadeře - pěna nebo pěna.Opraví prameny, ale vzhled účesu zůstane přirozený.

Jak používat natáčky boomerang

Jak natáčet vlasy na natáčky pomocí papillotů (jiné jméno pro bumerangy) lze nalézt v pokynech k produktu nebo z internetu.Jsou to pěnová guma nebo pryžové vlečky s drátěnou základnou, což vám umožňuje dát jim jiný tvar, vytvářet široké a úzké kadeře a kadeře.

Tento typ prvku má několik výhod:

 • měkký;
 • dobře udržují svůj tvar;
 • během fixace neklouzají;
 • nezanechávají vrásky;
 • jsou univerzální;
 • pohodlné upevnění;
 • mají nízké náklady;
 • jsou snadno vyjímatelné.

V důsledku měkkosti mohou být bumerangy na noc likvidovány.Jsou univerzální, proto je lze použít na vlasy libovolné délky.Každý pramen je upevněn bez upnutí: pramen je navinutý uprostřed papillotu a potom se ohýbá nahoru nebo dolů na obou stranách.To znamená, žehotová lokna nezanechává žádné stopy.

Sada velkého počtu prvků různých typů umožňuje vytvářet účesy s kadeřemi různých úrovní a velikostí.

Nejprve bude trvat dlouho, než se natáhnou všechny prameny na natáčky.Musíte být kvalifikovaní, i když to platí pro všechny typy produktů.Některé prvky se odvíjejí, padají, špatně blokují pramen, aplikují se pouze na špičky, nebo efektivně zvládají polovinu délky celého pramene.Pomocí bumerangů můžete pramen roztočit na jakoukoli úroveň.

Vlasy lze fixovat a umístit vodorovně a svisle, protože délka prvku je 20–25 cm. Průměr se mění od 8 do 15 cm, což vede k vlnění nebo vlnění.

Doba expozice tohoto typu prvku k dosažení výsledku by měla být delší než 3 hodiny.Je nevhodné spát na gumových tocích, takže je lepší zvolit pěnové prvky pro noční použití.

Natáčky na suchý zip

Jedná se o prvky na plastovém nebo kovovém rámu, přiléhavě přiléhají k vlasům a neodlupují se.Rozlišují se prvky malého, středního a velkého průměru.Sada je obvykle 6-8 kusů, takže pro silné vlasy velké délky vyžaduje několik sad.

Existuje několik výhod suchého zipu:

 • žádné zámky, vlasy se nezlomí;
 • mohou být navinuty pouze konce;
 • kvůli mezerám v rámu vlasy rychleji schnou;
 • snadné na silnici;
 • jsou levné.

V konstrukci jsou také nevýhody: na velmi dlouhých vlasech se natáčky zamotají, zkrátka vypadnou.Chcete-li tento problém vyřešit, můžete navíc použít svorky.Suchý zip se neaplikuje v noci, protože se může uvolnit nebo zlomit a také způsobit nepohodlí během spánku.

Doba zadržení závisí na tom, na které prameny jsou prvky umístěny.Expozice závisí na tom, jak dlouho trvá, než se kadeře schnou.Pokud jsou před procedurou mírně navlhčeny, je to přirozená metoda sušení 1-2 hodiny.Můžete použít fén, pak se to stane ještě rychleji.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Termální natáčky

Tento typ natáček se používá na suché vlasy. Příslušenství vám umožní rychle se kroutit bez použití horkých stylingových nástrojů.Natáčky se skládají z plastového rámu a voskového nebo parafínového prutu.Základna se rychle zahřívá a vnitřní materiál se dlouho ochlazuje, což umožňuje výrobku bezpečně plnit svou funkci.

Je nutné snížit natáčky do vody při 60 - 70 ° C, vyhnout se příliš horké teplotě, aby nedošlo k deformaci plastové části výrobku.Tepelné natáčky se ponoří do horké vody, jádro se roztaví.Vlna je zkroucená, pevná, jak se zchladí, vosk uvolňuje vlasy.K zakroucení stačí 15–30 minut, dokud produkt nezchladne.

Specialisté tvrdí, že tento typprodukt je škodlivý pro vlasy a nedoporučuje se používat více než 1krát týdně.Pokud ale porovnáte kulmu a tento typ výrobku, první poškození více zvlní strukturu.

Natáčky dávají déle trvající účinek než elektrické zařízení.

Spirály

Je snadné zjistit, jak navíjet vlasy na natáčky ve tvaru spirály.Těmito prvky jsou plastové, dřevěné nebo kovové tyčinky, na jejichž těle se po obvodu nanáší označení.K zajištění pramene na koncích má každý kus tvrdé nebo měkké klipy.

Průměr prvku je obvykle malý, takže se získají tenké elastické kadeře.Délka tyčinek je malá, takže je těžké ji použít na prameny jakékoli délky, s výjimkou ultrakrátkých srážek. Účinek stylingu u takových prvků trvá déle než u jiných typů natáček.

Je nevhodné navíjet prameny na dřevěné nebo plastové prvky, protože jsou malé, a je nutné, aby se kadeře umístila přesně v drážce.Zachycení velké lokny nebude fungovat kvůli malé velikosti prvku.Proto pokládka tímto způsobem vyžaduje hodně času.

Existují měkké modely spirál.Jsou vyrobeny ze silikonového nebo elastického textilního materiálu s tenkým drátěným rámem kolem okrajů.K navinutí zvlnění jsou vlasy rozděleny do pramenů a zpracovány stylingovým prostředkem.

Pomocí háčku ze soupravy se kadeře natáhnou dovnitř a prvek se uvolní,a pruh se kroutí podél svislé osy.Takto navinuté prameny mají přirozenější vzhled.Natáčky tohoto typu mohou být umístěny od kořene samotného, ​​nikoli od středu vlasů.

Sada měkkých spirál obsahuje prvky různých délek, jsou určeny pro dlouhé a střední vlasy.Použití háčku vám umožní rychle se vypořádat i s dlouhými vlasy, pouze je lepší vyrobit malé prameny. Velkým plusem je, že se kroutením materiálu vytvoří sám kroutící moment.

Abyste dosáhli nejlepšího výsledku, musíte vydržet prvky nejméně po dobu 2-3 hodin.Je nutné se s jejich používáním naučit, výsledek pak splní očekávání.

Cívka

Pro použití těchto produktů je vyžadována obratnost.Tyto natáčky se používají pro chemické nebo jednoduché kulmy.V obchodě najdete produkty, které přispívají k rychlému zvlnění vlasů.Prvky jsou vyrobeny z plastu, ve středu má produkt menší průměr, větší podél okrajů.

Stočení je připojeno k hůlce několika způsoby:

 • pomocí elastického pásku;
 • držák;
 • se svorkou;
 • konstruktivní.

Mezi konci cívky může být elastická páska, která na ní drží vlasy.Svorka je klip, který se nosí na kadeře a umožňuje jej opravit.Takže můžete opravit velkou loknu.Svorka - plochý vlásenka, která připevňuje vlasy na stranu.Konstruktivní metoda znamená, že sousední prvky se vzájemně blokujísám o sobě bez použití dalších prvků.

Můžete tedy navíjet špičku vlasů nebo po celé délce. Výhodami jsou jednoduchost konstrukce, dlouhodobý účinek a nízká cena. Nevýhody této metody spočívají v tom, že aplikace trvá hodně času, použití v noci způsobuje nepohodlí, kadeře po dlouhou dobu suché.

Černý kašel, zejména při používání chemických látek, se nepoužívá chaoticky.Je to několik řad tyčinek, které se dělí na hlavu.Existuje několik rozvržení natáčky: zdivo, obdélník, podlouhlý tvar.Profesionální stylisté pracují v tomto pořadí.

Pěnové natáčky

Měkký typ prvků umožňuje rychle kroucení pramenů libovolným způsobem.Pěnové natáčky mohou mít uvnitř drátěný prut.Při odstraňování prvků jsou kadeře orientovány v různých směrech, v horizontálním i vertikálním směru.

Je vhodnější použít produkty na vlasy střední délky, protože obraz bude lehce neopatrný, ale není zbytečný.Jejich použití vytvoří další svazek.Lze je srovnávat s papilloty, protože jsou také zastoupeny v pěnovém materiálu.

Nevýhody tohoto typu produktu jsou:

 • materiál absorbuje paruku, prodlužuje dobu schnutí vlasů;
 • pokud zvlete kadeře v noci, pak se pěna zploští a kadeře se nebudou rovnoměrně kulaté, ale zdeformované;
 • po vysušení na pramenech mohouobjeví se záhyby.

Pokud používáte natáčky z pěnové gumy pravidelně, pak rychle ztratí svůj tvar, takže je třeba je měnit častěji než jiné typy.Ale kvůli nízkým nákladům nebude náhrada zasáhnout peněženku.

Elektrické natáčky

Tyto prvky mají podobný vzhled jako termočlánky.Jsou umístěny v krabici na kovových čepech.Je jim dodáván elektrický proud, který přenáší teplo na každý produkt.Sada obvykle obsahuje 20 natáček.Když zchladí, jsou umístěny na místě a mohou být znovu použity.

Prvky jsou vyrobeny z různých materiálů. Kovové jsou nebezpečné výrobky - suší vlasy. Keramické substráty neemitují toxické látky, jsou bezpečné a trvanlivé, ale jsou dražší než jiné typy.Vysoce kvalitní plast splňuje všechny požadavky a má přijatelnější cenu.

Vytvoření zvlnění společně s zahřátím zařízení trvá 1-2 minuty.

Výhody nástroje jsou následující:

 • bezpečnost zařízení;
 • rychlé zahřívání;
 • velký seznam velikostí natáček;
 • pohodlná přeprava;
 • lze aplikovat na jakýkoli typ vlasů;
 • Předměty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu.

Krabici s natáčky je vhodné použít na silnici, účinek závisí na průměru produktů.Při použití této metody curlingu je nutné vlasy pečlivě sledovat.Kosmetický průmysl nabízí širokou škálu produktů.během tepelného ošetření vlasů k jejich ochraně před negativními účinky.Druhým bodem je vysoká cena, která je odůvodněna dlouhou životností.

​​
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.
Curling krátké vlasy s natáčky

Pokud si přejete vytvořit kadeře z krátkých vlasů, pak pomocí natáčky malého průměru můžete vytvořit efekt chemické vlny.Pokud berete výrobky s velkým průměrem, pak jsou umístěny u kořenů a kroucením stočte co nejvíce.Tím se zaoblí konce a vytvoří se objem na dně.

V závislosti na požadovaném efektu můžete kroucení krátkých vlasů na natáčky různých typů:

 • typu pěnové gumy;
 • černý kašel;
 • suchý zip;
 • spirály;
 • elektrické natáčky.

Umístění prvků může nastat ve vodorovném nebo svislém směru.Pro krátké vlasy je vhodnější horizontální fixace.K získání malých kadeří se používají pěnové prvky malého průměru.Jsou uvázány nebo upevněny drátem na obou stranách zvlnění.

Tvrdé cívky umožňují získat malé elastické kadeře.Můžete vyzkoušet měkké prvky, ale musíte si vybrat modely s délkou pásu až 15 cm.

Natáčky na suchý zip vám umožňují vytvořit bazální objem, zejména při použití stylingových produktů.

Curlingové dlouhé vlasy

Vytvoření lokny s natáčky dává více prostoru pro představivost.Téměř všechny typy prvků jsou vhodné pro tuto kategorii pramenů.Dlouhé vlasy se často stočí do středu kadeře a na vlasovou pokožku se pak natáhnou natáčky.Ukazuje objem v kořenové zóně a měkké kadeře na špičkách.

Pokud chcete vytvořit řetězec plné délky, můžete použít měkký typ spirál.K dispozici jsou možnosti do 75 cm, vlasy jsou zvlněné samy, výsledek je téměř ideální: dostanete stejné rovné kadeře-spirály.Pokud se podobným způsobem použije gumová nebo pěnová papillotka, budou mít kadeře různé tvary a trčí v různých směrech.Obraz ženy bude více nedbalý.

Elektrické natáčky a termočlánky lze použít, pokud je paprsek upevněn svorkou.

Je nevhodné používat suchý zip na dlouhé vlasy, protože kontaktní část výrobků nestačí, takže zámek není upevněn, i když si vezmete tenký pramen.Pro dlouhé vlasy je lepší použít jiný typ nebo dodatečnou fixaci.Použití pevné spirály je nežádoucí, protože nezkroucuje celou délku pramene.U běžných plastových prvků je také nutná svorka.

Druh natáčky závisí nejen na délce, ale také na typu vlasů.Pro tenké, elektrické a tepelné možnosti se nepoužívají, protože je poškozují.Hrubé hrubé vlasy vyžadují silnější fixaci.Proto je pro ně lepší používat natáčky s ohřevem, cívky, spirály.Stabilnější výsledek, kterého chcete dosáhnoutžena, měly by být použity menší prameny.

To, jak lze na natáčky natáčet vlasy, závisí na typu prvků.Existuje několik způsobů, jak položit prameny: horizontální, vertikální orientace, curling z paprsku, šachovnicový vzor, ​​uspořádání rybí kosti, radiální uspořádání.

První metoda umožňuje zvýšit vlasové kořínky, druhá - zajistit plynulé kadeře.Jiní jsou vhodnější pro omotávání vlasů kolem obličeje nebo v procesu vytváření složitého večerního účesu s kadeřemi.

Stočení špiček

K vytvoření stočení není nutné vlasy po celé délce krútit.Natáčky můžete používat pouze na tipy.Metoda je však vhodná pouze pro střední a dlouhé kadeře.Typ produktu závisí na tom, jaký výsledek musíte dosáhnout.Pro špičky je výhodné zvolit kruhové natáčky s vodorovnou orientací.

Toto navíjení s:

 • tepelnými natáčky;
 • elektrické natáčky;
 • natáčky na suchý zip;
 • klasické plastové modely.
Objem kořenů s natáčky

Jak natáčet vlasy na natáčky u kořenů je jednoduchý úkol.Je to jednodušší, pokud je délka vlasů krátká nebo střední.Poté můžete vlasy stočit po celé délce a vytvořit kořen.Za tímto účelem žena vezme loknu, otočí ji po obvodu natáček a posiluje vlasovou pokožku.Pro další objem se používají prvky s velkým průměrem.

Asymetrie je tedy v módě, na krátkých vlasech srozdělením na jedné straně můžete natáčky připevnit tam, kde je více vlasů.Druhá část je mírně opravena stylingovými nástroji a nedotýká se.

Jak rychle kadeřit vlasy s natáčky

Jak kadeřit vlasy s natáčky, je-li málo času - je důležité jednoduše vybrat vhodný typ produktu. Rychlé tvarování je zajištěno použitím tepelných a elektrických natáček , protože jsou založeny na zahřátém materiálu, který uvolňuje teplo.Výrobek se používá na suché vlasy, takže rychle nabývají kadeře.

Tenké zámky rychleji vysychají, lze je stočit na měkkou spirálu nebo na suchý zip.Použití vysoušeče vlasů nebo upevňovacích prvků na vysušených vlasech může pomoci rychleji vysušit vlasy.

Jak opravit účes na dlouhou dobu

Pro udržení účesu po dlouhou dobu je třeba při navrhování zohlednit některá pravidla:

 • ), takže kadeřavé vlasy na natáčky pomáhají dosáhnout krásných hladkých kadeří bez vyčnívajících rohů, musíte to udělat správně.Provaz musí být navinut tak, aby nevyčníval přes produkt.Tloušťka navinuté kadeře by měla odpovídat tloušťce natáčky.Prvním úkolem je správný výběr typu prvků odpovídající délce, hustotě, tloušťce;
 • , aby se zajistil stabilní výsledek, je třeba počkat, až budou vlasy zcela suché, nezanedbávat prostředky pro styling a fixaci kadeře.Pro výběr vhodných možností by měl každý vyzkoušet různé způsoby pokládání pod typ kadeře.

Účes s kadeřemi je vždy relevantní. K jeho vytvoření není nutné chodit do salonu krásy nebo poškozovat vlasy kulmou.Stačí natáhnout vlasy na natáčky.Pokud víte, jak správně vybrat prvky, výsledek překoná všechna očekávání.

Video o tom, jak natáčet vlasy na natáčky

Jak natáčet vlasy na natáčky:

Rychléstyling s použitím natáčky-papillotok: