Jak napumpovat prdel doma za pár dní, týden.Efektivní cvičení pro začátečníky

zpřísněné ženské tělo se zaoblenými tvary se stalo standardem krásy, takže dívky stále častěji hledají informace o tom, jak rychle napumpovat prdel doma.

Zásady účinného výcviku

Je nemožné radikálně změnit číslo za 1 den. Stát se majitelem atraktivního zaoblenéformy, dělá v tělocvičně, musíte strávit alespoň 5-6 měsíců.Toto období se výrazně zvýší, pokud děláte cvičení doma.Ale i po týdnu těchto tříd lze dosáhnout hmatatelných výsledků: opravit tvar hýždí, napnout svaly.

Jak ukazuje praxe, čerpání zadku doma je snazší pro dívky, které netrpí přítomností nadměrné tělesné hmotnosti.Majitelé dalších liber budou potřebovat více úsilí a času, aby dosáhli požadovaného výsledku.

Účinnost domácích cvičení můžete zvýšit, pokud budete mít na paměti následující:

 1. Cvičení určená pro hýždě by měla být prováděna pravidelně.Jakékoli aerobní zatížení pomůže posílit jejich činnost: běh, skákání přes švihadlo, jízda na kole.
 2. Aby se tělo po cvičení rychle zotavilo, měli byste vypít dostatek čisté vody (350 ml na kilogram hmotnosti).
 3. Výživa hraje důležitou roli při utváření krásného svalového rámu, proto se doporučuje do nabídky zařadit více bílkovinných produktů (vejce, kuře, ryby, tvaroh, čočka) a současně omezit použití moučných výrobků, sladkostí, ovoce.Současně by celkový kalorický obsah v každodenní stravě měl odpovídat normě, protože pumpování hýždí, pokud se hmotnost sníží, nebude fungovat.
 4. Nedílnou součástí každého cvičení je předběžné cvičení.Lekce by měla skončit protahovacími cvičeními.

Ti, kteří si přejí čerpat zadek domaZa podmínek nemůžete odmítnout tak jednoduchou radost jako plný spánek.Tělo potřebuje odpočinek minimálně 7 hodin.

Cvičení na zadku bez vybavení doma

Pro začátek cvičení doma se nejlépe hodí cvičení, která nezahrnují použití dalšího vybavení.Každá dívka se s nimi bude moci vypořádat, protože nevyžadují významnou fyzickou přípravu.

dřepy

dřepy - cvičení známé všem od dětství.Bez nich nebylo cílem jediného cvičení zlepšit tvar hýždí, protože pomáhají propojit svaly různých skupin k práci.

Klasické dřepy

Klasické dřepy jsou základem pro ty, kteří se chtějí stát majitelem krásného kněze.Posiluje hýžďové svaly všeho druhu a současně činí stehna a telata těsná a štíhlá.

 • Výchozí pozice pro provádění cvičení - nohy jsou od sebe šířky ramen, ruce pevně přitlačené k tělu.Držte záda rovně.
 • Při výdechu se hýždě položí dozadu a dokud se nevytvoří pravý úhel, pomalu klesají.Boky by měly být rovnoběžné s podlahou.
 • Když se nadechnou, vrátí se do výchozí polohy.Aby ruce nezasahovaly, jsou odstraněny za zády nebo zkřížené na hrudi.

Hluboké dřepy

Hluboké dřepy jsou sofistikovanou verzí klasiky.Jsou účinnější, ale vytvářejí vysoké zatížení kolenních kloubů.Technika je stejná jako u klasickédřepy.Rozdíl je v tom, že boky by měly být sníženy pod kolena.Toto cvičení se nedoporučuje těm, kteří se bojí houpat čtyřhlavý sval.

S úzkou sadou nohou

Dřepy tohoto typu vám umožňují věnovat více pozornosti zpracování svalu gluteus maximus.

 • K zaujetí výchozí polohy jsou nohy spojeny dohromady, ruce jsou spuštěny podél trupu nebo stlačeny do zámku před hrudníkem, záda je rovnoměrně držena.
 • Při výdechu se boky přivedou zpět a pomalu sklopí pod úhlem 90 °, poté se vrátí do výchozí polohy.

Bounce Squats

Nejlepší pro dokončení tréninku.Pomáhají tvořit hýždě, která jsou harmonická s ostatními částmi těla díky skutečnosti, že se jedná o celý svalový rámec.

Výchozí pozice je standardní.Podstatou cvičení je, že musíte provést hluboký dřep rychlým tempem a pak prudce skočit.

Houpání dozadu a do boku

Houpání nohou svalnatým rámem stehen a kněží. Úroveň zátěže v různých zónách se liší v závislosti na tom, která cvičební technika je vybrána:

 • se houpe dopředu a dozadu, aby se zapojily svaly střední části hýždě, přední a zadní plochy stehna;
 • houpačky do stran rovněž působí na střední část hýždí, ale navíc posilují vnitřní povrch stehna.

Rozložení zatížení závisí také na počáteční poloze.Pokud spustíte prováděnícvičení ze stojící polohy, budou boky silněji zapojeny.Z důrazu na lokty a kolena - hýždě.Nejvyšší možné výsledky lze dosáhnout kombinací všech možných variací.

Otočení dozadu

Vezou nohu zpět a snaží se ji zvednout tak vysoko, jak je to možné.Tato pozice je pevná po dobu 3-4 sekund, poté se postupně vrací do původní polohy.

Cvičení můžete provést dvěma způsoby: postavením na nohou nebo položením na loktech a kolenou. V tomto procesu je nutné kontrolovat polohu paty (měla by se natahovat nahoru) a záda (měla by zůstat vždy rovná).

Makhi do stran

Aby experti na krátkou dobu přečerpali prdel doma, provádějí toto cvičení, odborníci doporučují jej začít z pozice, jako je „stojící“na všech čtyřech. “

Technika kývání z polohy kolenního kolene je následující: napnutí chodidla, chodidlo se vezme na stranu a potom se sklopí.Pro zajištění stability polohy je opěrná noha mírně ohnutá na koleno.

Most (zvedání pánve)

Most používá svaly břicha, boků, hýždí a zad.Provádí se jednoduše: člověk leží na zádech a zaujímá pozici „důraz na ohnuté nohy“, ruce jsou umístěny podél těla, bedra je přitlačena k podlaze.

Pánev se během hlubokého výdechu zvedá, dokud se záda nezpřímí.V nejvyšším bodě se pánevní svaly napnou.Během inspirace se vracejí do výchozí polohy.

Most je považován za ideální proTi, kteří chtějí pracovat pouze v oblasti slepice, protože přímo zahrnují potřebné svaly, aniž by se uchýlili k zadní části stehen a čtyřhlavého svalu.

Lunges Ahead

Lunges Ahead je klíčové cvičení při tvarování kulatých tvarů. Klasická verze:

 • Nohy jsou umístěny na šířce boků, ruce jsou přitlačeny k tělu, kolena jsou mírně ohnutá.Tělo a hlava jsou drženy rovně.
 • Pravou nohou udělejte široký krok vpřed, levou nohu mírně dozadu a položte na špičku.
 • Hmotnost se přenáší doprava, hladce se posadí a ohýbají.
 • Návrat do výchozí polohy.Opakujte od levé nohy.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Machs ležící na jejich stranách

Aby provedli machy ležící na jejich stranách, jednou rukou opřeli hlavy a druhou postavili před sebe.Noha se zvedne a vrátí se do původní polohy, aniž by se nohy uvolnily.

V akci je cvičení podobné houpačce s podporou na loktech a kolenou.Pomáhá, aby boky a hýždě byly silné a pružné.Ideální pro lidi s bolavými koleny, protože nepoškozuje klouby.

Noha na nohy

Cvičení na zdvihu nohou pracuje na stejných svalech jako na různých typech houpaček.Metodika jejich implementace je podobná.Rozdíl je v tom, že noha je zvednuta a fixována ve vzduchu po dobu 4-5 sekund.Pomáhá vytvářetextra svalové napětí.

Cvičení leží na boku.Horní loket se opírá o loket, je zvednutá, držena ve vzduchu po dobu 5-10 sekund a snížena.

Chcete-li zjistit, jak čerpat zadek doma na krátkou dobu, musíte si uvědomit, že si tělo v průběhu času zvykne na určitou úroveň fyzické aktivity.Z tohoto důvodu by měl být počet opakování každého cvičení postupně zvyšován.Můžete začít od 4-6krát.

Cvičení na zadku doma se zařízením

Používání dalšího vybavení během tříd může zvýšit zatížení určitých svalových skupin a zkrátit dobu k dosažení požadovaných výsledků.Cvičení s činka, činky, fitball, expandér nejsou vhodné pro začátečníky, ale mohou být druhým krokem na cestě k krásnému a elastickému papeži.

Lepekový můstek s tyčinkou

Lepkavý můstek s tyčinkou se provádí s lopatkami na povrchu asi 40 cm vysokými (toto číslo se může měnit v závislosti na výšce).Sup je umístěn na ohybu mezi nohama a horní částí těla.Prdel je ponechán na podlaze, chodidla jsou umístěna tak, že noha je v pravém úhlu.

Během hlubokého dechu, zatímco jsou břišní svaly napnuté, je pánev odtržena od podlahy a spočívá na patách.Hmotnost se přenáší do svalových svalů.Po dosažení nejvyššího bodu se vrací do výchozí polohy a nadále udržují napětí ve svalech.

Deadlift s váhou na jedné noze

Pro pečlivější vypracování velkých svalů hýždí odborníci doporučují použití mrtvého tahu na jedné noze.Pomáhá opravit formy a zbavit se nadbytečného tělesného tuku.

 • Hmotnost se odebere v levé ruce a umístí se na pravou nohu.
 • Koleno je mírně ohnuté a ohnuté dopředu.
 • Pro udržení rovnováhy se volná noha stáhne zpět.
 • Tělo se sklopí, dokud se nestane rovnoběžným s podlahou.Návrat do výchozí polohy.

Schody na schodech se zvednutím kolena

Schody se zvednutím kolena jsou základním cvičením pro nácvik na stupňové platformě.Můžete jej použít na začátku cvičení k zahřátí svalů před vážnějším zatížením.

Výchozí poloha - záda je rovná, paže jsou ohnuté v loktech a přitlačovány k tělu.Kroky se provádějí na platformě stupňů po dobu 5-7 minut.Kolena se zvedají na úroveň opasku.Nohy by měly být mírně pružné.

Curtsy curtsy​​

Curtsy curtsy se používá k napínání svalů a vytvoření viditelného přechodu mezi kyčlem a kořistí.Jako závaží můžete použít činky.

 • Nohy jsou umístěny mírně širší než ramena, ponožky jsou rozprostřeny v různých směrech.
 • Hmotnost se nese na jedné noze, druhá se provádí širokým krokem dozadu diagonálně od podpěry.
 • Posaďte se, aby koleno pracovní nohy kleslo na zem.
 • Druhá noha, aniž by se změnila výchozí poloha, je stažena dolů, dokud není pocit, že svaly jsou silné.napjatá.Návrat do výchozí polohy.

Plíce s činkou

Použití činky během výpadu vám umožní vytvořit rovnoměrné zatížení svalů různých částí těla.Výsledkem je, že nafouknutá hýždě nebudou vypadat cizí na pozadí.

Technika exekuce je obdoba klasické techniky.Tělo je drženo rovně.Tyč je upevněna na ramenou, udělejte krok vpřed pravou nohou, ohněte stehno, posaďte se, dokud se nevytvoří pravý úhel.Při výdechu se vrací do své původní polohy.

Squats „plie“

Squats „plie“ pomůže zbavit se přebytečného tuku na vnitřním povrchu stehen a vyvine velký gluteus sval. Jsou prováděny takto:

 • Nohy jsou rozprostřeny co nejširší, ponožky jsou ohýbány různými směry.
 • Po inspiraci se boky začínají pomalu snižovat v pravém úhlu k podlaze.Nasaďte nohy v této poloze na 3-4 sekundy.
 • Při výdechu zaujmou výchozí polohu.Trup je během provádění držen rovně.

Zvyšte úroveň obtížnosti cvičení, abyste si mohli načerpat zadek rychleji a dělat to doma, pokud používáte závaží jako činky a závaží.Technika provádění zůstává stejná, ale je vyzvednuta skořápka o hmotnosti 2,5 až 3 kg.

Cvičení s expandérem

K trénování glutealních svalů jsou základní cvičení doplněna expandérem v kapele.Můžete jej použít provedením různých výkyvů nebo zvedání nohou z výchozí polohy „ležící na vaší straně“.Technika provádění se nemění.

Motýlí expandér pomáhá trénovat vnitřní stehna, malé a střední hýždě.Simulátor je upevněn mezi koleny, leží na zádech nebo vsedě, plynule ho stlačuje, vyvíjí maximální úsilí a poté se uvolní.Trvání kompresí během opakování by mělo být stejné, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení zatížení.

Cvičení s fitballem

Během tréninku na fitballu se vypracují všechny svaly zodpovědné za krásný tvar kněží.Současně se posilují svaly boků, lis a bederní sval.

Poloměr ideálního fitball by měl být o 100 cm menší než výška osoby, která jej bude cvičit.Pokud je míč zvolen správně, bude možné na něm sedět tak, aby boky byly rovnoběžné s podlahou a kolena byla v pravém úhlu.

Jedním z nejjednodušších cvičení je skákání.Musíte sedět na fitballu, pevně přitlačit nohy k podlaze a začít intenzivně skákat.Během provádění nemůžete odtrhnout prdel z projektilu a nohy z podlahy.

Fitball se používá jako doplňkové vybavení během základního cvičení „gluteal bridge“.Technika zůstává stejná, ale chodidla jsou umístěna na kouli.Přitom by se měla kontrolovat poloha dolní části zad;

Rumunská trakce

Rumunská trakce je jedním ze základních cvičení pro výcvik hýždí.Na počest dostala své jménoslavný vzpěrač Nika Vlad, narozený v Rumunsku.

Pro řádné provedení tohoto typu trakce by měly být nohy umístěny o něco širší než ramena.Ve stejné vzdálenosti mají ruce na baru.Cvičení se provádí na zcela rovných nohách, projektil se spustí pouze do středu dolní končetiny.Tato technika umožňuje snížit zátěž na zádech a na zádech a minimalizovat riziko zranění.

Odborníci doporučují, abyste se při návratu do výchozí polohy úplně nevázali, abyste ve všech stádiích udrželi napětí glutálních svalů.

Poskakování na kopci

K zahájení tohoto cvičení potřebujete objekt, který lze použít místo platformy: několik tlustých knih, krabice.Pódium musí být udržitelné.

Skákají na projektil ze vzdálenosti 35 - 40 cm. Ruce jsou drženy podél těla.V obvyklém kroku se vrátí do výchozí polohy.Pro vážení použijte činky.Cvičení můžete zpestřit, pokud skočíte na plošinu nejprve na levé noze, pak napravo.

Chůze do kopce na běžícím pásu

Běžecký pás není nejdostupnějším vybavením pro domácí trénink.Lze ji však použít pro práci se svaly různých skupin, včetně gluteal.Nejúčinnějším režimem pro ty, kteří chtějí získat krásný zadek a boky, je chůze po svahu.

Toto cvičení ve své činnosti je ekvivalentní plnohodnotnému běhu .Zvýšením účinků gravitace pomáhá chůzi do kopce posílitsvaly končetin, hýždí a boků.Třídy by měly být zahájeny na trati, jejíž úhel sklonu nepřesahuje 10%.Jednou každých 5-7 minut přidejte dalších 5 stupňů.

Chůze po svahu je kontraindikována u lidí trpících chorobami zad, protože páteř je pod vlivem gravitace velmi zatížena.

Cvičení Split

Při hledání informací o tom, jak napumpovat prdel doma, se dívky často setkávají se slovem „Split“.Pod tímto termínem se nejedná o konkrétní cvičení, ale o speciální výcvikový systém.

Podstatou Splitu je, že na práci na každé části těla je přidělen samostatný den.Například pondělí - tisk, středa - nohy, pátek - hýždě.To znamená, že ve vyhrazeném čase provádějte cvičení určená pro konkrétní oblast.

Tento přístup má své výhody:

 • všechny svalové skupiny se postupně vyvíjejí;
 • je nemožné uvést tělo do stavu přetrénování, protože svaly mají čas se zotavit, zatímco s nimi nepracují.

Rozdělené školení není vhodné pro začátečníky, protože vyžaduje denní výcvik.Nemají také rádi ty, kteří chtějí čerpat pouze jednu konkrétní zónu, protože navrhují integrovaný přístup.

Jak načerpat hýždě, sundat kalhoty a nešmýkat čtyřhlavý sval

Pravidelný trénink pomáhá vylepšit tvar boků a hýždí.Nejlepšího výsledku lze dosáhnout, pokud trénujete alespoň 3krát týdně.Trénink začíná zahříváním,což obvykle trvá 15-20 minut.

Lekční plán by se měl skládat z kombinací různých typů cvičení: dřepy, most, houpačky a výpady.Tento přístup bude nejúčinněji vypracovat svaly hýždí a boků.

S nízkou úrovní fyzické zdatnosti během kurzu se provádí průměrně 4–6 opakování každého cvičení.Postupně zvyšujte zatížení.Když počet opakování dosáhne 20-25, můžete začít používat další inventář.Hýždě trénink pomáhá současně upravit tvar boků a zbavit se kalhot, protože to funguje se svaly ve všech klíčových oblastech.

Mnoho dívek je zmateno tím, jak doma rychle dočerpat zadek, ale jako doplněk nedostanou masivní boky.Tomu lze zabránit přiměřeným přístupem k programu školení.

Pokud se čtyřhlavý sval začne vyvíjet rychleji než ostatní svaly, doporučuje se odborníkům, aby se prozatím vzdali cvičení zaměřených na práci s vnějším povrchem stehen: hluboké dřepy, výpady vpřed a vzad.

Houpací kvadriceps může být také důsledkem nesprávného přístupu k výživě, takže během období intenzivního tréninku je důležité sledovat množství spotřebovaných kalorií a stravu BJU.Přípustná norma se počítá individuálně pro každou osobu.

Abyste získali krásný a elastický zadek, děláte doma, musíte být trpěliví.Pravidelné intenzivní školení však brzy přinese výsledek: formy se stanouvíce zaoblené a svaly napnuté.

Videa: jak pumpovat zadek doma

Jak rychle pumpovat zadek doma:

Jakjen měsíc na to, aby se zadek naplnil: