Jak napumpovat lis pro dívku doma, rychle 1 týden před kostkami.Efektivní cvičení k vyčištění žaludku

Ne každý člověk může čerpat krásný a sportovní tisk.Tato práce není pro líné.Školení bude muset věnovat mnoho dní a plně se jim odevzdat.Chcete-li dosáhnout pozitivního výsledku, musíte přesně vědět, jak pumpovat lis doma.

Kolik dokážete napumpovat lis

Je obtížné mluvit o konkrétních termínech čerpání tisku, protože každý organismus je individuální. Průměrný měsíc pravidelného tréninku je nutný, aby svaly měly břišní úlevu.

Průvodci jsou zveřejňováni na internetu a prodávají metody, které údajně pomáhají napumpovat tisk během jednoho týdne a bez námahy.To je podvod.Neexistují žádné speciální nástroje, které by mohly proces urychlit.

„Jak čerpat tisk doma doma za týden“ - oblíbená žádost na internetu.Za 7 dní vyrobit kostkyto se ukáže zpočátku štíhlé dívky, protože procento podkožního tuku v nich je malé i bez tréninku.

Kostky na břiše nejsou vidět jen kvůli podkožnímu tuku - čím méně je, tím silnější je reliéf.Proto je mnohem obtížnější dokončit úkol pro plné ženy.

Tuková vrstva o tloušťce pouze 1 cm kryje kostky, i když jsou prováděny intenzivní třídy.Při této možnosti bude nutné aplikovat nejen fyzická cvičení, ale také používat zásady správné výživy, aby se tělo „vysušilo“ - aby se zbavila nadváhy.

Účinek závisí na pravidelnosti výcviku, sebekázni a správné výživě. Pokud se pravidelně angažujete s plným nasazením, pak pozitivní výsledek přijde po 1 měsíci školení.Pokud jsou cvičení zadávána pouze dvakrát týdně, prodlouží se doba pro získání výsledků.

Výsledek závisí také na přijatých zatíženích a na vlastní touze.Pokud se zapojíte do poloviny úsilí, pak bude efekt vhodný.Změny přijdou, ale nebudou moci získat rychlé vítězství.

Hlavní zásady rychlého čerpání tisku:

 1. Velká touha dokončit úkol.
 2. Zbavte se lenivosti a pravidelného cvičení.
 3. Provádění správné cvičební techniky.
 4. Soulad s intenzitou a rytmem během třídy.
 5. ​​
 6. Zvyšování zátěže ve správný čas - když se cvičení snadno provádí.
 7. Dodržování zásad správné výživy.

Profesionální sportovci to tvrdíPokud dáváte břišní cvičení 20 minut 2krát denně (nezapomeňte na dny zotavení), kostky můžete vidět po 2 týdnech.Ale nemůžete se zastavit u dosaženého výsledku;

Dietní doporučení

Mnoho dívek chce vědět, jak doma pumpovat tisk, aby se co nejrychleji dostaly embosované kostky.Tato otázka zahrnuje nalezení účinných cvičení.Ale neměli byste zapomenout na jídlo.

Lidé, kteří chtějí čerpat tisk, občas chodí na nebezpečnou a krutou stravu.Tuk a oblíbená jídla jsou ze stravy úplně ztracena, množství sacharidů je minimalizováno.S takovým systémem bude opravdu možné v krátkém čase odstranit další libry.Tělo začne přeměňovat podkožní tuk na energii.

Tento účinek je však krátkodobý.Po prudkém úbytku hmotnosti dojde k opačnému procesu. Tělo si uvědomí, že kdykoli může být opět omezeno na kalorie.Proto bude skladovat jméno a hromadit kalorie v podkožním tuku.

Když se osoba vystavuje rigidní stravě, snaží se jeho tělo „přežít“ v nepříznivých podmínkách a využívat maximální množství energie z tukových buněk - v důsledku toho ztrácí sportovec váhu.

Tento proces je však pro tělo nežádoucí, takže vyvine veškeré úsilí, aby se do budoucna nahromadilo co nejvíce tuku, takže během příštího půstu bude dostatek energetických rezerv.Výsledkem je, že ztracená váha se znovu vrátí adokonce ve dvojnásobném objemu.

Dietitané prováděli experimenty a prokázali, že po přísném stravování se váha rychle vrátí na svou předchozí hodnotu.

Proto je nutné přistupovat ke stravě správně - bez hladovění a poškození těla.

Jak napumpovat tisk doma, po jídle:

 1. Kurz by neměl trvat déle než 6 týdnů.
 2. Je třeba jíst 6krát denně malá jídla, která zahrnují několik základních jídel a 3 lehká jídla.
 3. Občerstvení by se mělo nejlépe konzumovat 2 hodiny po hlavním jídle.
 4. Denně by se mělo vypít minimálně 2 litry čisté vody.„Čistá“ znamená vodu bez přidání čajů a kávy.Budete také muset zapomenout na pití sody.
 5. Po tréninku musíte pít studenou vodu, aby se aktivoval metabolismus - začne se uvolňovat další energie pro zahřátí těla.
 6. Jednou týdně se můžete nechat odpočívat a jíst, co chcete.Ale porce by měly být malé - například jeden kousek pizzy, a ne celý produkt.
 7. Jednou týdně je možné pít nápoj s nízkým obsahem alkoholu - víno nebo pivo.

Pokud dodržujete dietu, můžete jíst následující jídla:

 1. Nízkotučné ryby.
 2. Fazole.
 3. Syrovátkové proteiny.
 4. Nízkotučné mléčné výrobky a výrobky z kyselého mléka.
 5. Ořechy.
 6. Bobule (nejlépe maliny).
 7. Nízkotučné maso, kromě vepřového masa.
 8. Olivový olej.
 9. Zelenina.
 10. Skořice pomáhá snižovat hlad.
 11. Ginger urychluje metabolismus.
 12. Červený pepř urychluje metabolismus a tuk spaluje rychleji.

Proces vaření bude také vyžadovat zvláštní pozornost.

Je zakázáno používat smažení při stravě.Vaření v páře nebo grilování je nejlepší volbou pro sportovní výživu.

Denní strava pro sportovce je následující:

 • 30% protein;
 • 10% tuk;
 • 60% komplexních uhlohydrátů.

Pro dosažení nejlepších výsledků konzumujte proteinové koktejly mezi jídly.K koktejlům se přidávají mléčné výrobky, ovesné vločky, ořechy, ovoce a bobule.Hotové koktejly se prodávají také ve sportovních obchodech, ale jsou k dispozici ve formě prášku, který může nasycení těla užitečnými látkami po celý den.

Denní kalorie pro dívku:

 • 1600 - 1700 kalorií v prvním týdnu tříd;
 • 1200 - 2 týdny;
 • Následující týdny jsou 1 500 kalorií.

Zvýšení objemů je vysvětleno zvýšením spotřeby energie - v průběhu času bude muset být výcvik prováděn s dalšími váhami.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Sušení těla pro dívky.Výcvikový program, podrobné nutriční menu na měsíc po dni.

Obecná doporučení pro školení

Jak pumpovat lis doma, podle jednoduchých tipů:

 1. Nejprve si musíte vybrat pohodlný režim pro třídy.4 dny v týdnu je nejlepší volbou.Pak budou 3 dny na obnovení svalové skupiny.Délka výuky - 10-40 minut.
 2. Sportovní oblečení musí být dobré kvality.Je třeba dbát na to, aby oblek neomezoval pohyb.Během třídy je nutné se pohybovat co nejpohodlněji.Nemůžete trénovat v šatech, protože existuje riziko šlápnutí na lem, ztráta rovnováhy a zranění.
 3. Je třeba věnovat pozornost svižné chůzi.Před začátkem pracovního dne je vhodné se o několik zastávek dostat dříve a jít rychlým tempem.Užitečné je také každodenní stoupání po schodech.
 4. Je vhodné provést 15 opakování ve 3 sadách pro každé vybrané cvičení.
 5. Tréninkové zatížení se postupně zvyšuje.V první lekci není nutné zatěžovat se dodatečnými váhami - při vysoké zátěži nelze pozorovat správnou techniku, a tím dojde k poškození těla.
 6. Není třeba trénovat každý den.Každý sval po intenzivním tréninku by měl být obnoven pro další trénink.Z tohoto důvodu je vhodné tisknout každý druhý den.
 7. Pro dosažení požadovaného výsledku není nutné chodit do posilovny.Můžete to udělat doma.Ale pro trénink budete muset zakoupit speciální jógovou podložku (nebo najít nepotřebnou přikrývku doma).Použijte postel jako sportovní vybavení apohovka je nežádoucí, protože spodní část zad se bude klenout.

Technika pro provádění cvičení pro tisk

Efektivní cvičení pro horní tisk

Technika pro provádění:

 1. Zvedání trupu. Výchozí poloha - vleže.Ruce jsou umístěny za hlavou nebo zkřížené v oblasti hrudníku.Nohy jsou ohnuté na kolena nebo hodeny na židli.Poté dojde k hlubokému výdechu, poté se tělo zvedne a při vdechnutí klesne do své původní polohy.Skříň musí být zvednuta co nejvýše.Pokud cvičení provádí začátečník, stačí ohnout záda v horní části a mírně zvednout hlavu.Cvičení se provádí ve 3 sadách 30 opakování.První den stačí jeden přístup - cítit napětí, porozumět pohybu.

  Tvrdý trénink se zahrnutím technicky nekomplikovaných cviků vám umožní čerpat tisk doma doma v krátké době

 2. Zvedání boků. Výchozí poloha - vleže.Ruce se táhnou podél těla a otáčejí se dlaněmi k podlaze.Nohy se natáhly rovně.Když je zaujata počáteční pozice, břišní svaly jsou napjaty, nohy stoupají v pravém úhlu.Poté se provede hluboký výdech a nohy se vrátí do původní polohy.Všechny pohyby jsou prováděny hladce, bez trhání.Pokud je obtížné zvednout nohy, mohou se ohnout na kolena.Při zvedání se pánev zcela zlomí z podlahy - je to důležitá nuance, která zajišťuje správné zatížení.
 3. Penknife.Počáteční pozice - řetězec - člověk leží na zádech, ruce jsou za hlavou - rovně.Zazní hluboký výdech, nohy a tělo se zvednou - jsou poslány k sobě.V koncovém bodě musíte vydržet (stačí 2-3 sekundy) a pak se pomalu vrátit do původní polohy.Je důležité sledovat koordinaci pohybů - pokud nemůžete udržet rovnováhu, měli byste dále udržovat rovnováhu těla.Pro dobré stlačení by končetiny neměly být zcela spuštěny.Měli by viset v určité vzdálenosti od podlahy (15-20 cm).
 4. Otáčení končetin. Je třeba roztáhnout rohož a lehnout si, nohy zvednout kolmo k podlaze a poté se vrátit do výchozí polohy.Jakmile to bude muset být provedeno přímo, a pak po stranách.Nedotýkejte se nohou nohama - ideální vzdálenost je 15-20 cm.
 5. Svahy na sportovní lavičce. Cvičení je určeno pro tělocvičnu a provádí se na sportovní lavičce pod úhlem.Pokud se kurzy konají doma, můžete použít jakoukoli položku, kterou můžete opřít o břicho.Nohy jsou pevně připevněny k stojanu (doma je vhodné požádat někoho, aby se pojistil), po provedení 20 ohybů.Při hraní budete muset vydržet na polovinu maximální doby.

Nejlepší cvičení pro dolní lis

Chcete-li čerpat tlak doma, jako to mohou profesionální sportovci.

Chcete-li to provést, získejte informace o nejlepších možnostechCvičení:

 1. Reverzní kroucení. Výchozí poloha leží.Ruce jsou umístěny v blízkosti těla.Nohy jsou nasměrovány nahoru a drženy v poloze kolmé k tělu.Pánev vychází z podlahy.Pánev se zvedá pomocí svalů tisku - další pomoc je zakázána.V horní poloze musíte vydržet (3 sekundy) a pak se jemně a hladce vrátit do výchozího bodu.Jsou vyrobeny 3 sady po 20 stoupáních.
 2. Zvedání nohou. Výchozí poloha - vleže.Ruce jsou uvolněné - leží podél těla, dlaně směřují dolů.Nohy se zvedají - neměly by se ani stát kolmo k tělu, ale poté, co spadnou dozadu, ale nedotýkají se podlahy - by měla být vzdálenost 15 cm. Pokud toto cvičení nebylo dříve provedeno, je možné kolena mírně ohnout, takže zátěž nebude klesat na dolní část zad.
 3. Kolo. Výchozí poloha - vleže, sepnuté ruce v zámku za hlavou.S pravým loktem musíte vytáhnout až k levému kolenu.Nevyužitá noha zůstává rovná.Po pohybu je provedeno zrcadlo - druhá strana.3 rychlé sady se vyrábějí ve 20 opakováních.
 4. Nůžky. Z polohy na zádech nohy stoupají o 10 cm nebo o něco výše.Široké výkyvy jsou prováděny vodorovně.Z boku to vypadá jako nůžky řezaného papíru.Hlava by měla být dobře přitlačena k podlaze, jinak hrozí poškození krku.Existují 3 přístupy k selhání.
 5. Zvedání nohou v závěsu. K provedení pohybu budete potřebovat vodorovný pruh - domov nebo ulice.Je přijatovýchozí pozice, nohy se silným pohybem se zvedají.Kolena by měla dosahovat téměř až k hrudníku.V horní poloze budete muset vydržet a pak postupně klesat do výchozího bodu.Stačí provést 3 energetické sady, dokud se neobjeví pocit napětí v tisku.

Nejlepší cvičení pro šikmé svaly břicha

Technika:

 1. Boční zvraty.Výchozí poloha je na straně ležící. Jedno rameno je umístěno za hlavou, druhé je umístěno podél těla.Šikmé svaly se napnou, dojde k pohybu: loket se pohybuje k nohám a poté se vrací.Po 3 sadách se situace změní, na druhé straně se provádějí stejné manipulace.
 2. Boční zvraty.Výchozí pozice - vleže. Je třeba pomalu přitahovat loket levé ruky ke kolenu (vpravo).Poté se poloha změní - pravá ruka na levé koleno.Stačí udělat 15krát „k selhání“ na každé straně.
 3. ​​
 4. Zvedání nohou v závěsu. Cvičení se provádí na vodorovné liště.Zabírá počáteční polohu, nohy stoupají nejprve doprava, po levé straně.Při zvedání by se měl lis dotáhnout, nikoli boky.
 5. Svahy na fitball. Je třeba se přiblížit na fitball bokem a opřít boky o míč.Provádí se plynulé spouštění a zvedání těla.Cvičení se provádí, dokud se po stranách neobjeví pálivý pocit.Po změně situace - druhou stranou je trénink.
 6. Stojaté sklony. Výchozí poloha stojí.Nohy jsou nasazeny širší než ramena.Rucejsou umístěny v pase.Skříň se střídavě nakloní do stran před nástupem napětí a pálení po stranách.Pokud je cvičení příliš snadné, můžete si vzít do rukou činky nebo jakoukoli vhodnou váhu.

Účinné cvičení pro šikmé svaly břicha u dívky:

Sada cvičení pro všechny svalové skupiny tisku

 1. Nůžky. Je zaujata ležící poloha, nohou jsou mávány pohyby, jako by nůžky řezaly papír.Cvičení se provádí, dokud nedojde k napětí a pálení tisku, po kterém - půl minuty na přestávku.Musíte dokončit 3 přístupy.
 2. Zvedání trupu. Z polohy ležení tělo stoupá na kolena.Proveďte zpoždění nahoře.3 sady se vyrábějí 20krát.
 3. Boční zvraty. Výchozí poloha leží na rovném vodorovném povrchu.Vytvoří se hluboký výdech, břišní svaly se napnou, levé rameno stoupá a jde na pravé koleno.Poté, co se tělo vrátí do své původní polohy.
 4. Zvedání nohou v závěsu. Je zaujata výchozí poloha - zavěšení na příčku, nohy bez trhání a klesání.Trvá 3 přístupy k pocitu napětí.
 5. Boční zákruty na svislém příčném nosníku. Je třeba zaujmout polohu na příčce - pověsit, zvednout nohy hladce a bez náhlých pohybů a nasměrovat je na pravé straně těla, a poté doleva - střídavě se 3 nastaví do selhání.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina glutamová - co to jepro co a jak se používají ve sportu, kulturistice.

Týdenní cvičební program pro lisy

Je těžké čerpat tisk doma, jako krycí dívky za 7 dní.Pouze dívky, které nemají nadbytečný tuk, mohou získat atraktivní úlevu za jeden týden.

Mohou opravdu hodit kostkami za krátkou dobu 7 dnů.Pro lidi s nadváhou je takové školení vhodné získat určitou základnu pro další vzdělávání, protože je také užitečné.

Tréninkové dny: 1, 3, 5, 7.Zbývající dny by měly být použity k odpočinku a obnovení svalové skupiny.Lekce trvá 15-40 minut.

Výcvikový program:

 • Nejprve musíte udělat 10 minut trochu protahovací a kardio cvičení.Za tímto účelem můžete použít obvyklé lano nebo běžet na místě;
 • Poté se provedou 3 přiblížení 30 výtahů trupu.Odpočinek by měl být minimální;
 • Po krátkém odpočinku se provedou 3 sady 30 opakování s nohama zvednutými v závěsu.Další - přestávka a 3 sady cvičení „nůžky“.Komplex končí třemi přístupy ke zvednutí nohou ze strany na stranu;
 • Lekce končí dlouhým úsekem.

Pokud jsou cvičení v první lekci příliš jednoduchá, je vhodné použít váhové materiály - prodávají se s hmotností 1 kg nebo více.

Měsíční cvičební program

Nejprve musíte dokončit 10 minut zahřátí a protažení.20 minutběhání na čerstvém vzduchu průměrným tempem. Poté, co je tělo připraveno na trénink, můžete pokračovat přímými cvičeními.Měsíční program je vhodný v tom, že nemusíte vybírat konkrétní komplex.Cvičení jsou vybírána individuálně.

Musíte však do učebních osnov zahrnout následující typy cvičení:

 • kroucení;
 • elevace nohou, trupu;
 • sjezdovek.

Každý druhý den se provádí cvičení.Provádí se dvakrát denně - ráno a večer po dobu 8 minut.

Simulátory pro čerpání tisku doma

Pro domácí třídy se používají následující typy simulátorů prodávaných ve sportovních obchodech:

 1. Lavička(nastavitelná nebo jednoduchá v nastaveném úhlu).To mohou využít jak zkušení sportovci, tak začátečníci.
 2. ABS Swing. Toto je skořepina s otočným sedadlem a držadly umístěnými na 2 stranách - pro snadné použití.Vyvíjí horní a dolní část tisku.
 3. „Kapitánská židle“- jednotka se svislým opěradlem a měkkými opěrkami rukou pro snadné použití.
 4. Film. Sportovec uchopí válec ze dvou stran (na stranách jsou držadla) a přejíždí dopředu, dobře protahuje tělo a poté se vrací do své původní polohy.
 5. Vodorovná lištaje multifunkční střela.Používá se jak pro rozvoj břišních svalů, tak pro celý vrchol.
 6. Gymnastický míč nebo fitball .Tento produkt to umožňujepohybovat a ohýbat se v různých směrech, buzením energie udržováním rovnováhy.Rovněž se pomocí nafukovací koule zlepšuje držení těla.

Po úspěšném cvičení a dodržování zásad zdravého stravování můžete dosáhnout svého cíle - načerpat kostky.Úkol není snadný, ale v přítomnosti vůle je proveditelný.Stačí si prostudovat materiál o tom, jak vytisknout lis doma.

Autor:Antonov Vyacheslav

Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

Video na téma: jak se napumpuje tiskdoma

Jak napumpovat dívčí tisk doma: