Jak nakreslit obočí tužkou, barvou, henou.Fotky, pokyny doma

Je velmi důležité udržovat si svůj vzhled.Hlavní podmínkou pro krásu - obličej by měl být vždy dobře udržovaný.Pokud není možné navštívit profesionální mistry, může se to provést doma.Hlavní součástí této péče je tvarování obočí, které je velmi důležité správně provádět.

Podmíněné typy tvaru obočí

Existuje velké množství možností s různými tloušťkami, s různými objemy a ocasy.

Rovný

Přímý tvar obočí je nový trend, který se díky korejským dívkám objevil relativně nedávno.Od narození takové majívzhledu.Korejské ženy mají tuhé vlasy, je velmi obtížné je opravit.Proto je přímá forma u korejských žen považována za přirozenou.

Možná by nikdo nevěděl o tomto tvaru obočí, kdyby to nebylo pro světové maskérky.Peter Philips, známý maskérský umělec, přišel s přirozeným pohledem na jednu ze sbírek značky Dior, ve které vynikal přírodní make-up.Přímý tvar obočí tak dokonale zapadá do této myšlenky.Popularitu tohoto módního trendu přidala další vizážistka - Linde Cantello.

Nejlepší ze všeho je, že takové uspořádání obočí vypadá na dívky s protáhlou tváří v podobě „oválu“, které mají malou tvář.Vizuálně tato technika dělá tvář vylepšenou a výraz očí naivní.

Vzestupně

Jiným způsobem se tato forma nazývá „vlaštovka křídla“.Rostoucí obočí vypadá velmi působivě, atraktivně.Charakteristickým rysem této konstrukce je to, že vnější vrchol oblouku je velmi zvýšený.

V důsledku toho se tvář stává výraznější.Vzestupný tvar obočí vypadá perfektně u dívek s oválným typem obličeje.Také sedí dobře na kulaté protáhlé tváři.Je však velmi důležité vždy vzít v úvahu, že v tomto případě by se nadbytečný oblouk neměl příliš zvedat.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Arcuate

Ačkoli je obtížné vytvořit správný obrys oblouku, výsledek stojí za to.Tloušťkalinie, jejich délka by měla být mezi sebou vyvážená. Pokud je oprava těchto obočí provedena správně, může tato forma zdůraznit přirozenost.Ale takové obočí není pro každého.Vizuálně zvyšují věk.

Zvednuté

Zvednuté obočí má na konci očí hladkou zlomeninu.Dejte vzhled koketní nebo arogance.Vhodný pro kulatý obličej.

Jak zvolit správný tvar obočí podle typu obličeje

Tvar obočí může změnit vzhled pozitivním směrem, ale může se změnit k horšímu.Je důležité pochopit, jaký typ obličeje, jaký tvar bude vypadat nejlépe.

 • Oval. Je to ideál krásy.Zúžení na čelní část je charakteristické bradou s kulatou linií.Nejširším místem jsou tváře.Tato forma obočí nesmí narušovat přirozené proporce, měla by je zdůrazňovat.Vhodné horizontální obočí s mírným ohybem, střední velikosti.
 • Protáhlý. Pomocí korekce obočí můžete tvář mírně zvětšit a rozšířit.V tomto případě pomůže přímá forma, která způsobí, že obličej bude kulatější, dát jemnost.
 • Round. Tento tvar obličeje vyžaduje prodloužení.Vizuálně může být tvář trochu oválná.Pro tento typ jsou vhodné zvednuté obočí s poměrně výrazným zalomením, se širokým začátkem a zúženým koncem.

  Jak správně tvarovat obočí podle tvaru obličeje

 • Čtverec. Tento tvar obličeje je charakteristický rovnými a tvrdými liniemi v oblasti lícních kostí a čelistí.Klenuté obočí zapadá bez nápadného zalomení.Je žádoucí je rozšířit, zvýšit vysoko.
 • Srdce. Osoba s tímto tvarem má ostrou bradu, jasné lícní kosti.Je nutné zvolit tvar, který vizuálně zjemní tyto zóny a vyrovná šířku čela.Zvednuté obočí s mírným ohybem se postará.
 • Rhomboid. Tento typ obličeje kombinuje malý čtverec, trochu „srdce“.Je velmi důležité zvolit správný model obočí, který zjemní obrysy obličeje, zmenší lícní kosti.Bude to klasický tvar s velmi měkkým ohybem.Při obočí je třeba je trochu rozšířit.

Nástroje pro opravu a modelování

Korektním obočím doma budou pomáhat vysoce kvalitní nástroje, některé spotřební materiály:

 • Pinzeta (se širokými, rovnými hranami, zkosenou špičkou, ostrými konci).
 • Nůžky na obočí.
 • Tužka na sestavení formuláře.
 • Dezinfekční prostředky.
 • Vatové tampony.
 • Kartáč na barvení.
 • Ochranný prostředek pro kůži kolem obočí.
 • Bavlněné pupeny.
 • Nádoba na barvivo.
 • Barva.
 • Henna.
 • micelární voda.

Každý typ pinzety je navržen tak, aby tvaroval různé obočí.Například, pinzety s rovnými hroty jsou nutné pro korekci tlustého obočí.Nástroj s ostrými špičkami je vhodný pro lidi s vysokou citlivostí, pro korekci velmi malých vlasů.Pokosové pinzety pomáhajíodstraňte všechny vlasy.Poslední možnost nejčastěji používá Brow-master.

Metody navrhování

Obočí může vylepšit vzhled, pouze pokud je v perfektním stavu.K tomu, aby se tak stalo, je nutné použít arzenál dekorativních výrobků.

Dorisovka

Správné modelování obočí doma je známé všem dívkám. Hlavním arzenálem v této věci je tužka.

 1. Jemně rozčesejte vlasy;
 2. nakreslí spodní okraj (k označení tvaru);
 3. vlasy sečesávají dolů;
 4. nakreslete horní linii;
 5. s neostrými pohyby ruky je třeba kreslit vlasy;
 6. odstínuje tužku na začátku obočí;
 7. je nutné použít korektor, nakreslit spodní hranici, stín;
 8. je nutné obočí zpracovat gelem tak, aby byla forma fixována po dlouhou dobu.

Barva tužek by měla být vybrána jednotlivě.Pro blondýnky musíte vzít 1-2 tóny tmavší nebo světlejší.Brunetky si vybírají tužku, která bude odrážet barvu jejich vlastních vlasů.U dívek s světlými vlasy vyberte správný kosmetický přípravek pro barvu očí.

Na obočí by se měly nanášet stíny pomocí zkoseného štětce.Nejprve je nutné nastínit vhodný tvar.Poté vymažte štětcem ve stínu, projděte celé obočí.Důkladně pročesejte.

řasenka pro obočí funguje stejně jako gel.Upravuje tvar, dává vlasům požadovaný odstín.

Barvení

Správněobočí může být doma mnohem levnější než návštěva salonů s profesionálním mistrem.Můžete si koupit hennu, protože odstín tohoto barviva bude vypadat přirozeně.Může se to zdát velmi jasné, zejména v prvních několika dnech.

Charakteristickým rysem henny je to, že barva bude na chloupcích trvat 2-3 týdny.Pokud taková nasycená barva není výhodná, můžete použít běžná barviva.Je velmi důležité sledovat kvalitu produktu.Je nutné zakoupit bezpečné výrobky, jejichž složení nezpůsobí alergickou reakci na kůži.

U světlých obočí by měla být barva o 1-2 tóny tmavší než u vlasů.Pro tmavé vlasy - 1 tónový zapalovač.V žádném případě byste neměli barvit obočí černou barvou.Může být přidán do jiných barviv jen ve velmi malém množství, aby produkt získal chladnější odstín.

Oprava pomocí šablony a vosku

Princip činnosti vosku je velmi jednoduchý.Odstraňuje nežádoucí vegetaci na obočí tím, že trhá pruh proti růstu vlasů.Současně by měl být aplikován podle růstu vlasů.

Šablony jsou speciální plastové krycí vrstvy vyřezávané v různých tvarech.Je nutné zvolit šablonu, která bude blízká její přirozené formě.Musí se nanést na obočí a malovat přes prázdné místo pomocí stínů, tužky, prášku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Na základě tahupokyny pro tvarování obočí doma

Obočí hraje neocenitelnou roli při vytváření krásného obrazu při udržování vzhledu.Přítomnost neoškrábaných vlasů, nesprávně zvolené formy může zničit veškerý make-up.

Výpočet individuálního tvaru

Před provedením opravy a modelování obočí je důležité určit typ obličeje.

Potom bude snazší pochopit, který design půjde a který z nich nestojí za to přemýšlet.

. Výběr se skládá z klenutého tvaru, zakřiveného, ​​„domu“, vodorovného, ​​vzestupného nebo se zalomením.

Definování trajektorie

Je třeba nakreslit tužkou tvar obočí, který bude po modelování na obličeji.

Začátek obočí by měl být v souladu s vnitřním okrajem oka a špičkou křídla nosu.Nejvyšší bod na obočí by měl být na linii křídla nosu a na konci zornice.Konec je v průniku s vnějším rohem oka.

Zesvětlení obrazu

Jsou-li chloupky na nose světlé, není třeba je škubat.Hlavním cílem je odstranit všechny tmavé nežádoucí chloupky.Pocit proporce je velmi důležitý.Přirozený tvar obočí vždy vypadá harmoničtěji a krásněji.

Dorisovka

Pokud tvar obočí není dokonalý, příliš vzácný nebo světlý, můžete použít další malbu.Pro tyto účely je vhodná tužka nebo stín. To by mělo být provedeno s malým dotykem.

Respektování proporcí

Je velmi důležité dodržovat ty proporce, které bylyna začátku.Pouze v tomto případě bude možné provést správnou korekci obočí.

Bezbolestné škubání

​​
Použití krému Mluvíme o použití mastného krému, který by měl být aplikován na kůži kolemobočí a podržte 15 minut.
Napařování pokožky K napařování pokožky můžete použít komprimaci.Bylinkovou infuzi je třeba zahřát, namočit do ní 2 vatové tampony, umístit je na obočí a podržet po dobu 3 minut.Bavlnu vlnu neponořujte do vroucí vody.
Použití anestetického krému Musíte si koupit vysoce kvalitní analgetikum.Měl by být nanesen na kůži poblíž obočí, počkat 7 minut, začít korigovat.
Použití ledu Nejprve musíte zmrazit odvar heřmánku.Před samotnou korekcí je třeba vzít kousek ledu, zabalit do gázy, umístit na obočí, vydržet 7 minut.Oprava bude méně bolestivá.

Jak udělat obočí hustým a širokým?

Jednou z možností udržení hustoty je nevytrhnout obočí a umožnit jim růst zpět.Takový proces je poměrně zdlouhavý, může to trvat i několik měsíců.Je důležité být trpělivý, počkat, až obočí získá přirozený vzhled.Pak byste měli jít k dobrému pánovi.Profesionál dá správný tvar a v budoucnu můžete provést domácí korekci pouze pomocí pinzety.

Aby obočí vypadalo silné, široké, měli byste zabarvitje.Je velmi důležité zvolit nejvhodnější odstín pro obličej.

Dodržování pečlivého odchodu pomůže obočím silně růst a šířit.Za tímto účelem každodenně očistěte obočí od nečistot a make-upu pomocí speciálních nástrojů.Make-up také pomáhá zesílit obočí a rozšířit je.Veškerá kosmetika by měla být aplikována přísně.Na kůži pod obočím můžete použít zvýrazňovač, který vizuálně zvýrazní obočí.

Bude užitečné aplikovat denně olej na obočí po dobu jednoho měsíce.To by mělo být provedeno vatovým tamponem.Před spaním umyjte přebytečný produkt ubrouskem a ráno opláchněte vodou.Vlasy budou tmavší, silnější.

Vytváření obočí domem

Nejoblíbenější forma pro ženy má jméno "dům".Zlomenina takových obočí činí pohled otevřeným, půvabným.Ve své přirozené podobě je tato forma velmi vzácná, je nutné provést korekci, modelování.Pokud mírně změníte tvar, délku, vyberete vhodnou tloušťku, úhel lomu, obočí domu bude vyhovovat každé dívce.

Každá dívka si bude moci doma obočí správně tvarovat.Nejprve by měl být nastíněn vhodný tvar.

 • Začátek obočí je čára nakreslená svisle přes okraj nosní dírky.
 • Konec obočí určí čáru nakreslenou základnou nosu do rohu vnějšího oka.
 • Bod zlomu se považuje za čáru nakreslenou žákem, ale mírně posunutou do chrámů.

Je žádoucí ponechat přirozený ohyb tak, aby výraz na obličeji nebyl poměrse změnili.Dále je třeba provést opravu pomocí pinzety.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Denní péče o obočí

Někteří se domnívají, že péče o obočí by měla skončit pouze opravou.Toto tvrzení však není pravdivé, protože obočí vyžaduje 10 minut denně.pozornost.

 • Ráno česání obočí.To by mělo být provedeno růstem vlasů.
 • 2krát týdně, musíte během česání provést zvláštní postup při péči.Kartáč musí být namočen v kosmetickém oleji (ricinovém, lopuchu nebo mandle) a potom obočí obočím po dobu 60 minut.před spaním.Po 30 minutáchzbývající produkt by měl být odstraněn vatovým tampónem nebo suchým hadříkem.
 • Masáž by se měla provádět dvakrát týdně pouze prsty.Po dobu 5 minutmusíte klepat, mrtvice, špetku obočí.
 • 2krát týdně musíte používat masky na obočí.

Na otázku, zda je obtížné provést opravu doma, existuje pouze jedna odpověď - ne.V moderní době můžete snadno najít informace o tom, jak se správně starat o obočí, jak je rozeznat.Hlavní věc je dodržovat všechna pravidla pro tento postup.

Autor:ElinaG

Rozložení:Mila Friedan

Video o pravidlech pro kreslení obočí

7 tajemství dokonalého obočí: