Jak aplikovat krém na obličej: tonální BB, CC.Na kůži kolem očí, očních víček, krku, za maskou.Schéma, masážní linky

Aby žena měla jednotnou barvu pleti, měla by vědět, jak správně aplikovat kosmetiku na obličej.Před nanesením základu si musíte umyjte obličej pěnou a poté na ni naneste denní krém, který se vstřebává do povrchu pokožky, zjemní a hedvábí.

Účinnost aplikace základového krému na masážní linky

by měl být aplikován na určité linie masáže obličeje.

Po jeho použití se objeví následující pozitivní výsledky:

 • Dobrý krevní oběh, když se prsty dotknou obličeje.
 • Minimální vzdělání"Vrána má nohy."
 • ​​
 • Zpomalení stárnutí a regenerace kožních buněk.
 • Růžová a zdravá barva.

Je třeba vědět, jak aplikovat krém na obličej, aby nedošlo k poškození kůže a zajištění intenzivního účinku krému.Měly by být použity speciální masážní okruhy.

Směr masážních linií na obličeji

Aplikace výrobku ve směru masážních linií:

)Postup Směr pohybu
1. Od středu čelního laloku k časovým lalokům
2. Z nosu do časových laloků
3. Od začátku nosu ke středufrontální lalok
4. Od začátku rohů úst do středu ucha
5. Oduprostřed brady ve směru k uchu

Je nutné nejen sledovat kůži obličeje, ale také kůži krku.

Směr masážních linií krku

Základní požadavky na aplikaci kosmetického krému na krk:

 • Naneste produktpomalé pohyby rukou do předního laloku krční části zdola nahoru.
 • Poté na levé a pravé straně krku.

Pokud je tento postup proveden správně, bude výsledek viditelný za měsíc.Kůže se stane krásnou a pružnou.

Technika nanášení krému podél masážních linií: brada a oblast úst

Správné použití krému ovlivňuje stav pokožky obličeje a rovněž zabraňuje vzniku nových vrásek a vyhýbá se starým..Krémje třeba aplikovat s elegantním dotykem od středu brady podél čelistní linie, ke středu ucha.Tento kosmetický postup se provádí na dvou stranách obličeje.V oblasti brady - lehce tleskejte rukama.

Diagram ukazuje, jak aplikovat krém na obličej.

V oblasti úst, kde jsou umístěny masážní linky - od začátku rohů rtů do středu ucha.

Schéma pro oblast líc

Je třeba vzít malý hrášek smetany a aplikovat v oblasti lícní oblasti.Poté aplikujte úhledné spirálové pohyby z rohů úst směrem ke středu ucha, tvář.Stejným způsobem opakujte tuto kosmetickou operaci na tvářích na obou stranách.

Masážní linky nosu

Krém by měl být nanesen na celou oblast nosu a distribuován v obou směrech do středu ucha.

Masážní linky na čele

Krém musí být nanášen jemným poklepáním. Prsty musí začít s touto procedurou od středu čelního laloku ve dvou směrech po spánkové laloky.Tato operace umožňuje vyhladit pokožku na čelním laloku a snížit počet jemných vrásek.

Technologie nanášení krému na kůži kolem očí a očních víček

Krém by se měl nanášet na oční víčka jemně, protože pokožka očních víček je ve srovnání s pokožkou obličeje velmi tenká.Na očních víčkách není prakticky žádný sval, takže u žen se zde objevují první vrásky na obličeji („vrásky na nohy“) s věkem.Krém je nutné správně aplikovat na oční víčka pomocí speciálního očního krému.

Aplikační technologie kolem očí

V oblasti očí by se kosmetický krém měl nanášet lehkými zametacími pohyby od začátku chrámu po začátek nosu.Pro tento kosmetický postup není nadace vhodná.Pro oční víčka je vhodný korektor kapaliny.Má lehčí složení a je založen na vodě.Je k dispozici ve zkumavkách nebo ve formě tužky.

Technologie nanášení krému na oční víčka

Krém by se měl aplikovat jemným pohybem na oční víčka od nosu směrem k chrámům. Je také nutné nanést hlavní krém na víčka pod stínem, protože je lehčí ve složení než základ a chrání víčka, vyživuje pokožku.

Jaký krém používat po masky

Pokud žena doma vyrobila jednoduchou masku na obličej, můžete použít tonikum, které obvykle používá pro jiné kosmetické operace.Pokud provedla proceduru v salonu krásy, je vhodné použít BB krém.Perfektně sedí na pokožce a ve svém složení má kosmetické oleje.

Místo tonikum můžete také použít sypký minerální prášek.

Vlastnosti aplikace různých typů krémů

Krém by měl být nanášen správně.Existují různé typy krémů.

BB krém

Má vysoký stupeň ochrany před UV zářením, 15 spf až 40 spf. Hydratuje pokožku a je považován za základní nástroj pro líčení.Jak se přihlásitkrém na obličej tohoto typu, vizážisté doporučují.Lepší použití prstů.Tato domácí metoda je nejjednodušší.

Před zákrokem zahřejte polštářky prstů.Stiskněte ji na prst ruky a otřete ji druhým prstem.Kosmetičtí lékaři rádi používají tuto metodu, protože vám umožňují získat diskrétní a světlou barvu pleti.Krém by se měl zahřát a aplikovat v následujících liniích na obličej: přední lalok, bradu, nos a líce.

S touto aplikací můžete vidět správné množství tonika, to znamená, že krém nebude aplikován více, než je nezbytné.Po aplikaci je třeba krém několik minut počkat.Pokud na pokožce není dostatek kosmetického krému, měli byste ji přidat a vidět rovnoměrnost aplikace.Tento způsob nanášení krému je velmi ekonomický.

Použití smetanové houby je dobré pro lidi s mastnou a suchou pokožkou.Chcete-li kosmetický krém houbou správně aplikovat, navlhčete houbu vodou. Je to nezbytné proto, aby suchá houba neabsorbovala vlhkost z kůže, ale během aplikace krému spíše zvlhčovala.

Suchá houba také absorbuje mnoho základů, což není příliš ekonomické.Chcete-li zahřát hrášek smetany, naneste ji na dlaň před aplikací na kůži.Pak byste měli vzít mokrou houbu a aplikovat krém.Je třeba jej distribuovat po masážních liniích obličeje úhlednými tahy.

Houba je velmi účinná při maskování akné.Musí být aplikována lehkými pohyby kolem očí, zatímco poklepávápro jeho jednotné použití.Pokud se žena pokusila aplikovat krém do oční oblasti houbou a najednou se cítila nepříjemně, je nutné nanést krém do prstů.

Nanesení krému štětcem je vhodné pro suchou a citlivou pokožku, která je náchylná k různým začervenáním.Pokud žena není zvyklá na aplikaci krému touto metodou, může být aplikována prsty.Pro menší spotřebu toniky je vhodné použít plochý kartáč vyrobený ze syntetických materiálů.Malý hrášek smetany je třeba vtlačit na dlaň a odtud ji vzít štětcem.

SS krém

Jiné jméno se nazývá Color Corektor (color korektor).V procesu zlepšování BB krém, vývojáři dostali nový produkt s názvem CC krém.Naneste tento krém prsty po masážních liniích na obličeji, poté, co vymáčknete hrášek smetany do dlaně.

Aplikujte kruhovým pohybem poblíž oblasti očí a nosu. Poté musí být krém rozložen po celé tváři.Tam, kde jsou problematické oblasti, by měl být krém znovu aplikován.Proces nanášení SS krému houbou nebo štětcem je stejný jako tonální.

DD krém

Zakrývá nedokonalosti kůže.Odborníci doporučují používat tento krém na pokožku obličeje se známkami stárnutí.Jeho složení zahrnuje BB a SS krém.DD krém dokonale maskuje malé vrásky a pomáhá vyhladit pokožku obličeje před použitím make-upu.

Naneste tento krém prsty na všechny řádkytváře.Před aplikací je nutné krém ohřát.To se provádí pro rovnoměrnější nanášení na celou plochu obličeje.Pokud žena nechce zašpinit ruce, lze ji aplikovat štětcem nebo houbou. Naneste krém DD stejným způsobem jako tonikum.

Před použitím základního krému DD se ujistěte, že je pokožka obličeje čistá.DD krém by neměl být aplikován kolem očí.Účinek tonálního DD krému se objeví 2 měsíce po použití.

Její krém

Vědci jej stále vyvíjejí, takže o něm existuje jen málo informací.Kosmetičky říkají, že tento krém zamaskuje vady barvy pleti.Její základní krém bude mít ultrafialovou ochranu pokožky a také jí dodá přirozenou záři a krásnou barvu.Takový krém nelze použít pro lidi s citlivou pokožkou.

Výhody SS krému ve srovnání s BB krémem:

 • Díky minerálnímu složení SS krému se získá s velmi lehkou texturou.
 • Krém obsahuje další látky, které vyživují pokožku ještě lépe.
 • Je dobré použít v létě, protože je lehké textury a chrání pokožku před ultrafialovým paprskem slunce.
 • CC krém je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, protože jej nedráždí.
 • Pomáhá řešit zarudnutí a růžovku pokožky.
 • SS krém dokonale maskuje pigmentaci na kůži.
 • CC krém je univerzální produkt, protože nahrazuje nadaci a ranní péči o pleť.
 • SS krém se přizpůsobuje barvě pleti.
 • Konzistence je lehká a snadno použitelná.
 • Zbarvuje pokožku obličeje barevně, což vám umožňuje odstranit malé nedokonalosti obličeje.
 • Vizuálně zlepšuje účinek na kůži, dodává lesk a odpočinek, protože má vodo-silikonový základ.

Jak nanášet krém na obličej štětcem:

 • Kartáč by měl být vyroben z přírodní nebo syntetické hromady.Tento materiál štětce dává jemný pocit při aplikaci tonika.
 • Krém by se měl nanášet štětcem podél masáží od středu obličeje k vlasové linii.Nanášení štětcem do kruhu blízko očí vám umožní nepoškodit slabou pokožku.

Aplikace nadace na kůži různých typů

Před získáním nadace musí být správně vybrána s ohledem na stav kůže a sezónu.K dnešnímu dni existuje velmi velký výběr tonalnik s různými odstíny.Chcete-li vybrat ten správný krém, musíte si jej vybrat za denního světla.

Chcete-li zvolit správný odstín, měli byste si vzít trochu krému a aplikovat ho na zápěstí, protože zde je tón pleti blíže pleti a přirozeně bude vypadat při aplikaci na obličej.Kosmetička doporučuje počkat 10 minut, protože během této doby krém ztmavne a uvidíte, zda je vhodný pro ženu nebo ne.

Jak aplikovat krém na obličej v závislosti na typu pokožky:

​​
 • Problémová pleť s různými záněty. Měl by být vybrán hustý krém obsahující minerály.Tento krém pomůže léčit akné a má antiseptický účinek.
 • Mastná pleť. V tomto případě musíte použít základ ve skleněné láhvi na bázi vody.Obsahuje malé množství tuku a velké množství jemného minerálního prášku.Kvůli velkému množství prášku se odstraní přebytečné mazivo.Kůže obličeje po celý den zůstává hladká, takže make-up drží dobře.Pro mastnou pleť je také vynikající tonikum, které se skládá z kdoule a kořene lékořice.Tyto přírodní látky pomáhají odstraňovat mastný lesk na pokožce, protože dobře vyživují pokožku obličeje.Pro mastnou pleť by měly být použity tekuté krémy tak, aby byla pokožka vyrovnaná a matná.
 • Suchá pokožka. Krém obsahující vlhkost a živiny je vhodný pro suchou pokožku.Existuje mnoho vitamínů A a E. V takovém krému by měl být ve složení více tuku a měl by obsahovat kyselinu hyaluronovou, která pomáhá udržovat vlhkost po celý den a make-up vydrží déle, nevysychá pokožku.Takový krém se umístí na pokožku tlustým nátěrem, který skryje všechny nedokonalosti.
 • Věk kůže. Pro stáří pleti by měla koupit tekuté tonikum.Dobře vyhlazuje a skrývá jemné vrásky.Také se stará o pokožku, činí ji pružnější a zvlhčuje.Není to tak dávno, co se v prodeji objevil nový krémkterý má speciální pigment, který rovnoměrně leží na povrchu kůže a přizpůsobuje se pleti.Vypadá to přirozeně a přirozeně.Populární je také krém, který obsahuje pšeničný protein, který pomáhá odolávat kožním buňkám.Pšeničný protein posiluje tkáň pokožky a pomáhá snižovat negativní dopady na životní prostředí.Krém se nanáší na obličej tenkou vrstvou.
 • Kůže s akné. Na takovou pokožku je třeba použít základový prášek nebo kompaktní prášek (krabička na prášek).Kůže musí být oprášena hustou vrstvou prášku, ve kterém je mnoho specializovaných pigmentů.Úlohou těchto pigmentů je skrýt nerovná místa na kůži a vizuálně redukovat akné, pokud existuje.Dnes se vyrábějí prášky obsahující minerály, které nezanášejí póry kůže.V souladu s tím jsou póry neviditelné a obličej vypadá krásně, protože složení tohoto prášku zahrnuje extrakt z fylodendronu, který pomáhá hojit malé rány a akné.Díky tomuto extraktu nedochází k další vyrážce akné.
 • Normální kůže. Pro normální pleť musíte používat běžný denní krém s přídavkem pigmentu a také krém pro normální a suchou pokožku.Můžete také použít CC krém.Měl by být nanesen tenkou vrstvou, aby získala krásnou a zdravou pleť.Složení tohoto krému obvykle zahrnuje minerály a vitamíny.

Abyste dosáhli co největšího účinku, měli byste najít tu správnou smetanu,která bude vyhovovat každé ženě individuálně a umí ji aplikovat na její tvář.Poté, když se aplikuje na pokožku, bude vypadat přirozeně a zdůrazňovat krásu.Kůže bude vypadat krásně a dobře upravená.

Autor:Chermnykh Dmitry Vyacheslavovich

Video o pravidlech pro aplikaci různých typů krému na obličej

3 způsoby, jak použítnadace:

Jak jsou masáže na obličeji: