Injekce pro hubnutí v žaludku.Ozonové injekce, lipolytika, Aqualix, recenze, ceny

Nejoblíbenější a nejúčinnější kosmetologické postupy pro odstranění nadbytečného tuku se nyní považují za injekce na hubnutí.Hubnutí injekce do žaludku jsou účinné a jsou bezpečnější než chirurgické odstranění tuku.

Početné hodnocení pacientů to potvrzuje.Náklady na postupy jsou navíc poměrně dostupné.

Jak injekce na hubnutí[[PDN 72]

Tuková tkáň v těle se hromadí v důsledku nesprávné funkce orgánů a systémů. V procesu života nastávají 2 po sobě jdoucí etapy .V první se syntetizují látky získané s jídlem.A za druhé se rozpadnou.

Pokud se na jednom z nich něco pokazí, nahromadí se tuková tkáň.V důsledku toho se tuk ukládá na různých místech.

Účinkem injekcí na hubnutí je rozkládat tukové buňky.

Kosmetické injekce spouštějí rozpad těchto usazenin v těle .K tomu dochází pod vlivem enzymů obsažených ve směsi.Nahromaděné buňky se postupně rozkládají na stav mastných kyselin.

Následně se tělo od nich osvobodí.Aby se zabránilo vracení tukové tkáně, obsahuje látka v injekci speciální stimulanty, které aktivují vylučování mastných kyselin.

Výhody a nevýhody injekcí

Injekce na hubnutí v žaludku se liší cenou, jejich hodnocení se také liší.

Ale stále mají výhody oproti jiným možnostem hubnutí v kosmetice:

 • v poměrně krátké době řeší problém nejen nadměrného tělesného tuku, ale takéa celulitida;
 • metabolismus je zrychlen;
 • strihové značky jsou zarovnány;
 • se zlepšuje pohoda pacienta a zvyšuje se jeho pracovní kapacita.
Postup pro injekce na hubnutí má své klady a zápory.Před provedením je tedy třeba zvážit všechny klady a zápory.

Současně má tento postup nejen výhody, ale také nevýhody:

 • se na kůži může objevit otok;
 • V místě, kde jehla vstoupí na pokožku, může dojít ke vzniku modřin;
 • během injekce je možné poškození cév, což má za následek hematomy;
 • V závislosti na individuální nesnášenlivosti se mohou vyskytnout různé typy alergií.

Odborníci doporučují pečlivě zvážit výhody a nevýhody injekcí a zúčastnit se předběžné konzultace.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Druhy injekcí pro spalování tuků v břiše

V moderní kosmetologii se pro injekce na hubnutí používají tři typy léků:

 1. Lidský choriový gonadotropin (hCG).Hlavní oblastí aplikace tohoto léčiva je léčba neplodnosti.Kosmetologie však odhalila svou schopnost spalovat tělesný tuk.Hlavní podmínkou je během léčby dodržovat nízkokalorickou dietu.Výhodou takových injekcí je, že současně s úbytkem tuku neodchází svalová hmota.
 2. Vitamin B12.Kosmetici předepisují tyto injekce, když je v těle pozorován nedostatek vitamínů.Důsledkem je snížení účinnosti, zpomalení metabolismu.Injekce B12 urychlují metabolismus azkrátit čas na odstranění produktů rozkladu.Příjem tohoto vitaminu v těle způsobuje obtěžování a nárůst energie.
 3. Lipotropika.Přírodní látky, které přispívají k regulaci metabolismu.
Chorionický gonadotropin se aktivně používá pro hubnutí, zatímco svalová hmota neodchází.

Kromě těchto postupůexistuje i další odrůda - mezoterapie .Je to injekce na hubnutí v žaludku.Níže uvádíme náklady na injekce a hodnocení pacientů vzbuzují důvěru v tento postup.

Lipolytické injekce na hubnutí (Aqualix)

Vlastnosti

Součástí jsou lipoliptika, která zahrnují Aqualix.pro injekci, pomáhá v boji proti tuku. Ve své struktuře se jedná o gelovitý materiál .Z tohoto důvodu se dobře koriguje v opravené zóně.

Nespornou pozitivní kvalitou Aqualixu je, že prakticky nedává vedlejší účinky.

Kromě toho dává požadovaný výsledek poměrně rychle.

Akce Aqualixu spočívá v tom, žepodporuje rozpouštění membrány tukové buňkya veškerý její obsah vychází z injekčních složek.

Aqualix se používá k regulaci tuku pouze v určitých oblastech.

Droga pomáhá navázat aktivitu lidského lymfatického systému, podporuje drenážní proces.Proto rychlý efekt.

Postup

Aqualix není lék určený k hubnutí v širším slova smyslu. Bojuje s tukem pouze v určitých oblastech .Tento postup je nejvhodnější pro ty, kteří mají normální váhu a potřebují pouze opravu určité zóny.

Nejlepší je, pokud vrstva tuku, kterou je třeba odstranit, je více než jeden a půl centimetru.V tomto případě je sníženo riziko poškození žlučových solí okolními tkáněmi.

Je také důležité, abyste mohli současně používat maximálně 40 mililitrů, což je 5 lahví.

To stačí k boji proti tuku v nejproblematičtějších částech těla.U žen je to břicho a boky.

Injekce Aqualixu se prakticky necítí .Jediným nepříjemným pocitem, který se může objevit, je mírný otok a mírné zarudnutí a také mírný pocit pálení bezprostředně po injekci.Otok se projeví za 1-3 dny.V některých případech může být mírná necitlivost nebo naopak zvýšená citlivost.Musíte se s tím vyrovnat týden nebo dva.

Najednou lze použít maximálně 40 ml.

Specifický počet injekcíje stanoven kosmetologem , to vše je individuální.V průměru jsou tři procedury prováděny s přestávkou na tři týdny.Skutečností je, že před novým postupem by měla celá kompozice s předchozím složením opustit tělo.

Náklady

Cena zákroku se liší v závislosti na tom, kolik je droga požadována najednou. Cena jedné láhve začíná od 5 tisícrublů .Pokud potřebujete pět lahví najednou, budete muset rozložit z 20 tisíc.

Mezoterapie pro hubnutí těla

Funkce

Mezoterapie je postup, který je široce používán v různých oblastech medicíny.Ale zaujímá zvláštní místo v kosmetologii.S jeho pomocí proveďte opravu jednotlivých částí těla.

Podstata postupu spočívá v tom, že se provádí vstřikování, aby se zhubla v žaludku:pod kůži se vstříkne směs výživných a léčivých složek .Mezoterapie se často používá k tomu, aby se předešlo prohýbání kůže po hubnutí, jakož i proti celulitidě.Postup je poměrně efektivní, existuje mnoho pozitivních recenzí, ale cena je vysoká.

Postup

Během mezoterapie se injektuje směs vybraných látek, která se injikuje subkutánně tenkou jehlou. Jejich složení závisí na tom, na co je postup zaměřen .V každém případě je povaha akce místní.

Pro získání pozitivního výsledku z mezoterapie by měla být místa vpichu správně identifikována.

Mikrotrauma, ke které dochází během injekce na subkutánní vrstvě, způsobuje v určité oblasti aktivaci metabolických procesů a krevní oběh. V důsledku se ničí nadměrné podkožní depozity tuku , zlepšuje se lymfatická drenáž a zvyšuje se elasticita kůže.

Mezoterapie se používá pro břicho a hýždě.To jsou místa, z nichž tukové listy vydrží.Provede se vpich do hloubky asi jednoho a půl milimetru .Protože injekce je bolestivá, někdy se podá lokální anestézie.

Cena

Za jedno sezení mezoterapie budete muset zaplatit 3 až 5 tisíc rublů.Někdy může být cena vyšší v závislosti na nákladech na léky.Vzhledem k tomu, že je zapotřebí průměrně 10–15 relací, mohou býtcelkové náklady 30 až 60 tisíc .

Ozonová terapie pro hubnutí

Vlastnosti

Ozonová terapie je saturace tkání a krve kyslíkem .Rysem kyslíku je, že každá molekula se skládá ze tří atomů.Tento postup se v kosmetologii používá již dlouhou dobu, ale při hubnutí se používá teprve nedávno.

Postup

Pro ozonovou terapii se používá ozonová směs kyslíku a ozonu .Je injikován subkutánně tenkými jehlami namontovanými na tenkých hadicích, ze kterých přichází ozón.

Pro ozonovou terapii se používá směs kyslíku a ozonu, která se dávkuje pomocí tenkých hadic namontovaných na jehelách.

Z každé jehly pochází přísně odměřené množství směsi, které je pak rovnoměrně distribuováno v tkáních.

Pro lepší účinek doporučují odborníci masážní kurz.Takové injekce na hubnutí v žaludku jsou účinné a pozitivní recenze.

Náklady

Náklady na jednu relaci jsou v průměru 1200 - 1500 rublů .Cena celého kurzu bude záviset na tom, na které úrovniprocedura je směrována do zóny a kolik relací je vyžadováno.Celkem mohou vyžadovat až 20.

První 4-5 postupy jsou zaměřeny konkrétně na ničení tělesného tuku, pro konsolidaci výsledku a zpřísnění pokožky jsou zapotřebí následující.

Injekční liposukce s dermastabilonem a ozonem

Vlastnosti

Tento typ postupu se týká plastické chirurgieaSpočívá v injekci speciálních léků, které pomáhají porazit takové tukové usazeniny, které nelze odstranit sportem nebo dietou.

Zavedená látka(ozon) vede k rozkladu tukových buněka jejich další přeměně na emulzi.Ten je pak neutralizován játry a odchází.

Postup

Dermastabilon se provádí v několika fázích.V první fázise léky používají k dilataci krevních cév .Druhým je zavedení křemíkových koktejlů, které pomáhají změkčit skokany a přispívají k lepšímu účinku léků v další fázi hubnutí.

Výsledek po injekční liposukci je již viditelný na konci jednoho kurzu.

Začíná po několika sezeních, kdy tuk již začíná odcházet.Děje se tak tak, že nevzniká ochablá kůže.

Cena

Cena tohoto postupu se může velmi lišit v závislosti na tom, kolik relací je třeba.V průměru jsou náklady na liposukci v jedné zóně 3 až 5 tisíc rublů.Nicméně někdytoto číslo je 7-8 tisíc rublů. Obvykle se vyžaduje až 4-5 postupů .

Injekce dusíku ze sedimentů tuku na břiše

Vlastnosti

Dusík se používá v kosmetologii pro erozi sliznice akůže , odstranění bradavic a samozřejmě hubnutí.Kapalný dusík navíc pomáhá nejen snižovat objemy, ale také zvyšuje imunitu.

Postup

Nastříkejte dusík pomocí speciální stříkačky do problémových oblastí.Takže tělo se stává mrazivým.

Kapalný dusík se používá k eliminaci bradavic a poškození sliznice ak hubnutí v břiše.

Poté se provede kryomasáž .Výsledkem je rozklad subkutánního tuku, zmizení celulitidy a strie.

Cena

Cena jedné procedury je 2 - 3 000 rublů .Minimální kurz je pět lekcí.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Injekce testosteronu na hubnutí

Vlastnosti

K tvorbě podkožního tuku dochází z mnoha důvodů, včetněa kvůli poklesu hladiny testosteronu.To je typické pro ženy nad čtyřicet.

Postup

Před zavedením léčiva musí být léčivo zahříváno .Je to proto, že testosteron je viskózní a injekce je bolestivá.

Před injekcí testosteronu musí být ampule zahřátá.

Představenotenká jehla subkutánně.

Náklady

Jedno balení léku stojí od 400 rublů.

Homeopatické injekce do břicha pro hubnutí

Charakteristiky

Injekce pomocí homeopatických léčiv jsou velmi pohodlné pro použití doma.Obvykle obsahují artyčokový extrakt.

Složení homeopatických injekcí na hubnutí zahrnuje artyčokový extrakt, který urychluje proces štěpení tukových buněk v břiše.

Tyto injekce přispívají k destrukci lipidové tkáně.Zbytky z toho pomocí toku lymfy jsou vylučovány z těla.

Postup

Lék se injikuje subkutánně do břicha pomocí tenké stříkačky .Nejprve se musíte smíchat s vodou.

Náklady

Náklady na homeopatické léky na hubnutí jsou nízké.Samozřejmě existují i ​​drahé výrobky, ale minimální cena je pouze 50 rublů.

Zajímavá videa o tom, jak se vyrábějí injekce na hubnutí v žaludku, jejich náklady, recenze

V tomto videu se můžete dozvědět více o, co je mezoterapie a jak se provádí:

Jak mohou injekce na hubnutí v žaludku ovlivnit tělo?Podívejte se na video:

Recenze