Injekce kyseliny hyaluronové do obličeje (rty, pod očima, na čelo).Před a po fotografiích

Kyselina hyaluronová je polysacharid , který má z velké části velmi důležité vlastnosti pro strukturu pokožky, proto se aktivně používá v kosmetologii.

Tváření obličeje pomocí kyseliny hyaluronové je účinný způsob boje proti stárnutí kůže.

Změny kůže způsobené kyselinou hyaluronovou jsou patrné na fotografii před injekcí a po injekci.

Úloha kyseliny hyaluronové ve struktuře kůže a jako nedostatek vede ke stárnutí

Hlavní vlastnost této chemické sloučeninyje schopnost zadržovat tekutinu. Dotyčný nástroj vytváří speciální skořepinu , která podporujepokožka je ve zvlhčeném stavu, což eliminuje výskyt vrásek.

Díky své schopnosti udržovat vodní rovnováhu dává kyselina epidermis (vnější vrstva pokožky) pružnost a měkkost , přičemž dlouhodobě zachovává zdravý a mladistvý vzhled pokožky.

Molekuly látky také zabraňují pronikání velkého počtu mikrobů do kůže, a to i v případě poškození - škrábance, oděry.

Se zvýšenou hydratací kůže, kterou látka poskytuje, proces stárnutí významně zpomaluje: kyselina pomáhá vyhladit vrásky a udržovat mladistvé tkáňové buňky, jakož i jejich regeneraci.

Nedostatek kyseliny hyaluronové vede ke stárnutí : objevuje se velké množství vrásek, pokožka ztrácí svou zář a pružnost, stává se tenčí a suchá.

Vlastnosti injekcí kyseliny hyaluronové do kůže

Injekce kyseliny hyaluronové (před a po fotografiích, které jsou uvedeny níže, prokázat to) jsou nejúčinnější pro dlouhodobé omlazení obličeje.V této formě má látka ještě větší počet užitečných vlastností.

Mezi hlavní prospěšné vlastnosti kyseliny hyaluronové patří:

 1. Trvanlivost. Látka se také nachází v různých kosmetických prostředcích, ale jejich působení rychle prochází.Injekce kyseliny hyaluronové udržují pružnost pokožky několik let.
 2. Odstranění vrásek. Injekce GK, na rozdíl od jiných kosmetických přípravků, již ne pouze maskujíexistující vrásky, ale opravdu je vyhladit.
 3. Zdravě vypadající pleť. Viditelné příznaky kožních změn souvisejících s věkem (ochablost, suchost, nezdravá pleť) jsou také eliminovány injekcemi kyseliny hyaluronové.Zjevné rozdíly jsou jasně patrné na fotografiích pořízených před a po injekci.

Jak je dosaženo omlazovacího účinku.Mechanismus účinku

Účinek omlazení se objevuje v důsledku schopnosti kyseliny hyaluronové zadržovat tekutinu v kožních buňkách. Funguje to takto: pronikají do vnitřních vrstev kůže a molekuly HA přitahují k sobě molekuly vody a váží je.

Injekcí kyseliny hyaluronové můžete nejen utáhnout ovál tváře, ale také zevnitř zajistit výživu pokožky.

Hydratace kůže se tedy zvyšuje a vzhled kůže se zlepšuje: natahuje se, a proto jsou vrásky vyrovnávány, pleť je normalizována atd.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Injekce kyseliny hyaluronové

Existuje mnoho kosmetických přípravků, které obsahují kyselinu hyaluronovou - různé krémy, masky, gely atd.

Nicméně,pro největší účinek na omlazení se doporučuje injekce HA : s jejich pomocí vstoupí kyselina do hlubších vrstev kůže a účinek si zachovává mnohem déle (účinek lze vidět na obrázcích před a po injekci).

Biorevitalizace

Tento postupje druh injekce omlazení pokožky obličeje.Jako surovina pro injekce se HA používají hlavně živočišného původu.

Biorevitalizace je jedním ze způsobů podávání kyseliny hyaluronové ke zvednutí obličeje a vyhlazení vrásek.

Je pozoruhodné, že pro biorevitalizaci se nepoužívá čistá kyselina hyaluronová, ale přípravky s jejím obsahem. Mohou zahrnovat další složky důležité pro pokožku.

Prostředky na řízení se vybírají na základě toho, které problémy je třeba nejprve vyřešit.

Biorevitalizace není jednorázovým postupem , a aby kůže vypadala mladě, provádí se celý průběh injekcí, které jsou injikovány do horních vrstev kůže.Počet sezení závisí na individuálních vlastnostech kůže.

Mezoterapie

Mezoterapie je druhou nejoblíbenější kosmetickou operací na omlazení. Stojí za zmínku, že se používá nejen na obličeji, ale také na jiných částech těla.Tam je dokonce mezoterapie pro vlasy.

Mezoterapie doporučuje odborníci nejen pro lidi s kožními změnami souvisejícími s věkem.Procedura je vhodná také pro ty, kteří mají nadváhu, celulitidu, mají strie (např. Poporodní) atd.

Tato metoda zlepšování kůže eliminuje nejen vnější kožní problémy, ale také zlepšuje celkový stav těla.

Postup má několik způsobů provedení, ale nejúčinnější odborníci zvažují injekce kyseliny hyaluronové.(před a po fotografiích jsou uvedeny v závěru článku).

Kyselina hyaluronová vyhlazuje vrásky, napíná ovál tváře, vyživuje pokožku zevnitř.

Mechanismus tohoto postupu je podobný biorevitalizaci : léky s daným lékem se zavádějí do horních vrstev dermy.Tento postup se provádí ručně pomocí stříkaček s tenkými jehlami nebo jiných speciálních zařízení.

Například,jsou populární mezoinjektory - jedná se o injekční stříkačky, které vám umožňují přesně vypočítat požadovanou dávku lékua kontrolovat, v jaké hloubce je jehla zasunuta.

Konturování

Dalším poměrně oblíbeným postupem proti stárnutí je konturování.Stejně jako mezoterapie a biorevitalizacetato kosmetická operace odstraňuje vrásky v obličeji , vyhlazuje pokožku, dodává jí zdravou barvu a pružnost.

Zvláštností provádění konturové plastiky je to, že nejen injekčně podávají léky s kyselinou hyaluronovou, ale injekcemi se pod plnidla plní speciální zařízení.

Jsou to velmi tonické sterilní mini stříkačky naplněné látkou vybranou pro injekce.

Tváření obličeje umožňuje eliminovat kožní změny související s věkem bez chirurgického zákroku.

Stejně jako u každého kosmetického postupu není konturová plastická chirurgie jednorázovým postupem a účinek jejího provedení netrvá věčně, nýbrž nanejvýš několik let.Po tomto kurzuby měl projít znovu.

Výsledky injekcí: Vyhlazení vrásek, poskytnutí rtů, lícních kostí

Všechny postupy vstřikování pro omlazení jsou dosti účinné. Hlavním výsledkem průběhu injekce HA je samozřejmě vyhlazení vrásek: buď zcela zmizí nebo se stanou mnohem méně výraznými.

Injekce vylučují jakékoli vrásky: obličejové i věkové, stejně jako vyhlazují vytvořené záhyby.

Injekce kyseliny hyaluronové, fotografie před a po nich jsou uvedeny níže, také eliminují další kožní problémy. GC dobře zakrývá ochablou pokožku - injekce vám umožňují přidat objem do lícních kostí a vyplnit je.

Kyselina hyaluronová vytváří správný tvar rtů a činí je velkolepějšími.

Rtyse také injikují kyseliny hyaluronové, aby jim poskytly plnost.

Použití roztoků kyseliny hyaluronové

Nevstřikovací účinek kyseliny hyaluronové znamená její použití ve formě různých kosmetických přípravků.Existuje tedy docela efektivní řešení HA.

DNS 1%- řešení, které se stalo nejúčinnějším.Dobře se vyrovná se suchou pokožkou.K dosažení tohoto výsledku je nutné lék vtřít do problémových oblastí kůže 1-2 krát denně, v malých porcích.

Je žádoucí kombinovat ji s jinými kosmetickými prostředky (krémy, masky).Cena je asi 200 rublů.na 10 ml roztoku.

SchnaphilExtrakt 100% čistého extraktu z hyaluronové kyselinyje dalším poměrně populárním nástrojem (řešením) založeným na kyselině hyaluronové.Měl by být aplikován na problémové oblasti a důkladně vtřen ​​do kůže.

Roztok dává hladkosti a pružnosti i velmi tenké a suché pokožce. Specialisté nedoporučují užívání léku velmi často, aby nedošlo k poškození kůže.10 ml roztoku stojí asi 300-400 rublů.

Použití gelů s kyselinou hyaluronovou (plniva)

Gely na bázi kyseliny hyaluronové (tzv. Plniva) se používají pouze v salonu, například v konturových plastech.Jejich rozsah je poměrně rozsáhlý.

Plniva plní následující úkoly:

 • odstraňují vrásky;
 • opravuje obrysy obličeje;
 • masky na kůži;
 • odstraňuje vrásky;
 • omlazuje obličej.

Plniva jsou rozdělena do dvou typů - jednofázová a dvoufázová.

Monofázové gelyobsahují stejné HA částice ve struktuře a velikosti.Tyto gely jsou lehčí, dobře distribuované pod kůži pomocí konvenčních masáží.Monofázická plniva se často používají ke korekci rtů a povrchových vrásek.Tyto gely si zachovávají své vlastnosti po dobu 5-8 měsíců.

Bifázická (bifázická) plnivaobsahují vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové.Bifázické gely jsou hustší než monofázové, takže jejich distribuce pod kůži je mnohem obtížnější.Postup distribuce takových plniv se provádí v několika etapách.

Výhodou dvoufázových gelů je to, že jsou odolnější (trvají až 2 roky) a jsou schopny vyřešit docela závažné kožní problémy.Takžepomocí bifázických výplní koriguje obrysy obličeje a vyhlazuje velmi hluboké vrásky.

Ceny plniv závisí na výrobci a popularitě značky.

Jedním z nejznámějších injektovatelných plniv je Restylane. Existuje několik druhů této drogy.Ten pravý je vybrán v závislosti na typu problému.

Odborníci doporučují tuto značku plniv také proto, žeRestylaneové gely jsou bezpečnéa přirozeně se vylučují z těla v průběhu času.Cena gelů této značky začíná od 3 000 rublů.

V kosmetických procedurách se často používají také plniva pro princezny. Tyto gely jsou účinné a efektivní a podle kosmetologů jsou pro tělo bezpečné.Cena - od 4 000 rublů.

Dalším významným výrobcem plniv je Juvederm. Juvedermské gely jsou celosvětovým úspěchema jsou dobré při odstraňování nejrůznějších kožních problémů.Cena gelů Yuviderm začíná na 5 000 rublech.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Hlavní třída Elena Karkukli

Kontraindikace při použití injekcí

Rozdíl v stavu kůže je patrný po první injekcikyseliny hyaluronové.Fotografie před a po zákroku ukazují, jak injekceHA jsou účinné.

Navzdory všem vlastnostem proti stárnutí mají však injekce kyseliny hyaluronové řadu kontraindikací.

Mezi hlavní kontraindikace patří:​​

 • individuální nesnášenlivost vůči HC;
 • období těhotenství /kojení;
 • problémy srážení;
 • diabetes mellitus, hemofilie;
 • poškození na údajném místě injekce;
 • užívání antikoagulancií;
 • nejnovější kosmetické postupy (fotorejuvenace, peeling atd.);
 • onkologická onemocnění;
 • přítomnost kardiostimulátoru.

Možné vedlejší účinky

Injekce HA mohou také vést k možným vedlejším účinkům.

Injekce kyseliny hyaluronové.Fotografie před a po injekci poskytují příležitost vizuálně posoudit účinnost postupu.Abyste předešli negativním důsledkům, měli byste podstoupit komplexní vyšetření zaměřené na identifikaci kontraindikací.

Možné vedlejší účinky zahrnují následující:

 1. Alergické reakce. Mohou se projevit jak v mírné, rychle procházející formě (bezprostředně po injekci nebo během injekce), tak v závažnější formě až do otoku (pokud existuje alergie na složky léčiva pro injekce).
 2. Hematomy a modřiny. Objeví se v důsledku pronikání plniv do kůže okamžitě po injekci.Hematomy mohou také nastat kvůli krvácení nebo nesprávné injekci, ale jakoobvykle projdou rychle.
 3. Bolest během a po zákroku. Některé injekce HA mohou být bolestivé, ale bolest je obvykle krátkodobá.
 4. Těsnění v místě vpichu. Těsnění nebo tuberkulózy se objevují v důsledku skutečnosti, že látka zavedená pod kůži má vysokou hustotu a nevyhladí se okamžitě.K této reakci také dochází v důsledku skutečnosti, že léčivo bylo zavedeno do horních vrstev kůže.
 5. Vzhled infekcí. V případě nesprávného provedení postupu se v těle vyvinou různé infekce (houby, viry).

Náklady na injekci kyseliny hyaluronové do obličeje v Rusku

Náklady na injekční postupy pro omlazení obličeje (biorevitalizace, mezoterapie, plastická chirurgie kontury) závisí na tom, jak rozsáhlá je tato oblast.je třeba upravit, stejně jako počet relací (nastavit individuálně).

Injekční drogy také přicházejí za různé ceny.Přibližné náklady na postupy v mnoha regionech Ruska jsou nicméně stejné.

Náklady na injekci kyseliny hyaluronové v Rusku jsou následující:

 1. Biorevitalizace plochy obličeje stojí v průměru 8 000–18 000 rublů.
 2. Náklady na injekce mezoterapie začínají na 6 000 a končí na 15 000 rublech.
 3. Obrysový plast, který je považován za nejdražší, je nejdražší: od 10 000 do 30 000 rublů.

Injekce kyseliny hyaluronové jsou nejúčinnějším způsobem omlazení obličeje.

Účinek je patrný poprvní procedura , kterou dokládají fotografie pořízené před a po zákroku, a krásná tónovaná pokožka obličejové zóny potěší po dlouhou dobu.

Užitečná videa o injekcích kyseliny hyaluronové do obličeje

Doporučení specialisty na výběr omlazovacích přípravků a způsoby jejich podávání:

Vlastnosti biorevitalizace pomocí kyseliny hyaluronové:

Injekce kyseliny hyaluronové.Fotografie před a po zákroku: