Igora (Igora) barvivo na vlasy.Barevná paleta, návod k použití, cena, recenze

Paleta barev na barvení vlasů Igora je zdaleka jednou z nejúspěšnějších v řadě domácí kosmetiky, jejíž výroba využívá technologii High Definition.Umožňuje jí proniknout do vlasů tak hluboko, jak je to možné, a pomáhá při vytváření spolehlivé fixace.

Vlastnosti profesionálního barviva na vlasy Igora

Po barvení se výsledné odstíny pramenů velmi nasycují a čistí.Toho je dosaženo díky pigmentované rozmanitosti matrice, která pokrývá 100% povrchu všech vlasů.

Mezi hlavní rysy barvy Igora patří následující výhody:

 • při barvení proniká hluboko do vlasů a vyživuje její strukturu;
 • neutralizuje negativní účinkybarviva;
 • ve složení jsou zvláštní ochranné látky, které pomáhají zabránit vyhoření během používání oxidačních činidel;
 • Vůně je příjemná, podobná ovocnosti.

Výsledná barva může po natření vydržet déle než 60 dnů.Tónování v této chvíli musí být aplikováno zřídka a pouze v případě, že kořeny rostly.

Bohatá paleta barev, od klasických po speciální řady, vám umožňuje vybrat nejlepší možnost, pokud jde o stav vlasů a účel barvení.

Od svého prvního vzhledu prošla barva změnami složení a odstínů.Dnes se jedná o perzistentní kosmetický přípravek, který také pečuje a chrání před negativními vlivy.

Paleta barev: blond

Odstíny blond jsou světlé s tóny jisker neuvěřitelného šumivého odstínu.Vylepšený světelný efekt osloví každého, kdo chce vypadat stylově.Během postupu barvení pomocí této palety je nutná další péče o vlasy.

Blondýnkám jsou kromě standardní blondýnky as tóny fialové a měděné barvy nabízeny tyto možnosti:

 • Sandre.
 • Sandre je světlý.
 • Světlo v béžové barvě.
 • Lehká verze zlata.
 • Sandre, ultra blond.
 • Velmi světlá blond, béžová.
 • Zvláštní odstíny.

Igorova paleta je barvivo na vlasy, které umožňuje odrůdu pomocí mixtonů.Umožní todát nátěru mírně odlišný tón.Díky nejnovější technologii byla zajištěna vysoká kvalita.Díky tomu lze použít beze strachu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Světle hnědá

Igorova hra zahrnuje následující odstíny:

 • Tmavé tóny světle hnědé, mezikteré jsou přírodní, pískové, béžové, měděné extra, čokoládové standardní a červené.
 • Střední odstíny od přírodních, až po zlaté se zahrnutím béžové barvy.
 • Světlé odstíny, včetně sandre a sandre v čokoládě, béžové, s přídavkem zlaté barvy.

Každá ze skupin stínů má vlastní digitální označení a skupinu, ke které patří.

Červená

Igora červená zahrnuje takové tóny jako přírodní, červená-extra, červená-čokoláda, červená-fialová. Poslední dva odstíny jsou zvláště dobře kombinovány na vlasy střední délky a při stříhání pod stříškami.Směšovací proporce jsou standardní, jako je tomu u běžných barev ze sbírky.

Čokoláda

Mezi odstíny společnosti Igor Chocolate patří přední místo mezi přírodní, extra čokoládovou, čokoládově zlatou, čokoládově červenou, čokoládově zlatou.To je zajímavý odstín, který osloví milovníky kvalitního barvení.

Černá

Na rozdíl od jiných značek má Igor Black málo odstínů, konkrétně černou a černou.Při smíchání s jinými barvami, černáředí a rozpouští se v těch, se kterými se snaží spojit.

Jak si vybrat vlastní ideální barvu

Igora barvivo na vlasy, jehož paleta obsahuje velké množství zajímavých a vysoce kvalitních odstínů, umožňuje každému najít ideální barvu.Volba závisí nejen na stavu vlasů a typu barvy vzhledu, ale také na přítomnosti různých alergických reakcí nebo nesnášenlivosti složek.

Royal Line

Igor's Paint je určen pro každého, kdo se chce naučit, jak profesionálně barvit vlasy ve svých oblíbených barvách.Permanentní krémová barva udělá maximální dojem díky plně malovaným šedým vlasům a ultra trvanlivé barvě.

Další důležitou výhodou této barvy je její rovnoměrné rozložení na povrchu jakéhokoli typu vlasů, dokonce i velmi porézní.Všechny vzorky nabízené zákazníkům odpovídají dostupné paletě.

Ve srovnání s předchozí generací získalo barvivo čistější odstíny a péče o vlasy se stala pohodlnější. Existuje velká paleta barev od klasických přírodních tónů po exotické kombinace.

Hutnictví

Duhová hra s kontrasty teplého a studeného oslnění vám umožňuje vytvořit kovový efekt.Účinná receptura pokrývá 70% šedivých vlasů a rozjasňuje vlasy ve 3 tónech.

Igorova profesionální paleta barev má určité proporce pro míchání.V tomto případě je obvyklý směšovací poměr 1: 1 s olejemOxidační činidlo královské řady.

High Power Browns

Série High Power Browns je první barvivo pro krásné brunetky, které bylo vyrobeno na nejvyšší úrovni.Je schopen zvýraznit až 4 tóny s přirozenou tmavou základnou.

Barvení a zesvětlení jsou dosahovány v jednom kroku bez předběžných postupů. Šedé pokrytí je 70%.Bohatá barevná paleta Igor vám umožní znovu vytvořit velmi bohaté odstíny teplých i studených typů.

Pearlescence

Umožňuje vytvořit perlový efekt na světle a světle hnědých vlasech.Existuje několik desítek odstínů, včetně 2 odstínů rozjasnění a tónování, 2 módních a 4 pastelových tonerů.S jejich pomocí lze dosáhnout jemného zesvětlení, bohatých a intenzivních efektů a pastelové tónování ve 3, 5 nebo 9 tónech.

Highlifts

Velmi zajímavé zjasňující barvivo.Obsahuje technologii High Definition pro vysoce kvalitní osvětlení a Fiber Bond.Ten chrání strukturu vlasů, když je obarvená.

Toto barvivo chrání nejen vazby ve vlasech, ale také udržuje sílu a pružnost vlasů.Ukázalo se, že nejchladnější ze všech možných odstínů.Obě technologie pracují na výsledku, a to na zachování vlasů a vytvoření ultracoldového tónu.

Absoluty

Tato paleta obsahuje 20 módních odstínů, které zcela zakrývají šedé vlasy a obnovují vlasy tak, aby vypadaly krásně.Komplex pro vlasy obsahující silyamin akolagen, poskytuje nezbytnou péči o vlasy.K dispozici je technologie pro snížení zápachu a je dosaženo 3 úrovní čištění.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Nude Tones

Paleta barev má 6 matných béžových odstínů.Hlavní inspirací byla nahá kosmetika.Rozsah odstínů je multitonální, od blond po intenzivní bruneta.

Paleta na barvení vlasů Igo Royal Nude Tones

Považuje se za vhodnou pro 90% zákazníků.

Módní světla

Barvení vlasů poskytuje až 5 úrovní zesvětlení.Jedinečná technologie pigmentace umožňuje získat jasné a nasycené barvy.Péče o barvu spolu se zlepšujícími barvami na konci barvení poskytuje příležitost k důkladnému a přesnému kondicionování a výživě.

Rovněž vlasy získávají ušlechtilý stín a lesk a je dosaženo maximální intenzity barev.Odstíny Igorových barev jsou prezentovány v rozsahu od přírodní blond až po extra červené a měděné zlato.

Speciality

Barevná paleta Igora v této úpravě je speciální a umožňuje vám změnit vzhled vlasů a nastavit nový styl.Zahrnuje velké množství odstínů, které pomohou dívce vypadat velkolepě a neodolatelně.

Vibrance

Toto intenzivní barvivo pro míchání tónů na tón vám poskytuje širokou škálu odstínů, aby vyhovovaly vašim potřebám.kolorista.Nepřítomnost amoniaku je charakteristická, snadno se smíchá s aktivátorovým mlékem a také se nanáší a oplachuje.

Vytváří ještě jasnější a sytější barvy, rovnoměrně barví vlasy. Výsledkem je více než 70% neskutečného lesku.Musí být použit na suché vlasy a musí být dodržen poměr pro smíchání 1 až 2. Po 20 minutách použijte šampon ze série Bonacure Color Save.Podle potřeby naneste masku nebo šampon.

Color Worx

Barviva této řady mají saturaci a intenzitu, zachovávají jas po 20 procedurách mytí vlasů.K dnešnímu dni existuje 7 odstínů pro aplikaci a 1 pro ředění barev.

Není třeba žádné oxidační činidlo, přímá aplikace. Používá se pro blond nebo odbarvené vlasy.Je schopen vytvářet jasné a velmi intenzivní odstíny.Můžete upravit, přizpůsobit nebo neutralizovat odpovídající odstíny.

Vario Blond

Paleta barev - fotografie (na vlasy různých typů) vám umožňuje potvrdit účinek přetrvávajícího barvení, dosahuje 7 úrovní zesvětlení.Je to netěkavý prášek modré barvy určený k bělení.

Integrovaná technologie lepení Fiber Bond zvyšuje pevnost vazeb přímo uvnitř kůry a zabraňuje výrazným vadám ve vlasech.Neutralizace probíhá na maximální úrovni díky pigmentům studeného typu.

Expert Mousse

Široká paleta Expert Mousse umožňujesmíchejte pěny a vyberte si každou barvu vlasů.S pomocí těchto odstínů můžete zabarvit vlasy, dosáhnout nasycení bez opětovného růstu kořenů.Tónovací efekt může zmizet po 8 mytí vlasů.

Vzhledem k přirozenému tónu vlasů a zvýšenému lesku lze zdůraznit nový střih. Šedé vlasy jsou neutralizovány díky nasycení nových barev. Nežádoucí barvy lze korigovat, pokud jsou překresleny v tmavých barvách, je zajištěna před pigmentace.Můžete také osvěžit dříve obarvené vlasy.

Pěnová struktura se snadno nanáší a rozděluje vlasy.Igora expert pěna tóny nejen bez problémů, ale také pečlivě pečuje o vlasy díky odpovídající komponenty.Vzorec pěny obsahuje P lipid EFA.Je součástí vlasové membrány buněčného typu.Odpovídající membrána bude silnější, kvalita vlasů a vzhled se zlepší.

Expert Kit

Velmi zajímavý odstín pro jakýkoli typ vlasů.Struktura vlasů se vyrovná bez ohledu na stupeň poréznosti.Barva je rovnoměrně rozložena od kořenů ke koncům vlasů.Další péči poskytuje panthenol a hydrolyzovaný hedvábný protein.Poskytuje se hladká a rovnoměrná struktura vlasů.Hřebenování a styling bude snadné.

Hra pro šedé vlasy​​

15 odstínů pro šedé vlasy poskytuje záruku 100% zastínění šedých vlasů.Jedná se o odstíny od světle blond po hnědočervenou.Složení barviv na vlasyod Schwarzkopf zahrnuje složky rostlinného původu, přírodní oleje, proteiny Moringa Oleifera, které příznivě ovlivňují vlasovou pokožku, pokožku.Díky tomu dochází k hydrataci, výživě a ochraně vlasů.

Jak míchat a nanášet barvu: návod k použití

Návod k použití barvy Igor je poměrně jednoduchý a zvládne ji každá dívka:

 • Smíchejte vývojku Igora Royal Colorist's Color a Care v poměru 1: 1.
 • Naneste lotion od 3 do 12%, což závisí na požadovaném výsledku barvení.Výchozí základna by měla být od úrovně 3 do 8, od tmavě hnědé po světle blond.Pokud je vyžadováno zbarvení vlasů s vysokým procentem šedivých vlasů, použijte je pouze u odstínů číslovaných 1, 16, 2, 3, 36. Při použití doma se může objevit ošklivá a nepřirozená šedo-modrá barva.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Náklady a recenze v síti

Igora - paint (recenze uvádějí výsledky barvení) hodné své hodnoty: od 500 do 1 500 rublů. Většina recenzí je pozitivních a odhaluje plné výhody používání barvy.Mezi výhody upozorňují na snadnost jeho aplikace, schopnost proniknout i do těch nejobtížnějších a porézních vlasů.

Je však také třeba poznamenat, že barvivo může být škodlivé pro kořínky vlasů a způsobit alergické reakce. Takové problémy mohourozhodnout, zda provést kvalifikovaný výběr prostředků, s přihlédnutím ke všem charakteristikám těla a přáním osoby, která bude dále používat uvedenou barvu.

Kosmetický výrobek má vysokou úroveň kvality díky složkám, které jsou v něm obsaženy.Díky trvanlivosti a kvalitnímu zabarvení všech typů vlasů je Igor barvivem na vlasy (paleta je vhodná pro ženy a dívky všech věkových skupin), která získala velké množství pozitivních recenzí a vysokých ocenění.

Návrh článku:Vladimír Veliký

Video o barvě Igora

Recenze videa o královské barvě Igora Schwarzkopf:

Jak funguje oxidační činidlo Igora Brown: