Hvězdy před a po plastové fotografii, nosorožce celebrit

Při hodnocení fotografií slavných osobností před a po plastické chirurgii se obvykle můžete ujistit, že se hvězdy rozhodnou dramaticky změnit poté, co se rozhodnou učinit tento krok.Populární divy domácího popu a Hollywoodu dávají přednost tomu, aby se rychle zbavily nedokonalostí, aby vypadaly mladé a krásné po dlouhou dobu.

) Populárníplastická chirurgie ruských hvězd

Herečky, sociality a zpěváci z Ruska nevstupují o krok zpět od západních celebrit a provádějí přesně stejné operace, například často se uchýlí k nosoplachtu, augmentaci prsou, liposukci, blefaroplasticea otoplastiky.

Ženy, které sní o dokonalém vzhledu, podnikají takový rozhodující krok jako plastická chirurgie.Když je do této služby investováno slušné množství peněz, hvězda obvykle získá vynikající výsledek.Před a po fotografiích mohou fanoušci ocenit, jak je hvězda hezčí.

Victoria Lopyreva

Dívka, která vypadala jako panenka Barbie, zdůraznila její velkolepý vzhled díky četným službám plastických chirurgů.Victoria provedla chirurgický zákrok na špičce nosu, změnila tvar lícních kostí a učinila je výraznějšími.

Hvězda se dříve vyznačovala nafouknutými tvářemi, ale po plastickém tváření se tvář změnila. Jak víte, dívka se sama od sebe zásadně nezměnila, kromě Botoxu.

Masha Malinovskaya

Jak se hvězdy kardinálně mění před a po plastických službách, mohou jasně zobrazit fotografie Mashy Malinovské.Ikona stylu dvacátých let se uchýlila k několika operacím, aby zdůraznila svůj již tak živý vzhled.Poté, co dívka získala popularitu, první věc, kterou udělala, bylo, že jí načerpala rty, a poté provedla operaci na lícních kostech.

Další operací bylo zvětšení prsou. Masha se navíc uchýlil k blefaroplasticedíky kterému se její vzhled stal otevřenějším a atraktivnějším.

Ksenia Sobchak

Populární televizní moderátorka se uchylovala k nosoplasti, což udělala v Německu.Po operaci hrb na nosu zmizel z hvězdy a špička se zvedla.Západní lékaři dokázali dívce pomoci najít půvabný, dokonce i nos.

Další změnou vzhledu byly rty, které Ksenia zvětšila restylanem, ale fanoušci neocenili změnu vzhledu moderátora a kritizovali nové rty.

Natalie

Sama zpěvačka přiznává a není v rozpacích z toho, že si vyrobila plast.Natalie řekla, že provádí mamoplastiku - po porodu zvětšila velikost prsou.Hvězda také načerpala rty Botoxem a snažila se neztratit svůj přirozený tvar.Zpěvačka měla operaci na lícních kostech.

Dívka je přesvědčena, že pokud člověk pracuje v televizi, měl by vypadat dokonale a využívat služeb plastického chirurga v tomto případě není tabu.

Eva Polna

Ne každý si pamatuje, jaká křehká dívka byla Eva, když byla sólistkou v kapele Hosté z budoucnosti.Ale po narození dvou dětí se zpěvačka začala zotavovat a navíc si zvýšila rty, díky kterým začala vypadat ještě horší.

Proto se hvězda rozhodla uchýlit se ke komplexní plastické chirurgii - resekci žaludku.

Díky tomuto postupu jsou stěny žaludku sníženy, což snižuje množství spotřebovaného jídla.Eva se snaží snížit svou váhu a získat její tělo v perfektním stavu.

Irina Dubtsova

Hvězda hvězdné továrny uvedla, že se změnila sama za sebe pomocí plastu.Dívka zvýšila její ňadra o několik velikostí.Tato akce byla spojena s narozením dítěte, celebrita nechtěla ztratit tvar a rozhodla se o mamoplastice.

Julia Nachalova

Dívka měla zpočátku vynikající přírodní data, přesto se obrátila na plastického chirurga.Po narození své dcery se hvězda neváhala vrátit ke své dřívější kráse a provést plastickou operaci prsu.

Ale příliš velká velikost ji brzy nespokojila a rozhodla se vložit menší implantáty.Nyní je Julia potěšena svým vzhledem a věří, že krása ženy by měla být co nejpřirozenější.

Anastasia Zavorotnyuk

Milovaná herečka každého říká, že využívá pouze služby kosmetičky, pravidelně čistí peelingy obličeje, správně jí a dohlíží na její postavu.Nedávno však fanoušci měli podezření, že hvězda sama podstoupila operaci na hrudi a faceliftu.Anastasia však nijak nepřipouští, že požádala o takové služby, aby rozšířila svou mládí a krásu.

Evelina Bledans

Hvězda neskrývá to, co mamoplastika prsu provedla po narození dvou dětí.Žena také nedávno řekla, že bude mít plastickou operaci na tváři, a to navzdory skutečnosti, že se neustále stará o svou kůži a chodí k kosmetologovi k trvalým procedurám.

Kromě toho se Evelina rozhodla zpřísnit čelo a lícní kosti.Uchýlit se k liposukční divěještě neplánuje, věří, že sport a správná výživa jí pomáhají udržet se ve formě.

Natalya Andreichenko

Slavná herečka, která hrála legendární Mary Poppins, se snaží bojovat o poslední krásu a mládí.Žena si vyzkoušela všechny novinky z cizího plastu.Po korekci kontur rtů však její tvář začala vypadat nepřirozeně.

Existují také zvěsti, že se Natalya uchýlila k blefaroplastice - oční víčko.Plastická chirurgie bohužel herečku nezdobila.

Anna Khilkevich

Hvězdy před a po plastových fotografiích, videích a informačních zdrojích dokazují, jak se mění těla a tváře celebrit.Každá milovaná herečka z televizního seriálu Univer a Barvikha se navzdory svému mladému věku již uchýlila k několika změnám svého vzhledu.

Dívka podstoupila rinoplastiku a zvětšila rty.

Také fanoušci mají podezření, že Anna provedla prsní mamoplastiku, když porovnala své nové fotografie a obrázky z televizních seriálů, ale hvězda tuto skutečnost popírá.

Catherine Barnabas

Hvězda neustále popírá skutečnost, že plastickí chirurgové do jejího vzhledu zasahovali, ale fanoušci nezaostávají a porovnávají vzhled dívky od okamžiku, kdy byla v komedii žena a vpřítomný čas.Zkušený odborník vyhodnotil fotografie a dospěl k závěru, že se Catherine uchýlila k blefaroplastice, zvětšila ňadra, změnila lícní kosti a provedla rinoplastiku.

Ale fanoušci o tom mohou jen hádatherečka se mění.

Tina Kandelaki

Moderátorka výrazně zvýšila rty pomocí Botoxu, což je jasně vidět, pokud porovnáte fotografie před a po.Všem se také ukázalo, že Tinin výrazný nos se znatelně zmenšil a získal čistý tvar.Mnoho lidí věří, že hvězda po plastické chirurgii ztratila svou osobnost a změnila se nad nepoznání.

Elena Flying

Hvězdy velmi často mění svůj vzhled po plastické chirurgii, četné fotografie před a po potvrzení této skutečnosti.Populární Elena Flying je známá svým okouzlujícím vzhledem a popírá všechny její chirurgické zákroky v její krásné tváři. Televizní moderátorka říká, že se sleduje tak pečlivě, že nepotřebuje radikální změny.

Z fotografie lze skutečně potvrdit, že se Elena po celou svou kariéru prakticky nezměnila navenek, nepočítá se s vylepšeními v důsledku postupů kosmetologa a sportu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Nikita Dzhigurda

V ruském zábavním průmyslu se ženy nejen uchylují k plastickým změnám vzhledu, ale také mužům.Nikita Dzhigurda otevřeně oznámil blefaroplastiku očních víček, což udělal pro omlazení tváře.

Muž se k takovému rozhodnutí nepromluvil hned, všiml si na fotografiích jeho tvář, viděl výrazné tučné kýly a otoky očí.Plast byl vyroben na naléhání umělcovy milované manželky, kteráChtěla, aby si Nikita zachovala svou krásu co nejdéle.

Polina Gagarina

Pokud porovnáme zpěvačku, jaké to bylo v „Star Factory“ a nyní jsou to dva úplně odlišní lidé.V posledních letech prošla dívčí podoba významnými změnami v důsledku plastické chirurgie.Dívka zpočátku zhubla, ale mnozí věří, že provedla liposukci.

Otoplastika očí byla také kompletní, postup změnil jejich řez.

Zpěvák upustí od jakýchkoli rozhovorů na téma plastů, ale odborníci jsou si jisti, že takové změny vzhledu nebyly bez ruky chirurga.

Olga Buzova

Dívka nezaostává za novými trendy a jde o jeden krok s módou, i když jde o radikální změny vzhledu.Olga zvětšila rty konturou. Rovněž lícní kosti hvězdy, krásněji definované, se staly znatelnější, což také pravděpodobně jednou podlehlo změnám.

Televizní diva měla vždy krásný nos, ale fanoušci si myslí, že v této části Olgy tváře také došlo k určitým změnám.Nestojí za to popírat, že dívka často navštěvuje kosmetičku a dělá různé injekce krásy, aby udržovala pokožku v perfektním stavu.

Svetlana Loboda

Populární ukrajinská zpěvačka Svetlana Loboda se uchýlila k plastovým rtům, protože předtím nebyly tak baculaté.Specialisté také předpokládají, že diva změnila tvar nosu, ale tyto zvěsti jsou na pochybách, protože hrb, který byl dřívezůstal tak daleko.

Žena nepřiznává své změny vzhledu a odkazuje na kvalitní práci vizážistek, kteří jsou s make-upem schopni velmi silně korigovat rysy obličeje.

Jaký druh plastu dělali cizí hvězdy?

Móda pro plastickou chirurgii pocházela ze Spojených států.V této zemi jsou různé postupy této orientace tak rozšířené, že 18% žen se uchýlí ke službám chirurgů.Hollywoodské hvězdy, z nichž si mnoho dívek vezme příklad, často mění svůj vzhled pomocí plastu.

Nejoblíbenější postupy amerických hvězd: liposukce, mamoplastika, rinoplastika, otoplastika.

Keira Knightley

Jedna z nejkouzelnějších hereček v Hollywoodu se uchýlila k operaci nosu, ale chirurgická práce byla provedena tak kvalitativně, že pouze zdůrazňovala krásu celebrit.

Kira nepopírá její časté návštěvy kosmetických přípravků a injekcí Botoxu.

Megan Fox

​​

Kolik hvězd se navenek mění, můžete soudit podle fotografií pořízených před a po plastu.Populární diva Megan Fox utratila za plastické procedury více než 60 tisíc dolarů.Dívka neustále mění svůj vzhled a nemůže zastavit na výsledku, který jí bude vyhovovat.

V jednom roce se herečka rozhodla dvakrát ležet pod nožem chirurga, zvětšila tvar prsou a provedla nosovou plastickou operaci.Hvězda byla zvláště závislá na injekcích Botexu na krk, líce, čelo a rty.Po operacích vypadal Meganse významně změnil a dívka se tam nezastaví.

Sharon Stone

Elegantní a okouzlující herečka ve svém mladém věku aktivně bojuje o krásu.Celebrita říkala, že chirurgové jí v každém ohledu ukládali plastickou chirurgii na tváři, ale odmítla až do posledního.

Herečka je přesvědčena o škodlivých důsledcích po těchto postupech a doporučuje mladým dívkám, aby nepodstoupily plastickou operaci bez zvláštních potřeb.Sharon se o sebe neustále stará a chodí do kosmetičky, rozhodla se přirozeně a krásně stárnout.

Jennifer Aniston

Na vrcholu své popularity začala herečka experimentovat s jejím vzhledem a především změnila tvar jejího nosu.První operace nosu byla během natáčení seriálu "Přátelé", ale dívka nebyla spokojena s kvalitou provedené práce.V roce 2008 se Jennifer rozhodla znovu opravit nos.

Tentokrát byla operace úspěšná a hvězda dosáhla požadovaného výsledku.Herečka také provedla mamoplastiku.

Nicole Kidman

Křehká herečka byla rozhodující z hlediska radikální změny vzhledu.Nicole se na počátku dvacátých let začala zapojovat do Botoxu.Odborníci se domnívají, že hvězda se uchýlila k plastické chirurgii úst, aby změnila svůj tvar.Herečka navíc zvýšila její prsa o několik velikostí.

Ale po několika letech si herečka uvědomila, jak nepřirozeně vypadala její busta, a snížila ji na rozumnou velikost.Pokud jde o rinoplastiku, hádají fanoušcipokud byla operace, byla provedena velmi obratně.

Courtney Cox

Hvězda lituje provedené plastické chirurgie.Injekce a operace v jejím těle byly neúspěšné experimenty, na které se Courtney snažila zapomenout.Zneužíváním injekcí krásy ztratila schopnost vytvářet na tváři výrazy obličeje.Nyní herečka jde na postupy, které postupně absorbují Botox z kůže.

Cameron Diaz

Okouzlující herečka nikdy nebyla fanouškem umělé krásy.Ale po zranění v roce 2003, když Cameron padl při surfování a zlomil jí nos, se žena rozhodla o nosu.Hvězda má na tváři problematickou pokožku, takže než se vydáte na červený koberec, nalíčte si na obličej hodně make-upů.

Kůže začala předčasně stárnout a Cameron musel začít podávat injekce Botoxu.Také z tisku vyšlo najevo, že herečka zvýšila prsa poté, co se rozešla se svým přítelem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Lindsay Lohan

Rebel Lindsay provedl první plastickou operaci zvětšení prsou.Pak se nezastavila a začala jí injektovat Botox do rtů a změnila tvar jejího nosu.V poslední době si hvězda stále rozšiřuje rty a nevěnuje pozornost tomu, jak to vypadá nepřirozeně.

Kim Kardashian

Socialita a model se vytvořilyrinoplastika, stejně jako zvětšení prsou.Hvězda se navíc nezastavila a zvýšila hýždě (gluteoplastika).Velmi často můžete zachytit celebritu při injekcích Botoxu a konturování obličeje.

Dívka je považována za jednu z nejpopulárnějších hollywoodských hvězd, která ráda experimentuje s jejím vzhledem.

Renee Zellweger

Oscarová herečka byla vždy známá svými vynikajícími přírodními údaji.Ale od roku 2014 se tvář Renee změnila.Odborníci říkají, že žena začala zneužívat kontury a Botox.

Po injekcích se tvář hvězdy nestala emotivní.Také z raných zdrojů je známo, že herečka provedla mamoplastiku.

Aishwarya Rai

Jedna z nejvíce ženských hereček popírá jakoukoli plastickou chirurgii.Ale odborníci jsou ochotni argumentovat, že herečka dělala rinoplastiku a opravila její lícní kosti.Ale operace Aishwaryu nezkazily, protože byly prováděny velmi kvalitně a jemně.

Brad Pitt

Hezký hollywoodský už nikdy nezestárne, ve svých letech vypadá skvěle díky injekcím krásy a některým procedurám.Herec po rozvodu provedl blefaroplastiku a injekce Botoxu.Vzhledem k tomu, že herec odstranil tašky pod očima, znovu se stal mladším.

Mickey Rourke

Talentovaný herec a boxer se po účasti v bitvách rozhodl odstranit jizvy z obličeje.Muž se musel uchýlit k operaci nosu 5krát, protože v prstenu mu opakovaně zlomil nos.Také herecmusel udělat lícní kosti.

Mickey však upadl do ubohých rukou chirurga a všechny procedury pouze zhoršovaly vzhled herce.Četné postupy zvedání a faceliftu zhoršily pouze situaci.Nyní Mickey neustále mění svůj vzhled a snaží se vrátit ke své dřívější kráse, ale bohužel neuspěje.

Která z hvězd v domě-2 byla plastová?

Hvězdy populární televizní show "House 2" také chirurgicky změnily svůj vzhled, jejich fotografie před a po plastech to potvrzují.

Několik populárních účastníků, kteří se uchýlili k plastické chirurgii:

  • Oksana Ryaska zvětšila její prsa, když se tento postup stal módním v projektu.
  • Ksenia Borodina se během svého pobytu v show významně změnila.Moderátorka zvětšila hruď a rty.
  • Evgenia Feofilaktova změnila tvar nosu, vložila výplně do lícních kostí, provedla mamoplastiku a injikovala Botox do rtů.
  • Rustam Solntsev začal aplikovat injekce na rty a poté rozhodl o blefaroplastice a rinoplastice.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co se používá v kosmetologii a medicíně.
Oběti plastické chirurgie

Někdy, když se chtějí zevnitř lépe zlepšit, hvězdy jdou příliš daleko a poté litují, jak zašli příliš daleko s výletem k plastickému chirurgovi.

  • Jocelyn Wildensteinje jedním z nejpopulárnějších příkladů poškozených plastů.Několikrát změnila všechny rysy obličeje.Žena snila, že vypadala jako kočka, alevýsledek byl žalostný.
  • Michael Jackson- Král popu podstoupil operaci nosu více než 10krát.Ale pokaždé, když šel na plastickou chirurgii, vzhled zpěváka se jen zhoršil.
  • Donatella Versace- po četných rinoplastech se nos hvězdy zvětšil a zploštěl.A načerpané rty úplně vyškrtnou všechny krásy ženy.
  • Pamela Andersonováse stala klasickou obětí plastické chirurgie, která neustále vyráběla mamoplastiku a stala se závislou na tomto postupu.Žena již 6krát změnila implantáty v poprsí.
  • Masha Rasputinováse po operacích na tváři a Botoxu změnila natolik, že se prostě změnila v jinou osobu.
  • Sergey Zverevje jediný muž v Rusku, který provedl záznam operací, který změnil jeho vzhled.Podařilo se mu vyrobit nosorožce, lícní kosti, čelo a načerpal rty.

Hvězdy se na fotografii velmi liší, když byly natočeny před a po plastu.Stává se, že celebrity těží z takových změn, ale někdy se dostanou do pasti nekonečných injekcí krásy a chirurgických zákroků.

Pouze dobrý chirurg může opravit přirozená data a ne je zničit.Při výběru specialisty na plastickou krásu byste měli být opatrní.Občas dokonce ani bohaté hvězdy nemohou najít člověka, který jim jako opravdový profesionál pomůže napravit určité nedostatky v jejich vzhledu.

Video o hvězdách před a po plastech

Jak se změnil ruštinahvězdy po plastické chirurgii:

Účastníci House-2 před a po plastické chirurgii: