Hormony pro růst prsu u žen

Tvar a velikost ženských prsou jsou zcela odlišné, záleží to především na dědičném faktoru a také na období, ve kterém dochází k vývoji a růstu mléčných žláz - na tento proces má vliv hormonální rovnováha v ženském těle.

Za účelem zvýšení objemu prsu musí být u žen užívány hormony pro růst prsu.

Byly hormony pro růst prsu u žen dostatečně získány?Pokud má dívka nedostatek estrogenu a estradiolu, může to vést k nedostatečnému rozvoji prsu - v důsledku toho může vypadat prsa u dospělé ženy jako u dospívajícího.

Příčiny nedostatku ženských hormonů

Hormonální nerovnováhu u žen ovlivňují různé faktory.brada (zejména na úrovni hormonů pro růst prsu):

  • zhoršila fungování endokrinního systému;
  • přítomnost špatných návyků, zejména kouření;
  • porucha funkce štítné žlázy;
  • porucha činnosti hypofýzy - přední část mozku,zodpovědný za přenos nervových impulsů do celého těla;
  • časté stresové situace, emoční labilita;
  • nekontrolované spontánní podávání hormonálních léků;
  • nepřesnosti ve výživě.

Hlavní hormony ovlivňující tvorbu mléčných žláz

Pokud mají ženy v těle nevyváženost, nedochází k růstu mléčných žláz, poraďte se s lékařem.gynekolog.Pro vyšetřenípředepíše nezbytné testy na hormony, aby se určila příčina patologiea předepsal léčebný režim.

Hormony pro růst prsu

Jméno

Popis

Prolaktin

) Tento hormon je produkován žlázou tkáně mléčné žlázy během puberty, během těhotenství a kojení.Ovlivňuje produkci mléka u kojící matky.Proto je důležité, aby jeho množství bylo normální pro dosažení dobré laktace.

Během těhotenství a poporodního období se vzhledem ke skutečnosti, že mléko začíná přicházet do prsu, významně zvyšuje jeho velikost.

Progesteron K tvorbě progesteronu dochází ve vaječnících a v tzv. Žlutém těle, v malém množství produkovaném nadledvinami.Pod jeho vlivem jsou aktivovány procesy, které připravují kojení na kojení, stává se kulatějším a pružnějším.
Somatotropin

Tento hormon se nazývá hormonrůst, jeho aktivní produkce a účinek na organismus (zejména růst mléčných žláz) nastává během puberty.
Estrogen

Estrogen je jedním z důležitých hormonů u žen, je určen pro růst prsu a ovlivňuje zaoblení tvaru obrázku jako celku.Pro normální fungování reprodukčního systému je nezbytné, aby ukazatele tohoto hormonu byly ve středním rozmezí.Pokud existuje nadbytek, jsou kanály žlázových receptorů blokovány, což může vést k nepříznivým následkům.S nedostatkem estrogenu se tvoří ženská postava podle mužského typu - může se rozvinout malá hrudník, úzká pánev, neplodnost.

Změny v prsu během těhotenství

Hormony pro růst prsu u žen, které podporují tvorbu mateřského mléka, se začnou vyrábět od okamžikupočetí, kdy je tělo přestavěno na dítě.

K růstu mléčných žláz dochází u všech těhotných žen, pouze s různou intenzitou a v různých časech.

Zajímavý fakt!U některých žen se prsa začíná zvyšovat v prvním měsíci těhotenství, u jiných - pouze o 6-7 měsíců.

Otok prsu u žen se vyskytuje pod vlivem hormonů - progesteronu a estrogenu , které jsou nezbytné pro růst mléčných žláz (mléko žlázové tkáně produkující mléko).V prûbęhu těhotenství a kojení se prsa v prûmęru zvětšuje o 1-3 velikosti.

Léky na zvětšení prsou

Hormony pro růst prsu u žen se vyskytují v mnoha moderních léčivech vyráběných farmaceutickým průmyslem, které se používají k nápravě a léčbě poruch v reprodukčním systému, jakož i v antikoncepci.

Antikoncepční pilulky se dělí na:

  • kombinované (estrogen + progesteron);
  • progestin (mini-pil).

Kombinovaná léčiva se rozlišují podle dávky: mikrodosovaná, střední dávka, s vysokou dávkou.

Upozornění! Aby se předešlo nežádoucím účinkům a nepoškozovalo jejich zdraví, měly by být hormony pro růst prsu u žen vybírány pomocí mikrodosáže, obvykle jde o mono-drogy, které obsahují jeden hormon.

Nyní tento lék docela dobře studoval účinek antikoncepčních pilulek na ženské tělo, při vývoji moderních léků byly brány v úvahu vedlejší účinky a všechny negativní důsledky byly minimalizovány, takže každá žena si může vybrat individuálně vhodný lék.

Regulon

„Regulon“ obsahuje syntetický analog ženských pohlavních hormonů (folikulární hormon a progesteron), které mají vliv na růst prsu a jsou antikoncepční u žen.S jeho použitím je pozorován účinek zvýšení mléčných žláz.

Měli byste začít užívat lék od 1. dne menstruace , 1 tableta denně po dobu 21 dnů.Udělejte si týdenní přestávku, začněte další kurz8. den cyklu.Doba trvání - přibližně 6 měsíců.Cena: od 460 do 1140 rublů, v závislosti na počtu tablet v balení.

Yarina

Yarina obsahuje komplex progestogenních estrogenů : ethinylestradiol a drospirenon.

Drospirenon má antiandrogenní účinek a zabraňuje výskytu nadměrné tělesné hmotnosti, jakož i otoků, léčí akné a zpevňuje prsu.Cena: od 990 do 2600 rublů za balení.

Zhanin

„Zhanin“ je hormonální antikoncepční látka, účinné látky jsou ethinylestradiol (0,03 mg) a dienogest (2,0 mg).

Lék se užívá v první den cyklu , 1 tableta denně (každá má označení dnem v týdnu).Kurz: od 3 měsíců do 6 měsíců.Cena - od 910 do 2290 rublů za balení.

Vizanna

„Vizanna“ je droga se zvýšeným progestogenním účinkem.Příjem začíná v kterýkoli den cyklu, 1 tableta denně bez přestávky.

Délka přijetí je šest měsíců.Cena je mezi 3100-3400 rublů za balení.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Modelace prsou bez implantátů - všechny metody, metody a postupy.Účinnost, fotografie před a po.
Fytohormony

Isoflavony jsou sloučeniny získané extrakcí z rostlin, které mají podobné účinky jako estrogen a estradiol.Zdrojem jsou rostliny, velké množství se nachází v jetele a sóji.

Je důležité to vědět!Fytoestrogenymají aktivační účinek na prsní tkáň, což způsobuje její zvětšení.

Feminal

„Feminal“ je prášek ze sušeného červeného jetele, který obsahuje 4 fytohormony.Clover isoflavones jsou ve složení podobné estrogenu produkovanému ženským tělem.

Doporučuje se užít 1 kapsli během jídla , balení je určeno pro měsíční průběh příjmu.Náklady na balení obsahující 30 tobolek se pohybují v rozmezí 670 - 800 rublů.

Produkty Maxibust

Produkty Maxibust jsou účinné přípravky pro zvětšení prsoubez chirurgického zákroku, zvyšují elasticitu a snižují „ochabnutí“ prsu.

Káva Maxibust (obsahuje prášek kořene puearia myrifica).Pravidla pro přijetí: 2 lžičky Nalijte kávu s horkou vodou, vypijte jeden šálek denně, začněte 1. dnem cyklu a pokračujte v přijímání 15 dní, příští měsíc - podobně.Maximální kurz je 6 měsíců, minimum 3 měsíce.

Maxi Capsules obsahuje extrakt kořene Myerithic Puearia , chmelový extrakt a sójové isoflavony.Rada: začněte pít 1. den cyklu, 3 tobolky denně s jídlem.Trvat 3 měsíce.

Sójové izoflanoidy mají podobné složení jako ženské estrogeny.Složky: isoflavony, glycetin (sójové sazenice), diadzein, genistein.

Vstupné:2 tablety najednou, 2krát denně.Náklady na balení se liší od 1960 do 2700 rublů.

„Push Up Natural“ je rostlinný produkt vyrobený v Holandsku,dělá pokožku prsu více tónovanou a pružnou. Užívejte lék 5 tablet denněv kombinaci s jídlem.

Pokud chcete vypadat atraktivní, nemusíte ji přehánět touhou zvětšit si prsa jakýmkoli způsobem.

Mnoho žen má přáníbrát hormony pro růst prsu bez jmenování lékaře, což je plné negativních důsledků- můžete získat úplnou nerovnováhu hormonálního systému.

Nejprve je třeba vyhledat radu porodníka-gynekologa a endokrinologa.Lékaři předepíšou nezbytné testy, provedou průzkum a až poté předepíší potřebné léky, přičemž vezmou v úvahu kontraindikace.

To platí také pro použití bylinných přípravků, různých doplňků stravy.Pamatujte, že zdraví a krása jsou ve vašich rukou a rukou kvalifikovaného specialisty.

Užitečná videa o hormonech

Jaké hormony zvyšují vaše prsa?Podívejte se na video:

Podívejte se na videoklip krátký přehled hormonálních léků, které podporují zvětšení prsou: