Hořící břišní tuk u žen doma.Výživa, cvičení, metody

Zbavení se dalších liber se stalo jednou z hlavních aspirací mnoha moderních mužů a žen.Obzvláště často se lidé s nadváhou obávají břicha, protože zde dochází k hromadění tuku.

Odborníci říkají, že každý má tisk.Pouze je skryta za tukovou vrstvou, kterou se můžete snadno zbavit pomocí správné výživy a řady cvičení.

Dietní pravidla pro spalování tuků v břiše

Někteří odborníci na výživu tvrdí, že jediným způsobem, jak zhubnout, je vyvolat stres.tělo, to je, jít na dietu. Taková akce naruší rovnováhu příjmu kalorií a výdajů .Tuk bude spálen i při normální fyzické aktivitě.

Strava nevyřeší všechny problémy, pouze je na chvíli oddálí.Proto by měl každý vědět, co dělat, aby tuk v žaludku přirozeně hořel.

První věc, kterou výživu věnují pozornost, je správná strava.

​​

Vyvážený příjem potřebného množství kalorií a denní fyzické aktivity pomůže vytvořit plochý žaludek a dosáhnout optimální tělesné hmotnosti.

Užitečná jídla

Pro spalování tuků v žaludku se doporučuje snížit spotřebované množství uhlohydrátů a místo toho zavést potraviny bohaté na bílkoviny.

Odsaturují tělo a pocit hladu se objevuje mnohem později .Je třeba věnovat pozornost tomu, jaké zdroje bílkovin se konzumují.Nadměrná konzumace mastných mléčných výrobků a červeného masa může vést ke kardiovaskulárním onemocněním.

Abyste odstranili tuk v břiše, musíte dodržovat správnou stravu.

Trávicí systém vynakládá velké množství energie na trávení bílkovinných potravin , dokonce více než na zpracování tuků a škrobu.Pokud je bílkovina ve stravě asi 20-30%, tělo spaluje 150-200 kalorií více denně.

Hlavní produkty obsahující bílkoviny jsou:

 • maso kuřecího masa, kachny, husy;
 • vepřové ahovězí maso;
 • ryby;
 • ořechy;
 • luštěniny;
 • mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku;
 • čočka.

Vyhýbání se škodlivým potravinám

Alkoholické nápoje zpomalují metabolismusa zabraňují spalování tuků v břiše.Aby se tomu zabránilo, je nutné přestat pít alkohol a nahradit jej čerstvými šťávami.

Kouření je nepřítelem v boji proti nadváze, takže je lepší opustit tento zvyk.

Alkohol a kouření mohou narušovat normální fungování těla, což také ovlivňuje hmotnost.

Pokud má člověk v úmyslu změnit stravu ve prospěch správné výživy, aby se zbavil dalších liber v břiše nebo stehnech, , musíte přestat konzumovat sycené nápoje , majonézu a párky.

Vyhněte se cukru

Odborníci na výživu doporučují snížit příjem cukru , který se nachází v uhlohydrátech.Protože se zvýšením glukózy v krvi, tělo utrácí hodně energie na produkci inzulínu.

Z tohoto důvodu trávicí systém nemůže spalovat tuk.Alese snížením hladiny cukru v krvi je pocit hladu , kvůli čemuž není možné omezit příjem kalorií.

Pijte více vody

Lidské tělo je 80% vody, takžemusíte vypít nejméně 1,5 až 2 litry tekutiny denně .Při spalování kalorií vznikají toxické látky, které se z těla vylučují vodou.

denněMělo by se spotřebovat 1,5 až 2 litry čisté vody.

Nedostatek tekutin vede ke snížení objemu krve a v důsledku toho - slabosti a únavě.

3-4 hodiny před spaním

Vědci prokázali, žeběhem spánku metabolický proces zpomaluje , snižuje se produkce inzulínu a zvyšuje se úroveň spalování tuků.hormony.Z tělesného tuku v noci tělo produkuje mastné kyseliny a hormon leptin.I když večeře bude několik hodin před spaním.

Aby se odstranil břišní tuk, měli byste odmítnout jíst po 18:00.

Nemůžete se zcela vzdát příjmu uhlohydrátů , snížit dávky a přestat konzumovat potraviny obsahující mastné kyseliny.Protože to bude stres pro tělo a osoba bude mít opačný účinek, to znamená, přibývání na váze.

A pokud budete jíst jídlo nejpozději do 18:00 se správnou rovnováhou, tělo bude nasyceno a stráví všechny uhlohydráty spotřebované ve večerních hodinách.

Použití zeleného čaje k očištění těla

Mezi další opatření, která je třeba udělat pro spalování tuků v žaludku, je pravidelná konzumace zeleného čaje.Tento nápoj je schopen zvýšit rychlost metabolismu a spalovat více tuku, než je konzumováno externě.Podle vědcůzelený čaj snižuje cholesterol , posiluje imunitní systém a odstraňuje toxiny z těla.

Zelený čaj obsahuje velké množství kofeinu, což přispívá k rychlému probuzení těla.

Tento lék je nejlepším způsobem, jak uspokojit hlad, díky jeho přirozené složce - kofeinu.Ze stejných důvodůmůže zelený čaj povzbudita pomoci rozveselit brzy ráno nebo před cvičením.

Aktivní životní styl

Samotná zdravá strava nestačí k vytvoření úlevy na břiše.Je nutné provádět speciální cvičení zaměřená na spalování tuků.Důvodem je skutečnost, žetělesná výchova pomáhá posilovat břišní svalya zlepšuje celkovou pohodu člověka.

Zvláštní pozornost by měla být věnována kardio tréninku.

Podle profesionálních sportovcůvšechny skupiny srdečních svalů , nohy, boky a lisování pracují během kardio cvičení, což pozitivně ovlivňuje vylučování tělesného tuku.

Procházka více, vč.a na schodech

Nejlevnější a nejúčinnější způsob boje s nadváhou je chůze.

Pokud není dostatek času na výcvik, měl by být výtah nebo transport vyřazeny.Při horolezectví po schodech denně můžete zlepšit činnost kardiovaskulárního systému.

Je třeba dodržovat několik pravidel a obyčejná chůze se stane magickým nástrojem při udržování krásy těla:

 1. Správná motivace.Člověk musí mít neodolatelnou touhu zhubnout.
 2. Chůze denně.Jeden člověk může chodit z domova do práce, jinýza tímto účelem si vybere zelený park nebo náměstí a třetí se rozhodne jít za potravinami do vzdáleného supermarketu.
 3. Chůze by se měla provádět alespoň čtyřikrát týdně.A hlavní podmínkou je chůze po dobu nejméně 20 minut.
 4. Při chůzi se od osoby nevyžaduje, aby běžela nebo zrychlovala.Musíte jít tempo, které vyhovuje všem osobně.

Lékaři také doporučují chůzi po více schodech, pokud neexistují kontraindikace.

Odhadovalo se, že 10-20 minutová procházka spálí asi 100 kalorií.

Mnozí si jsou vědomi doporučení fitness trenérů, která mohou být použita k zachování krásy a pohody těla.Jedná se o „10 000 kroků“ vynalezených obchodníky, kteří si našli svůj displej i v aplikaci pro Android a mnoho lidí ve svých chytrých telefonech je úspěšně používá.

Takžedenně, během 5–8 km, můžete posílit kardiovaskulární systém , zvýšit tón svalů nohou a boků.

Přihlaste se k bazénu nebo aerobiku

Velmi často se lidé ptají, co dělat, aby se spálili tuk na jejich žaludcích.Chcete-li to provést, musíte se přihlásit do bazénu nebo na letecký výcvik.Ve vodním prostředíje člověk schopen spalovat průměrným tempem asi 10 kalorií za minutu .

Plavání spaluje asi 10 kalorií za minutu.

Aby se zbavil nadváhy, je třeba dodržovat několik pravidel:

 1. Nejprve se musí osoba zahřát a protáhnout své tělo po dobu 10 minut.Tentokrát stačípro zvýšení pulsu.
 2. Tuk se spaluje mezi mírnou a vysokou rychlostí plavání.Při tomto tempu musíte plavat alespoň 15 minut.
 3. Když vytrvalost dosáhne vysoké úrovně, můžete prodloužit dobu plavání na 20–60 minut.Takový výcvik bude schopen spalovat více tuku než v počáteční fázi.
 4. Musíte navštívit bazén nejméně 3krát týdně, a pokud člověk chce rychlý efekt, musíte plavat 5krát týdně.
 5. Před dokončením tréninku plavejte po dobu 3 minut.pomalým a uvolněným tempem.

Kromě plavání v bazénu se můžete přihlásit také na semináře aerobiku.Komplex cvičení ukázaných pro trénink má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.

Během aerobiku dochází ke ztrátě tuku až 30 g najednou. A po provedení souboru cvičení si fitness trenéři všimnou, že spalování kalorií již nějakou dobu probíhá.K tomuto procesu dochází v důsledku zvýšení metabolické rychlosti.

Začněte běhat nebo jezdit na kole

Mnoho žen a mužů již ocenilo výhody běhu.Díky řádné organizaci běžeckého tréninku tělo urychluje čerpání krve třikrát, čímž zvyšuje rychlost metabolismu. Během provozu se objevuje pot, který čistí póry a odstraňuje toxiny , toxiny.

Je třeba poznamenat, že při běhu tuku popáleniny na nohou, pažích, žaludku, tj. Jsou zapojeny všechny části těla.

Musí být hotovoaerobní cvičení tak často, jak je to možné, s cílem získat krásné a tónované tělo jako výsledek.

Je vhodnější běžet večer na čerstvém vzduchu , protože běžecký pás v tělocvičně nebo doma nepřinese takovou radost, jako z interakce s přírodou.

Samozřejmě můžete běžet ráno, alev prvních dnech trénuje nervový systém více než spalování tuků .Stejně jako v prvních 10–20 minutách musíte běžet nejméně půl hodiny.tělo spaluje snadno stravitelný cukr a teprve potom tuky.

Cyklistika pomáhá spalovat 200–800 kalorií za hodinu.

Běh lze střídat s cyklováním.Takové procházky vám pomohou nejen zbavit se nadváhy, ale také vám umožní častěji komunikovat s přáteli nebo navazovat nové známosti.

Jízda na kole může spálit mezi 200–800 kaloriemi za hodinu .A záleží nejen na vlastnostech každého lidského těla, ale také na intenzitě.

Pokud na začátku cyklování zvýšíte rychlost na maximum a poté přepnete na pomalé tempo, pak se metabolismus zvýší, srdce začne pumpovat více krve a pak vyjde více toxinů.Tentoefekt bude trvat 1-2 hodiny .

Denní cvičení.Abdominální cviky

Pokud si člověk denně myslí, co má dělat, aby spalil tuk na břiše, pak je čas přejít na rozhodné kroky a začít provádět břišní cviky, které se skládají ze dvou bloků.

Denní ranní cvičení pomáháeliminace tuku v břiše a dalších částech těla, jakož i posílení imunity a zlepšení celkového stavu těla.

Prvním z nich je kardio trénink.Nejlepší je to venku.To je běh, jízda na kole nebo skákání přes švihadlo.

Druhým je silová cvičení.Při provádění musí být břišní svaly napnuté.

Cvičení:

 1. S nohama rozloženými na šířku ramen od sebe musíte sednout a vydechnout, abyste vyskočili, vraťte se do výchozí polohy.Provádějte nejméně 45krát.
 2. Stojící rovně, nohy od sebe šířky ramen od sebe, kolena ohnutá, musíte nejprve napnout pravou nohu a podržet ji v této poloze po dobu 30 sekund a poté doleva.Poté, co si na zátěž zvyknete, zvyšte čas na 2 minuty.
 3. Lehněte si na záda, přitiskněte spodní část k podlaze, ruce za hlavou.Ohněte kolena a zvedněte.Poté natáhněte levou nohu a dotkněte se kolena pravým loktem, pak střídavě.Musí být provedeno nejméně 20krát.
 4. Přijměte „vleže“, rovnoměrně rozložte váhu na prsty na nohou a rukou, přidržte tyč po dobu 1 minuty.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Další opatření pro spalování tělesného tuku

Existuje několik triků, které kromě kardio a silového tréninku mohou v této oblasti zpřísnit abs a spalovat tuk.

Pravidelné stažení břicha

Nesprávná strava anedostatek fyzické aktivity vede k oslabení příčného svalu.A proto se ani po poklesu hmotnosti a ukončení kurzu v tělocvičně nemusí objevit krásný reliéfní lis.

Vakuová cvičení pro břicho pomohou rychle zbavit se tuku v této oblasti a ochablé pokožce.

V tomto případě pomůže zvláštní cvičení za účelem zasunutí břicha.Mohou být prováděny lháním, sezením, stojícím, každý si vybere podle svých požadavků.

Nejprve musíte žaludek několikrát zatáhnout po dobu 5-10 sekund , pak můžete jít na obtížnou úroveň a opakovat cvičení se zpožděním 20 sekund.

Vlastní masáž břicha

Vlastní masáž je snadný způsob, jak se zbavit ochablého břicha .Pro dosažení maximálního účinku je nutné dostatečně napnout břišní svaly a provádět jednoduché pohyby.

Abyste se rychle zbavili tuku v pase, musíte při vlastní masáži maximalizovat napětí břišních svalů.

Vlastní masáž by měla být prováděna následovně:

 • Vědci prokázali, že jakýkoli typ masáže musí být zahájen hladkými pohyby ve směru hodinových ručiček, toto je první krokv boji proti tuku v břiše.
 • Na druhém místě je válcování tukového záhybu mezi prsty.Tento pohyb se provádí tak, že tuková vrstva spaluje rychleji.
 • Další akcí je tření břicha klouby, pohybující se shora dolů.
 • A poslední fáze,dlaně pokožku břicha.

Zabalte k odstranění tuku v břiše.Recept na to, jak to udělat

Tento postup je v kosmetických salónech docela populární, ale pokud není čas navštívit kosmetologa, paklze tento postup provést doma .

Během procesu balení teplota stoupáv důsledku aktivních složek, které tvoří směs.V břiše začíná uvolňování přebytečné tekutiny a vylučují se toxiny.

Pokud se osoba rozhodla vážně bojovat proti tuku na břiše, můžete si koupit hotovou směs pro zabalení nebo vaření doma.

Nejoblíbenější recepty:

 1. Musíte vzít 100 ml medu a přidat 5-10 g hořčičného prášku.Taková směs k provedení postupu balení.Pokud je dávka hořčice přijatelná, může být zvýšena na 15 g a dále.
 2. Do 100 ml lněného oleje přidejte 2 g červené papriky a několik kapek některého z éterických olejů.
Káva zabalující žaludek pomáhá odstraňovat tuk, nadbytečné vrásky a strie.

Směs aktivnína žaludku může být uchovávána po dobu nejvýše 40 minut , poté se musí omýt vodou.

Při každodenním provádění kardiovaskulárního a silového tréninku, břišních retrakčních cvičení, masáže a zábalů těla,bude výsledkem tohoto úsilí plochý žaludeka krásná postava.A také dodržováním správné výživy se můžete zbavit dalších zdravotních problémů.

Zajímavá videa oco dělat, jak doma spalovat tuk v ženském žaludku

Jak rychle odstranit doma zavěšené břicho doma?Podívejte se na videoklip:

V tomto videoklipu se dozvíte, jaká jídla se mají jíst pro spalování tuků v břiše:

Hodnocení