Hollywoodské prodloužení vlasů.Technologické postupy, indikace a kontraindikace, fotografie, recenze a ceny

Postup prodlužování vlasů je navržen tak, aby dával účesu objem a zvětšoval jeho délku.Hollywoodská technologie umožňuje prodloužení vlasů vypadat přirozeně.Je neškodný a má dlouhodobý výsledek.

Podstata technologie

Technika prodlužování vlasů pomocí této technologie vznikla před více než 10 lety.Byla vynalezena, aby vytvořila svěží účesy pro filmové herečky.Dlouhé a objemné prodloužení vlasů rychle proniklo do mas a služba byla dostupná v kosmetických salonech.

V roce 2006 byla zdokonalena technologie rozšíření, aby se dárcovské prameny staly pohodlnými v každodenním životě.Nevhodné a nápadné prameny, kterými byl pramen připevněn k přírodním vlasům, byly nahrazeny keratinovými kapslemi.Tyto tobolky mají miniaturní velikost, takže se necítí a nevyniknout v celkové hmotnosti vlasů.

Výsledek postupu vypadá přirozeně a řetězce dárců nezpůsobují nepříjemnosti.

Vlastnosti

Hollywoodská technologie se provádí pomocí keratinových kapslí, ale nevztahuje se na horké techniky.

Má řadu charakteristických rysů, které příznivě odlišují postup od jiných metod rozšíření:

 • , když se provádí rozšíření, kombinují se technologie horká a studená.Tato technika je jedinečná.Jeho funkcí je použití keratinových tobolek, jako u horké budovy.K jejich upevnění však dochází za studena.K tomu se používá ultrazvukové železo;
 • na rozdíl od chladné budovy se lepidlo během postupu nepoužívá.To eliminuje omezení barvy vlasů.Na tmavých vlasech se rozjasní přilnavé tobolky, což je činí znatelnými.Keratinové tobolky jsou vybírány na základě odstínu přírodních vlasů;
 • Charakteristickým rysem horké budovy je bezpečnost postupu.Při použití horkých kleští k připojení keratinových tobolek jsou přírodní vlasy vystaveny vysoké teplotě.To vede k poškození jejich struktury, k čemuž nedochází při vystavení ultrazvuku.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Klady a zápory

Pros Nevýhody
Pro tuto technologii lze použít pouze přirozené donorové řetězce.To vám umožní dosáhnout nejpřirozenějšího efektu.K provedení této výstavby je třeba nákladné vybavení a materiály, jakož i profesionalita mistra.Tyto faktory určují vysoké náklady na službu.
Fixace tobolek ultrazvukem trvá mnohem méně času, což zkracuje dobu trvání procedury.Oprava rozšíření trvá déle než samotný postup.Navíc jsou jeho náklady o něco nižší.
Pro množství použitých donorových řetězců neexistují žádná omezení.Síla keratinové tobolky vám umožňuje spolehlivě fixovat libovolný počet chloupků.Péče s výživnými a zvlhčujícími složkami v přípravku by neměla být aplikována na kapsle, aby se zabránilo změkčení.
Nepřítomnost kroku zahřívání kapsle zabraňuje přehřátí přírodních vlasů.Po odstranění pramenů dárce nebudou přírodní vlasy ovlivněny.
Spolehlivost ultrazvukového upevnění je mnohem vyšší než u jiných metod.Z tohoto důvodu se donorové prameny nevyčesávají po celé období ponožek a také nejsou zaměňovány.
Síla a trvanlivost tobolek umožňuje prodloužit opotřebení pramenů dárce a oddálit korekci.To šetří proceduru.
Mikroskopická velikost a lehkosttobolka je nepostřehnutelná.Barva odpovídající přirozenému odstínu vlasů vám umožní dosáhnout přirozeného výsledku.
Ultrazvukové vlny mají přesné zaměření na kapsli.Neinteragují se strukturou vlasů.
Prodloužené prameny nevyžadují komplexní péči.Vlasy mohou být zabarveny a barveny, stejně jako teplotní účinky stylingových zařízení.
Odolnost tobolek proti změnám teploty vám umožňuje odmítnout návštěvu lázeňského domu, solária a bazénu.

Kdo je vhodný pro

Hollywoodské prodlužování vlasů jsou vhodné pro ty, kteří:

 • je připraven nezachránit postup, aby se získal vysoce kvalitní výsledek;
 • chce dát účesu objem a délku po dlouhou dobu, aniž by se museli bát stavu tobolek;
 • se obává stavu vlasů a chce si zachovat své zdraví;
 • chce dosáhnout nejpřirozenějšího výsledku;

  Hollywoodské prodlužování vlasů je skvělý způsob, jak proměnit vaše vlasy, přidat jim délku a objem

 • nemají moc času jít na mistra;
 • vyžaduje pravidelné zbarvení vlasů a vytváření účesů;
 • navštěvuje saunu, solárium nebo bazén a často chodí na dovolenou k moři;
 • chce ušetřit čas na styling;
 • netoleruje nepohodlí způsobené jinými typy prodlužování vlasů;
 • Nesnaží se o častou změnu obrazu, která chce dosáhnout dlouhodobého výsledku.

Kontraindikace

Prodlužování vlasů v Hollywoodu je bezpečný postup, to však nevylučuje přítomnost kontraindikací:

 • ) onkologická onemocnění a chemoterapie;
 • alopecie;
 • chronická onemocnění endogenní povahy vedoucí k vypadávání vlasů;
 • křehkost přírodních vlasů;
 • plísňová onemocnění pokožky hlavy;
 • zamoření vši;
 • psoriáza a seborrhea;
 • ekzém a zvýšená citlivost vlasové pokožky;
 • cévní onemocnění;
 • chronická migréna;
 • poranění hlavy a bolesti hlavy;
 • přítomnost otevřených škrábanců, otěrů a jizev a modřin;
 • užívání léků, které ovlivňují hormonální stabilitu;
 • průběh antibakteriální terapie;
 • těhotenství;
 • přírodní vlasy kratší než 20 cm.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Zařízení a materiály

Pro postup rozšíření Hollywood se používá ultrazvukové zařízení.Zařízení umožňuje nastavit jednotlivé parametry.Master vyhodnotí strukturu, tloušťku a kvalitu vlasů klienta a poté vybere sílu ultrazvukových vln.Díky tomu je možné dosáhnout vysoké úrovně ochrany přírodních vlasů.

Kromě toho, pokud jde o kvalitupožadovaná rozšíření:

 • keratinové tobolky, které vám umožňují fixovat vlákno dárce na přirozené.Jsou vyrobeny z bílkovin, které jsou součástí struktury vlasů.Takové tobolky nepoškozují strukturu vlasů a napodobují také jejich barvu;
 • Slovanské vlasy s nejvyšší kvalitou.Tento typ vlasů nepodléhá chemickému ošetření, aby poskytl lesk.Slovanské vlasy mají zpočátku hladkou strukturu a zářivý vzhled.Nemění se v průběhu času a lze je znovu použít pro stavbu;
 • Evropané mohou sloužit jako analogie slovanských vlasů.Nepodávají se ani těžkému chemickému zpracování, a proto si zachovávají hedvábnou texturu.Doba použití tohoto typu vlasů je o něco nižší, ale je možné prodloužení.Takové prameny jsou levnější.

Při prodloužení vlasů v Hollywoodu nelze použít vlasy z jihu Ruska nebo z Asie. Kvalita takových pramenů je poměrně nízká.Po chemickém ošetření získají umělý lesk, který je rychle odplaven.Vlasy jsou matné a ztuhlé.To vede k jejich zmatku.

Postup prodlužování

Postup se provádí v několika etapách:

 1. Master nejprve čistí vlasy šamponem a poté důkladněsuší je.
 2. Malé zámky se střídavě oddělují od celkové hmotnosti vlasů.Pro rovnoměrné prodloužení rozdělí mistr vlasy podélnými částmi.
 3. Pro každéhooddělený řetězec je připojen k dárci pomocí keratinové tobolky.Tavení kapsle nastává, když je sevřena ultrazvukovými kleštěmi.Master nastavuje čas a sílu expozice na základě stavu přírodních vlasů.K dosažení výsledku obvykle stačí asi 100 až 130 donorových řetězců.
 4. Postup končí stylingem v souladu s přáním klienta.

Výhodou škálování pomocí této technologie je rychlost postupu.Čas závisí na objemu prodloužení a hustotě přírodních vlasů, ale zkušený řemeslník nebude potřebovat déle než 2 hodiny.

Zastaralá technologie vázání pramenů metodou tkaní je také rozdělena do několika kroků:

 1. Pán plete cop z přírodních vlasů ve formě podélného oddělování.
 2. S použitím voskové nitě jsou prameny dárce tkané do copu.
 3. Přebytečná vlákna jsou odstraněna.

Tato technologie se také nazývá africká amerika.S příchodem nejnovějších ultrazvukových technik ztratil svůj význam a v současné době se prakticky nepoužívá.

Hollywoodské prodloužení pro krátké vlasy

Prodloužení podle hollywoodské technologie může být provedeno s délkou vlasů od 20 cm. Toto omezení je nutné, aby výsledek procedury vypadal přirozeně.Kratší prameny neskrývají body připojení keratinových kapslí.Současně se díky vlastnostem tobolek přizpůsobit barvě vlasů umožní pracovat na těžko přístupných místech.Budovat můžeběžet v oblasti dělení a chrámů.

Krátkým prodlužováním vlasů bylo možné vylepšením staré technologie.Metoda tkaní kadeřů do copů z přírodních vlasů neumožňovala zvětšení délky krátkých vlasů.To byla hlavní nevýhoda zastaralé metodiky.

Jak dlouho to trvá

Délka opotřebení umělých pramenů je určena rychlostí růstu přírodních vlasů.Když kořeny dorostou zpět, znají se připevňovací body pramenů a také problémy s česáním a mytím hlavy.Kořeny vlasů jsou zmatené a jejich oplachování je obtížné kvůli špatné dostupnosti.

Oprava nahromadění bude vyžadována každé 2 až 3 měsíce.Není však nutné kupovat nové řetězce dárců.Při použití vysoce kvalitních vlasů je lze použít opakovaně.

Dodržování jednoduchých pravidel navíc pomůže vyhnout se česání pramenů:

 • odmítnutí nanášet masky a kondicionéry na místa, kde jsou prameny připojeny;
 • odmítnutí používat oleje pro vlasové kořínky;
 • použití hřebenu s častými hřebíčky:
 • minimalizování působení vlasů, což může vést k mechanickému poškození.
​​

Oprava

Hollywoodské prodloužení vlasů vyžaduje korekci při růstu pramenů.Tato služba je také nezbytná v případě poškození a česání pramenů s nevhodnou péčí, aby se obnovil vzhled účesu.Plánovaná korekcekaždé 2 až 3 měsíce

Oprava hollywoodského nástavce pomocí ultrazvukové techniky trvá až 4 hodiny. Složitost postupu spočívá v tom, že je třeba tobolky odstranit pomocí rozpouštědlové kompozice a poté, co jsou znovu připojeny k umělým pramenům.Teprve poté zahájí master nové sestavení.

Výhodou zastaralé technologie je rychlost korekce.Chcete-li to provést, budete muset copánky copánky a pak copánky je na základně kořenů vlasů.

Jak pečovat o vlasy po zákroku

K péči o vlasy po prodloužení v Hollywoodu musíte dodržovat následující doporučení:

  )
 • česání vlasů dřevěným hřebenem.Je žádoucí, aby vzdálenost mezi hřebíčkem byla co možná největší.Tím se ochrání body připojení dárcovských pramenů před česáním;
 • Před mytím vlasů rozmotejte uzly ručně, pokud jsou vytvořeny, a pak vlasy rozčešte.Při mytí je nutné sklonit hlavu dolů a opláchnout ji proudem sprchy;
 • po zákroku, první 2 dny vyžadují, aby se vlasy nevypraly;
 • ošetřovací výrobky s výraznou texturou by neměly být nanášeny na bod připojení pramenů.

Jak odstranit vlasy, které byly rozšířeny hollywoodskou metodou

K odstranění keratinových tobolek se používá profesionální změkčující kompozice.Nanáší se na kapsli, poté je její skořepina snadno ovlivněna.Mistr odstraní kapsli pinzetou a pak zbývající zbytek vyčesákeratinový hřeben.

Tento postup je bezbolestný a nepoškozuje vlasy. Chemické složení a kleště ovlivňují pouze kapsli.Trvá to asi 1 hodinu času.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Péče po odstranění kadeřů

Prodloužení podle hollywoodské metody nezpůsobí poškození vlasů.Prameny dárců však vyvíjejí zvýšený tlak na kořeny.Objem a hmotnost vlasů se zvyšuje, což může vést k oslabení kořenů.

K jejich posílení je třeba použít:

 • oleje, které stimulují růst vlasů;
 • zpevňující séra;
 • vyživující masky;
 • regenerační balzámy;
 • šampony s jemným čisticím základem.

Kolik stojí rozšíření Hollywoodu

Náklady na služby v různých salonech jsou různé.Při výběru mistra byste se měli spoléhat nejen na cenu, ale také zhodnotit jeho zkušenosti.Je vhodné najít místo salonu, kde jsou představeny fotografie mistrovských děl.

Náklady na řízení jsou asi 10 000 rublů.Cena je dána jak kvalitou stavebních materiálů, tak úrovní profesionality mistra.Vyšší náklady zahrnují také úroveň služeb v kabině.Korekční cena je v průměru 3krát nižší.

Recenze v síti o účinnosti postupu

Na internetu jsou zaznamenány většinou kladné recenze.Uživatelé berou na vědomí hladkost a brilanci narostlýchvlasy, které se v průběhu času neztratí.Výhodou této budovy je také jednoduchá péče o prameny, které v běžném životě nevyžadují omezení.

Je důležité, aby se drahá vlákna mohla použít několikrát.Ženy oceňují pohodlí a lehkost, stejně jako silné připevnění prodlužování vlasů.Moderní postup rozšíření Hollywoodu se liší od předchozí technologie.Po vylepšení se tato služba stala nejbezpečnější pro vlasy ve srovnání s podobnými postupy.

Autor článku:Alena Lash

Návrh článku:Olga Pankevich

Video o prodloužení vlasů v Hollywoodu ]

Hollywoodské krátké vlasy: