Hodnocení přípravků na péči o pleť pro kombinaci, mastnou, problematickou, suchou a citlivou pokožku kolem očí

Péče o obličej by měla být zvláštní, protože je silnější než jiné oblasti, je vystavena negativnímu vlivu vnějšího prostředí.Je důležité používat nejlepší výrobky pro péči o pleť obličeje.

Zásady péče o pleť

Odborníci identifikují 4 základní zásady správné péče:

 1. Nejzákladnější princip jesprávné očištění kůže. Je nutné použít speciální produkt, protože používání mýdla povede ke ztrátě vlhkosti.Musíte si vybrat čisticí prostředek na základě typu pleti.Postup čištění je dostatečný k provedení 2krát denně.Ráno se můžete jednoduše omýt vodou (je vhodné používat vyčištěnou vodu při pokojové teplotě, protože voda v kohoutku může být příliš tvrdá) a musíte použít speciální nástroj pouze před spaním.
 2. Odlupování. Několikrát týdně je nutné odstranit odumřelé kožní buňky, proto můžete použít různé peelingy a masky.Kartáče by měly být vybírány s malými částicemi, protože velké částice mohou poškodit pokožku.
 3. Jídlo. Kůže obličeje vyžaduje stálou hydrataci a výživu.I lidé s mastnou pokožkou ji potřebují zvlhčit, pouze si měli pečlivě vybrat produkt, aby situaci nezhoršovali.
 4. Ochrana. ​​Kůže obličeje je vždy vystavena škodlivým vlivům vnějších faktorů, zejména v chladném a horkém období.V této době, před opuštěním domu, by měl být vždy na kůži nanesen ochranný krém.Je však důležité nedovolit smíchání ochranného krému s hydratačním prostředkem, protože složky jednoho a druhého mají při interakci negativní vliv na pokožku.

Nejlepší výrobky pro péči o pleť jsou ty, které mají mezi složkami co nejmenší chemii, takže při výběru kosmetiky byste měli složení pečlivě prostudovat.

Očištění, exfoliační péče, vyživování a ochrana jsou hlavními zásadami péče o pleť obličeje. Dodržování těchto zásad pomůže zbavit se mnoha kožních problémů a udržet mladistvou tvář.

Fáze péče o pleť

Péče o pleť obličeje se provádí v etapách a podle toho, zda se provádí ráno nebo večer, zahrnuje různé etapy:

 1. Ranní péčeje čištění (ráno můžete použít spodinu nebo čistou vodu), tónování(k tomu se používají tonika, je vhodné používat tonikum bez alkoholu, protože jsou vhodné pro jakýkoli typ pokožky), výživu.Před vstupem do obličeje je nutné použít ochranný prostředek.Po každé fázi by mělo uplynout malé množství času, aby činidlo mělo čas absorbovat, protože je nežádoucí míchat různé prostředky.
 2. Večerní péče zahrnuje:čištění (kosmetika musí být zcela odstraněna, nejprve odstartujte očima a poté se přesuňte), pak je pleť zbarvena tonikem, používá se peeling (nepoužívejte jej však denně, jen několikrát týdně), zvlhčující.

Nejlepší produkty péče o pleť a postupná péče umožní ženě zůstat krásnou i po 50 letech.Každá fáze péče hraje důležitou roli, proto je důležité věnovat čas každé fázi.

Jak se mění požadavky na péči s věkem

S věkem se mění stav pokožky obličeje a požadavky na péči o obličej se mění.

Změna potřeb pokožky s věkem:

 1. Až 20 letby měla být věnována zvláštní pozornost čištění pleti.Je nutné zvolit léky a krémy, které normalizují fungování mazových žláz, protože v tomto věku je pozorována jejich nadměrná aktivita, která způsobuje akné a černé skvrny.
 2. Ve věku 25–30 letzačíná proces stárnutí kůže, snižuje se množství produkovaného kolagenu.Během tohoto období potřebuje pleť obličeje zvláštní péči, protože správná péče pomůže udržet mládí.Vv období od 25 do 30 let je třeba věnovat zvláštní pozornost výživě a tonizaci.V tomto věku byste neměli používat krémy proti stárnutí, protože mohou utopit přirozené procesy regenerace pokožky.

  Při výběru nejlepšího přípravku pro péči o pleť obličeje je třeba vzít v úvahu věk a typ dermis.

 3. Ve ​​věku 35–45 letpotřebuje pokožka obličeje zvláštní péči.Během tohoto období musí být neustále zvlhčována a vyživována.Také, blíže k 40, můžete použít kosmetiku, která pomůže v boji proti stárnutí kůže.
 4. 45+- v tomto věku je důležitá komplexní péče.Pozornost by měla být věnována každé fázi, od čištění po ochranu.Doporučujeme také několikrát týdně provádět kosmetické procedury proti stárnutí v salonu krásy.

S věkem se však potřeby mění, některé kroky by však neměly být vyloučeny.Je důležité vždy komplexně pečovat o vaši pokožku a sledovat celou sled akcí.

Co hledat při výběru kosmetiky na obličej

Nejlepší výrobky pro péči o pleť jsou výrobky šetrné k pokožce.Pečlivá kosmetika by měla být vybírána pečlivě, protože nesprávná péče o pokožku může způsobit více škody než užitku.

Při výběru výrobku na obličej dbejte na následující:

 1. Stav balení.Ošetřovací prostředek musí být v těsném obalu bez poškození.
 2. Složení.Kompozice by měla obsahovat vitaminy (A, E, C);oleje (kokosový, avokádový, jojobový atd.);přírodní výtažky (heřmánek, měsíček, jasmín atd.).Obrovské plus, pokud je v produktu obsažena kyselina hyaluronová.
 3. Vůně.Neměli byste kupovat výrobky se štiplavým a silným zápachem.
 4. Doporučení: pro jaký typ pokožky nebo stáří je produkt vhodný, který se nedoporučuje používat, atd.
 5. Trvanlivost.Pokud je doba použitelnosti kosmetického přípravku delší než 2 roky, znamená to, že obsahuje chemikálie, které umožňují jeho dlouhodobé skladování.Stojí za to vybírat výrobky s trvanlivostí ne více než 1,5 roku.

Nejlepší přípravky pro péči o pleť by měly být pečlivě vybírány, protože jejich účinek může po několika letech ovlivnit celou pokožku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Amarantový olej - vlastnosti a použití v kosmetologii, recenze, cena produktu.

Nejlepší čisticí prostředky

Existuje mnoho různých čisticích prostředků na obličej, takže výběr něčeho je velmi obtížný.

Nejlepší čisticí prostředky na obličej podle mnoha odborníků v oboru kosmetologie jsou:

 1. gelová pěna CORA. Obsahuje: brusinka, měsíček a extrakt z březové rostliny a také kukuřičný olej.Tento produkt má výživné a hydratační vlastnosti, jeho působení je zaměřeno na obnovení horní vrstvy pokožky.Ve srovnání s mnoha dalšími je to také levné - maximální cena v některých regionech je 400 rublů.Každá žena může použít pěnubez ohledu na typ pleti.Může být použit k odstranění make-upu.Gel se nanese na pokožku a poté se omyje vodou.
 2. Vichy gel. Skládá se z mineralizace termické vody a amylitu VICHY.Tento gel zbavuje pokožku všech typů nečistot, vyživuje a chrání ji.Tento nástroj také změkčuje tvrdou vodu, která negativně ovlivňuje pokožku.Měl by být používán 2krát denně.Produkt se nanáší na obličej kruhovým pohybem, nesmí se dostat na pokožku poblíž očí.Poté, co se produkt omyje čistou teplou vodou.Čisticí gel lze zakoupit pouze v lékárně.Přibližná cena je - 1000 rublů.
 3. La Roche-Posay Gel. Zahrnuty jsou niacinamid, čištěná voda a ceramidy.Gel je zaměřen na zachování ochranných funkcí pokožky, zvlhčuje a čistí pokožku.Tento nástroj je vhodný pro každou ženu.Naneste gel jako normální gel: naneste na pokožku, masírujte a opláchněte.Průměrné náklady na tento lék jsou asi 900 rublů.

Uvedené prostředky musí být zakoupeny pouze ve zvláštních obchodech nebo v lékárně, protože existuje mnoho neúčinných padělků.

Hydratační přípravky na obličej

Hydratační a vyživující pleť je při správné péči velmi důležitá.

Nejlepší zvlhčovače jsou následující:

 1. Clarins Eclat du jour cream. Složení obsahuje výtažek z manžet, kurkumy, ginkgo biloby a vitamínu C. Krém vyživuje pokožku, vyhlazuje pleť a dodává záři.Můžete ji použít ráno a večer.PředtímPři nanášení krému je třeba trochu zahřát ve svých rukou.Měl by být aplikován masážními pohyby, tenkou vrstvou.Přibližná cena krému je - 1100 rublů.
 2. Wildrose Weleda Creamobsahuje růžový extrakt, jojobový olej, linoleovou a alfa-linolenovou kyselinu.Krém nasycuje pokožku potřebnými látkami a hluboce ji vyživuje, dodává jí hebkost a sametu, obnovuje rovnováhu vody a zjemňuje pleť.Tento krém je určen pro kombinovanou pleť.Produkt se nanáší v tenké vrstvě s masážními pohyby.Přibližná cena je 1100 rublů.
 3. Librederm. Krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, camelinový olej, dimethikon.Po několika dnech používání krém eliminuje zánět, zlepšuje krevní oběh, vyživuje a dodává záři pokožku obličeje.Krém může používat kdokoli, bez ohledu na typ pleti.Je určen pro denní použití.Přibližná cena - 500 rublů.

Krémy proti stárnutí

Nejlepší produkty proti stárnutí jsou:

 1. Krémové recepty - intenzivní regenerační zvlhčovač. Hlavními složkami ve složení jsou: retinaldehydy, kyselina hyaluronová a vitamin A. Tento produkt působí na spodní vrstvu pokožky, čímž zvyšuje pružnost pokožky a vyhlazuje vrásky.Produkt musíte nanést večer na očištěnou pokožku tenkou vrstvou.Přibližná cena v Rusku je 5 000 rublů.
 2. Liftactiv Retinol. Tento krém obsahuje retinol, aminoxis, kolagen.Tento francouzský krém vám umožní rychleeliminuje známky stárnutí kůže, zpomaluje proces stárnutí a obnovuje tvorbu kolagenu.Přípravek se nanáší večer na očištěnou tvář (s výjimkou oblasti kolem očí).Cena se pohybuje od 1300 do 2700 rublů.
 3. Leracer Conerence Creamobsahuje komplex vitamínů včetně E, B5, B6, C a také obsahuje kyselinu hyaluronovou.Tento produkt aktivuje uvolňování kolagenu, saturuje pokožku a zvyšuje pružnost pokožky.Naneste na obličej dvakrát (ráno a večer).Krém se nedoporučuje pro ženy s mastnou pokožkou.Cena - 4500 rub.

Výrobky pro bělení

Nejlepší kosmetika pro bělení:

 1. Krémový gel od Donell Super Skin .Hlavní aktivní složky v kompozici jsou aminokyseliny.Nástroj zpomaluje tvorbu melaninu, což přispívá k rychlému bělení a vyhlazení barvy pleti.Musíte ji používat dvakrát denně, stačí ji aplikovat na obličej (bez otření).Cena - 700 rublů.
 2. Krém "Neoton" .Obsahuje kořen lékořice, askorbovou, salicylovou a kyselinu glykolovou.Inhibuje produkci melaninu, vylučuje barvu a chrání před ultrafialovým paprskem.Může být použit jako ochranné činidlo.Přibližná cena je 2000 rublů.
 3. Lightening Cream „Natura Siberica“ .Složení zahrnuje kosatec sibiřský, vitamíny C a PP, rakytník rakouský, kyselina glykolová.Krém chrání pokožku před sluncem, zmírňuje zánět, rozjasňuje.Naneste na očištěnou pokožku 2krát denně.Cena - 500-700 rublů.

Peelingové výrobky

Nejúčinnější produkty pro loupání jsou:

 1. Ultra jemný exfoliační gel Ultraceuticals. Gel obsahuje kyselinu salicylovou a kyselinu mléčnou, eukalyptový olej, bisabolol a glycerin.Nástroj eliminuje odumřelé částice a tuky.Použijte peeling 2krát týdně.Cena - 5000 rublů.
 2. Peeling Gommage .Tento nástroj se často používá v salonech, protože je vhodný pro jakýkoli typ pleti a účinně jej čistí a tónuje.Složení křoviny zahrnuje minerály, výtažky ze slézu, růže, vanilky a heřmánku a vitamín E. Produkt používejte večer.Cena - 1 500 rublů.
 3. Gigi Peeling pravidelně. Peeling smetany obsahuje kyselinu stearovou, parafin, kaolin a čištěnou vodu.Cílem tohoto nástroje je obnovit a vyčistit pokožku.Můžete ji používat denně.Cena - 1 000 - 1 200 rublů.

Masky pro různé typy pleti

Nejlepší masky pro různé typy pleti:

 1. ) Je považována za nejlepší masku pro mastnou pleť - Garnier Skin Naturals. Maska obsahuje modrý jíl a zinek, což z masky činí sušící efekt a eliminuje zánět.Maska by měla být zředěna vodou (podle konzistence by měla být jako zakysaná smetana) a nanesena na obličej.Poté se nechá úplně uschnout a poté se omyje teplou vodou.Cena - 200 ks.
 2. Účinnou maskou pro suchou pokožku je Collistar. Skládá se z vitamínového komplexu, výtažku z měsíčku, naklíčené pšenice.Maska saturuje všechny vrstvy pokožky, odstraňuje oxidanty a eliminujesuchá kůže.Produkt se nanáší na čistou pokožku a vydrží po dobu 20 minut, poté se omyje teplou vodou.Cena - 100-200 rublů.
 3. Elizavecca. Maska obsahuje vitaminový komplex, jakož i rostlinné a ovocné extrakty.Maska nasycuje pokožku, zčervenává barvu a dodává pokožce svěží vzhled.Používejte masku po dobu 20-30 minut.Cena - 200 rublů.

Pro péči o pokožku kolem očí

Nejlepší přípravky pro péči o pokožku kolem očí jsou:

 1. D'oliva. Gel obsahuje kyselinu hyaluronovou, komplex antioxidantů a olivový olej.Gel je účinný proti tmavým kruhům pod očima a proti vráskám.Je vhodný pro ženy s mastnou a kombinovanou pokožkou.Aplikujte večer, v tenké vrstvě.Cena - 3000 rublů.
 2. Guerlain. Hlavní látkou v séru je čištěná voda, která zvlhčuje pokožku kolem očí a obnovuje ji.Aplikujte produkt ráno, použijte sérum pro ženy se suchou pokožkou.Cena - 7500 rub.
 3. KORA krém. Krém se skládá z bambuckého másla a oliv, kofeinu a rostlinných výtažků.Každá žena může používat krém bez ohledu na typ pleti.Výrobek saturuje pokožku a odstraňuje barvu kolem očí.Krém používejte 2krát denně.Maximální cena je 1 000 rublů.

Korejské a japonské přípravky pro péči o pleť

Nejlepší korejské a japonské čisticí prostředky jsou:

 1. Úvodní masážní gel Lioele Pore.
 2. Napkins Ciracle „Black-bye Blackhead“ Blackhead Off Sheet.

Nejlepší živiny jsou:

 1. Tony Moly Tomatox Magic White Massage Pack.
 2. Kenzoki Cream.

Nejlepší činidla proti stárnutí jsou:

 1. Purebess „Multi-4 Syn-Ake Cream“ (krém na bázi hadího jedu).
 2. Japan Gals Fabric Masks.

Japonská a korejská kosmetika se považuje za nejlepší na světě, protože obsahuje pouze přírodní složky.

Dekorativní výrobky

Dekorační výrobky by měly být vybírány také pečlivě, protože nekvalitní dekorativní kosmetika může způsobit zánět kůže.Nedoporučuje se to přehánět použitím dekorativní kosmetiky.

V létě je vhodné používat pouze část make-upu (neměla by se používat nadace a prášek), , protože je třeba dýchat pokožku obličeje a dekorativní kosmetika blokuje vzduch.

Lidové přípravky pro péči o obličej

Nejlepší přípravky pro péči o pleť jsou lidové přípravky.

Smícháním různých složek můžete dosáhnout určitého účinku:

 • okurka se zakysanou smetanou vyživuje a rozjasňuje pokožku;
 • mrkev s medem evens pleť,
 • med a káva nahrazují křoviny.

Kůže obličeje vyžaduje stálou péči, takže si musíte vybrat nejlepší a nejúčinnější prostředky péče o pleť.Při výběru prostředků je důležité vzít v úvahu typ a věk pleti.Několik produktů pro péči o obličej byste neměli nahrazovat jedním (produkty 3 v 1), protože to má za následekfinanční prostředky budou vzácné.

Návrh výrobku:Oksana Grivina

Video o přípravcích na péči o pleť obličeje

Seznam nejlepších produktů propéče o pleť: