Hodnocení krémů na kůži kolem očí po 30, 40, 50 letech.Nejlepší přípravky pro péči o pleť proti stárnutí

Po 30 letech kosmetologové doporučují, aby každá žena věnovala více pozornosti kůži kolem očí.Hodnocení nejlepších krémů v článku může pomoci při výběru nejvhodnějšího léčiva.

Lidské tělo je komplexní, jedinečný systém, který funguje podle přísně definovaných zákonů.A umístění podkožního tuku v různých částech těla je rozděleno podle jednoho z těchto pravidel.Kůže v oblasti očí je ve srovnání s jinými oblastmi tenčí a nemá v souladu s pravidly fungování těla tukovou vrstvu.

Chrání před účinky povětrnostních podmínek, jeho absence vede k rychlejšímu vadnutí a dřívějšímu výskytu vrásek.

Kosmetologové radí ženám po 30 letech používání hydratačních a vyživujících krémů k udržení této choulostivé oblasti.

Co by mělo být ve složení krému na pokožku kolem očí

Specialisté v kosmetologii věnují pozornost,jaké jsou nejužitečnější látky ve složení médiaTelevizní výrobky pro péči o pleť bez ohledu na věk osoby je řada součástí.

Jedná se o následující složky:

 • Hydrolyt kukuřice.Tato složka pomáhá zklidnit, odstranit tmavé kruhy a otoky, zmírnit zánět, zvlhčit, zjemnit a zvýšit pevnost a ovlivňuje malé vrásky.
 • Kyselina hyaluronová . Obnovuje pokožku a působí na vrásky, posiluje ochrannou funkci pokožky.
 • Ceramidy.Nezbytné, aby se zabránilo nedostatku vlhkosti.
 • Peptidy bojují proti vráskám a pomáhají produkovat kolagen a elastin.
 • Retinol.
 • Vitaminy C, E, K.
 • Bylinné výtažky: heřmánek, čaj, okurka, měsíček.Tyto složky mají uklidňující účinek na povrch pokožky.
 • Antioxidanty.
 • Olej z deky, hroznových jader, meruněk, mandlí, avokáda, který vyživuje hydrolipidickou vrstvu.
Nenechte si ujít nejvícepopulární článek rubriky:Vhodnost obličeje pro zvedání kontury obličeje, omlazení, svalový tón.Mistrovská třída Elena Karkukli

Co by mělo být v očním krému proti stárnutí

Jako součást krému na pokožku v blízkosti očí typu proti stárnutí, který se doporučuje používat po 30 letechMěly by existovat přísady, které pomáhají vyhladit vrásky a udržet pružnost pokožky.

Hodnocení užitečných látek je přibližně následující:

 • Retinol(vitamin A) je antioxidant.
 • Koenzym Q10řídí produkci energie buněk a chrání pokožku před spálením.
 • Čajové extraktymají protizánětlivý účinek a jsou antioxidanty.Nejběžnější složkou těchto krémů je extrakt ze zeleného čaje.
 • Hydroxidové kyselinyodstraňují povrchovou vrstvu odumřelých kožních buněk a urychlují vzhled nové vrstvy kůže.Ale v kombinaci s touto látkou musí být v kompozici opalovací krém.
 • Kinetinpotlačuje výskyt vrásek a zabraňuje pigmentaci kůže.
 • Měděné peptidypomáhají při nejrychlejším hojení ran a zvyšují účinek antioxidantů, stimulují produkci vlastního kolagenu.

Nežádoucí složky ve složení

Považuje se za zbytečné nebo škodlivé složky stárnoucí kůže:

 • Kofein. Pomáhá eliminovat otoky do 30 let.Vv následujících letech to škodí.Tato látka absorbuje vodu, v důsledku toho je pokožka dehydratovaná.
 • Parabeny- nepříznivě ovlivňují fungování hormonálního systému.
 • Chlorid sodný. Přítomnost této složky způsobuje vyrážky, podráždění a přispívá k suché kůži.
 • Octyl Stearate- ucpává póry kůže a zabraňuje dýchání.
 • Propylenglykol a isopropylmyristátjsou zařazeny do skupiny alergenních látek.

Kdy začít používat prostředek proti stárnutí

Aby byl krém prospěšný pro pokožku kolem očí, měl by být vybrán nejen v žebříčku nejlepších a podle typu kůže, ale takéa podle věku, od 30 let.

Kosmetologové nedoporučují používat krémy proti stárnutí, a to ani pro pokožku kolem očí do 25 let.Pravidelné užívání těchto léků by mělo být zahájeno po 30

Kosmetologové nedoporučují používat krémy, které mají účinek zvedání nebo stárnutí, před dosažením věku 25 let.V tomto případě dojde k návykovému účinku a tyto složky nebudou mít ve vyšším věku nezbytný účinek.

Vlastnosti očních krémů pro různé věkové kategorie

Povinné složky, které tvoří produkt podle věku:

 • Ve věku od 20 do 25 let se doporučuje lehký krém nebo gel, který může mít hluboký hydratační účinek.Kompozice může také být extrakty z léčivých bylin.
 • Ve věku 28–30 let byste neměli používat prostředky proti vzestupu.V tomto věku je pro pokožku kolem očí hlavní věcí, kterou je třeba pamatovat na hydrataci a výživu kůže, jakož i ochranu před ultrafialovým zářením.Výživa je možná pouze za přítomnosti vitamínových a bylinných extraktů.
 • Od 30 do 40 let je nezbytné sledovat pevnost, elasticitu a nadále se starat o výživu a hydrataci kůže.Kosmetičtí lékaři doporučují používat krém s kyselinou hyaluronovou a kolagenu, hroznový olej a avokádo.
 • Od 40 let je nutné používat prostředky s účinkem zvedání.Součástí přípravků tohoto věku jsou kyselina hyaluronová, retinol, lipidy a vitamíny.

Kritéria pro výběr očního krému

Pro správnou volbu je třeba určit typ pleti a zjistit problémové oblasti.

Poté by měla být věnována pozornost těmto kritériím:

 • Korešpondence složení krému podle věku.
 • V případě otoků by složení mělo naznačovat kyselinu hyaluronovou, kofein, vitaminy A a E, kolagenové složky a chladicí kapaliny.
 • Upřednostňují osvědčené značky a nesnižují cenu.
 • Pokud se u vás vyskytnou alergie nebo jiné nežádoucí účinky, přerušte užívání tohoto léčiva a použijte další.

Přehled populárních krémů

Po 30 letech je jedním z hlavních léčivých přípravků přípravek na pokožku kolem očí.Hodnocení nejlepších léků vám řekne, jak se správně rozhodnout.

„Baume Contour Des Yeux“ od Clarins

Lehká viskózní struktura vhodná k odstranění únavy očí.Při aplikaci na pokožku tvoří balzám nejtenčí film, který kromě ochranné funkce plní funkci zdvihacího účinku.Kůže je vyživována vitamíny a minerály, nezpůsobuje alergie.

Balzám obsahuje přírodní složky: bambucké máslo, čekanku a obilná zrna.Při použití je usnadněna aplikace dekorativního make-upu.

Výrobce doporučuje, aby se přípravek používal, když se objeví první patrné změny související s věkem , a použije jej s jakýmkoli typem pokožky, ráno i večer.Objem zkumavky je 20 ml.

Sensibio by Bioderma

Výrobek je určen pro ženy se suchou a normální citlivou pokožkou očních víček. Aplikujte na předem očištěnou pokožku 1-2krát denně.

Účinné látky mají protizánětlivý účinek, nižší citlivost a zmírňují nepohodlí a přispívají ke snížení otoků.

Výrobek navíc nemá v přípravku nadměrně aktivní složky a nezpůsobuje alergie.Při neustálém používání jsou jemné linky vyhlazovány.

Prostředek neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky.Krémový gel Bioderma Sensibio je považován za vhodný make-upový základ.K dispozici v 15 ml zkumavce.

„Age Active“ 35+ od Farmasi

Určeno k odstranění změn souvisejících s věkem, vrásek a tmavých kruhů pod očima.

Krém je k dispozici v Turecku.Nástroj zabraňuje dehydrataci pokožky.Vztahuje se na kolagenové přípravky.

Kyselina hyaluronová inhibuje rozklad kolagenu.Kompozice obsahuje glykosaminoglykan, který je „stavebním materiálem“ dermis.

Lze použít jako denní nebo noční krém.Není příčinou alergií.Tato droga se vyrovná s vránami nohou kolem očí, které jsou neustále používány.

„Základní péče“ od společnosti Garnier

Garnier nabízí širokou škálu produktů pro péči o pleť.Krémy tohoto výrobce patří do varianty rozpočtu.Kosmetika je testována a není alergenní.

Oční krém proti stárnutí byl propuštěn ve 2 verzích: ve zkumavce s rozprašovačem a ve válci pro citlivou pokožku .Pomocí válečku je krém rovnoměrně a jemně distribuován po pokožce, aniž by byl napínán.

Při aplikaci výrobku masíruje pokožku a zmírňuje otoky.Krém obsahuje vitamín E, glycerin a extrakt z hroznů.

Při pravidelném používání je pokožka hydratovaná a objevuje se pocit chladu.

Výrobci se snaží používat nejpřirozenější složky.

Ve své řadě přípravků proti stárnutí pro péči o pokožku kolem očí jsou výrobky určené pro různé věkové kategorie spotřebitelů.Krém má lehkou konzistenci, není problém s aplikací na pokožku.

Shara „Ocean Cell Aqua Eye Cream“

Vyráběno v Koreji. Krém zvlhčuje pokožku kolem očí, vyživuje ji a obnovujevitalita. Lék stimuluje buněčný metabolismus a zlepšuje regeneraci kůže.

Krém obsahuje extrakt kaulerpa, vodu z hlubinných minerálních pramenů, makadamie a bambucké máslo, kyselinu hyaluronovou, kolagen a adenosin.

Při používání krému, vyhlazení pokožky a pružnosti je zabráněno zvadnutí pokožky, zvyšuje pružnost a rozjasňuje ji.Kosmetické výrobky této společnosti se vyznačují roztomilým designem a originálním obalem.

La Mer oční koncentrát

Jedná se o koncentrovaný produkt pro pokožku v oblasti očí.Obnovuje pokožku a její funkci,redukuje tmavé kruhy a sáčky pod očima, eliminuje stárnutí a vrásky v obličeji,dodává jí pružnost a barvu.

​​

Hlavní účinnou látkou jsou výtažky z mořských řas a minerální a vitamínové složky.

Souprava obsahuje aplikátor se stříbrnou špičkou, pomocí kterého je vhodné distribuovat požadované množství krému na kůži.Špička ochlazuje povrch kůže, což pomáhá zlepšovat krevní oběh a dodává pokožce zdravý vzhled.

„Program od 36 let“ od „Black Pearl“

Tento krém na pokožku kolem očí po 30 letech vyrábí ruský výrobce a je zařazen do hodnocení nejlepších.Podle vývojářůje kompozice upravena podle každé specifické potřeby kůže. Moderní receptura a váleček, který chladí a masáže, tóny, zmírňuje únavu, eliminuje otoky a tmukruhy, odstraňuje malé vrásky.Složení léčiva: aloe vera, ochrana proti UV záření, poly antioxidanty, fibranel.

LiftActiv Yeux od Vichy

Vichy vyvinula řadu produktů pro péči proti stárnutí.Kromě zvyšování elasticity pomáhají kompozice vyhladit hrboly a vrásky.

Řadu Lifaktiv představují 3 produkty:

 • Vichy Livtactiv Supreme;
 • Složení pro mládež vzhledu Vichy LiftActiv SERUM 10 EYES & LASHES;
 • Vichy LiftActiv retiHA Eye Contour Cream pro dosažení plného účinku vrásek.

Biorevitalizující oční konturovací krém Collistarem

Krém se vyrábí v Itálii.Jedná se očinidlo snižující stárnutí .Jeho vzorec a textura je navržena pro jemnou a citlivou pokožku.

Výrobci jej vyvinuli pro každodenní použití, v důsledku toho krém zabrání rychlému uschnutí pokožky po 30 letech, protože se používá jako ochranná funkce proti škodlivým faktorům, vyživuje pokožku vitamíny a omlazuje ji. K dispozici v objemu 15 ml.

Mizonský mořský kolagen

Krém pro 42% tvoří mořský kolagen.Pomocí léků jsou vrásky vyhlazeny, otok se zmenšuje, pokožka posiluje a zvlhčuje.

Při neustálém systematickém používání se udržuje syntéza vlastního kolagenu.Potvrzuje to Korea Food and Drug Administration.

Věková hranice 25+. Kromě kolagenu obsahuje kompozice přírodní oleje a rostlinné extrakty: argonový olej, malinový extrakt, bambucké máslo, kofein a kakaový extrakt.

Barviva a chemické parfémy se při výrobě nepoužívají.Uchovávejte v chladničce.Vyrábí se v objemu 10 ml.

Shiseido Eyelid „Benefiance“

Výživný krém na pokožku kolem očí se dostal do hodnocení, protožemá ochrannou funkciod škodlivých faktorů prostředí , vyživuje pokožku vitamíny, omlazuje ji.

Složení přispívá k:

 • prevenci předčasného stárnutí;
 • výživa, tonizace, zvlhčení pokožky;
 • eliminující otoky;
 • odstraňuje vrásky;
 • odstranění kol;
 • ochrana proti UV záření;
 • regulující krevní oběh.

Doporučeno pro všechny typy pleti.Mezi přísadami nemá umělé vůně, snadno se nanáší na pokožku a rychle se vstřebává.

Čistá linie „Perfektní pleť“ pro oční víčka

Výrobci provádějí dermatologickou kontrolu produktů, které vynikají svou nejlepší kvalitou a dostupnou cenou.

Série emulzí pro péči o pokožku kolem očí byla vydána čistá linie.Ale ve složení všech přípravků jsou základní látky:

 • Voda.
 • Glycerin.
 • Hydrogenovaný polyisobuten.
 • Isopropylmyristát pomáhá regulovat obsah tuku.
 • Cetearylalkohol používaný jako konzervační látka.
 • Hydroxyethylmočovina.
 • Kakao a bambucké máslo.
 • šťáva z aloe vera.

Clean Line Eye Cream má jemnou strukturu, snadno se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný lesk.

Řada přípravků pro péči o pokožku pro oči je představována těmito prostředky:

 • „Síla pěti bylin“eliminuje tmavé kruhy a sáčky, doporučuje sepro stárnoucí pleť.Při použití dvakrát denně je zaručen pozitivní výsledek.
 • „Chrpa a moruše“je určena k použití od 25 let.Osvobozuje pokožku od toxinů, chrání před účinky stresu a dodává pokožce zdravý vzhled.
 • Verbena a prvosenkapro ženy nad 35 let.Při použití krému jsou vrásky vyhlazeny, pokožka se stává elastickou.
 • „Perfect Skin“se používá pravidelně.Má rychlý pozitivní a viditelný výsledek na kůži obličeje.
 • „Arnica a zimolez“je určen k použití po 45 letech.Odstraňuje vrásky v obličeji, „vrána nohou“ a má uklidňující účinek.
 • „Shlemnik a cloudberry“se vyznačuje výrazným utahovacím a tonickým efektem.Stává se pružným a hladkým.Charakteristickým rysem je snížení rizika maligních kožních formací.

Lancome Génifique Yeux oční krém

Krém pomáhá prodlužovat mladistvost pokožky tím, že stimuluje tělo k produkci mládežnických proteinů.Po použití se pokožka stane sametovou a zářivou.

BSložení zahrnuje:

 • Speciálně vyvinutý genifique vzorec.
 • Extrakt z kaštanů a kofeinu.
 • Extrakt z řas.

Patentovaný aplikátor se otáčí o 360 stupňů, je menší než prst a je vyroben z chirurgické oceli.To vám dává příležitost pečovat o pokožku očních víček doma na profesionální úrovni.

Neexistují žádná věková omezení, je možné používat den i noc.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Revitalift Laser x3

Loreal Revitalift Laser x3 představuje řadu produktů, kteréposkytují komplexní péči a bojes příznaky stárnutí. Loreal kosmetologové vyvíjeli své výrobky s podobným účinkem na laserovou pokožku.

Při použití je pozorováno:

 • Redukce hlubokých vrásek;
 • Malé vrásky téměř úplně zmizí;
 • Obrysy obličeje jsou napnuté;
 • Kůže je regenerována.

Krémová hmota se rychle vstřebává a nezpůsobuje alergické reakce.Vůně produktu je lehká s příjemnými tóny jasmínu, hrušky a navíc tóny jehličí a bergamotu.

K dosažení tohoto účinku musíte krém používat několik měsíců.

Kompozice používá:

 • Hyaluronová kyselina.
 • Pro-xylan.
 • Lipohydroxykyselina.
 • Ceramide Pro.
 • Kofein
 • Asijské Centella.

Bright Eyes Essense od Bioaqua

Tento krém na kůži kolem očí se dostal do hodnocení toho nejlepšího pro použití po 30 letech z několika důvodů: )

 • Jedna z nejvyhledávanějších kosmetických značek na evropském a asijském trhu.
 • Roller Serum se vyrovnává s opuchem, tmavými kruhy a malými vráskami a také zvlhčuje pokožku.
 • Používají se pouze přírodní složky.
 • Doporučeno pro všechny typy pleti.
 • Snadné použití.
 • V důsledku hlubokého používání látek v séru a současné hydratace a výživy vypadá kůže očních víček zdravě a mladě.Toho je dosaženo díky skutečnosti, že se stává pružnou, hustou a pružnou.

Složeno z:

 • Kyselina hyaluronová.
 • Komplex vitamínů a minerálů.
 • Kolagen.

Výrobek se snadno nanáší na pokožku a používá se šetrně.Neztrácí své prospěšné vlastnosti z důvodu nedostatečného kontaktu se vzduchem.Používejte ji ráno a večer na důkladně očištěnou pokožku obličeje.V případě potřeby lze použít nepřetržitě.K dispozici v objemu 15 ml.

Hodnocení nejlepších krémů na kůži kolem očí pro použití doma pomůže při výběru a prodloužení mládí.Kůže kolem očí je díky své malé tloušťce a nedostatku tuku méně chráněna než jiné oblasti.Použití látek proti stárnutí začíná v dřívějším věku než za zbytkem obličeje.

Kosmetička doporučuje začít používat krémy od 30 let.Pomůže to udržet krásu a zabránit předčasnému stárnutí: vrásky, suchost a vadnutí.

To je však možné pouze se správným výběrem a správným použitím přípravku pro péči.

Video o složitosti péče o pleť po 30: jak si vybrat krém kolem očí, jak správně aplikovat produkt

Správná volba produktů péče o pleť kolem očí po 30:

Jak aplikovat krém kolem očí: