Gelový lak na krátké nehty - nejnovější design Bluesky, Cat's Eye, Sliders, akvarel.Foto

Krátké nehty byly oblíbené více než jednu sezónu.Po předvedení fantazie se design krátkých nehtů s gelovým lakem může lišit nejen rozmanitostí, ale také krásou.Na fotografiích jsou skutečná umělecká díla.

Formulář pro krátké nehty

Majitelé krátkých nehtů by si měli vybrat mezi kulatými a čtvercovými:

 • Kulatý tvarje univerzální.S ním můžete vizuálně prodloužit krátké prsty.Také pomocí této formy jsou vizuální protáhlé hřebíky rozšířeny a stávají se elegantnějšími.Kulaté nehty lze lakovat v jakémkoli odstínu: od masa po ultra jasný.

 • Čtvercový tvarje vhodný pro krátké nehty.Tato forma dává rukou úhledný a dobře udržovaný vzhled.Čtvercový tvar je vhodný zejména pro ženy s prodlouženými tenkými prsty.Francouzština vypadá na takových nehtech zvlášť výhodná.

Posílení přírodních nehtů pomocí biogelu

Tento postup je dnes velmi populární.Použití biogelu umožňuje nejen posílit nehtové destičky, ale také zrychlit jejich růst a zlepšit barvu.

Specialisté zejména doporučují použití biogelu po odstranění prodloužených nehtů za účelem opravy poškozených desek.Ale ve srovnání s obvyklým gelovým povlakem zůstává biogel na nehtech asi dva týdny a poté začne mizet.

Provádění postupu doma zahrnuje následující kroky:

 • připravují hřebíky: vyleštěte povrch, odsuňte kutikulu pryč.Na konci postupu odmastěte nehtové destičky;
 • naneste tenkou vrstvu základního nátěru, který musí být potom sušen pod lampou po dobu 1-2 minut;
 • Hřebíky jsou pokryty biogelem, načež jsou znovu usušeny pod lampou.Trvání postupu je uvedeno v pokynech;
 • s použitím látky namočené ve zvláštním roztoku se odstraní přebytečná lepivá vrstva.

Pomocí tohoto moderního materiálu můžete nejen vytvořit originální manikúru, ale také udržet své nehty silné a zdravé.

Módní barvy a odstíny pro krátké nehty

Tmavá manikúra

Krásná manikúra v tmavých odstínech je vhodná pro jakýkoli styl: jako proElegantní večerní vzhled a každodenní romantický obraz.Podle odborníků na krátké nehty bude matná manikúra vypadat nejvýhodněji.

Kombinace matných a lesklých povlaků bude vypadat originální.

Odborníci se rovněž domnívají, že sametová manikúra vyrobená v tmavých odstínech na krátkých nehtech bude vypadat obzvláště působivě.V poslední době je obzvláště oblíbená manikúra vyrobená v odstínech tmavé čokolády.Existuje jeden trik - k dosažení hlubšího a výraznějšího odstínu byste měli po základní vrstvě nanést bílý lak.

Černá barva na krátkých nehtech

Černý gel na lesk vypadá zvláště výhodně na krátkýchhřebíky.Chcete-li to vidět, stačí se podívat na fotografie.Černá manikúra může dokonale doplnit každodenní vzhled.A pokud přidáte ozdobné prvky, bude se výrazně dívat na večerní a sváteční události.

Kombinace matného a lesklého povrchu také vypadá velmi originální.Odborníci doporučují věnovat pozornost zdobení stuhy a kamínky.U černé manikúry bude tento dekor vypadat obzvláště působivě.

Červené tóny

Barevný odstín by měl být vybírán pečlivě na základě barvy pleti.

Na krátkých nehtech vypadá zajímavě kombinace červené gelové barvy a bílých prvků, jako jsou vzory nebo geometrické tvary.Na fotografiích můžete vidět, že bílý odstín dodává manikuře jemnost a citlivost.

V předvečer prázdnin odborníci doporučují věnovat zvláštní pozornost červeno-zlaté manikuře, kterou lze vytvořit pomocí jisker aplikovaných na červené nehty.Jedním z módních typů manikúry v dnešní době je červené měsíční svit.V takovém případě musí být díra ponechána bezbarvá a zbývající povrch nehtu potažen červeným lakem.

Chladné odstíny

Manikúra ve studených odstínech odpovídá nejnovějším módním trendům.Studená modrá barva, matná textura, je ideální pro podzimní a zimní období.

Burgundsko, marsala, tmavě zelená s lesklým povrchem způsobí, že manikúra je ušlechtilá a elegantní.

Podle odborníků z módního domu Chanel je ideální barva studená šedá.Je ideální pro jakýkoli obrázek a událost.

Nude manikúra

Tento trend v manikuře, který je jedním z nejdůležitějších, umožňuje vytvoření jiného designu pomocí masově zbarvených béžových odstínů laku.Přes neutralitu odstínů odborníci doporučují zvolit barvu laku v závislosti na přirozeném tónu pokožky rukou.

Lak by měl být v průměru o 1-2 tóny světlejší než pokožka rukou .Kamínky, korálky a jiné ozdobné prvky jsou považovány za obvyklý doplněk k nahé manikuře.Zajímavé kresby a vzory upoutají pozornost na módní manikúru, ale nebudou ji vzdorovat.

Jednobarevná manikúra

Považuje se za nejjednodušší manikúru, jakou může provést každá žena.Odborníci doporučují, aby manikúra získala individualitu, můžete se soustředit na jeden hřebík.

V tomto případě se používají hlavně kamínky, korálky, třpytky.Kombinace kontrastních barev vypadá originální.Hlavní věc je zachovat myšlenku monochromatického.

Nápady na manikúru pro krátké nehty doma

Gelový lak s kamínky

Krásná manikúra s kamienkami může být provedena vpaleta různých barev.Jemná manikúra je vytvořena pomocí pastelových odstínů a mírného důrazu na jeden hřebík.Provhodná je monochromatická tmavá manikúra s neobvyklým vzorem na celém povrchu nehtu.

Aby vizuálně prodloužili nehtovou desku, odborníci doporučují položit stopu štras.Může být umístěn uprostřed nebo mírně posunutý na stranu.Vzory ve formě zvlnění, přerušovaná čára také vypadají elegantně.

Lunární manikúra

Dnes se díky bohaté fantazii profesionálů objevilo mnoho nových originálních návrhů lunární manikúry.Například se stalo módní nechat nenatřené oblasti na nehtových deskách.

Obvykle se jedná o díru nebo i samotný hřebík a oblouk na špičce hřebíku a na základně je potažen barevným lakem.Ještě stylovější možností je ta, která se aplikuje na tenké proužky.Je také dovoleno experimentovat s tvarem díry.Klasický zaoblený tvar je nahrazen extravagantnějším trojúhelníkovým tvarem.

Doma lze měsíční manikúru provádět dvěma způsoby:

 • pomocí šablon .Jedná se o speciální proužky, které zakrývají otvor během aplikace základní barvy.Prodávají se v obchodech nebo je lze nahradit běžnou páskou;
 • za použití fólie .Je řezán tak, aby pasoval podél obrysu k základně nehtu.

Proces používání měsíční manikúry je dlouhý, takže abychom byli s výsledkem spokojeni, buďte trpěliví.

Klasická francouzština

V klasickém francouzštině je špička hřebíku pokryta bílou barvou azbývající povrch je béžový, růžový nebo transparentní lak.Chcete-li přidat trochu osobnosti, trochu drahokamu nebo malé upravené vzory jsou povoleny.

Bunda, ve které je vyrobena linie „úsměv“ pomocí efektu ombre, vypadá originální.V tomto případě je hranice přechodu rozmazaná, což vytváří zajímavý efekt.

Barevná bunda

Toto je modernější verze klasické bundy.

​​

Existuje několik typů barevných bund:

 1. V prvním případě je hřebík potažen neutrálním lakem a „úsměv“ je zbarven.
 2. Ve druhém případě - barevný hřebík a bílý „úsměv“.
 3. Ve třetím případě kontrastní kombinace dvou barev.

Odborníci doporučují, aby na krátkých nehtech nebyl „úsměv“ příliš široký.

Jsou relevantní živé barvy, například vínová, hnědá, tmavě modrá, zelená.Milovníci pastelových odstínů by měli upřednostňovat mátový, fialový, nebesky modrý odstín.Ombre vypadá velmi elegantně na krátkých nehtech - hladký přechod dodá manikúru dokonalou úpravu.

Dekorativní bunda

Dekorativní bunda může být barevná a bílá, ale nutně zahrnuje různé dekorativní prvky:

 • kamínky,
 • vzory,
 • kresby,
 • aplikace,
 • kuličky.

Obrázky lze použít za použití štuku nebo krajky.

Je také možné vytvořit více originální dekor:

 • vlákna,
 • sušené květiny,
 • peří.

Tento typ manikúry poskytuje velký prostor pro představivost.V každodenním životě bude dekorativní bunda prostě nevhodná, ale je ideální pro slavnostní událost.

Francouzské „tisíciletí“

Tento typ manikúry zahrnuje použití jisker, drahokamů, šumivých laků pro aplikaci „úsměvu“ na lince.Hranice mezi lakem a šumivým pruhem není vždy jasně viditelná.

Originalita manikúry poskytne hladký přechod snížením frekvence používání jisker od špiček nehtů na jejich hlavní povrch.Jako hlavní barvu odborníci doporučují používat nahé odstíny.Ideální pro zvláštní příležitosti.

„Kočičí oko“ na krátkých nehtech

Pro dokončení tohoto návrhu jsou vyžadovány gelové laky se zvláštním vzorcem.Na krátkých nehtech vypadají výsledné objemové obrázky fascinující.Početné fotografie to pouze potvrzují.

V závislosti na magnetu mohou mít vzory podobu pruhů, trojúhelníků, hvězd.

Vítězné „kočičí oko“ vypadá v tmavých odstínech, například ve fialové, vínové, modré, zelené atd. V poslední době existuje mnoho módních trendů pro tento typ manikúry.

„Kočičí oko“ se provádí v matných odstínech a poté se pomocí tenkého štětce nanese jakýkoli vzor s průhlednou horní částí.Na podzim a na jaře je relevantní design s kapkami.Matný povrch se nanáší na již hotový povlak, suší se a poté, kdyžHřeb je nahoře pokryt kapkami a znovu usušen.Manikúra kočičího oka zdobená drahokamy bude vypadat slavnostně a elegantně.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Gradient

Módní manikúra s efektem plynulého přechodu barev, pro kterou sezónu nepřestala být relevantní.Manikúra v tomto stylu může mít několik odrůd.Barva se může lišit od světla po tmavší;v jiném případě se přechod provádí ve 2-3 barvách laku.Mohou být blízké tónem nebo kontrastem, ale co je nejdůležitější, barvy jsou kombinovány.

Existuje další možnost, když je každý hřebík zakryt v jeho vlastním odstínu stejné barvy.

Pro manikúru s gradientovým efektem doma je nutné připravit hřebíky, které se poté zakryjí základnou a suší se v lampě.Naneste jeden lak na horní polovinu nehtu a druhý na dolní polovinu.Potom se tenkým štětcem a jemnými pohyby začnou natahovat horní barvu na dno.

Po dosažení požadovaného účinku se nehty suší v lampě.Nakonec přikryjte vrchním nátěrem, usušte a přebytečný odstraňte speciální ubrouskem.

Posuvníky na krátkých nehtech

Pomocí posuvných prvků je konstrukce nehtové desky s nálepkami k vytvoření jasné a mimořádné manikúry.

Existují tři hlavní typy jezdců:

 • nálepky pokrývající celýtalíř na nehty.Důkladná příprava není nutná, stačí pouze základní pokrytí;
 • Husté jezdce.Výkres je holistický, takže musíte vybrat správný odstín laku.Při harmonické kombinaci bude manikúra vypadat výhodně;
 • nálepek na průhledné fólii.Jako pozadí stojí za to vybrat si bílou barvu.

Dnes mohou vyrábět nálepky podle individuální objednávky.

Například můžete na nehty umístit obrázek zvířete nebo hrdinu série.Odborníci doporučují věnovat pozornost různým druhům kovů na nehtech.V tomto případě jsou posuvné prvky leštěné nebo kartáčované kovové desky.

Geometrická manikúra

Pomocí gelového leštění je zvláště výhodné vytvářet geometrické vzory na krátkých nehtech.Vytváří rovnoměrný povlak s jasnými hranicemi, který lze vidět na různých fotografiích.

Nejoblíbenějším typem geometrické manikúry je abstrakce .V tomto případě existuje velké množství možností designu - všechny druhy protínajících se čar, geometrické tvary.

Stylisté se domnívají, že šachová manikúra je jedním z hlavních trendů sezóny.Symetrické buňky malované v kontrastních barvách nebo kombinace matného a lesklého povrchu dodají manikuře individualitu.

Vytvoření geometrické manikúry doma je možné dvěma způsoby:

 • pomocí lepicí pásky .Po nanesení základního nátěru na nehtypáska je připevněna ve formě potřebného vzoru.Naneste barevný lak na horní stranu, odstraňte lepicí pásku a usušte pod lampou;
 • pomocí štětce .Doporučuje se používat kartáč se syntetickým vlasem.Po nanesení štětce kresbou vysušte hřebík v lampě a nakonec jej zakryjte fixačním prostředkem.
 • „Pletená“ a objemná manikúra

  Objemná výzdoba je zvláště důležitá v zimě a obvykle se provádí v matných odstínech.Při nanášení gelového laku na krátké nehty to vypadá velmi žensky.Fotografie potvrzující tuto skutečnost jsou uvedeny ve velkém množství.Typicky se vzor podobá pigtail, vánoční strom nebo kosočtverců.

  Jemné pastelové barvy dokonale ladí s tímto typem manikúry.Proces vytváření „pletené“ manikúry musí začít standardním zpracováním nehtů.Poté se nanese základní nátěr, suší se - po hlavní barvě.

  K vytvoření vzoru musí být jedna linka nanesena lakem a poté usušena.Poté, pokud jde o objem, se musí linie opakovat a znovu usušit.Ukazuje se tedy „pletení“ na nehtech.Nakonec hřebíky zakryjte vrchním lakem a odstraňte zbývající lak.

  Nápady s kresbami na krátkých nehtech

  Při výběru výkresů byste měli věnovat pozornost jejich velikosti.Velké předměty na krátkých nehtech vypadají z místa.

  Stylisté doporučují následující nápady s výkresy:

  1. „Mramorový“ design .Po použití primární barvy získatodpovídající účinek bude vyžadovat přilnavý film.Musí být zmačkaný, navlhčený ve předem zvoleném laku a natištěn na nehty.Zacházejte s každým nehtem stejným způsobem.Nakonec fixujte vrchním nátěrem.
  2. "Blot" .Po nanesení hlavního laku na povrch nehtu párátkem se skvrna vyrobí kontrastním lakem.Na zbývající nehty se aplikují tečky - účinek spreje.Vysušte všechny hřebíky pod lampou.
  3. Design „Leopard“ .Na hlavní barvu se aplikují kontrastní skvrny různých tvarů a velikostí.Pak tyto body zakroužkujte černě a přidejte tahy a tečky na celý povrch hřebu.

  Technika akvarelu v designu

  Technika akvarelu zahrnuje použití speciálních akvarelu, které dodávají manikuře lehkost a povýšení. Chcete-li získat krásnou manikúru, musíte pečlivě vybrat kombinaci barev aodstíny.

  Při použití akvarelových technik odborníci doporučují nanášení dvou vrstev vrchního nátěru tak, aby se barvy nerozpouštěly ve vodě.Je tu další vlastnost - barva musí být nanášena na drsný povrch

  Jemná manikúra

  Jemná manikúra se obvykle provádí v omezeném designu, zdůrazňující milost rukou.Odborníci doporučují vybírat pastelové barvy pro vytvoření jemného obrazu.Měkké modré, růžové, broskvové, pískové, bílé laky dokonale zdůrazňují ženskost designu.

  Nabídka dekoracezastavte výběr na krajkovém vzoru, malém geometrickém vzoru nebo malých drahokamech.Pro romantický obrázek budou vhodné kresby s květinami a lístky.Jako slavnostní možnost je povoleno používat malé množství jisker nebo kamínků.S jednoduchým designem lze k designu jemné manikúry přidat elegantní 3D kresby.

  Manikúra se třpytkami

  Manikúra se třpytkami vypadá skvěle ve výkonu gelu na krátkých nehtech.Fotografie zdůrazňují tuto skutečnost.Francouzský vzhled ženský s brilantním přízvukem na jednom hřebíku.

  Jedním z hlavních trendů sezóny je zdobení nehtů ve formě drahých kamenů.

  Jako slavnostní varianta je perfektní kombinace laku s třpytem a třpytkami.Takovou jasnou manikúru nezůstane bez pozornosti.Další účinnou možností je přechodová manikúra se třpytkami.

  Konfety a kamifubiki na krátkých nehtech

  Manikúra kamifubuki a konfety je velmi neobvyklý, světlý design s lesklými mnohobarevnými prvky různých tvarů a velikostí.Tento dekor je dokonale kombinován se světlými, tmavými odstíny a také s efektem „kočičího oka“.

  Pro rekreační verzi odborníci doporučují zakrýt nehtovou desku plně zelenou nebo modrou kamifubuki.Pro každodenní použití stačí vybrat jeden z hřebíků nebo použít dekor na průhledném podkladu.

  Matná manikúra

  Pro krátké nehty by byla ideální volbahladký povlak.Současně se výběrem neutrálního odstínu stane manikúra pro každodenní život relevantní.Manikúra s přechodem nevypadá o nic méně originální v matném provedení.

  Stylisté považují kombinaci matného povrchu s lesklým nebo kovovým povrchem za stylovou novinkou manikúry v nadcházející sezóně.

  Konstrukce nehtů podle ročních období

  Jarní manikúra se vyznačuje jemnými světlými barvami.Velmi důležité v této roční době jsou barevné tisky, kresby na jarní téma.Jsou také možné jasnější barvy, jako je máta, světle modrá, žlutá a fialová.

  V létě by měla být preferována odvážnější manikúra.

  Paleta barev se stává jasnou a barevnou.Kamínky a další ozdobné prvky jsou velmi vhodné.Velký prostor pro představivost je odhalen ve vztahu k výkresům a tiskům.Námořní téma je zvláště důležité, stejně jako kresby znázorňující různá města nebo jiné cestovní symboly.

  Na podzim jsou relevantní zlaté, vínové, žluté a oranžové odstíny spojené s okolní přírodou.Klasická francouzština, minimalismus jsou relevantní.Můžete experimentovat s různými texturami, například pod „drahými“ kameny nebo v barokním stylu.

  V zimě převládají tmavé odstíny s kovovým efektem .Odborníci doporučují věnovat pozornost smaragdovým a kobaltovým modrým odstínům.V této roční době je pletená manikúra obzvláště populární, můžete experimentovat se skotskou klecí, kteráse stala v poslední době relevantní.

  Různé kresby, odpovídající tématu zimy, budou na nehtech vypadat módní a výrazné.

  „Kovový“ na krátkých nehtech

  Tato manikúra je důležitá v chladném počasí v kombinaci s tmavými odstíny laků.Na jaře a v létě může být „kovový“ použit jako malý prvek výzdoby, například vodorovné nebo svislé pruhy.

  K dosažení kovového efektu v domácnosti je nutný speciální prášek sestávající z malých hliníkových částic.Po nanesení základního gelového laku je třeba prášek vtřít do nehtů, dokud se neobjeví zrcadlový efekt, poté přikrýt horní a suchou.

  Minimalismus v designu krátkých nehtů

  Minimalismus vítá vytrvalost při provádění, minimum prvků, omezený dekor.Nyní v módě použití černé, bílé, šedé, béžové barvy.Světlé odstíny jsou přípustné pouze v kombinaci s bílou.To vám umožní udělat méně chytlavou manikúru.

  Na krátkých nehtech vypadá gelový lak organicky, což dokládají četné fotografie.

  Minimalismus je realizován v lesklé i matné barvě.Na jednom z hřebíků také umožňuje malé tečky, čáry, větvičky a krajkové vzory.

  Manikúra se stuhami pro návrh

  Stuha pro návrh je samolepicí metalizovaný pruh různých barevných palet.Páska je nutná jako dělicí čára mezi laky nebo pro dekoraci na vrcholu jednoho stínulak.

  S tímto dekorem byste si měli pamatovat několik pravidel:

  • lepí pásku pouze na suché nehty;
  • po slepení je žádoucí vyhladit pásku shora tak, aby z ní vycházel přebytečný vzduch;
  • na konci postupu aplikujte fixační prostředek alespoň dvakrát, aby se manikúra chránila před vnějšími vlivy.

  Chcete-li provést manikúru se stuhami, musíte nejprve položit základ.Poté naneste hlavní barvu na suchou barvu.Poté, co můžete začít připravovat pásku.Jeden nebo více proužků se odřízne a jemně přilepí k hřebíku.Nakonec přikryjte fixačním a suchým.

  Bodová manikúra

  Vytvoření bodové manikúry nebude obtížné, ale výsledek vás příjemně překvapí.

  Nejprve se na povrch nehtu aplikuje základní vrstva, která vám umožní zarovnání nehtu.Pak byste měli použít předem vybraný lak - základ.Pro stabilnější a bohatší barvu odborníci doporučují pokrývat ve dvou vrstvách.

  K tomu, abyste na nehty dali body, potřebujete speciální nástroj - tečky.Jedná se o kovovou nebo plastovou tyč s kulovým koncem.Tečky lze zakoupit v jakémkoli specializovaném obchodě.Doma ji však lze snadno nahradit běžným párátkem, špendlíkem nebo kuličkovým perem.

  Po výběru požadovaného laku můžete přistoupit k samotné dekoraci.Tečky by měly být ponořeny do laku a kresba by měla být pečlivě naplánována.Po zaschnutí vzorupoužít fixační.

  Čím více barev se používá k dekoraci, tím originálnější a jasnější manikúra dopadne.Ale podle většiny mistrů se vyplatí omezit se na 4-5 odstínů.

  Použití vývaru v designu

  Bouillons jsou malé skleněné kuličky, s nimiž položí obrázek na nehtové lůžko nebo zcela pokryjí povrch.Velikost kuliček se obvykle pohybuje v rozmezí od milimetru do čtyř.Pokud jde o barvy, výrobci nabízejí velmi širokou škálu.

  Bouillon se v designu používá jako centrální i pomocný prvek výzdoby.Používají se docela snadno, a to i bez zvláštních dovedností.

  K vytvoření manikúry s vývary jsou potřebné následující materiály:

  • základní vrstva;
  • oranžová tyčinka;
  • barevný lak;
  • bujónů;
  • fixační.

  Nejprve musíte nechat nehty dobře udržovaný vzhled pomocí manikúrního příslušenství.Poté naneste základní vrstvu a po zaschnutí barevný lak.Vývary se nanášejí okamžitě, bez čekání na zaschnutí laku, pomocí oranžové tyčinky.Je dobré přitlačit vývar na nehtovou desku.Po 20 minutách naneste fixační prostředek, který zakryje nehty silnou vrstvou.

  Tato manikúra je výhodnější provádět na stole pokrytém papírem.Je snazší sbírat rozptýlené vývary.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Návod k použitíprodloužení nehtů pro začátečníky.Foto

  Nové produkty od výrobců gelových laků

  Bluesky

  Yuukiho vločky jsou jedním z nejnovějších designů pro tuto sezónu.Jsou to komprimovaný vícebarevný pigment.Vločky Yuki se třpytí na nehtech, takže celý obraz působí záhadou.

  Barva hlavního nátěru se může měnit, ale tento dekor vypadá obzvláště výhodně na tmavých nehtech.Existuje mnoho možností aplikace, což dává prostor pro představivost.Pigment může být položen na nehty a vytváří tak určitý vzor.Nebo votřete nehty a získejte zrcadlový povrch. Vločky na matném povrchu vypadají neuvěřitelně krásně a neobvykle.

  Kodi

  Tento výrobce nedávno vydal nový zrcadlový prášek na nehty.Takový prášek je s výhodou srovnatelný s kovovými gely, které se snadno používají a odolávají vnějším vlivům.Barva zrcadlového prášku by měla být kombinována s odstínem gelového laku.

  K tomu, aby se na nehty objevil požadovaný účinek, musíte nejprve provést pravidelnou manikúru.

  Poté naneste základnu a nechte hřebíky v lampě.Poté přichází gel hlavního barevného laku a sušení.Poté se hřebíky zakryjí vrchní částí a dobře se vysuší.Přichází řada prášků.Je vtíráno do nehtového povrchu prsty nebo pomocí speciálního aplikátoru.Nakonec naneste 2 vrstvy fixační látky.Je třeba mít na paměti, že nehtová deska by měla být dokonale rovná.

  Lianail

  Akvarel gellak nebo rozptylující efekt je jednou z módních novinek, které neprodukuje každá společnost. Charakteristickým rysem manikúry je její jedinečnost.Není možné předem přesně určit, jak se bude lak chovat.

  Existuje řada funkcí, které je třeba vzít v úvahu:

  • pomocí speciální základny.Na něm se nanášejí laky a vytváří tento neobvyklý design;
  • gelové laky s vodovým efektem lze aplikovat jak na světlé pozadí, tak na tmavé;
  • jemně naneste gel na gel tak, aby se nedostal na pokožku.

  Povlak s rozptylovým účinkem dodá každé manikuře osobnost.

  Canni

  Chameleonový gelový lak se považuje za jeden z nových produktů.Konečná barva manikúry se mění v závislosti na teplotě, osvětlení.Nejčastěji používaný termální lak.Při vystavení nízkým teplotám se barva změní na tmavší odstín.Horní teplotní limit začíná na 30 stupňů.

  Lucky chameleon obsahuje mikročástice, které reagují na rozdíly v teplotě nebo osvětlení.Do chameleonů se také přidává perlový nebo diamantový prach, aby povlak poskytl další lesk a zář.

  Canni Gel Polish se již osvědčil.Na krátkých nehtech se nešíří, což je patrné na žádné fotografii.

  Vytvoření krásné manikúry doma není tak obtížné.Je nutné mít pouze všechny potřebné nástroje, jakož i základní dovednosti a představivost.

  Gelový lak na krátké nehty, foto: video

  Módní manikúra pro krátké nehty, viz video:

  Původní nápady na design pro krátké nehty viz video: