Gel na obočí a řasy Vivienne Sabo Gel.Cena, recenze

Kvalitní gel na obočí a řasy může být cenově dostupný a dostupný.Takto se ukázalo řešení od francouzského výrobce Vivienne Sabo.Díky tomu vypadají obočí a řasy dobře upravené, dobře padnou a rostou lépe.A použití takové kompozice je snadné a jednoduché.Je to prakticky patrné na chloupcích, a proto neovlivňuje přirozenost obrazu.

Účel gelu a cena

) Vivienne Sabo Gel je univerzální kosmetický produkt.S ním můžete skládat obočí i řasy.Koneckonců, často dlouhé vlasy uprostřed dne začnou neúnavně vyčnívat různými směry.Mohou ošklivé tlačit nebo „spadnout“.Výsledkem je, že obličej již nevypadá dokonale.K vyřešení takových nepříjemných okamžiků vám pomůže pouze speciální gel na obočí a řasy.

Je vhodné nosit a používat kdykoli.Stačí mít po ruce zrcadlo. Nástroj bezpečně fixuje vlasy ve správné poloze. Je zajímavé, že v této formě zůstávají celý den až do okamžiku, kdy dívka opláchne kosmetický přípravek zvláštním mlékem nebo dokonce čistou vodou.

Je velmi výhodné, aby bylo snadno a rychle odstraněno.Postačí čisticí mléko aplikovat na vatový tampon apárkrát prožijte gely pomocí chloupků.Normální voda bude muset působit intenzivněji.Vzhledem k tomu, že se produkt nešíří jednoduše z tekutých kapiček, je vhodné jej používat i za špatného počasí.Déšť a sníh nezničí váš make-up s Vivienne Sabo.

Naopak, obočí bude vypadat skvěle i při silném větru a dalších nepříjemných povětrnostních podmínkách. Podobné výrobky se porovnávají s oblíbenými přípravky na vlasy. Stejně jako laky nastavují směr řas nebo obočí a na dlouhou dobu je „fixují“ v této poloze.

Obzvláště důležité je použití diskutovaných kompozic pro slavnostní večerní make-up, když po několik hodin musíte vypadat dokonale za různých teplotních podmínek.Vivienne Sabo (gel na obočí a řasy - důležitá součást dokonalého make-upu) se prodává ve vhodné zkumavce se štětcem.Uvnitř obsahuje gelovitou látku s hustou texturou.

Používá se na chloupky podle zásady řasenky - od základny ke špičkám.Stačí 1-2 pohyby.Základna nádrže je průhledná, takže můžete snadno sledovat tok finančních prostředků a včas je aktualizovat.Gel má však ještě jeden úkol - jeho aplikace se stává poslední fází oční a obočí.Výrobek se prodává ve 2 typech: transparentní a tónovaná.

Poslední verze má přírodní hnědý odstín.Je univerzální a hodí se k většině spravedlivého sexu.Výsledkem je, že je zevně obtížné pochopit, že obočí nebo řasy jsou zabarveny, ale současně se stávajíjasnější a výraznější na obličeji.

Pokud je dívka již tmavovlasá, může použít průhlednou verzi, která dokonale plní všechny ostatní úkoly, ale vlasy nezbarví.Gel lze použít k vytvoření řady zajímavých obrázků.Například, aby se obočí perfektní bez jediného klepání vlasů a stát se fatální krásu s jasným atraktivní vzhled.

Nebo je lehce načechrejte, abyste získali nedbalý energický vzhled.Hlavní věc je pokusit se vybrat ten správný make-up pro něj jako celek a jeho vlasy a oblečení.Je žádoucí, aby se nálada jako celek shodovala s vybraným obrázkem.Potom bude férový sex vypadat perfektně.Gel je vhodný pro domácí použití.

Ale Vivienne Sabo a profesionální vizážisti to často používají ve své práci.Například oprava makeupu na několik hodin pro dlouhodobou fotografii.V tomto případě se produkt nanáší na obočí a řasy pod hlavní kosmetiku.

Gel Vivienne Sabo je vysoce kvalitní a levný gel na obočí.

Jednou z hlavních výhod takového gelu pro obočí a řasy je jeho nízká cena, vysoká kvalita a dostatečný objem.

Cena produktu se může lišit v různých obchodech a dokonce ve městech.V průměru to je 140–180 rublů.pro 1 zkumavku gelu.Kromě toho vám ušetří různé slevy maloobchodních řetězců a běžných karet zákazníků.Ale i bez nich jsou náklady na nástroj velmi dostupné.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice: Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Výhody a funkce

Dnes v prodeji najdete mnoho různých gelů na obočí a řasy.Každá z nich má své výhody a nevýhody.Jedna z nejlepších kombinací ceny a kvality je se skladbou od Vivienne Sabo.Má mnoho výhod, které odlišují lék od ostatních podobných.

Pečlivá studie o jejich seznamu bude pro každého zákazníka užitečná:

 • gelová forma produktu je velmi vhodná pro aplikaci: gel se nešíří a nesvařuje se v kusech, je nejprve rovnoměrně distribuován.štětcem a potom vlasy;
 • produkt lze používat nepřetržitě: během dne - jako make-up a v noci - jako pečující a zpevňující kompozice, která nepoškozuje oči;
 • použití gelu je velmi hospodárné: minimální dávka je dostačující najednou, takže standardní zkumavka obvykle postačuje na 2,5–3 měsíce;
 • produkt je skladován otevřeně po dlouhou dobu: po prvním tisku může být použit po dobu dalších 6 měsíců;
 • je povoleno uchovávat gel v pravidelném kosmetickém sáčku, nevyžaduje zvláštní podmínky, jako je lednička nebo teplé, větrané místo;
 • můžete použít kompozici jako základ pro řasenku, pak make-up vytvoří efekt „mokrých řas“;
 • produkt nemá žádný zápach a pouze ve velmi vzácných případech je schopen vyvolat alergické reakce;
 • provedeníobal není otravný živými kresbami nebo chytlavými nápisy - je skromný a výstižný (nic víc);
 • oleje a vitaminy z gelu mají také příznivé účinky na vlasy - zlepšují jejich stav, posilují, zrychlují růst;

 • Pokud zvolíte průhlednou verzi kompozice, lze ji snadno kombinovat s očními stíny nebo očními liniemi jakéhokoli odstínu;
 • není třeba kartáč umývat ani jinak ošetřovat, dokonale si zachovává svůj tvar po dlouhou dobu i při každodenním použití.

Vivienne Sabo (gel na obočí a řasy dokonale zdůrazňuje přírodní krásu) má hlavní výhodu - je to spolehlivá fixace vlasů.Udržují daný tvar několik hodin, což výrazně usnadňuje život každé dívky.Nemusí se neustále dívat do zrcadla a upravovat make-up.

Pohodlný, mírně zaoblený štětec umožňuje rovnoměrné rozložení produktu po chloupcích a snadno odstranit jeho přebytek.

Složení nevysychá okamžitě, takže je čas okamžitě opravit výsledek.Gel zesiluje chloupky, takže po něm se řasenka a další barvicí prostředky usazují v jednotnější a čistější vrstvě.Nerozpadají se a dobře se drží po celý den.

Odrůdy produktů

Vivienne Sabo (gel na obočí a řasy znatelně zlepšuje celkový vzhled vlasů, dodává jim sílu a lesk), jak je uvedeno výše, se prodává ve 2typy.

Typ gelu Vlastnosti
Tónování Hnědý prostředek, který mírně obarví řasy a obočí.Mění odstín vlasů jen nepatrně
Transparentní Bezbarvý prostředek, který opravuje chloupky, má příznivý vliv na jejich zdraví a zrychluje růst.Může být aplikován v noci jako terapeutická kompozice, například po častém prodlužování řas

Tónovací gel obsahuje tónovací hnědé pigmenty.Jsou vybírány tak, aby byl produkt vhodný pro téměř každou ženu.Barva vypadá přirozeně a nevyčnívá ani na tvářích blondýnek.Není vhodný pouze pro světlé brunety, na jejichž obočí a řasách bude jednoduše neviditelný.

V tomto případě je lepší zvolit průhledný gel.Pokud odstín kompozice nebyl dostatečně jasný, lze jej bezpečně kombinovat s tužkou, inkoustem a jinými prostředky.Budou spolu dobře spolupracovat. Čirý gel také obsahuje panthenol v dostatečném množství .To znamená, že produkt dokonale zvlhčuje vlasy.

Může být použito i v noci ke zlepšení stavu obočí a /nebo řas namísto různých léčivých olejů, které se velmi šíří a často se dostávají do očí.Transparentní gel nešpiní vlasy, ale fixuje je méně opatrně v dané poloze.Ve dvou variantách kompozice je přítomna složka PVP.Je to on, kdo je jedním z hlavních fixátorů.

Obaly pro průhledné a tónované barvygely jsou stejné a vybavené stejnými kartáči.Liší se pouze barvou.Jedná se o miniaturní kontejnery, které se velmi pohodlně nosí.Snadno se vejdou do kapsy sáčku nebo oblečení.

Na první pohled se může kartáč pro takovou trubici zdát příliš velký, ale je velmi vhodné použít gel na obočí různých velikostí, hustot a tvarů.Objem 2 typů gelu je rovněž stejný - 14 g.

Na první pohled se může zdát nedostatečné pro každodenní použití výrobku, ale ekonomická spotřeba směsi situaci napravuje.Hlavní věcí není nanesení příliš velkého množství gelu na štětec.

Jak používat

Způsob použití gelu závisí na účelu, pro který je aplikován.Pokud jde o make-up, musíte nejprve připravit obličej pomocí základních nástrojů a teprve v poslední fázi použijte kompozici pro obočí a řasy.Bude to poslední dotek.

Používáte-li po fixačním gelu základ a prášek, mohou částice kosmetických přípravků zůstat na průhledném nebo tónovacím základě a zkazit veškerý make-up.V důsledku toho bude nutné omýt a znovu aplikovat.Pokud je gel používán pro péči, je třeba nejprve vyčistit obličej.S řasami a obočím - odstraňte make-up.

V tomto případě lze produkt použít nejen ve dne, ale také v noci.Po zaschnutí se kompozice nerozšíří, takže se nemusíte bát, že se dostane do vašich očí.Z důvodu péče stojí za to použít průhlednou verzi gelu bez zbarvení pigmentů.Vléčivé účely by neměly být aplikovány silnější vrstvou.Všechny stejné 1-2 tahy štětcem stačí.

Protože dotyčný gel není hypoalergenní, je důležité před použitím zkontrolovat kožní reakci na něj.Nanášení malého množství činidla není nejprve na oční oblast, ale například na ohyb lokte.Pokud po 40-50 minutách.nedojde k žádné reakci (vyrážka, skvrny, svědění), můžete kompozici použít pro zamýšlený účel.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Pro obočí

Při výrobě obočí pomocí gelu byste se měli nejprve starat o jejich tvar - odstraňte všechny přebytečné chloupky, jejichž přítomnost na zbytečném místě pouze zdůrazní.K tomu můžete použít speciální šablonu.Ještě lepší je začít kontaktováním specialisty, který pro každou dívku vybere dokonalý tvar obočí.

Dále potřebujete:

 1. Obočí kombinujte s miniaturním štětcem.
 2. Ponořte kartáč do gelu a odstraňte přebytek.
 3. Na chloupcích obočí provádějte formulace podél růstu vlasů počínaje nosním můstkem.
 4. Opakujte postup, krásně obočí obočí a odstranění přebytečných prostředků.
 5. Nechte kompozici zcela uschnout.
 6. Opakujte česání obočí.

Výsledek můžete jemně upravit bavlněným tamponem.Pokud je gel bezbarvý, je nejlepší obarvit obočím pouze tužkouPoté položte vlasy pomocí kompozice od Vivienne Sabo.Barvivo však můžete použít i po zákroku.

Pro řasy

Gel přesně nenahrazuje řasenku.Proto je lepší kombinovat ihned s posledním.

Při nanášení make-upu musíte:

 1. Vyčesejte si řasy čistým štětcem.
 2. Zakryjte je 1-2 vrstvami gelu, které vedou od základny až do konce a během procesu odstraňují přebytečné prostředky.
 3. Nechte produkt zcela uschnout.
 4. Aplikujte vybranou řasenku na vrchol.

V poslední fázi je třeba česané řasy ještě jednou vyčesat, aby se odstranily hrudky kosmetiky a zabránilo se slepování vlasů.

Bez vysoce kvalitního gelu pro obočí a řasy není možné si představit dokonalý make-up.Vivienne Sabo splňuje všechny požadavky moderních žen - spolehlivě opravuje chloupky, nerozšiřuje se na kůži, nezpůsobuje podráždění.A navíc má také příznivé náklady.

Návrh článku:Anna Vinnitskaya

Video o kosmetice Vivienne Sabo

Legendární těla Vivienne Sabo Cabaret a mnoho dalšíhojiné: