Gel na manikúru s kamínky.Módní trendy, fotografie s vývary, jiskry, třením, francouzsky, nejkrásnější design

Manikúra s kamienkami 2018 (módní trendy, fotografie jsou diskutovány v článku) je taková, že umožňuje ženám zvolit si správnou volbu pro sebe: skromná nebo na pokraji, obchodní nebo romantická, světlá nebo elegantní.Základem pro zdobení kamínky mohou být takové techniky manikúry, jako je jantar, kočičí oko, matný design, hladký povlak, umělecký design.

Brilantní francouzská manikúra s kamínky

Francouzská manikúra se vejde do mnoha obrazů, odrážející sofistikovanost a eleganci ženy.Pro některé je francouzština s kamínky spojena se svatební oslavou, jakoTato varianta designu je ideální pro nevěsty jako nejchoulostivější a zdůrazňuje křehkost obrazu.Ale pokud trochuexperimentováním s barvou a tvarem získáte zcela odlišné efekty.

Hřebíky s kamínky na základě francouzské manikúry mohou vypadat jako velkolepá dekorace, protožezáří, třpytí a přitahují pozornost.

Není však nutné ji přehánět, zdobením volných štrasů všechny nehty.

Takové možnosti jsou stručně a elegantně vypadající:

 • úsměv, zdobený několika malými kamínky chaoticky uspořádanými na jednom nebo dvou hřebících;
 • hranice úsměvu zvýrazněná kamínky;
 • prsten prstenu zdobený několika pestrobarevnými kamínky na straně nehtové desky;
 • jeden velký drahokam nebo několik malých na spodní straně nehtu na jednom nebo více hřebících;
 • linie umístěné přes široký úsměv dvou až tří štras.

Lunární manikúra

Lunární manikúra je úpravou klasické francouzské manikúry.Manikúra vytvořená touto technikou může být stručná a zajímavá zároveň.Můžete použít techniku ​​manikúry měsíce, která vytvoří design pro každodenní nošení a pro slavnostní události.

Kamínky zdobící manikúru měsíce by neměly být objemné, měly by být pouze lehkým doplňkem hlavního designu.

Vynikající možnosti:

 • jeden velký kamínek ve středu nehtové desky na jednom nebo dvou hřebících;
 • kamínky ohraničující díru;
 • drahokamová pyramida ze základny nehtu;
 • drahokam na dně nehtu, s otvorem natřeným čirým lakem;
 • vyplnění kamínky z jednoho hřebíku, s výjimkou prostoru díry.

Krajková manikúra s kamínky

Manikúra s kamínky vyrobená krajkovou technikou se v roce 2018 stala opět populární.Použití textilu při vytváření krajky je však minulostí, nyní je důležité kartáčování ve formě krajky.

Pokud jde o barevné schéma, bude krajka v černé a bílé vypadat perfektně.Zázemí pro takovou manikúru je nejlepší zvolit pastelové odstíny, aby byl obraz jemnější a lehčí.

Kamínky na krajkové manikuře budou vypadat perfektně.Je nutné je používat pouze v omezeném množství, aby se s nimi nepřekrývala velká část krajkového vzoru.Jeden nebo dva kamínky budou stačit k tomu, aby designu dodaly lesk a slavnostní efekt.

Matná manikúra

Kamínky často na lesklém nebo lesklém pozadí vypadají z místa, proto se jako základ doporučuje použít matný povrch.Jako pozadí pro kamínky je nejlepší zvolit tmavé odstíny, aby bylo vidět všechny kouzlo a jiskru kamenů.

Kamínky na matném pozadí vypadají skvěle ve slavnostním i každodenním manikúru.

Kočičí oko

Technika kočičího oka opět vstoupila do módy pro manikúru 2018.Je obvyklé zdobit takovou manikúru kamínky na slavnostních, slavnostních akcích, jako jejako denní možnost, design "kočičí oko", a tak to vypadá krásné a elegantní.

Design nehtů s kamínky (fotografie nejvícerůzné možnosti umístění jsou uvedeny níže) lze provést na kterékoli části nehtové desky.

Rámování se nejčastěji provádí pomocí lesklých kamenů na horním nebo dolním okraji nehtu.Kompozice upevněné ve středu nehtové desky vypadají skvěle.

Někdy je velký kámen přilepen na hřebíček prstu a orámován malými bílými kamínky.Můžete také provést jakýkoli vzorec na jednom nebo dvou hřebících, například monogram, a přidat je s kamínky.

Gradient

Manikúra přechodu se v roce 2018 považuje za popularitu.Taková manikúra sama o sobě je již originální a pokud ji přidáte s několika krásnými šumivými kamínky, můžete získat jedinečný obrázek.

Manikúra přechodu jinými slovy se nazývá ombre a provádí se v různých směrech nehtu.

Stává se to:

 • svisle;
 • horizontální;
 • úhlové.

Nestojí to za to.Ve většině případů stačí ozdobit kamínky jedním hřebíkem, například položit kompozici v rohu nehtové desky na základně.Některé malé kamínky vypadají dobře na základně.Kamínky můžete lepit šachovnicovým vzorem nebo ve tvaru protínajících se proužků.

Taková manikúra bude vypadat perfektně v každém ročním období a v kombinaci s jakýmkoli oblečením.

Svatební manikúra

Svatbou jiskry ve svatební manikuře můžete obrázek rozmazlit nebo ozdobit.Pokud jsou přítomny svatební šaty nevěstyblikající dekorace z umělých kamenů, pak je třeba minimalizovat okraj nehtové desky pomocí kamínků.Pokud jsou šaty vyrobeny v klidných barvách bez lesklých šperků, pak kamínky na nehtech doplní obrázek a zdůrazní všechny jeho výhody.

Svatební manikúry se často provádějí v bílé a růžové barvě a na základě počtu fotografií je vedoucí pozice obsazena francouzskou bundou.Design doplňují nejen stříbrné kamínky, ale také kameny jiných odstínů - modrá, zlatá, růžová.

Kombinace krajky a kamínky ve svatební manikuře vypadá originální.Design je často doplněn monogramy, květinové vzory, luky a srdce jsou rozloženy z drahokamů.Neobvyklou možností je bunda s úsměvem ve tvaru srdce a kamínky na spodní straně nehtu.

Kombinace kamínků s vývary

Tuto techniku ​​můžete použít jak pro každodenní použití, tak pro oslavy.Při vytváření denního vzhledu však používají minimální počet ozdob na nehty, aby výzdoba nevypadala vulgárně.

Nejběžnějšími technikami jsou:

 • vývary hraničící s kamínky po obvodu;
 • Hřebík plný vývaru s několika kamínky chaoticky uspořádaných na jednom nebo více hřebících.

Kamínky s imitací kamenů

Přitahují pozornost hřebíky zdobené kombinací drahokamů a kamenů.Manikúra s takovým dekorem vypadá bohatě a je schopna nahradit šperky na rukou.

Rozvrhnout krásněpůvodní vzor musí být předem připraven pro jeho náčrtek na papíře a rozložit vzor kamínky na vodorovnou plochu.

Hlavní doporučení:

 • tento dekor nepoužívejte na více než dvou hřebících jedné ruky;
 • Pokud je hřebík krátký, nelepte na něj velké kameny a kamínky.

Kombinace drahokamů se vzory a vzory

Použití drahokamů ve vzorcích a vzorech se považuje za nedílnou součást slavnostního vzhledu, protožejejich lesk vytváří efekt luxusu.Pomocí drahokamů můžete zvýraznit jednotlivé části vytvořeného vzoru nebo vzoru, zdůraznit jeho sofistikovanost.

Například při zobrazování zvířat drahokamy můžete nahradit oči, pokud jsou malovány květiny, doporučuje se umístit kamínky do středu květu, kamínky harmonicky vypadají do středu všech druhů kadeří.Dalším populárním způsobem je zdobení obrázku nebo vzoru jedním kamínkem k vytvoření jemného brilantního přízvuku.

Monochromatická manikúra s kamínky: černá a bílá

Černobílá manikúra se doporučuje pro každodenní nošení.V roce 2018 tato technika neztratila svou popularitu.Pokud je monochromatický povlak ozdobený kamínky, můžete bezpečně jít na slavnostní událost.

Černá manikúra s kamienkami dodává obrazu přísnost a eleganci, která je vhodná, pokud chcete vytvořit styl osudné ženy.V bílé verzi kamínky zdůrazňují ženskost a romantiku obrazu.Základní barvy mohoukombinovat.Je obvyklé zdobit kamínky monofonním povlakem jednoho nebo dvou hřebíků, přičemž se zdůrazňuje krása a bohatost základních odstínů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Kamínky na krátkých nehtech - jak nejlépe umístit

Za krátké jsou považovány ty hřebíky, jejichž volný okraj nepřesahuje 3 mm.Tato délka je vhodná pro ty, jejichž nehtová deska je protáhlá.Krátké nehty však ukládají určitá omezení týkající se umísťování kompozic kamínků a ilustrací, protožene všechny možnosti mohou být zadány do okrajů malé nehtové desky.

Na krátkých nehtech bude dobře vypadat hladký povlak s kamínky v rohu nehtu.Je to ona, kdo do obrazu přidá tajemství a eleganci a doplní jej záře.

Kamínky mohou nehty prodloužit.Za tímto účelem je třeba rozložit několik malých drahokamů ve středu, svisle, do jedné řady.Tuto techniku ​​lze použít za použití všech platinových hřebíků a na některé z nich se můžete zaměřit.

Hřebík lze ozdobit geometrickými tvary z kamínků, například rozložením přerušované čáry, různých kadeří nebo krásných vln.

Manikúra s kamínky (jsou uvedeny fotografie odpovídajícího designu) bude vypadat působivě, pokud nechtovou desku zcela zakryjete kamínky.Je však lepší ozdobit tímto způsobem pouze jeden hřebík na jedné paži.

Základní barvyDoporučuje se vybrat na základě okolností.Pokud se předpokládá každodenní manikúra, měli byste zvolit klidné nahé tóny.Pokud plánujete večírek nebo jinou zábavní akci, můžete dát přednost jasnějším a sytějším barvám.

Kamínky na dlouhé nehty - jak je lépe umístit

Dlouhé nehty vám umožňují rozvrhnout neobvyklé a krásné kompozice drahokamů:

 • neobvyklé kadeře;
 • kličky;
 • geometrické tvary;
 • řádky;
 • luky.
 • Kamínky zdobí krásný vzor, ​​jako je motýl, květiny, krajka, budou skvělým doplňkem.Jeden nebo dva dlouhé nehty budou vypadat krásně a půvabně, budou-li zcela poseté duhovými kamínky.

  Co lze vyložit z kamínků

  Manikúra (kamínky lze umístit jak na celý povrch hřebu, tak na jeho jednotlivé části), konkrétně jeho design by měl být vybrán vv závislosti na délce nehtové desky a preferenci ženy.

  Nejoblíbenější výpočty jsou:

  • francouzský výpočet- když je volný okraj hřebu nebo jeho základny zdůrazněn ve formě ohybu;
  • krajkové uspořádání- kamínky se lepí podél okrajů vzoru vytvořeného podle typu krajky;
  • nepřetržité uspořádání- když je celá nehtová deska jednoho nebo několika hřebíků pokryta kamínky;

   Gel na manikúru s kamínky si můžete vybrat pro každý vkus a ozdobte svůj obrázek krásnoumanikúra
  • vertikální uspořádání drahokamů- drahokamy jsou uspořádány s orientací ve středu nebo na jedné straně hřebu;
  • pyramida- provádí se na základně hřebu, jeho vrchol jde k volnému okraji.
  Nenechte si ujít nejoblíbenější záhlaví sloupce:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

  Jak si vyrobit manikúru s kamínky

  ​​

  Manikúru s kamínky 2018 (módní trendy, fotografie dávají inspiraci) s kamínky a laky, můžete to udělat sami, aniž byste opustiliz domova.Kamínky jsou připojeny k běžnému laku i k gelovému laku.

  Před potažením je nezbytné připravit nehtovou desku tak, že se nehty ponechají v mýdlovém roztoku po dobu 10 minut a ošetří se kutikula pinzetou.

  Aplikace drahokamů na základě jednoduchého laku:

  1. Hřebová deska je vyhlazena transparentním lakem.
  2. Naneste dvě vrstvy barevného laku, z nichž každý by měl být důkladně vysušen.
  3. Po zaschnutí vrstev se na určené místo kamenů nanese štětcem průsvitné lepidlo.
  4. Kamínky jsou rozloženy v požadovaném pořadí a lisovány hůlkou nebo tečkami.
  5. Nechte lepidlo zaschnout (asi 10 minut).
  6. Připevněte jej transparentním vrchním nátěrem a dobře usušte.

  Aplikace drahokamů na gelový lak:

  1. Na předem připravené nehty se nanese základní vrstva a suší se v lampě.
  2. Je vyžadován krytpočet vrstev barevného gelového laku, každá vrstva se suší v lampě po dobu 2 minut.
  3. Na potřebná místa naneste speciální lepidlo na kamínky, nejlépe je to udělat tenkým štětcem.
  4. Umístěte kamínky na lepidlo a stiskněte tečky.
  5. Počkejte 10 minut, než lepidlo zaschne, a naneste vrchní vrstvu na nehtovou desku a uchopte kamínky.
  6. Povlak se suší 2 minuty v lampě.

  Novinka 2018: fotografie

  S módní manikúrou je obraz ženy výrazně transformován.Pokud je doplněna kamínky, pak ve vzhledu existují odstíny luxusu, elegance, romantiky, ale za předpokladu, že jsou kamínky používány správně a jejich počet není příliš vysoký.

  Manikúra s kamínky 2018 (módní trendy, fotografie jsou uvedeny v článku) umožňuje vybrat design pro každou příležitost.

  Návrh článku:Mila Fridan

  Video o manikuře s kamínky

  Vše o manikuře s kamínky:

  Jak fixovat kamínky na nehty: