Francouzština na nehty.Fotografie 2019, novinky: bílá se vzorem gelu, jaro, podzim, léto, zimní návrhy a nápady

Manikúra se provádí různými technikami, ale nejčastější je klasická bílá bunda.Na fotografii jsou uvedeny možnosti pro oválné, čtvercové mandle ve tvaru mandlí, 2019 nových vzorů.

Módní francouzština 2019

Manikúra vyrobená na nehtech malé délky (do 3–4 mm) se nazývá „francouzština““, Což znamená klasický francouzský styl manikúry.Tradiční kombinace barev zahrnuje zakrytí nehtového lůžka neutrálními pastelovými odstíny a nakreslení prázdného okraje bíloubarva.Univerzální design umožňuje použití v jakémkoli obrázku a stylu.

Přísná francouzská bunda se nahrazuje novými odrůdami nehtů, které čítají více než 10 druhů.Nejjednodušší technikou manikúry pomocí šablon jsou speciální pruhy, které pomáhají nakreslit hladký oblouk.

Klasická bunda

Klasická verze poskytuje čtvercový nebo oválný tvar nehtové desky, která má přirozený stín s bílým okrajem.Tento typ manikúry je považován za skromný a zdrženlivý. Díky svému přirozenému vzhledu vypadají ruce vždy dobře upravené.

Vhodná manikúra pro dlouhé a krátké nehty.Aby byla klasická bunda krásná, musíte pečlivě dodržovat všechny kroky.Rovněž „pevná ruka“ a přesnost provedení neublíží.

Skutečné barvy roku 2019

Bílá bunda na nehtech (foto 2019, nové položky jsou prezentovány originálními a různými modely) nikdy nevyjde z módy.V nadcházejícím roce budou výsadou v oblasti manikúry přírodní a přírodní barvy.

Kromě mléčných odstínů jsou oblíbené i pastelové barvy:

 • růžová;
 • béžová;
 • vanilka;
 • levandule;
 • broskev;
 • písek.

Milovníci jasných a tmavých barev by měli věnovat pozornost odstínům, které mají přirozený charakter:

 • vínová;
 • terakota;
 • švestka;
 • čokoláda;
 • černá;
 • třešně.

Stojí za to věnovat pozornostuniverzální design s průsvitným matným povrchem, který bude v trendu roku 2019.

Aktuální výkresy

Bílá bunda je relevantní v běžném roce.Vyznačuje se minimalistickým stylem, nezávislostí a neobsahuje zbytečné prvky.

Jsou možné následující varianty manikúry:

 • , aby se dosáhlo elegance, jsou ozdobeny kamínky nebo vícerozměrnými obrazy;
 • kombinují s variantou „lunární“ a jako základ vybírají pastelové odstíny i jasné barvy;
 • zdobící jeden hřebík ornamenty nebo originálními vzory, zbytek by měl být udržován v tradičním přísném stylu.

Kresby na francouzštině lze kreslit v různých barvách a lacích různých textur.

Francouzština na krátkých nehtech

Francouzština na krátkých nehtech je hlavním módním směrem v sezóně 2019. Vystupují nejen v klasické verzi, ale také experimentují s různými odstíny.

Neobvyklá kombinace je vyrobena z lesklých a matných barev laku.U krátkých nehtových desek je vítán design, který spočívá v zvýraznění jednoho z prstů jiným odstínem nebo jakýmkoli vzorem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Francouzština se vzorem

Bílá bunda na nehty (fotografie, 2019 nových položek jsou prezentovány designem s různými vzory) v letošním roce dává zvláštní místo:

 • monogram;
 • prolamované;
 • kroutí.

Tato výzdoba ztělesňuje ženskost a něhu.Symetrické vzory krajek jsou oblíbené například bílé krajky na modrém pozadí nebo kadeře na bázi čokoládového mléka.

Kromě designu prolamované prolamování se za módní považuje:

 1. Geometrické ozdoby.Mohou ozdobit každý nehet a zdůraznit jeden z nich.
 2. Výkresy s lesklým lakem na matném povrchu.
 3. Květinové kresby, které dodávají romantismus a něhu.Ozdobte je kameny nebo kamínky.
 4. Veterinární motivy a náčrtky zvířat.
 5. Šťavnaté bobule a ovoce na matném nebo průhledném základě.
Francouzština s lepicí páskou

Pomocí lepicí pásky se na povrch nehtů nanáší různé obrázky a vzory.Nástroj je tenký lepicí pásek.

Barevná paleta lepicí pásky vám umožňuje zvolit harmonické složení pro jakýkoli tón laku.

Je velmi výhodné vyrobit reverzní nebo klasickou bundu s lepicí páskou, kterou lze nalepit přesně v jedné nebo několika řadách.Konstrukce na každém hřebu může být odlišná a nemusí být nutně symetrická.Pomocí pásky vytvořte složitý vícevrstvý design v široké paletě barev.

Proužky na francouzštině

Proužky pomohou vyrovnat francouzský dekor.Mají adhezivní základ, pomocí kterého jsou pevně připevněny k nehtové desce.Správné použití šablon zajišťuje hladkou a jasnou linii úsměvus minimálním časem.Proužky lze zakoupit za účelem prodeje nebo samostatně.Standardní šířka šablony papíru se pohybuje od 2 do 5 mm.

Mohou mít různé tvary:

 • s ostrým úhlem;
 • přímky;
 • zvlněná;
 • asymetrický;
 • s různými úrovněmi zakřivení.

Klasická manikúra může být doplněna jednou vodorovnou nebo svislou čarou, která rozděluje povrch na dvě poloviny.Pro zvláštní příležitosti je taková linie natřena stříbrným nebo zlatým lakem a také rozložena jiskry a kameny.

Manikúra s tečkami

Tečky se nanášejí pomocí speciálního nástroje zvaného tečky. Alternativou může být jehla nebo párátko.Pro velký hrášek je vhodný hrot se zaobleným koncem nebo vatová tyčinka.

Existují různé možnosti designu s kapkami:

 • classic - monofonní základna s obyčejnými chaotickými kruhy;
 • uspořádání linií hrachu svisle nebo vodorovně na nehtovém loži;
 • vytvoření spirálově tečkovaného vzoru;
 • odchylka bodů od středu, s největší ve středu a dále na strany, čím více se jejich velikost zmenšuje;
 • tečkovaný klikatá;
 • různé postavy z kruhů.

Mini hrášek může být přeměněn na různé tvary, a to nakreslením bodů do stran.

Rámy na francouzštině

Tato technologie zahrnuje zvýraznění okrajů nehtové desky tmavouhluboké nebo jasné čáry, vytvoří se rámový efekt.Kombinace rámečku s francouzskou bundou vypadá docela výrazně, zejména pokud jsou klasické pastelové odstíny zvýrazněny tmavými barvami.

Manikúra pestrých barev vyrobená v omezeném nebo zářivém barevném schématu bude odpovídat grafice bílého mléka.

Posuvníky na francouzštině

Toto je skupina krásných tematických nálepek, které doplňují francouzštinu.V obvyklém provedení se vybrané motivy aplikují pouze na nehty prstenů prstů a při slavnostních příležitostech je každý prst zdoben subjektivními adhezivními filmy.

Posuvníky pomohou vytvořit sofistikované umění nailů bez dovedností v manikúrních zařízeních.

Posuvníky na prstenu prstů nevyšly z módy několik sezón.

Díky speciálnímu složení jsou samolepky pevně připevněny na nehtové lůžko a poté snadno odstraněny.Dekorativní film nepoškozuje nehty.

Francouzština s gelovým polštářem​​

Aby byla zachována krása francouzské manikúry déle, provádí se s gelem.

Díky široké škále moderních gelových povlaků je možné realizovat ty nejodvážnější nápady v designu.Takový povlak je odolný a pomůže také zabránit loupání, praskání a vyblednutí.

Může být vyrobena doma, ale k tomu budete potřebovat speciální lampu, gelový povlak, odmašťovač, fixační prostředek asada manikúry.

Jak dlouho gelový lesk vydrží, závisí na správné implementaci technologie a na stavu pracovní plochy před postupem.Pokud se nehty odloupnou, může se povlak po týdnu aplikace odloupnout.

Vhodné pro jakýkoli tvar a délku měsíčku.Klasická verze vypadá krásně s jakýmkoli tónem pleti a velikostí štětce.

Barevná bunda na nehty

Barevná bunda v nadcházející sezóně je relevantní.Okraje nehtového lůžka a samotné základny mohou být vícebarevné.Jako základní plášť se používá jedna z odrůd francouzské manikúry zdobená uměleckými vzory, razítky, grafikou jedné barvy nebo několika.

Barevnou kombinaci lze provést různými způsoby, od živých kontrastních příkladů až po kombinaci pastelových barev. Klasická francouzská bunda s černými nebo červenými špičkami nevychází z módy. Pro vytvoření veselé nálady je linie úsměvu zvýrazněna řadou jasných odstínů.

Francouzská manikúra s efektem ombre

Populární trend v roce 2019 bude ombre v růžové paletě, zatímco přetoky mohou být omezeny na jednu barvu různých intenzit nebo mohou mít kontrastní přechody..Hladká změna odstínů umožňuje kombinovat různé barevné možnosti.

Francouzská gradientní manikúra je zvláštní způsob, který stojí za zapamatování, že nadměrná dekorace tohoto druhu snadno zkazí dojem, a proto je lepšípoužít další prvky.Novinkou této sezóny je ombre na prášku - na pravidelný lak na nehty nakreslete práškový svislý proužek, zatímco by měl být gradientní.

Kamifubuki, rozbité sklo pro francouzskou bundu

Kamifubuki (speciální flitry nebo konfety) je novinkou, která získala popularitu při vytváření stylového obrazu.V horní části talíře rozložili úsměv rovnoměrným a chaotickým způsobem. Můžete zaostřit pouze na určité prsty. Barevná paleta kamifubuki musí být harmonicky kombinována s uměním nehtů obecně.

Rozbité sklo dobře zapadá do francouzského konceptu služeb.Při aplikaci je nutné dodržovat moderování.Pro působivý efekt opatrně položte na několik prstů částice fólie v kombinaci se stínem manikúry.

Matná francouzská manikúra

Matný povrch nehtových desek vypadá vznešeně a elegantně a vytváří největší účinek, pokud je vyroben s jasnými hlubokými odstíny.

Pro tuto sezónu jsou relevantní následující barvy:

 • černá a béžová;
 • třešňově šedá;
 • nasycená modrá;
 • červená.

Zajímavou myšlenkou letošního roku je stínování matné sametové hřebíky kovovým nebo lesklým okrajem úsměvu.

Svatební manikúra

Bílá bunda na nehty (fotografie, z toho 2019 nových položek jsou prezentovány v různých stylech) zůstává pro svatební design nepostradatelná.

Relevantní vtato sezóna ocel:

 • Pastelově žluté, fialové, modré a zelené tóny pomáhají vytvářet jemný ženský obraz.
 • Aristokratická verze francouzské manikúry.Oboustranný způsob, jak dát nevěstu romantismus.Béžové, růžové a mléčné odstíny jsou vítány.
 • Krajkové vzory.Můžete si vybrat dekor, který harmonizuje se svatební kyticí.
 • Brilantní 3D nehtové umění lze vytvořit pomocí speciálních dekorativních prvků, jakož i kusů fólie a vícerozměrných aplikací.
 • Gradient gelového laku má reprezentativní vzhled a je charakterizován trvanlivostí a širokým výběrem barev.
 • Transparentní lak zdůrazní krásu nevěsty a ženicha a nádheru svatebního oblečení.
 • Monochromatická sněhově bílá manikúra pomůže vytvořit okouzlující obraz a zvýrazní půvab rukou nevěsty.
 • K designu můžete přidat světlé barvy, pokud je v dekoračních prvcích nebo ve slavnostní kytici přítomna stejná barevná paleta.
 • Boční francouzská manikúra 2019

  Liší se nepřímým obrysem špičky nebo „podél šikmé“.Manikúra je reprezentována rovnoměrnou barvou laku a přítomností kontrastního pruhu na jedné straně pracovní plochy.

  Boční bunda je snadno vyrobitelná podle této fotografické instrukce.

  Odborníci na nehtové umění identifikují tři trendy v laterálním francouzském designu:

  1. Přímé. Vnitřní rys špičky je rovný a podle možnosti je podtržen jinýmřada kontrastních odstínů.
  2. Zaoblené. Vnitřní okraj vypadá jako oblouk začínající na okraji nehtu a končící blízko úsměvu.
  3. Boční pruhy. Ohyb konce se pohybuje na stranu nehtového lůžka.

  V manikuře není dovoleno používat současně matný a lesklý lak.

  Francouzština s půlměsícem

  Technologie zahrnuje vytvoření manikúry poblíž kůžičky na nehty.Tímto způsobem žena zdůrazňuje kontrast barev nebo jejich hladký přechod.Někdy je hranice květin umístěna uprostřed hřebíku.Linka je čistě jiného odstínu nebo zdobená jiskří a kamínky.

  Existují takové možnosti, pokud je celý povlak matný a barevný spoj je lesklý. Dekorativní ozdoby mohou mít různé tvary a lze je najít kdekoli v umění nailů.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

  Francouzské tisíciletí

  Francouzské tisíciletí znamená přítomnost lesku na nehtech, což se provádí pomocí drahokamu nebo třpytivého laku.Tato technika spočívá v nanesení bezbarvého lesklého podkladu na pracovní plochu.Poté nakreslete čáry nebo vzory shora a ozdobte je jasnými prvky.

  Dekor může být na linii úsměvu nebo rovnoběžně s kutikulou.Pro vytvoření hladkého bezchybného povrchu jsou lesklé šperky fixovány gelem nebo akrylem.Zaoblený nebo zaoblený pro tuto techniku.obdélníkový tvar hřebu.

  Hollywood

  Další jméno je manikúra měsíce. Liší se úsměvem umístěným na dně nehtu, který vypadá mnohem širší než úsměv na hrotu nehtu a má zaoblený tvar.

  Tímto způsobem je zvýrazněn barevný kontrast.Například úsměv je zesvětlen a základní barva je tmavá nebo naopak.Je dovoleno kombinovat lesklé a matné povlaky.

  Twist

  Twist-jacket dává úsměv, který nemusí být nutně jednotný v tónu a je zakrytý nejen stejnou texturou.Tuto techniku ​​lze kombinovat mnoha způsoby.Pokud je hlavní nátěr natřen bezbarvým lakem, zbývající část nehtu činí manikúru jasnou a chytlavou.

  Přechod může kombinovat více než 3 barvy, které jsou proti sobě.

  Vícebarevné odstíny jsou vodorovné a svislé, probíhají paralelně nebo se protínají.Klouby jsou zdobeny třpytkami nebo kamínky.Kromě jednoduchých vzorů kreslí různé konfigurace a malé obrázky.

  Fan-french

  Tato inteligentní a barevná verze designu je vhodná pro zvláštní příležitosti.V designu dekorativních prvků se liší od běžné manikúry.

  Aplikováno:

  • kuličky;
  • kamínky;
  • krajky;
  • plastové díly;
  • sušené listy.

  Aby se udržely na povrchu nehtu, jsou umístěny mezi 2.potahové vrstvy pomocí speciálního gelu.

  Ocelový styl

  Manikúra je vyrobena podobnými různými odstíny šedého laku.Konstrukce je jednoduchá, bez použití třpytů nebo drahokamu.

  Linka „úsměvu“, která se vyznačuje lesklou nebo matnou povrchovou úpravou jiného tónu, může být umístěna pod nebo nad nehtovým lůžkem.

  Jak lze klasickou bundu doplnit obrázkem

  Bílá bunda na nehtech je osvědčená klasika - říká většina odborníků.Je vhodný pro každou příležitost a dívá se na všechny formy nehtů.

  Novinky z roku 2019 uvedené na fotografii přidávají nové poznámky a oživují design manikúry.Elegance, elegance a pestrá rozmanitost dokonale doplňují každodenní oblečení i sváteční, bez ohledu na barvu a styl.

  Profesionálové doporučují pozorovat klasickou barevnou kombinaci na obrázku. Například při výběru jemných odstínů růžového laku je vhodné zvolit rtěnku stejné barvy.

  Krásná bílá bunda na nehtech, kterou lze vidět na fotografii novinek z roku 2019, je nejen harmonicky vybranými barvami a dovednostmi zkušeného umělce, ale dobře udržovanými a řádně vytvořenými nehtovými deskami.

  Video lekce módní francouzské manikúry

  Video lekce francouzské manikúry s matným efektem:

  MasterTřída francouzské manikúry a monogramu: