Fotografie žen před a po hubnutí: Gagarin, Čechov, Kartunkov, Kamensky, Afrikantov, Belotserkovskaya a další hvězdy

Móda pro zdravý životní styl a štíhlé tělo již dlouho diktuje svá pravidla ve výstavním průmyslu, a proto se mnoho slavných žen stále více odvážně zhubne.Současnějsou změny, které s nimi nastanou, natolik pozoruhodné, že je často nemožné porovnat fotografie „před“ a „po“.

Mezi ženskými hvězdami domácího showbyznysu, které zhubly a potěšily své fanoušky, existují jména jako Pelageya, Polina Gagarina, Ksenia Borodina a mnoho dalších.

Natalya Bochkareva

Slavná herečka Natalya Bochkareva, připomínaná širokou veřejností díky hrdinkě Dasha Bukina, až donedávnapřikládal zvláštní význam objemu jeho forem.Podle samotné herečky však byla vždy náchylná k nadváze.

Po rozhodnutí o účasti na slavné taneční show se začaly objevovat dramatické změny ve vzhledu Natálie. Díky zavedené a pravidelné fyzické aktivitě a odmítnutí jídla milovaného herečkou se jí podařilo rozloučit s hmotností vyšší než 20 kg.

Nic z toho, jak zhubla, jak si Natalia žertovala v jednom ze svých rozhovorů, jí bylo dáno mnohem obtížněji než odmítnutí pizzy a pečiva.Když si však tělo zvyklo na novou stravu, herečka nejenže začala vypadat mladší a elegantnější, ale svým příkladem inspirovala i mnoho dalších žen.

Anna Mikhalkova

Anna Mikhalkova, která je jednou z nejtajnějších hereček a televizních moderátorů ruského šoubiznisu, vždy klidně souvisí s její váhou.To je důvod, proč Anna návrat na obrazovku po narození dítěte vyvolala takový intenzivní zájem -během mateřské dovolené, televizní moderátorka dokázala ztratit o něco více než 14 kg.

Navzdory četným otázkám fanoušků a tazatelů ohledně způsobu hubnutí herečka nechtěla podrobně popsat její stravu, protože věřila, že principy hubnutí jsou už dlouho známé absolutně všem.Přesto Anna ráda sdílí s fanoušky své vlastní recepty na vaření.

Nastya Kamenskih

Smyslná brunetka, která se stala novým symbolem sexu pro muže, se pokusila celý život změnitvlastní tělo.Nadváha ji začala trápit v raném věku.Anastasia se ve snaze zbavit komplexů nemilosrdně vyhladověla dietami.Díky síle vůle bylo možné zhubnout, ale brzy se zase vrátil.

Jakmile si zpěvačka všimla, že v důsledku stravy se síla jejího těla rychle topí.Od té doby je Anastasia pevným protivníkem diet.Sama dívka, která přestala zkoušet své zdraví, přešla na správnou výživu, která jí výrazně zhubla.

Strava zpěváka je založena na takových potravinách, jako jsou:

  1. Sezónní zelenina (50%).
  2. Ovoce (20%).
  3. Obiloviny (15%).
  4. Stejně jako mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku.

Marina Afrikantova

Hubnutí („před“ a „po“ fotky ženy budou představeny později) Marina Afrikantova, účastník reality show „House-2“, způsobil překvapení od fanoušků.Rozhodnutí jít na dietu do Mary přišlo na radu přítele.Poměrnětěžká a zdlouhavá strava s minimálním počtem kalorií pomohla dívce ztratit asi 2 desítky kg.

Odborníci na výživu a lékaři ne vždy schvalují metodu hubnutí, kterou si vybrala dívka - s denním obsahem kalorií 700 - 1 000 kcal existuje velké riziko porouchání biologických a fyziologických rytmů v těle.

Bylinné čaje, mléčné výrobky a potraviny bohaté na bílkoviny byly v Mary's dietě hojné.Nyní se jí podaří udržet její postavu díky lepšímu školení a kontrole výživy.

Nika Belotserkovskaya

Nikaje jedním z největších replikovaných autorů v oboru kulinářství.Mnoho restaurací opakuje její recepty a ženy v domácnosti nadšeně studují její tipy, jak zachovat správný životní styl.Když Nikiho kariéra právě začala, veřejnost byla příjemně šokována -za pár měsíců se úspěšné obchodní ženě podařilo ztratit více než 20 kg.

Belotserkovská však nikdy nebyla vystavena působení nadváhy - ty kilogramy, které byly uloženy na jejích bedrech a pasu, jejichž zmizení tolik vzrušovalo, byly pouze výsledkem těhotenství.

Nika připouští, že během porodu nevyhnutelně přibírá na váze několik desítek kg, ale díky zavedené stravě se s nimi rychle rozpadá.Pomáhá jí v tom je správná výživa, aktivita, obětavost a láska k sobě.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Polina Gagarina

Příběh hubnutí Poliny Gagariny byl pro většinu žen možná nejvýraznějším a nejúčinnějším -se zpěvačce podařilo nejen ztratit další libry vkrátkodobě, ale také úplně změní váš vzhleda dokonce i váš život.Polina je náchylná k přibírání na váze - ve věku 16 let, když byla účastníkem výstavy Star Factory, měla dívka asi 10 kg na skladě.

Pozoruhodný obrázek úbytku hmotnosti Polina Gagarina dokládají fotografie před a po připojenýchúsilí.Žena se musela vážně omezit na výživu a začala se aktivně věnovat sportu.

Po těhotenství, kdy zpěvačka získala více než 25 kg, ji ​​fanoušci přestali poznávat.V důsledku hormonálních vln během porodu dítěte se Pauline po celou dobu cítila hlad.Proto musela dívka po narození syna naléhavě sedět na přísné stravě.

Podle zákazu byly:

  • cukrovinky, sladkosti, mouka;
  • potravinářská jídla;
  • příliš slané a kořeněné jídlo.

Díky další fyzické námaze se Pauline podařilo rozloučit se získaným kilogramem za 5 měsíců.Nyní dívka nechodí na dietu a dokonce, podle jejích slov, se snaží, aby se někdy nezakázala jíst kus koláče, s přihlédnutím k tomu, že příští den vypije více vody nebo cvičení o 5 minut déle než obvykle.

Pelagia

Těhotenství, stejně jako ve většině případů, úplně změnilo Pelagia.Štěstí, které dívka zažila jako matka, ji povzbudilo, aby si zlepšila svůj vlastní image.Za pár měsíců se tedy Pelage podařilo ztratit asi 15 liber navíc.

Aby dosáhla své ideální váhy (asi 55 kg), Pelage zvládla díky vylepšeným třídám Pilates- tento konkrétní sport pomáhá dívce udržet její tělo pružné a silné.Také výživa Pelagie prošla určitými změnami - zpěvák zanechal obvyklou trojnásobnou stravu, vše je sladké akalorií.

Nyní dívka jí pětkrát denně v malých porcích a v její stravě musí být striktně více zeleniny a ovoce než jiná jídla.

Olga Kartunkova

Zeštíhlení (fotografie „před“ a „po“ ženě budou představeny později), hvězdy KVN potěšily fanoušky.Je třeba poznamenat, žes průměrnou výškou (asi 170 cm) měla Olga téměř 90 kg nadváhy.

Podle příběhů Olgy se dlouho snažila rozloučit s nenáviděným kilogramem, ale pokusy vždy skončily neúspěchem.Přesto se nedávno KVN pracovník rozhodla změnit - sestavit stravu, která by zohledňovala vlastnosti ženského těla a jeho metabolismus, pomohl speciální výživový pracovník.Brzy se její váha „dostala ze země“ a začala rychle klesat.

Po dobu 50 dnů se Olga rozloučila s téměř 40 kg. Toto vytvořilo rozstřik, který dal KVN sílu pokračovat v cestě ke zdraví a harmonii.Olga jí ve velmi přísném rámci - žádné polotovary, konzervy, mastné polévky a příliš zpracované potraviny.

Její strava obsahuje hodně zeleniny a nízkotučné výrobky z kyselého mléka.A navzdory skutečnosti, že Olga sama o své stravě často mluví o brutálním mučení, naštěstí si všimne změn ve svém vzhledu a tím motivuje stovky tisíc žen.

Procentní podíl Olšiných potravinových výrobků:

Zelenina (kromě brambor) 45% denní dávkykalorií
Ovoce (kromě: banány) 20% denněkalorií
libové maso (prsa, hovězí maso) nebo nízkotučné ryby 15% denního příjmu kalorií
obiloviny(kromě: krupice, ovesné vločky) 10% denního příjmu kalorií
Chléb s přírodními kefírovými kvasnicemi bez použití kvasnic 3%z denního příjmu kalorií
Mléčné výrobky (tvaroh, kefír, jogurt) 5% denního příjmu kalorií
Ořechy2% denního příjmu kalorií

Anfisa Chekhov

Herečka, tel.moderátorka, modelka a sex symbol ruské Anfisa Čechova za 11 měsíců klesly o více než 30 kg , že zvířata povolena radikálně změnit image a styl.Televizní moderátorka odpovídá na četné otázky týkající se hubnutí s upřímnou touhou podělit se o své zkušenosti s ostatními ženami a její první a nejdůležitější rada není dieta.

Všichni televizní moderátoři, kteří sledovali tyto měsíce, jsou intuitivní.

Intuitivní výživa získává zvláštní popularitu, celá její koncepce je založena na interakci s jejím tělem a správném pochopení jejích potřeb.Anfisa vyloučila ze své stravy maso a mléčné výrobky, přestala jíst po 18:00, začala se milovat ještě víc a stala se ještě krásnější.Anfisa nepodporuje hubnutí kvůli kánonům krásy, ale kvůli lepšímu zdraví.

Anastasia Denisova

Anastasia Denisova, která byla veřejnosti známá ze série „Deffchonki“, ohromila fanoušky a herce po celém webu,klesá více než 13 kg za poměrně krátkou dobu.Anastasia říká, že jak přibrat na váze konkrétně pro roli a ztratit ji bylo nesmírně obtížné - v obou případech tělo důrazně odolává všem změnám.

Herečka se ztenčila při poměrně přísné stravě, vyjma cukru v jakékoli formě, moučných výrobků, těstovin atd. Ze stravy. Neustálá fyzická aktivita (až 3krát týdně) pomohla rychle napnout pokožku a dát siluetě pružnější tvar.

Maria Kozhevnikova

Maria Kozhevnikova se dlouhodobě stala jednou z nejprofesionálnějších a nejuznávanějších hereček v Rusku.Proto se Maria po posledním těhotenství přibrala a nebála se zveřejnit fotografie „skutečné“ sebe sama v síti.

Herečka připouští, že její tělo vám umožňuje velmi pomalu ztratit další libry, ale to je hlavní pravidlo - věřit, že při správném přístupu se tělo dříve nebo později formuje.Když hubne, Maria jí v malých porcích, nejí mouku a tuk, ale nepopírá to sladké, které jí před 12:00.

Sporty v boji proti přebytečným kilogramům herečky vždy nepomáhají, protože Marie na něj někdy nemá čas kvůli péči o dítě a práci.Protože si herečka sama je přesvědčena, fyzická aktivita nemusí být drahá a zdlouhavá -stačí strávit 10-15 minut dvakrát denně na speciálních cvičeních.

Svetlana Chodčenkova

Transformace Svetlany do štíhlékrása obrátila oči tisíců žen na ni.Pro roli role herečka oba přibrala a opakovaně ji vyhodila.Nejnáročnějším procesem bylo hubnutí po roli „Požehnej ženy“ o 20 kg.Světlaně se jim však díky správně vybrané stravě podařilo rozloučit.

Hlavním tajemstvím jejího úbytku na váze je frakční výživa a používání pouze zdravých a zdravých produktů ve stravě(zelenina, ovoce, vejce, kefír a tvaroh).Místo sladké Svetlany se používá sušené ovoce nebo hořká čokoláda.Herečka se mimo jiné aktivně podílí na sportu - 2-3 hodiny sportu denně několikrát týdně.

Ksenia Borodina

Úbytek hmotnosti („před“ a „po“ na fotografii ženy bude představen později) Ksenia Borodina byla jednou z nejúspěšnějších v historii zábavního průmyslu.Mladý televizní moderátor byl opakovaně kritizován za použití různých pilulek a jejich reklamy na hubnutí - jak se však ukazuje v praxi, tato tvrzení jsou lež.

Vše, co pomohlo Ksenia ztratit další libry, byl zdravý spánek, aktivní život a správná výživa , která zahrnuje většinu ovoce a zeleniny, polovinu masa, tolik nízkotučného tvarohu, mléko, vejce a sýr.Televizní moderátorka připustila, že se nikdy hladověla, ale aktivně používala různé druhy masáží.

Alla Pugacheva​​

Prima donna domácího showbyznysu se i přes svůj věk nadále udržuje ve skvělé kondici a sleduje její výživu.Vv poslední době se všem ukázalo, žeAlla Pugacheva v krátké době odhodila nejméně 15 kg.

Primadonna sama odpovídá na řadu otázek týkajících se hubnutí s určitou únavou - podle ní není nic jednoduššího a účinnějšího v boji proti nadváze než vyvážená výživa, dobrý spánek, péče o sebe a sport.

Svetlana Permyakova

Ruská milovaná herečka se nikdy nesměla stydět o svou váhu, navíc její formy jí pomohly získat srdce mnoha mužů.Po seriálu „Stážisti“ se Světlana přesto rozhodla upravit svou postavu - kvůli zdraví a mládí.

Celkově se herečce podařilo rozloučit s 20 kg. V tom jí pomohla zavedená výživa, masáže a zvýšená péče o tělo, včetně různých zábalů a obkladů.

Cornelia Mango

Nevyčerpatelný optimismus této zpěvačky během její účasti v projektu „Star Factory“ na ni okamžitě přitahovala pozornost tisíců lidí.Cornelia se cítila svobodně ve své váze a podporovala ženy formami.Avšak rozhodnutí zhubnout bylo stále zralé - zpěvačka si začala povšimnout, že byla stále unavená. Kromě toho jí v mnoha ohledech zabránila dušnost, která se objevila v důsledku nadváhy.

Protose dívka zúčastnila jednoho z projektů hubnutí, kde ztratila více než 15 kg. Vzhledem k velkému množství zeleniny, ryb a tvarohu ve stravě dívka nejen zhubla, ale také začala vypadat mnohem mladší než její roky.

Rosa Syabitova

BNedávno se televizní moderátorce Rosě Syabitové podařilo ztratit asi 10 až 13 kg, což paparazzi okamžitě zaznamenali. V rozhovoru o hubnutí Rose: vysoká fyzická aktivita, mírná výživa bez sladkostí a škrobnatých potravin , jakož i neustálá kontrola stavu těla osobním výživovým odborníkem.

Jak sama televizní moderátorka připouští, její úbytek na váze je výsledkem velkého úsilí, které, jak ukazuje praxe, nebylo zbytečné.

Irina Pegova

Divadelní a filmová herečka se nikdy nelišila na zakřivené formy, protože své tělo vždy podporovala sportem (Irina miluje běh) a správnou výživou.Život herce však dříve či později způsobuje potíže na cestě ke zdravému životnímu stylu.

Jedním z hlavních principů herečky správné výživy je odmítnutí čaje a kávy. Irina vysvětluje, že právě tyto nápoje nejvíce poškozují postavu kvůli touze „zabavit“ jejich sušenky nebo něco méně méně kalorického.Herečka pije pouze vodu, často chodí pro sport a jedí několikrát denně v malých porcích, jejichž objem nepřesahuje zaťatou pěst.

Dana Borisová

Na slavného televizního moderátora bylo vždy nasměrováno mnoho kamer a zvědavých pohledů.Částečně z tohoto důvodu, částečně kvůli problémům v jejím osobním životě, začala Dana Borisová prožívat depresi, během níž dívka získala přes 28 kg. Televizní moderátorka s nimi bojovala prostřednictvím každodenního školení a dodržování přísných dietních limitů.

Dana připouští, že to vydržetvelmi obtížné, i když výsledek byl viditelný již po prvních 5 měsících - dívka hodila asi 20 kg.Potom se tělo zbavilo dalších 10 kg, což mu umožnilo vrátit se, což vedlo k jeho předchozí podobě.

Irina Dubtsová

Ruská zpěvačka velmi pečlivě sleduje jak její vzhled, tak její zdraví.Irina po těhotenství získala velké množství kg - kvůli hormonálním změnám v těle se tělo nechtělo vrátit do svého předchozího tvaru, a to ani při vyčerpávajícím tréninku.

Zpěvák zjistil, že odborník na výživu, který byl schopen vybrat si stravu, která nejen podporuje tělo po porodu, ale také mu pomohl „obnovit“.Irina říká, že pije hodně vody a dodržuje zásadu oddělené výživy, aniž by míchala bílkoviny a uhlohydráty, a také zřídka slané jídlo, což pomáhá zabránit stagnaci tekutin v těle.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Ani Lorak

Sexuální symbol Ruska a Ukrajiny Ani Lorak se vyznačuje dokonalou postavou.Současně Ani nesedí na žádné speciální dietě a nerad to dělá.Vše, co jí pomáhá sledovat její zdraví, je správná výživa a pravidelné cvičení.

Po těhotenství zpěvačka získala až 10 liber navíc, ale brzy je tam upustila. Zpěvák doporučuje pít více vody, více obilovin a obilovin, jíst hodně zeleniny a trochu méně ovoce.Cukrovinky, chléb aPokud opravdu chcete těstoviny, Ani není odpoledne až jedna, což umožňuje škodlivé kalorie přejít na energii, a ne do „pasu“.

Ekaterina Skulkina

Jekatěrina se díky živému nadšení pro život zamilovala do mnoha diváků v Rusku.Catherine se nedávno rozhodla změnit obrázek.Přes skutečnost, že manžel a děti nechtěly zhubnout herečku, neodstoupila od své myšlenky.

Catherine chodila každý den ke sportu, zúčastňovala se masáží a četných kožních zábalů a 5-6krát také snědla frakční jídla.Výsledek byl viditelný po několika měsících - , herečka ztratila 2-3 velikosti.

Příběh Ekateriny Skulkiny:

Ekaterina Vilkova

Podle Ekateriny sama věnovala vždy tématu hubnutí aSport je příliš časově náročný. Před těhotenstvím se herečka doslova vyčerpala dietami, protože je přirozeně náchylná k nadváze. Po narození dítěte zůstala posadnutost rozloučit se jednou provždy s perspektivou přibývání na váze.

Kupodivu, po narození dítěte, se podle herečky dala psychologicky „uvolnit“ .Skutečnost, že pustila posedlé myšlenky na postavu, jí pomohla rychle zhubnout bez přílišného strachu.

Catherine pokračuje v jídle správně a chodí pro sport, ale bez fanatismu a bez touhy hladovět své tělo.

Která z hvězd nezapadá do úbytku na váze: před a po fotkách

Úbytek na váze pro ženu neníVždy je to nástroj, jak si vybudovat vlastní sebevědomí.Někdy se z toho stává posedlost, proč se fotografie bývalých krás „před“ a „po“ mění v živou připomínku, že v každém podnikání je důležitý smysl pro proporce.

Při absenci smyslu pro proporce se úbytek na váze mění v posedlost pro osobu, což způsobuje změnu vzhledu nad rámec uznání a často ne k lepšímu.

Mezi ženy, které dosáhly negativních výsledků při hubnutí, patří model Alyony Shishkin - v současné doběkvůli různým stravám vypadá Alyonovo tělo naprosto vyděšeně a slabě , což je děsivé a znepokojujícífanoušci.

Jak přiznávají fanoušci, hubnutí neprospívalo Ekaterině Barnabasové - žena nevypadá jen štíhle, ale velmi hubeně, přestože její lícní kosti ostře vystupují na její tváři a vytvářejí vzhled haggardského muže.

Ztráta hmotnosti kromě jiného poškozuje také vzhled Julie Nachalovy - hubnutí po porodu by se zdálo, že se Julie dostala do perfektního stavu, přesto zpěvák stále zhubne, což se obává fanoušků.

Jak ukazují fotografie, nespokojenost ženy s jejím vzhledem může vést k katastrofálním následkům ak nalezení lepší verze sebe sama.Ze všech příběhů o hubnutí je několik hlavních bodů: správná výživa, aktivita a samozřejmě zdravý spánek.

Rozhodnutím o rozdělení života na „před“ a „po“, jakož i věřením ve vlastní sílu může člověk dosáhnout hodně a úplnězměnit.

Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

Video na téma: úbytek hmotnosti před a po, fotografie tenčích ženských hvězd

Hubnutí před a po:

Fotografie žen, které zhubly: