Fotografie před a po plastových hvězdách z Ruska, zahraničí, Hollywoodu, show businessu, popu.Úspěšné a neúspěšné operace

Plastická chirurgie pomáhá zbavit se vrozených vad a následků nehod.Hvězdy stále častěji vyrábějí plasty, aby vytvořily „ideální“ obrázek, který lze vidět na jejich fotografiích pořízených před a po operacích.Mnoho osob, které využily služeb plastických chirurgů, na sobě ukazuje, že věk se stává poměrně konvenčním konceptem.

Mění plastická chirurgie vždy vzhled k lepšímu?

Hvězdy mají tendenci používat plasty ke zlepšení svého vzhledu, ale tento postup může vést k závažným komplikacím.Pokud se uchýlíte k opravě vrásek, může dojít ke vzniku hematomů nebo ke ztrátě citlivosti kůže.Liposukcí můžete získat tukovou embolii. Silikon může způsobit rakovinu prsu a operace nosu může deformovat a zvětšit špičku nosu.

plasticita hvězd (před a po fotografii lze vidět později v článku) často vede ke stresu, depresi, protože omlazení vnějšku nemůže člověk změnit svůj věk.Psychika může být ovlivněna výskytem jizev.Existují operace bez skalpelu, tzv. "Laser" nebo "ultrazvuk", které pomáhají vyhnout se jizvám, ale po nich jsou další komplikace.

Plast je dnes populární mezi různými postavami filmu, hudby a divadla.Podařilo se jim změnit jejich vzhled není vždy úspěšný.

Tyto operace jsou indikovány pro lidi po nehodě nebo s vrozenými vadami, ale když osoba s normálními rysy obličeje leží pod nožem chirurga, výsledek není vždy znám předem.Žádný chirurg neposkytne 100% záruku, že všechno půjde dobře a výsledek bude, jak pacient chce.

Plastové hvězdy (doa poté, co budou fotografie představeny později), nemusí fungovat, proto vzhled není vždy lepší než před operací.

Ruské hvězdy, které se rozhodly podstoupit operaci

Mnoho hvězd se rozhodlo podstoupit operaci obličeje a těla; ruské hvězdy nejsou výjimkou.Někdo upřímně přiznává, že opravu provedl, a někdo ji pečlivě skrývá.Avšak profesionálům neunikne ani jediný malý detail nebo změna vzhledu vaší oblíbené celebrity.

Plastická chirurgie hvězd, před a po fotografiích, které prokazují dvojí výsledky operace, je na ruské scéně, jevišti divadla a filmu docela populární.

Victoria Lopyreva

Victoria Lopyreva provedla úplně první operaci na nose, stala se vyrovnanější a elegantnější, přestože předtím to bylo dost.

Poté následovalo:

 • zvětšení rtů,
 • zavedení specializovaných nití pro udržení dokonalého tvaru obličeje,
 • spodní lícní výtah,
 • výplně v nasolabiálních záhybech.

Hrudník také podstoupil operaci.Botoxové injekce jsou velmi populární, Victoria jej také používá k udržení čela v perfektním stavu.Navzdory velkému počtu provedených operací zůstává Lopyreva stále první krásou, její fotografie neopouštějí obálky mnoha časopisů.Všechny operace jsou úspěšné a pomáhají skvělou kariéru.

Masha Malinovskaya

Masha Malinovskaya provedla první operaci ve věku 21 let, po narození se rozhodla obnovit sagginghrudníku, ale dutiny byly dostatečně velké a chirurg doporučil zavedení implantátů.

Tato operace byla neúspěšná, Masha jde zpět ke stolu k lékaři a poté nosí na několik let pátou velikost prsou.Nyní se velikost zmenší z páté na třetí - rozhodnutí je spojeno s návratem k přirozenosti.Operace je opět neúspěšná - implantáty různých velikostí.Po šesté operaci prsu televizní moderátorka uspokojila výsledek.

Neúspěšná oprava rty ruské hvězdy Mashy Malinovské.Fotografie před a po

Malinovská dělala rinoplastiku, chtěla menší nos, výsledek nebyl nejúspěšnější, ale malé defekty byly zcela odstraněny výplněmi.Pokud si nikdo tyto operace nevšiml, rty Mashy Malinovské nezůstaly lhostejné.

Do nich byl pumpován gel a doplňková injekce byla dále vstřikována, v souvislosti s nimiž byla horní rtu nepřirozeně vytočena.Nyní upravila svůj vzhled a v souvislosti s návratem k přirozenosti se její ústa stala příjemnější a jeho rysy byly správnější.

Ksenia Sobchak

Ksenia Sobchak provedla první operaci nosu, po které hrb zmizel a hrot nosu se zvedl.Operace byla docela úspěšná, jejíž výsledek je vidět na její tváři.

Dalším krokem bylo vstříknutí plniva do rtů.Všechno dopadlo špatně, horní ret se zvedl, Ksenia byla s výsledkem nespokojena, o rok později se výplň resorbovala a její ústa se vrátila do předchozí podoby.Sobchak na Botox reaguje pozitivně a neskrývá skutečnost, že ho bodl.

Natalie

Natalie nikdy nezakryla plastické operace, provedla mamoplastiku - změnila tvar a velikost prsu, ale nikoli s cílem ji zvětšit, ale po dvou narozeních vrátit tvar a velikost.Botox v rtech Natalie pumpuje minimálně, aby dodal přirozený objem a zachoval přirozené obrysy.Zpěvačka si konturuje lícní kosti po dlouhou dobu a úspěšně se jí líbí.

Pravidelně prováděné:

 • injekce kyseliny hyaluronové;
 • mezoterapie;
 • laserové slupky;
 • injekce vitamínových koktejlů.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co se používá v kosmetologii a medicíně.

Eva Polna

Eva Polna vše, co se jí podařilo udělat, byly plastové rty.Jediná operace a velmi neúspěšná, rty vypadají docela odpudivě.

Irina Dubtsova

Irina Dubtsova provedla liposukci po porodu.Okamžitě se nerozhodla, ale váha neodešla, problémy a komplexy rostly.Po takové operaci je samozřejmě důležité dodržovat správnou výživu.Mamoplastika je Irininou vyhledávanou operací od svých 16 let.

Navzdory skutečnosti, že zpěvák kategoricky popírá přítomnost Botoxu a důrazně odsuzuje jeho použití, odborníci si jeho přítomnost všimnou v:

 • lícních kostech;
 • interbrow;
 • století;
 • na čele.

Je patrné také trojrozměrné modelování tvaru oválu a rtu.

Julia Nachalova

Julia Nachalova také provedla mamoplastiku vv důsledku ztráty vzhledu prsu po porodu, ale tato operace vedla k psychickým problémům.Příliš velká velikost prsou a častá pozornost vedly k tomu, že Julia implantáty vytáhla.Tato operace přinesla nové zklamání - infekce se dostala do těla.Dívka opět ležela na stole chirurga, teprve poté se vše uspokojilo Nachalovem.

Anastasia Zavorotnyuk

Anastasia Zavorotnyuk popírá přítomnost plastické chirurgie v jejím životě, ale její velikost prsou, která se jednou tak výrazně zvýšila, neumožňuje pochybovat o mamoplastice.Herečka tvrdí, že se dostává do podoby salonů s tak mladým vzhledem.

Ale jejíkůže na krku prozrazuje skutečnost, že se její krása stále účastní chirurgové. Anastasia také věnuje zvláštní pozornost kolenům, aby mohla volně nosit krátké sukně.

Evelina Bledans

Evelina Bledans prováděla plastickou operaci prsu, pravidelně podává injekce kyseliny hyaluronové, neinvazivní hardwarové postupy.Všechny tyto zásahy Eveliny ji vůbec nezkazí.

Natalya Andreichenko

Natalya Andreichenko provedla korekci kontury rtů a nasolabiálních záhybů pomocí biopolymerního gelu, což dodalo obličeji oteklost a učinilo rty obrovskými.Je možné, že herečka udělala blefaroplastiku - její oči se otevřely a její víčka nevěsila.

Tvář Natalyy po operaci se zdá nepřirozená a tyto postupy nelze nazvat úspěšnými , ale sama herečka má stále pozitivní přístup kplastických chirurgů.

Anna Khilkevich

Anna Khilkevich kategoricky popírá jakékoli chirurgické zákroky, ale první fotografie herečky dokazují opak.Přinejmenším se změní tvar nosu a rty jsou mírně zvětšené.Mnoho si všimne zvětšení prsou, ale mírné.V každém případě Anna vypadá úžasně a plast ji vůbec nekazil, ale dokonce ji zdobil.

Ekaterina Barnava

Ekaterina Barnava rovněž popírá, že se uchýlila k plastické chirurgii, její rty jsou jediné, co nepopírá.Ale s nimi dokončila experimentování.Přes všechny argumenty herečky je nemožné nevšimnout si stop nosu.Odborníci si všimnou stopy napínání horních a dolních víček.

aostře naostřené lícní kosti vyvolávají kontroverzi i pro profesionály - někteří považují za vadu příliš velkou ztrátu hmotnosti , zatímco jiní stále vyžadují chirurgický zásah.Catherine stále vypadá skvěle a i když je to výsledek operací, pak je to velmi na její tvář.

Tina Kandelaki

Tina Kandelaki byla vždy atraktivní, ale musela upravit některé rysy obličeje.

 1. Nos prošel změnami.Pod vlivem rinoplastiky se stala jemnější, přesnější a harmoničtější.
 2. Teledivovy rty pravidelně injikují kyselinu hyaluronovou.
 3. Butoloxin Tine je pravidelně zaváděn do oblasti přehybu mezi kříženci.

Tinin vzhled se po těchto postupech moc nezměnil a s jistotou je lze považovat za velmiúspěšný.

Elena Letuchaya

Elena Letuchaya podporuje její krásu hardwarovou kosmetologií, injekcemi kyseliny hyaluronové a to pro ni stačí, aby se udržela ve formě.

Ale není to tak dávno, co se Elena obrátila na plastického chirurga, který jí nezveřejnil, ale podle obrazů to byl omlazující výtah a možná i bledoplastika.

​​

Nikita Dzhigurda

Nikita Dzhigurda na rozdíl od ostatních nezačal ničím utíkat, ale svou operaci zveřejnil a otevřel obvyklým způsobem.On podstoupil bliferoplasty (kýla byla odstraněna pod očima) a docela úspěšně.Nyní vypadá mnohem mladší a příjemnější.

Polina Gagarina

Polina Gagarina se pokouší nemluvit o plastické chirurgii, ale odborníci zaznamenávají stopy operací.Tvrdí, že Gagarina opravila ovál tváře a části očí, odstranila liposukci tváří.Zpěvačka říká, že její vzhled je zásluhou jejího vnitřního hlasu. V každém případě Pauline vypadá skvěle a přítomnost operací je patrná pouze profesionálům.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Olga Buzová

Olga Buzová, všichni odborníci se na tom shodují, se nikdy nedostala pod chirurgův nůž.

Všechny změny, které se vyskytnou s její tváří, jsou injekce krásy, takže s jejich pomocí:

 • mírně zvýšila rty;
 • odstraněné vrásky na čele a kolem očí;
 • opravily nasolabiální záhyb a lícní kosti.

Někdo vidí rinoplastiku, ale nos Olgy byl vždy čistý a nebyly na něm žádné viditelné změny, nicméně zůstává možná snadná korekce jeho špičky a přepážky, kterou lze provést pomocí výplní.

Navzdory touze některých paparazzi vidět na její tváři „přítomnost nože“ plastického chirurga, všechno říká pravý opak.A po 25 letech injekcí krásy je většina žen slavnější.

Svetlana Loboda

Svetlana Loboda aktivně používá výplně k tomu, aby její tváři, rtům, lícním kostím dala určité formy.V očních víčkách můžete vidět přítomnost Botoxu na čele, nasolabiální záhyby a kyselinu hyaluronovou.

Operace, kterou zpěvačka skutečně udělala, byla plastová prsa, ale zvětšila ji jen tak, aby poskytla krásný tvar a pěkný tvar.

Zahraniční a hollywoodské hvězdy, které prošly operací

Neméně populární jsou plastové hvězdy (před a po fotografiích, které jsou snadno dostupné ve veřejné sféře) mezi zahraničními představiteli divadla a filmu.

Keira Knightley

Keira Knightley si mírně narovnala nos a přidala objem na její horní ret.Herečka sama popírá, že provedla plastickou chirurgii, a nepopírá, že se někdy uchýlí ke službám chirurgů.

Megan Fox

Megan Fox nejprve provedla současně 2 plastické operace, jedná se o zvýšení objemu hrudníku a rtů.Poté, conadešel čas na rhinoplastiku, nos je užší, rovnější a špička je obrácena.

Není třeba mluvit o velkém počtu výplní a Botoxu, tvář herečky se stává panenkou, přestože plastická chirurgie je docela úspěšná.

Sharon Stone

Sharon Stone kategoricky popírá chirurgickou plastickou chirurgii na svém těle, ale podle pověstí, která nebyla tak dávno, opravila tvar její hrudi, provedla 2 liposukce a 3 facelifts.Herečka má 60 let a to je věk, kdy bez pomoci chirurgů nelze mladý vzhled vrátit zpět.Všechny operace jsou neviditelné a zásadně se vzhled herečky nezmění.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je fanoušek plastické chirurgie.Kromě toho pravidelně provádí laserovou terapii, ultrazvukovou terapii a řadu kosmetických procedur.Herečka je rozpoznávána pouze v nose plastu.

Kromě toho dvakrát nosila rinoplastiku - první před zahájením série „Přátelé“, druhá po rozvodu s Bradem Pittem. Odborníci si jsou jistí, že to není všechno - došlo k utažení a zvětšení prsou.

Nicole Kidman

Nicole Kidman byla vždycky ráda injekcemi krásy, natolik, že se její tvář někdy nemohla pohnout.Plniva byla čerpána do rtů a odborníci si jsou jisti, že herečka dělala cheiloplastiku.

Pokud porovnáte fotografii mladé herečky se současnými, je patrná změna tvaru a obrysu úst.Nicole zvýšila její ňadra, ale více, aby obnovila její pružnost.Ukázalo se, že to není zcela přirozené a bylyjsou patrné příliš zaoblené tvary, po kterých herečka snížila její poprsí.Rhinoplastika způsobuje největší kontroverzi, i když to herečka udělala, byla provedena velmi pečlivě.

Courtney Coxová

Courtney Coxová připustila, že jí čtyřikrát změkla tvář.

Obrys lícních kostí a obočí se znatelně změnil, v obličeji je méně vrásek.Poslední operace nebyla nejúspěšnější a tvář se stala neuznatelnou.V této souvislosti herečka uvedla, že zastavuje experimenty se svým vzhledem.

Cameron Diaz

Cameron Diaz provedla rinoplastiku a zvětšila rty.Plastickí chirurgové také pracovali na obrysu obličeje.Použití Botoxu a plniv není pochyb.Její tvář už není tak přirozená.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan je příkladem nejúspěšnějších plastických operací a kosmetických procedur. První operací bylo zvětšení prsou, rty byly druhou, ale vypadaly nepřirozeně, z velkého množství výplně.

Kůže obličeje se po dlouhotrvajících alkoholových a narkotických závislostech herečky stala ochabloua aby obnovila svou dřívější krásu, začala používat kosmetické injekce.Jsou zcela nekompatibilní s alkoholem a drogami, a proto se obličej opuchl a otekl.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Kim Kardashian

Kim Kardashian udělalgluteoplastika - zvýšení hýždí.

Kromě toho existovaly:

 • rinoplastika;
 • zvětšení prsou;
 • liposukce;
 • abdominoplastika.

Všechny injekce krásy používá Kardashian.Kim vypadá skvěle a všechny provedené operace jsou pouze k jejímu prospěchu, a nepřeháněla injekcemi, proto vypadá atraktivní a mladá.

Renee Zellweger

Renee Zellweger ze všech možných operací provedla pouze zvedání prsou.Všechny ostatní postupy byly provedeny nechirurgicky.

Došlo k velmi neúspěšným injekcím, po kterých herečka vypadala úplně jinak, než na které byli zvyklí fanoušci.Tyto důsledky však časem prochází.Dnes Renee odmítá jakékoli chirurgické zákroky.

Aishwarya Rai

Aishwarya Rai se rozhodla přiblížit se k evropskému typu a změnila řez očí.Hovoří se o tom, že Aishwarya změnila tvar brady a nosu, ale zatím pro to neexistují žádné důkazy.V každém případě je herečka krásná a mladá.

Brad Pitt

Brad Pitt provedl blefaroplastiku, po níž jeho oči začaly vypadat jinak.V opačném případě může herec zůstat ve věku 35 let pomocí laserového peelingu a kontury obličeje pomocí plnidel kyseliny hyaluronové.Možná použití mezoterapie a korekce Botoxu.

Mickey Rourke

Mickey Rourke provedl na tváři velké množství plastických operací, aby odstranil výsledky své boxerské minulosti. Jeho nos byl zlomený.v ringu se proto provedlo pouze 5 operací.

Provedli operaci zlomené lícní kosti.Mickey se nedostal k nejtalentovanějšímu chirurgovi, který udělal některé fatální chyby.V důsledku toho se herec změnil mimo uznání.Jeho kariéra také šla dolů - režiséři ho již nepozvali do role „hezkého“.

Poté se Rourke pokusil odstranit na obličeji známky stárnutí, v důsledku čehož došlo k porušení proporcí obličeje .Poslední pokus změnit vzhled a vrátit krásu, která byla v mládí, proběhl v roce 2014.

Výsledky byly lepší než dříve: vrátil se čarodějný úsměv a tvar rtů se znovu získal.Ale předchozí vzhled se nepodařilo vrátit.Mickey Rourke lze nazvat skutečnou obětí plastické chirurgie.

Hodnocení nejúspěšnějších plastických operací pro hvězdy ruského a zahraničního show businessu

Po operacích ke změně vzhledu začaly některé hvězdy vypadat mnohem lépe:

 1. Megan Fox.
 2. Ksenia Sobchak.
 3. Cameron Diaz.
 4. Natalie.
 5. Anastasia Zavorotnyuk.
 6. Anna Khilkevich.
 7. Elena létající.
 8. Olga Buzová.
 9. Brad Pitt.

Hodnocení nejúspěšnější plastické chirurgie hvězd na nose, rtech, hrudi:

Nejúspěšnější výsledky lze považovat za operace:

 1. Mickey Rourke.
 2. Renee Zellweger.
 3. Lindsay Lohan.
 4. Natalya Andreichenko.
 5. Masha Malinovskaya.

Plastická chirurgie je někdy jednoduchánutné, když ve spojení se zakřiveným nosem dochází k dýchacím potížím nebo po zranění na obličeji, například po boxu, jako je Mickey Rourke.Ale stojí za to je dělat tak často?

Na fotografii hvězd před a po plastické chirurgii často vidíme, jak jsou tyto operace nepředvídatelné.Někdy zcela neškodné injekce způsobují hrozný vzhled a někdy velmi úspěšné komplexní operace mají vynikající výsledek.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o plastické chirurgii

Sedm nejstrašnějších plastických operací: ]