Fóra plastické chirurgie.Recenze o chirurgech, klinikách.Provozní ceny

Fóra jsou inovativním způsobem výměny informací a osobních zkušeností mezi uživateli.Místa plastické chirurgie jsou velmi oblíbená, kde návštěvníci najdou důvěryhodného lékaře nebo kliniku, chrání se před neprofesionalizmem neznámého plastického chirurga.

Plastická chirurgie je dnes cenově dostupným řešením estetických nedostatků a zdravotních problémů kterékoli části těla.

Nejlepší fóra o místěnické chirurgie

Důsledkem rostoucí popularitou plastické chirurgie samotné, je vývoj fóra jako platformy pro diskusi o různé aspekty týkající se plastových změny a rehabilitaci po operaci.Fóra pro plastickou chirurgii jsou rychle rostoucí webové stránky o všech druzích otázek o změně tváře a těla.

Plastická chirurgie navíc může nejen zlepšit vzhled pacienta, ale například vyřešit problém.respirační trakt v důsledku vrozených deformit nosního septa.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Vseoplastika

Vše o plastu je informativní fórum, které poskytuje příležitost seznámit se s celou řadou otázek estetické medicíny.Důvěra v tento web každým dnem roste a průměrný počet návštěvníků za den je již více než 800 lidí.

Nejčastějšími tématy na fóru, které návštěvníci a lékaři upozorňují, jsou:

 1. Všechny druhy plastických změn v obličeji.
 2. Zvětšení prsou, utažení a rekonstrukce.
 3. Estetická a funkční rinoplastika.
 4. Butt lift.
 5. Plastická chirurgie jednotlivých částí obličeje: očí, brady, uší.

Stránka má online konzultaci.Hlavní výhodou služby je schopnost kontaktovat specialistu v určité oblasti - na estetický plast nosu, obličeje, hrudníku, břicha nebo hýždí.Navíc nejlepší chirurgové vedou osobní blogy přímo na webu.

Plastic-Review

Prastic-Review je skvělé místo o plastické chirurgii.Na jeho stránce najdete všechny potřebné informace nejen o estetické plasticitě kterékoli části těla, ale také najdete kliniku, chirurga a najdete spoustu článků o druhu operace, která vás zajímá.

Hlavními tématy dnešního fóra jsou: výběr chirurga (v hlavním městě a regionech), plastická chirurgie obličeje a těla.

Nejnavštěvovanější témataodhalit všechny nuance operací na hrudníku, nosu, oblasti obličeje nebo krku a také na rehabilitaci po operaci.Tato stránka je populární - každý den vyhledává informace a online rady průměrně 300–500 návštěvníků.Obvykle zde můžete odpovědět na otázku během několika hodin.

Můj plastický chirurg

Můj plastický chirurg je informativní fórum, na kterém se vedou vedoucí diskuse v historii osobní rehabilitace po operaci.V závislosti na typu plastu najdete stovky příběhů o nejdůležitějších aspektech operací a osobních pocitech dívek.Nejoblíbenějším tématem na fóru je zkušenost s rinoplastikou.

O něco méně, aktivně se také diskutuje o otázkách rozšíření a utažení hrudníku a břicha.Každý den navštíví web více než 250 návštěvníků.Výhodou tohoto fóra je chat se správcem stránek, který vám rychle pomůže najít části zájmu.

Stránka rovněž nabízí příležitost kontaktovat konkrétního lékaře a požádat o radu odborníka na několik hodin.

Estetmedicina

Fórum Estetmedicina je součástí velkého elektronického časopisu o estetické kráse, který poskytuje příležitost najít spoustu vědeckých informací o plastech, péči o pleť a zásadách zdravé výživy.Tato nejoblíbenější stránka má informativní fórum.

Každý den sem přichází více než 3 000 lidí, aby konzultovali s odborníky, kteří také navštíví hlavní témata k diskusi.

Konkrétně:

 1. Doporučení chirurgů jiných uživatelů.
 2. Recenze a otázky klasické plastické chirurgie obličeje.
 3. Diskuse o endoskopickém faceliftu.
 4. Zkušenosti návštěvníků s plastickou chirurgií tváří (odstranění kusů Bisha).
 5. Diskuze o nosní plastice: nechirurgická plastika, reoperace a oprava.

Získání konzultace na místě je velmi snadné.Můžete si objednat zpětné volání nebo poslat dotaz podpůrné službě a během několika minut dostanete odpověď.

Beautymed

Beautymed je fórum estetické krásy, které denně navštěvuje asi 250 lidí.Tým odborníků pracujících na těchto stránkách se aktivně vyvíjí a poskytuje vysoce kvalitní odpovědi na všechny položené otázky.Podrobné informace můžete získat v režimu chatu nebo telefonicky uvedeným na webu.

Nejvíce diskutovaná témata na webu se týkají všech aspektů biorevitalizace, léčby mezoscooterem a výběru mesothreads.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Plastický chirurg

Plastický chirurg je online komunita pro každého, kdo má zájem o estetickou transformaci.Tato stránka patří k nejlepším, protože fórum denně navštěvuje pouze 9 000 - 9 500 lidí.Toto fórum o plastické chirurgii má 15 sekcí, kde se diskutuje o stovkách otázek na různá témata o operacích.

Fóra plastické chirurgie se také zabývají liposukcí problémových oblastítěla žen a mužů.

Mezi nejoblíbenější sekce patří diskuse o mamoplastice, chirurgických zákrokech proti stárnutí, liposukci obličeje a těla, břicho v břiše a rekonstrukční chirurgie.Zpětná vazba na fóru lze získat zasláním e-mailu administraci s určeným předmětem otázky.

Plastic4you

Fórum pro plastickou chirurgii Plastic4you je plné množství informací o nejoblíbenějších ordinacích.Potřebné informace najdete ve 13 oddílech o plastické chirurgii.

Každý den více než 300 lidí diskutuje o zvětšení prsou, korekci tvaru nosu, liposukci všech oblastí těla a zvětšení rtů.Na fóru se také můžete přihlásit ke konzultaci s důvěryhodným specialistou.

Prof-medicina

Prof-medicina je obrovský portál o estetické medicíně, kde se hlavní témata věnují plastické chirurgii.Popularita tohoto fóra je potvrzena neustálým zvyšováním počtu návštěvníků - asi 3300 - 3500 lidí denně na webu diskutuje o všech aspektech vnějších změn.

Fórum klade otázky týkající se všech aspektů plastické chirurgie a pooperačního zotavení.Nejoblíbenějšími tématy pro diskusi jsou zvětšení prsou, změny a napínání, plasty jednotlivých částí těla (plastika dolní končetiny, implantace vnitřního stehna, hýždě plasty a zvedání stehen).

Hodnocení moskevských chirurgů podle hodnocení pacientů

Fóra pro plastickou chirurgii poskytují příležitost potvrdit důvěru v jakékoliklinika nebo centrum plastické medicíny.V současné době získalo 94 klinik v Moskvě titul nejlepší v zemi.

Přímo v těchto lékařských centrech jsou důvěryhodní odborníci, kterým důvěřují tisíce pacientů:

 1. Valery Yakimets , 27 let zkušeností.Přijímá na klinice Estet.
 2. Teplyashin Alexanderpůsobí v Beauty Plaza, klinice plastické chirurgie a kosmetologie.Pracovní praxe - 35 let.
 3. Shah Gulnara , plastický chirurg se zkušeností 31 let odborné praxe, kandidát lékařských věd.Přijímá na vlastní klinice Clinica Shah.
 4. Grigoryants Vladislavse účastnil plastické chirurgie již 15 let.Nyní bere Arbat Aesthetic na kliniku.
 5. Grishkian David , MD, 25 let odborné praxe.Založil vlastní kliniku - Dr. Grishkyan.

Hodnocení chirurgů v Petrohradu, podle hodnocení pacientů

Fóra plastické chirurgie vám pomůže snadno vybrat důvěryhodných odborníků v různých městech země.Hodnocení nejlepších klinik estetické medicíny zahrnuje 34 klinik z Petrohradu.

Zaměstnávají lékaře, kteří dostávají stovky pozitivních recenzí o své práci:

 1. Vasily Tarasenko ) se účastnil chirurgického zákroku 18 let.Hlavní chirurg v oddělení mezinárodní sítě klinik „MediEstetic“ v Petrohradě.
 2. Dmitrij Vetyugovmá 17. všeobecnou chirurgickou zkušenost, z toho 8 je v plastické chirurgii.Považován za jeden zPřední lékaři v multidisciplinárním zdravotnickém zařízení SS-Clinic.
 3. Nikolai Abramovse již 18 let zabývá chirurgií, z toho 15 se zabývá estetickou chirurgií.Přijímá v Parada centru pro plastickou a rekonstrukční chirurgii.
 4. Agapov Denisje chirurg, aktivní člen Ruské společnosti plastických, rekonstrukčních a estetických chirurgů.19 let se věnuji estetické chirurgii.Působí jako hlavní lékař v Medici a Degasu.
 5. Aksenova Svetlanamá během plastické chirurgie mnoho pozitivních recenzí během 5 let praxe.Přijímá multifunkční kliniku „Medierer“.

Hodnocení chirurgů regionálních center podle hodnocení pacientů

Populární hodnocení plastických chirurgů je nejspolehlivějším ukazatelem úspěšné činnosti v estetické medicíně.

V Kaliningradu je jejich 14 lékařů podle hodnocení považováno za vrchol:

 1. Ignatenko Alexey , 13 let praxe;
 2. Maxim Vuylov , pracovní zkušenosti - 14 let;
 3. Bakhtiyarov Oleg , plastický chirurg nejvyšší kategorie, zkušenosti 44 let.

Podle lidového hlasování bylo v Krasnodaru sestaveno hodnocení plastických chirurgů.

Z 35 lékařů patřili mezi první tři:

 1. Oktyabrský Michail , plastický chirurg na klinice Zdrava, má 20 let zkušeností.
 2. Sergey Maloletkin , plastický chirurg kategorie 1, 10 let praxe.
 3. Markushin Alexander , chirurg, 12 let praxe, lékař na klinice „Shale Sante“.

BJaroslavovi, v oboru plastické chirurgie stojí:

 1. Pavel Shirmanov , plastický chirurg 1. kategorie na dynastické klinice.
 2. Ilya Sharapov , chirurg na dynastické klinice se 6 lety zkušeností.
 3. Mikhail Novikov , plastický chirurg s 25letými zkušenostmi, dostává lékařské centrum Motus.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila. ​​

Druhy a náklady plastické chirurgie

Fóra pro plastickou chirurgii jsou plná informací o plastické chirurgii obličeje.V závislosti na požadovaném výsledku může být stupeň chirurgického zákroku různý.Může to být vážná operace s celkovou anestézií a dlouhou dobou zotavení nebo lehčí typ estetické korekce vzhledu, který nevyžaduje dlouhé pooperační období.

Fóra poskytují užitečné informace o všech aspektech estetických změn a jejich důsledcích.Ale zdaleka ne vždy je možné pochopit, jak probíhá operace sama a jaká cena je nabízena za služby v plastické chirurgii.

Dnes jsou nejoblíbenějšími opravami obličeje:

Typ plastické chirurgie )Cílení a doba zotavení Průměrná cena
Face-buildingJedná se o estetickou operaci pro omlazení pokožky obličeje.Díkyzpřísnění tkáňové tkáně zlepšuje reliéf a kontury oválu, vrásky jsou vyhlazeny.Při této operaci se například zvedají snížené rohy rtů.Rehabilitační doba trvá až 3 týdny v závislosti na stavu pokožky.Ze 150 tisíc rublů.
Endoskopický Facebook Nová technika pro zvedání kontury obličeje.K utažení kůže dochází v celkové anestezii v důsledku incizí v určitých oblastech (například podél vlasové linie).Ze 120 tisíc rublů.
Operace nosu (plast různých částí nosu) Může to být buď estetická, nebo lékařská operace.Účelem chirurgického zákroku je změna nosní struktury kostní chrupavky.Moderní chirurgická technologie neimplikuje přítomnost stehů na vnější straně, jizvy po operaci jsou skryty uvnitř nosu.Zotavení po chirurgickém zákroku obvykle trvá až 3 dny v nemocnici a rehabilitace s náplastí na nosu trvá až 2 týdny.Ze 150 tisíc rublů.
Blepharoplastika Estetická chirurgie za účelem změny horních a dolních víček.Navrženo pro změnu tvaru očí nebo zvedání změn souvisejících s věkem.Zotavení po operaci trvá až 12 dní.Účinek po operaci trvá až 7 let.Z 50 tisíc rublů.
Endoskopický lifting obličeje a obočí Kromě obličeje a oválného zdvihu je dále distribuována tkáň kůže.To zajišťuje vnitřní fixaci rámu kůže a zpomaluje její následný pohyb.Tato metoda je nejméně traumatizující pro nervy a cévy obličeje.Doba rehabilitace tedy netrvá déle než 1 týden a možný edém prochází do 2–3 týdnů.Ze 170 tisíc rublů.
Mentoplastika Účelem operace je korekce brady a zlepšení tvaru obličeje: odstranění vad souvisejících s věkem a dalších vad.Mentoplastic znamená schopnost redukovat nebo zvětšit oblast brady.Operace patří do kategorie nízko-traumatických intervencí a provádí se lokální anestézií.Rehabilitace po operaci trvá až 2 týdny, výsledek je vidět po 3 dnech.Ze 150 tisíc rublů.
Otoplastika Estetická plastická chirurgie uší a moči.Tato operace se provádí k odstranění hluchoty.Kvůli incizi na zadní straně ušního boltce nebude jizva vidět později.Zotavení po operaci trvá 1 týden až měsíc, v závislosti na složitosti úpravy.Ze 70 tisíc rublů.
Zesílení Tento postup zahrnuje zvedání obličeje implantací nití do kožní tkáně obličeje.Postupem času bývají nahrazovány kolagenovými vlákny.Vhodný pro pacienty s oslabenou pokožkou, což má vliv na ztrátu kontury obličeje.Operace nevyžaduje seriózní přípravu a výsledek trvá až 2 roky.Náklady na operaci závisí na počtu vláken, z nichž každá stojí od 2 000 rublů.
Konturování V závislosti na potřebě a stavu kůženěkolik způsobů, jak ovlivnit dermis.Může být provedeno pomocí plniva a lipofilleru.K omlazení dochází vyplněním kožní tkáně kyselinou hyaluronovou nebo vlastním tukem, a proto jsou možné změny objemu obličeje a obrysů oválu.Ze 70 tisíc rublů.
Plastická obočí (obočí) Plastika střední tváře umělé tváře umožňuje zvýšit linii obočí nad přirozenou linii jejich růstu.Procedura je možná díky korekci tkáně kůže kolem nich a fixaci obočí samotných.Po zákroku je vzhled mnohem mladší a vrásky na čele jsou vyhlazeny.Regenerace trvá až 1 týden, účinek po plastické operaci trvá až 10 a více let.Ze 100 tisíc rublů.
Cantoplatika Estetická chirurgie za účelem změny tvaru dolního víčka.Během operace chirurg zkracuje chrupavkovou destičku a fixuje vazy dolního víčka.Zotavení trvá až 5 dní a účinek po operaci je patrný po dobu 5 let.50 tisíc rublů.
Liposukce Operace odstranění tukové vrstvy pomocí drobných vpichů kůže.Účinek po zákroku závisí na dodržování správné výživy.Závisí na těžební oblasti.Průměrné náklady jsou od 45 tisíc rublů.

Fóra o estetické medicíně vám umožní seznámit se s mnoha různými typy operací.Přestože hlavními tématy pro diskusi jsou osobní zkušenosti s plastickou chirurgií obličeje, v plastické chirurgii jsou stejně žádané i jiné typy tělesných změn -korekce hrudníku, boků nebo hýždí.

Návrh článku:Anna Vinnitskaya

Video o fórech plastických chirurgů

Fórum plastických chirurgů Moskva: