Fleece - co to je, důsledky, jak si doma vytvořit bazální objem vlasů.Fotky a recenze

Objemový styl omlazuje, vlasy vypadají dobře upravené, dokonce i silueta majitelů dokonalých vlasů vypadá více tónovaná.Kosmetické salony nabízejí službu poskytující objem kořenových vlasů - fleece, podle dámských recenzí, vytvářejí a fixují po dobu 3 měsíců nádheru vlasů z kořenů.

Obsah
 1. Co je vlasový fleece
 2. Na rozdíl od jiných podobných postupů
 3. Jaký účinek je pozorován po
 4. Výhody
 5. Nevýhody
 6. )Kontraindikace
 7. Co je vyžadováno pro postup
 8. Příprava
 9. Jaký je postup
 10. Doba trvání postupu
 11. Cena
 12. Fleece pro krátké vlasy
 13. Fleece pro dlouhé vlasy
 14. Zesílení nebo fleece - což je lepší
 15. Péče o vlasy po zákroku
 16. Video o rounu
Co je to rouno na vlasy

Rouna je nový způsob, jak zvýšit kořenový objem vlasů.Použitá technologie není škodlivá.Ve skutečnosti se jedná o trvalý zvlnění bazální části vlasů na hromádku.Používané prostředky se liší od stávajících metod přidávání objemu.Procedura se provádí bez sponky do vlasů, sponky do vlasů, kleště a natáčky.

Styling je přirozený, vlasy se nezlomí, což je typické při používání příslušenství při curlingu.

Metoda udržuje vlasy co nejzdravější, neztrácí přirozenost avypadají lépe upravené a získávají objem od kořene.Kadeřník pracuje pouze s bazálním oddělením, zbytek oblasti zůstává plochý a hladký.

Fleece je poměrně nová, takže je často zaměňována s postupem zvyšování, přičemž slovo fleece používá jako synonymum pro svého předchůdce.Jedná se však o dvě zcela odlišné metody.Fleece se provádí za použití přirozenější a bezpečnější kosmetiky, která neobsahuje amoniak, který ničí strukturu vlasů.

Rozdíl od jiných podobných postupů

Fleecing není jediný způsob, jak dát účesu objem.Na pozadí všech metod používaných kadeřníky má tento postup různé výhody.

​​

Jsou to následující:

 • Nevyžaduje speciální zařízení.K jeho provedení budete potřebovat víčko vyrobené z polyethylenu a speciální nástroj (držák).
 • Metoda je jednoduchá, můžete si vlasy vláčet sami doma.
 • Získání maximálního objemu trvá 1–2 hodiny, stejný postup trvá nejméně 4 hodiny.
 • Vlasy nejsou mechanicky ani chemicky poškozovány.
  Použitý kosmetický kosmetický přípravek se skládá z rostlinných výtažků a cysteaminu.
 • Účinek objemu trvá 3 měsíce.
 • Náklady na metodu jsou výrazně nižší ve srovnání s jinými postupy a jsou přibližně 2 500–3500 rublů.
 • Fleece se provádí i na krátkých účesech.
 • Objem se neztrácí po nošení klobouků, vystavení změnám vlhkosti a teploty.

Pokud žena pochybuje, že po zákroku vypadají její vlasy krásnější, je pro ni přijatelnější rouno.Účinek procedury trvá 3 měsíce, pak se můžete uchýlit k jiným metodám péče o vlasy.Z téhož hlediska je zvýšení účinku delší a trvá přibližně 6 měsíců.

Jaký účinek je pozorován po

V kořenech se vytvoří základní objem rouna (recenze ukazují, že postup je příjemný a jemný).Vlasový styling s fleece vypadá přirozeně.Prameny nevypadají jako rampouchy ani po návštěvě pláže, bazénu nebo po deštivém počasí.

Vlasy lze nosit volně v jakémkoli prostředí.Prameny se stávají poslušnějšími, snadno se berou, udržují daný tvar.

Pro ženy a dívky s jakýmkoli typem vlasů je rouna jistým krokem k vytvoření stabilního bazálního objemu.Tento postup vám ušetří z mnoha hodin curling natáčky, použití curling kleště, které nepříznivě ovlivňují stav vlasů.Fleece fixuje dlouhý objem u kořene, udržuje lesk vlasů, nepoškozuje jejich strukturu.

Bude možné realizovat jakýkoli požadovaný obraz na poslušných vlasech.Správná péče pomůže udržet trvalý efekt a účes bude vypadat stylově a elegantně.

Výhody

Speciální ošetření používané k tomu, aby objem jemně působil na vlasy.Jeho komponenty jsou neškodné a základnadroga - cysteamin hydrochlorid - je podobná základní látce ve vlasech.

Amoniak, formaldehydy a thioglykoláty jsou chemické sloučeniny používané v jiných podobných postupech, které ničí vlasy a nejsou obsaženy v rounu.Výrobci léků tvrdí, že jejich bezpečnost je 99%. Dokonce ani těhotenství a kojení nejsou kontraindikace.

Kromě toho společnosti vyrábějící fondy tvrdí, že jsou schopny obnovit vlasy rozpoznáváním poškozených oblastí, jejich vyplněním a posílením struktury.

Mezi výhody postupu jsou jasně rozlišeny:

 • dlouhý 3měsíční objem;
 • bezpečnostní expozice;
 • zahušťování tenkých a řídkých vlasů;
 • výsledek se stává méně znatelným postupně a ne současně;
 • účinek je zachován bez ohledu na podmínky prostředí;
 • následná péče o vlasy bude vyžadovat minimální množství času;
 • objem je rovnoměrně rozložen po vlasech, nejsou zde žádné záhyby, zvlnění a ohyby;
 • 91) přírodní přípravky použité v postupu umožňují, aby byl prováděn nepřetržitě, jeden po druhém;
 • po dobu 4-5 dnů si vlasy udrží nádhernou vůni;
 • Fleece lze kombinovat s jinými kosmetickými postupy (botox, laminace, lifting).Prostředky použité v těchto postupech se však nepoužijí na kořenovou zónu, jinak může efekt rouna zmizet.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvyvlasy letos.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Nevýhody

Recenze Fleece (root root) mají také negativní recenze týkající se:

 • složitostivýběr specialisty;
 • náklady na řízení jsou poměrně vysoké;
 • nekvalitní práce, kterou lze upravit až po 3 měsících;
 • materiály nízké kvality, které nevyvolávají očekávaný účinek.

Výdaje na rouno utrácené tak, aby byl výsledek následně jen potěšující, lze dosáhnout kontaktováním specialistů ve velkých salonech, a nikoli samoučením mistrů.Nezkoušejte postup provádět sami doma, zpravidla je to plýtvání časem a penězi.

Kontraindikace

Ti, kteří si chtějí vyzkoušet rouno, by si měli být vědomi dostupných kontraindikací:

 • Majitelé přemožených, křehkých vlasů aTaké se umělým narovnáním pomocí chemických látek riskují, že po proceduře, která se podobá vzhledu suché slámy, získají účes.Pokud tento problém existuje, je třeba vlasy nejprve obnovit a zvlhčit.
 • Z výše uvedeného důvodu se nedoporučuje rouno na zvýrazněných vlasech (více než 50%).
 • Objem velmi dlouhých, více než 50 cm a kudrnatých vlasů, který není schopen vydržet.
 • Kampaň s odborníkem by měla být odložena na ženy v období infekčních chorobantibiotika a léky obsahující hormony.Imunita člověka během těchto období klesá, existuje pravděpodobnost alergické reakce na použité léky.

Doporučuje se barvit vlasy po rouně nejdříve o 2 týdny později.

Co se vyžaduje pro postup

Postup zahrnuje přítomnost: masážního kartáče, klobouku, zvláštního kosmetického přípravku, který vytváří objem, hřebenu s jemnými zuby.

Fleece (bazální objem) - recenze běžných fixačních léků:

 • Natural Beauty. Produkt zahrnuje organické složky a suroviny z rostlinných výtažků.Cysteamin rovnoměrně a hluboko proniká do každého vlasu, aniž by měl destruktivní účinek, jemně zvedne kutikulu.Vlasy vypadají zdravě, získávají přirozený lesk díky přítomnosti lanolinu, který zlepšuje vzhled, obnovuje strukturu vlasů.
 • Organic Natural. Vzorec léčiva je komplex aminokyselin a proteinů.Vyznačuje se mírným účinkem díky vyváženému pH a je vhodný pro použití s ​​jakýmkoli typem vlasů.To je 99% ekologická kosmetika.Provedení procedury pomocí organického je bezpečné, nedráždí pokožku hlavy, ruce.

Všechny přípravky obsahují parfémovou vodu, a proto během procedury a během dalších 3-5 dnů z vlasů vyzařuje příjemná vůně.

Příprava

2-3 týdny před návštěvou salonuodborníci vám doporučují posilovat vlasy.Tentokrát stačí, aby masky a šampony působily.

Doporučuje se používat:

 • zpevňující balzámy, šampony vyrobené z přírodních surovin.Čistí vlasovou pokožku, vlasy, zajišťují výživu folikulů;
 • vyživující masky, které posilují dřík a zabraňují křehkým vlasům;
 • specializované komplexy obsahující vitaminy.

Předpevnění po postupu rouna zajistí úplné zotavení účesu.

Jak postup probíhá

Proces se skládá ze 4 fází:

 1. V první fázi mistr čistí vlasy profesionální kosmetikoušampony, odstranění mastnoty a nečistot.Důkladně omyté vlasy zvýší účinek použitého fixačního přípravku pro rouno.Vyčištěné vlasy se suší pomocí vysoušeče vlasů.
 2. Druhou fází je hromada.Všechny vlasy jsou rozděleny na 4-5 pramenů a každý je česán na základně.Délka vlasu na krátkých vlasech je 5 cm, na dlouhých vlasech nejméně 7 cm.
 3. Použití fixativu se provádí ve 3 stupních.Produkt se nanáší pouze na kořenovou část, načež se nasadí plastové víčko, aby se účinek zvýšil.Po 20 až 30 minutách se hlava omyje teplou tekoucí vodou.
 4. Fáze 4 - česání.Mistr si pročesává vlasy.Akce vyžaduje přesnost, jinak může dojít k poškození.Upravené vlasy se suší fénem.

Návštěva odborníka, který se osvědčil v takové dovednosti, umožní udržet hladkost vlasů a dosáhnout očekávaného účinku zákroku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Doba trvání procedury

Délka času stráveného v salonu závisí na typu vlasů a na tom, jak je dlouhá a hustá.V průměru bude pobyt v kabině trvat 1,5 až 2 hodiny.

Cena

Fleece - bazální objem (při rozhodování o postupu se vyplatí přezkoumat recenze mistrů a salonů) - je lepší to udělat s profesionálem, aby nedošlo k výsledku, který vyžaduje opravu. Je třeba zjistit, zda byl velitel vyškolen, zda existuje osvědčení.

Postup je nákladný, výběr specialisty vyžaduje seriózní přístup.Náklady na rouno závisí na dovednosti mistra, délce a tloušťce vlasů, jakož i na ceně použitého léku.V průměru se pohybuje od 2500 rublů.až 5 000 tření.

Fleece pro krátké vlasy

Fáze postupu jsou stejné pro vlasy jakékoli délky.Významným rozdílem je délka hromady.Pro krátké vlasy stačí až 5 cm.

Počasí a vlhkost nezničí styling, není třeba používat gely, laky a pěny.Odborníci na vědomí, že účes vypadá úhlednější a přirozenější.

Fleece pro dlouhé vlasy

Fleece - bazální objem (recenze mluví opřirozený výsledek) - netrvá dlouho na dlouhých vlasech.Většina žen je však spokojena s tím, že dlouhé vlasy po zákroku jsou méně náchylné k solení a znečištění.

Volné kadeře nevypadají jako visící sláma, objem u kořene se zvyšuje 2-3krát.Účinek se neztratí po plavání v bazénu v klobouku a ani po potápění s odkrytou hlavou.

Pro mistra je postup s dlouhými vlasy obtížnější: vyžaduje hromadu nejméně 7 cm, množství použitého produktu se zvyšuje 1,5krát, rozbor vlasů po česání není tak jednoduchý jako v případě krátkého srážení.

Zvýšení nebo fleece - což je lepší

Technologie Boost UP je známa již dlouhou dobu, Fleecing získává na síle.Mnoho žen je ztraceno při výběru vhodného postupu pro dávkování kořenového objemu.

​​

Rozdíly jsou následující:

 • Při plavbě se používají vlásenky, praní se provádí bez použití jakýchkoli nástrojů.
 • Postupy se liší v době potřebné k provedení: pro zvýšení UP - nejméně 3-4 hodiny, bude Fleecing trvat 1,5 až 2 hodiny.
 • Fleece zahrnuje použití více neškodného pro tělospecializovaný lék, který vytváří objem, proto je považován za bezpečný pro lidi náchylné k alergiím, umožňuje udržovat strukturu vlasů neporušenou, má malý hojivý účinek.
 • Zvýšení si zachovává účinek po dobu 6 měsíců, jeho cena je nejméně 3 500 rublů.Fleece dražší postup - z 2500 rublůaž 5 000 rublů a zachování účinku je zaručeno po dobu nejvýše 3 měsíců.

Technologie jsou podobné v tom, že drogě je vystavena pouze základní část vlasů, účinek je zachován bez ohledu na praní a vystavení podmínkám prostředí.Procedury jsou prakticky bezpečné a dostupné pro těhotné a kojící ženy.

Péče o vlasy po zákroku

Zachování bazálního objemu pomůže splnit malé nuance:

 • Barvení vlasů by nemělo býtudělat do 2 týdnů po útěku.
 • První mytí hlavy je povoleno po 2 dnech.
 • Šampon používaný majiteli vlněných vlasů by neměl obsahovat sírany a parabeny.Takové výrobky jsou na etiketě označeny „Bez SLS“, špatně pění, ale jemně čistí pokožku hlavy a vlasy.
 • Měli byste své vlasy hydratovat balzámem a maskou každý týden.Známé v tomto obchodním domě opravné prostředky připravené na základě medu a vajec.
 • Je třeba se vyhnout použití pěny a stylingu.Účes je schopen udržet objem po fleece bez použití stylingových produktů, takže nevystavujte vlasy nadměrným chemikáliím.
 • Zvyk chůze holýma očima v žáru a chladu vždy nepříznivě ovlivňuje stav vlasů.Rozbijí se, vyschnou.V případě rouna je tedy lepší, když po zákroku budou vlasy chráněny kloboukem.

  Proplachovací bazální objem bude účinný,pokud se dobře staráte o své vlasy.Recenze ukazují, že je důležité nosit klobouk v létě, aby vlasy nevyschly a byly jako sláma.

 • Pramenité prameny vyžadují pečlivější česání.Je nutné vzít v každodenním zvyku začít česat od konců vlasů a postupně stoupat ke kořenům.

Hydratace vlasů je hlavní věc, které musíte po zákroku věnovat pozornost. Masky by se měly nanášet pouze na čisté vlasy a distribuovat kompozici po celé délce, takže jsou zesilující složky lépe absorbovány.

Zvýšení expozice je možné, pokud po nanesení součástí na hlavu nasadil klobouk a vytvořil tepelný efekt zakrytím šátkem nebo ručníkem.Doma masky vydrží od 30 minut do 1 hodiny a složení se omyje teplou vodou.Pro preventivní účely se hydratace provádí jednou za 7 dní, pro terapeutické účely - po 1 nebo 2 dnech.

Účinek rouna potěší alespoň 3 měsíce, pokud se uvedené tipy stanou každodenním zvykem péče o vlasy.V podstatě všechny ženy, které použily postup kořenového svazku - fleece, na to reagují pozitivně.

Návrh článku:Lozinsky Oleg

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Video z rouna

Kořenový objem, flining, aplikační technika: