Fitness versus Botox.Gymnastika Elena Karkukli.Cvičení vrásek na obličeji

Tělo lze prostřednictvím tréninku a cvičení uvést do vynikající podoby.Tvář taky!Díky speciální gymnastice, bez nákladných příprav a operací, je docela možné napnout ovál tváře, omezit vrásky a tónovat svaly.

Pozitivnínová akce gymnastiky na obličej

Změny související s věkem ovlivní každého.A pokud si někteří mohou dovolit utratit spoustu peněz za plastické operace, postupy proti stárnutí nebo krémy, většina si to nemůže dovolit.

Časopisy Elena Karkukuli a FaceDay

Ale existuje skvělé řešení: face-off proti Botoxu!Elena Karkukuli ve svém klubu přirozené obnovy obličeje Facedaynabízí cvičení, jejichž výkonem můžete dosáhnout vynikajících výsledků.Hodně touhy a trochu času - a opravdu ztratit několik let.

Bez injekcí kosmetických a zázračných zásahů do hardwaru, jejichž dopad na zdraví dosud nebyl zkoumán.Bez jakéhokolifinanční náklady.V době krize je to velmi důležité.

Je však třeba si uvědomit, že jakýkoli výcvik je účinný, pouze pokud je pravidelně cvičíte .Pár minut denně bude stačit k tomu, abyste viděli účinek.

Výsledkem toho bude svěží vzhled, lepší tón pleti, návrat k mládí. Na obličeji osoby je 57 svalů! A vzdávají se výcviku horšího než svaly těla.Je to všechno o systému a systematickém.

Systém tváří v tvář versus Botox, který distribuuje Elena Karkukuli, pomohl tisícům žen najít mládí.

Vlastnosti výkonu kondice tváří v tvář Eleně Karkukli

tváří v tvář versus Botox!Trenér obličejové gymnastiky Elena Karkukuli je připraven sebevědomě vyhrát tuto bitvu!Cvičení jsou koneckonců dobrá, protože je lze provádět v každém věku.Pro dívky, které ještě necítily čas na svých krásných tvářích, bude tato technika sloužit jako vynikající prevence a prodlužuje dobu mládí.

Dámy ve vyspělejším věku obličejovou kondici pomohou vyrovnat se s existujícími problémy.To znamená, že od 22 do 23 let je zcela normální: při pravidelném tréninku se věk nebude obtěžovat déle.Zásadou této techniky je navíc úplná bezpečnost.

Nebojte se, že se kůže na tváři natáhne, ne napne.Je to všechno o správných cvičeních. Díky nim je možné opravdu vylepšit jakoukoli oblast obličeje.Například na cvičení, která zlepšují obrys obličeje a držení těla, jsou zapotřebí jen 2 minuty.O něco méně než pět zabere komplex pro zvedání víček, vyhlazení vrásek na čele.

Několik minut bude vyžadovat 2 cviky, které pomohou zvednout lícní kosti a posílit líce.Tato cvičení můžete provádět samostatně nebo v komplexu, který lze kompletně dokončit za 10-15 minut.Pokud tam tentokrát není, pomůže expresní komplex.Bude to trvat pouze 7 minut.

Může vyvstat logická otázka: kolikrát týdně?Chcete-li zobrazit výsledky - denně. Jsou-li kurzy pořádány 2-3krát týdně, efekt bude také viditelný.Při každodenním tréninku jsou však požadované výsledky dosahovány rychleji.Navíc to netrvá tolik času.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina glutamová - co to je, pro co a jak se používá ve sportu a kulturistice.

Kontraindikace pro kondici obličeje

Navzdory téměř úplné univerzálnosti má tato metoda řadu kontraindikací:

Hypertenze je kontraindikací
  • Kožní onemocnění.To zahrnuje závažné ekzémy, houby, bradavice a drobné pustuly.Není známo, k čemu tyto problémy mohou vést.
  • Zánět obličejových nervů, ORL onemocnění, neuropatie.Tělesná gymnastika může nemoc zhoršit.
  • Problémy s lymfatickým systémem.Může přenášet bakterie.A to velmi nepříznivě ovlivní celé tělo.
  • Oběhové poruchy mozku.
  • Stádium 3 hypertenze.Všichni pacienti s hypertenzíměli byste být opatrní, abyste používali systém „E fitness Karkukli“ s fitnesem obličeje vs botox, protože tlak je vážná věc.
  • Obecná nevolnost.
  • Jakékoli onemocnění v aktivní formě nebo ve fázi exacerbace.

Face Fitness Complex by Elena Karkukuli

Face Fitness vs. Botox Elena Karkukuli - jedná se pouze o 6 cvičení, která mohou změnit váš obličejpomoci ženám získat sebevědomí, trvat asi 15 minut a vrátit se - roky!

Axiální trakce páteře

Vzniká logická otázka: je páteř skutečně spojena s obličejovými svaly? Páteř je kostra, se kterou jsou spojeny všechny svaly těla.Reguluje také polohu hlavy. A trénink její správné polohy jí umožní opravit její linii brady, obnovit ovál tváře a učinit její krk elegantnějším a vyšším.Ukazuje se, že toto spojení je velmi důležité.

Provádění cvičení není obtížné.Stačí si představit na vrcholu magnetu a celé tělo přitáhnout ke stropu.Při tomto cvičení by měla být záda narovnána, lopatky jsou zploštělé, ramena jsou mírně sklopena dolů.

Koruna dosahuje co nejvyšší výšky.V tomto případě by svaly neměly být nepohodlné.Ideální je být v této poloze vždy, protože pomáhá korigovat držení těla, což zase vede k relaxaci svalů krční páteře.

Pohyblivá pokožka hlavy nebo „odtrhávání vlasů“

Účelem tohoto cvičení je omezit otok obličeje, který tváři dodá rozkvetlý vzhled atahání nahoru.

Zdánlivě podivné cvičení.Je nutné vlasy rozdělit na velké zámky. Popadněte velký kořen vlasů u kořenů a jemně vytáhněte nejprve nahoru a potom do stran. Opakujte, dokud se nevybijí prameny.Tahejte opatrně a opatrně, aniž byste vytvářeli bolestivé nebo nepříjemné pocity.

Naběračka pánve

Vynikající cvičení na zvedání obličeje, které slouží jako příklad proti Botoxu, abysnížilo druhou bradu,obnovilo jasnou linii dolní čelisti,za účelem úplného uvolnění brady a krku.

Elena Karkukuli objasňuje, zda není důležité, jak to provést: sedět nebo stát. Hlavní věc je, že tělo je umístěno přesně svisle, záda rovně.Napněte si krk, jako byste dělali axiální tah páteře.

Otočte hlavu mírně do strany, brada je mírně zvednutá a spodní čelist musí být mírně prodloužena.V tomto případě by měl vzniknout příjemný pocit napínání svalů brady a krku.Je to příjemné.Jinak cvičení není provedeno správně.

Sekundy 20 musí být potřeny lehkými pohyby po bradě.Pak otočte hlavu jiným směrem a opakujte cvičení.Nezapomeňte sledovat správnou polohu hlavy.Zvláštní pozornost by měla být věnována svalům brady: neměly by se napínat.

Toto cvičení se nedoporučuje pro problémy s čelistí: dislokace, žádné onemocnění čelisti a také, pokud čelist zaklapne.

„Čepice“

Nádherné cvičení, protože může zvýšit objem rtů (a také je uvolnit), eliminuje zvyk sevření je, což pomáhá snížit počet vrásek kolem rtů, které mohou ukazovat skutečný věk jejich majitele.

Do úst by měla být vložena malá plastová zátka (jako je víno) nebo čepice.V tomto případě by měly být rty uvolněné a zuby zavřené (ale ne zaťaté).

Čepice by měla být umístěna pouze mezi rty.V takovém případě by se v blízkosti rtů neměly vyskytovat žádné vrásky.Musíte držet čepici asi půl minuty. Je-li cvičení prováděno správně, na konci cvičení by se v rtech měla tvořit lehkost.

Zvedání chrámů a rohů očí

Cvičení zaměřené na zvedání chrámů, vnější části horních víček a zmenšení časových dutin.Skvělé cvičení „proti stárnutí“.Právě s takovými problémy se nejčastěji snaží zvládnout plastickou chirurgii.

„Fitness proti Botoxu“ Elena Karkukuli ukazuje cvičení „zvedání chrámů“

Provádění není obtížné. Musíte do dlaní položit své dlaně a vytáhnout je několik milimetrů k vrcholu vaší hlavy. Poté, co jí pustíte ruce, musíte ji pomalu otevřít a potom zavřít ústa.Opakujte nejméně 20-30krát.Pokud cvičíte správně, pak pod dlaněmi byste měli cítit pohyb svalů.

Cvičení se lžičkou pro zvednutí tváří

Je to také velmi důležité cvičení související s věkem, protože pomáhá redukovat nasolabiálnízáhyby, zvětšení rtů a také pomáhá zvyšovat lícní kosti.Jednoduše - odeberte „opilý“.

Potřebné vybavení: lehká lžička se širokým plochým koncem. Chcete-li toto cvičení správně dokončit, zkuste si zastrčit rty tak, aby byly za zuby.Pak musíte vložit lžíci do rtů.Poté, držte lžíci, musíte se pomalu široce usmívat.

Je důležité zajistit, aby se rohy rtů s úsměvem pohybovaly směrem nahoru, nikoli však do stran.

Toto cvičení by mělo být provedeno nejméně 20krát a poté držet rty v úsměvu asi půl minuty.

Poté by se měly rty uvolnit, aniž by se lžička uvolnila z úst, zatímco se prsty poklepávají po tvářích.Proveďte 1-3 přístupy.Je lepší provést je před zrcadlem: ujistěte se, že se nevytvářejí vrásky.Pokud jsou nalezeny, jemně držte pokožku rukama.

Je důležité zajistit, aby nedošlo k napětí krčního svalu nebo brady.Také by nemělo dojít k pohybu dolní čelisti.

Tato cvičení není obtížné provést.A výsledek je úžasný!Face Fitness vs. Botox Elena Karkukuli nabízí tónovanou, svěží tvář bez známek únavy.Tajemství mládeže již není tajemstvím. Hlavní věc je pravidelnost a systematičnost a výsledkem je mínus několik let.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Sušení těla pro dívky.Výcvikový program, podrobné nutriční menu na měsíc po dni.

Videa o kondici obličeje odElena Karkuli

Jak Elena Karkuklina bojuje proti botexu technikou tváří v tvář:

Fitness tváří Elena Karkukli: