Fitness tváře s Alena Rossoshinskaya.Domácí zvedání gymnastiky, videonávody

Chcete-li zachovat krásu obličeje, odstranit vrásky, obnovit pružnost a mladistvost pokožky, pomohou vám fitness cvičení na tváři od specialisty na fyzickou rehabilitaci Alena Rossoshinskaya.

Principy fitness pro tvář od Alena Rossoshinskaya

Bohužel, lidské tělo začíná mizetpo 25 letech.Lékaři dokázali, že kdyby pohyblivost svalů lidského těla byla stejná jako pohyblivost svalů obličeje, pak by ve věku 35 let utrpěli úplnou atrofii a osoba by byla odsouzena k absolutní nehybnosti.

Dlouho bylo zaznamenáno, že lidé, kteří často používají obličejové svaly (herci, učitelé), vypadají mnohem mladší než své roky.Face Fitness vám dává možnost trénovat svaly obličeje.Stanou se pružnými a elastickými, vytvoří sevřený ovál tváře, vyhladí vrásky, navrátí pokožce svěží, příjemný vzhled a zdravou záři.

Facebook- Jedná se o soubor cvičení používaných k navrácení elasticity, mladistvé pleti a vytvoření krásné oválné tváře.

Alena Rossoshinskaya vyvinula komplex fitness pro obličej, který je založen na následujících základních principech:

 1. Zvyšování tónu obličejových svalů prostřednictvím cvičení.Mohou zlepšit průtok krve, urychlit látkovou výměnu ve svalové tkáni a výsledkem je zřetelnější obrys obličeje, omlazení pokožky a odstranění vrásek.

  Fitness pro tvář Alena Rossoshinskaya zahrnuje různá cvičení na zvýšení svalového tonusu.
  ​​

 2. Vlastní masáž.Při vystavení svalové tkáně lymfatické tekuté mytí buněk urychluje svůj pohyb, tlak v nich se zvyšuje a obnovuje objem buněk.Zvyšuje se kapilární oběh, svaly a pokožka obličeje přijímají více živin a kyslíku a toxiny se vylučují rychleji.
 3. Cvičení ve svalech krku a hrudníku.Podle stavu kůže v těchto oblastech lidé kolem často posuzují věk ženy.
 4. Provádění cvičení, která tónují biologicky aktivní body pomocí metody akupunktury.
 5. Výcvik svalů zodpovědných za pohyb ušních boltců.Při pohybu uší dochází k přirozenému faceliftu, jsou odstraněny svorky a napětí ve svalové tkáni.Zavedená, stabilní grimasa je odstraněna.
 6. Studium anatomie hlavních obličejových svalů.Tyto znalosti pomáhají vědomě provádět cvičení a zvyšují efektivitu tréninku.
 7. Zvládnutí relaxačních a relaxačních cvičení pro efektivní kontrolu nad emočním stavem.

Je důležité to vědět!Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, musíte provést denní výcvik.Pravidelné cvičení je klíčem k úspěchu.

Každodenně se 10minutové kurzy brzy stanou zvykem a vrátí mládí a krásu ženskému obličeji.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli

Pravidla školení

Přesnost dodržování doporučení a přísná kontrola nad prováděním pravidel metodiky jsou zárukou úspěšného výsledku.Alena Rossoshinskaya vytvořila kondici obličeje, aby pomohla ženám zachovat krásu pokožky, odstranit vrásky a obnovit zdravou záři.

Pravidla třídy:

 1. Při provádění cvičení by se student neměl cítit nepříjemně a bolestivě.I když účinek prstů na kůži obličeje by měl být středně silný.
 2. Výcvik se vždy provádí s kontrolou něčí činnosti v zrcadle.Když se student dívá do zrcadla, nedělá chyby.
 3. Je třeba vyhradit zvláštní čas pro výuku.Dělat cvičení by nemělo být rozptylováno.Musíte soustředit veškerou pozornost na cvičení.Pokud musíte být rozptýleni, je lepší lekci odložit na jinou dobu.
 4. Abyste dosáhli znatelného výsledku, musíte do tří týdnů pravidelně cvičit každý dendvakrát.Optimální - ráno a hodinu před spaním.
 5. Zvláštní pozornost by měla být věnována problémovým oblastem a zaměřit se na ně.Měli byste provádět cvičení, která je ovlivňují déle, což problém vyřeší.
 6. Při práci s problémovými oblastmi je třeba dávat pozor, účinky by neměly mít bolesti.
 7. Nemůžete cvičit, když se necítíte dobře: vysoká horečka, nachlazení, přepracování.Je přísně zakázáno provádět cvičení v průběhu roku po nápravné plastické chirurgii.

Doporučení!Hlavní věcí k dosažení cíle je víra v úspěch. Důvěra, že výcvik vrátí mládí a kráse do obličeje, přispívá k pozitivnímu výsledku co nejdříve.

Úvodní zasedání na Facebooku

První zasedání komplexu zahrnuje zahřívací cvičení, která se zahřívají a připravují svaly na trénink.Tato část komplexu se provádí před každou lekcí.Druhá část je věnována činnostem, které účastníkům umožní cítit svaly jejich hlav.Zahřívací cyklus se skládá z následujících cvičení.

Název cvičení Popis techniky
HřebenováníPrudce pročešte hlavou od periferie ke středu.Pohyby musí být intenzivní, aby v pokožce hlavy způsobovaly pocit tepla.Taková stimulace kůže pomáhá posilovatprůtok krve.
Zahřívání Je třeba zachytit kořeny vlasů a jemně, kruhovým pohybem, vytáhnout pokožku vlasy z lebky.Kůže na celém povrchu hlavy by se měla pohybovat velmi dobře vzhledem k lebce, tvrdé oblasti jsou navíc zpracovány.Cvičení je docela bolestivé, ale je třeba mu věnovat velkou pozornost.

Další část rozcvičky sestává z cvičení, která ovlivňují aktivní biologické body hlavy.Stimulace těchto bodů vede ke zlepšení pleti.Náraz je vyvolán hroty nebo klouby prstů prstů.Stačí jen stisknout body, tato místa nelze otřít.Tlaky by měly být silné, když jsou vystaveny, musíte cítit kost lebky.Cvičení se provádí 10krát.

Alena Rossoshinskaya pro kondici obličeje se vyvinula s přihlédnutím k technikám, které umožňují aktivaci biologicky aktivních bodů:

 1. První bod je na základně obočí, stiskněte koncenebo klouby phalang ukazováčků na kůži a stiskněte.Dopad by měl být trochu bolestivý.Lisujte tak, aby se kůže nepohybovala, ani nehnula, ani se neotáčela, ale jednoduše rozdrtila.
 2. Posuňte prsty o dva centimetry nad obočí.Opakujte lisovací pohyby.Postupem času bolest propadne a nedojde k nepříjemným okamžikům.
 3. Zahřívání nosu a boční části nosu.Velmi jemně, s pohybem vzduchu, otřete stranu nosu o polštářky indexu a uprostředprst.Kůže nelze vytáhnout.Kontrola provádění efektů by měla být v zrcadle, není povolena při otírání vzhledu záhybů, vrásek a záhybů.
 4. Další bod je u spodních částí nosní dírky, tlak by měl být silný, mírně bolestivý.
 5. Stiskněte koleno ukazováčku pravé ruky v bodě mezi nosem a rty.
 6. Přejděte na místo mezi rty a bradou, proveďte náraz
 7. Následující dva symetrické body jsou umístěny pod základem tesáků na spodní čelisti.
 8. Přejít na další dvojici bodů umístěných na nejvýznamnější části zygomatického oblouku.Je nutné položit prsty na kost.
 9. Zákon o dvou symetrických bodech na tragusu ušních boltců.

Tato cvičení představují zahřívací komplex, měli by se provádět každé ráno po probuzení.Poskytnou osobě obživu po celý den a pomohou udržet krásný vzhled.

Další část lekce je věnována činnostem, které zajišťují rozvoj dovednosti vnímání a vědomí obličejových svalů.Nejprve se provádí relaxační, dýchací cvičení.Měli byste si mentálně představit krásný a zdravý obraz obličeje, na který se musíte snažit.

Zhluboka se nadechněte, zadržte dech pětkrát.Hluboký výdech, dýchejte tímto systémem po dobu několika minut a nalaďte si obraz mládí a krásy.Při dechových cvičeních je vhodné cítit svaly obličeje.Poslouchejte čelo, obočí, oči, nos, tváře,infraorbitální zóna, zóna chrámů, skalp, týl.

Popis cvičení pro rozpoznávání obličejových svalů:

 1. Položte prsty na spodní stranu nosních dírek ze 2 stran, jemně je zatlačte na tato místa 4krát.Po každém stisknutí se musíte pokusit cítit, jak svaly tlačí prsty dozadu.Opravte pocity, tyto pocity.
 2. Přesuňte prsty do vnitřních rohů očí a stiskněte čtyřikrát, snažíme se odtlačit prsty zpět s tímto místem.

Opakujte toto cvičení:

 • ve vnějším rohu oka;
 • na dolním víčku;
 • na horním víčku;
 • mezi obočím;
 • polož své ruce na čelo;
 • uspořádání na tvářích;
 • na spodní části brady;
 • na nasolabiálních liniích.

Při provádění akce byste měli cítit puls svalů a představit si pohyb mentálně.Pokud se vám nepodaří hned uspět, nemusíte se rozčilovat, měli byste pravidelně cvičit a tento pocit se časem objeví.

Cvičení pro oblast kolem očí

Výcvikový program pro omlazení a utažení víček:

 1. Proveďte zahřívací komplex adechová cvičení.
 2. Oční cvičení.Je velmi užitečný jak pro krásu, tak pro lidské zdraví.Při tréninku nevyvolávejte pohyb očí bolestí.Zvedněte oči co nejvíce, zůstaňte v této poloze.Nižší, jak je to možné, zpoždění.Tyto pohyby opakujte 6krát.
 3. Oční bulvy otočte co nejvíce doprava, netrpělivě.Pak maximálněvlevo, zastav.Do 6 krát.Při tréninku se ujistěte, že vaše záda je rovná.Představte si, že koruna hlavy je připevněna ke stropu nití a nit je tažena.
 4. Podívej se přímo dopředu, provádějte tři kruhové pohyby očí s maximální amplitudou.Otočení začíná ve směru hodinových ručiček a poté pokračuje proti směru hodinových ručiček.Oční víčka mohou být zakryta.
 5. Podívej se přímo dopředu.Otevřete oči dokořán, jako byste byli velmi překvapeni.Pevně ​​zavřete víčka.Cvičte 6krát.Je nutné zajistit, aby se na čele neobjevily vrásky.Kůže na čele může být pevně přitlačena dlaní.
 6. Následující cvičení se nazývá „Body“ a provádí se 5krát.Položte ukazováček na nadočnicové oblouky a ty velké na zygomatický oblouk, netlačte je silně proti obličeji.Držte ruce v této poloze, otevřete oči co nejširší, v této poloze zůstaňte.Pak je pevně uzavřete a udělejte zpoždění.V tomto okamžiku se objeví pocit napětí kůže.Ujistěte se, že v zrcadle nejsou žádné vrásky nebo záhyby.
 7. Další verze tohoto cvičení.Neodstraňujte ruce.Otevřete oči dokořán, použijte rychlost závěrky.Pak zamžoural očima, až se konec nezavřel.
 8. Cvičte, abyste zvedli spodní víčko.Chcete-li to provést, musíte se naučit, jak to snížit.Při pohledu na sebe do zrcadla, nakloňte hlavu a dívejte se na sebe z dálky.Stážista musí vidět bílé oči.Snižte spodní víčko, jako by zakrývalo oko.Pokud se objeví vrásky, opatrně vložte prsty do rohů očí a bez rozdrceníjemně držte kůži.Fungovat by měla pouze spodní víčka.Tvář je uvolněná.
 9. Zvedněte hlavu a osprchujte prst.Lehce poklepejte prsty pod spodní víčka, pohyby by měly být lehké, povrchní.Odstraňte zbytková napětí.Pak můžete rychle mrkat oči.Dýchejte cvičení.Toto cvičení nesmíte nadměrně využívat, ne více než 2-3krát týdně.

Doporučení!Měli byste se snažit častěji usmívat. Tato akce má dobrý účinek na obličejové svaly tváří.

Musíte komunikovat častěji, konverzace vytvářejí pozitivní účinek na obličej.

V rozhovoru člověk trénuje svaly obličeje, což pomáhá odstraňovat vrásky a omlazovat pokožku.

Pro obličejový ovál

Skupina žvýkacích svalů je odpovědná za vzhled obličeje, je umístěna na straně uší.Relaxace žvýkacího svalu a jeho protažení vám umožní uvést vaši tvář do krásného, ​​mladého stavu.

Chcete-li vytvořit krásný tvar obličeje, musíte provést následující cvičení:

 1. Vytvořte zahřívací komplex s dechovými cvičeními.Připravte se psychologicky.
 2. Cvičte dva body, dva body.Rty jsou uzavřené, vzdálenost mezi zuby je jeden milimetr.Položte dlaně na tváře, představte si, že jeden bod je na úrovni začátku ušního boltce, a druhý je na ztrátě konce ušního boltce.Otevřete ústa a pociťte, jak se vzdálenost mezi těmito body zvětšuje, žvýkací sval je napnutý.Být v této pozicijednu minutu.
 3. Cvičení „Perfektní ovál“.Otevřete ústa a snažte se zajistit, aby se čelist otevřela co nejširší, zavřete rty.Otevřete ústa až k první zastávce, aniž byste se cítili bolestivě.Cvičte pomalu a jemně 20krát.
 4. „Odpor.“Otevřete ústa.Vložte ukazováček a prostředníček levé ruky do úst pod spodní zuby a palec pravé ruky pod horní zuby.Odpočívej na patře.Pokuste se zavřít čelist, položte rukama ruce na odpor.Vydržte až 10 účtů, které svým rukama neustále odolávají.
 5. Položte prsty na čelistní kloub a proveďte lehké rotační pohyby v každém směru.Tato akce uvolňuje napětí a uvolňuje žvýkací sval.
 6. Proveďte dechová cvičení.

Doporučení!Hluboké a plné dýchání zvyšuje kyslíkový okruh v lidské krvi a zlepšuje metabolismus tělesných tkání.

Kultura obličeje

Alena Rossoshinskaya vytvořila kondici obličeje na základě technik, které vyhladí pokožku jejího čela a pomohou obnovit její dřívější krásu.

Cvičení s cílem vyhladit pokožku čela a omladit obličej:

 1. Proveďte zahřívací komplex a dechová cvičení
 2. První cvičení.Položte dlaň na čelo a napněte přední sval tak, aby vrásčitá kůže na čele.Přitiskněte dlaň ruky pevně k lebce, vzdorujte a zamezte zamračení.Dělejte rychlým tempem 100krát.
 3. Položte dlaně na čelo a mírně zvedněte obočí rukama.Podívej se na hrudník.Vydržte v této pozici u 20 účtů.Neustále se díval na jeho hruď.Proveďte cvičení třikrát.
 4. Položte prostřední a ukazováček na čelo.Prostřední prsty nad obočím a upevňující je.Držte kůži čela a pokuste se spojit obočí.Zabraňte pohybu kůže.Tvář se nezatěžuje, fungují pouze obočí.Do 10krát.
 5. Uvolněte napětí klepnutím prstů na obočí.
 6. Proveďte respirační komplex.

Rada!Měli byste si pamatovat péči o pokožku obličeje, zvlhčit ji a důkladně ji očistit.

Pro můstek nosu

Jsou nabízena následující cvičení:

​​
 1. Proveďte zahřívací komplex a dechová cvičení
 2. ]
 3. Chcete-li uvolnit nosní nos, položte tři prsty pravé ruky tak, aby dva stáli na začátku obočí a uprostřed na třetím oku.Prsty levé ruky přitlačte kůži do středu čela na začátku růstu vlasů.Natáhněte si čelo nahoru.Pomocí tří prstů pravé ruky udělejte světlo, pulzující pohyby nahoru a mírně do stran.Velmi jemně stlačte kůži.Proveďte cvičení na minutu.
 4. Cvičení s mincemi.Představte si mentálně, že v nosním můstku leží mince.S duševním úsilím je třeba se pokusit to hodit.Můžete zavřít oči.Cvičení pomáhá řídit můstek nosu a přestat se mračit.Proveďte cvičení 3 minuty.
 5. Uvolněte se a jemně poklepejte prstem na oblast čela.Značka 100klepání pohyby.
 6. Dýchejte cvičení.

Doporučení!Snažte se jíst velmi slané jídlo, sůl zadržuje vodu v těle, což vede k otokům a tvorbě otoků.

Pokuste se ovládat rovnováhu vody v těle, musíte pít potřebné množství vody, a tím získáte tváři pružnou a mladou pokožku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.
Pro tváře

Fáze:

 1. Proveďte zahřívací a dechový cvičební cyklus.
 2. Nafoukněte a vyfoukněte tváře 15krát pomalu a stejným množstvím rychlým tempem.Za žádných okolností nemačkejte pokožku na tvářích.Dlaně lehce přitlačíte k zubům.
 3. Nafoukněte tváře a vzduchem z jedné strany na druhou 15krát pomalu a také rychlým tempem.
 4. Silně nafoukněte tváře, dlaněmi rukou sevřeme naše rty a v této poloze budeme pětkrát ležet.Proveďte cvičení 9krát.
 5. Relax.
 6. Pevně ​​přitlačte ukazováčky dlaní na nasolabiální trojúhelník.Držet tu pozici, usmívat se.Proveďte 4krát.
 7. Relax.Prsty běžte po tváři od úst k uším a lehce ohněte svaly.
 8. Dechová cvičení.
 9. Gymnastika pro rty

  Pořadí tříd:

  1. Provádět zahřívací a dechová cvičení.
  2. Cvičení „ropucha“.Zabalte si rty přes zuby a při výdechu vytvářejte lehké patypohyby rtů.Upevňujeme líce prsty.Proveďte 10krát pomalu a 10krát rychle.
  3. Relaxační masáž rtů.Indexovací prsty a palce třídí povrch rtů od centů k okrajům.
  4. The Kiss.Složte si rty do zkumavky a vytáhněte je dopředu.
  5. Ruky položte tak, aby ukazováčky přitiskly rohy rtů.Mezi rty mezi zvukem „U“ a „O“ vydejte zvuk 15krát.
  6. Uvolněte se a prstem se dotkněte oblasti kolem rtů.
  7. Opakujte cvičení „ropucha“.
  8. Vezměte rty dvěma prsty, jako zobák z kachny, a protáhněte je.
  9. Vytvořte respirační komplex.

  Z druhé brady

  Alena Rossoshinskaya vyvinula kondici obličeje s přihlédnutím k technikám, které pomáhají odstranit druhou bradu a získat sebevědomí.

  Cvičení:

  1. Proveďte cyklus zahřívacích a dechových cvičení.
  2. Položte dlaně do sebe a přitlačte vnější stranu ruky k bradě.Pomalu a silně přitlačte hlavu na ruce a rukama ukažte odpor.Do 10krát.
  3. Stejné cvičení, udělej to jednou, jen 10 sekund v napjaté policejní síle.
  4. Kočka.Prodlužte jazyk co nejvíce a provádějte pohyby laku.Proveďte cvičení 20-25krát.
  5. Relax.
  6. The Cobra.Vytáhněte jazyk z úst co nejvíce a provádějte kruhové pohyby ve směru a proti směru hodinových ručiček.
  7. Rty jsou uzavřené.Mezi zuby 1 mm.Přitlačte jazyk nad oblast za horními zuby.Přesunout jazykdolů a zatlačte na místo za spodními zuby a poté tyto pohyby střídejte.Při stisknutí proveďte zpoždění 3 účtů.Cvičte 20krát.
  8. Pat bradu.
  9. Zastřihněte oblast pod bradou.
  10. Položte ruce na krk a proveďte 5 kruhových otáček směrem do středu.
  11. Dechová cvičení.

  Lymfatická drenážní masáž obličeje

  Všechny vlivy by měly být povrchní, lehké, jako by hladily.Prsty neklouzají po kůži, ale pohybují se s ní.

  Technika:

  1. Shake.Postavte se rovně, šířka ramen od sebe.Je nutné zvednout se na ponožky a ostře padnout na paty.Zpomalte, protřepte se.Proveďte cvičení 30krát.
  2. Držte dlaň pravé ruky od ramene do středu hrudníku a dlaň dejte pod paží v opačném pohybu.Proveďte 5krát.Vyměňte si ruce.
  3. Dejte ruce napříč, palce spočívejte na klíční kosti.Na inspiraci zvedněte ruce nahoru, na výdech, nižší dolů.Proveďte 5krát.
  4. Pohybujte rukama na krku a krouživými pohyby směřujte do středu.
  5. Položte prsty výš pod uši na hraně lícními kostmi.Proveďte kruhové pohyby.
  6. Opakujte masáž krku a klíční kosti střídavě 5krát.
  7. Opakujte cyklus v sekvenci masáže oblasti pod ušima, krk, klíční kost 2krát.
  8. Položte prsty na bradu pod rty a provádějte nejlehčí kruhové pohyby.
  9. Uspořádat pod nosem, provádět kruhové pohyby směrem ke středu.
  10. Přitiskněte si prsty k nozdrám, opakujte.
  11. Nad nosem, masáž.
  12. Vložte prsty do rohů očí a krouživými pohyby.
  13. Vraťte se do nosních dírek a opakujte masáž.
  14. Opakujte na postranním povrchu nosu a v rozích očí.
  15. Položte dlaně na tváře, udělejte 5 lehkých pohybů do středu, natáhněte ruce, uchopte obličej ze stran, masírujte.Přesuňte se do bodu pod ušima, provádějte kruhové pohyby.Vraťte se na tváře, opakujte.Poté znovu masírujte obličej.
  16. S ukazovákem a prostředníky působíme na oblast pod očima, provádějte 5 kruhových pohybů do středu.
  17. Přesuňte se do vnitřních rohů očí.Poté masírujte vnější rohy očí.Opakujte cyklus.
  18. Přejít na obočí, opakovat cyklus 2krát, vnitřní část, střední a vnější část obočí.
  19. Udělejte 2 čela masáže na čele: střed, střed a whisky.
  20. Opakujte cvičení č. 4.
  21. Opakujte cvičení číslo 3.
  22. Proveďte dechová cvičení.

  Jak odstranit nasolabiální záhyby?

  Aby se odstranily nasolabiální záhyby, Alena Rossoshinskaya doporučuje provádět cvičení z jejího komplexu „Cvičení pro tváře“.

  Výsledky po měsíci školení: recenze žen

  Recenze žen zapojených do budování facebooku říkají, žepozitivní výsledky se objevují po prvních 7 dnech tréninku, po měsíci tréninku vidí ženy ve věku 30–40 let významné zlepšení.Starší dámy mají stejný výsledekbudete muset trénovat déle, asi 2-3 měsíce.

  Domácí zvedání s Alena Rossoshinskaya: videonávody

  Procedura zvaná „Zvedání“ umožňuje napnout pokožku obličeje, zatímco se obnoví ovál obličeje a zmizí věk související s věkemvrásky.

  Fitness trenér Rossoshinskaya vytvořil komplex cviků na obličeji, který vám umožní napnout a omladit kůži ve všech problémových oblastech bez drahých léků, plastických operací a drahých lékařských procedur.

  Ženy provádějící cvičení z fitness komplexu pro omlazení obličeje od Aleny Rossoshinské se vrátí ke své dřívější kráse a budou ještě působivější.

  Návrh článku:Oksana Grivina

  Video o kondici pro tvář od Alena Rossoshinskaya

  Technika a základnícvičení: