Fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence a krokoměrem.Náramek s měřením tlaku, chytré hodinky, voděodolný.Hodnocení

Fitness hodinky je malé zařízení s vestavěnými funkcemi, určené pro různé kategorie populace.Je vhodný pro sportovce a lidi, kteří sledují stav svého zdraví.

Zařízení nebude schopno plně nahradit zdravotnické prostředky, ale s ním můžete ovládat změny v těle, měřit srdeční tlak a srdeční frekvenci.Všechna zařízení jsou vybavena monitorem srdeční frekvence a krokoměrem a mohou také hrát roli hodin v některých modelech hudebního přehrávače.

Proč potřebujeme chytré hodinky

) Fitness hodinky jsou multifunkční a komplexní zařízení, které bez ohledu na model, značky a cenu, kterou mámt obecné základní vlastnosti.

Mezi často sledované funkce sledování patří jejich schopnost:

 • měřit kroky podniknuté během určitého času;
 • vypočítat spálené kalorie;
 • monitorovat spánek;
 • nastaví inteligentní poplach.

Před nákupem takového zařízení je nutné pochopit, jak může zjednodušit život.

PoužitíFitness hodinky budou možné:

 1. K ovládání pulsu .To platí zejména pro ty, kteří chtějí zhubnout.Musí být monitorovány za běhu tak, aby puls byl alespoň 130 tepů za minutu.Pokud srdce buší pomaleji, zpomalí se také spalování tuků a jogging nebude mít žádný významný účinek.
 2. Ovládejte svůj spánek .Fitness hodinky shromažďují statistiky nejen o délce, ale také o kvalitě.To vám umožní dobře spát a nespát.Chytrý alarm bude fungovat na hodinkách.Je nainstalován téměř ve všech moderních sledovačích.Budík se probudí, když je to užitečné pro tělo, tento čas je individuální pro každou osobu.
 3. Počet spálených kalorií .Tato funkce je nezbytná pro lidi, kteří sledují postavu a pro koho je důležité nezískávat další libry.Toto zařízení počítá kalorie, které jsou pro udržení kondice normální.

Druhy fitness hodinek

Na prodejním trhu existuje široký výběr fitness hodinek.Téměř všechny mají stejné rysy a menší rozdíly.Při výběru byste měli věnovat pozornost modelům, které jsou kompatibilní s osobním počítačem.

​​

Komunikace s ním a synchronizace s chytrým telefonem umožní provádět takové důležité činnosti, jako je shromažďování statistických údajů a analýza výsledků.Důležitý je také design fitness hodinek: gadget nebude muset být odstraněn z rukou, takže jeho design by neměl být pro nikoho lhostejný.

Hlavní typy zařízení jsou následující:

 1. Fitness náramek s inteligentním budíkem .Tyto hodinky analyzují spánek člověka, jeho fáze a probouzí se hudbou v nastaveném čase.Například, když člověk odpočinul a jeho tělo je připraveno k probuzení nebo ve výhodnějším období spánku.
 2. Monitor srdečního tepu náramku .Připevňuje se na zápěstí v místě, kde je tep osoby dobře hmatný a snímá počet srdečních rytmů.
 3. Fitness hodinky s integrovaným počítadlem schodů .Náramky mají vestavěné senzory pro měření vzdálenosti ujeté po celý den.Na tomto základě se počítají spálené kalorie.Takovou funkci ocení lidé, kteří mají za úkol zhubnout.
 4. Hodinový náramek pro použití v bazénu .Tyto speciální hodinky jsou vyžadovány pro cvičení v bazénu.Takové zařízení určí rychlost plavání, vypočítá vzdálenost, kterou sportovec plaval v metrech, tepovou frekvenci a rychlost spalování kalorií.
 5. Fitness sledovače .Taková zařízení odolávají mělkým ponořením do vody díky speciální ochraně proti vodě.Pro dlouhodobý pobyt ve vodě však nejsou vhodné.

Top 5 levných fitness hodinek s displejem

Fitness hodinky s displejem umožňují vizuálně sledovat všechna data.Kromě monitoru srdeční frekvence a krokoměru je mnoho z nich vybaveno ochranou proti prachu a vodě, monitorem spánku, budíkem, schopností volat a dalšími funkcemi.

Mnoho rozpočtových možnostíProfesionální mají jedinečný design, rozdíl ve tvarech a velikostech.Jejich popruhy jsou také individuální, malované v různých barvách.

Při výběru možnosti rozpočtu byste měli věnovat pozornost následujícím modelům:

 1. Xiaomi Mi Band 2 Smartband .Zařízení funguje prostřednictvím aplikace Obchod Play nainstalované ve smartphonu.Náramek má oválný displej.Sleduje stav spánku a srdeční frekvence, zobrazuje informace o hovorech a zprávách.Tento model je vodotěsný, ale není určen pro plavání v bazénu a je odolný proti prachu.Nabíjí se po dobu tří hodin, nevyžaduje dobíjení po dobu 20 dnů.Průměrná cena hodinek je 1250 rublů.
 2. Y2 Plus Smart Bluetooth náramek .Funkce hodinek jsou podobné předchozímu modelu, existují však další parametry: měření kyslíku a krevního tlaku, stejně jako monitorování spánku, krokoměr.Hodinky jsou vodotěsné, ale nejsou vhodné pro plavání.Jejich přibližná cena je 900 rublů.
 3. Lenovo Cardio Plus HX03W .Hodinky lze zakoupit v několika barvách: černá, borůvková modrá, červená a jasně oranžová.Jsou docela lehké a tenké.K dispozici je ochranná funkce proti vlhkosti a prachu.Tento náramek bude sledovat vaši srdeční frekvenci, fázi spánku, kalorií a také obsahuje funkci ochrany spánku, která vám pomůže řídit a pracovat.Průměrná cena takového náramku je 1 500 rublů.
 4. MGCOOL pás 2 .Inteligentní náramek je velmi lehký a má atraktivní design s hliníkovým praktickým pouzdrem.Baterie vydrží asi jeden týden.Jeho zařízení má vestavěný ovladač spánku a srdečního rytmu,analyzátor spálených kilo kalorií.Sledovač obsahuje dálkové ovládání, pomocí kterého můžete ovládat svůj smartphone, například přijímat nebo odmítat příchozí hovory, číst zprávy a ovládat hudební přehrávač.Náramek je chráněn před prachem a vodou.Průměrná cenová kategorie pro tyto hodinky je 1 550 rublů.
 5. Inteligentní pásmo HUAWEI Band 3 .Rozpočet chytré hodinky kvalitní a s mnoha vestavěnými funkcemi.Náramek je vyroben ze silikonu, lehký, má dotykové tlačítko.Baterie vydrží až 45 dní.Sledovač vydrží ponoření do vody na 50 metrů, má vestavěný budík, monitorování spánku, krokoměr a měří srdeční frekvenci.Přibližná cena hodinek je 1600 rublů.

Nejmodernější fitness hodinky střední úrovně pro aktivní lidi

Běží modely fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence a krokoměrem.Kromě nich však existují zařízení s jedinečnými funkcemi, například navigátor nebo zvukové komplexy sportovních cvičení.Cena takových náramků se liší v závislosti na jejich funkčnosti a značce.

Nejlepší možnosti pro takové fitness hodinky jsou následující:

 1. Lenovo HW01 Smart Wristband .Náramek orientovaný na fitness má dotykový displej.Nabíjení hodinek trvá asi týden.Funkce gadgetu zahrnují měření frekvence kontrakcí a srdeční frekvence, počet spálených kalorií, sledování stavu spánkových fází.Zařízení umožňuje používat fotoaparát a hudební přehrávač.Přibližná cena modelu je 1650 rublů.
 2. Xiaomi Mi Band3 .Ve srovnání sV předchozí řadě má náramek větší obrazovku, je zcela citlivý na dotek, vydrží klesání do hloubky 50 metrů a jeho funkce zahrnují krokoměr, monitorování spánku, měření srdeční frekvence a budík.Průměrná cena hodinek na trhu je 2200 rublů.
 3. Amazfit Arc .Tento fitness tracker kombinuje nízké náklady s kvalitním výkonem.Neuvěřitelně elegantní s dotykovým tlačítkem a ochranným krytem proti poškození.Popruh je vyroben ze silikonu, velmi lehký a pohodlný.Náramek může měřit srdeční frekvenci, monitorovat spánek, počítat kroky, počítat kalorií.Mezi vestavěné funkce patří alarm, baterie vydrží až 20 dní.Jediné negativní: v tomto náramku nemůžete plavat.Přibližná cena hodin je 2300 rublů.
 4. S908 GPS Sports Smartband .Tento model má více funkcí než předchozí náramky.Kromě standardních funkcí, jako je monitorování spánku, měření srdeční frekvence a standardní krokoměr, má navigátor, který určuje polohu, rychlost chůze a ujetou vzdálenost v kilometrech.Seskupuje informace a analyzuje spalování tuků a procento svalů.Tento náramek je vhodný pro atletiku, plavání a horolezectví i pro jízdu na koni.Jeho nabíjení trvá až 20 dní.Cena je asi 2700 rublů.
 5. Moov Now .Sportovní náramek se zvláštním designem a zajímavými funkcemi pro sportovce.Tento model měří aktivitu a zcela nezávisle odlišuje plavání od kardio cvičení.Můžete v něm perfektně plavat a klesat až na 50 metrůhloubka.Nabíjení hodinek trvá až šest měsíců.V tomto náramku je zabudována aplikace, která vám vysvětlí metodiku cvičení pomocí hlasové metody.Průměrné náklady na model jsou 3 700 rublů.

Top 5 multifunkčních chytrých fitness hodinek pro sportovce

Mezi širokou nabídkou fitness hodinek určených pro trénink existuje řada multifunkčních zařízení, která se doporučují ke koupi..

Konkrétně:

1. Misfit Ray .Stylový a originální náramkový tracker je jedním z nejlepších pro plavce.Kromě plavání tento model podporuje následující sporty prostřednictvím počítače a smartphonu: běh a jóga, fotbal a tenis, basketbal a cyklistika.

Model je docela lehký, krásný a módní.Na koženém náramku je připevněna kovová trubička se senzory.Je vyzdoben ve zlaté, stříbrné, modré a zelené barvě.

Funkce sledování zahrnují:

 • počítání spálených kalorií;
 • oznámení o volání ze smartphonu blikáním;
 • budík;
 • měření počtu kroků;
 • monitorování spánku;
 • ruční sledování různých typů činnosti;
 • napájené knoflíkovými bateriemi.

Náklady na tyto hodinky jsou v průměru 6 200 rublů.

2. Fitbit Charge 2 .Jeden z nejlepších náramků pro sportovce.Stylový, s černobílým displejem, potažený plastovým materiálem.Po stranách displeje jsou hliníkové vložky.Hodinky jsou dodávány s kůží nebo silikonem, dodávané v černé a černé barvěmodré, fialové a tyrkysové barvy.

Funkce tohoto modelu zahrnují:

 • monitor srdeční frekvence;
 • výškoměr;
 • definice času;
 • počítání počtu přijatých kroků;
 • stopky nezbytné pro běh a provádění cvičení;
 • zobrazování oznámení o zprávách a hovorech;
 • monitorování spánku;
 • Zadávání údajů o příjmu vody, jídla a kalorií.

Hodinky nejsou určeny k plavání, baterie vydrží přibližně 6 dní v důsledku nepřetržitého měření srdeční frekvence.Přibližná cena modelu je asi 9 400 rublů.

3. Fitbit Alta HR. Jeho cena je 10 000 rublů.To je jeden z hodnotných modelů pro sport.Kompaktní, pohodlný, stylový náramek je dodáván v černé a růžové barvě.Kvalitní pouzdro na náramek je vyrobeno ze silikonu, kůže nebo kovu.

Tento sledovač:

 • zobrazuje počet kroků provedených na monitoru;
 • v klidném stavu motivuje vibracemi k pohybu nebo chůzi;
 • považuje pulzní rytmy;
 • sleduje stav spánku a různé fyzické aktivity;
 • má stopky.

Baterie nevydrží dlouho díky nepřetržitému měření srdeční frekvence.Kompatibilní s počítačem a smartphonem.

4. Samsung Gear Fit 2 .Slušný model je vybaven monitorem srdeční frekvence a dotykovou obrazovkou s dvoujádrovým procesorem.

Konstrukce náramku je atraktivní, kvalita silikonového pásku je na dobré úrovni a v různých barvách: černá, růžová a modrá.Také tento model je uveden vvelikost S, pro malou ruku a velikost L - větší.

Zde existuje spousta funkcí, kromě standardní sady, tracker:

 • monitoruje puls, varuje před zvýšeným tepem;
 • má vestavěný navigátor a výškoměr;
 • se vyznačují těmito sporty - běh, chůze, jóga, veslování, dřepy, běžecká dráha.
 • vykreslovací aktivita;
 • zaznamenává počet kalorií.

Pomocí náramku můžete plavat do hloubky jednoho a půl metru.Bude muset být účtována jednou za tři dny.Malý náboj je více než kompenzován širokými funkčními akcemi.Přibližná cena hodinek je 11 300 rublů.

5. Garmin Vivosport. Vynikající sportovní sledovač však nemá stylový design.Na přední straně je dotykový displej a na rozdíl od jiných podobných modelů nemá na slunci žádný zář.Popruh je vyroben ze silikonu, displej je potažen vysoce kvalitním plastem.

Sledovač je neuvěřitelně funkční:

 • změří procentuální vzdálenost, počet provedených kroků, frekvenci pulzních rytmů, počet spálenýchkalorií
 • bude sledovat stav spánku;
 • v nastavení si můžete vybrat různé sporty, například běh, kardio, posilování, cyklistika;
 • má navigaci, která pomůže určit rychlost a vzdálenost během výcviku;
 • nezávisle určuje typ cvičení a jejich počet;
 • zobrazuje zprávy a hovory.

Poplatek hodinek se udržuje po dobu jednoho týdne.Přibližná cena modelu je 12 000 rublů.

Top 5 fitness hodinek podle recenzí z fór

Fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence a krokoměrem, s displejem a bez displeje, s rozpočtem a profesionálem, jsou velmi žádané, a každý z nichkategorie má své příznivce i odpůrce.

​​

 • Nepřesnost krokoměru a navigace.
Popis Pros Nevýhody

Xiaomi Mi Band 1S Pulse (1200 rub.)

Minimalistický designový náramek z vysoce kvalitního plastua oválnou kapsli připojenou k silikonovému náramku.Na přední straně je integrován hořčíkový panel vybavený třemi LED žárovkami a na zadní straně je umístěn snímač srdeční frekvence.Hodinky jsou prachotěsné a odolné proti vlhkosti.

Mezi vestavěné funkce patří:

 • krokoměr;
 • měření srdečních kontrakcí;
 • počítání spálených kalorií;
 • monitorování spánku;
 • oznámení o příchozích hovorech.
 • pracují měsíc bez dobíjení;
 • nízká hmotnost: přibližně 5,5 g;
 • kompatibilita s chytrými telefony;
 • pracovní
  schopnost při jakékoli teplotě;
 • přítomnost optického snímače srdeční frekvence.
· nedostatek zobrazení;
 • malé procento chyb měření.

Xiaomi Mi Band 2 (1 590 rublů)

Jeden z nejpopulárnějších sportovních náramků.Rozpočet, pěkný design, má mnoho funkcí.Tato aktuální a oblíbená verze sledovače je vybavena:
 • dotykovým tlačítkem;
 • monitor srdeční frekvence;
 • krokoměr;
 • počítání kalorií;
 • zobrazením času a úrovně nabití.
 • malá cena;
 • baterie s kapacitou až 20 dnů;
 • obrazovka, která funguje i za jasných podmínek;
 • ochranné pouzdro.
 • nedostatky v krokoměru;
 • Displej je poškrábaný.

Jawbone UP Move (3 900 rublů)

) Hodinky jsou vhodné jak pro začínající sportovce, tak pro ty, kteří sportují po dlouhou dobu.Náramek se snadno používá, s pěkným designem, silikonovým pohodlným popruhem.Neexistuje žádná obrazovka, ale je nahrazena LED indikátorem.

Funkce jsou jednoduché:

 • krokoměr;
 • hodin;
 • ovládání spánku.
 • paleta různých barev;
 • napájený baterií, která udržuje nabíjení po dobu šesti měsíců;
 • synchronizace se smartphonem;
 • potravinářský deník;
 • Výpočet kalorií podle věku a hmotnosti.
 • neexistuje monitor srdeční frekvence, budík a vibrace;
 • nemožnost použití ve sprše, protože ochrana je určena pouze proti dešti a stříkání.

IWOWN i5 Plus (1 179 rublů)

) Velmi snadno použitelný náramek se standardními vestavěnými funkcemi.Ideální pro úvodní seznámení s tímto typem gadgetu.

Sledovač má dotykovou obrazovku, což znamená, že majitel v soupravě s miniaplikací obdrží:

 • hodin;
 • zařízení pro počítání kroků;
 • počet spálených kalorií;
 • šlechtěnípříchozí hovory na obrazovku Nabíjení trvá přibližně hodinu a trvá přibližně týden.
 • nízká cena;
 • podpora bezdrátového rozhraní;
 • správný výpočet kroků;
 • kombinace s Androidem a IOS.
 • nízká funkčnost;
 • nízký stupeň vlhkosti.

Huawei Honor Band 3 (2 700 rublů)

Model má displej, silikonový náramek je dodáván v černé, oranžové a modré barvě.Zobrazí informace o příchozích hovorech a zprávách na displeji.Sportovní vlastnosti jsou rozmanité.Monitor srdeční frekvence může být používán nepřetržitě, je zde monitor spánku.

Pro výcvik je povoleno zvolit jakýkoli druh sportovní činnosti:

 • chůze;
 • běží;
 • cyklování;
 • plavání.
 • dostatečný soubor funkcí při nákladech na rozpočet;
 • nepřetržitá práce po dobu jednoho měsíce;
 • vibrační signál;
 • možnost použití ve sprše, v bazénu, v dešti.

Jak si vybrat fitness hodinky

Fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence a krokoměrem a dalšími funkcemi, bez ohledu na to,ceny jsou založeny na senzoru nebo čipu, který reaguje na pohyb.Data tohoto senzoru zpracovává počítač zabudovaný do náramku a poté se zobrazuje na obrazovce nebo na displeji.

Existují modely miniaplikací, které přenášejí přijaté informace do programu nainstalovaného nasmartphone, a již tam je zpracováno a vytváří graf lidské činnosti.

Náramek může mít také snímač srdeční frekvence a navigátor GPS.Na náramku může být také dotyková obrazovka, na které se zobrazují zpracované informace.Pásky na hodinky jsou vyrobeny z různých, příjemných pro tělo, beztížných materiálů, které se necítí na ruce.

Při nákupu takového zařízení byste měli věnovat pozornost následujícím parametrům:

 1. Funkčnost .Absolutně jakýkoli náramek dokáže spočítat počet kroků a vypočítat je v ujetých kilometrech.Mnoho modelů měří srdeční frekvenci a určuje fáze spánku. Tato funkce se nazývá inteligentní budík, který může člověka probudit v nejlepším čase pro tělo.Nejoblíbenější modely mají navigaci.
 2. Přítomnost obrazovky .V současné době jsou vydávány i levné sledovače s obrazovkou, která zobrazuje informace o počtu kroků, kaloriích a srdeční frekvenci.Některé modely zobrazují informace o hovorech a zprávách.
 3. Autonomie .Díky ní nebude nutné náramek nabíjet často.Některé modely mají měsíční poplatek.
 4. Ochrana proti vlhkosti .Tato funkce se vyskytuje téměř u všech modelů, ale její stupeň ochrany se liší.
 5. Výběr dalších funkcí .Některé náramky mají vestavěný vibrační signál připomínající dlouhý stav klidu, zatímco jiné pomůcky vám umožňují sestavit plány vhodných tréninků.
 6. Design avzhled .Všechny modely náramků nejsou těžké a jejich externí data se od sebe příliš neliší.Jakýkoli známý výrobce nabízí náramky z různých materiálů a barev, aby jejich gadget, takže náramek fitness může vypadat jako stylové a zajímavé příslušenství.
 7. Cenová kategorie .K dispozici jsou náramky za cenu 1 200 rublů a další modely za 12 000 rublů.Cena velmi často závisí na značce a obsahuje funkce, které nemusí být užitečné.

Než se vydáte na sport, musíte přemýšlet o koupi fitness hodinky - díky monitoru srdeční frekvence, krokoměru a inteligentnímu budíku pomohou stabilizovat vaši normální váhu, ovládat funkci srdce a zlepšit vaše zdraví.Pokud jde o výrobce náramků pro fitness, modely od Xiaomi, Samsung, FitBit a Garmin lze od celé sady odlišit.

Návrh článku:Anna Vinnitskaya

Video o fitness náramcích

Nejlepší hodinky s měřením tlaku: