Face oválný lifting - korekce tvaru obličeje bez chirurgického zákroku, v kabině.Před a po fotografiích

Je možné dotáhnout konturu obličeje pomocí speciální kosmetiky zaměřené na potírání vnějších známek stárnutí.Na obličejových svalech jsou také aktivní gymnastika na Facebooku a na obličeji.

Použití těchto metod v kombinaci se salonními procedurami vyhladí vrásky, odstraní druhou bradu a zlepší stav pokožky.

Moderní kosmetické postupy se staly náhradou plastické chirurgie za účelem korekce a utažení tvaru a tvaru obličeje.

Kosmetické nitě Aptos

Obrys obličeje lze dotáhnout speciálnímkosmetické nitě, které jsou ideální pro prohnutou pokožku.

Kosmetické nitě Aptos jsou biopolymery, které jsou schopné samo absorpce pod kůží.Umožňují napnout ochablou pokožku na obličeji a krku.

Kosmetické nitě by měly být použity k:

  • odstranění svěšení víček a obočí;
  • utahování a seřízení lícních kostí;
  • facelift;
  • odstranění druhé brady;
  • odstranění změn souvisejících s věkem na čele a krku;
  • vyhlazující velké vrásky.

Při použití nití se na kůži provádějí malé propíchnutí ve vzdálenosti 5 mm od sebe.Potom se pomocí speciální jehly, která je zasunuta pod kůži, nitě navléknou a utáhnou prověšené a ochablé tkáně kůže.

Nitě Aptos jsou vyrobeny z bezpečných materiálů, které se používají v plastické chirurgii více než půl století.Vizuální efekt utažení je patrný ihned po zákroku.Přetrvává 2 roky.

Hardwarové zvedání (smart-lifting)

Smart-lifting je technika, při které je svalový aponeurotický systém obličeje vystaven hardwaru.Je to druh rámce protváře.Po nějaké době se tato kostra zhroutí a kůže klesá.

Výhody inteligentního zvedání založeného na hardwaru:

  • Nejsou žádné jizvy a vpichy, což pomáhá vyhýbat se komplikacím a prodloužené obnově kůže;
  • Přístroj působí ultrazvukem na velmi malé oblasti kůže, což umožňuje přesnou korekci nedokonalostí na obličeji a krku;
  • Hloubku subkutánního pronikání laserem lze snadno upravit.

Před zpřísněním oválu obličeje kosmetička aplikuje speciální gel, který pokožku ochlazuje a zabraňuje bolesti.Poté je pokožka nutně ošetřena dezinfekčním roztokem.Poté se na obličej nanese laserové zařízení.Specialista neustále mění podšívku zařízení na základě hloubky zpracovaných tkanin.

Účinek inteligentního zvedání trvá 3 roky, zatímco v průběhu času se stav obličeje pouze zlepšuje.Lidé s kožními nemocemi, infekčními chorobami, onkologií a dalšími se musí tohoto postupu zdržet.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Plastická masáž

Plastická masáž obličeje je druh nechirurgického, nechirurgického zákroku pro zdvihání obrysu obličeje.

Během plastické masáže specialista doslova „vytváří“ obličejové tkáně rukama a opravuje je.Tato technika pomáhá zlepšit stav a zpřísnit ochabloukůže nejen u dospělých, ale také u dívek do 30 let.

Výhody terapeutické masáže:

  • vám umožňuje vrátit "mladé" rysy obličeje nebo je úplně opravit;
  • má terapeutický účinek na kůži a podkožní tkáň;
  • snižuje množství tukové tkáně na tvářích, lícních kostech, bradě a krku;
  • zlepšuje barvu, pružnost a stav kožních cév;
  • slouží jako preventivní opatření proti předčasnému stárnutí a ochablé pokožce;
  • aktivuje činnost mazových žláz, uzdravuje je a slouží jako profylaxe akné.

Metodikou postupu je stimulace vnější a vnitřní vrstvy kůže kombinací vibračních, lisovacích a fixačních pohybů.Jsou vyráběny výhradně na masážních linkách.

Plastickou masáž za účelem zpřísnění přirozeného oválu obličeje by měl provádět pouze profesionální masérs lékařským vzděláním.Nesprávné pohyby mohou způsobit napnutí kůže a zhoršení jejího stavu.

Obrysový plast (Radiess)

Obrysový plast pomocí výplně Radiess umožňuje obnovit obrys obličeje v nejkratším možném čase.Doporučuje se použít tuto techniku ​​pro změny související s věkem a změny množství tuku v kožní tkáni.

Výhody konturování s Radiessovým plnivem:

  • Postup se provádí téměř bezbolestně;
  • Díky tvorbě obličejových soch a napětí kůže se vyhlazují malé.vrásky a jsou méně patrné hluboko;
  • Lék drží dobře pod kůží.Po zákroku si můžete zahrát sport a užívat horké koupele bez obav, že vám kazí obličej;
  • Náklady na Radiesse jsou nižší než ceny ostatních plniv;
  • Neokolageneze - postup vyvolává zvýšení produkce vlastního kolagenu.

Před zákrokem je kůže připravena: nanese se speciální gel a poté se provede anestetická injekce.Kosmetička vstříkne Radies výplň pod kůži, a pak distribuuje s dlouhou jehlou.

Malý otok v místě vpichu může přetrvávat 2–3 dny.

Korekce Botoxu

Korekce obličeje pomocí Botoxu je populární invazivní omlazovací postup.Používá čištěný botulotoxin - látku, která může působit na nervy ve svalech obličeje.

Botoxové injekce pomohou v následujících případech:

  • povislá kůže v dolní čelisti;
  • hluboké a malé vrásky na obličeji;
  • přesah horního víčka;
  • prověšování a ztráta pružnosti pokožky;
  • přehýbá se mezi obočím;
  • hluboké nasolabiální záhyby.

Před zákrokem je kůže dezinfikována a v případě potřeby anestetizována.Poté se injikoval čištěný botulotoxin.Vstřikování se provádí pomocí nejkvalitnějších krátkých jehel.Když látka vstoupí do obličejových svalů, botulotoxin blokuje jejich práci.To vede ke skutečnosti, že svaly jsou zcela uvolněné a vyhlazené.Společně s nimipokožka je vyhlazená a vrásky zmizí.

Kosmetička musí zajistit, aby Botox neovlivňoval důležité motorické a obličejové svaly.

Tkáně se obnovují přibližně za týden a po šesti měsících je neurotoxin zcela odstraněn z tkání.Po uplynutí této doby musíte postup zopakovat.

Laserové zvedání

Laserové zvedání obličejového oválu je postup, který se provádí pomocí speciálního frakčního laserového paprsku.Tok z něj není jednoduchý, ale rozdělen na zlomky.Při vystavení paprsku se na kůži vytvoří specifický povrch, který se skládá z laserem odpařených buněk.

Umožňuje vám zbavit se nadbytečných stránek.Rovněž expozice paprsku pomáhá aktivovat fibroblasty, což pomáhá udržovat pružnost pokožky po dlouhou dobu.

Účinek laserového zvedání lze srovnávat s plnohodnotnou plastickou chirurgií.Výhody laseru v nepřítomnosti celkové anestézie a rychlého zotavení.

Chování laserového zvedání začíná dezinfekcí kůže a místní anestézií.Může být provedeno dvěma způsoby: s použitím chladicího gelu nebo konstantních kontrastních změn teplot laseru.

Účinná kosmetologie - prostředky pro zvedání kontury obličeje

Dalším způsobem, jak zlepšit stav kůže obličeje, je použití zvláštních prostředků pro zvedání.

Zvedání smetany, zvedání oválu obličeje

Zvedání smetany mánásledující účinky:

  • stimuluje regeneraci kožních buněk, která se s věkem začíná zpomalovat;
  • koriguje kontury obličeje utažením prověšené kůže na čele, lícních kostech a dolních čelistech;
  • eliminuje peeling, suchost a nepružnost pokožky;
  • pomáhá vyhladit jemné vrásky;
  • saturuje pokožku minerály, vlhkostí a vitamíny.

Krémy se zdvihovými účinky jsou celé komplexy, které obsahují prvky, které mohou pokožku současně napnout a zvlhčit, poskytnout jí pružnost a příjemnou barvu.

K dosažení výsledku je třeba správně aplikovat liftingový krém.Nanáší se na obličej pomocí speciálních plastových nebo dřevěných špachtlí a poté se prsteny prstů rozdělí po masážních liniích.Nedoporučuje se silně napínat pokožku.

Je třeba odmítnout zvedací prostředky lidem mladším 35 let.Může poškodit pouze mladou pokožku.

Balzám pro korekci čelního obrysu

Balzám pro utažení pomáhá provádět biolifting čelního obrysu.Tento nástroj je vhodný pro ty, kteří se chtějí zbavit ochablé kůže na lícních kostech a druhé bradě.

Aktivní účinek balzámu je spojen s jeho složením, které zahrnuje mnoho rostlinných složek.

Moderní balzámy na úpravu oválného obličeje se vyrábějí bez použití hormonů a škodlivých chemických sloučenin.

Pozitivní vizuální výsledek lze dosáhnout díky peptidovým komplexům.Jsoupomáhají zvyšovat epidermální faktor, příznivě ovlivňují růst hladiny vlastního kolagenu.Bohaté minerální a rostlinné složení balzámu chrání pokožku a zpomaluje změny související s věkem.

Doporučuje se balzám aplikovat masážními pohyby.Používejte přípravek 2krát denně: hodinu před spaním a ráno před použitím kosmetiky.

Masky pro zvedání čelního obrysu

K opravě čelního obrysu lze použít několik typů masek:

  • ) Zvedací maskyna bázi keratinu, kyseliny hyaluronové a organických kyselin potřebných pro pokožku.Ve své činnosti se podobají krémům a balzámům.Rozdíl je v tom, že koncentrace účinné látky v masce je vyšší.
  • Látkové masky .Jsou velmi pohodlné: finanční prostředky musí být použity na obličej, vydržet 15-60 minut a odstranit.
  • Domácí masky .Složení takových zdvihacích nástrojů může zahrnovat hliněné, mléčné, vaječné bílé, bylinné a bobulovité infuze.Výhodou masek je jejich komplexní účinek: zpřísnění kůže, vyhlazení vrásek, zlepšení výživy a zlepšení pleti.
​​

Kosmetici nedoporučují používat masky pro zvedání více než dvakrát týdně.Je zakázáno používat pro mladou pleť.Intenzivní expozice tkání může vést k zánětu a vyrážkám.

Korekce obličeje pomocí výplní

Výplně jsou látky, které svým složením mohou vyplnit podkožní problémové oblasti.SplatnéTo napíná pokožku a snižuje vrásky.

Kosmetika s plnivy jsou oblíbenou alternativou injekcí.Jsou bezpečné a vhodné pro ty, kteří mají kontraindikace na jiné faceliftové procedury.

Jako plniva lze použít následující látky:

  • kolagen .Při výrobě plniv se používá lidský nebo vepřový kolagen, který se dobře rozpouští.Když se dostanete do vrstev kůže, aktivuje váš vlastní kolagen.V důsledku toho dochází k přirozenému zpřísnění pokožky;
  • kyselina hyaluronová .Taková plniva se doporučují lidem se suchou a ochablou pokožkou.Jakmile je v dermis, kyselina podporuje hydrataci a vyplňuje vrásky zevnitř;
  • hydroxyapatit vápenatý .Tato anorganická látka minerálního původu se po smíchání se suspenzí promění v gel a napne pokožku.

Plnicí krémy mají své kontraindikace a vedlejší účinky, z nichž hlavní je těžká suchá pokožka.Při použití výplně je nutné na obličej nanášet silný zvlhčovač a umývat častěji, aniž byste jej otírali ručníkem.

Modelování pleťových krémů - hodnocení

Hlavním úkolem modelování pleťových krémů je zabránit dočasným změnám v pokožce.Vynikají při vyhlazování jemných vrásek a zabraňují ochabování kůže na lícních kostech a bradě.

Krém "Black Pearl"

Kosmetika "Black Pearl" nabízí celou řadu modelačních krémů na obličej "Intenzivní bio-lifting". Jsou určeny pro ženy starší 35 let a mají několik odrůd:

  • „36+“;
  • „46+“;
  • „56+“.
Pro zpřísnění oválu obličeje bez poškození vyberte krém podle věkové skupiny

Krémy této řady jsou univerzální, lze je použít v noci vjako živina a ráno jako lék na líčení.Textura krému je velmi hustá, takže ji lze použít pro každodenní zvedání obličejové masáže.

Složení krému „Black Pearl“ zahrnuje:

  • retinol : pomáhá pokožce zotavit se a napnout;
  • Vitamin E : vyživuje a léčí pokožku;
  • Bambucké máslo : Je bohaté na antioxidanty, které regenerují a chrání kožní buňky.

Použití krému na modelování Black Pearl je nutné pouze v doporučené věkové skupině.Jinak se mohou na kůži objevit známky alergické reakce, podráždění a loupání.

Krém „Kůra“

Krém se zdvihovým účinkem „Kůra“ je náhradou za injekce Botoxu.Při pravidelném používání kosmetický produkt spouští procesy v kožních tkáních, které jsou srovnatelné s účinkem injekce botulotoxinu.

Pro zpřísnění tímto způsobem je ovál tváře ženy po 35 letech možný díky složení krému, což zahrnuje:

  • přírodníBotox analog (zpracované pšeničné proteiny): relaxpodkožní svaly;
  • výtažky ze zázvoru a jahod: vyživují a stimulují pokožku;
  • verbena extrakt: pomáhá zvyšovat syntézu kyseliny hyaluronové a keratinu;
  • Super hydratační komplex.

První výsledek aplikace modelovacího krému „Bark“ je viditelný již po 2 týdnech používání produktu.Nástroj musí být aplikován dvakrát denně po dobu 2-4 měsíců.

Krém Pure Line

Krémy Pure Line proti stárnutí obsahují následující přírodní složky:

  • ) medvědí extrakt;
  • šípkový extrakt;
  • extrakt z moruše;
  • extrakt z Rhodiola rosea a kol.

Činidla zahrnují řádky „35+“, „45+“, „55+ “.Složky krému jsou navrženy a vybrány tak, aby chránily pokožku před změnami souvisejícími s věkem.

Krémy proti stárnutí Pure Line zvlhčují a vyhlazují vrásky na obličeji.Kosmetici doporučují používat je pro lidi s velmi citlivou a alergickou pokožkou.

Loreal krém

Pro boj proti změnám pleti souvisejícím s věkem vytvořila Loreal řadu krémů RevitoLift. Pomáhají vyrovnat se s těmito nedostatky souvisejícími s věkem:

  • uklidí ovál obličeje;
  • zbavte se vrásek na obličeji;
  • zvyšují pružnost a pružnost pokožky;
  • vytáhněte pytle pod očima nahoru;
  • Zbav se druhé brady.

Tato linie zahrnuje elastin, protein pojivové tkáně, kterýspolu s kolagenem odpovídá za stav pokožky, za její pružnost a pevnost.Nedostatek elastinu vede k ochablé pokožce, ke změně kontur obličeje a ke vzniku hlubokých vrásek.

krém Vichy

Hlavní výhodou krému Vichy je rychlost jeho působení.Pozitivní výsledek je vidět za několik dní. Složení činidla, které obsahuje následující složky, pomohlo dosáhnout tohoto výsledku:

  • neohesperidin: silný antioxidant;
  • ramnóza: složka, která podporuje obnovu a zahušťování;
  • termální voda.

Účelem krému je obnovit ovál obličeje a dát pokožce hladkost a pružnost, má stimulační účinek na dermis pokožky.Současně se v něm vytvářejí nové buňky a vlákna, aktivují se metabolické procesy.

Jak napnout ovál tváře doma - efektivní postupy pro zvedání.Video

Za vzhled oválního obličeje odpovídá nejen kůže, ale i svaly.Pro udržení jejich kondice doma se doporučuje uchýlit se ke speciálním cvičením a gymnastice.

Cvičení na obličej

Následující cvičení pomohou napnout přirozený ovál obličeje:

  1. Brada musí být zvednuta atlačte čelist co nejvíce dopředu.Tento stav svalů je třeba fixovat po dobu 3 sekund a pak se uvolnit.
  2. Prsty by měly být umístěny podél lícních kostí tak, aby se malý prst dotýkal rohu rtů.Pak rtymaximálně vyklenutí dopředu.Svaly jsou napnuté 2-3 sekundy a pak se uvolní.
  3. Krk by se měl naklonit až doleva a poté otevřít ústa.Jakmile se objeví pocit svalového napětí, je stav na několik sekund fixován a cvičení je prováděno jiným směrem.
  4. Rty jsou nataženy do stran co nejvíce a zuby jsou stlačeny.Jazyk se musí zvednout, dokud se neobjeví pocit napětí v bradě.Musíte si na několik sekund vytáhnout jazyk co nejvíce a pak se uvolnit.

Gymnastika pro obličej

Gymnastická cvičení pro svaly obličeje:

  1. Několikrát je třeba co nejvíce nafouknouttváře k mírné bolesti.
  2. Potom musí být vzduch destilován od horního rtu ke spodnímu rtu a zpět, poté do tváří.
  3. Vzduch prudce vychází a rty jsou tlačeny co nejvíce dopředu.Pak musíte hladce pohnout rty do úsměvu a zašpinit si zuby.
  4. Poté musíte uvolnit obličej na několik sekund.Během toho je účelné několikrát táhnout jazyk podél vnitřního povrchu tváří.
  5. Je třeba otočit hlavu několikrát ve směru hodinových ručiček a poté - proti ní.Po tomto cvičení končí nahoru a dolů.

Cvičební stroje, masáže obličeje

Cvičební stroje a masáže obličeje, jako cvičení, působí na hluboké svaly kůže, stimulují krevní oběh a metabolické procesy ve vrstvách kůže.

Existují dva typy masérů:

  • Automatické .ČastoPoužívají se v kosmetických salónech.Doma takové masérky pomohou zvednout pokožku, omladit ji, napnout přirozený ovál obličeje a vyhladit vrásky.
  • Mechanické .Působí na povrch kůže, aktivují produkci elastinu a keratinu.Mechanické masážní přístroje lze použít při nanášení zdvihacího krému, balzámu nebo jiných přípravků na péči.
Facebook

Facebook je sada cvičení, která mohou nahradit invazivní zákroky a plastickou chirurgii obličeje. Komplex zahrnuje 5 cviků:

  • Pryžový pás “.Ruce by měly být položeny na čelo, jako byste měli sbírat vlasy do culíku a pevně táhnout kůži směrem k vlasům.Současně jsou rty tlačeny dopředu trubicí.V tomto stavu musíte být 30 sekund.
  • " The Breeze ."Polštářky prstencových prstů by měly být umístěny na vnějším rohu víčka a jemně stlačeny.Pak musíte šmýkat co nejvíce a držet oči po dobu 30 sekund.
  • " Granny ."Rty jsou „zuby“ co nejvíce „přitahovány“.Počkejte 30 sekund.
  • " Cheeks-apples ."Vzhledem k tomu, že jste v pozici cviku „Babička“, musíte se co nejvíce usmát, zároveň se ukazováčky nacházejí pod tváři.
  • " Hooligan ."Jazyk vyčnívá co nejvíce nahoru.Pak musíte současně otočit hlavu ke straně a zvednout bradu.V každém směru trvá cvičení 10 sekund.

Jak zpřísnit ovál obličeje doma: video

Video instrukce, jak zpřísnit ovál obličeje doma pomocí masáže:

Doporučení, jak zpřísnit ovál tváře a zbavit se ochablých tváří:

Bandáž - bandáž obličeje

Bandáž obličeje představujetextilní zařízení, které svým vzhledem a vlastnostmi připomíná kompresní prádlo.

V důsledku těsného zadržování tkání obličeje má bandáž stimulační účinek na oběhový a metabolický systém kožních tkání.Aktualizují se rychleji a lépe jedí.Speciální gymnastická cvičení na obličeji v obvazu přinesou maximální užitek.

Nevýhody obvazu jsou nepříjemnosti spojené s jeho nošením.Zpočátku může člověk pociťovat těžkost a mírnou bolest.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Ovál tváře plaval - co dělat.Jak uložit a obnovit tvar obličeje po 30, 40, 50 letech

Existuje několik pravidel, která pomohou zachránit a obnovit tvar obličeje, pokud začne plavat:

  • Jezte správně.Je nutné odmítnout mastné, smažené a jídlo s velkým množstvím „chemie“.Subkutánní tkáň a dermis jsou vážně ovlivněny množstvím tuku a nedostatkem vitamínů a minerálů;
  • Pravidelně navštěvujte kosmetičku.Odborníci vám řeknou, jak zlepšit stav obličeje, udržovat tón, kterýpostupy jsou nutné podle věku;
  • Pijte hodně tekutin.Nedostatek tekutin způsobuje ochabnutí kůže.Začne se postupně posouvat a „plavat“ dolů;
  • Použijte správný make-up.Vždy musíte vybrat kosmetiku podle věku;
  • Sledujte hmotnost.Velké množství tuku na obličeji negativně ovlivňuje jeho obrysy.Může se objevit druhá brada a lícní kosti jsou přemístěny nebo zmizet.

Ovál tváře je možné napnout pouze komplexním působením na kůži.Při péči o osobu byste měli kontaktovat pouze kvalifikované odborníky a používat výhradně vysoce kvalitní kosmetiku.