Face lifting - co je tento postup.RF lifting, facial threads, nechirurgický lifting

Facelift (facelift) je obecný název pro kosmetické procedury zaměřené na obnovení čerstvosti pokožky, facelift a obrys oválu.

Co je ideální výtah, každá žena se definuje.Dnes se nabízí široký výběr takových postupů, z nichž každý má své vlastní charakteristiky, indikace a výhody.

Facelift - co to je, rysy kosmetického postupu

S věkem má kůže tendenci ztrácet své vlastnosti.Nejprve jsou zde problémy s pružností a pružností.Poté jsou obličejové vrásky čím dál více patrné, kontury obličeje jsou rozmazané.

Cílem moderního zvedání je překonat tyto a další problémy.Použité techniky naznačují navrácení fyziologického tónu a normalizaci hlavních procesů, které se vyskytují v kůži.

Postupem času se samotný koncept zvedání obličeje změnil: co je známé téměř každé ženě.Zpočátku měla být oprava provedena výhradně skalpelem.Ale technologie nestojí v klidu.Chirurgické intervence jsou dnes důležité.

Kosmetická medicína kromě nich vyvinula řadu dalších technik, zejména jemný nechirurgický plán.Nyní jsou možné komplikace minimalizovány, cílené a cílené intervence s rychlým zotavením po jejich procvičení.

Účelem nechirurgických odpružení a chirurgických zákroků je bojovat s deklarací změn souvisejících s věkem, včetně:

 • ztráty elasticity kůže;
 • měnící se obrysy obličeje;
 • vzhled jemných a hlubokých vrásek.

Díky společné práci kosmetologů a chirurgů se objevují nové metody, které ohromují jejich výsledky.Najděte řešení pro komplexproblémy, seznam kontraindikací na postupy je snížena.

Indikace pro zvedání obličeje

Indikace pro manipulaci s korekcí obličeje jsou následující:

 • projevy vrásek;
 • vzhled žlutých nebo šedivých odstínů kůže;
 • pigmentace;
 • loupání a suchost;
 • povislá, ochablá kůže;
 • změny související s věkem;
 • tuk pod bradou;
 • přítomnost druhé brady;
 • slabost svalů krku umístěných v podkožní zóně.

Specialisté tvrdí, že lifting obličeje je postup vhodný pro všechny typy pleti.Jejich vyhlazující a proti stárnutí, zpřísňující účinek je patrný bez ohledu na věk.

Zvedněte ovál obličeje v závislosti na zóně

Má se pracovat na tváři a jejích konturách ve třech hlavních oblastech:

 1. Svršek (může se jednat o manipulaci čela, obočí a vlasové linie).
 2. Médium (zahrnuje ústa a tváře).
 3. Dolní (postupy pro krk a bradu, dolní čelist).

Zvedání horní části obličeje

Během práce na této oblasti je možné provádět korekci obočí a kůže v oblasti čela. Hlavními cíli jsou zvedání vnějších rohů oka a obočí, které v důsledku změn souvisejících s věkem poklesly, vyhlazení vrásek na nose a na čele.

Potřeba korekce se objevuje se závažnými známkami stárnutí u lidí starších 40 let.Ve vzácných případech pracujte vTato oblast je podávána 30letým pacientům.Odborníci obvykle doporučují klasické možnosti korekce pomocí chirurgických zákroků, jakož i moderní endoskopické techniky pro takové případy.

Indikace dolního obličeje:

 • ztráta atraktivity s obočím, jejich opomenutí;
 • přebytek tkáně nahoře v oblasti nosu, když je jasně vynechána špička nosu a celá horní část obličeje;
 • vzhled hlubokých vrásek na čele;
 • záhyby v kořeni nosu;
 • redundance tkáně na horním víčku;
 • závažná ztráta pružnosti v chrámu a rozích očí;
 • vzhled svislých nebo šikmých glabelárních linií.

Zvednutí střední části obličeje

Právě před několika lety byla práce se střední třetinou obličeje problematická.Nyní díky možnostem moderních technologií je oblast upravována v průběhu nezávislých operací nebo komplexního zpřísňování.Tato zóna zahrnuje prostor ohraničený dolním víčkem a nasolabiální oblastí.

Zvednutí střední třetiny eliminuje:

 • snižující rohy úst;
 • povislá kůže pod očima (kosmetologové říkají, že blefaroplastika je nejlepším doplňkem pro takový face lift);
 • explicitní nasolabiální záhyby.
 • ztráta objemu tváře a ochablá kůže.

Výsledkem těchto postupů bude změna „unavené“ tváře s mladším a svěžejším vzhledem.V závislosti na konkrétním případě konkrétnítechnika nebo jejich kombinace k zajištění lepšího účinku.

Zvednutí spodní části obličeje

Během korekce spodní třetiny obličeje se pracuje na rtech, krku a bradě.Účelem tohoto výtahu je odstranit:

 • hluboké vrásky;
 • povislá a ochablá kůže;
 • ptóza;
 • dvojitá brada.

Používají se různé technologie, včetně minimálně invazivních a endoskopických.Dnešní metody umožňují opustit významné sekce.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Druhy faceliftu

Kosmetologické místnosti a specializované kliniky nabízejí různé typy zvedání.Chcete-li vybrat nejvhodnější, musíte se poradit s odborníkem, zjistit jejich výhody a nevýhody, hlavní rysy.

RF face lifting: co to je, recenze kosmetologů

Modern RF face lifting: co to je a jaké výsledky dává v praxi, hlavní odpověďkosmetologové: jedná se o nechirurgickou možnost eliminace prvních příznaků stárnutí kůže. Je známá také jako termolifting, thermage.

Nejčastěji se taková korekce provádí u mladých lidí, kteří pokračují v produkci kolagenu, je-li třeba omladit pokožku, aniž by se museli uchýlit k závažným chirurgickým zákrokům.

Expozice probíhá prostřednictvím vysokofrekvenčního zářeníenergie, pod vlivem které se na pozadí remodelace kolagenu normalizuje struktura kůže.Samotný proces je zaměřen na podkožní tkáň a mikroskopické změny v nich.

Oblasti, ve kterých je kolagen obsažen, se efektivně zmenšují v důsledku postupného zvyšování teploty. Když se tkáně během manipulace zahřívají na 50 stupňů, stlačí se fibrily umístěné uvnitř kolagenových vláken .Paralelně s tím se zaznamenává denaturace a ztráta vody, snížení roztažitelnosti - to je klíč ke zvýšení pružnosti pokožky.

Moderní kosmetologové tvrdí, že výsledkem RF liftingu je aktivace procesu produkce kolagenu v kůži spolu s jejich kompresí.

Lékaři obecně berou na vědomí zjevné pozitivní výsledky takového postupu, přičemž věnují pozornost skutečnosti, že jeho provádění je přípustné maximálně dvakrát ročně.Pokud se po dokončení objeví podráždění kůže, v blízké budoucnosti zmizí beze stopy.

Endoskopický facelift: co to je

Pro obnovení atraktivity bylo vyvinuto mnoho různých postupů.Jedním z nich je endoskopické zvedání obličeje. Co to vysvětlují odborníci v kosmetickém lékařství.Ve skutečnosti se jedná o minimálně invazivní chirurgický zákrok.

Když se provádí, je typické provést na konci minimum řezů s vysokou přesností korekce.Použijte jej k odstranění negativních projevů nejen na obličeji, ale také v oblastivýstřih.

Vzhledem k schopnostem endoskopických zařízení není potřeba výrazné excize kůže.Do lékařské praxe vstoupili na konci minulého století, neustále se zlepšovali, rozšiřovaly se jejich možnosti, což vysvětluje aplikaci v rámci plastické chirurgie.

Skutečný endoskopický výtah byl poměrně nedávno rozšířen.Ale díky dobrým výsledkům této opravy to řada kosmetologů radí.

Přesto se jedná o chirurgický zákrok vyžadující anestézii.Proto postup vyžaduje předběžnou přípravu a důkladné vyšetření pacienta.

Kruhový facelift: co to je

Aby byl pokožce svěží, mladistvý vzhled, provede se kruhový facelift.V důsledku chirurgických zákroků se odstraní přebytečné oblasti kůže a měkké tkáně pod nimi se částečně napnou.

Obvykle se práce provádí pouze na horní kůži.Ale často, pro nejlepší účinek, specialisté také ovlivňují aponeurotickou vrstvu svalů.Čím hlouběji je zásah, tím více času bude vyžadováno pro následné zotavení po něm.

V mnoha případech je v rámci komplexu postupů takový výtah kombinován s blefaroplastikou.

V prvních dnech po operaci může být člověk oteklý - to je normální reakce na zásah.Po 7–10 dnech, kdy jsou stehy odstraněny a modřiny zmizí, se tvář stane svěží amladý.

V rámci kruhové ortézy probíhá práce na krku, ve všech oblastech obličeje.Výsledkem je zmizení obličejových a jiných typů vrásek a zbavení se unaveného výrazu na tváři, čímž se odstraní vrásky na krku a bradě.

Plazmové zvedání obličeje: co to je

Plazmové zvedání obličeje - co to je a jak probíhá regenerace kůže: tento postup zahrnuje použití injekcí s plazmou,který obsahuje velké množství kolagenu, elastinu.Nakonec je pleť omlazená, vyhlazená, pigmentace z ní zmizí.Kosmetici tuto metodu nedávno vyzkoušeli.

Cílem plazmového zdvihu je aktivace zdrojů dostupných v těle, v důsledku čehož je pokožka omlazena.Při nepřítomnosti vnějších zásahů dochází k ovlivnění regeneračního a imunitního systému těla.

Indikace k použití :

 • ztráta pevnosti a pružnosti pokožky;
 • ochablost;
 • negativní změny reliéfu nebo tónu kůže.

Zvláštností postupu je to, že poskytuje zaručený výsledek při úplném neexistenci rizika infekce při provádění manipulací. Alergické projevy nebo odmítnutí účinné látky jsou rovněž nemožné.

Laserový facelift: co to je

Aby se zbavili ochablé kůže, hlubokých vrásek a projevené cévní sítě, odborníci v oboru estetické medicíny doporučují obrátit se na laserovou technikupodvazky.Tento efekt zahrnuje zahřívání buněk laserem, které jsou umístěny ve vnitřních vrstvách kůže.

​​

Současně se aktivně stlačují kolagenová vlákna, dochází k přirozené regeneraci kůže a aktivuje se produkce kolagenu a elastinu.

Technika může mít své vlastní charakteristiky v závislosti na oblasti zamýšleného nárazu.Při práci na malých plochách je nutná lokální anestézie.Pokud bude práce prováděna s významnou oblastí, postup se provádí v lokální anestézii.

Nechirurgický facelift

Terapeutické trauma do kožních vrstev je základem jakékoli metody nechirurgického zvedání obličeje.To je účinek, který naznačuje, že různé části dermis vykazují nerovnoměrnou reakci.Ale na pozadí takových zranění se v každém z nich tvoří kyselina hyaluronová, elastin a kolagen.

Hardwarově podporované zvedání (facelift), recenze

Pod kůží a vlákny je tzv. „Povrchový svalový aponeurotický systém“ nebo SMAS.Nachází se v oblasti svalové vrstvy k dermis.Na obličeji se takové oblasti nacházejí poblíž uší, krku.

Vzhled a ovál obličeje bude záviset na stavu této vrstvy.Jak se táhne a opotřebuje, objeví se změna velikosti a tvaru - ptóza.

Základem masážního zdvihu je působení ultrazvuku na požadované vrstvy dermy a svalů, zejména naaponeurotický .Kolagenová vlákna jsou stlačována díky zahřívání, čímž se obnovuje jejich elasticita.Výhodou tohoto zdvihu je absence komplikací po zákroku - vnější vrstva kůže si zachovává integritu.

Moderní ženy pozitivně hodnotí výsledky tohoto postupu, kromě toho, že zaznamenávají jeho nepochybnou výhodu před jakýmkoli typem chirurgického zákroku.Kůže opravdu „zraje“ několik let.

Nechirurgický facelift s Margaritou Levchenko

Mezi mnoha známými variantami obličejové gymnastiky je nechirurgická faceliftová technika od Margarity Levchenko velmi populární.Jeho cílem je zlepšit a omladit pokožku obličeje.

Margarita Levchenko je autorkou metody zvedání obličeje

Tato technologie zahrnuje silové akce v problémových oblastech.Současně při práci v tak citlivé a jemné oblasti, jako je obličej, je nutné udržovat měkkost a plynulost pohybů.

První výsledky pravidelných denních cvičení z takové gymnastiky jsou viditelné po 20 dnech.Ti, kteří se zajímají o tuto techniku, se mohou s cvičeními teoreticky seznámit nebo si vybrat školení prostřednictvím videí na internetu.

Pro každou lekci poskytuje Margarita vysvětlení ohledně výběru cvičení a objemu jejich provádění.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jakhvězda se změnila.
Facelifts pro facelift: jejich vlastnosti, recenze

K zastavení přirozeného stárnutí kůže kosmetologové doporučují používat mezotelny.Procedura zahrnuje zavedení speciálních nití olova Fine Lift do dermis pomocí speciálních jehel.

Zvedání obličeje se závitem

Často jsou nezbytné manipulace prováděny s anestézií, protože způsobují nejen nepříjemné, ale bolestivé pocity.Je-li nutná celková anestézie, pacient se podrobí předběžnému vyšetření, aby určil stav těla.

Používá-li nechirurgický, ale jednoduchý mesothreads se samo absorpčním účinkem, může být analgezie minimální.

Pacienti si všimnou špatného vzhledu poprvé po takovém výtahu, si stěžují na modřiny a otoky, na některé specifické projevy.Téměř všechny komplikace však zmizí do jednoho měsíce po zákroku.

Vlákna Aptos pro facelift, recenze

Nejpraktičtější aplikací byla facelift s použitím vláken Aptos.Jeho výhodou je minimální kontraindikace a bezkrevnost.Výsledkem postupu je však jasné vyhlazení vrásek.

Základem této techniky je vytvoření rámce takových nití, které „podporují“ měkké tkáně.Díky speciálním zářezům je zajištěna jejich fixace.Konkrétní typ vlákna pro operaci je vybrán individuálně v závislosti na závažnostizměny související s věkem a tělesné vlastnosti.

Pacienti na takové manipulace masivně reagují pozitivně a dokonce nadšeně.Před viditelným výsledkem musíte počkat asi 3-4 týdny.Účinek však přetrvává několik let.Ve vzácných případech mluvíme o komplikacích.

Jiná vlákna pro facelift, recenze

V praxi se v kosmetologii také aktivně používají jiné typy mezotelských vláken, což jsou vlákna z polyuretanu, silikonu, propletená s polyamidem. Nejpoužívanější byly tyto odrůdy:

 • 3D mesothreads;
 • kombinovaného tvaru kužele.

3D vlákna jsou nejtenčí verzí mesothreads.S nimi pracují pouze vysoce kvalifikovaní kosmetologové - postup zahrnuje přesnost pohybů.Trauma v tomto případě je však minimální.

Asi 6 měsíců po utažení se mesothreads úplně rozpustí.Dlouhodobý účinek postupu je způsoben výskytem kolagenového skeletu ve vrstvách dermis.

Tento postup je relevantní pouze na začátku výskytu zjevných kožních změn souvisejících s věkem a obvykle se používá u lidí, kteří nejsou starší 40 let.Pro jeho implementaci není potřeba provozních podmínek.

Nitě ve tvaru kužele se vyznačují přítomností zvláštních kuželů a uzlů.Díky těmto detailům je dosaženo nejlepší fixace .Po několika měsících se materiál postupně rozpustí a zanechává zvláštní strukturu pojivové tkáně.

Pro co jsou vláknaobličejový kosmetolog bude podněcován kosmetologem

Ženy uvádějí hlavně pozitivní účinek a dostupné ceny procedury.Přestože v některých recenzích najdete informace o výskytu malých hlíz na obličeji v místech připojení mezaninů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Facelift: kontraindikace

Kontraindikace pro zvedání obličeje jsou následující:

 • méně než25 let
 • alergické reakce na aplikovanou kosmetiku a jejich jednotlivé složky;
 • operace obličeje před méně než šesti měsíci;
 • s nadváhou;
 • onemocnění kůže a cév;
 • celulitida;
 • otevřené rány nebo čerstvé škrábance.

Kolik stojí faceliftové náklady a na čem závisí cena

Ani jeden odborník neozve konečné náklady na facelift před důkladným vyšetřením pacienta.Výsledná cena bude ovlivněna množstvím práce a výběrem vhodných technik, potřebou anestézie.Jsou možné jednotlivé postupy nebo komplexní efekty.

Nejobtížnější je pracovat se spodní částí obličeje a krku.Zvedání této zóny je obvykle nejdražší kvůli složitosti a potřebě dalšího zvedání SMAS.

Náklady na výtah uprostřed jsou obvykle malé.Ale je-li vyžadováno komplexní zotavení, včetně blefaroplastiky, totopovede to k významnému nárůstu.Nejlevnější a nejdostupnější variantou je korekce horní třetiny obličeje.

Pokud plánujete pracovat na několika zónách najednou, často se vybere kruhový tah. Její cena je rovněž určena množstvím práce a vybranými metodami.

Přibližné náklady na zvedání jednotlivých zón jsou následující:

 1. Plastická chirurgie krku různých typů - od 25 tisíc rublů.
 2. Práce s oblastí obočí, čela, střední částí obličeje - od 40 tisíc rublů.každou zónu.
 3. Napínání kůže na obličeji /obličeji a krku - od 45 tisíc rublů /ze 60 tisíc rublů.
 4. Endoskopická plastická chirurgie - ze 75 tisíc rublů.
 5. SMAS-lifting - ze 75 tisíc rublů.

Znakem takového směru v kosmetické medicíně, jako je lifting obličeje, je to, že vyžaduje individuální přístup. Toto je předpoklad, v závislosti na konkrétních věkových změnách v kůži a požadovaném výsledku.Je vybrána vhodná technika, jsou stanoveny zóny vyžadující korekci, jsou předepsány další kosmetické procedury.

Videoklipy o typech faceliftu

Videorekordér nechirurgického faceliftu s Margaritou Levchenko.Řekne vám, co to je a jaká cvičení provádět:

Co je to RF face face and body lift: