Extra dlouhý bob s rány na tenkých vlasech.Fotografie, jak vypadá kulatá, podlouhlá, čtvercová, obdélníková, oválná tvář

Bob účes je podle kadeřníků spojen s ženskostí, hladkostí linií, kombinací ideálních kontur pramenů vlasů.Jednou z módních variací střihu je podlouhlá fazole, zvláště oblíbená u tresků.

Účes je vhodný zejména pro ty, kteří nemají rádi krátké srážky kvůli tenkosti vlasů.Délka vlasů se zde prakticky nemění, ale prameny získávají další objem, vytváří se efekt hladkosti a hedvábí.

Účes je ideální pro vytvoření stylu večerní, obchodní nebo mládežnické.

Obsah
 1. Extra dlouhý bob s třesky - módní účes
 2. Jak vypadá střih na kulaté tváři
 3. Pro oválný obličej
 4. Pro čtvercový obličej
 5. Pro obdélníkovýplochy
 6. Plochy ve tvaru srdce
 7. Obrácený trojúhelník
 8. Hrušky ve tvaru hrušky
 9. Prodloužená bob s ranou pro kudrnaté vlasy
 10. Barva vzhledu a barva vlasů
 11. Módní možnosti barvení vlasů účesempodlouhlý fazole
 12. Pravidla a funkce pro styling
 13. Videoo účesech rozšířené fazole
rozšířené fazole se třesky - módní účes

Rozšířené fazole se třesky zaujmou díky své rozmanitosti první pozicev seznamu módních srážek.Jeho funkce spočívá v jasných konturách a efektivních objemech.Díky této kombinaci si mohou ženy jakéhokoli věku, s jakýmkoli typem vlasů a obličeje, dovolit módní střih.

Podlouhlá fazole s ranou má několik výhod:

 • univerzálnost;
 • snadná péče;
 • schopnost zdůrazňovat zásluhy a skrývat nedokonalosti tvaru obličeje;
 • střih dává ženě image, tajemství a sexualitu;
 • skryje skutečný věk.

Takovým účesům by měla být věnována zvláštní pozornost majitelům tenkých vlasů.Tenké vlasy jsou od přírody křehké a nedrží se dobře.Nejlepší volbou pro takové vlasy je promoce, když jsou vlasy položeny na sebe ve vrstvách.Tím se vytvoří vzhled hustoty a objemu.

V závislosti na délce ofina mohou být vytvořeny různé obrazy:

 • Model se šikmým třeskem zdůrazňuje obočí a oči. Kombinuje se dokonale s klasickými, vintage a retro styly;
 • Model s přímým třeskem zdůrazňuje ovál tváře a tvar obočí. Jeho výhoda spočívá v jeho všestranných možnostech stylingu.Můžete jej položit na jednu stranu, zajistit lemem, lemováním do copu;
 • Model s podlouhlými třesky je vhodný pro dámy jakéhokoli věku .Podlouhlé rány maskují malé nedokonalosti kůže a nevyžadují styling;
 • model s asymetrickými rány je skutečným nálezem kreativity. Bez velkého úsilí můžete vytvořit hravý, drzý, romantický a retro styl;
 • Model s krátkým třeskem je vhodný pro majitele ideálních tvarů obličeje , protože tato délka zdůrazňuje všechny jeho vlastnosti.

Na krátkých vlasech vypadá účes odvážně a stylově, ale baculaté dívky s krátkými vlasy.Tento styl se nehodí k vlasům.Střih je však dokonale kombinován s jakýmkoli stylem oblečení.

Další zbarvení pramenů, ideální pro letní sezónu, dodá jasu a extravaganci obrazu.

Podlouhlá fazole se třesky se považuje za nejlepší možnost pro průměrnou délku tenkých vlasů, takže jejich majitelé mohou každý den měnit svůj vzhled.Zvláště originální je asymetrická verze, která zdůrazňuje mládí majitele.

Na dlouhých vlasech tento styl otevírá mnoho možností pro vytváření nových vzhledů.Od rohu střihu kudrlinek po otevřenost krku.Tento styl je vhodný i pro baculaté dívky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Jak vypadá střih na kulaté tváři

Zpočátku se střih zaměřoval na oválné nebo protáhlé tváře, aby byly zaoblenější.Proto by baculaté dívky měly být s takovým účesem opatrnější.Neměli byste si například vybírat účes s rovným třeskem a velkými objemy zvlnění.Chcete-li odvrátit pozornost od zaoblenosti, je vhodné zvolit účes s jasnými úhly a liniemi.

Ideální variantou jsou protáhlé zámky do oblasti brady se šikmým třeskem.

S tímto tvarem obličeje byste se neměli přímo dělit, ale raději je nahradit volnými listy, šikmými nebo klikatými.Pro bujné baculaté se také doporučuje zvolit prodlouženou možnost, která se vizuálně snížíproporce obličeje a postavy.

Pro oválný obličej

Pro majitele oválného tvaru obličeje si můžete vybrat jakoukoli verzi podlouhlého fazole.Hlavní věc je vybrat tu, která dá obrazové sofistikovanosti a úplnosti.V tomto případě mohou dlouhé boční prameny řezané v ostrém úhlu dosáhnout k ramenům.V kombinaci s krátkou týlní částí lze získat expresivní objem.

V případě oválného obličeje je módní střih v souladu s ranou, která mírně zakrývá obočí nebo bude zdobena peřím.Pro dívky s kudrnatými vlasy a oválným tvarem obličeje je bob ideální.Účes vyhladí příliš dlouhé lícní kosti, jejichž objem je dán kudrnatými kadeřemi.

Odvážné a sebevědomé ženy si mohou vybrat vzhled asymetrické fazole, pokud je jedna strana vlasů kratší než druhá.Můžete tak skrýt dlouhou bradu a zjemnit rysy obličeje.

Pro čtvercovou tvář

Stylisté tvrdí, že nejatraktivnější a nejunikátnější je čtvercová tvář.Tento typ obličeje má nejsmyslnější a nejkrásnější ženy na světě.Zvláštností čtvercového tvaru jsou jasně vyspělé lícní kosti, které přitahují pozornost.

Podlouhlá fazole se třesky se považuje za nejúspěšnější variantu pro všechny majitele hranatých tvarů.Vizuálně zjemňuje spodní část obličeje a zaměřuje se na krásné lícní kosti.Neexistují žádná omezení pro výběr třesku, ale neměli byste používat rovnou délku.

Rány, které mírně zakrývají obočí, dodávají obrazu eleganci.

Pro obdélníkový obličej

Ženy s obdélníkovým tvarem obličeje vždy přitahují pozornost, jsou fotogenické, krásné a půvabné.Jak se říká, takové ženy jsou odměňovány ušlechtilými formami.Jejich funkce je jasná, vzácná a vynikající.

Podlouhlá fazole je považována za nejlepší střih pro tváře obdélníkového tvaru.Odstupňovaný styl vizuálně zakrývá rohy, nepřidává tělu extra váhu, ale otevírá ji.Střih s bočním střihem odvrátí pozornost od brady, asymetrická bobová dráha dodá obličeji zaoblené linie.

Účes účesu zpestří každodenní vzhled nejrůznějšími styly.Existuje mnoho možností: velké nebo malé kadeře, rovné nebo lehké nepořádky, rovné rány nebo zvlněné.Podlouhlá bob, visící na ramenou, vytvoří obraz ženy s obdélníkovým tvarem obličeje ženským a romantickým.

Fazole vypadá zvláště skvěle s velkými zvlněnými kadeřemi a mírným následkem nedbalosti.

Tvář ve tvaru srdce

Tvář ve tvaru srdce je snadno rozpoznatelná díky své ostré bradě a široké horní čele.U tohoto typu obličeje nevybírejte srážky, které vizuálně prodlouží vaši hlavu.

Podlouhlá fazole na tenkých vlasech vám umožní upravit tvar obličeje a odvrátit pozornost od brady.Originální vzhled dlouhých pramenů se třesky vyčesanými na jedné straně, vrstveným fazolí a texturou, který je vhodný pro jakýkoli věk.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih na bob pro střednívlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Obrácený trojúhelník

Obrácený trojúhelník je tvarem tváře se špičatou bradou a širokým čelem.S tímto tvarem obličeje byste neměli střih, který by se vám pohodlně přizpůsobil vašim chrámům.Nestříhejte si vlasy krátce a nerozdělujte se do středu.

Je důležité zvolit účes, který sníží horní část a přidá menší objem ke spodní části.Délka vlasů by proto měla pokrývat uši a být blízko brady.K tomuto problému pomůže protáhlá fazole s bočním oddělováním a dlouhým třeskem, vyčesaná na jednu stranu.

Tvář tvaru hrušky

Charakteristickými rysy tohoto typu obličeje jsou malé čelo a masivní brada.Majitelé takových forem by neměli používat bradu přímo do brady, což pouze zdůrazní všechny nedostatky.Je důležité zvolit účes, který přiblíží hruškovitou tvář k hladkému oválu.

Klasická fazole vyvažuje rysy obličeje a zmenšuje širokou linii brady.Také pro tento tvar obličeje jsou vhodné šikmé a podlouhlé rány, dělení, kaskádování a objemné srážky.

Podlouhlá fazole se třesky pro kudrnaté vlasy

Na kudrnatých vlasech vypadá podlouhlá fazole obzvláště okouzlující, ale nezdobí příliš objemné vlasy.Nejlepší volbou jsou zvlněné měkké kadeře, které se snadno upravují.

Tento účes na kudrnatých vlasech je považován za univerzální, vyhovuje téměř každému, bez ohledu na tood tvaru obličeje a struktury vlasů.Nejsou žádné přísné požadavky na rány, na jeho délce nezáleží.Pokud jsou kudrnaté vlasy tenké, pak rány nelze stříhat, jsou-li silné a svěží, jsou to rány, které zdůrazní sílu vlasů.

Podlouhlá bob s rány na kudrnatých tenkých vlasech dodává ženě eleganci a sofistikovanost.Různé možnosti výkonu pomohou dosáhnout neobvyklých efektů.Pro okouzlující dámy je tedy ideální ostrý přechod ze zadní části hlavy k pramenům vpředu.Hladké přechody vyplňují obraz roztomilým kouzlem.

Dívky s úzkou a tenkou tváří, stejně jako s dlouhým krkem, budou vypadat obzvláště výhodně s takovým účesem.

Barva vzhledu a barva vlasů

Jakýkoli střih vypadá skvěle pouze u správně zbarvených vlasů.Pro klasické fazole s jasnými liniemi je lepší zvolit přírodní odstín s lesklým leskem.Výhodou takového střihu je, že k barvení lze použít jakoukoli barvu a vytvořit nejživější obrázky.

Aby však zbarvení zdůraznilo všechny výhody obličeje, je vhodné zvolit odstíny podle barvy očí a kůže:

 • brownies s hnědýma očima mohou používat barvy, jako je lískový ořech, mléčná čokoláda, karamel;
 • majitelům světlé kůže a tmavých očí se doporučují odstíny čokoládové a fialové barvy;
 • karamelové, medové a jantarové tóny způsobí, že bledá kůže jiskří novými barvami;
 • kaštan, ořech, moka příznivě zdůrazňovaly růžové lícní kosti.

Problondýnky jsou ideální přírodní barvy: karamel, pšenice, med, zlato.Lehké mladé dámy s bledou pokožkou jsou vhodné odstíny platiny, stříbra, popela, šampaňského.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Módní možnosti pro barvení vlasů s ostříhanou, protáhlou bobí

V současné době se průmysl barvení neomezuje na jednu barvu.Chcete-li vytvořit jedinečný obrázek umožní účes prodloužené bob s rány, a zvýraznění a zbarvení techniky.Zvýraznění vypadá originálně v kombinaci lehkého, lehce viditelného záře.Zvýraznění Kalifornie vypadá působivě, když se vytvoří kontrast tmavých kořenů a světlých tipů.

Pro vytvoření jednotlivých stylů je lepší použít techniku ​​zbarvení:

 1. Částečné zbarvení- nemění hlavní barvu, ale pouze ji zdůrazňuje.Tato metoda je považována za jednodušší a je vhodná pro tenké vlasy.
 2. Multitone- použití dvou nebo více odstínů.Můžete si vzít podobné tóny nebo úplně jiné odstíny.
 3. Ombre- nejoblíbenější typ zbarvení, kdy se tipy rozjasní a kořeny jsou vymalovány jasnými barvami.Pomocí této techniky můžete experimentovat s barvami, například vymalovat konce v opačném tónu.Hlavní věc je pozorovat jasné hranice mezi barvami.
 4. Sombreje druh ombre.Hranice mezi barvami jsou téměř měkkénenápadný.Takové zabarvení bylo způsobeno přirozenou změnou odstínů.
 5. Babylight- použití dvou nebo tří tónů stejné barvy.Tato technika je vhodná pro majitele tmavých vlasů, protože jim dává zvláštní lesk.
 6. Bronding- použití hnědé barvy, vlasy vypadají přirozeně a vizuálně se zvyšují.
 7. Pixel- použití malých geometrických tvarů jasných barev na vlasy.Toto zbarvení je vhodné pro nevšední dívky.
 8. Asymetrické- barvení náhodných pramenů přirozenými nebo jasnými barvami.

Pravidla a rysy stylingu

Podlouhlý fazole se třeskem, stejně jako jakýkoli jiný sestřih, vyžaduje styling.Trendem této sezóny je mírná nedbalost, která dává obrazové sofistikovanosti a sofistikovanosti.Vytvořit takový obrázek není vůbec obtížné, i když se jedná o tenké vlasy.

To se provádí takto:

 1. Jakýkoli produkt na úpravu vlasů by měl být aplikován na mírně vlhké kadeře, za účelem vytvoření objemu použijte vysoušeč vlasů a kartáč na kořeny a trochu na špičkách.utáhněte dovnitř.Hlavní věc je věnovat pozornost zadní části hlavy, kde by měl být účes obzvláště velkolepý.

  Podlouhlá fazole se třesky - univerzální střih, který lze bez problémů použít pro každodenní i rekreační styling

 2. Extra hromada na zádech hlavy dodá vašemu účesuještě větší objem.
 3. Při pokládce lze dělení provést uprostřed nebo po boku.
 4. Tenký obruč a hřeben pramenůzpět zcela změní obrázek.
 5. Vlasy lze upravovat na natáčky.U koruny zvedáme většinu vlasů, ovineme je na natáčky a zafixujeme.Výsledné kadeře lze jednoduše oddělit prsty a fixovat lakem.
 6. Každý účes by měl být kombinován s oblečením a make-upem, nemíchejte různé styly oblečení a stylů.Obrázek by měl být promyšlen jako celek.

Pro ty, kteří chtějí zdůraznit jedinečný styl a osobnost, byla vytvořena krásná a stylová prodloužená bobová střih. Experimenty se třesky jen přispějí k nepřekonatelnosti.Na tenkých rovných vlasech nebo kadeřích bude odvážný účes vždy vypadat módní a originální.

Možnosti videonahrávky pro rozšířené fazole

Jak navrhnout rozšířené fazole s ranou:​​

Rozšířené možnosti pro moderní srážkybob s ranou: