Eveline (Evelyn) 8 v 1 zdravé nehty.Návod k použití laku, cena, analogy, recenze

Zdravé a uklizené nehty jsou známkou dobře udržovaného člověka.Proto je velmi důležité mít správné výrobky pro péči, které nejen esteticky pokryjí pigmentem, ale také zpevní nehtové desky, což pomůže prodloužit délku.Evelyn 8 v 1 Zdravé nehty jsou běžným prostředkem k řešení 8 problémů najednou.Soudě podle recenzí se s úkolem vyrovná.

Indikace pro použití

Nehty jsou neustále vystaveny mnoha negativním vlivům.Ať už nanáší gelový polštář, vytváří nebo dokonce jen umývá nádobí v horké vodě.To vše vede k delaminaci, křehkosti, zranitelnosti nehtů.Z tohoto důvodu mnoho dívek nemůže pěstovat požadovanou délku, aplikovat návrhářskou manikúru a dokonce se stydět svých rukou.

U slabých nehtů je nutná opatrná a systematická péče.Zejména po dekorativní manikuře s použitím šelaku, protože v procesu přípravy na lakování je horní vrstva hřebíku odříznuta.

Kromě toho mohou nehty během hormonálních nerovnováh exfolizovat.Na nich se mohou objevit svislé drážky, což ukazuje na nerovnováhu voda-sůl.Právě v takových případech přichází Evelyn na záchranu 8in 1.

Produkt slibuje pomoc spotřebitelům, jejichž nehty jsou charakterizovány jako:

Nerovnoměrný
Příznaky Akce
Oslabená Posiluje
Tupý Dává brilantní lesk
Tenký Hustý
Nerozbitný) Hydratuje
Exfoliační Lepené nehtové vločky
Měkké Vyživuje
Matný Whitens
Stimuluje zdravý růst nehtů

Kromě léčby používá mnoho dívekParaty pro stimulaci růstu nehtů.

Složení

Švýcarská receptura nazvaná „Silný nehet“ pomáhá obnovit vodní rovnováhu v nehtových destičkách, zahajuje proces regenerace a růstu nehtů.

Povlak je spolehlivě chrání před agresivními vnějšími faktory a dává přirozený, ale zároveň dobře udržovaný vzhled:

 1. Butul acetát(butylacetát) - působí jako rozpouštědlo.
 2. Ethylacetát(ethylacetát) - odmašťuje léčivo.
 3. Anhydrid kyseliny ftalovéje polymer, který okamžitě vyschne a zanechá lesklý film.
 4. Glicols Copolimer- zabraňuje pohybům složek laku a utěsňuje vlhkost v nehtech.
 5. Acetyl tributylcitrátje látka, která posiluje nehty.
 6. Kyselina fumarováje látka s antibakteriálním účinkem.
 7. Diamantový prášek- spolehlivě posiluje, dává diamantový lesk a také poskytujejednotné pokrytí.
 8. Kyselina ftalová- se používá jako konzervační látka a prodlužuje dobu používání.To je formaldehyd, který má také silný, zpevňující účinek na nehty.
 9. Samotný formaldehydje toxická látka, která je uvedena jako karcinogen.V Evelyn 8 v 1 její hmotnostní podíl přesahuje přípustných 0,2%, proto je jeho bezpečnost zpochybněna.

Mnozí se bojí používat tento lék, a to právě kvůli této látce, která je v podstatě jedinou negativní.

Evelyn 8 v 1 Zdravé nehty, jejichž recenze byly i přes všechno rozděleny do dvou front, jsou na vrcholu popularity dívek.Někteří jej doporučují příbuzným jako osvědčený nástroj pro rychlý růst nehtů, zatímco jiní varují před nákupem a citují škodu způsobenou formaldehydem.V každém případě je možné posoudit jeho účinnost až po podání žádosti.

Nenechte si ujít nejoblíbenější záhlaví sloupce:Jak nakreslit monogramy na hřebíky pro začátečníky krok za krokem.Pokyny s fotografiemi.

Akce

Lék je zabalen v krabici, je zde příloha s podrobnými informacemi o použití a kontraindikacích:

 1. Před použitím je vhodné si ji pečlivě přečíst.
 2. Nejprve je lak určen k lepení vrstevnatých nehtů.To je způsobeno tím, že polymery vyplňují trhliny na povrchu nehtové desky.
 3. Samotný hřebík je potažen filmem, který odstraňuje nažloutlost a bělí zarostlou hranu.hřebík.I bez dekorativního laku vypadá jako „francouzská manikúra“.
 4. Kromě toho v případě deformace nehtů po hrubém ošetření nebo zranění produkt pomáhá vyrovnat desku a v případě potřeby pěstovat zdravý nehet.
 5. Tvrdost nehtů se dosahuje formaldehydem.Přestože látka není bezpečná, v tak malém množství a podle označení uvedeného na příbalové informaci, jedná podle pokynů výrobce.Nehty jsou těžší, nelámejte se tak snadno, bez poškození těla.
 6. Prostředek obsahuje antibakteriální látku, která pomáhá zabránit infekci nehtů během používání.
 7. Léčivý lak sám má jemný, bílý, průsvitný odstín.Ve dvou nebo více vrstvách to vypadá velmi krásně a přirozeně.
 8. Rychle schne.Zejména první vrstva.Prakticky se vstřebává do nehtu a posiluje po první aplikaci.
 9. Dekorativní lak na něj velmi dobře přilne.Výrobce doporučuje a používá jej jako základ pro manikúru, což mnozí velmi úspěšně.
 10. Po dlouhou dobu drží hřebíky.Prakticky nečipuje, je postupně mazán a díky přirozenému stínu je velmi nepostřehnutelný.Pro ty, kteří nemají čas vykonávat péči na plný úvazek včas, je to skvělá alternativa.
 11. Nevýhodou je vůně.Je tvrdý a nepříjemný.
Eveline (Evelyn) 8 v 1 Zdravé nehty mají nepříjemný zápach.

Výrobek je vysoce hořlavý, proto je nežádoucí nechat jej otevřenýzdroje tepla a na přímém slunečním světle.

Použití

Evelyn 8 v 1 Zdravé nehty (doporučuje se, aby se používaly podle individuálního schématu, a nikoli pouze doporučované výrobcem), se často používají jemněji, jednou týdně.ve dvou vrstvách.Výrobce připouští, že mohou existovat vedlejší účinky, takže je třeba přizpůsobit aplikační techniku ​​svému vlastnímu tělu.

Nejprve je nutné provést test na alergické reakce na složky.Produkt je nutné aplikovat na nehty na jedné straně a sledovat je 2-3 dny.V případě negativních důsledků, jako je svědění, pocit tepla v nehtovém lůžku, pálení nebo bolest pod nehtem, změna barvy nebo vzhled tekutiny, by měla být léčba přerušena a produkt by měl být okamžitě omyt.

Ve většině případů nápravné opatření nezpůsobuje žádné nepohodlí a poté lze provést léčbu.

Aplikační plán

V první den ošetření se lak nanáší v jedné vrstvě.V následujících 2 dnech se vrství další dvě vrstvy, jedna denně.Čtyřikrát se lék zcela omyje odstraňovačem laku na nehty a proces začíná znovu.

Průběh léčby je 12 dní, to znamená, že stačí provést čtyřdenní cyklus třikrát, a pak lze nápravu použít jako základ pro posílení a růst.

Evelyn 8 v 1 Zdravé nehty v dívčích recenzích, které popisují jejich aplikační zkušenosti, se často aplikují ve 2 vrstvách, což stačí na více než 10 dní.Tím minimalizují rizikaco nejlépe využít.

Nežádoucí účinky

Stejně jako většina léků má Evelyn 8 v 1 také vedlejší účinky:

 1. Bolest pod nehtovou deskou- objevuje se v případě nehtů, které jsou deformovány v důsledku traumatu nebo po odstranění akrylu.V tomto případě byste se měli vyhnout aplikaci léku na poškozené nehty po dobu několika týdnů.Je lepší ošetřit nehty oleji a koupeli a poté pěstovat zdravé nehty pomocí Evelyn 8 v 1;
 2. Spalování a svědění pod nehtem a kolem nějje výsledkem alergie na složky léčiva.V takovém případě byste se měli vyhnout aplikaci přípravku na kůži a pokožku.K tomu je vhodné je namazat tukem nebo olejem;
 3. Žloutnutí a odlupování nehtové destičky- známky odmítnutí léčiva, v tomto případě je nutné produkt omýt a ukončit léčbu.

Ve většině případů, jak prokázaly dermatologické testy, k těmto nepříjemným důsledkům nedochází a dívky se s drogou nerozloučí několik let.

Kombinace s jinými výrobky

Výrobek lze použít jako základ pro pravidelný barevný lak na nehty.Produkt tedy vydrží mnohem déle, musí se aplikovat jednou na čištění nehtů, a když všechno zaschne, zakryjte je libovolnou barvou.

Lak lze použít jako „vrchní vrstvu“, protože zanechává lesklý film, který kromě estetického účinku také posiluje.

Místo základu naneste gelnení povoleno.Pro tento typ manikúry by měly být použity speciální gelové báze.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak stavět gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Podmínky skladování a doba použitelnosti

Doba použitelnosti léčiva je 2 roky od data výroby a 12 měsíců od data otevření.Během této doby je zaručeno, že produkt nezhustne ani neztratí své vlastnosti.

Je nutné ji skladovat mimo dosah dětí, vyhýbat se přímému slunečnímu záření a umístit ji poblíž otevřených zdrojů tepla.

Analogy

V případě alergie na zdravé nehty Evelyn 8 v 1 doporučuje recenze nahradit tyto léky:

  )
 1. „Inteligentní smalt“- ve srovnání s Evelyn 8 v 1 je mírně slabší a často způsobuje nežádoucí nažloutnutí.
 2. CND RescueRXx keratinová nehtová maska ​​ - vyživující maska ​​s jojobovým olejem a keratinem, která je vhodná pro ty nejcitlivější.Systematickým třítím masky do nehtu ji posiluje a vyživuje.Nevýhody tohoto léku lze nazvat vysokou cenou a dlouhou léčbou, alespoň měsíc.
 3. Slavná jména IBX- nástroj pro rychlou regeneraci nehtů, pomáhá zbavit se křehkosti a bílých skvrn.Lepí také vločky nehtu a šetří tak delaminaci.Nevýhodou nádherného laku je vysoká cena a omezená prodejní plocha.
 4. Koňská síla „Mega zesilovač nehtů“-Lék bohatý na vitaminy A a B5 pomáhá vyživovat a opravit poškozené nehty.Nevýhodou je nedostupnost bezplatného prodeje, takže je obtížné najít originální lék.
 5. Lakový štít na vápník od ORLY- prostředek pro dodávání vápníku přímo do nehtu.Tento nástroj pomůže těm, kteří mají křehké nehty - je to důsledek nedostatku vápníku v těle.
 6. Masura Nl minerální pasta , japonský přípravek na manikúru, může pomoci přilepit vločky nehtů a dát jim lesk.

Existuje opravdu mnoho analogů, protože poptávka je velká, a výrobci se snaží neustále vylepšovat své výrobky, aby přilákali zákazníky a jejich pozitivní zpětnou vazbu.Samotná značka Eveline tedy vydala několik verzí tohoto produktu: pro citlivé nehty se zlatem a stříbrem.

I přes to Evelyn 8 v 1 Healthy Nails stále vede trh, protože se vyznačuje ideálním poměrem cena-kvalita a rychlou akcí v osmi směrech.

​​

Autor:Angela Razgoeva (AnjelikaJoko)

Návrh článku:Oleg Lozinsky

Video o produktech Eveline 8v 1

Používání produktů Eveline 8 v 1 Zdravé nehty: