Estelle barva na vlasy: paleta Silver Deluxe, Princezna Essex, Celebrity, bez amoniaku.Návod k použití, recenze

Estelle - moderní barvivo na vlasy, jehož paleta barev je plná různých nabízených odstínů, bylo dlouho milováno velkým počtem žen.Používají se jak profesionální kadeřníci, tak ženy, které nemají speciální dovednosti, které jim barví vlasy doma.

Výhody barviva

Výrobky na barvení vlasů Estelle mají oproti svým domácím i zahraničním protějškům několik výhod:

 • vysoká kvalita hotových výrobků;
 • ​​
 • široká škála barevných palet;
 • přítomnost látek, které mají příznivý účinek na stav vlasů, v nátěrové hmotě;
 • Kromě profesionálních výrobků byla vyvinuta řada barvicích výrobků pro domácí použití;
 • přijatelná cena, cena 1 sady na barvení vlasůliší se v rozmezí 80–400 rublů, což je řád o méně než zahraniční inzerované značky.

Estelle barva na vlasy (barevná paleta podle čísla s názvem barvy) je zobrazena na fotografii, kde se na paletě pro barvení vlasů používají číselné značky spolu s názvem každé barvy.Číslo barvy je zapsáno ve formátu X.XX, kde X. je číslo základního tónu a .XX je číslo odstínu, které bude získáno po obarvení konkrétní barvou.

Funkce profesionální sbírky

Paleta barev Estelle Professional má více než 300 odstínů.Všechny výrobky pro profesionální barvení této značky jsou rozděleny do několika sérií.Každá z nich má své vlastní složení a je určena pro různé účely.Barviva na vlasy Estel Professional se dávkují do 60 ml nádob.Oxid a aktivátor se prodávají samostatně.

Specialista na základě stavu vlasů klienta a požadovaného výsledku nezávisle vybere oxid (aktivátor) a smíchá ho s barvou v poměru 1: 1.

Estel De Luxe

Barva Estelle Deluxe obsahuje sloučeniny amoniaku.

Kromě toho jsou do složení této linie zahrnuty následující složky:

 • extrakt z guarany;
 • koncentrovaný extrakt zeleného čaje;
 • komplex obsahující keratin.

Tyto složky jsou schopné pečovat o vlasy.V důsledku toho vlasy zesilují, stávají se měkkými a hedvábnými.Extrakt z guarany je schopen udržovat vodní rovnováhu struktury vlasů tak, aby získávalazdravý lesk.

Paleta barev je nejrůznější mezi profesionálními barvami vlasů značky Estelle.Skládá se z přibližně 140 položek.

Kosmetika Deluxe je navržena speciálně pro tenké a křehké vlasy.

Díky svému složení může barva výrazně zlepšit stav pramenů. Je možné získat požadovanou barvu vlasů smícháním několika odstínů barvy.

Estel Sense De Luxe

Barviva této řady neobsahují amoniak.Zahrnují olivový olej a avokádový olej.

Linka barvy Sense navíc obsahuje panthenol a keratin. Barvení nepoškozuje vlasy,pomáhá je obnovit.

Paleta je méně bohatá než u Deluxe, sestává z 57 odstínů.Sense je vhodný pro ženy a dívky, které rádi experimentují se svým vzhledem změnou barvy vlasů.

Zůstat v průměru 3 až 6 dní. nepoškozuje vlasy, takže barvení s takovou frekvencí nepříznivě neovlivní jejich stav.

Barvivo na vlasy Estelle professional (barevná paleta - fotografie jasně ukazuje) je schopna uspokojit přání téměř každého módy.

Estel De Luxe Silver

Barvivo určené speciálně k maskování šedých pramenů. Vlasy jemně a jemně barví, aniž by je poškozovaly.Obsahuje amoniak a komplex pečujících komponent. Kromě malování šedivých vlasů také pomáhá opravit poškozenévlasy, posiluje je a má tonizující účinek.Paleta této řady se skládá z 50 přírodních odstínů.

Estel Essex

Estelle je profesionální barvivo na vlasy, které umožňuje nejen poskytnout kadeřům požadovaný odstín, ale má také regenerační účinek na stav vlasů.Produkty Essex obsahují amoniak, komplex s keratinem, výtažky ze zeleného čaje a semena guarany.Barva díky svému složení zlepšuje celkový stav vlasů a obohacuje je o vitamíny.

Estel Essex navíc obsahuje systém Vivant, který chrání vlasy a pokožku před nepříznivými účinky během procesu barvení.

Paleta obsahuje 88 různých barevných možností.Jsou v něm tóny od zářící perly po ušlechtilé černé.Kromě základních barev může nabídnout neobvyklé řešení milovníkům živých experimentů.Široká škála tónů zahrnuje 4 neobvyklé odstíny: růžová, fialová, fialová a fialová.

Barva je docela odolná.Výsledek barvení trvá 3 až 6 týdnů.Je schopen zcela malovat přes šedé vlasy.Vhodné pro milovníky, aby vypadali jasně.Barvicí kompozice je založena na unikátní molekulární sloučenině.Z tohoto důvodu částice barvy pronikají hluboko do vlasů, což přispívá k jasu a nasycení výsledného stínu vlasů a také k dlouhodobé odolnosti.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Vlastnosti neprofesionální sbírky

Celá paleta barev pro domácí použití značky Estelle má asi 190 odstínů.Jedná se o řád menší než v profesionální sérii.I přes tento rozdíl v počtu je stávající paleta v této sérii schopna uspokojit rozmaru i těch nejnáročnějších módy.

Bohaté množství Estelleovy palety barev a produktů na tónování vlasů uspokojí i ty nejnáročnější chutě.rozdělena do několika nezávislých sérií.

Estel Celebrity

Série Celebrity obsahuje barvivo na vlasy bez amoniaku. Činidla jsou skutečně benigní, protože neobsahují sloučeniny amoniaku a ethanolaminu.Ne všichni výrobci barev bez amoniaku tuto podmínku skutečně splňují.

Barviva obsahují přírodní oleje, keratin a panthenol, které jsou užitečné pro vlasy.Díky těmto látkám se stav vlasů výrazně zlepšuje.Získá hladkost a lesk.Paleta barev nabízená barvou této řady se skládá z 20 odstínů.Udržuje vlasy dost dlouho. Vhodné pro barvení vlasů těhotných a kojících žen.

Estel Love Intense

Paleta barev uvedená v této skupině barev má 30 různých tónů.Ze všech produktů Estelle pro domácí použití je tato řada, která potěší nejvícedlouhý efekt. Složení je obohaceno ovocnými extrakty, ylang - ylang olejem a včelím voskem.Vyživují a chrání vlasy.Prostředky této linie jsou také schopné poskytnout objem a měkkost vlasů.

Estel Love Nuance

V této sérii jsou uvedeny balzámy na zabarvení.Paleta fondů má 17 šťavnatých odstínů.5 z nich je navrženo speciálně pro blond vlasy a 3 pro malování šedivých vlasů.Kompozice neobsahuje peroxid vodíku, ale existuje komplex s keratinem.

Výsledkem použití barviv řady Love Nuance není jen jasná, nasycená barva, ale také zlepšená struktura vlasů.Tento efekt je patrný i po opakovaném mytí hlavy.

Estel Only Color Naturals

Barvy na vlasy v této řadě zahrnují kakaové máslo a panthenol.Látky mají pečující účinek na vlasy.Doporučuje se pro použití těmi, kteří chtějí doma dosáhnout konzistentního a jednotného zabarvení.

Výsledek je možný díky speciálnímu komplexu, který je součástí barvy.S jeho pomocí pronikají barvící pigmenty hluboko do vlasů a fixují se po dlouhou dobu.Paleta barev této řady má 20 přírodních odstínů.

Estel Solo Color

Složení této řady obsahuje výtažky z čajovníku a broskvového oleje, které jsou všeobecně známé svými vitaminy a živinami.Výrobce věnoval velkou pozornost výrobě barvy na ochranu vlasů před ultrafialovým zářením.Všechny výrobky v této skupině obsahují reflexní částice.

Barva získaná barvením trvá déle, protože na slunci dlouho nezmizí.Díky této konkrétní složce je možný efekt, který odlišuje řadu od zbytku určeného pro domácí použití.

Po barvení získají vlasy jasnou, šťavnatou, nasycenou barvu, která se třpytí na několika sluncích.

Paleta se skládá z 25 barev, mezi nimiž jsou sbírky „magická červená“ a „magická hnědá“.Z názvu sbírky je zřejmé, jaký tón konkrétní barvy. Prostředky této řady budou vyhovovat milovníkům „lesku“ s jasem a bohatostí barvy jejich vlasů.

Estel Solo Contrast

V této sérii je paleta reprezentována pouze 6 barevnými schématy.Takové malé množství může být dobře vyváženo teplem a šťavnatostí prezentovaných odstínů.Tónovací kompozice je vhodná pro milovníky odvážných a mimořádných experimentů s jejich vzhledem.

Používá se pro tónování a zvýraznění vlasů. Výrobce prohlašuje, že použití této řady je možné s jakoukoli počáteční barvou vlasů.Říká se také, že pomocí těchto produktů je možné zesvětlit vlasy na 6 tónů.Barva poskytuje dlouhodobý účinek.

Estel Color

Barva této linie zaručuje jasný, jednotný a trvalý výsledek zbarvení.Složení přípravků je obohaceno o vitaminkomplex, který má příznivý účinek na celkový stav vlasů po barvení.Paleta se skládá z 25 tónů.

Použití barvy této linie se doporučuje ženám, které chtějí dosáhnout stejného zbarvení ve vybraném tónu .Barva Estel Color je docela odolná.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střihaný na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Charakteristiky série bez amoniaku

Barva bez obsahu amoniaku Estelle se bez ohledu na sbírku liší od ostatních barvicích látek v nepřítomnosti sloučenin amoniaku ve svém složení.Tento výrobce vyrábí vysoce kvalitní produkty, takže můžete bezpečně věřit informacím na obalu a v návodu k použití.

Všechny barvy neobsahující amoniak jsou mírně zbarveny.

Faktem je, že amoniak agresivně ovlivňuje vlasy.Pokud je u výrobků prezentovaných v sérii s obsahem amoniaku jeho účinek vyhlazen přidáním vitamínů nebo jiných užitečných látek, pak je u produktů neobsahujících amoniak vyloučena samotná skutečnost negativního účinku na kadeře.

K potírání šedivých vlasů

Estelle barvivo pro šedé vlasy je prezentováno v několika sériích profesionálních produktů.Doma je kvalitativní malování na šedé vlasy docela problematické. Je nezbytné nejen vybrat správné látky pro výrobu barvicího prostředku, ale také správněurčit jejich podíl.Takové barvy zahrnují produkty následující řady: Silver De Luxe, Essex.

Pokyny pro domácí použití

Abyste mohli barvit vlasy bez návštěvy kadeřníka, musíte dodržovat jednoduchý algoritmus akcí:

 1. Vyberte si barvu na vlasy podle vašich přání.Během prvního malířství se doporučuje zvolit barvy tónu podle tónu originálu.Doporučuje se začít používat barvicí kompozici s nejlehčí texturou.To zahrnuje gelový krém nebo jeden z produktů tónovacích sbírek.
 2. Před barvením se doporučuje zkouška na alergii.Chcete-li to provést, naneste malé množství barvy na loket nebo zápěstí.Pokud během půl hodiny nevykazují žádné známky alergie, můžete přistoupit přímo ke zbarvení.
 3. Pro barvení vlasů budete potřebovat: speciální kartáč pro nanášení barvicí směsi, hřeben s tenkou rukojetí, ochranné rukavice a nádobu, ve které bude smícháno složení barvicí soupravy.
 4. Po smíchání barviva a oxidu je podle pokynů nutné použít barvivovou kompozici na jednotlivé prameny vlasů.
 5. ​​
 6. Zahajte postup od zadní části hlavy.Každý pramen začíná být malován z kořenů a poté distribuuje kompozici po celé délce vlasů.
 7. Barvivo na vlasy vydrží tolik času, kolik je uvedeno v pokynu.Poté opláchněte vodou a aplikujte zpevňující kompozici, která je obvykle součástí soupravypro barvení.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Fotografie před a po aplikaci

Recenze barvy Estelle potvrzují její vysokou kvalitu a dobré výsledky.Převážná většina žen, které použily barvu tohoto výrobce, ji znovu použije.Všichni si všimnou zlepšení stavu vlasů po barvení.Stávají se měkčí, objemnější a zdravější.

Téměř každý je spokojen s vynikajícím výsledkem barvení.Vlasy získávají hlubokou, nasycenou barvu, která se dlouho nevymyje. Určitá řada tohoto produktu má schopnost 100% stínovat šedé vlasy.

Soudě podle recenzí je Estelle, barvivo na vlasy, nejoblíbenější barvivo na vlasy.Jeho paleta je rozmanitá a splňuje všechny požadavky.Popularita značky je vysvětlena nejlepším poměrem cena-kvalita a soulad výsledku zbarvení s výsledkem uvedeným na obalu.

Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

Video z barviv vlasů Estelle: barevná paleta, výběr odstínu

Paletabarvy pro barvení vlasů Estelle:

Řada barviv pro vlasy Estelle „Vyberu barvu“: